BIEG NIEPODLEGŁOSCI - OKONEK - 10KM

Organizator:
Gmina Okonek
Data:
2018-11-03
Miejsce:
Okonek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
110
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HOFFMAN Aleksander 160PRECON POLSKAJASTROWIEM-401M 100:08:4500:25:3500:33:47.33 3:2217.8
2FABIAŃSKI Łukasz 144REHABALANCE TEAMMIĘDZYCHÓDM-181M 200:08:4900:26:4500:35:19.82+00:01:323:3217
3ROĆKO Krzysztof 243CZAPLAM-301M 300:08:4900:26:4400:35:26.89+00:01:393:3216.9
4SZYMAŃSKI Sylwester 219ULKS BARWICESZCZECINEKM-402M 400:08:5300:26:5900:35:39.32+00:01:513:3316.8
5WOŹNIAK Grzegorz 225AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM-302M 500:08:5300:28:0500:37:39.19+00:03:513:4615.9
6CENTKA Jakub 137ZŁOTÓWM-182M 600:09:1100:28:4600:38:07.33+00:04:203:4815.7
7WITKIEWICZ Eryk 390BIAŁOGARDM-403M 700:09:2300:28:5400:38:22.48+00:04:353:5015.6
8KAMIONKA Mateusz 247CHOJNICEM-183M 800:09:2600:29:4400:39:09.69+00:05:223:5415.3
9TRĘBSKI Krzysztof 220#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-404M 900:09:4300:29:3500:39:11.00+00:05:233:5515.3
10BRALSKI Andrzej 136#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-303M 1000:09:5200:29:4400:39:22.89+00:05:353:5615.2
11ŁASKAWIEC Paweł 187JW 4580CZARNEM-184M 1100:09:5800:30:3500:40:19.81+00:06:324:0114.9
12WIELGUS Grzegorz 223ZŁOTÓWM-304M 1200:10:0200:30:3200:40:27.42+00:06:404:0214.8
13PICK Tomasz 198DEAF KOSZALINKOSZALINM-405M 1300:10:1000:31:0800:40:50.96+00:07:034:0514.7
14GŁOGOWSKI Krzysztof 151KORONOWO NA BIEGOWOKORONOWOM-406M 1400:09:5500:30:4400:40:52.90+00:07:054:0514.7
15GAŁAN Leszek 147ZŁOCIENIECM-501M 1500:10:2700:31:2900:41:18.18+00:07:304:0714.5
16NOWAK Marcin 195PIŁAM-407M 1600:41:18.38+00:07:314:0714.5
17SUBERLAK Damian 214RUNDORFINACZAPLINEKM-185M 1700:10:3600:32:0300:42:22.72+00:08:354:1414.2
18MICHAŁOWSKI Dariusz 192CZARNEM-408M 1800:10:2600:32:1000:42:32.41+00:08:454:1514.1
19OSTROWSKI Marian 242SENIOR 54ZŁOCIENIECM-601M 1900:10:2800:31:5000:42:47.65+00:09:004:1614
20KUKLINSKI Maciej 183METROŻERCYMIROSZEWOM-409M 2000:10:1200:32:0200:42:57.12+00:09:094:1714
21ROGALA Krystian 203MTS HAMER MIASTKOLOTYŃM-305M 2100:10:1700:32:2100:43:04.74+00:09:174:1813.9
22RYNDAK Mariusz 206SZCZECINEKM-502M 2200:10:0600:32:1500:43:15.65+00:09:284:1913.9
23KRYZEL Tomasz 179CZŁUCHÓWM-186M 2300:10:1900:32:2500:43:20.89+00:09:334:2013.8
24KATRYCZ Zbigniew 171ŚWIERCZYNAŚWIERCZYNAM-503M 2400:10:3300:32:3000:43:21.22+00:09:334:2013.8
25CHUPTYŚ Adrian 139RUNDORFINACZAPLINEKM-306M 2500:10:4500:33:1200:44:04.88+00:10:174:2413.6
26KOCLEJDA Grzegorz 176RUNDORFINACZAPLINEKM-4010M 2600:10:5100:33:3100:44:09.10+00:10:214:2413.6
27JABŁOŃSKI Andrzej 162CZARNEM-4011M 2700:10:3500:33:2200:44:35.99+00:10:484:2713.5
28SAWKA Maurycy 248SZCZECINEKM-187M 2800:11:0700:34:4900:46:02.18+00:12:144:3613
29STAŃCZYK Sławomir 211STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDM-307M 2900:11:3500:35:0400:46:14.27+00:12:264:3713
30KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 177TUROWOM-4012M 3000:11:2800:35:0900:46:27.67+00:12:404:3812.9
31JAROSZ Roman 163WAŁCZM-504M 3100:11:1500:35:2000:46:51.45+00:13:044:4112.8
32JANKOWSKI Mariusz 318SZCZECINEKM-4013M 3200:11:3700:35:3200:46:58.11+00:13:104:4112.8
33LIPKA Wojciech 185SZCZECINEKM-308M 3300:11:4500:35:5300:46:59.46+00:13:124:4212.8
34JERSZ Bartosz 228OKONEKM-309M 3400:11:5100:35:3800:47:01.55+00:13:144:4212.8
35STĘPIEŃ Marcin 21221 CPL NADARZYCEZŁOTÓWM-3010M 3500:11:0500:35:2600:47:16.11+00:13:284:4312.7
36ŁEPEK Kamil 188KAMARO TEAMDEBRZNOM-3011M 3600:12:0500:35:5300:47:17.66+00:13:304:4312.7
37SAWCZUK Rafał 207OKONEKM-3012M 3700:10:4800:35:2800:47:36.39+00:13:494:4512.6
38ADRYAN Adam 131SŁUPSKM-4014M 3800:11:4700:36:3200:48:14.46+00:14:274:4912.4
39NITA Krzysztof 194OGIEŃ W SZOPIEMIASTKOM-3013M 3900:11:3600:36:3400:48:42.43+00:14:554:5212.3
40GEMZA Mariusz 148ZŁOTÓWM-188M 4000:11:1900:37:4000:49:25.40+00:15:384:5612.1
41OSOBNIAK Ryszard 197KOSZALIN - NIEZRZESZONYKOSZALINM-602M 4100:12:0700:37:2500:49:25.69+00:15:384:5612.1
42HUDANIEC Paweł 161SZCZECINEKM-3014M 4200:11:4600:37:2600:49:26.31+00:15:384:5612.1
43GEMZA Marcin 149ZŁOTÓWM-3015M 4300:11:5600:37:4100:49:41.63+00:15:544:5812.1
44HAŁKA Arkadiusz 158TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4015M 4400:12:4400:38:1400:50:15.62+00:16:285:0111.9
45KAZIMIEROWICZ Radosław 172VTT KOSZALIINKOSZALINM-3016M 4500:11:5800:38:0300:50:31.96+00:16:445:0311.9
46DREWNIAK Maciej 232POZNAŃM-3017M 4600:12:1000:38:2400:51:17.71+00:17:305:0711.7
47BASSA Adrian 173CHOJNICEM-189M 4700:11:5900:38:4300:51:34.40+00:17:475:0911.6
48WÓJCICKI Adrian 237KOSZALINM-3018M 4800:11:4800:38:4300:51:37.09+00:17:495:0911.6
49GOŁEK-NARZĘCKI Jakub 244CZŁUCHÓWM-3019M 4900:13:0100:39:5100:52:40.75+00:18:535:1611.4
50ORLIKOWSKI Robert 196POŁCZYNPOŁCZYN ZDRÓJM-3020M 5000:11:4700:39:0900:52:46.16+00:18:585:1611.4
51WAJDA Waldemar 221BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-4016M 5100:12:3900:39:4500:53:00.04+00:19:125:1811.3
52BARSZCZEWSKI Sebastian 132BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM-4017M 5200:12:0400:39:1600:53:06.22+00:19:185:1811.3
53SUCHANOWSKI Zygmunt 216LOTYŃM-505M 5300:12:2300:39:3100:53:12.98+00:19:255:1911.3
54RAMUTKOWSKI Zbigniew 202CHOJNICEM-3021M 5400:13:1900:40:4800:53:14.15+00:19:265:1911.3
55DOPYTAŁA Robert 246KAMARO TEAMLIPKAM-4018M 5500:13:0600:40:1900:53:29.59+00:19:425:2011.2
56POCZĄTEK Michał 199NIEZRZESZONYPIŁAM-603M 5600:12:5000:40:1500:53:31.50+00:19:445:2111.2
57SKOCZYLAS Henryk 208BIEGAM BO LUBIĘOKONEKM-4019M 5700:12:1200:39:3900:53:58.56+00:20:115:2311.1
58JASKÓŁKA-STANISZ Paweł 164OSP LOTYŃLOTYŃM-1810M 5800:13:1100:41:1500:54:22.68+00:20:355:2611
59NOWAK Piotr 250CZAPLINEKM-3022M 5900:13:1200:40:3400:54:26.07+00:20:385:2611
60BILL Łukasz 229OKONEKM-3023M 6000:12:3600:40:1800:54:29.11+00:20:415:2611
61GORCZYCA Tomasz 152WROCŁAW/NOWA RUDAM-3024M 6100:13:4000:41:3000:54:31.05+00:20:435:2711
62KOPKIEWICZ Konrad 178OSP LOTYŃLOTYŃM-3025M 6200:13:3700:42:0100:55:03.31+00:21:155:3010.9
63GRZYSTEK Marcin 155SZCZECINEKM-3026M 6300:15:3400:48:0600:55:04.58+00:21:175:3010.9
64JÓZEFKO Mateusz 167LIPKAM-1811M 6400:12:5300:40:5500:55:08.56+00:21:215:3010.9
65KARABASZ Krzysztof 169KRISS TEAMZŁOTÓWM-4020M 6500:13:3900:42:0400:55:35.85+00:21:485:3310.8
66KRZYWICKI Krzysztof 180OKONEKM-3027M 6600:13:3300:42:4200:56:23.48+00:22:365:3810.6
67DRZAZGA Zbigniew 142SP NR 1 W SZCZECINKUSZCZECINEKM-506M 6700:13:3900:42:4500:56:41.78+00:22:545:4010.6
68ROŻKOWSKI Roman 205RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-604M 6800:13:2400:42:4200:56:47.73+00:23:005:4010.6
69WIELGUS Jacek 224ZŁOTÓWM-4021M 6900:14:0400:42:5200:57:15.05+00:23:275:4310.5
70ŁOPIŃSKI Aleksy 189SAILING TEAM FERAJNAOKONEKM-70+1M 7000:15:3000:46:5101:01:41.50+00:27:546:109.7
71HELLER Zdzisław 159NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 7100:15:0500:47:2901:03:09.73+00:29:226:199.5
72WALKOWIAK Dariusz 222KROKOWOM-4022M 7200:14:4000:49:1201:05:51.26+00:32:036:359.1
Znaleziono 72 wynik(ów)