BIEG O PUCHAR WÓJTA GMINY POTĘGOWO
Organizator : Gmina Potęgowo
Data : 2021-09-18
Miejsce : Potęgowo
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 31
Wystartowało : 30
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 30
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SOKOŁOWSKI Ryszard 21JW 5718 RedzikowoSŁUPSKOPEN -M1M 100:08:5300:17:39.00 3:3117,0
2CZAPIEWSKI Paweł 23OSÓWKOOPEN -M2M 200:09:0500:18:18.50+00:00:393:3916,4
3ZACHARCZUK Albin 24Unia HrubieszówSŁUPSKOPEN -M3M 300:09:1900:18:40.55+00:01:013:4416,1
4DUDA Grzegorz 4BEST BEASTSSŁUPSKOPEN -M4M 400:09:2900:19:11.75+00:01:323:5015,6
5RUSIN Leszek 20LKB Braci PetkLĘBORKOPEN -M5M 500:09:3700:19:32.85+00:01:533:5415,4
6GRACHEL Przemysław 22aj mebleREDZIKOWOOPEN -M6M 600:09:5000:19:53.45+00:02:143:5815,1
7SZTYLKA Karol 14BEST BEASTSSKÓROWOOPEN -M7M 700:09:3000:20:06.20+00:02:274:0114,9
8MŁYŃSKI Karol 10UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWOZDRZEWNOOPEN -M8M 800:10:1100:20:35.90+00:02:564:0714,6
9HAŁAS Marcin 31OPEN -M9M 900:10:0200:20:37.65+00:02:584:0714,6
10GAJEWSKI Andrzej 5STOPA SŁUPSKDAMNICAOPEN -M10M 1000:10:5100:22:15.90+00:04:364:2713,5
11PNIEWSKI Mirosław 11BIEGAM DLA SIEBIELĘBORKOPEN -M11M 1100:11:3900:23:24.25+00:05:454:4012,8
12DEMIDOK Marcin 3ANANASY Z 3 FALSŁUSPKOPEN -M12M 1200:11:3500:23:33.05+00:05:544:4212,7
13ŁUKOWICZ Rafał 8SPONTAN POTĘGOWOPOTĘGOWOOPEN -M13M 1300:11:4600:23:36.60+00:05:574:4312,7
14STRASZAK Kamil 13SŁUPSKOPEN -M14M 1400:11:4700:24:04.90+00:06:254:4812,5
15WILKOWSKI Wojtek 19SS FORMA.BOBROWNIKIOPEN -M15M 1500:11:4800:24:14.10+00:06:354:5012,4
16KOZAK Krzysztof 7SPONTAN POTĘGOWOPOTĘGOWOOPEN -M16M 1600:12:3100:25:12.95+00:07:335:0211,9
17CHERVIAK Olha 2SŁUPSKOPEN -K1K 100:12:5600:26:12.45+00:08:335:1411,5
18WIELGUS Aleksandra 17SPONTAN POTĘGOWOPOTĘGOWOOPEN -K2K 200:12:5600:26:50.90+00:09:115:2211,2
19ROZENTAL Barbara 27SŁUPSKOPEN -K3K 300:13:4800:27:37.90+00:09:585:3110,9
20SAGAŁA Patrycja 12SŁUPSKOPEN -K4K 400:13:4800:27:38.00+00:09:595:3110,9
21ZARZYCKA Izabela 30WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAOPEN -K5K 500:13:4300:28:11.80+00:10:325:3810,6
22URBAN Ewelina 28OPEN -K6K 600:14:2600:28:22.00+00:10:435:4010,6
23OKRÓJ Sylwia 29DARŻYNOOPEN -K7K 700:14:0300:28:52.35+00:11:135:4610,4
24WELTROWSKA Alicja 16ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K8K 800:15:2900:31:27.20+00:13:486:179,5
25WYSZECKA Anna 25SŁUPSKOPEN -K9K 900:15:2900:31:30.05+00:13:516:189,5
26ANDRZEJCZYK Ewelina 1ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -K10K 1000:15:2900:31:32.90+00:13:536:189,5
27BURMAN Tomasz 26OPEN -M17M 1700:15:2900:31:33.40+00:13:546:189,5
28ŁUPINA Bozena 9SS FORMADAMNOOPEN -K11K 1100:15:5200:33:03.50+00:15:246:369,1
29WILKOWSKA Mariola 18SS FORMABOBROWNIKIOPEN -K12K 1200:15:5200:33:04.65+00:15:256:369,1
30TYMIŃSKI Krzysztof 15GDAŃSKOPEN -M18M 1800:16:0700:33:19.15+00:15:406:399,0
Znaleziono 30 wynik(ów)