BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - OKONEK - BIEG KRASNALA - DZIECI DO 6 LAT – 200M

Organizator/ Organizer:
Gmina Okonek
Data/ Date:
2018-11-03
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
0.2 km
Zgłoszonych/ Registered:
45
Wystartowało/ Started:
30
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
30
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.2km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SZEWCZYK Lena 84Dziewczynki1K 100:00:50.23 4:1014.4
2KISIEL Jędrzej 41#ZABIEGANINOCĄChłopcy1M 100:00:51.91+00:00:014:2013.8
3HESTKOWSKI Alan 31Chłopcy2M 200:00:52.46+00:00:024:2513.6
4CHWIEDUK Filip 14Chłopcy3M 300:00:54.02+00:00:034:3013.3
5WRZESZCZ Igor 95PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKChłopcy4M 400:00:54.24+00:00:044:3013.3
6LEWANDOWSKA Maja 52Dziewczynki2K 200:00:54.81+00:00:044:3513.1
7FURTAK Kamil 23Chłopcy5M 500:00:54.95+00:00:044:3513.1
8ZABROCKA Maja 98PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKDziewczynki3K 300:00:55.96+00:00:054:4012.9
9SUCHANOWSKI Franciszek 81Chłopcy6M 600:00:58.20+00:00:074:5512.2
10KOŃCZAK Michał 46Chłopcy7M 700:00:58.23+00:00:074:5012.4
11HORYŃ Franek 127Chłopcy8M 800:00:58.26+00:00:084:5512.2
12BOROWSKI Konstanty 12Chłopcy9M 900:00:58.83+00:00:084:5512.2
13PATUS Hanna 72Dziewczynki4K 400:00:58.86+00:00:084:5512.2
14CZAPLIŃSKA Melania 18PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKDziewczynki5K 500:01:01.06+00:00:105:0511.8
15NADOLSKA Jessica 61Dziewczynki6K 600:01:01.37+00:00:115:0511.8
16MASTYŁA Antosia 58MKL SZCZECINEKDziewczynki7K 700:01:03.71+00:00:135:2011.3
17KALETA- MINDA Nela 38Dziewczynki8K 800:01:03.84+00:00:135:2011.3
18JAROSIŃSKI Mikołaj 37PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKChłopcy10M 1000:01:05.31+00:00:155:2511.1
19WAJDA Jakub 89Chłopcy11M 1100:01:07.10+00:00:165:3510.7
20BIELEŃ Julia 6MUAY RUNNING KIDSDziewczynki9K 900:01:08.33+00:00:185:4510.4
21KUREK Piotr 50PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKChłopcy12M 1200:01:10.59+00:00:205:5510.1
22BINDEK Zofia 10PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKDziewczynki10K 1000:01:11.94+00:00:216:0010
23WASIAK Feliks 90PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKChłopcy13M 1300:01:12.04+00:00:216:0010
24RYŁO Kacper 75PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKChłopcy14M 1400:01:13.02+00:00:226:059.9
25GRĘDA Karolina 28Dziewczynki11K 1100:01:13.18+00:00:226:059.9
26BIELEŃ Łucja 7MUAY RUNNING KIDSDziewczynki12K 1200:01:14.45+00:00:246:109.7
27BRZEZIŃSKA Agnieszka 104PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKDziewczynki13K 1300:01:14.71+00:00:246:159.6
28BILL Maciej 9Chłopcy15M 1500:01:22.75+00:00:326:558.7
29BINDEK Hanna 11PRZEDSZKOLE MIEJSKIE OKONEKDziewczynki14K 1400:01:39.23+00:00:488:157.3
30KISIEL Julian 42#ZABIEGANINOCĄChłopcy16M 1600:01:45.49+00:00:558:506.8
Znaleziono 30 wynik(ów)