BIEG PAŁACOWY - 5KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
ABI /Akceptacja-Bezinteresowność-Inkluzja/ Stowarzyszenie przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Damnicy
Data/ Date:
2018-04-15
Miejsce/ Place:
Damnica
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
119
Wystartowało/ Started:
102
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
102
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SOKOŁOWSKI Ryszard 147FENX SŁUPSKZAGÓRZYCAM-Open1M 100:16:55.85 3:2317.7
2PELO Artur 1377 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA SŁUPSKSŁUPSKM-Open2M 200:17:04.80+00:00:083:2517.6
3JEFIMCZYK Norbert 31DAMNICAM-Open3M 300:17:27.20+00:00:313:2917.2
4ZACHARCZUK Albin 122UNIA HRUBIESZÓWSŁUPSKM-Open4M 400:17:48.10+00:00:523:3316.9
5SZOPIŃSKI Tomasz 103KB BRYZA POSTOMINO / JW 3672DARŁOWOM-Open5M 500:18:44.45+00:01:483:4416
6GRACHEL Przemek 24NATRASIETEAMŚWIECICHOWOM-Open6M 600:19:06.55+00:02:103:4915.7
7ZIELIŃSKI Kacper 126PWSZ KOSZALINKOSZALINM-Open7M 700:20:03.15+00:03:074:0015
8GRODZKI Mateusz 25SŁUPSKM-Open8M 800:20:36.35+00:03:404:0714.6
9STEFANIAK Marcin 92ŁĘCZYCEM-Open9M 900:20:55.50+00:03:594:1114.3
10BORYCHOWSKI Mariusz 1467 BOW SŁUPSKKOBYLNICAM-Open10M 1000:20:58.60+00:04:024:1114.3
11BORYCHOWSKA Marlena 1367 BOW SŁUPSKKOBYLNICAK-Open1K 100:20:58.65+00:04:024:1114.3
12NOWAK Agnieszka 1457 BOW SŁUPSKSŁUPOSKK-Open2K 200:21:06.65+00:04:104:1314.2
13KONKEL Agnieszka 40KOSZALINK-Open3K 300:21:10.15+00:04:144:1414.2
14KAMELSKI Piotr 32SŁAWNOM-Open11M 1100:21:19.65+00:04:234:1614.1
15PYTLAK Michał 143SIEMIANICEM-Open12M 1200:21:46.25+00:04:504:2113.8
16DREWNIAK Tomasz 16SŁUPSKM-Open13M 1300:21:47.05+00:04:514:2113.8
17BASARAB Piotr 4OSP POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Open14M 1400:22:08.10+00:05:124:2513.6
18JABŁOŃSKI Tomasz 29SPOKO SŁAWNO - MKS ŚWIĘCSŁAWNOM-Open15M 1500:22:14.85+00:05:194:2713.5
19MEDWID Michał 60BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEGŁOBINOM-Open16M 1600:22:15.50+00:05:194:2713.5
20BARGAŃSKA Justyna 3RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-Open4K 400:22:34.70+00:05:384:3113.3
21TOMCZAK Dominik 109NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open17M 1700:22:41.60+00:05:454:3213.2
22PIŁCZYŃSKI Paweł 75WIDZINOM-Open18M 1800:22:52.45+00:05:564:3413.1
23ŁUKASZEWSKI Dawid 57STOPA SLUPSKSŁUPSKM-Open19M 1900:23:04.65+00:06:084:3713
24DYJAS Klaudiusz 80SŁUPSKM-Open20M 2000:23:13.00+00:06:174:3812.9
25PROTASEWICZ Andrzej 78SŁAWNOSŁAWNOM-Open21M 2100:23:20.95+00:06:254:4012.8
26GAWEŁ Zbigniew 19MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-Open22M 2200:23:40.50+00:06:444:4412.7
27KĘSIK Agnieszka 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open5K 500:23:55.20+00:06:594:4712.5
28KONKEL Łukasz 41KOSZALINM-Open23M 2300:24:25.05+00:07:294:5312.3
29JAWORSKI Robert 30KB BRYZA POSTOMINOPIESZCZM-Open24M 2400:24:35.40+00:07:394:5512.2
30WEILAND Adrian 114NOCNE WILKISŁUPSKM-Open25M 2500:24:48.25+00:07:524:5712.1
31ADRYAN Adam 1CKB SŁUPSKSŁUPSKM-Open26M 2600:24:52.40+00:07:564:5812.1
32KUBIŃSKI Rafał 49NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open27M 2700:24:53.50+00:07:574:5812.1
33KOŚLA Justyna 43NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open6K 600:25:00.65+00:08:045:0012
34GAJEWSKI Andrzej 18STOPA SŁUPSKDAMNICAM-Open28M 2800:25:00.75+00:08:045:0012
35CZUBAK Tomasz 68BIEGAM BO LUBIĘSŁUPSKM-Open29M 2900:25:05.85+00:08:105:0112
36MAJCHRZAK Dariusz 133CPSP USTKAUSTKAM-Open30M 3000:25:12.90+00:08:175:0211.9
37NOWICKI Mateusz 66CSMWKOBYLNICAM-Open31M 3100:25:17.05+00:08:215:0311.9
38WEILAND Cyprian 113NOCNE WILKISŁUPSKM-Open32M 3200:25:20.45+00:08:245:0411.8
39GLISZCZYŃSKI Łukasz 140ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open33M 3300:25:26.30+00:08:305:0511.8
40KRAJEWSKI Marcin 45NADLEŚNICTWO DAMNICADĘBNICA KASZUBSKAM-Open34M 3400:25:31.80+00:08:355:0611.7
41BIELEWICZ Anna 5STOPA SŁUPSKKOBYLNICAK-Open7K 700:25:49.55+00:08:535:0911.6
42DELIGA Szymon 14SŁUPSKM-Open35M 3500:25:51.60+00:08:555:1011.6
43PATYNA Paweł 71SŁUPSKM-Open36M 3600:25:52.75+00:08:565:1011.6
44ZIELONKA Mateusz 127SŁUPSKM-Open37M 3700:25:55.25+00:08:595:1111.6
45SZKATULSKI Tomasz 100DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-Open38M 3800:25:58.70+00:09:025:1111.5
46ZALEWSKI Grzegorz 123W.P.K. SŁOŃ USTKA TEAMUSTKAM-Open39M 3900:26:24.55+00:09:285:1611.4
47SPERA Jakub 90SŁUPSKM-Open40M 4000:26:24.90+00:09:295:1711.4
48HAŁADEJ Mikołaj 28DAMNICAM-Open41M 4100:26:27.05+00:09:315:1711.3
49WEILAND Mateusz 135NIGHT WOLVESSŁUPSKM-Open42M 4200:26:36.50+00:09:405:1911.3
50WOŚ Przemek 120RADIO GDAŃSKPOLSKAM-Open43M 4300:26:58.70+00:10:025:2311.1
51LEWANDOWSKA Sylwia 141ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAK-Open8K 800:27:00.25+00:10:045:2411.1
52SZAREK Paweł 76CSMWSŁUPSKM-Open44M 4400:27:05.45+00:10:095:2511.1
53KŁUSEK Marek 38SŁUPSKM-Open45M 4500:27:07.35+00:10:115:2511.1
54RYCHLIŃSKI Damian 84WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-Open46M 4600:27:16.40+00:10:205:2711
55DUBACKI Stanisław Kazimierz 17NIGHT RUNNERS SŁUPSKBORZĘCINM-Open47M 4700:27:17.35+00:10:215:2711
56DOMASZK Paweł 15GDAŃSKM-Open48M 4800:27:54.70+00:10:585:3510.7
57KANIUK Maja 33RUMIAK-Open9K 900:28:13.55+00:11:175:3810.6
58HAŁADEJ Mirosław 27DAMNICAM-Open49M 4900:28:35.60+00:11:395:4310.5
59CZYWIL Radosław 12MACHOWINOM-Open50M 5000:28:37.25+00:11:415:4310.5
60WEILAND Agnieszka 112NOCNE WILKISŁUPSKK-Open10K 1000:28:51.65+00:11:555:4610.4
61ŻUKOWSKI Kacper 130NOCNE WILKISŁUPSKM-Open51M 5100:29:07.50+00:12:115:4910.3
62KUSIAK Marek 51SŁUPSKM-Open52M 5200:29:09.30+00:12:135:5010.3
63SZMIGIERO Sebastian 101W.P.K SŁOÑ TEAMSŁUPSKM-Open53M 5300:29:19.25+00:12:235:5110.2
64MROZIK Joanna 63SŁUPSKK-Open11K 1100:29:26.60+00:12:305:5310.2
65SZKATULSKA Karolina 99DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK-Open12K 1200:29:41.85+00:12:465:5610.1
66OKRÓJ Sylwia 67POTĘGOWOK-Open13K 1300:29:44.85+00:12:495:5710.1
67SKWAREK Monika 88SŁUPSKK-Open14K 1400:30:20.30+00:13:246:049.9
68GRABOWSKA Kinga 22SŁUPSKK-Open15K 1500:30:24.30+00:13:286:049.9
69WUTTKA Marlena 153KARŻNICZKAK-Open16K 1600:30:27.55+00:13:316:059.8
70BUKIEL Bartosz 155D D USTKAUSTKAM-Open54M 5400:30:49.60+00:13:536:099.7
71LEWANDOWSKI Adam 55W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open55M 5500:31:03.75+00:14:076:129.7
72MARCZAK Małgorzata 59AMATORŻELKOWOK-Open17K 1700:31:21.05+00:14:256:169.6
73ŻUKOWSKI Maksymilian 131NOCNE WILKISŁUPSKM-Open56M 5600:31:34.05+00:14:386:189.5
74PIEKARSKA Aneta 73KWAKOWOK-Open18K 1800:31:56.25+00:15:006:239.4
75KRZACZKOWSKA Izabela 46STĘŻYCAK-Open19K 1900:32:06.45+00:15:106:259.3
76PROTASEWICZ Renata 77SŁAWNOSŁAWNOK-Open20K 2000:32:39.00+00:15:436:319.2
77BUDZYŃSKA Elżbieta 7SŁUPSKK-Open21K 2100:33:06.00+00:16:106:379.1
78KIRKO Damian 144WIATROWOM-Open57M 5700:33:13.75+00:16:176:389
79KOŁTUN Łukasz 39REZERWOWE PSYSŁUPSKM-Open58M 5800:33:32.00+00:16:366:428.9
80DERDA Julia 148STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKSŁUPSKK-Open22K 2200:35:16.25+00:18:207:038.5
81SAŁAJ Angelika 85STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open23K 2300:35:16.35+00:18:207:038.5
82KOS Krystian 138CPSP USTKAKOBYLNICAM-Open59M 5900:36:19.90+00:19:247:168.3
83BARAŃSKA Izabela 2CPSP USTKAZŁAKOWOK-Open24K 2400:36:19.95+00:19:247:168.3
84PUĆ Anna 79SŁUPSKK-Open25K 2500:36:26.95+00:19:317:178.2
85ŻUKOWSKI Artur 129NOCNE WILKISŁUPSKM-Open60M 6000:36:28.20+00:19:327:178.2
86SOBOLEWSKA Izabela 154KARŻNICZKAK-Open26K 2600:37:02.20+00:20:067:248.1
87KUBINA Agata 47SŁUPSKK-Open27K 2700:37:19.05+00:20:237:278
88MICHALSKA Agnieszka 61LULEMINOK-Open28K 2800:37:19.85+00:20:247:288
89ŻUKOWSKA Agnieszka 128NOCNE WILKISŁUPSKK-Open29K 2900:37:41.45+00:20:457:328
90ZAGÓROWSKA Anna 139DAMNICAK-Open30K 3000:39:11.55+00:22:157:507.7
91CZERWIŃSKA Kamila 11CPSP USTKAZŁAKOWOK-Open31K 3100:39:33.10+00:22:377:547.6
92WAGNER Paulina 111CPSP USTKAGÓRSKOK-Open32K 3200:40:24.65+00:23:288:057.4
93BAGIŃSKA Magda 134CPSP USTKAUSTKAK-Open33K 3300:40:26.50+00:23:308:057.4
94OLSZAK Magdalena 69PLACKISŁUPSKK-Open34K 3400:40:42.85+00:23:478:087.4
95SZYMKOWIAK Paulina 149PLACKISŁUPSKK-Open35K 3500:40:43.10+00:23:478:087.4
96TRUBACZ Dariusz 132CPSP USTKASŁUPSKM-Open61M 6100:45:55.90+00:29:009:116.5
97ROZWADOWSKA Marta 83NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open36K 3600:46:59.60+00:30:039:246.4
98SULL Agnieszka 94NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-Open37K 3700:47:00.00+00:30:049:246.4
99SULL Kacper 96NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-Open62M 6200:47:00.40+00:30:049:246.4
100KUBIŃSKA Beata 48NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open38K 3800:47:00.50+00:30:049:246.4
101BOROWSKA Iwona 151NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open39K 3900:47:00.80+00:30:049:246.4
102DAMPS Julita 13NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open40K 4000:47:01.80+00:30:059:246.4
Znaleziono 102 wynik(ów)