BIEG NIEPODLEGŁOSCI - OKONEK - 10KM

Organizator:
Gmina Okonek
Data:
2018-11-03
Miejsce:
Okonek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
110
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HOFFMAN Aleksander 160PRECON POLSKAJASTROWIEM-401M 100:08:4500:25:3500:33:47.33 3:2217.8
2SZYMAŃSKI Sylwester 219ULKS BARWICESZCZECINEKM-402M 400:08:5300:26:5900:35:39.32+00:01:513:3316.8
3WITKIEWICZ Eryk 390BIAŁOGARDM-403M 700:09:2300:28:5400:38:22.48+00:04:353:5015.6
4TRĘBSKI Krzysztof 220#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 900:09:4300:29:3500:39:11.00+00:05:233:5515.3
5PICK Tomasz 198DEAF KOSZALINKOSZALINM-405M 1300:10:1000:31:0800:40:50.96+00:07:034:0514.7
6GŁOGOWSKI Krzysztof 151KORONOWO NA BIEGOWOKORONOWOM-406M 1400:09:5500:30:4400:40:52.90+00:07:054:0514.7
7NOWAK Marcin 195PIŁAM-407M 1600:41:18.38+00:07:314:0714.5
8MICHAŁOWSKI Dariusz 192CZARNEM-408M 1800:10:2600:32:1000:42:32.41+00:08:454:1514.1
9KUKLINSKI Maciej 183METROŻERCYMIROSZEWOM-409M 2000:10:1200:32:0200:42:57.12+00:09:094:1714
10KOCLEJDA Grzegorz 176RUNDORFINACZAPLINEKM-4010M 2600:10:5100:33:3100:44:09.10+00:10:214:2413.6
11JABŁOŃSKI Andrzej 162CZARNEM-4011M 2700:10:3500:33:2200:44:35.99+00:10:484:2713.5
12KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 177TUROWOM-4012M 3000:11:2800:35:0900:46:27.67+00:12:404:3812.9
13JANKOWSKI Mariusz 318SZCZECINEKM-4013M 3200:11:3700:35:3200:46:58.11+00:13:104:4112.8
14ADRYAN Adam 131SŁUPSKM-4014M 3800:11:4700:36:3200:48:14.46+00:14:274:4912.4
15HAŁKA Arkadiusz 158TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4015M 4400:12:4400:38:1400:50:15.62+00:16:285:0111.9
16WAJDA Waldemar 221BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-4016M 5100:12:3900:39:4500:53:00.04+00:19:125:1811.3
17BARSZCZEWSKI Sebastian 132BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM-4017M 5200:12:0400:39:1600:53:06.22+00:19:185:1811.3
18DOPYTAŁA Robert 246KAMARO TEAMLIPKAM-4018M 5500:13:0600:40:1900:53:29.59+00:19:425:2011.2
19SKOCZYLAS Henryk 208BIEGAM BO LUBIĘOKONEKM-4019M 5700:12:1200:39:3900:53:58.56+00:20:115:2311.1
20KARABASZ Krzysztof 169KRISS TEAMZŁOTÓWM-4020M 6500:13:3900:42:0400:55:35.85+00:21:485:3310.8
21WIELGUS Jacek 224ZŁOTÓWM-4021M 6900:14:0400:42:5200:57:15.05+00:23:275:4310.5
22WALKOWIAK Dariusz 222KROKOWOM-4022M 7200:14:4000:49:1201:05:51.26+00:32:036:359.1
Znaleziono 22 wynik(ów)