BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 5 KM

Organizator:
Fundacja Wolność i Demokracja, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”, Modular Consulting Dariusz Kloskowski
Data:
2020-03-01
Miejsce:
Krępa Słupska
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
103
Wystartowało:
93
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
93
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mundur

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BURZYŃSKI Aleksander 13BIEGAMIKADZESŁUPSKM-OPEN1M 100:13:29.77 2:4122.2
2RUDNIK Krzysztof 80KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN2M 200:14:36.20+00:01:062:5520.5
3ZACHARCZUK Albin 46UNIA HRUBIESZÓW/ 1 BATALION ZMECHANIZOWANYSŁUPSKM-OPEN3M 300:15:02.98+00:01:333:0019.9
4JĘCEK Krzysztof 37MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN4M 400:15:22.78+00:01:533:0419.5
5GRACHEL Przemek 27ŚWIECICHOWOM-OPEN5M 500:15:44.66+00:02:143:0919
6PIOTRKOWSKI Tomasz 70STOPA SŁUPSK/DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN6M 600:15:44.80+00:02:153:0919
7ŚRODA Maciej 100KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN7M 700:16:06.01+00:02:363:1318.6
8PIŁCZYŃSKI Paweł 68WIDZINOM-OPEN8M 800:16:06.23+00:02:363:1318.6
9PIŁCZYŃSKI Zbigniew 69SŁUPSKM-OPEN9M 900:16:18.91+00:02:493:1518.4
10WIELGAT Łukasz 112KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM-OPEN10M 1000:16:26.66+00:02:563:1718.2
11MEDWID Michal 62BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEGLOBINOM-OPEN11M 1100:16:32.33+00:03:023:1818.1
12PRZYTARSKI Rafał 74APATOR TELEMETRIASŁUPSKM-OPEN12M 1200:17:11.58+00:03:413:2617.5
13KARCZEWSKI Piotr 42BEST BEASTSKOBYLNICAM-OPEN13M 1300:17:12.06+00:03:423:2617.4
14ŻYLICZ Paweł 116STOPA SŁUPSK / USB USTKAKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN14M 1400:17:18.41+00:03:483:2717.3
15GUZIK Piotr 31USB USTKASŁUPSKM-OPEN15M 1500:17:38.46+00:04:083:3117
16CZYŻYKOWSKI Krzysztof 18SŁUPSKM-OPEN16M 1600:17:41.07+00:04:113:3217
17PIŁAT Paweł 66BEST BEASTSWŁYNKOWOM-OPEN17M 1700:17:45.26+00:04:153:3316.9
18SEEMANN Sławomir 82KOBYLNICAM-OPEN18M 1800:17:45.48+00:04:153:3316.9
19KIEŁCZYŃSKI Dawid 44TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAM-OPEN19M 1900:17:49.85+00:04:203:3416.8
20KAMIŃSKI Marcin 38MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM-OPEN20M 2000:18:11.32+00:04:413:3816.5
21SPYCHALSKI Artur 91MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAM-OPEN21M 2100:18:18.30+00:04:483:3916.4
22KMIECIK Paweł 45KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN22M 2200:18:22.77+00:04:533:4016.3
23BEZOŁ Jaremi 97SŁUPSKM-OPEN23M 2300:18:23.38+00:04:533:4016.3
24KARAŚ Radosław 41NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN24M 2400:18:27.87+00:04:583:4116.2
25ROCŁAWSKI Grzegorz 77BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIKOBYLNICAM-OPEN25M 2500:18:46.39+00:05:163:4516
26KOTERBA Szymon 49NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W SŁUPSKUSŁUPSKM-OPEN26M 2600:19:01.40+00:05:313:4815.8
27NOWAK Agnieszka 647BOWKOBYLNICAK-OPEN1K 100:19:04.19+00:05:343:4815.7
28PIŁAT Grzegorz 67SŁUPSKM-OPEN27M 2700:19:08.01+00:05:383:4915.7
29KSIĄŻEK Waldemar 55SŁUPSKM-OPEN28M 2800:19:09.53+00:05:393:4915.7
30TOMCZAK Dominik 104NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN29M 2900:19:14.34+00:05:443:5115.6
31ZIELONKA Mateusz 115BALTIC SEALSSŁUPSKM-OPEN30M 3000:19:19.32+00:05:493:5115.5
32TRUSIAK Miłosz 106SUBVENTUM TEAMSŁUPSKM-OPEN31M 3100:19:51.79+00:06:223:5815.1
33SITRUK Mikołaj 120M-OPEN32M 3200:19:56.53+00:06:263:5915
34KANIA Brajan 40‚‚ROZBIEGANA AKADEMIA'‚ AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKUSŁUPSKM-OPEN33M 3300:20:07.00+00:06:374:0114.9
35TOMCZAK Sebastian 105WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN34M 3400:20:13.65+00:06:434:0214.8
36GUBERNAT Mirosław 30NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SŁUPSKUSŁUPSKM-OPEN35M 3500:20:14.39+00:06:444:0214.8
37KRZYŻANEK Marta 53MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAK-OPEN2K 200:20:20.32+00:06:504:0414.8
38KOWALSKI Bartosz 51SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-OPEN36M 3600:20:29.71+00:06:594:0514.6
39STASIAK Wojciech 93SŁUPSKM-OPEN37M 3700:20:46.21+00:07:164:0914.4
40HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa 34KRĘPA SŁUPSKAK-OPEN3K 300:20:47.29+00:07:174:0914.4
41BEDNAREK Grzegorz 6SŁUPSKM-OPEN38M 3800:21:07.81+00:07:384:1314.2
42TALAŚKA Jan 102USTKAM-OPEN39M 3900:21:19.35+00:07:494:1614.1
43BURDA Sebastian 12WPK SLON TEAMSLUPSKM-OPEN40M 4000:21:28.98+00:07:594:1714
44KOŚLA Justyna 48SVTSŁUPSKK-OPEN4K 400:21:29.26+00:07:594:1714
45SOBCZYK Patryk 89APATOR TELEMETRIABIERKOWOM-OPEN41M 4100:21:32.07+00:08:024:1813.9
46WOŹNIAK-KARCZEWSKA Patrycja 114BEST BEASTSKOBYLNICAK-OPEN5K 500:21:34.45+00:08:044:1813.9
47WEILAND Cyprian 109NIGHT WOLVES SŁUPSK / SP3 SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN42M 4200:21:35.41+00:08:054:1913.9
48NOWAK Paweł 35BALTIC SEALSJEZIERZYCEM-OPEN43M 4300:21:43.72+00:08:134:2013.8
49JANKOWSKA Justyna 98SŁUPSKK-OPEN6K 600:21:51.11+00:08:214:2213.7
50ŚWIDER Marcin 87GŁOBINOM-OPEN44M 4400:22:03.91+00:08:344:2413.6
51FRANCZAK Krzysztof 21SŁUPSKM-OPEN45M 4500:22:10.85+00:08:414:2613.5
52SZAFIRSKI Marek 94CAMINO SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN46M 4600:22:14.36+00:08:444:2713.5
53GLINIECKA-WOŚ Anna 25NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-OPEN7K 700:22:25.98+00:08:564:2913.4
54WOŚ Przemysław 118M-OPEN47M 4700:22:39.41+00:09:094:3113.2
55POTOCKA Kinga 72BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN8K 800:22:41.99+00:09:124:3213.2
56CZARNECKA Barbara 16SŁUPSKK-OPEN9K 900:22:54.68+00:09:244:3413.1
57MROZIK Joanna 63SŁUPSKK-OPEN10K 1000:22:56.33+00:09:264:3513.1
58GRACHEL Justyna 28APATOR TELEMETRIAKĘPICEK-OPEN11K 1100:23:01.35+00:09:314:3613
59GRABOWSKA Kinga 26SŁUPSKK-OPEN12K 1200:23:27.14+00:09:574:4112.8
60PIOTROWSKA Dominika 71WATAHA ŻÓŁWIPINCZYNK-OPEN13K 1300:23:31.86+00:10:024:4212.7
61STANIASZEK Bogusław 92TUPOT USTKAGŁOBINOM-OPEN48M 4800:23:32.51+00:10:024:4212.7
62KAMIŃSKI Witold 39KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN49M 4900:23:33.48+00:10:034:4212.7
63TALAŚKA Lucyna 1017BOWUSTKAK-OPEN14K 1400:23:33.63+00:10:034:4212.7
64KĄDZIOŁKA Agnieszka 43SŁUPSKK-OPEN15K 1500:23:57.12+00:10:274:4712.5
65ANDRZEJCZAK Sławomir 2GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPEN50M 5000:23:57.64+00:10:274:4712.5
66ANDRZEJEWSKA Paulina 3VACU ACTIV GYMSŁUPSKK-OPEN16K 1600:24:03.61+00:10:334:4812.5
67CZERWIŃSKA Anna 17BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN17K 1700:24:19.65+00:10:494:5212.3
68DUDA Grzegorz 19BEST BEASTSBUKÓWKAM-OPEN51M 5100:24:20.53+00:10:504:5212.3
69SKIBIŃSKI Rafał 84AJ TEAMSŁUPSKM-OPEN52M 5200:24:22.16+00:10:524:5212.3
70MARCZAK Andrzej 60ŻELKOWOM-OPEN53M 5300:24:23.05+00:10:534:5212.3
71BADZIĄG Waldemar 4NIEZNISZCZALNISŁUPSKM-OPEN54M 5400:24:51.46+00:11:214:5812.1
72FRUBA Karina 22STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN18K 1800:25:08.80+00:11:395:0111.9
73URBAN Ewelina 107GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN19K 1900:25:47.03+00:12:175:0911.6
74WINIARSKI Grzegorz 113GMINA SŁUPSKREDĘCINM-OPEN55M 5500:25:48.01+00:12:185:0911.6
75BARTOSIAK Bartłomiej 5GMINA SŁUPSKWŁYNKÓWKOM-OPEN56M 5600:25:48.51+00:12:185:0911.6
76ŚMIGIEL Magdalena 96KREPA SŁUPSKAK-OPEN20K 2000:25:54.41+00:12:245:1011.6
77ROKUSZEWSKI Piotr 78APATOR TELEMETRIANIEWIEROWOM-OPEN57M 5700:26:01.71+00:12:315:1211.5
78GIERCZAK Dariusz 24NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM.MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W SŁUPSKUUSTKAM-OPEN58M 5800:26:25.10+00:12:555:1711.3
79PUPKO Kamila 75NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM.MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W SŁUPSKUSŁUPSKK-OPEN21K 2100:26:28.80+00:12:595:1711.3
80GUBERNAT Aleksandra 29NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SŁUPSKUSŁUPSKK-OPEN22K 2200:26:33.11+00:13:035:1811.3
81CHODNICKA Aneta 14NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURESŁUPSKK-OPEN23K 2300:26:33.76+00:13:035:1811.3
82SORBIAN Emilia 90SŁUPSKK-OPEN24K 2400:26:34.24+00:13:045:1811.3
83KUBASZEWSKA Edyta 56BIERKOWOK-OPEN25K 2500:26:34.82+00:13:055:1911.3
84WALKOWIAK Dariusz 108KROKOWOM-OPEN59M 5900:27:13.81+00:13:445:2611
85KWIATKOWSKA Kamila 59APATOR TELEMETRIASŁUPSKK-OPEN26K 2600:27:14.40+00:13:445:2611
86KSIĄŻEK Małgorzata 54SŁUPSKK-OPEN27K 2700:27:16.72+00:13:465:2711
87BUDRZYŃSKA Elżbieta 33SŁUPSKM-OPEN60M 6000:27:23.65+00:13:535:2810.9
88SMOLIŃSKA Edyta 86SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOK-OPEN28K 2800:27:29.61+00:13:595:3010.9
89ŚMIŁOWSKI Dariusz 99SŁUPSKM-OPEN61M 6100:27:36.83+00:14:075:3110.9
90KOWALSKA Anna 50SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOK-OPEN29K 2900:27:43.25+00:14:135:3210.8
91PUDŁO Paweł 119M-OPEN62M 6200:27:49.83+00:14:205:3410.8
92MARCZAK Małgorzata 61ŻELKOWOK-OPEN30K 3000:27:50.22+00:14:205:3410.8
93JEŻYNA Igor 36WATAHA ŻÓŁWIKARLINOM-OPEN63M 6300:27:56.02+00:14:265:3510.7
Znaleziono 93 wynik(ów)