BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - OKONEK - 11 - 12 LAT – 400M

Organizator/ Organizer:
Gmina Okonek
Data/ Date:
2018-11-03
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
0.4 km
Zgłoszonych/ Registered:
29
Wystartowało/ Started:
22
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
22
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MAŃKOWSKI Adrian 55Chłopcy1M 100:01:12.13 3:0020
2POLEHOŃSKI Tomasz 74MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKChłopcy2M 200:01:13.44+00:00:013:0519.5
3CYWIŃSKA Julia 16ULKS BARWICEDziewczynki1K 100:01:17.20+00:00:053:1218.7
4BASARAB Julia 386SZCZECINEKDziewczynki2K 200:01:21.87+00:00:093:2517.6
5NOWAK Dominik 64CZARNE BIEGAChłopcy3M 300:01:24.30+00:00:123:3017.1
6WAWRZEŃCZYK Jakub 91Chłopcy4M 400:01:24.45+00:00:123:3216.9
7KOZIOŁ Mateusz 48Chłopcy5M 500:01:31.32+00:00:193:4715.8
8WEJCHT Błażej 125OKONEKChłopcy6M 600:01:32.81+00:00:203:5215.5
9CZARNECKI Mikołaj 19Chłopcy7M 700:01:32.94+00:00:203:5215.5
10PIETRZAK Jakub 73Chłopcy8M 800:01:32.94+00:00:203:5215.5
11WITCZAK Wiktoria 93Dziewczynki3K 300:01:33.01+00:00:203:5215.5
12WYSOCKI Grzegorz 97Chłopcy9M 900:01:33.02+00:00:203:5215.5
13NOSAL Martyna 63SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W SZCZECINKUDziewczynki4K 400:01:33.50+00:00:213:5215.5
14SKOCZYLAS Szymon 76SZKOLA PODSTAWOWA OKONEKChłopcy10M 1000:01:33.88+00:00:213:5515.3
15SOSNOWSKA Aleksandra 88Dziewczynki5K 500:01:34.38+00:00:223:5515.3
16DYTRYCH Kamil 121OKONEKChłopcy11M 1100:01:35.65+00:00:234:0015
17MAĆKOWIAK Dominika 119OKONEKDziewczynki6K 600:01:36.44+00:00:244:0015
18HETMAŃCZYK Aleksandra 32HETMANTEAMDziewczynki7K 700:01:36.49+00:00:244:0015
19ŻURAWSKA Klaudia 118PODGAJEDziewczynki8K 800:01:38.27+00:00:264:0514.7
20TAWREL Gracjan 112OKONEKChłopcy12M 1200:02:37.25+00:01:256:359.1
21KRZYWICKI Błażej 106Chłopcy13M 1300:02:40.86+00:01:286:428.9
22ŁOSEK Oliwia 54Dziewczynki9K 900:04:04.36+00:02:5210:125.9
Znaleziono 22 wynik(ów)