BIEG PO ZDROWIE DLA ANGELIKI SAGANOWSKIEJ

Organizator/ Organizer:
Gminno Ludowy Klub Sportowy
Data/ Date:
2018-05-26
Miejsce/ Place:
Borówno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
300
Wystartowało/ Started:
237
Nie ukończyło/ Not finished:
10
Ukończyło/ Finished:
227
Na trasie/ On track:
10

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BIAŁEK Dawid 274NAKŁOM-Open1M 100:00:0000:18:02.6000:18:02.60 3:3616.6
2MAŁAS Marcin 263BYDGOSZCZM-Open2M 200:00:0000:18:19.9500:18:20.45+00:00:173:4016.4
3GROSKOP Grzegorz 30SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-Open3M 300:00:0000:18:22.7500:18:23.05+00:00:203:4016.3
4BARTCZAK Łukasz 18TEAMOCHALDOBRCZM-Open4M 400:00:0000:18:24.9500:18:25.55+00:00:223:4116.3
5STERNAL Adam 65GDYNIAM-Open5M 500:00:0000:18:45.7000:18:45.70+00:00:433:4516
6BEJGIER Edmund 139BIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOOSIELSKOM-Open6M 600:00:0100:19:01.3500:19:03.10+00:00:583:4815.8
7PALIGA Antoni 92RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-Open7M 700:00:0000:20:12.3500:20:12.35+00:02:094:0214.9
8FELINIAK Daniel 109BYDGOSZCZM-Open8M 800:00:0000:20:37.6000:20:37.60+00:02:354:0714.6
9RÓG Tomasz 298M-Open9M 900:00:0000:20:40.9000:20:40.90+00:02:384:0814.5
10KORPAL Emil 122PRO NATURA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open10M 1000:00:0000:21:05.3500:21:05.35+00:03:024:1314.2
11ŻEGLICZ Marek 87SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-Open11M 1100:00:0000:21:07.0500:21:07.05+00:03:044:1314.2
12PALIGA Mateusz 91RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-Open12M 1200:00:0000:21:13.3000:21:13.30+00:03:104:1414.1
13KILAN Kacper 57SPOGLOOSÓWIECM-Open13M 1300:00:0000:21:18.8000:21:18.80+00:03:164:1514.1
14STOBIERSKI Adrian 148MVM LOGISTICSBYDGOSZCZM-Open14M 1400:00:0700:21:33.8500:21:40.85+00:03:314:1813.9
15RUDOL Sebastian 190RUN PASJABYDGOSZCZM-Open15M 1500:00:0400:21:55.9000:22:00.70+00:03:534:2313.7
16KAWCZYŃSKI Daniel 205BYDGOSZCZM-Open16M 1600:00:0500:21:56.8500:22:02.40+00:03:544:2313.7
17MAZUR Jakub 247BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-Open17M 1700:00:0000:22:03.1000:22:03.10+00:04:004:2413.6
18KARCZEWSKI Mateusz 166MVM LOGISTICSŚWIECIEM-Open18M 1800:00:0400:22:06.0000:22:10.65+00:04:034:2513.6
19? ? 9DOBRCZM-Open19M 1900:00:0600:22:06.0000:22:12.05+00:04:034:2513.6
20NOWICKI Marcin 253LASERFIGHTBYDGOSZCZM-Open20M 2000:00:0100:22:06.5000:22:08.45+00:04:034:2513.6
21WIŚNIEWSKI Piotr 23BYDGOSZCZM-Open21M 2100:00:0500:22:17.9000:22:23.15+00:04:154:2713.5
22TOMASZEWSKI Dawid 83WATOROWOM-Open22M 2200:00:0000:22:21.7500:22:21.75+00:04:194:2813.4
23KUCIŃSKI Artur 55DOBRCZM-Open23M 2300:00:0000:22:23.0500:22:23.05+00:04:204:2813.4
24PTASZNIK Michał 289M-Open24M 2400:00:0000:22:26.1500:22:26.15+00:04:234:2913.4
25BAUMGART Jacek 90BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-Open25M 2500:00:1400:22:35.5500:22:49.60+00:04:324:3113.3
26FANDREJEWSKI Łukasz 163WIELKI KOMORSKM-Open26M 2600:00:1400:22:36.6500:22:51.25+00:04:344:3113.3
27LAMPARSKI Mirek 53PRUSZCZM-Open27M 2700:00:2700:22:45.0500:23:12.50+00:04:424:3313.2
28TUREK Józef 40BYDGOSZCZM-Open28M 2800:00:0200:22:53.2000:22:55.45+00:04:504:3413.1
29HARKOT Jakub 175SIENNOM-Open29M 2900:00:0000:23:04.7000:23:04.70+00:05:024:3613
30OSZUBSKI Kazimierz 236BYDGOSZCZM-Open30M 3000:00:1000:23:09.4500:23:19.75+00:05:064:3713
31SIUDA Sebastian 121SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM-Open31M 3100:00:0000:23:23.4000:23:23.40+00:05:204:4012.8
32RUDOL Dominik 49BORÓWNOM-Open32M 3200:00:0600:23:29.3500:23:35.75+00:05:264:4112.8
33KOWALSKI Jacek 32BYDGOSZCZM-Open33M 3300:00:0000:23:29.4000:23:29.40+00:05:264:4112.8
34TOBOLEWSKI Jan 202KOTOMIERZM-Open34M 3400:00:0100:23:33.6000:23:35.10+00:05:314:4212.7
35DRZEWIECKI Radosław 27BYDGOSZCZM-Open35M 3500:00:0000:23:48.7000:23:48.70+00:05:464:4512.6
36OCHIMOWSKI Tomasz 86BYDGOSZCZM-Open36M 3600:00:0200:24:03.5500:24:05.80+00:06:004:4812.5
37MIERZWA Damian 185RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-Open37M 3700:00:0000:24:14.5500:24:14.55+00:06:114:5012.4
38RYMER Adam 252BORÓWNOM-Open38M 3800:00:0000:24:15.6000:24:15.60+00:06:134:5112.4
39OSAK Maciej 63MAŁOCIECHOWOM-Open39M 3900:00:0000:24:19.5000:24:19.50+00:06:164:5112.3
40LEWANDOWSKI Sebastian 5DOBRCZM-Open40M 4000:00:0000:24:25.9500:24:25.95+00:06:234:5312.3
41KIEŁCZYŃSKI Marek 182PRZYŁĘKIM-Open41M 4100:00:0000:24:32.3000:24:32.30+00:06:294:5412.2
42JASZCZAK Bartek 153MVM LOGISTICSNAKŁO NAD NOTECIĄM-Open42M 4200:00:0800:24:36.9500:24:45.10+00:06:344:5512.2
43REPCZYŃSKI Tomek 249BYDGOSZCZM-Open43M 4300:00:1800:24:39.1000:24:57.45+00:06:364:5512.2
44KUZIA Radosław 147MVM LOGISTICSBYDGOSZCZM-Open44M 4400:00:0700:24:52.6000:25:00.25+00:06:504:5812.1
45MIKOŁAJCZYK Marcin 157MVM LOGISTICSBYDGOSZCZM-Open45M 4500:00:0800:24:53.4500:25:02.35+00:06:504:5812
46AFELT Jarosław 97BYDGOSZCZM-Open46M 4600:00:2500:24:59.4500:25:25.05+00:06:565:0012
47SPRAWKA Paweł 149GĄDECZM-Open47M 4700:00:1900:25:00.7500:25:19.95+00:06:585:0012
48WOLLMANN Maciej 144MVM LOGISTICSBYDGOSZCZM-Open48M 4800:00:0800:25:10.8500:25:19.35+00:07:085:0211.9
49BATKA Paweł 123TRZECIEWIECM-Open49M 4900:00:0000:25:14.8500:25:14.85+00:07:125:0211.9
50MAJORKOWSKI Patryk 114BYDGOSZCZM-Open50M 5000:00:0600:25:22.3000:25:28.95+00:07:195:0411.8
51WALENCIAK Jarosław 158CZARNE STOPY.SMMĘŻCZYZNAM-Open51M 5100:00:1700:25:28.2500:25:45.95+00:07:255:0511.8
52POTRZEBOWSKI Marek 79DEAFBYDGOSZCZM-Open52M 5200:00:0300:25:30.2500:25:34.15+00:07:275:0611.8
53BLEJA Krystian 85PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM-Open53M 5300:00:1000:25:36.8500:25:47.15+00:07:345:0711.7
54OLSZEWSKI Michał 81BYDGOSZCZM-Open54M 5400:00:0000:25:41.3500:25:41.35+00:07:385:0811.7
55PAWLIKOWSKI Szymon 104BYDGOSZCZM-Open55M 5500:00:2100:26:01.7000:26:23.60+00:07:595:1211.5
56PANUŚ Sylwester 281M-Open56M 5600:00:0000:26:04.6000:26:04.60+00:08:025:1211.5
57ZAJĄC Tomasz 140BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-Open57M 5700:00:1300:26:04.7500:26:18.45+00:08:025:1311.5
58ARACH Przemysław 33BYDGOSZCZM-Open58M 5800:00:0000:26:04.9000:26:04.90+00:08:025:1211.5
59SMIETANA Mirosław 42DOBRCZM-Open59M 5900:00:0000:26:07.5500:26:07.55+00:08:045:1311.5
60DUSZYŃSKI Denis 111BYDGOSZCZM-Open60M 6000:00:0000:26:08.5500:26:08.55+00:08:055:1311.5
61BIELARZ Michał 17JARUŻYNM-Open61M 6100:00:1700:26:17.9000:26:35.55+00:08:155:1511.4
62ZAJĄC Michał 141BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-Open62M 6200:00:0000:26:18.4500:26:18.45+00:08:155:1511.4
63ALZANOWSKI Krzysztof 116JARUŻYNM-Open63M 6300:00:0300:26:22.4000:26:25.70+00:08:195:1611.4
64PALUCH Mateusz 181KATALOG MARZEŃKLEMBÓWM-Open64M 6400:00:1300:26:25.8000:26:39.55+00:08:235:1711.3
65MENDYK Tomasz 154MVM LOGISTICSBYDGOSZCZM-Open65M 6500:00:0600:26:39.2500:26:46.20+00:08:365:2011.3
66KONCZAL Krzysztof 260BYDGOSZCZM-Open66M 6600:00:0000:26:52.9000:26:52.90+00:08:505:2211.2
67ŁUCZKA Bartek 272WARSZAWAM-Open67M 6700:00:0000:26:54.6000:26:54.60+00:08:525:2211.2
68GRACZ Adam 271SOLEC KUJAWSKIM-Open68M 6800:00:0000:26:55.0000:26:55.00+00:08:525:2311.1
69BŁAŻEJCZYK Paweł 102INTER SOLUTIONSBYDGOSZCZM-Open69M 6900:00:1300:27:11.6000:27:25.15+00:09:095:2611
70SIEKIERSKI Tomasz 300M-Open70M 7000:00:0000:27:15.8000:27:15.80+00:09:135:2711
71GLAZIK Krzysztof 127MILEWKOM-Open71M 7100:00:1400:27:23.2500:27:37.65+00:09:205:2811
72GUŹDZIOŁ Jarek 72SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-Open72M 7200:00:0000:27:27.4000:27:27.40+00:09:245:2910.9
73KURDYNOWSKI Arkadiusz 71DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-Open73M 7300:00:0000:27:32.4500:27:32.45+00:09:295:3010.9
74SIERADZKI Miłosz 129BYDGOSZCZM-Open74M 7400:00:2000:27:51.2500:28:11.50+00:09:485:3410.8
75STAWICKI Łukasz 145BYDGOSZCZM-Open75M 7500:00:0900:27:53.2500:28:02.70+00:09:505:3410.8
76KRAZIŃSKI Rafał 251SUPONINM-Open76M 7600:00:0000:27:56.2500:27:56.25+00:09:535:3510.7
77ŚLIWA Rafał 255STRZELCE GÓRNEM-Open77M 7700:00:0000:28:10.0500:28:10.05+00:10:075:3810.7
78TOBOLEWSKI Paweł 194KOTOMIERZM-Open78M 7800:00:0000:28:29.7500:28:29.75+00:10:275:4110.5
79ZIELIŃSKI Radosław 88BYDGOSZCZM-Open79M 7900:00:0000:28:43.9000:28:43.90+00:10:415:4410.4
80MANDRA Marcin 126TORUŃM-Open80M 8000:00:1900:28:45.9500:29:05.20+00:10:435:4510.4
81SZULC Miłosz 51BYDGOSZCZM-Open81M 8100:00:0000:28:49.9500:28:49.95+00:10:475:4510.4
82WAŁDOCH Michał 259WŁÓKIM-Open82M 8200:00:1700:28:53.7500:29:10.80+00:10:515:4610.4
83CHILLA Marcin 94STRONNOM-Open83M 8300:00:2400:28:59.8500:29:24.55+00:10:575:4810.3
84MOSKAL Aleksander 77BORÓWNOM-Open84M 8400:00:0100:28:59.9000:29:00.95+00:10:575:4710.4
85GIELEWSKI Kamil 76BORÓWNOM-Open85M 8500:00:1100:29:04.7000:29:16.55+00:11:025:4910.3
86MAZUR Krzysztof 248BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-Open86M 8600:00:1500:29:10.0000:29:25.10+00:11:075:5010.3
87FOLARZYŃSKI Łukasz 150INOWROCŁAWM-Open87M 8700:00:2100:29:21.5000:29:43.30+00:11:185:5210.2
88NIZIOŁ Marcin 151INOWROCŁAWM-Open88M 8800:00:2200:29:22.7000:29:45.25+00:11:205:5210.2
89LAMPARSKI Radosław 119JARUŻYNM-Open89M 8900:00:0200:29:43.6000:29:45.75+00:11:415:5610.1
90STOSIK Maciej 197BYDGOSZCZM-Open90M 9000:00:0000:30:02.4000:30:02.40+00:11:596:0010
91ŻUBKA Rafał 250ŁOCHOWOM-Open91M 9100:00:1900:30:05.0500:30:24.70+00:12:026:0110
92GRONKIEWICZ Aleksander 176BYDGOSZCZM-Open92M 9200:00:0000:30:25.1500:30:25.15+00:12:226:059.9
93GRZYBOWSKI Rafał 39BYDGOSZCZM-Open93M 9300:00:0300:30:27.5000:30:31.10+00:12:246:059.8
94NAKIELSKI Robert 230BAGNIEWOM-Open94M 9400:00:0500:30:49.4500:30:54.55+00:12:466:099.7
95GIELEWSKI Adam 192BORÓWNOM-Open95M 9500:00:1100:31:00.2000:31:11.45+00:12:576:129.7
96KUCIŃSKI Aleks 61DOBRCZM-Open96M 9600:00:0000:31:09.7000:31:09.70+00:13:076:139.6
97STARZEC Krzysztof 299M-Open97M 9700:00:0100:31:11.3000:31:12.35+00:13:086:149.6
98RATAJCZAK Michał 99INTER SOLUTIONSBYDGOSZCZM-Open98M 9800:00:1300:32:22.0000:32:35.05+00:14:196:289.3
99ZIELIŃSKI Robert 8SOLEC KUJAWSKIM-Open99M 9900:00:2000:32:31.9000:32:52.45+00:14:296:309.2
100BŁASZCZYK Bruno 214DOBRCZM-Open100M 10000:00:0000:32:39.5000:32:39.50+00:14:366:319.2
101HERMANOWSKI Łukasz 115BYDGOSZCZM-Open101M 10100:00:0000:32:55.1000:32:55.10+00:14:526:359.1
102TREPKA Jakub 155MVM LOGISTICSBYDGOSZCZM-Open102M 10200:00:0900:34:01.7500:34:11.60+00:15:596:488.8
103GRACZYK Szymon 143MVM LOGISTICSŻNINM-Open103M 10300:00:0800:34:02.7000:34:11.35+00:16:006:488.8
104LAMPARSKI Bartosz 118JARUŻYNM-Open104M 10400:00:0100:34:37.5000:34:39.30+00:16:346:558.7
105JASIŃSKI Artur 269M-Open105M 10500:00:1900:35:32.4500:35:52.05+00:17:297:068.4
106SAGANOWSKI Michał 120DOBRCZM-Open106M 10600:00:0200:35:37.9000:35:40.25+00:17:357:078.4
107KUCIŃSKI Maksymilian 56DOBRCZM-Open107M 10700:00:0000:35:57.0500:35:57.05+00:17:547:118.3
108ASTUKIEWICZ Tomasz 169BYDGOSZCZM-Open108M 10800:00:1500:35:58.8000:36:14.05+00:17:567:118.3
109PODSIEDLIK Zbigniew 17322 ODNBYDGOSZCZM-Open109M 10900:00:0000:38:17.8500:38:17.85+00:20:157:397.8
110OLSZEWSKI Sławomir 36STRZELCE GÓRNEM-Open110M 11000:00:1100:38:34.1500:38:45.40+00:20:317:427.8
111BRĄŻKIEWICZ Kamil 233DOBRCZM-Open111M 11100:00:0000:39:37.9500:39:37.95+00:21:357:557.6
112WOJNA Karol 240DOBRCZM-Open112M 11200:00:0000:39:38.4000:39:38.40+00:21:357:557.6
113KAŹMIERCZAK Sebastian 227GOSIR OSIELSKOŻOŁĘDOWOM-Open113M 11300:00:1500:39:45.0500:40:00.60+00:21:427:577.5
114SOLIS Roman 138ALEKSANDROWOM-Open114M 11400:00:2300:47:19.6000:47:43.15+00:29:179:286.3
115SOLIS Sławomir 135ALEKSANDROWOM-Open115M 11500:00:2100:47:22.5000:47:44.00+00:29:199:286.3
116GAWLIK Julek 292M-Open116M 11600:00:2600:47:54.8500:48:21.10+00:29:529:356.3
117HEJNA Kamil 258OCOCHODZIWBIEGUBYDGOSZCZM-Open117M 11700:00:2600:47:56.5000:48:22.60+00:29:539:356.3
118TOBOLEWSKI Łukasz 142MVM LOGISTICSDOBRCZM-Open118M 11800:00:07   
119KLIMCZAK Michał 73SIENNOM-Open119M 11900:00:16   
120BOĆKOWSKI Andrzej 276BORÓWNOM-Open120M 12000:00:18   
121WIŚNIEWSKI Robert 184NIWYM-Open121M 12100:00:18   
Znaleziono 121 wynik(ów)