BIEG PRZEŁAJOWY ZIELONA DYCHA - 10 KM

Organizator:
Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.
Data:
2020-09-05
Miejsce:
Okonek
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
79
Wystartowało:
61
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
61
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K16-25 | M16-25 | K26-35 | M26-35 | K36-45 | M36-45 | K46-55 | M46-55 | K56+ | M56+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 79HERKULESKOBYLNICAM46-551M 100:35:37.40 3:3316,8
2PERLIK Tomasz 15MIASTKOM26-351M 200:36:10.85+00:00:333:3716,6
3WOJDASIEWICZ Tadeusz 16KĘPICEM26-352M 300:39:57.70+00:04:203:5915,0
4PIEKARSKI Jacek 23DĘBNICA KASZUBSKAM36-451M 400:40:05.85+00:04:284:0015,0
5JABŁOŃSKI Tomasz 44KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM36-452M 500:41:21.55+00:05:444:0814,5
6KIERZK Arkadiusz 43CETYŃM26-353M 600:42:15.85+00:06:384:1314,2
7GAJLEWICZ Dominik 40MTS HAMERMIASTKOM26-354M 700:42:32.15+00:06:544:1514,1
8ROGOZA Mateusz 30NIEZRZESZONYZIELINM26-355M 800:42:40.45+00:07:034:1614,1
9PIŁCZYŃSKI Paweł 4WIDZINOM26-356M 900:42:45.45+00:07:084:1614,0
10CZUPA Oskar 59BARCINOM16-251M 1000:43:40.95+00:08:034:2213,7
11JANKOWSKI Grzegorz 3BYTÓWM36-453M 1100:45:23.70+00:09:464:3213,2
12IWANIEC Dariusz 33BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM36-454M 1200:45:37.55+00:10:004:3313,2
13MAZUREK Marcin 49XXXBARCINOM36-455M 1300:45:38.45+00:10:014:3313,1
14BRZEZIŃSKI Jan 48TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM46-552M 1400:45:40.75+00:10:034:3413,1
15TREDER Marian 1TEAM TREDERŁOSINOM46-553M 1500:46:02.75+00:10:254:3613,0
16SZUBERT Marcin 53USTRONIE MORSKIEM36-456M 1600:46:07.05+00:10:294:3613,0
17ADAMCZAK Andrzej 25TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM56+1M 1700:46:32.55+00:10:554:3912,9
18STELMACH Karol 78BASZTA BYTÓWM16-252M 1800:47:13.20+00:11:354:4312,7
19PIŁCZYŃSKI Zbigniew 22SŁUPSKM56+2M 1900:47:29.45+00:11:524:4412,6
20SKOWYRSKI Janusz 72TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM56+3M 2000:48:13.90+00:12:364:4912,4
21BŁENCKI Piotr 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM36-457M 2100:48:27.45+00:12:504:5012,4
22GOSTOMCZYK Krzysztof 46KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM36-458M 2200:48:52.60+00:13:154:5312,3
23SZLACHETKA Piotr 21BBLSŁUPSKM46-554M 2300:49:21.55+00:13:444:5612,2
24STRZELECKI Zbigniew 7KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM56+4M 2400:49:43.45+00:14:064:5812,1
25HAŁKA Arkadiusz 34TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM36-459M 2500:49:43.55+00:14:064:5812,1
26KWAŚNIAK Zdzisław 39SŁUPSKM56+5M 2600:50:31.55+00:14:545:0311,9
27SZCZEPANIAK Jacek 11KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM46-555M 2700:50:40.60+00:15:035:0411,8
28STELMACH Rafal 13KĘPICEM36-4510M 2800:50:40.90+00:15:035:0411,8
29GUDANIEC Radosław 28TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM56+6M 2900:51:14.45+00:15:375:0711,7
30BUTOWICZ Adam 31SZCZECINEKM56+7M 3000:51:28.90+00:15:515:0811,7
31WÓJCIK Damian 76TRIGYM SZCZECINDARŁOWOM46-556M 3100:51:33.80+00:15:565:0911,6
32SKĘPIEC Łukasz 19KĘPICEM16-253M 3200:51:53.05+00:16:155:1111,6
33KORYZNA Kamil 47135.SGR-D'ELITA'SŁUPSKM36-4511M 3300:53:02.65+00:17:255:1811,3
34WINKOWSKI Andrzej 2ŻELICEM56+8M 3400:54:27.30+00:18:495:2611,0
35DRACZYŃSKI Zygmunt 20TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM56+9M 3500:55:14.55+00:19:375:3110,9
36KANIA Brajan 10-/ROZBIEGANA AKADEMIA: AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKUSŁUPSKM16-254M 3600:55:29.30+00:19:515:3210,8
37KOŁODZIEJCZAK Marcin 12KOBYLNICAM36-4512M 3700:55:39.65+00:20:025:3310,8
38FIRLONG Maciej 38MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM36-4513M 3800:56:01.70+00:20:245:3610,7
39BOŁTRUCZYK Krzysztof 51BYTÓWM46-557M 3900:57:05.45+00:21:285:4210,5
40WASZAK Karol 42KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM26-357M 4000:58:27.65+00:22:505:5010,3
41BARTOSIAK Bartłomiej 5GMINA SŁUPSKWLYNKÓWKOM26-358M 4100:58:28.30+00:22:505:5010,3
42JAROSZEWICZ Mirek 9SŁUPSKM36-4514M 4201:01:20.05+00:25:426:089,8
43TELESIEWICZ Henryk 45KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM56+10M 4301:01:52.90+00:26:156:119,7
44HELLER Zdzisław 26HERBMARATONOW.PLKOSZALINM56+11M 4401:02:54.20+00:27:166:179,5
45GÓRA Roman 61BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINM56+12M 4501:05:01.65+00:29:246:309,2
46POZORSKI Krzysztof 36MARKOS RUNNING TEAMKOBYLNICAM36-4515M 4601:11:03.65+00:35:267:068,4
47MRUGALSKI Stanisław 17MIASTKOM56+13M 4701:11:08.35+00:35:307:068,4
48POZORSKI Zbigniew 35NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM56+14M 4801:11:14.65+00:35:377:078,4
Znaleziono 48 wynik(ów)