BIEG PAŁACOWY NORDIC WALKING - 5KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
ABI /Akceptacja-Bezinteresowność-Inkluzja/ Stowarzyszenie przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Damnicy
Data/ Date:
2018-04-15
Miejsce/ Place:
Damnica
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
36
Wystartowało/ Started:
29
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
29
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BRZOZOWSKI Piotr 26AKTYWNI POSTOMINODAMNICAM-Open1M 100:25:40.95 5:0811.7
2NACZK Leonard 65DYNAMIC LĘBORKLĘBORKM-Open2M 200:26:53.75+00:01:125:2211.2
3NACZK Wiktoria 64DYNAMIC LĘBORKLĘBORKK-Open1K 100:27:47.45+00:02:065:3310.8
4SZUDARSKI Edward 104DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open3M 300:27:58.35+00:02:175:3510.7
5SZYMANOWSKA Anna 107LĘBORSKIE KIJKILĘBORKK-Open2K 200:28:20.05+00:02:395:4010.6
6SZYMANOWSKI Eugeniusz 108KIJKI LĘBORSKIELĘBORKM-Open4M 400:28:51.10+00:03:105:4610.4
7WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 116DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open3K 300:29:20.50+00:03:395:5210.2
8SZUDARSKI Marek 105DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Open5M 500:30:46.95+00:05:066:099.7
9SZYCKO Radosław 106SŁUPSKM-Open6M 600:31:06.15+00:05:256:139.6
10STEFAŃSKI Andrzej 93FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOM-Open7M 700:31:58.55+00:06:176:239.4
11KUSIAK Włodzimierz 52GDAŃSKM-Open8M 800:32:10.40+00:06:296:269.3
12BEREŻECKA Gabriela 102DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open4K 400:32:13.50+00:06:326:269.3
13ZBLEWSKA Emilia 125GAĆK-Open5K 500:33:35.20+00:07:546:438.9
14ZBLEWSKA Ewelina 124GŁÓWCZYCEK-Open6K 600:33:35.30+00:07:546:438.9
15MARZEC Andrzej 142DWA KIJESŁUPSKM-Open9M 900:33:45.05+00:08:046:458.9
16WORONOWICZ Kamila 119SIEMIANICEK-Open7K 700:34:01.10+00:08:206:488.8
17LASKA Bożena 54GŁÓWCZYCEK-Open8K 800:35:21.85+00:09:407:048.5
18CZTERNASTEK Ryszard 152CSMWUSTKAM-Open10M 1000:35:21.95+00:09:417:048.5
19GRACHEL Agnieszka 23NATRASIETEAMŚWIECICHOWOK-Open9K 900:35:28.70+00:09:477:058.5
20KULCZYCKI Jan 50GDAŃSKM-Open11M 1100:35:43.25+00:10:027:088.4
21KAROLCZAK Joanna 35SŁUPSKK-Open10K 1000:35:45.50+00:10:047:098.4
22CHODASEWICZ Ewelina 9SŁUPSKK-Open11K 1100:36:39.55+00:10:587:208.2
23ROBAK Iwona 82SŁUPSKK-Open12K 1200:38:18.05+00:12:377:397.8
24ROBAK Janina 81SŁUPSKK-Open13K 1300:38:21.75+00:12:407:407.8
25WOJCIEKIAN Zofia 150RĘDZIKOWOK-Open14K 1400:42:06.00+00:16:258:257.1
26WIERZBICKA Kornelia 115SŁUPSKK-Open15K 1500:42:06.40+00:16:258:257.1
27CZERNICHOWSKA Teresa 10DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-Open16K 1600:42:26.45+00:16:458:297.1
28SZCZYPEK Ela 98DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-Open17K 1700:42:41.50+00:17:008:327
29SULL Joanna 95NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-Open18K 1800:46:06.05+00:20:259:136.5
Znaleziono 29 wynik(ów)