BIEG PRZEŁAJOWY LĄDUJ NA OSOWEJ - 5 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Klub Sportowy Olimpia Osowa
Data/ Date:
2018-09-30
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
24
Wystartowało/ Started:
19
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MAZUR Paweł 253KREATIVSPORTLĘBORKM-Open1M 100:10:1000:21:08.20 4:1314.2
2WALDOWSKI Roman 260GDANSKM-Open2M 200:10:3500:21:48.80+00:00:404:2113.8
3DZIEWIATOWSKA Joanna 243DIETETYKA-24.PLTUCHOMK-Open1K 100:11:4300:23:51.25+00:02:434:4612.6
4PERUCKI Jan 262RADA DZIELNICY OSOWAGDAŃSKM-Open3M 300:11:2100:24:24.40+00:03:164:5312.3
5SZUMSKI Waldemar 258OSOWA BIEGAGDAŃSK OSOWAM-Open4M 400:12:3700:25:49.15+00:04:405:1011.6
6PAŃKA Adam 310GDAŃSKM-Open5M 500:13:0200:26:24.60+00:05:165:1711.4
7GOŁEMBOWSKI Mariusz 244NIE MARNUJ TLENU- GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJEGDAŃSKM-Open6M 600:13:2400:27:07.85+00:05:595:2511.1
8ŁUKASZEWICZ Sylwia 265O-SOWA BIEGAGDAŃSK OSOWAK-Open2K 200:13:3600:27:48.85+00:06:405:3310.8
9ŁUCZYŃSKA Agnieszka 252O-SOWA BIEGAGDAŃSK OSOWAK-Open3K 300:13:3600:28:06.20+00:06:585:3710.7
10WEILAND Karina 261SOPOTK-Open4K 400:13:4900:28:26.20+00:07:185:4110.5
11KOŚCIŃSKI Sebastian 247GDAŃSKM-Open7M 700:13:4400:28:40.05+00:07:315:4410.5
12SZMIDT Oskar 257SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMGDAŃSKM-Open8M 800:13:5200:29:10.90+00:08:025:5010.3
13KLEKOTKO Anna 246GDAŃSKK-Open5K 500:14:0400:29:47.30+00:08:395:5710.1
14RUDEK Małgorzata 256RUMIAK-Open6K 600:15:4700:32:12.15+00:11:036:269.3
15LULIS Zbigniew 251GDAŃSKM-Open9M 900:15:4000:32:16.10+00:11:076:279.3
16RADOMSKI Wojciech 255GDAŃSKM-Open10M 1000:16:0500:33:03.95+00:11:556:369.1
17GULCZYŃSKA Justyna 245GDAŃSKK-Open7K 700:15:3900:33:06.40+00:11:586:379.1
18KURCZYŃSKA Aurelia 248GDAŃSKK-Open8K 800:16:2600:34:26.65+00:13:186:538.7
19DUBROWSKI Jakub 242GDANSKM-Open11M 1100:19:0300:38:12.40+00:17:047:387.8
Znaleziono 19 wynik(ów)