BIEG PRZEŁAJOWY ZIELONA DYCHA - 10 KM

Organizator:
Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Okonek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
79
Wystartowało:
61
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
61
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K16-25 | M16-25 | K26-35 | M26-35 | K36-45 | M36-45 | K46-55 | M46-55 | K56+ | M56+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BORYCHOWSKI Mariusz 79HERKULESKOBYLNICAM46-55
2PERLIK Tomasz 15MIASTKOM26-35
3WOJDASIEWICZ Tadeusz 16KĘPICEM26-35
4PIEKARSKI Jacek 23DĘBNICA KASZUBSKAM36-45
5JABŁOŃSKI Tomasz 44KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM36-45
6KIERZK Arkadiusz 43CETYŃM26-35
7GAJLEWICZ Dominik 40MTS HAMERMIASTKOM26-35
8ROGOZA Mateusz 30NIEZRZESZONYZIELINM26-35
9PIŁCZYŃSKI Paweł 4WIDZINOM26-35
10CZUPA Oskar 59BARCINOM16-25
11JANKOWSKI Grzegorz 3BYTÓWM36-45
12IWANIEC Dariusz 33BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM36-45
13MAZUREK Marcin 49XXXBARCINOM36-45
14BRZEZIŃSKI Jan 48TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM46-55
15TREDER Marian 1TEAM TREDERŁOSINOM46-55
16SZUBERT Marcin 53USTRONIE MORSKIEM36-45
17ADAMCZAK Andrzej 25TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM56+
18PERLIK Katarzyna 14MIASTKOK26-35
19HAŁKA Justyna 32TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK36-45
20MOTYKOWSKA Ksenia 50KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK36-45
21STELMACH Karol 78BASZTA BYTÓWM16-25
22RACZYŃSKA Anna 71BALTIC SEALSSŁUPSKK36-45
23PIŁCZYŃSKI Zbigniew 22SŁUPSKM56+
24SKOWYRSKI Janusz 72TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM56+
25BŁENCKI Piotr 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM36-45
26GOSTOMCZYK Krzysztof 46KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM36-45
27SZLACHETKA Piotr 21BBLSŁUPSKM46-55
28STRZELECKI Zbigniew 7KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM56+
29HAŁKA Arkadiusz 34TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM36-45
30KWAŚNIAK Zdzisław 39SŁUPSKM56+
31SZCZEPANIAK Jacek 11KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM46-55
32STELMACH Rafal 13KĘPICEM36-45
33GUDANIEC Radosław 28TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM56+
34BUTOWICZ Adam 31SZCZECINEKM56+
35WÓJCIK Damian 76TRIGYM SZCZECINDARŁOWOM46-55
36SKĘPIEC Łukasz 19KĘPICEM16-25
37KORYZNA Kamil 47135.SGR-D'ELITA'SŁUPSKM36-45
38SZUBERT Julia 54USTRONIE MORSKIEK16-25
39SZUBERT Agnieszka 52USTRONIE MORSKIEK36-45
40MAJEWSKA Dorota 24REDLINO20K46-55
41WINKOWSKI Andrzej 2ŻELICEM56+
42DRACZYŃSKI Zygmunt 20TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM56+
43KANIA Brajan 10-/ROZBIEGANA AKADEMIA: AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKUSŁUPSKM16-25
44KOŁODZIEJCZAK Marcin 12KOBYLNICAM36-45
45FIRLONG Maciej 38MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM36-45
46PIEC Martyna 18SŁAWNOK26-35
47GUDANIEC Dorota 29TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK56+
48BOŁTRUCZYK Krzysztof 51BYTÓWM46-55
49WASZAK Karol 42KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM26-35
50BARTOSIAK Bartłomiej 5GMINA SŁUPSKWLYNKÓWKOM26-35
51URBAN Ewelina 6GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK26-35
52JAROSZEWICZ Mirek 9SŁUPSKM36-45
53TELESIEWICZ Henryk 45KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM56+
54HELLER Zdzisław 26HERBMARATONOW.PLKOSZALINM56+
55GÓRA Roman 61BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM56+
56STANKIEWICZ-MAJKOWSKA Joanna 74KOSZALINK46-55
57NOWAK Katarzyna 8KORZYBSKIE REKINYOBŁĘŻEK36-45
58POZORSKI Krzysztof 36MARKOS RUNNING TEAMKOBYLNICAM36-45
59MRUGALSKI Stanisław 17MIASTKOM56+
60POZORSKI Zbigniew 35NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM56+
61CIŻMOWSKA Barbara 41MTS HAMER MIASTKOKĘPICEK56+
Znaleziono 61 wynik(ów)