BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - OKONEK - 5 KM

Organizator/ Organizer:
Gmina Okonek
Data/ Date:
2018-11-03
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
100
Wystartowało/ Started:
93
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
93
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BORYCHOWSKI Mariusz 396HERKULES RUN TEAMKOBYLNICAM-Open1M 100:08:0300:16:01.48 3:1218.7
2SIÓDMIAK Igor 3647PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM / MKP SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open2M 200:08:0400:16:32.72+00:00:313:1818.1
3ORZECHOWSKI Kamil 395M-Open3M 300:08:5000:17:42.51+00:01:413:3216.9
4WARDĘGA Mateusz 374ULKS BARWICELUBOSTRONIEM-Open4M 400:08:5900:18:42.98+00:02:413:4416
5OPIELA Paweł 3477PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAMSŁOSINKOM-Open5M 500:09:1500:18:56.98+00:02:553:4715.8
6CENTKA Michał 307MAM TĘ MOCZŁOTÓWM-Open6M 600:09:2500:19:11.09+00:03:093:5015.6
7SZABAŁOWSKA Małgorzata 370MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open1K 100:09:3400:19:11.97+00:03:103:5015.6
8BORYS Antoni 3047PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM / MKP SZCZECINEKSŁOSINKOM-Open7M 700:09:2500:19:19.03+00:03:173:5115.5
9DĄBKOWSKI Maciek 3097PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM / MKP SZCZECINEKMIASTKOM-Open8M 800:09:1700:19:27.09+00:03:253:5315.4
10CUBER Wojciech 369#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-Open9M 900:09:4800:20:09.86+00:04:104:0214.9
11PRZEMYSŁAW Jarosz 354JW 1223/BLOGWYCZECHYM-Open10M 1000:09:4400:20:12.57+00:04:114:0214.9
12KACZOR Agnieszka 320DEBRZNOK-Open2K 200:09:5100:20:12.26+00:04:114:0214.9
13KOWALIK Natalia 397MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open3K 300:09:4900:20:14.89+00:04:134:0314.8
14PODŁYSKA Tadeusz 351ZA:SAPA:NITRZCIANKAM-Open11M 1100:10:1900:20:21.47+00:04:204:0414.7
15KUBIAK Daniel 325PRECON POLSKA JASTROWIEJASTROWIEM-Open12M 1200:10:1200:20:47.19+00:04:484:0914.4
16KUBIŚ Paweł 182RUNDORFINASZCZECINEKM-Open13M 1300:10:4600:21:06.22+00:05:064:1314.2
17PRZYBYSZ Łukasz 355#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-Open14M 1400:10:1500:21:10.25+00:05:094:1414.2
18PIETRZAK Michał 348OKONEKM-Open15M 1500:10:4800:21:16.43+00:05:154:1514.1
19RUDNIKOWICZ Aleksandra 360ULKS BARWICEBARWICEK-Open4K 400:10:2800:21:19.29+00:05:184:1614.1
20SKROBANEK Hanna 366MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open5K 500:10:2800:21:27.73+00:05:284:1714
21SYDORENKO Aleksander 392CZŁUCHÓWM-Open16M 1600:10:3400:21:37.75+00:05:364:1913.9
22ŁAWNICZAK Justyna 329MAM TĘ MOCZAKRZEWOK-Open6K 600:10:5500:22:01.60+00:06:004:2413.6
23MIKIETYŃSKI Michał 338ZABIEGANI NOCĄOKONEKM-Open17M 1700:11:0200:22:06.64+00:06:084:2513.6
24TOWSTOKORY Marek 391CZŁUCHÓWM-Open18M 1800:11:0400:22:30.18+00:06:304:3013.3
25ROKITA Michał 359CZARNEM-Open19M 1900:10:2300:22:10.59+00:07:024:2613.5
26SEPIOTEK Kamil 363RUNDORFINACZAPLINEKM-Open20M 2000:11:5600:23:10.88+00:07:154:3812.9
27WARDĘGA Angelika 375ULKS BARWICELUBOSTRONIEK-Open7K 700:11:3000:23:16.02+00:07:154:3912.9
28NOSAL Mariusz 340SZCZECINEKM-Open21M 2100:11:3900:23:20.65+00:07:204:4012.9
29FIECEK Łukasz 311BYDGOSZCZM-Open22M 2200:12:0800:23:18.97+00:07:224:3912.9
30SKIBICKA Marta 365CZAPLINEKK-Open8K 800:11:5800:23:24.17+00:07:234:4012.8
31NOWAK Emil 343LOTYNM-Open23M 2300:11:5600:23:26.02+00:07:294:4112.8
32NOWICKI Marcin 399PIŁAM-Open24M 2400:11:0600:22:42.56+00:07:344:3213.2
33GLISZCZYŃSKI Łukasz 385ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-Open25M 2500:12:1000:23:37.96+00:07:424:4312.7
34MASTYŁA Radosław 334HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-Open26M 2600:11:3800:24:00.70+00:08:024:4812.5
35SZYJA Klaudia 372ULKS BARWICEBARWICEK-Open9K 900:11:5800:24:10.64+00:08:104:5012.4
36CENTKA Katarzyna 308ZŁOTÓWK-Open10K 1000:11:5700:24:14.49+00:08:144:5112.4
37ROKITA Emilia 357CZARNEK-Open11K 1100:11:5400:24:18.10+00:08:184:5112.3
38SKUZA Piotr 367COS OPO WAŁCZ BUKOWINAWAŁCZM-Open27M 2700:12:2100:24:28.63+00:08:314:5312.3
39PIĘTOSA Daniel 349RUNDORFINACZAPLINEKM-Open28M 2800:12:1600:24:39.29+00:08:404:5512.2
40KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 327CZARNEK-Open12K 1200:12:1700:24:41.29+00:08:424:5612.2
41STERCZEWSKA Agata 13HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK-Open13K 1300:12:1300:24:55.80+00:08:574:5912
42GOLEC Anna 313KOSZALINK-Open14K 1400:12:5200:25:21.83+00:09:215:0411.8
43GRZELAK Sebastian 393CZŁUCHÓWM-Open29M 2900:12:4100:25:29.51+00:09:295:0511.8
44KOZŁOWSKI Krzysztof 324CZARNEM-Open30M 3000:12:1200:25:38.96+00:09:395:0711.7
45ROKITA Joanna 358CZARNEK-Open15K 1500:12:4000:26:02.99+00:10:045:1211.5
46DYMECKA Natalia 383MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open16K 1600:12:3900:26:17.76+00:10:195:1511.4
47PLATH-KOPERSKA Krystyna 350SŁAWNOK-Open17K 1700:13:1700:26:22.88+00:10:255:1611.4
48SATYŁA Tomasz 361OSP CZARNECZARNEM-Open31M 3100:13:3200:26:28.55+00:10:335:1711.3
49DĘGA Piotr 310CZARNEM-Open32M 3200:13:3100:26:29.42+00:10:335:1711.3
50LUTYŃSKA Ewa 328CZAPLINEKK-Open18K 1800:13:0500:26:41.78+00:10:405:2011.2
51BOLDYSZ Iwona 303RUNDORFINAŚWIERCZYNAK-Open19K 1900:13:1500:26:40.91+00:10:425:2011.2
52KOZŁOWSKA Karolina 384#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-Open20K 2000:13:3000:26:49.63+00:10:505:2211.2
53ZARBOCK Krzysztof 378SPORTY WALKI PILAOKONEKM-Open33M 3300:13:3300:26:53.02+00:10:555:2211.2
54ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 380SZCZECINEKK-Open21K 2100:13:3700:27:00.31+00:11:015:2411.1
55FIECEK Dorota 312LĘDYCZEKK-Open22K 2200:13:3100:27:01.25+00:11:055:2411.1
56 PRZEDNÓWEK Mariola-Dorota 398CZARNEK-Open23K 2300:13:2500:27:16.36+00:11:175:2711
57GÓRA Wiktoria 314#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-Open24K 2400:14:1600:27:12.64+00:11:175:2611
58POKUSA Adam 352LOTYŃM-Open34M 3400:13:0200:26:30.59+00:11:225:1811.3
59KUKLINSKA Joanna 326METROŻERCYMIROSZEWOK-Open25K 2500:13:3200:27:28.74+00:11:285:2910.9
60BARTOSIAK Tomasz 301WAŁCZM-Open35M 3500:14:0600:27:28.55+00:11:315:2910.9
61MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 330KOSZALINK-Open26K 2600:13:3600:27:38.10+00:11:375:3110.9
62NOWAK Hubert 342BOHATER NIEZALEŻNYOKONEKM-Open36M 3600:14:1100:27:49.57+00:11:515:3310.8
63MARSZAŁEK Sławomir 331OKONEKM-Open37M 3700:13:0400:27:08.70+00:12:015:2511.1
64SZILKE Marlena 371ZLOTOWK-Open27K 2700:14:0200:28:03.22+00:12:085:3610.7
65RĘBIŚ Monika 356SP3 TEAMZŁOTÓWK-Open28K 2800:14:1000:28:06.87+00:12:085:3710.7
66PROCAK Mateusz 353OSP BIŃCZEBIŃCZEM-Open38M 3800:13:5000:28:06.84+00:12:115:3710.7
67NOWAK Waldemar 344TRIAMATOR EWELINA NOWAKBIAŁE BŁOTAM-Open39M 3900:14:1500:28:14.46+00:12:195:3910.6
68BUCHOWSKI Marek 306PARKRUNSZCZECINEKM-Open40M 4000:13:3700:27:56.08+00:12:465:3510.7
69SAWCZUK Bogdan 362#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-Open41M 4100:13:3600:28:01.41+00:12:545:3610.7
70NOSAL Anna 341SZCZECINEKK-Open29K 2900:14:1400:28:55.39+00:12:565:4710.4
71SMUKOWSKI Krzysztof 368OSP SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open42M 4200:14:2700:28:52.26+00:12:565:4610.4
72WOJTECZKO Magdalena 388CZAPLINEKK-Open30K 3000:14:1600:28:57.67+00:12:565:4710.4
73KOPERSKI Jan 323SŁAWNOM-Open43M 4300:14:2400:29:01.56+00:13:045:4810.3
74JASIEK Paweł 319ZAKRZEWOM-Open44M 4400:13:4600:29:03.77+00:13:045:4810.3
75SATOR Alan 287BROKĘCINOM-Open45M 4500:14:0900:29:10.88+00:13:125:5010.3
76KISIEL Marcin 321#ZABIEGANINOCĄOKONEKM-Open46M 4600:14:2200:29:15.69+00:13:175:5110.3
77KISIEL Agnieszka 322#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-Open31K 3100:14:2300:29:15.48+00:13:175:5110.3
78SYDOR Kasia 218RUNDORFINA CZAPLINEKCZAPLINEKK-Open32K 3200:14:2000:29:20.75+00:13:205:5210.2
79NOWAK-GEMZA Monika 345ZŁOTÓWK-Open33K 3300:14:3800:29:56.39+00:13:585:5910
80MICHALAK Malgorzata 336KRĄGIK-Open34K 3400:15:1000:30:05.93+00:14:066:0110
81NOWICKA Żaneta 400PIŁAK-Open35K 3500:15:0800:30:18.77+00:14:216:039.9
82BIERNAT Tomasz 302RUNDORFINACZAPLINEKM-Open47M 4700:14:4100:30:56.06+00:15:006:119.7
83WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 377BYDGOSZCZK-Open36K 3600:15:4900:31:49.09+00:15:516:219.4
84HETMAŃCZYK Katarzyna 317HETMANTEAMPACZKOWOK-Open37K 3700:15:5900:32:21.16+00:16:226:289.3
85ZIĘBA-BŁASZKIEWICZ Agnieszka 381PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK-Open38K 3800:16:1400:32:22.52+00:16:256:289.3
86WODZYŃSKA Katarzyna 376ZABIEGANI NOCĄ OKONEKOKONEKK-Open39K 3900:15:4100:32:29.74+00:16:306:299.2
87MICKIEWICZ Kinga 337ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-Open40K 4000:15:4400:32:30.07+00:16:306:309.2
88SUCHANOWSKA Anna 389LOTYŃK-Open41K 4100:16:3300:33:14.93+00:17:156:399
89PINDRAL Piotr 394SZCZECINEKM-Open48M 4800:17:2600:36:04.91+00:22:027:138.3
90SZCZEBLEWSKI Józef 382KOSZALINM-Open49M 4900:20:5500:42:55.00+00:26:538:357
91BARTNIAK Marian 387KOSZALINM-Open50M 5000:21:3800:44:18.35+00:28:178:516.8
92MILACHOWSKA Agnieszka 339NOWINYK-Open42K 4200:22:4900:46:52.35+00:30:529:226.4
93X X 373K-Open43K 4300:23:1000:45:47.51+00:31:489:096.6
Znaleziono 93 wynik(ów)