BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - OKONEK - 9 - 10 LAT – 400M

Organizator/ Organizer:
Gmina Okonek
Data/ Date:
2018-11-03
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
0.4 km
Zgłoszonych/ Registered:
30
Wystartowało/ Started:
28
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
27
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BARAN Daria 4MKP SZCZECINEKSZCZECINEKDziewczynki1K 100:01:17.25 3:1518.5
2KOZLOWSKI Radosław 49ZABIEGANI NOCĄOKONEKChłopcy1M 100:01:17.32+00:00:003:1218.7
3KOPKIEWICZ Filip 47OKONEKChłopcy2M 200:01:19.39+00:00:023:1718.2
4JUREWICZ Wiktor 113OKONEKChłopcy3M 300:01:21.52+00:00:043:2217.8
5DZIUBA Tomasz 108OKONEKChłopcy4M 400:01:21.65+00:00:043:2517.6
6CZAJKA Wiktor 129OKONEKChłopcy5M 500:01:23.70+00:00:063:2717.3
7ŁATAŚ Eryk 110OKONEKChłopcy6M 600:01:26.57+00:00:093:3716.6
8FALISZEWSKI Patryk 128OKONEKChłopcy7M 700:01:28.46+00:00:113:4016.4
9WORONA Jakub 130OKONEKChłopcy8M 800:01:30.13+00:00:123:4516
10KONIECZNA Amelia 45OKONEKDziewczynki2K 200:01:30.40+00:00:133:4516
11KRÓLAK Zofia 105OKONEKDziewczynki3K 300:01:30.81+00:00:133:4715.8
12WALCZAK Klaudia 279LĘDYCH-SPOŁOWODziewczynki4K 400:01:31.16+00:00:133:4715.8
13KOCHANOWSKI Filip 43OKONEKChłopcy9M 900:01:33.38+00:00:163:5215.5
14SAWCZYN Adam 120OKONEKChłopcy10M 1000:01:33.78+00:00:163:5515.3
15BUDNIK Zuzanna 234OKONEKDziewczynki5K 500:01:35.01+00:00:173:5715.2
16ZALEJASZ Filip 99OKONEKChłopcy11M 1100:01:35.98+00:00:184:0015
17MICHAŁOWSKA Milena 59OKONEKDziewczynki6K 600:01:38.24+00:00:204:0714.5
18DĘGA Maja 20OKONEKDziewczynki7K 700:01:38.39+00:00:214:0714.5
19DYMECKA Hanna 21OKONEKDziewczynki8K 800:01:39.71+00:00:224:1014.4
20HETMAŃCZYK Alicja 33HETMANTEAMOKONEKDziewczynki9K 900:01:40.91+00:00:234:1214.3
21GŁOGOWSKI Filip 25SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KORONOWIEKORONOWOChłopcy12M 1200:01:44.08+00:00:264:2013.8
22SAYAJ Wiktoria 117OKONEKDziewczynki10K 1000:01:44.60+00:00:274:2213.7
23PILIPIUK Nikola 123OKONEKDziewczynki11K 1100:01:59.88+00:00:425:0012
24DRAGAŃSKA Zuzanna 116OKONEKDziewczynki12K 1200:02:01.12+00:00:435:0211.9
25MASTYŁA Michał 57MKL SZCZECINEKSZCZECINEKChłopcy13M 1300:02:19.98+00:01:025:5010.3
26TARWEL Dorian 109OKONEKChłopcy14M 1400:02:26.30+00:01:096:059.9
27FIURST Piotr 22TUPTAJĄCE HIPCIEOKONEKChłopcy15M 1500:07:33.12+00:06:1518:523.2
28KORZENIOWSKA Zuzanna 280OKONEKDziewczynki13K 13   
Znaleziono 28 wynik(ów)