Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2017-02-26 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 1.963 km |
Zgłoszonych : | 143 |
Wystartowało : | 131 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 131 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZUBERT Alicja | 454 | USTRONIE MORSKIE | Dz1-13 | 00:00:01 | ||
2 | KORZENIOWSKA Aleksandra | 400 | GOŚCINO | Dz1-13 | 00:00:01 | ||
3 | KONSEK Ola | 396 | KOSZALIN | Dz1-13 | 00:00:01 | ||
4 | FOSTACZ Agata | 363 | ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W OBJEŹDZIE | DOMINEK | Dz1-13 | 00:00:02 | |
5 | MICHALAK Daria | 417 | ZSP1 SŁUPSK | GRĄSINO | K18-39 | 00:00:02 | |
6 | SZUBERT Julia | 453 | USTRONIE MORSKIE | Dz14-17 | 00:00:02 | ||
7 | MYSZYŃSKA Emilka | 421 | KOŁOBRZEG | Dz1-13 | 00:00:02 | ||
8 | STACHOWIAK Pamela | 447 | KOSZALIN | Dz1-13 | 00:00:02 | ||
9 | MYSZYŃSKA Natalka | 420 | KOŁOBRZEG | Dz1-13 | 00:00:02 | ||
10 | ŁĄTKA Aneta | 412 | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:02 | ||
11 | FRONTCZAK Izabela | 487 | TKKF KOSZALIN | SZCZECINEK | K18-39 | 00:00:02 | |
12 | SAGAN Karolina | 442 | KOŁOBRZEG | Dz1-13 | 00:00:02 | ||
13 | KAMECKA Kornelia | 390 | KOŁOBRZEG | Dz1-13 | 00:00:02 | ||
14 | KLUPŚ Marta | 394 | JASTROWIE | Dz1-13 | 00:00:03 | ||
15 | DYMECKA Joanna | 484 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | K18-39 | 00:00:03 | |
16 | KLUPŚ Agata | 395 | JASTROWIE | Dz14-17 | 00:00:03 | ||
17 | CZAJA Amelia | 430 | ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W OBJEŹDZIE | WYTOWNO | Dz1-13 | 00:00:03 | |
18 | NACHYŁA Hania | 422 | SŁUPSK | Dz14-17 | 00:00:03 | ||
19 | JUNAK Ola | 387 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | Dz1-13 | 00:00:03 | |
20 | WANIUGA Sylwia | 456 | ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W OBJEŹDZIE | OBJAZDA | Dz14-17 | 00:00:03 | |
21 | SKÓRKA Oliwia | 444 | PIS | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:04 | |
22 | PRZYMORSKA Alicja | 432 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | Dz14-17 | 00:00:04 | |
23 | LESISZ Aleksandra | 410 | KOSZALIN | Dz1-13 | 00:00:04 | ||
24 | DOMITRZ Agata | 360 | POŁCZYN-ZDRÓJ | Dz14-17 | 00:00:04 | ||
25 | BORYS Justyna | 355 | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:04 | ||
26 | KĘPKA Wioletta | 392 | DARŁOWO/WIEKOWO | K40+ | 00:00:04 | ||
27 | KOROL Elżbieta | 398 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40+ | 00:00:05 | |
28 | BRĘK Anna | 488 | OGIEŃ W SZOPIE | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:05 | |
29 | RYBACZEK Łucja | 435 | FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | Dz1-13 | 00:00:05 | |
30 | STASZEK Mariola | 448 | NIEZRZESZONA | KOSZALIN | K40+ | 00:00:05 | |
31 | MAZUREK Hanna | 416 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | Dz1-13 | 00:00:05 | |
32 | KURZYŃSKA Natalia | 468 | 17 WOG | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:05 | |
33 | PEŁKA Iwona | 429 | KOSZALIN | K40+ | 00:00:06 | ||
34 | DUŚKO Katarzyna | 362 | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:06 | ||
35 | SAGAN Jadwiga | 478 | ROŚCIĘCINO | K40+ | 00:00:06 | ||
36 | SAGAN Edyta | 477 | ROŚCIĘCINO | Dz14-17 | 00:00:06 | ||
37 | KOWALSKA Natalia | 474 | GIMNAZJUM NR 11 KOSZALIN | KOSZALIN | Dz14-17 | 00:00:06 | |
38 | BALMAS Zofia | 351 | KOSZALIN | K40+ | 00:00:06 | ||
39 | SZEWCZUK Julka | 450 | PRZEDSZKOLE ROSNOWO TYGRYSKI | ROSNOWO | Dz1-13 | 00:00:07 | |
40 | WIELGUS Paulina | 457 | KONTRA DARŁOWO | DARŁOWO | K18-39 | 00:00:07 | |
41 | KRYGIER Małgorzata | 407 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | Dz14-17 | 00:00:07 | |
42 | ROG Weronika | 434 | KSKK | STARE BIELICE | Dz1-13 | 00:00:07 | |
43 | RYBACZEK Małgorzata | 438 | PRZEDSZKOLE ROSNOWO | ROSNOWO | K18-39 | 00:00:07 | |
44 | ORŁOWSKI Mateusz | 427 | KOŁOBRZEG | Dz14-17 | 00:00:07 | ||
45 | ANDRUSZKIEWICZ Barbara | 485 | PARKRUN SZCZECINEK | SZCZECINEK | Dz14-17 | 00:00:08 | |
46 | WALCZAK Agnieszka | 455 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40+ | 00:00:08 | |
47 | GRZYSTEK Katarzyna | 373 | PARKRUN SZCZECINEK | SITNO | K40+ | 00:00:08 | |
48 | JAKUBOWSKA Anna | 377 | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:08 | ||
49 | BOROWSKA Karolina | 481 | ONR | NOWE ŁOZICE | K18-39 | 00:00:08 | |
50 | SZYMCZAK Magdalena | 473 | DARŁOWO | K18-39 | 00:00:08 | ||
51 | JASTRZĘBSKA-MARCINKIEWICZ Magdalena | 383 | POŁCZYN ZDRÓJ | K18-39 | 00:00:09 | ||
52 | RYBARCZYK Joanna | 440 | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:09 | ||
53 | MRUGALSKA Magdalena | 471 | JW 1223 | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:09 | |
54 | BUCHHOLZ Weronika | 480 | ONR | NOWE ŁOZICE | Dz14-17 | 00:00:09 | |
55 | LEWICKA Paulina | 411 | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:09 | ||
56 | CHORUŻY Karolina | 356 | KOSZALIN | K18-39 | 00:00:11 | ||
57 | CHORUŻY Julia | 357 | KOSZALIN | Dz1-13 | 00:00:11 | ||
58 | ZŁOTOWICZ Izabela | 467 | PREPS | DRZEWIANY | Dz1-13 | 00:00:12 | |
59 | GRZYSTEK Madzia | 370 | PARKRUN SZCZECINEK | SITNO | K18-39 | 00:00:12 |
Znaleziono 59 wynik(ów)