BIEG PRZEZ MOST 2019

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1001
Wystartowało:
885
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
881
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.6km | 9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu6.6km9km
    
1JANUKOWICZ Agnieszka 277WARSZAWAK 30-3900:00:00
2JANKOWSKA Jola 271WARSZAWAK 30-3900:00:00
3MŁODZIŃSKA Nina 1013WARSZAWAK 1-2900:00:0000:51:24
4RUSIN Michał 679KS StaszewscyJABŁONNAM 1-2900:00:0000:32:1100:44:25
5BECZAK Natalia 30WARSZAWAK 30-3900:00:00
6GURGON Arkadiusz 997Zabiegany WołominKOBYŁKAM 30-3900:00:0000:39:38
7MAREK Henryk 501-WARSZAWAM 60+00:00:0001:20:28
8SOJA Kasia 728Vege RunnersKRAKÓWK 40-4900:00:0000:43:5201:00:03
9PYSZEL Florian 651Pan MatematykaMIŃSK MAZOWIECKIM 1-2900:00:0000:20:5000:28:37
10JANICKI Mateusz 267LS WORLD RUNWARSZAWAM 1-2900:00:00
11GAWIDZIEL Sylwia 190WARSZAWAK 30-3900:00:00
12PRZESTRZELSKI Kajetan 980SIEDLCEM 1-2900:00:0000:21:3300:29:33
13BEBELSKI Rafał 28Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM 40-4900:00:00
14BARANOWSKI Krzysztof 18TO NATURALNEZIELONKAM 50-5900:00:00
15NOGAS Sebastian 560PZU SPORTTEAMWARSZAWAM 30-3900:00:00
16KOWALSKI Michał 1004Lemiesz TeamWARSZAWAM 30-3900:00:00
17KLAŚ Łukasz 348Nudne PiątkiWARSZAWAM 40-4900:00:0100:23:0900:31:51
18PARSZCZYŃSKA Izabela 598Team ParszczyńskichWARSZAWAK 30-3900:00:0100:24:2100:33:36
19GOZDEK Radek 214BieganiePo40.pl Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0100:23:0900:31:51
20JASTRZĘBSKI Kamil 284DuklanowskiTeam/SKB KraśnikKRAŚNIKM 1-2900:00:0100:19:5600:27:17
21SKIBIŃSKI Mikołaj 714Duklanowski Team / adidas Warsaw Runners / @arkenya_teamPOZNAŃM 30-3900:00:0100:22:0700:30:20
22ŚWIRGOŃ Adam 800TrenerBiegania.plWARSZAWAM 1-2900:00:0100:21:2000:29:18
23HILDEBRAND Marcin 249OutletBiegowy /Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:0200:23:5600:33:08
24ORZEŁ Michał 1014WARSZAWAM 30-3900:00:0200:22:1700:30:10
25PRZYBYŁA Krzysztof 641Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:0200:23:3600:32:08
26MACHOWSKI Paweł 478Warszawskie Sankt MoritzWARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:1300:30:30
27GRZEGORCZYK Natalia 995Wanda Panfil TEAM / AZS AWF WarszawaKRAŚNICAK 1-2900:00:0200:25:1200:34:54
28PARSZCZYŃSKI Łukasz 599Team ParszczynskichWARSZAWAM 30-3900:00:0200:20:2600:28:15
29GAWRON Paweł 193@arkenya_teamWARSZAWAM 1-2900:00:0200:21:3800:29:54
30ŁAPIŃSKA Anna 459KS Warszawianka/AdrunalineWARSZAWAK 30-3900:00:0200:23:3900:32:35
31OMIELAN Wojciech 582WARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:4000:31:21
32WASIEWICZ Krzysztof 835PIASECZNOM 1-2900:00:0200:20:1500:27:56
33MLĄCKI Alan 538Team KopećKOŁBIELM 1-2900:00:0200:23:5000:32:50
34RODZOCH Daniel 964WARSZAWAM 30-3900:00:02
35WYSOCKI Marcin 881WARSZAWIAKYMICHAŁOWICEM 30-3900:00:0300:23:2100:31:47
36KOWALSKI Wiesław 392WARSZAWAM 50-5900:00:0300:38:2400:54:13
37TOMASZEK Robert 810WARSZAWAM 40-4900:00:0300:25:5300:35:44
38NOWOCIEŃ Jacek 570UKS RusiecPODKOWA LEŚNAM 60+00:00:0300:26:4500:36:36
39GRZYBOWSKI Mariusz 237KOBYŁKAM 50-5900:00:0300:24:3400:33:34
40BOMBA Tomek 57WARSZAWAM 1-2900:00:0300:24:5200:34:02
41SIERADZKI Krzysztof 700WARSAWM 30-3900:00:0300:24:2800:33:42
42MICHALSKI Piotr 524PIASECZNOM 30-3900:00:0300:22:0400:30:30
43KRUPA Paweł 408Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM 40-4900:00:0300:24:5000:34:19
44MALMON Oliwia 489KondycjaWARSZAWAK 1-2900:00:0300:36:0100:44:53
45SZCZEPAŃSKI Piotr 923KONDYCJAKONSTANCIN-JEZIORNAM 1-2900:00:0300:35:5900:43:31
46JOSYPENKO Jędrzej 924Dream RunWARSZAWAM 30-3900:00:0300:22:4000:31:23
47BUKOWSKI Janusz 999STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM 60+00:00:0300:35:5400:49:43
48ŁABĘDZKI Konrad 457Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:0300:24:1600:33:23
49MINIAKOWSKI Szymon 533WARSZAWAM 30-3900:00:0400:28:4300:39:14
50ZARODKIEWICZ Dawid 891#TZDKRASNEM 30-3900:00:0400:23:3300:32:13
51KANIA Przemyslaw 327HORNOWEKM 40-4900:00:0400:26:3200:36:52
52ZALEWSKI Dominik 886WARSZAWAM 1-2900:00:0400:25:4000:35:29
53ŁOBACZ Michał 464WARSZAWAM 30-3900:00:0400:24:2900:33:38
54BURZA Paweł 84WARSZAWAM 30-3900:00:0400:26:0200:35:59
55JAWORSKI Piotr 1000EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:00:0400:26:5900:37:22
56HASS-KALITA Joanna 245Warsaw Masters TeamKOBYŁKAK 40-4900:00:0400:27:1100:37:13
57BRZĄKALSKI Krzysiek 73@arkenya_teamPŁOCKM 1-2900:00:0400:23:3600:32:25
58FELUCH Krzysztof 167Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0400:25:1300:34:33
59MARSZAL Mariusz 503Psychopata BiegowyWARSZAWAM 30-3900:00:0400:25:5300:35:00
60JACKOWICZ Paweł 261MIŃSK MAZOWIECKIM 30-3900:00:0400:24:4700:34:29
61ROWIŃSKI Arkadiusz 960WARSZAWAM 30-3900:00:0400:27:0700:37:02
62SUCHOLEWSKI Damian 759Kondycja PiasecznoWARSZAWAM 40-4900:00:0500:28:4200:39:21
63TRZASKOWSKI Dariusz 815Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0500:24:2600:33:36
64RAK Adam 655MPWiKWARSZAWAM 30-3900:00:0500:26:3800:37:19
65ZYCH Łukasz 910MARKIM 30-3900:00:0500:26:1100:36:46
66SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 773WARSZAWAM 30-3900:00:0500:25:5300:35:19
67SIEGIEDA Michał 699Adidas RunnersWARSZAWAM 30-3900:00:0500:26:2100:36:33
68GRUZA Marek 228BieganiePo40.plKAZUŃ BIELANYM 40-4900:00:0500:24:5600:34:24
69JONIK Justyna 296AZS WATWARSZAWAK 1-2900:00:0500:34:2600:47:53
70LISZKIEWICZ Konrad 453ZABORÓWEKM 30-3900:00:0500:26:2500:36:41
71KUREK Marcin 428DUCZKIM 40-4900:00:0500:27:1000:37:34
72KACZYŃSKI Grzegorz 320KB WYSZKÓWWYSZKÓWM 40-4900:00:0500:25:3200:34:56
73VASHKEVICH Vital 826WARSAWM 30-3900:00:0500:25:2100:34:47
74JERUĆ Łukasz 292Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:0500:25:5000:35:12
75BORCZYŃSKI Piotr 59Młodzieżowa Rada m.st. WarszawyWARSZAWAM 1-2900:00:0500:34:0300:48:52
76LATAK Michał 436JacekBiega Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0500:26:4100:36:51
77NIEGOWSKI Robert 559STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREM 30-3900:00:0600:25:5300:35:27
78TOBOTA Maciej 807WARSZAWAM 40-4900:00:0600:29:1300:40:08
79ZDANOWSKI Tomek 899TRIZARZASITNEM 1-2900:00:0600:27:2200:38:17
80CHOTOMSKI Marcin 99LEGIONOWOM 30-3900:00:0600:33:1800:45:48
81LEWANDOWSKI Mateusz 446NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-2900:00:0600:25:2600:35:04
82MARYNOWSKI Wojciech 505Ludzie SztosyWARSZAWAM 1-2900:00:0600:25:5600:35:45
83ZHENG Haishan 902LESNOWOLAM 30-3900:00:0600:26:0400:36:05
84JUSIŃSKI Krystian 306Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM 30-3900:00:0600:25:4600:34:53
85MICHALSKI Damian 523Alior Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0600:25:3400:35:22
86KLIMKIEWICZ Michał 353WARSZAWAM 1-2900:00:0600:23:5800:32:52
87KOSTRZEWSKA Justyna 383Adidas Runners WarsawŁOMIANKI DOLNEK 30-3900:00:0600:25:5900:35:29
88KORSAKAS Emilis 925Na, pagauk!VILNIUSM 50-5900:00:0600:26:1400:36:16
89DZIUBIŃSKI Maciek 161WARSZAWAM 1-2900:00:0600:29:0900:39:52
90WALECKI Romuald 959Klub Samicy NosorożcaWARSZAWAM 40-4900:00:0600:32:3200:45:41
91KUBERA Piotr 981JÓZEFÓWM 40-4900:00:0600:24:5900:34:01
92PIATKA Tomasz 615Enel-Sport Runners TeamWARSZAWAM 30-3900:00:0700:25:5300:35:24
93KILJAŃCZYK Dominik 347Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM 1-2900:00:0700:27:1700:38:00
94CHOTOMSKA Dorota 98LEGIONOWOK 1-2900:00:0700:33:3100:46:43
95SMORAWSKI Wodzisław 722WARSZAWAM 30-3900:00:0700:27:4100:38:09
96KRUPIŃSKI Marek 410DĄBROWSKI TEAM /Zabiegane dniOSTROŁĘKAM 1-2900:00:0700:29:1500:40:32
97GŁOWACKI Paweł 205Serock Biega z Hotelem NarvilSEROCKM 30-3900:00:0700:25:5300:35:18
98SAŁATKA Krzysztof 692Triathlon SerwisWARSZAWAM 40-4900:00:0700:24:3000:33:31
99ŁOZOWSKI Olaf 468GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:0700:25:4600:34:56
100ŁĘGOCKI Marcin 463Pietrzyk Running Team / WSEWS WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:0700:24:5700:33:55
101MICHNOWSKI Sebastian 525WARSZAWAM 40-4900:00:0800:27:0600:37:19
102CHEN Fengqin 88LESNOWOLAK 30-3900:00:0800:48:0501:06:37
103GRYSZPANOWICZ Piotr 234Sąsiady latają razemWARSZAWAM 40-4900:00:0800:26:1700:36:10
104KOWAL Krzysztof 388Sasiady lataja razemWARSZAWAM 40-4900:00:0800:26:3800:37:02
105GIERAK Kris 199Santander RunnersWARSZAWAM 30-3900:00:0800:26:4500:36:53
106TOMASZEWSKI Marek 811WARSZAWAM 40-4900:00:0800:29:2500:40:34
107PROKOPIUK Grzegorz 945WARSZAWAM 40-4900:00:0800:31:2100:43:08
108ORŁOWSKI Krzysztof 585PARKRUN WARSZAWA BRÓDNOWARSZAWAM 40-4900:00:0800:31:2800:44:00
109SPYCHAŁA Piotr 735WARSZAWAM 40-4900:00:0900:26:3400:36:36
110SKOWROŃSKA Ewa 716JEDLIŃSKK 40-4900:00:0900:37:3900:51:23
111JURCZAK Agnieszka 301JEDLIŃSKK 40-4900:00:0900:39:5400:55:22
112MŁYŃSKI Mariusz 539WARSZAWAM 1-2900:00:0900:27:1800:38:03
113SŁAWIŃSKA Ewa 719WARSZAWAK 1-2900:00:0900:28:5200:39:29
114WESOŁOWSKA Katarzyna 844Naprzód MłocinyWARSZAWAK 40-4900:00:0900:27:3700:37:44
115STYRNIK Krystian 757AZS UP LUBLINOŻARÓWM 1-2900:00:0900:25:0200:34:55
116MIANOWSKI Marcin 519OTWOCKM 40-4900:00:0900:32:4000:47:38
117CIEPIENIAK Ania 104WARSZAWAK 40-4900:00:1000:36:4400:51:19
118OSIŃSKA Sylwia 587WARSZAWAK 40-4900:00:1000:34:5900:48:35
119KICZINSKA Izabela 340Brodnica BiegaBRODNICAK 30-3900:00:1000:32:3300:45:04
120ŚLIMKO Daniel 792Olej Running TeamWARSZAWAM 30-3900:00:1000:28:3900:39:05
121PIERZAK Olaf 617WARSZAWAM 40-4900:00:1000:29:4200:40:44
122PRZELASKOWSKI Artur 639WARSZAWAM 50-5900:00:1000:27:4000:38:20
123KUBIAK Sławomir 419WARSZAWAM 40-4900:00:1000:26:3500:36:47
124TYMICKI Krzysztof 821LEGIONOWOM 40-4900:00:1000:28:1600:38:34
125KORSAKOV Kostiantyn 376-WARSZAWAM 40-4900:00:1000:26:2800:36:26
126BARTYCZAK Michał 24WARSZAWAM 1-2900:00:1000:28:4300:40:52
127KOSTRUBIEC Grzegorz 381WARSZAWAM 30-3900:00:1100:34:3400:47:47
128STĘPIEŃ Adam 745ananASyWARSZAWAM 30-3900:00:1100:28:2000:39:05
129SZYMAŃSKI Andrzej 787WARSZAWAM 30-3900:00:1100:29:1500:40:30
130MAKOWSKI Marcin 483WARSZAWAM 30-3900:00:1100:29:5900:40:57
131ANDRZEJEWSKI Mariusz 7T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAM 30-3900:00:1100:27:3700:37:19
132ZAJĄC Wacław 882Team ParszczyńskichWARSZAWAM 40-4900:00:1100:27:0700:37:03
133KOBUS Igor 359WARSZAWAM 1-2900:00:1100:29:0600:40:17
134ŁAPICZ Filip 458WARSZAWAM 1-2900:00:1100:38:4600:52:05
135ZIMOWICZ Magdalena 936Duklanowski TeamWARSZAWAK 30-3900:00:1100:28:1800:38:24
136JUTKIEWICZ Marcin 993WARSZAWAM 30-3900:00:1100:26:2400:36:07
137NOZDRYN-PŁOTNICKI Marcin 572WARSZAWAM 40-4900:00:1200:28:0900:40:56
138PODGÓRSKI Krzysztof 626Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoKATOWICEM 1-2900:00:1200:29:3800:41:43
139KLEPACKI Paweł 349WARSZAWAM 30-3900:00:1200:33:4200:47:09
140KLEPACKI Piotr 350PIOTRKOW TRYB.M 30-3900:00:1200:33:0300:44:46
141MIKULSKI Jacek 530Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 40-4900:00:1200:27:1100:37:23
142WOJCIECHOWSKI Artur 869:)WARSZAWAM 1-2900:00:1200:28:3700:41:12
143KUMALA Sebastian 425BEDKOWICEM 30-3900:00:1200:35:3600:49:55
144CZUDOWSKI Tomasz 127Duklanowski TeamWARSAWM 40-4900:00:1200:29:0800:40:09
145ADAMKIEWICZ Marcin 961Inicjatywa Mieszkańców BiałołękiWARSZAWAM 30-3900:00:1200:33:0800:47:08
146LIBOLD Maciek 447WARSZAWAM 30-3900:00:1300:32:3900:44:36
147DZIUBA Tomasz 160MastersdojoWARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:3200:38:20
148KNYCHAS Darek 358PZU Sport TeamWARSZAWAM 40-4900:00:1300:26:4500:36:20
149CIEŚLAK Piotr 111WARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:2500:37:12
150MAŃKA Krzysztof 496PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:4600:38:15
151SUŁKOWSKI Tomasz 764WARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:4400:38:41
152CHOJECKI Robert 94ExplosionMARKIM 1-2900:00:1300:28:2600:39:24
153POGORZELSKI Kuba 628MARKIM 1-2900:00:1300:37:3600:53:06
154JUREK Przemysław 304KS StaszewscyWARSZAWAM 40-4900:00:1300:27:0500:37:08
155KAMOLA Sławomir 326Abba1 RunSTASI LASM 50-5900:00:1300:29:3300:41:33
156ZGODA Mateusz 941Naprzód MłocinyWARSZAWAM 1-2900:00:1300:27:0400:37:02
157KNAP Piotr 987M 30-3900:00:1300:27:1100:37:20
158ŻURANIEWSKA Agnieszka 918Nudne PiątkiWARSZAWAK 40-4900:00:1400:27:3700:38:02
159PACIOREK Ewa 590Markowi BiegaczeMARKIK 30-3900:00:1400:28:1600:38:51
160ZDUNEK Michał 966wkurw_teamWARSZAWAM 40-4900:00:1400:28:4400:39:57
161GOLEC Grzegorz 209Team ParszczyńskichWARSZAWAM 40-4900:00:1400:28:1000:38:41
162PAWŁOWSKI Piotr 926BBL WydminyWARSZAWAM 40-4900:00:1400:29:2000:40:13
163KRUK Marcin 978M 30-3900:00:1400:29:3000:40:51
164SARZAŁA Dariusz 996M 60+00:00:1500:27:2200:37:50
165REWERA Robert 658PKO Bank PolskiWARSZAWAM 40-4900:00:1500:28:2200:39:24
166KRUPIŃSKA Wiola 409Trucht Team TarchominWARSZAWAK 1-2900:00:1500:34:0800:46:50
167MATYSIAK Paweł 512pawelbiega.plŻYRARDÓWM 30-3900:00:1500:29:0800:40:18
168FALKOWSKI Łukasz 165WARSZAWAM 30-3900:00:1500:27:3800:38:24
169BOGUMIŁ Izabela 54LEGIONOWOK 40-4900:00:1500:30:4200:41:50
170GÓRKA Krzysztof 216GRODZISK MAZ.M 50-5900:00:1500:30:3300:41:41
171DRABOT Wojciech 151Asseco Active TeamWARSZAWAM 1-2900:00:1500:29:5100:40:57
172DRABOT Andrzej 152Asseco Active TeamWARSZAWAM 40-4900:00:1500:29:5100:40:57
173WEREDA Paweł 841WARSZAWAM 40-4900:00:1500:29:5000:41:07
174SKŁUCKI Hubert 715Run Team NasielskNASIELSKM 40-4900:00:1600:31:2100:44:24
175URBANIAK Michał 823KIELCEM 30-3900:00:1600:30:0200:41:21
176BOJARSKA Maria 55WARSZAWAK 50-5900:00:1600:42:1100:58:31
177BIENIAS Arkadiusz 42WARSZAWAM 30-3900:00:1600:37:4900:51:14
178KWIATKOWSKI Adam 435KB WyszówWYSZKÓWM 30-3900:00:1600:28:0600:38:48
179PASKA Sylwia 602OTWOCKK 1-2900:00:1700:36:3400:51:01
180KIELAK Jacek 341TRUSKAWM 50-5900:00:1700:43:4301:01:07
181OŁÓW Kamila 581GOŁDAPK 1-2900:00:1700:31:3000:43:31
182JAWORSKI Arkadiusz 289IZABELINM 30-3900:00:1700:27:0100:37:25
183GÓRSKI Marcin 217Ministerstwo ZdrowiaWARSZAWAM 30-3900:00:1700:28:1800:38:39
184HUSZCZA Paweł 254WARSZAWAM 30-3900:00:1700:30:4900:42:36
185PALUCH Kamil 593WARSZAWAM 30-3900:00:1700:29:3900:41:02
186GRYCZKA-CIOŁEK Monika 232WARSZAWAK 30-3900:00:1800:37:4400:52:03
187CZAJKOWSKA Krystyna 120WARSZAWAK 30-3900:00:1800:40:5000:57:55
188ZYGADŁO Piotr 911WARSZAWAM 30-3900:00:1800:35:3900:48:41
189SARZAŁA Bartłomiej 554M 1-2900:00:1800:28:5400:39:29
190PRUSIK Piotr 637WARSZAWAM 1-2900:00:1800:27:2700:37:19
191ŁUBIŃSKI Krzysztof 469WARSZAWAM 40-4900:00:1800:30:3800:42:06
192OLESHKO Maksym 577WARSZAWAM 1-2900:00:1800:40:5000:57:11
193KOVALETS Olena 387WARSZAWAK 1-2900:00:1800:42:1400:59:05
194KLIMEK Katarzyna 352WARSZAWAK 30-3900:00:1800:41:5100:58:32
195STAŃSKI Sławomir 743TO NATURALNEWARSZAWAM 50-5900:00:1800:29:3100:40:20
196GAJOWNICZEK Sławomir 185WARSZAWAM 30-3900:00:1900:27:2000:37:34
197SOBOCIŃSKI Michał 726PlayWARSZAWAM 40-4900:00:1900:28:0400:38:12
198RADKOWSKA Małgorzata 653Dziobaki i Nosiaki/Słodkie PączkiWARSZAWAK 30-3900:00:1900:28:4400:39:24
199WICIK Juliusz 846WARSZAWAM 30-3900:00:1900:28:4500:39:18
200SZUBA Martyna 784Team ParszczyńskichMIŃSK MAZOWIECKIK 1-2900:00:1900:28:1200:39:12
201SLEPOWRONSKI Bogdan 718To NaturalneWARSZAWAM 30-3900:00:1900:26:5700:37:21
202NOWACKI Julian 938TO NATURALNEWARSZAWAM 60+00:00:1900:35:0300:48:14
203NIEDZIÓŁKA Małgorzata 939TO NATURALNEWARSZAWAK 50-5900:00:1900:35:0300:48:14
204JANKOWSKI Jakub 274BRWINÓWM 1-2900:00:2000:27:2600:38:19
205ŻYLAK Adrian 920Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:2000:30:0300:41:13
206JÓZWIK Robert 298HARX TeamWARSZAWAM 40-4900:00:2000:37:0300:50:29
207PAWIŃSKI Artur 606WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:3600:39:53
208MACIEJAK Robert 479WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:4200:39:29
209LEŚNIAK Piotr 443WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:3500:39:12
210WOJCIECHOWSKI Marek 870Adidas Runners WarsawBIAŁYSTOKM 30-3900:00:2000:30:1700:41:54
211KUCZYŃSKA Magdalena 422WARSZAWAK 30-3900:00:2000:29:1500:40:03
212MOSUR Kamil 544WARSZAWAM 40-4900:00:2100:30:2700:41:54
213SMYL Jacek 724WARSZAWAM 1-2900:00:2100:30:2200:42:13
214KOWERDA Sylwia 395WARSZAWAK 1-2900:00:2100:30:5300:42:59
215GAJEWIAK Adam 183WARSZAWAM 40-4900:00:2100:29:0100:39:48
216WŁOSTOWSKI Marek 865Vege RunnersKRAKÓWM 30-3900:00:2100:27:1700:37:31
217ZAJDA Dominik 883WARSZAWAM 1-2900:00:2100:33:0900:46:35
218DĄBROWSKI Mirosław 136WARSZAWAM 50-5900:00:2200:27:1200:37:22
219KACZOREK Robert 318WARSZAWAM 60+00:00:2200:35:5800:49:42
220PAWLUS Bartłomiej 607WARSZAWAM 30-3900:00:2200:29:3300:40:38
221CNOTA Maciej 1040WARSZAWAM 30-3900:00:2200:28:0300:38:50
222SZYDŁO Paweł 384MIĘDZYBORÓWM 30-3900:00:2200:38:3200:54:02
223BOROWY Łukasz 66BRAJANUSZŻYRARDÓWM 30-3900:00:2200:29:5200:41:39
224NOWAK Anna 569WARSZAWAK 30-3900:00:2200:29:1100:40:22
225ŚCIBOR Marcin 790KRASNYSTAWM 30-3900:00:2200:28:5800:40:07
226PUTON Michał 649LIPSKOM 30-3900:00:2200:26:5700:37:21
227BARSZCZEWSKI Maciej 20TN Biegówki WesołaLASKIM 40-4900:00:2200:30:3200:42:39
228BOGUCKI Michał 53WARSZAWAM 1-2900:00:2300:30:4800:43:29
229SIESS Jarosław 704PABIANICEM 50-5900:00:2300:32:0400:43:46
230STAROWICZ Kazimierz 744WARSZAWAM 30-3900:00:2300:32:0500:43:47
231TURLEJ Dariusz 818KondycjaWARSZAWAM 60+00:00:2300:28:4900:39:14
232SOŁOWIEJ Łukasz 730OIRP WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:2300:28:5200:39:17
233BARTEL Robert 22Stare Babice BiegająLIPKÓWM 40-4900:00:2400:29:2400:40:42
234OLSZEWSKA Dorota 579WARSZAWAK 30-3900:00:2400:39:2200:55:33
235GŁÓWKA Rafał 206MARKIM 40-4900:00:2400:33:0800:46:20
236VASILEV Veselin 827WARSZAWAM 30-3900:00:2400:28:5500:39:49
237GŁÓWKA Małgorzata 971Anpharm Run TeamMARKIK 40-4900:00:2400:37:5200:52:14
238KŁÓDKIEWICZ Waldemar 356KIEŁPINM 40-4900:00:2500:25:4500:35:42
239JANISZEWSKI Jan 268NIDZICAM 60+00:00:2500:36:2700:50:06
240ADAO Miguel 5WARSZAWAM 40-4900:00:2500:28:4200:39:24
241CHRÓST Marcin 100KS-ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM 30-3900:00:2500:31:0500:44:19
242GOGOLEWSKI Michał 208WARSZAWAM 40-4900:00:2500:30:2200:41:59
243STOLARCZYK Gosia 748LS WORLD RUNWARSZAWAK 40-4900:00:2500:29:5400:41:23
244PAWEŁOSZEK Robert 605Robert Spine Trener PersonalnyWARSZAWAM 40-4900:00:2600:29:3100:41:11
245GĘCA Piotr 196ZA MNĄWARSZAWAM 40-4900:00:2600:28:5300:39:49
246SURDACKI Dominik 765WARSZAWAM 30-3900:00:2600:30:1200:41:39
247RUCZKA Rafał 675WARSZAWAM 1-2900:00:2600:38:4800:55:46
248LENKIEWICZ Paweł 441WARSZAWAM 40-4900:00:2600:28:4500:39:39
249PAZIEWSKI Andrzej 608Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:2600:30:3600:42:03
250BERNARDELLI Katarzyna 35WARSZAWAK 1-2900:00:2600:37:5900:52:31
251BAKUŁA Wiesław 14wampirKADZIDŁOM 50-5900:00:2600:34:1600:48:02
252BARNIK Rafał 977M 40-4900:00:2600:35:1000:48:55
253ZASŁONKA Paweł 893WARSZAWAM 30-3900:00:2600:37:0200:51:09
254WRONKA Mariana 878Zabiegany WołominWOŁOMINK 30-3900:00:2700:43:4701:00:51
255KRÓL Tomasz 402NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:00:2700:31:2900:43:30
256MODRZEJEWSKI Zbigniew 541LEGIONOWOM 50-5900:00:2700:35:1100:48:36
257RYTKOWSKI Piotr 685WARSZAWAM 30-3900:00:2700:29:4500:39:11
258JĘDRUSZCZAK Adam 295Goggle park teamWARSZAWAM 1-2900:00:2700:29:5200:41:17
259JÓŹWIK Grzegorz 300WARSZAWAM 40-4900:00:2700:31:5200:44:43
260KOWALSKI Marek 393NunaNASIELSKM 30-3900:00:2800:30:2500:41:36
261BURZYŃSKA Magdalena 85WARSZAWAK 30-3900:00:2800:30:5200:42:47
262KARPIŃSKI Marcin 982WARSZAWAM 30-3900:00:2800:31:1400:42:40
263CZAJKOWSKA Dorota 119MYSIADŁOK 40-4900:00:2900:29:1500:39:55
264OCHNIK-KALINOWSKA Justyna 573WARSZAWAK 40-4900:00:2900:29:5100:41:20
265GIERS Klaudia 200WARSZAWAK 1-2900:00:2900:38:0300:52:46
266ŻUK Paweł 917Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:2900:28:4600:39:16
267ROSZAK Waldemar 671Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM 50-5900:00:2900:30:3600:42:32
268BEKKER Piotr 983M 30-3900:00:2900:29:4600:40:25
269STOKOWSKI Paweł 985M 30-3900:00:2900:32:5900:45:25
270WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena 853Duklanowski Team / adidas Runners WarsawWARSZAWAK 30-3900:00:3000:29:0100:39:42
271KOŁOMAŃSKI Marek 360EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:00:3000:30:1300:42:19
272CZYŻYK Marcin 129ITMBW KrakówKRAKÓWM 30-3900:00:3000:30:0800:41:29
273PADYSZ Arek 591WARSZAWAM 40-4900:00:3000:30:4500:42:06
274MANOWIECKI Grzegorz 495BraverheartsLEGIONOWOM 40-4900:00:3000:30:1100:42:18
275LEBIODA Tomasz 437WARSZAWAM 1-2900:00:3000:33:4200:47:40
276RABIEJ Wojciech 652Duklanowski TeamWARSZAWAM 40-4900:00:3000:29:4300:40:50
277ROGÓŻ Elżbieta 947ProRunning PromotionWARSZAWAK 40-4900:00:3000:29:2500:40:23
278PASIŃSKI Daniel 949Grupa Biegowa UM WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:3000:32:3200:45:17
279KOWNACKI Marcin 396WARSZAWAM 40-4900:00:3100:31:4200:44:15
280ROGOZINSKI Adrian 664WARSZAWAM 1-2900:00:3100:29:0100:40:25
281ZIELINSKI Krzysztof 904HikingToursWARSZAWAM 40-4900:00:3100:28:4400:39:03
282KIELCZYKOWSKI Janusz 342EUROBUDOWAWARSZAWAM 40-4900:00:3100:27:5200:37:51
283GOLINSKI Artur 210WARSZAWAM 40-4900:00:3100:29:4500:41:02
284SEKŚCIŃSKA Magda 696Grupa Biegowa UM W-WaWARSZAWAK 30-3900:00:3100:31:4600:43:33
285CZAJKOWSKI Marek 122Warsaw Run ClubWARSZAWAM 40-4900:00:3100:29:0300:40:15
286MICHALAK Jacek 522RAJSZEWM 30-3900:00:3100:30:1000:40:56
287PUCHACZ Przemysław 647WARSZAWAM 30-3900:00:3100:34:4200:49:52
288MICHALAK Monika 521RAJSZEWK 30-3900:00:3100:30:1500:41:30
289RAK Michał 654WARSZAWAM 30-3900:00:3200:28:4400:39:13
290SANTAREK Wojciech 694SZCZECINM 40-4900:00:3200:29:0600:40:16
291WITUSIK Paweł 856WARSZAWAM 40-4900:00:3200:32:2100:44:30
292WITUSIK Szymon 857WARSZAWAM 1-2900:00:3200:32:2000:44:02
293WIŚNIEWSKI Paweł 854ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAŁOMIANKIM 40-4900:00:3200:32:1900:44:42
294TOCZEWSKI Kamil 809JacekBiega Runing TeamWARSZAWAM 1-2900:00:3200:30:3600:42:33
295DERESZEWSKI Piotr 141ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-4900:00:3200:32:3100:44:58
296OLCZAK Janusz 576Bieganie 50+WARSZAWAM 50-5900:00:3300:31:1300:42:37
297FRĄCKOWSKI Sławomir 177WARSZAWAM 40-4900:00:3300:31:1300:43:07
298BICZAN Kamil 39WARSZAWAM 30-3900:00:3300:27:4100:38:17
299JAGNIESZCZAK Zuzanna 264Adidas Runners WarsawWARSZAWAK 30-3900:00:3300:31:0500:42:46
300GAJOWY Andrzej 186WARSZAWAM 50-5900:00:3300:28:4700:39:23
301SZLACHTA Wiesław 776WARSZAWAM 40-4900:00:3300:34:5700:48:47
302WILCZYNSKI Tomasz 850WARSZAWAM 30-3900:00:3300:28:4400:38:50
303LIPIŃSKI Oskar 932WARSZAWAM 30-3900:00:3300:31:2100:43:29
304LISZEWSKA Anna 451Run Team NasielskWARSZAWAK 40-4900:00:3400:36:0800:49:51
305ŻURAWSKI Marcin 919Biegam na Tarchominie/adidas Runners WarsawWARSZAWAM 40-4900:00:3400:32:1300:44:12
306WASILEWSKI Grzegorz 837Run Team NasielskPŁONSKM 30-3900:00:3400:34:2500:47:06
307GZULA Agnieszka Karolina 240ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK 1-2900:00:3400:34:3000:47:42
308KACYMIROW Tomasz 314HORNÓWEKM 50-5900:00:3400:30:5500:42:40
309WERNER Kamil 842Biegam na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:3400:25:5700:35:32
310ROGALA Marcin 662WARSZAWAM 30-3900:00:3400:32:1500:45:01
311WACH Michał 828Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:3500:32:0000:43:40
312KOPCINSKA Katarzyna 367WARSZAWAK 40-4900:00:3500:37:3000:51:23
313CZAPSKI Michał 124Biegam na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:3500:32:3800:45:31
314MALIK Gabriel 488WARSZAWAM 40-4900:00:3500:29:0900:39:36
315PTAK Krzysztof 645WARSZAWAM 40-4900:00:3500:36:2600:50:59
316IDZIAK Jarosław 921WARSZAWAM 30-3900:00:3500:31:2000:45:08
317TRATKIEWICZ Marek 813WARSZAWAM 40-4900:00:3600:34:3700:47:38
318CIERNIAK Franciszek 107Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM 1-2900:00:3600:29:3300:40:06
319KONOPKA Justyna 366Run 4funWARSZAWAK 1-2900:00:3600:34:4100:47:51
320MUCHA Grzegorz 549WARSZAWAM 60+00:00:3600:36:2000:50:22
321ADAMIAK Piotr 1WARSZAWAM 40-4900:00:3600:33:0000:45:14
322DRACZYŃSKA Edyta 153WARSZAWAK 40-4900:00:3600:50:0001:09:28
323JAROSZEK Piotr 281Vege RunnersKRECZKIM 30-3900:00:3600:31:3300:43:50
324METERA Anna 518WARSZAWAK 40-4900:00:3600:50:0101:09:28
325RUDY Iwona 676WARSZAWAK 30-3900:00:3700:30:4500:42:52
326KOPER Sebastian 369Carrefour Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:3700:32:3700:45:17
327ZOUABI Dorota 907WARSZAWAK 40-4900:00:3700:38:5700:54:10
328ŁUCZAK Małgorzata 472Runnersi ze SkarbkaWARSZAWAK 40-4900:00:3700:38:2800:53:36
329GRABARCZYK Ilona 218LESZNOK 30-3900:00:3700:34:3000:47:21
330MAKOWSKI Krystian 484Run4FunWARSZAWAM 1-2900:00:3700:31:0400:42:56
331KASKA Mateusz 334WOŁOMINM 30-3900:00:3700:31:3100:44:19
332ŚWIECA Marcin 796WARSZAWAM 30-3900:00:3700:28:3900:39:28
333WŁODARCZYK Maciej 860WARSZAWAM 40-4900:00:3800:40:5300:57:17
334ŁUCZAK Piotr 471PKO Bank Polski SAWARSZAWAM 40-4900:00:3800:38:2700:53:35
335DĄBROWSKA Magdalena 135Run4funWARSZAWAK 40-4900:00:3800:36:2300:50:02
336RUSIN Bartosz 678KS StaszewscyJABŁONNAM 40-4900:00:3800:31:3200:43:46
337SZUSTAK Darek 785RASZYNM 50-5900:00:3800:32:1000:44:04
338BŁASZCZYK Bartłomiej 48OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:3800:28:2900:39:04
339GĄSIOROWSKA Alicja 194ŻórawskiTeamWARSZAWAK 40-4900:00:3800:31:1600:43:06
340PERLAN Robert 611Dystans LesznoLESZNOM 40-4900:00:3900:31:4100:43:26
341PIOTROWSKI Michał 625BŁONIEM 30-3900:00:3900:29:2200:39:31
342PRZYBOROWSKI Rafał 640ŻUROMINM 30-3900:00:3900:42:3700:58:34
343BLASZCZYNSKI Witold 47WARSZAWAM 40-4900:00:3900:30:2700:41:52
344FILIPCZUK Dariusz 169ZIELONKAM 50-5900:00:3900:32:4900:45:33
345KĄDZIOŁKA Beata 337FMW RunnersSTALOWA WOLAK 30-3900:00:3900:30:2500:41:34
346RYGALSKI Maciej 682Fama RunnersWARSZAWAM 40-4900:00:3900:29:4900:40:42
347URBAŃSKI Paweł 825KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-5900:00:3900:30:1400:41:35
348KOWALCZYK Zdzisław 968JW 2189WARSZAWAM 40-4900:00:4000:35:0200:48:58
349DOMŻALSKI Artur 148WARSZAWAM 30-3900:00:4000:30:4100:42:20
350BECZAK Natalia 29WARSZAWAK 30-3900:00:4000:32:1500:44:01
351ŚCIBISZ Tomek 789WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:4600:43:26
352ŚCIOCH Michał 791WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:0500:42:33
353ROJEK Rafał 665WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:4500:43:45
354LIS Kamil 449Grupa Biegowa UM W-waRADWANKÓW SZLACHECKIM 30-3900:00:4000:49:2801:08:55
355SZYMAŃSKI Jacek 786WARSZAWAM 40-4900:00:4100:30:2900:41:18
356PRĘDOTA Krzysztof 635Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4100:30:3200:41:22
357KACHNIARZ Sławomir 308Kawaii SushiLEGIONOWOM 40-4900:00:4100:31:0300:43:29
358KILIAŃSKI Rafał 345Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4100:31:1700:42:47
359BADOWSKI Piotr 12Deutsche Bank Marathon TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4100:30:1700:41:38
360ŁUKASIAK Jan 474WARSZAWAM 30-3900:00:4100:29:3400:41:04
361SZYMBORSKA Monika 788Team Zabiegane DniWARSZAWAK 40-4900:00:4100:29:2700:40:28
362WĄSOWSKI Michał 840WARSZAWAM 30-3900:00:4100:39:4400:55:23
363ŻÓŁKOWSKI Marek 914Team ZabieganeDniWARSZAWAM 60+00:00:4200:32:3600:44:33
364PERKOWSKI Paweł 610WARSZAWAM 30-3900:00:4200:31:4000:43:34
365WŁODKOWSKI Robert 864Trucht tarchomin teamWARSZAWAM 30-3900:00:4200:28:3800:39:13
366BEDNARSKI Tomasz 32WARSZAWAM 40-4900:00:4200:34:0000:45:56
367MARUSZAK Łukasz 504Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:4200:34:0800:46:45
368PIOTROWSKI Arkadiusz 933#arusbiegaWARSZAWAM 30-3900:00:4200:38:3200:52:52
369SCHINDLER Żaneta 695WARSZAWAK 40-4900:00:4200:33:3900:46:01
370SZPANOWSKI Marek 962WARSZAWAM 50-5900:00:4200:31:2400:42:34
371PRZYBYSZ Tomasz 643WARSZAWAM 1-2900:00:4200:32:0800:44:21
372ZNAMIEC Marcin 906IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM 40-4900:00:4300:29:0500:39:53
373DALECKI Łukasz 130NOWE PIEŚCIROGIM 30-3900:00:4300:31:1000:42:30
374BORYSOWSKA Monika 69SZCZECINK 40-4900:00:4300:30:3100:42:05
375ROSŁONIEC Kamil 670RZĄŚNIKM 1-2900:00:4300:30:3700:41:57
376ŻOCHOWSKI Paweł 912SKRZESZEWM 30-3900:00:4300:31:1300:43:45
377SĘK Zofia 698WARSZAWAK 40-4900:00:4300:33:0100:44:40
378BAJDAŁA Robert 13WARSZAWAM 30-3900:00:4300:29:3600:41:10
379DUDKO Mikalai 156JacekBiega Running TeamWARSAWM 30-3900:00:4300:32:2500:45:08
380BARTOSZEWSKI Daniel 23GÓRA KALWARIAM 1-2900:00:4400:35:3300:49:21
381MRUK Joanna 548GÓRA KALWARIAK 1-2900:00:4400:35:3100:48:13
382WIERZCHOŁOWSKI Marcin 848WARSZAWAM 40-4900:00:4400:31:2700:43:15
383FALBA Zbigniew 163MetLife RunWARSZAWAM 40-4900:00:4400:30:3500:42:06
384KŁOPOTOWSKA Małgorzata 355WARSZAWAK 30-3900:00:4400:43:1401:00:46
385KRAKOWIAK Sylwia 399WARSZAWAK 40-4900:00:4400:38:3800:53:26
386CELIŃSKI Rafał 87WARSZAWAM 40-4900:00:4500:31:4400:43:21
387BIEDROŃ Artur 40Tarcho ChartyWARSZAWAM 40-4900:00:4500:33:1400:45:39
388KULISZEWSKI Maciej 424GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:4500:39:2800:54:41
389GADOMSKA Anna 181PZU Sport TeamWARSZAWAK 30-3900:00:4500:30:3100:41:41
390RUTKOWSKI Michał 680Karaś Swimming TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4500:31:2300:43:00
391KUBICA Ewa 420WARSZAWAK 30-3900:00:4500:30:4000:41:55
392LEWANDOWSKA Agnieszka 445LEGIONOWOK 30-3900:00:4500:37:2500:51:16
393SZCZĘSNY Paweł 774WARSZAWAM 40-4900:00:4500:30:4100:42:47
394OSTROWSKI Marcin 951PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4500:29:5600:40:17
395POLAK Michał 629WARSZAWAM 30-3900:00:4600:33:4800:46:40
396RZYMOWSKA Krystyna 687WARSZAWAK 50-5900:00:4600:31:0900:42:39
397TULA Renata 817MykmykWARSZAWAK 60+00:00:4600:32:3200:44:30
398BUCHALSKA Ewa 78EKOBIEGIWARSZAWAK 40-4900:00:4600:32:4800:45:20
399CZAJKOWSKI Marcin 123NOWE OSINYM 1-2900:00:4600:30:2300:41:27
400CIBORSKA Agnieszka 934Naprzód MłocinyWARSZAWAK 40-4900:00:4600:35:4000:49:26
401SAŁASZEWSKI Łukasz 691WARSZAWAM 40-4900:00:4700:32:0500:43:35
402JANKOWSKI Dariusz 275Pałuki Running TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4700:32:1700:43:37
403KORONA-SIERADZKA Boguslawa 375WARSAWK 30-3900:00:4700:32:1100:43:37
404CHMIELEWSKA Izabela 92Reebok Run Crew/Ministerstwo ŚrodowiskaWARSZAWAK 30-3900:00:4700:36:0200:49:42
405SUCHODOLSKI Mariusz 758Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4700:32:1800:44:08
406KRUK Edyta 407Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWK 40-4900:00:4700:31:4100:43:47
407KIESZEK Tadeusz 344Dystans LesznoLESZNO /WARSZAWYM 60+00:00:4700:31:1600:42:29
408KRÓLCZYŃSKI Maciej 994GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:4700:31:2600:42:59
409LISZEWSKI Krzysztof 452Run Team NasielskWARSZAWAM 40-4900:00:4800:33:0500:45:31
410MIODUSZEWSKI Adrian 534WARSZAWAM 1-2900:00:4800:31:3200:42:49
411GIL Wojciech 201NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM 40-4900:00:4800:32:1400:43:59
412STRZAŁEK Andrzej 752Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 50-5900:00:4800:33:1300:45:55
413ZIELIŃSKI Jacek 1002WARSZAWAM 40-4900:00:4800:30:1700:41:30
414BARAN Grzegorz 19WARSZAWAM 40-4900:00:4800:30:4400:42:14
415CHMIELECKI Tomasz 91LOTAMS TeamPIASTÓWM 40-4900:00:4800:33:4100:47:07
416SZCZEPAŃSKI Marcin 771Wataha-WarszawaPIASECZNOM 30-3900:00:4800:33:3100:46:21
417SKARŻYŃSKI Adam 711Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 30-3900:00:4800:32:5200:45:17
418PALUCH Anna 592WARSZAWAK 40-4900:00:4800:34:5800:47:35
419ŚWIĆ Małgorzata 794Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK 40-4900:00:4800:34:3700:48:07
420KWIATKOWSKA Ilona 434KB WyszkówWYSZKÓWK 30-3900:00:4800:32:4800:44:59
421CHMARZYŃSKI Paweł 90ŚlęzakteamSULEJÓWEKM 30-3900:00:4900:28:1500:38:39
422WINIARCZYK Bartłomiej 852WARSZAWAM 1-2900:00:4900:30:4700:42:56
423ODZIEMCZYK Sebastian 574WARSZAWAM 30-3900:00:4900:32:4600:45:15
424ŚWIĆ Rafał 793Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4900:32:4100:45:02
425CHOSZCZ Dominika 97WARSZAWAK 1-2900:00:4900:32:3100:45:50
426GAWŁOWSKI Adam 192WARSZAWAM 30-3900:00:5000:37:2100:52:15
427JANKOWSKI Andrzej 276CAT-FITZEGRZEM 40-4900:00:5000:32:2900:44:23
428MATEŃKA Piotr 508Dyspozycja Dnia TeamWARSZAWAM 40-4900:00:5000:32:5600:45:25
429SZLENDAK Marek 777RYKIM 30-3900:00:5000:31:5500:43:33
430MIŁOSZ Marek 532WARSZAWAM 50-5900:00:5000:31:2700:43:17
431BORKOWSKA Olga 60WARSZAWAK 30-3900:00:5000:41:2500:57:35
432KONIECKI Tomasz 363WARSZAWAM 40-4900:00:5100:33:1300:45:16
433JANKOWSKA Bożena 272WARSZAWAK 30-3900:00:5100:34:3200:47:52
434BOROWSKI Mariusz 65WARSZAWAM 40-4900:00:5100:32:5600:45:00
435MAZUR Michał 514WARSZAWAM 30-3900:00:5100:36:3600:49:35
436SOPELEWSKI Sebastian 731WARSZAWAM 30-3900:00:5100:33:4600:46:41
437FABIANOWICZ Paweł 162BOŚ BANK SAWARSZAWAM 30-3900:00:5200:32:3500:45:21
438DĄBROWSKA Beata 134JABŁONNAK 30-3900:00:5200:39:2200:54:42
439MITURA Grzegorz 537WARSZAWAM 30-3900:00:5200:34:3000:47:44
440ŁABA Piotr 455ZIELONKAM 40-4900:00:5200:33:3500:46:31
441KRUSZEWSKI Piotr 412ZIELONKAM 40-4900:00:5200:33:3500:46:31
442FRYCZ Michał 178WARSZAWAM 40-4900:00:5200:32:0200:44:18
443BITKOWSKI Bartek 46WARSZAWAM 40-4900:00:5200:33:1900:45:05
444CHUDIO Marcin 103WARSZAWAM 30-3900:00:5200:32:3900:45:22
445DUDA Jacek 953PRUSZKÓWM 30-3900:00:5200:31:1800:42:45
446MARCZEWSKI Marcin 499RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:5900:45:54
447LODOWSKA Ilona 454JABŁONNAK 30-3900:00:5300:38:1800:52:15
448KACPURA Piotr 313STOCZEKM 40-4900:00:5300:32:1300:43:52
449KONDRAK Piotr 362Vege RunnersWARSZAWAM 40-4900:00:5300:29:5700:41:08
450MYSZKE Artur 553WARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:2600:44:49
451MAREK Bartłomiej 500DĘBE WIELKIEM 30-3900:00:5300:32:3800:44:29
452POŁEĆ Andrzej 631WARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:2100:44:51
453PTASZYŃSKA Magdalena 646KUTNOK 40-4900:00:5300:40:0100:55:54
454WOJTAS Michał 929WARSZAWAM 1-2900:00:5300:33:1000:45:11
455DRZYMALA Krzysztof 154WARSZAWAM 30-3900:00:5300:31:1700:42:40
456SIERZPUTOWSKI Piotr 703OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:5400:31:3100:42:51
457SZOPA Sławomir 780WARSZAWAM 40-4900:00:5400:33:1200:45:58
458ŁAZAREWICZ Katarzyna 460WARSZAWAK 1-2900:00:5400:33:4900:47:26
459KUCZYNSKI Igor 421APTEKARZ WARSZAWSKIWARSZAWAM 40-4900:00:5400:33:5800:46:55
460RUMIANEK Marcin 677fb.com/rumianekWARSZAWAM 30-3900:00:5400:37:0900:52:19
461TARASIUK Łukasz 804MROZYM 40-4900:00:5400:32:2400:44:14
462THOMAS Szczepan 806Warszawska Akademia Karate TradycyjnegoWARSZAWAM 50-5900:00:5400:35:4900:49:35
463JANKOWSKI Michał 942WARSZAWAM 40-4900:00:5400:34:2100:48:13
464JANISZEWSKI Rafał 269LEGIONOWOM 30-3900:00:5500:31:5100:42:40
465JAWORSKI Łukasz 288WARSZAWAM 40-4900:00:5500:31:1200:42:29
466JAROS Honorata 280WARSZAWAK 40-4900:00:5500:32:1800:44:50
467GRABOWSKI Łukasz 219WARSZAWAM 30-3900:00:5500:34:4900:48:51
468RÓŻYCKI Jarosław 673LEGIONOWOM 30-3900:00:5500:31:0200:42:26
469BARTECKA-MATUSZEWSKA Urszula 21NOWY DWÓR MAZOWIECKIK 30-3900:00:5500:41:1000:57:23
470BORUSZEWSKI Maciej 67WARSZAWAM 40-4900:00:5500:35:0800:48:21
471BAZYLEWICZ Hubert 27WARSZAWAM 30-3900:00:5500:32:1500:45:06
472DEREWICZ Mariusz 142WARSZAWAM 30-3900:00:5500:31:5800:43:40
473TUCZYŃSKI Robert 816ORT ŁomiankiŁOMIANKIM 40-4900:00:5600:34:4200:47:58
474JABŁONKA Radosław 258DZIADY OCRWYSZKÓWM 40-4900:00:5600:34:3100:48:07
475FRĄCKIEWICZ Dariusz 176Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:5600:30:1800:41:57
476WOŁOWSKI Kamil 874WARSZAWAM 30-3900:00:5600:32:0200:43:35
477GRYCNER Paweł 230Shakalaka Boom BoomWARSZAWAM 30-3900:00:5600:33:2900:45:55
478SMUŁEK Rafał 723WARSZAWAM 1-2900:00:5600:32:1300:44:21
479POGORZELSKA Anna 627WARSZAWAK 30-3900:00:5700:35:0600:48:42
480WANOWSKI Andrzej 832Rozbiegamy nowy dwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 60+00:00:5700:33:2700:46:01
481GAWLIK Arkadiusz 191Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:5700:31:4500:43:47
482GÓRKA Marcin 215POLSAWARSZAWAM 40-4900:00:5700:32:1100:44:14
483MAJEWSKA Hanna 482Biegam na TarchominieWARSZAWAK 30-3900:00:5700:35:0600:48:50
484SZTYGOWSKA Anna 1012K 30-3900:00:5700:37:5700:52:36
485GRZYMAŁA Andrzej 940WARSZAWAM 40-4900:00:5700:30:5900:42:51
486POLAŃSKA Agnieszka 630WARSZAWAK 30-3900:00:5800:37:4400:52:16
487PĘDZICH Przemysław 614WARSZAWAM 30-3900:00:5800:33:3800:48:19
488MATUSZEWSKI Paweł 510NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:00:5800:35:0700:48:21
489STAŃCZAK Iwona 740Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK 40-4900:00:5800:34:0700:46:58
490SULICH Mateusz 761LEGIONOWOM 1-2900:00:5800:35:0400:47:38
491KLUJ Bogusław 354Biegnę dla Sandry i RobertaZAKRĘTM 60+00:00:5900:34:4300:47:37
492KWAPISZ-CICHOWSKA Katarzyna 431Dąbrowski TeamOSTROŁĘKAK 40-4900:00:5900:35:1000:47:59
493NIEDZIELA Dominik 558WARSZAWAM 40-4900:00:5900:31:1900:43:00
494KRZYWIEC Przemysław 417FALENTYM 30-3900:00:5900:35:0100:47:31
495BRODAWKA Olga 71WARSZAWAK 30-3900:00:5900:36:3700:50:43
496CIOŁEK Robert 114Masters DojoWARSZAWAM 40-4900:00:5900:32:0900:43:46
497KMIEĆ Kamil 357ZĄBKIM 1-2900:00:5900:33:1400:45:09
498GARBACZEWSKI Zbigniew 189Grupa Biegowa UM W-waJABŁONNAM 40-4900:00:5900:33:0200:46:38
499DOMINIAK Zbigniew 147GrupaZeroWARSZAWAM 40-4900:00:5900:32:0900:44:26
500SZTRANTOWICZ Piotr 783WARSZAWAM 40-4900:01:0000:33:5300:46:59
501KRAWCZYK Katarzyna 400WARSZAWAK 1-2900:01:0000:37:2300:51:08
502KRAWCZYK Marlena 401WARSZAWAK 30-3900:01:00
503JASIŃSKI Adam 283ZĄBKIM 30-3900:01:0000:34:0600:46:28
504ŻEBROWSKA Anna 930WARSZAWAK 30-3900:01:0000:32:0500:43:51
505MISZCZAK Paulina 536WARSZAWAK 1-2900:01:0000:34:0700:46:28
506RURKA Anna 965WARSZAWAK 40-4900:01:0100:37:4700:51:40
507JAWORSKA Katarzyna 286WARSZAWAK 40-4900:01:0100:35:0300:47:52
508SIGAL Bogdana 706WARSZAWAK 1-2900:01:0100:36:2800:50:22
509MAMLA Zbigniew 493Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:01:0100:35:0100:48:02
510TEJCHMA Natalia 805Biegam na TarchominieWARSZAWAK 40-4900:01:0100:33:3700:45:22
511DRABIK Michał 150WARSZAWAM 40-4900:01:0100:39:4500:56:01
512MORAWSKA Anna 542WARSZAWAK 60+00:01:0100:40:0800:54:40
513ZAKRZEWSKI Marek 884EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:01:0100:35:0400:47:57
514ADAMOWSKA Barbara 2Ministerstwo FinansówWARSZAWAK 40-4900:01:0200:38:5800:54:08
515ZARĘBA-TREMELET Katarzyna 890WARSZAWAK 30-3900:01:0200:35:0100:48:00
516ROGALSKA Magda 663WkurwTeamWARSZAWAK 30-3900:01:0200:34:5000:48:57
517CHOJNOWSKI Andrzej 96Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:01:0200:34:3000:47:50
518RZECZKOWSKI Zygmunt 686Metro WarszawskieWARSZAWAM 60+00:01:0200:32:0800:44:21
519LEGAT Dorota 439MIŃSK MAZOWIECKIK 1-2900:01:0200:36:5600:50:54
520BIENIEK Wojciech 43Trener24WARSZAWAM 30-3900:01:0200:32:4700:45:13
521SOCHACKA Karolina 727WARSZAWAK 1-2900:01:0200:36:2100:50:07
522HULANICKA Irina 252Goggle TeamWARSZAWAK 60+00:01:0200:35:0600:47:38
523KRYSIK Arkadiusz 414TŁUSZCZM 40-4900:01:0200:29:5600:41:44
524BESSARABA Jagoda 37WARSZAWAK 1-2900:01:0300:37:0100:52:10
525FLORYSIAK Artur 175WARSZAWAM 40-4900:01:0300:34:0800:46:31
526WOJNARSKI Janusz 871WARSZAWAM 60+00:01:0300:32:3000:44:30
527KWIATKOWSKA Katarzyna 432MARKIK 30-3900:01:0300:32:3800:44:57
528KACZMAREK Katarzyna 316WARSZAWAK 30-3900:01:0300:35:5700:49:49
529ŁOBODA Piotr 465WAŁCZM 40-4900:01:0300:35:4600:49:52
530STRZELEC Agnieszka 753WARSZAWAK 30-3900:01:0300:39:3100:55:41
531BEDNARZAK Tadeusz 33YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM 60+00:01:0400:36:2300:50:31
532MATUSEWICZ Krzysztof 509WARSZAWAM 40-4900:01:0400:35:4500:49:29
533ŚWIDERSKA Joanna 795WARSZAWAK 30-3900:01:0400:34:4800:47:43
534SWIETLIK Magdalena 767WARSZAWAK 30-3900:01:0400:37:5200:52:42
535MANCZENKO Eugeniusz 494Leśne SzychyWARSZAWAM 30-3900:01:0400:32:4300:44:27
536RODZOŚ Bartosz 661WARSZAWAM 30-3900:01:0400:37:3600:51:22
537PASZKOWSKI Cezary 603WARSZAWAM 40-4900:01:0400:32:4400:44:27
538RULAK Jerzy 986M 30-3900:01:0400:35:1300:48:41
539CIESIELSKI Rafał 109Wojewódzcy TeamWARSZAWAM 40-4900:01:0500:34:5800:47:46
540ŁOZOSWKA Aneta 229TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAK 40-4900:01:0500:36:0800:49:51
541MIKITIUK Katarzyna 527MARKIK 40-4900:01:0500:38:4300:54:16
542BELOWSKI Leszek 34Chemik NOXY PuławyPULAWYM 60+00:01:0500:33:0900:45:42
543GŁÓDŹ Małgorzata 963Do NogiWARSZAWAK 1-2900:01:0500:39:2800:54:38
544FILIPOWICZ Maciej 172WARSZAWAM 40-4900:01:05
545MILLER Daniel Miller 531Warsaw International Triathlon Club (WITC)WARSZAWAM 40-4900:01:0600:32:1500:44:06
546KONOPACKI Maciej 365Jesteś Zwycięzcą-ChrząszczyżeszowiceWARSZAWAM 30-3900:01:0600:35:4200:49:28
547STANIOS Natalia 738WARSZAWAK 1-2900:01:0600:39:1300:55:32
548PRZYBYSŁAWSKA-PRASKA Ilona 642WARSZAWAK 30-3900:01:0600:37:1600:51:21
549WIĘCH Andrzej 849WARSZAWAM 40-4900:01:0600:35:0000:48:26
550PANASZEWSKI Przemysław 597KOSZALINM 1-2900:01:0600:33:5100:46:13
551GONET Katarzyna 211WARSZAWAK 40-4900:01:0600:38:0800:52:46
552JANKOWSKA Wiola 270WARSZAWAK 30-3900:01:0700:34:3700:47:21
553SYPNIEWSKI Piotr 770TKKF BłyskawicaWARSZAWAM 40-4900:01:0700:34:5800:47:34
554JANKOWSKI Tomek 273WARSZAWAM 40-4900:01:0700:39:4500:56:17
555OWCZAREK Beata 588Go Sport RunnersWARSZAWAK 1-2900:01:0700:35:3700:49:15
556ZAWIŚLAK Jola 897WARSZAWAK 40-4900:01:0700:34:3900:47:33
557PRASAL Konrad 633Rysioteam/inesSport.plŁÓDŹM 1-2900:01:0700:39:5100:55:30
558DESKA Karolina 144www.leszekbiega.plNOWA IWICZNAK 40-4900:01:0700:36:5200:51:09
559JAŚTAK Natalia 958WARSZAWAK 1-2900:01:0700:36:5900:48:20
560DYMEK Dariusz 158WARSZAWAM 40-4900:01:0800:37:4400:52:53
561KOSTRZEWA Elwira 382PZU Sport teamWARSZAWAK 40-4900:01:0800:33:33
562SIKORA Zuzanna 707PZU SPORT TEAMWARSZAWAK 40-4900:01:0800:36:4000:51:42
563PRASAL Artur 632ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM 40-4900:01:0800:39:4800:50:43
564WOŹNIAK Mateusz 876WARSZAWAM 30-3900:01:0800:37:3800:52:13
565NOSARZEWSKI Mariusz 562TRZCIANYM 40-4900:01:0800:35:5400:50:05
566BARTECKI Tomasz 967WROCŁAWM 30-3900:01:0900:34:3900:47:15
567PĘCAK Kamil 613Lubię PizzęLUBLINM 1-2900:01:0900:37:1300:52:02
568GROCHOWSKI Paweł 227PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:01:0900:34:5200:48:16
569STACHACZ Mirosław 736ZPHU DREWMAXOSTROŁĘKAM 50-5900:01:0900:33:5400:47:30
570ŁOZOWSKI Robert 467WARSZAWAM 40-4900:01:0900:37:3700:51:53
571CHĘC Tomasz 89WARSZAWAM 30-3900:01:0900:33:5100:46:08
572PANASIUK Aga 596ZĄBKIK 40-4900:01:1000:42:4300:59:45
573PATOLETA Mirek 604WARSZAWAM 40-4900:01:1000:38:1000:53:32
574DANIELSKI Jacek 132PZU Sport TeamWARSZAWAM 40-4900:01:1000:35:3500:48:59
575JACHOWSKA Aldona 259WARSZAWAK 40-4900:01:1000:37:0700:51:56
576JACHOWSKI Paweł 260WARSZAWAM 40-4900:01:1000:37:1300:52:09
577ROJEK Hubert 666LESZCZYDÓŁ NOWINYM 1-2900:01:1000:35:3700:48:05
578CIMOCHOWSKA Magdalena 113Biegam na TarchominieWARSZAWAK 40-4900:01:1000:35:2400:48:50
579MOCZYDŁOWSKI Łukasz 540Masters DojoWARSZAWAM 40-4900:01:1100:35:0800:47:57
580FEDEROWICZ Łukasz 166ZGIERZM 30-3900:01:1100:35:5600:49:34
581NAWROCKI Ryszard 556WARSZAWAM 40-4900:01:1100:36:3400:51:07
582KORLAK Łukasz 371WARSZAWAM 30-3900:01:1100:35:5600:48:58
583GOLONKA Patryk 937Masters DojoWARSZAWAM 1-2900:01:1100:36:1000:49:16
584KLIMCZYŃSKI Rafał 351WARSZAWAM 30-3900:01:1100:33:1400:45:33
585ZAYATS Darya 898WARSZAWAK 1-2900:01:1200:42:1700:59:13
586MARCINKIEWICZ Tymek 497WARSZAWAM 1-2900:01:1200:36:0700:50:44
587KOMARNITSKAYA Natalia 361WARSZAWAK 30-3900:01:1200:34:3300:47:46
588TOCHOWICZ Paweł 808WARSZAWAM 40-4900:01:1200:37:3900:52:27
589MENDREK Ireneusz 517TurboDzikiWARSZAWAM 30-3900:01:1200:34:4400:46:54
590FIJAŁEK Kamil 168WARSZAWAM 30-3900:01:1200:33:2600:46:12
591NOWAK Janusz 563WARSZAWAM 30-3900:01:1300:37:4600:52:19
592GRABOWSKI Jerzy 220niezrzeszonyWARSZAWAM 60+00:01:1300:36:4900:51:28
593KĘDZIERSKI Mieczysław 339TG SOKÓŁ BrwinówMILANÓWEKM 60+00:01:1300:32:5800:45:29
594SŁOMKA Bogumił 720WARSZAWAM 40-4900:01:1300:33:0900:45:51
595FILIPIAK Olga 171WARSZAWAK 1-2900:01:1300:36:5800:51:07
596ŚWIST Michał 801WARSZAWAM 30-3900:01:1300:36:0000:49:22
597GMYREK Robert 207WARSZAWAM 30-3900:01:1400:35:0400:48:59
598KORNESZCZUK Wojciech 374STASI LASM 30-3900:01:1400:35:0800:48:23
599ŚWIERSZCZ Andrzej 797WARSZAWAM 50-5900:01:1400:34:5400:47:58
600ZWOLIŃSKI Grzegorz 909Reebok Run CrewWARSZAWAM 40-4900:01:1500:36:2600:49:23
601BANASIK Katarzyna 16Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK 30-3900:01:1500:46:2401:03:57
602ZDUŃSKI Jarosław 900WARSZAWAM 50-5900:01:1600:35:4100:50:10
603CHRZANOWSKI Wojciech 102CjhrzanowskiTeamWARSZAWAM 30-3900:01:1600:33:3900:46:22
604CHRZANOWSKA Agata 101ChrzanowskiTeamWARSZAWAK 30-3900:01:1600:33:3900:46:22
605ANIOŁKOWSKI Krzysztof 8Grupa Biegowa UM W-WaWARSZAWAM 30-3900:01:1600:35:5500:48:56
606HOŁOPIAK Ewa 251Reebok Run CrewWARSZAWAK 50-5900:01:1700:37:3700:51:23
607BABIAK-WARDAK Katarzyna 11WARSZAWAK 30-3900:01:1700:42:3200:58:31
608MALER Władysław 487Reebok Run CrewWARSZAWAM 60+00:01:1700:36:5500:50:41
609JOŃCZYK Stanisław 297Fundacja Warszawskie Hospicjum dla DzieciLEGIONOWOM 50-5900:01:1700:38:0400:52:47
610SIESS Małgorzata 705UKS Azymut PabianiceWARSZAWAK 1-2900:01:1700:38:4800:53:12
611WARDAK Przemysław 833WARSZAWAM 30-3900:01:1800:42:3100:58:30
612WASIAK Bartosz 834WARSZAWAM 30-3900:01:1800:34:3000:47:20
613JUSZCZAK Kamil 307LEGIONOWOM 1-2900:01:1800:40:5800:54:48
614BOGŁOWSKA Urszula 52WARSZAWAK 30-3900:01:1800:33:3700:46:38
615ROMANOWSKI Paweł 668markowi BiegaczeMARKIM 40-4900:01:1900:42:0200:57:36
616WASIK Piotr 836LEGIONOWOM 50-5900:01:1900:40:5600:56:08
617MATUSIAK Karol 943BdGWARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:3900:46:48
618ZIOŁO Grzegorz 946WARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:3900:46:48
619BANY Michał 17WARSZAWAM 30-3900:01:2000:40:3500:57:04
620KAŹMIERSKI Adrian 336WOŁOMINM 30-3900:01:2000:35:3300:48:39
621KAŹMIERSKA Anna 335WOŁOMINK 30-3900:01:2000:35:3300:48:38
622KASKA Krzysztof 333WARSZAWAM 30-3900:01:2000:40:5500:54:46
623MORAWSKI Patryk 543WARSZAWAM 1-2900:01:2000:39:1900:54:24
624WŁODEK Rafał 863WARSZAWAM 30-3900:01:2100:34:2000:47:36
625SANDOMIERSKI Bartłomiej 693wkurw_teamMARKIM 1-2900:01:2100:37:2200:50:59
626ORŁOWSKI Kacper 584WARSZAWAM 1-2900:01:2100:36:3300:51:17
627DUDEK Bartłomiej 155Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:01:2200:31:3100:43:36
628JAKUBISIAK Renata 265AegonRunWARSZAWAK 30-3900:01:2200:37:3400:50:05
629NOWAK Magdalena 564AegonRunWARSZAWAK 30-3900:01:2200:39:2500:53:54
630PYRAK Joanna 650AegonRunWARSZAWAK 30-3900:01:2200:37:5900:52:10
631CHOJNACKI Mikołaj 95Warsaw Run ClubWARSZAWAM 40-4900:01:2200:29:1600:39:20
632KARCZEWSKI Jacek 330Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 40-4900:01:2200:34:5500:47:26
633KOZAKOW Borys 957WARSZAWAM 60+00:01:2200:40:4700:56:18
634WOŁYNEK Agnieszka 875WARSZAWAK 40-4900:01:2300:39:5100:55:28
635OBRĘBOWSKA Małgorzata 950WARSZAWAK 30-3900:01:2300:40:0700:55:45
636OBRĘBOWSKI Dariusz 952WARSZAWAM 30-3900:01:2300:40:0400:55:45
637CYRNY Rafał 117WARSZAWAM 40-4900:01:2400:36:3400:51:18
638KACPRZAK-KLEJNA Agnieszka 311WARSZAWAK 40-4900:01:2400:36:2900:49:29
639KORNACKA Agnieszka 372NIEPORĘTK 1-2900:01:2400:42:0700:58:06
640GŁODNY Hubert 204WARSZAWAM 40-4900:01:2400:38:0700:52:49
641STANKIEWICZ Maciej 739Ami & Auri Runners ClubWARSZAWAM 30-3900:01:2400:36:5900:49:35
642KORNACKI Sławomir 373NIEPORĘTM 50-5900:01:2400:50:4301:13:00
643KRÓLAK Paweł 404WARSZAWAM 30-3900:01:2400:35:0400:48:27
644BUTKIEWICZ Dariusz 86WARSZAWAM 40-4900:01:2400:34:5700:48:55
645SYLWESTRZUK Mariusz 769KOBYŁKAM 50-5900:01:2500:35:1400:48:57
646DAMPC Natalia 131WARSZAWAK 30-3900:01:2500:37:3400:52:47
647KOWALSKA Paulina 391WARSZAWAK 1-2900:01:2500:36:4900:50:41
648OSIAK Żaneta 586ŁASKARZEWK 30-3900:01:2500:40:4200:57:10
649ŁABĘDA Stanisław 456Nasielsk Baszta TeamWARSZAWAM 40-4900:01:2500:36:3700:50:24
650PIĘTKA Marcin 620GKS Fenix SiennicaWARSZAWAM 30-3900:01:2500:38:3600:52:48
651WASILUK Klaudia 838Drużyna SzpikuWARSZAWAK 1-2900:01:2500:36:4700:49:16
652NOWAK Dawid 566WARSZAWAM 30-3900:01:2500:33:5700:45:41
653KAMIŃSKI Wiesław 324NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM 50-5900:01:2500:35:3800:47:02
654ADAMUS Katarzyna 4Decathlon PiasecznoPIASECZNOK 40-4900:01:2600:39:1700:54:38
655WOJTAL Katarzyna 872Wataha - WarszawaPIASECZNOK 30-3900:01:2600:39:1700:54:38
656ŁUCZAK Bartłomiej 473Klub Biegacza RTV Euro AGDJABŁONNAM 30-3900:01:2600:41:4600:59:28
657PRZEDPEŁSKA Aneta 638WARSZAWAK 30-3900:01:2600:39:2200:54:33
658GAJEWICZ Arkadiusz 184JABŁONNAM 30-3900:01:2600:35:5700:49:34
659DZIEKONSKI Jacek 159KONSTANCIN JEZIORNAM 60+00:01:2600:36:2700:51:11
660PEPŁOŃSKI Damian 609NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:01:2700:39:1500:53:37
661JARMUŻEWSKI Adam 279TIAWARSZAWAM 40-4900:01:2700:35:1500:48:13
662WAGNER Jolanta 829WARSZAWAK 50-5900:01:2700:33:4900:46:14
663PYCKA Marcin 927BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM 30-3900:01:2700:37:0100:50:59
664ANTOSIK Piotr 9WARSZAWAM 40-4900:01:2800:34:3500:46:55
665BULIK Bożena 82PartnerWARSZAWAK 30-3900:01:2800:38:3700:52:46
666ZANIEWICZ Andrzej 888PartnerŁUKÓWM 30-3900:01:2800:38:3200:52:09
667MROZIŃSKI Marcin 546WARSZAWAM 30-3900:01:2800:37:1600:50:54
668SULIŃSKI Sławomir 763WARSZAWAM 40-4900:01:2800:35:2500:48:33
669BORUTS Marcin 68WARSZAWAM 30-3900:01:2800:39:5000:55:01
670CHOROŚ Sylwia 922WARSZAWAK 30-3900:01:2800:39:5000:55:01
671HNIDZIUK Magdalena 250WARSZAWAK 40-4900:01:2900:38:2100:52:45
672KUBASIEWICZ Artur 418samWARSZAWAM 50-5900:01:2900:35:4400:48:48
673SULIŃSKI Andrzej 762WARSZAWAM 40-4900:01:2900:35:3200:49:02
674MATAK Mariusz 506WARSZAWAM 30-3900:01:2900:35:4900:50:35
675BIERNACKI Adam 44ŁÓDŹM 60+00:01:3000:38:3600:52:42
676ROCKA Gosia 660WARSZAWAK 40-4900:01:3000:37:2700:51:25
677BASIAK Agnieszka 25WARSZAWAK 30-3900:01:3000:39:1800:55:16
678WYSOCKA Karolina 880WARSZAWAK 30-3900:01:3100:41:1400:56:53
679CIEPLAK Kasia 105WARSZAWAK 30-3900:01:3100:41:4900:58:28
680GORCZYCA Joanna 213WARSZAWAK 1-2900:01:3100:36:4900:51:09
681MARCZAK Marcin 498WARSZAWAM 30-3900:01:3100:34:5400:47:58
682KRÓL Wojciech 403WARSZAWAM 1-2900:01:3100:37:4100:50:52
683KRUSZEWSKA Dominika 411WARSZAWAK 30-3900:01:3200:34:2300:47:12
684ŁUCAK Piotr 470CST RUN TEAMŁOCHÓWM 30-3900:01:3200:41:1300:55:41
685MACHNACKI Michał 477Grupa Biegowa UM W-waLEGIONOWOM 40-4900:01:3200:39:4800:55:34
686KARWOWSKI Mariusz 332Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM 40-4900:01:3200:36:0300:48:42
687WILEŃSKI Bartosz 990M 1-2900:01:3200:37:3700:51:38
688BUDAJ-FIDECKA Anna 81FidePopWARSZAWAK 40-4900:01:3300:44:2101:00:26
689WILEŃSKI Zbigniew 944Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM 50-5900:01:3300:42:0700:57:19
690ADAMSKI Szymon 3WARSZAWAM 1-2900:01:3400:36:4800:49:17
691MAZUŚ Jarek 515WARSZAWAM 40-4900:01:3400:35:5200:49:31
692CIEPLAK Andrzej 106WARSZAWAM 40-4900:01:3400:34:4000:46:48
693KARBOWNIK Jakub 329WARSZAWAM 30-3900:01:3400:35:3300:48:55
694NIEDBAŁKA Marcin 557JÓZEFÓWM 30-3900:01:3500:35:0500:48:59
695GLASSER Marek 202WARSZAWAM 60+00:01:3500:38:4600:53:57
696CYGAN Katarzyna 116WARSZAWAK 30-3900:01:3500:41:1100:57:00
697KACPRZYK Michał 312WARSZAWAM 1-2900:01:3500:41:1100:56:57
698MUZINSKA Marta 552WARSZAWAK 30-3900:01:3500:35:4400:49:47
699FLOREK Małgorzata 174WARSZAWAK 30-3900:01:3500:35:5400:50:07
700PIETRAK Wojciech 618webloversWARSZAWAM 30-3900:01:3500:38:3000:52:38
701LELENIEWSKA Anna 440WARSZAWAK 1-2900:01:3500:38:1200:53:10
702BIAŁOKOS Kamil 989PartnerWARSZAWAM 40-4900:01:3500:30:5400:42:37
703DEMBOWSKA Małgorzata 140CIECHANÓWK 1-2900:01:3500:37:0200:51:43
704KACZAN Joanna 315WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)K 30-3900:01:3600:38:2500:52:37
705SUCHORAB Krzysztof 760WARSZAWAM 30-3900:01:3600:31:2100:43:00
706KIELISZEK Paweł 343WARSZAWAM 30-3900:01:3600:45:0601:02:43
707PIOTROWSKA-KRZAK Ela 623WARSZAWAK 40-4900:01:3700:42:1100:57:33
708OKSIENIUK Marcin 575TurboDzikiWOLICAM 30-3900:01:3700:39:3000:55:45
709WALCZAK Anna 830TurboDzikiWARSZAWAK 40-4900:01:3700:38:2700:52:36
710DRÓZD Sandra 998MARCELÓWK 1-2900:01:3800:35:5800:49:30
711PARTYKA Paweł 600WARSZAWAM 40-4900:01:3800:40:4600:56:19
712NOWAK Jerzy 565PWPWWA-WAM 40-4900:01:3900:35:3300:48:23
713OLESIAK Arkadiusz 578Biegam Na TarchominiePOLSKA, WARSZAWAM 40-4900:01:3900:38:5500:53:38
714KUĆ Beata 423WARSZAWAK 40-4900:01:3900:41:3100:58:10
715MROZIK Wioletta 545WARSZAWAK 30-3900:01:4000:44:2001:01:37
716MUCHA Kamila 550Biegam Na TarchominieKONINK 40-4900:01:4000:38:5500:53:37
717ŁĄCKA Ilona 461Białołęka jest kobietąWARSZAWAK 40-4900:01:4000:39:0200:53:59
718STAŃCZYK Grzegorz 741ZIELONKAM 50-5900:01:4100:41:3400:58:18
719STAŃCZYK Zofia 742ZIELONKAK 1-2900:01:4100:38:3100:53:35
720STAGIŁOW Monika 737WARSZAWAK 1-2900:01:4100:43:3101:00:33
721GURMIŃSKI Łukasz 239T-MobileWARSZAWAM 30-3900:01:4100:38:5200:54:50
722MYŚLIŃSKA Anna 1111Białołęka jest kobietąWARSZAWAK 40-4900:01:4100:38:2900:52:35
723ARAŹNY Zbigniew 10Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:01:4100:38:2900:52:31
724WOJCIECHOWSKA Ewa 867EKOBIEGIWARSZAWAK 40-4900:01:4100:37:3300:51:22
725ŁOWCZAK Jacek 969Team ZabieganeDniWARSZAWAM 30-3900:01:4200:49:1401:08:08
726GROCHOWSKI Piotr 226WARSZAWAM 40-4900:01:4200:37:1500:50:38
727BRONICKA Ela 72Vege RunnersWARSZAWAK 30-3900:01:4200:38:2800:53:17
728PACHOLAK Przemysław 589WARSZAWAM 50-5900:01:4200:41:0100:57:38
729REJCHERT Kamila 657WARSZAWAK 30-3900:01:4200:41:0400:57:38
730ZIARKOWSKA Agnieszka 903WARSZAWAK 1-2900:01:4200:38:2900:52:28
731KORZENIOWSKA- SOBCZUK Anna 377Biegam na TarchominieWARSZAWAK 40-4900:01:4200:38:2100:52:26
732WODZYŃSKI Robert 866EKOBIEGIWARSZAWAM 40-4900:01:4200:37:0900:51:09
733RYDZ Adrian 681PIASECZNOM 30-3900:01:4300:41:3900:57:55
734MIKULSKA Agnieszka 529ŁÓDŹK 40-4900:01:4300:38:3400:52:30
735KOSTKA Grzegorz 380Biegiem z GregiemWARSZAWAM 30-3900:01:4300:37:4600:52:32
736BORKOWSKI Paweł 61EKOBIEGIWARSZAWAM 40-4900:01:4300:38:0900:51:22
737FALKOWSKA Monika 164WARSZAWAK 40-4900:01:4400:41:1500:57:30
738GURMIŃSKA Katarzyna 238WARSZAWAK 1-2900:01:4400:38:2600:52:30
739GREGORCZYK Bartosz 224WARSZAWAM 30-3900:01:4400:39:5000:55:26
740ZIELIŃSKI Tomasz 1015Polskie Stow. Sportu po TransplantacjiKONSTANCIN-JEZIORNAM 40-4900:01:4400:36:5800:51:09
741KOZŁOWSKI Łukasz 398#BBKTSŻYRARDÓWM 30-3900:01:4400:38:2500:52:21
742MIRECKI Zbigniew 535EKOBIEGIWARSZAWAM 60+00:01:4400:41:0600:56:13
743GAŁAŻYN Grzegorz 188WARSZAWAM 40-4900:01:4400:40:0100:56:05
744PASEK Dorota 601WARSZAWAK 30-3900:01:4600:39:1200:52:31
745ROKICKI Aleksander 667WARSZAWAM 40-4900:01:4600:39:1100:52:31
746KOSIERADZKI Paweł 379Masters DojoWARSZAWAM 50-5900:01:4600:45:5401:03:22
747STYCZYŃSKI Grzegorz 755WARSZAWAM 30-3900:01:4600:39:1100:52:31
748KACPRZAK-ŚCISŁA Aleksandra 948WARSZAWAK 1-2900:01:4600:41:5600:57:06
749KOSIERADZKA Joanna 378WARSZAWAK 50-5900:01:4700:45:5301:03:21
750GAJ-ŚWIEŻACZYŃSKA Joanna 187KOMORÓWK 30-3900:01:4700:38:0900:51:24
751GRYGALEWICZ Anna 233G Partner RunnersWARSZAWAK 30-3900:01:4700:39:5100:55:16
752MRÓZ Sebastian 547KOMORÓWM 40-4900:01:4700:42:3300:58:17
753ZARZYCKI Piotr 892WARSZAWAM 30-3900:01:4700:42:3400:58:18
754MAZUR Paweł 513WoodrunnersWARSZAWAM 40-4900:01:4700:38:4800:53:35
755KARŁOWICZ Anna 331Partia Wolnych BiegaczyWARSZAWAK 60+00:01:4700:39:2800:54:32
756ŁYGAS Leszek 476WARSZAWAM 30-3900:01:4800:39:1800:55:23
757KRZECZEWSKI Jacek 416WARSZAWAM 50-5900:01:4800:39:2000:54:45
758WINDER Agnieszka 851WARSZAWAK 30-3900:01:4800:41:2400:58:41
759ŚWIEŻACZYŃSKI Piotr 799KOMORÓWM 30-3900:01:4800:38:0800:51:24
760KRZANOWSKA Małgorzata 415WARSZAWAK 50-5900:01:4800:38:2200:52:24
761MIAZGA Krzysztof 520MARKIM 30-3900:01:4800:38:0900:51:28
762ZIELINSKI Krzysztof 905hikingtours.plWARSZAWAM 40-4900:01:4900:34:2300:46:59
763ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 913Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 60+00:01:4900:40:2900:57:05
764NOWAK Kasia 567WARSZAWAK 30-3900:01:4900:39:3900:54:29
765JACZYŃSKI Rafał 263WARSZAWAM 30-3900:01:4900:40:4500:56:23
766SZYMCZYŃSKI Błażej 956WARSZAWAM 30-3900:01:4900:39:1900:55:43
767BRZÓZKA Magda 76WARSZAWAK 30-3900:01:5000:39:3800:54:27
768WŁODARCZYK Mirosław 861I LO UKS KościuszkoWŁODAWAM 40-4900:01:5000:43:5501:00:42
769KUREK Jacek 429BIEGAMPO WOLIWARSZAWAM 40-4900:01:5000:43:3801:01:10
770SIKORSKI Paweł 708GAMMAWARSZAWAM 30-3900:01:5100:38:5900:53:57
771HELDT Iwona 247WARSZAWAK 1-2900:01:5100:39:3300:55:53
772HELDT Grzegorz 248WARSZAWAM 30-3900:01:5100:39:3200:55:53
773KUREK Izabela 430BIEGAM POWOLIWARSZAWAK 30-3900:01:5100:43:3701:01:09
774SIKORSKA Agnieszka 928WARSZAWAK 30-3900:01:5100:40:0300:54:42
775KACZOROWSKA Monika 319ZĄBKIK 40-4900:01:5200:44:3301:01:22
776KOŚNIK Alicja 386WARSZAWAK 1-2900:01:5200:39:2100:54:15
777WITECKA Anna 855WARSZAWAK 30-3900:01:5300:40:1600:56:19
778ŁOCHINA Marta 466WARSZAWAK 40-4900:01:5300:44:3501:01:33
779SOBIESKA Aleksandra 725WARSZAWAK 40-4900:01:5300:39:3700:54:08
780KORENKIEWICZ Anna 370ZĄBKIK 30-3900:01:5300:41:0200:56:09
781RYNECKA Agnieszka 684RAJSZEWK 40-4900:01:5300:41:0800:57:24
782SKIBIŃSKA Małgorzata 713WARSZAWAK 40-4900:01:5300:35:5800:48:17
783SAFARZYŃSKI Aleksander 689BŁONIEM 1-2900:01:5400:39:2800:53:56
784MAĆKOWIAK Weronika 480WARSZAWAK 1-2900:01:5400:35:5600:49:39
785LECH Bartłomiej 438SIEDLCEM 1-2900:01:5400:39:4800:56:20
786ROSA Mateusz 669WARSZAWAM 1-2900:01:5400:38:1700:52:21
787AKSAMITOWSKI Robert 6WARSZAWAM 40-4900:01:5400:38:5800:53:39
788ŚWIERSZCZ Aneta 798ZALESIEK 30-3900:01:5400:41:0500:57:12
789KAMIŃSKI Mariusz 979M 30-3900:01:5400:38:1700:52:20
790TADRAŁA Tomek 803WARSZAWAM 30-3900:01:5500:36:2300:50:10
791JURECKI Marek 303WARSZAWAM 50-5900:01:5500:43:3601:00:21
792JURECKA Justyna 302WARSZAWAK 1-2900:01:5500:43:3601:00:23
793ŁUKASIEWICZ Robert 475Kokoszka36teamWARSZAWAM 40-4900:01:5500:43:2500:59:53
794GRYCNER Piotr 231STAROGARD GDAŃSKIM 60+00:01:5500:38:1800:52:18
795GLAZER Marcin 203pko bank polskiWARSZAWAM 30-3900:01:5500:38:2000:50:42
796CZACH Natalia 118Warszawski Klub Rogatego MorsaWARSZAWAK 30-3900:01:5500:37:2700:50:42
797TWARDO Kamil 820DĄBROWA CHOTOMOWSKAM 30-3900:01:5600:42:3000:58:53
798JURKOWSKA Irena 305WARSZAWAK 60+00:01:5600:44:3601:03:40
799HÄNCHEN Elisabeth 243WARSZAWAK 30-3900:01:5600:38:4900:53:55
800BÖGER Carolin 51BERLINK 1-2900:01:5600:47:0201:05:12
801IZDEBSKI Bartłomiej 256WARSZAWAM 30-3900:01:5700:42:2001:00:11
802MALDIS Marek 486WARSZAWAM 60+00:01:5700:44:3001:01:04
803HALASZ Justyna 242WARSZAWAK 1-2900:01:5800:43:3700:58:29
804BIELEC Bartłomiej 41Legia Run ClubWARSZAWAM 30-3900:01:5800:41:1900:56:55
805MATYJASIAK Mateusz 511WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:3700:59:39
806BOJKO Aleksander 56WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:4000:59:40
807GRACZ Jakub 221WARSZAWAM 30-3900:01:5800:38:1300:52:17
808HULANICKI Andrzej 253Goggle TeamWARSZAWAM 60+00:01:5800:44:4201:01:16
809SOSNÓWKA Magdalena 732WARSZAWAK 40-4900:01:5900:44:4201:01:53
810JAWORSKA Joanna 287WARSZAWAK 30-3900:01:5900:44:4101:00:27
811MIKLEWICZ Małgorzata 528WARSZAWAK 40-4900:01:5900:41:1800:56:25
812NASKRĘT Mariusz 555RACOTM 40-4900:02:0000:45:2301:01:52
813OGOŃCZYK Donata 845K 1-2900:02:0000:47:3301:06:07
814SADŁOWSKA Aleksandra 688WARSZAWAK 1-2900:02:0000:43:1300:59:21
815GIEDYK Katarzyna 197WARSZAWAK 30-3900:02:0000:50:2201:10:34
816GIEDYK Przemysław 198Deloitte Adventure TeamWARSZAWAM 30-3900:02:0000:50:2201:10:34
817KAMIŃSKI Michał 322MYSIADŁOM 40-4900:02:0100:44:4301:01:34
818SAL Kinga 690WARSZAWAK 30-3900:02:0100:38:5700:54:23
819WUJEC Bartłomiej 879JÓZEFÓWM 40-4900:02:0100:46:4201:03:45
820SURMACZ Jacek 766WARSZAWAM 30-3900:02:0200:39:0800:53:42
821STĘPIŃSKA Joanna 746WARSZAWAK 40-4900:02:0200:42:3400:59:00
822KRÓLIKOWSKI Artur 406WARSZAWAM 40-4900:02:0200:39:5000:56:46
823ZARADKIEWICZ Łukasz 889WARSZAWAM 30-3900:02:0300:40:5200:55:54
824JEDYNAK Paweł 291WARSZAWAM 30-3900:02:0300:42:0800:59:15
825FURMAN Dorota 179WARSZAWAK 30-3900:02:0300:44:4201:01:27
826KILIŃSKI Piotr 346MICHAŁÓW-GRABINAM 40-4900:02:0300:43:0800:59:14
827ŻUCHOWSKI Artur 916MY Mieszkańcy LegionowoLEGIONOWOM 40-4900:02:0300:43:0800:59:14
828JASIŃSKA Alicja 282BŁONIEK 1-2900:02:0400:45:5401:02:49
829GROCHOWSKA Joanna 225Biegamy z OchotąWARSZAWAK 50-5900:02:0400:35:2800:49:07
830SZŁAPA Urszula 778SPOT PszczynaCZARKÓWK 30-3900:02:0400:41:5000:58:24
831SZOSTAKOWSKI Jarosław 1005Biegamy z OchotąWARSZAWAM 50-5900:02:0500:43:3300:59:13
832PIOTROWSKI Jan 624WARSZAWAM 30-3900:02:0500:34:2400:47:17
833KAMIŃSKI Maciej 325WARSZAWAM 30-3900:02:0500:36:2400:50:05
834TREMELET Sebastien 814WARSZAWAM 40-4900:02:0500:45:4101:03:09
835CZUPA Bartosz 976Anpharm Run TeamWARSZAWAM 40-4900:02:0700:36:3700:50:45
836DĄBROWA Wojciech 133WARSZAWAM 60+00:02:0700:46:1201:04:53
837CZAJKOWSKI Mariusz 121MYSIADŁOM 40-4900:02:0900:35:0300:48:44
838PROROK Małgosia 636PIASECZNOK 30-3900:02:0900:42:0400:57:17
839ZAWADZIŃSKA Anna 895WARSZAWAK 30-3900:02:0900:43:5301:00:09
840GRZANECKA Agnieszka 236WARSZAWAK 30-3900:02:0900:44:3201:01:06
841JANKOWSKI Marcin 975Anpharm Run TeamWARSZWAM 30-3900:02:1000:35:2500:48:47
842DESKA Leszek 143www.leszekbiega.plNOWA IWICZNAM 40-4900:02:1000:31:0400:41:26
843GRABOWSKI Wojciech 972Anpharm Run TeamWARSZAWAM 40-4900:02:1000:33:1000:45:13
844KUREK Gustaw 427WARSZAWAM 50-5900:02:1100:47:5101:06:43
845BYELKINA Kateryna 970Anpharm Run TeamWARSZAWAK 1-2900:02:1100:35:2400:48:46
846JARMUŻEWSKA Teresa 278TIAWARSZAWAK 40-4900:02:1200:41:4500:55:58
847WIZERT Józef 859WARSZAWAM 60+00:02:1200:44:2901:01:34
848DĄBROWSKI Daniel 137WARSZAWAM 1-2900:02:1200:30:2400:42:00
849BOCHENEK Sebastian 50LEGIONOWOM 30-3900:02:1300:42:0900:58:05
850CZARNECKI Piotr 125TARCHOŚFIRYWARSZAWAM 30-3900:02:1300:47:5401:04:43
851STRACHOCKA Anna 749Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK 60+00:02:1300:39:5500:54:12
852ILCZUK Tomasz 1001TarchoświryWARSZAWAM 30-3900:02:1400:47:4901:04:39
853SOJKA Łukasz 729WARSZAWAM 30-3900:02:1700:47:2001:04:51
854ZAWADZKA Magdalena 896zającWARSZAWAK 30-3900:02:1700:47:1501:04:55
855WÓJTOWICZ Agnieszka 877WARSZAWAK 40-4900:02:1800:47:1401:04:50
856WAWRZONEK Karolina 839STANISŁAWÓW PIERWSZYK 40-4900:02:1800:47:1501:04:52
857HEINE Krzysztof 246WARSZAWAM 40-4900:02:1800:47:1501:04:54
858SYROCKI Wojciech 984WARSZAWAM 40-4900:02:1800:47:1501:04:03
859WITZKE Artur 858KawuchaLEGIONOWOM 30-3900:02:1900:39:5400:54:08
860URBAN Mariusz 822Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 40-4900:02:2000:31:4700:43:49
861BRZÓZKA Kamil 77WARSZAWAM 40-4900:02:2000:39:4700:54:10
862STROMECKI Marcin 751BFMWARSZAWAM 1-2900:02:2100:30:3100:41:53
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
LIMSŁADEK Karol 954MICHAŁOWICEM 30-3900:02:2200:57:3401:18:28
LIMHAJDUK Monika 955ŻYRARDÓWK 1-2900:02:2200:55:4301:03:51
865GRĄCKA Katarzyna 222WARSZAWAK 40-4900:02:2400:54:3201:15:50
LIMKOWALCZYK-CHRZUSZCZ Kasia 390Slow Jogging ŁódźŁÓDŹK 50-5900:02:2400:56:5101:19:18
LIMSZTAJNIC Jerzy 782ŁÓDŹM 60+00:02:2500:56:5401:19:17
868SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 701Slow Jogging Łódź / Vege RunnersŁÓDŹK 40-4900:02:2500:54:3101:15:48
LIMZAWADA Katarzyna 894WARSZAWAK 40-4900:02:2600:56:5401:18:08
LIMBORZUCHOWSKA Monika 70Slowjogging ŁódźŁÓDŹK 40-4900:02:2600:56:5201:19:11
871LEWANDOWSKA Ewelina 444Wataha - łączy Nas bieganiePIASECZNOK 30-3900:02:26
872JÓŹWIAK Dorota 299Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAK 40-4900:02:26
LIMKAMIŃSKI Waldemar 323Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAM 50-5900:02:2700:57:3801:20:04
874WILCZYŃSKA Małgorzata 992WARSZAWAK 40-4900:02:2700:57:3101:18:21
LIMSYC Alicja 768Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAK 50-5900:02:2800:56:4301:18:04
LIMCIEŚLAK Paweł 112SlowjoggingBiałołekaWARSZAWAM 50-5900:02:2900:56:5501:18:03
LIMBOROWIAK Jacek 62Slowjogging PolskaWARSZAWAM 60+00:02:3100:56:4801:19:05
LIMSKRZYDŁOWSKA-KALUKIN Katarzyna 717Slowjogging BiałołękaWARSZAWAK 50-5900:02:3100:56:4001:18:01
LIMROBASZKIEWICZ Adam 659WARSZAWAM 40-4900:02:3200:57:1701:19:59
LIMBOROWIAK Jolanta 63Slowjogging PolskaWARSZAWAK 60+00:02:3200:56:5001:19:04
LIMBAUER Jacek 26Slow Jogging ŁódźŁÓDŹM 60+00:02:3200:57:3301:19:59
LIMPILSKA Magda 621Slow Jogging WarszawaBIENIEWICEK 40-4900:02:3200:56:5001:19:12
883BOGUSZEWSKI Piotr 988M 30-3900:02:3300:38:5000:51:55
884PAŁKA Wojciech 594Vasco RunnersJÓZEFÓWM 30-3900:02:3400:28:5600:39:36
885SZCZYGIEL Michal 775STRZYŻÓWM 1-2900:02:5900:34:1800:46:51
Znaleziono 885 wynik(ów)