BIEG PRZEZ MOST 2019

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1001
Wystartowało:
885
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
881
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 6.6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.6km | 9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu6.6km
   
1JASTRZĘBSKI Kamil 284DuklanowskiTeam/SKB KraśnikKRAŚNIKM 1-2900:00:0100:19:56
2WASIEWICZ Krzysztof 835PIASECZNOM 1-2900:00:0200:20:15
3PARSZCZYŃSKI Łukasz 599Team ParszczynskichWARSZAWAM 30-3900:00:0200:20:26
4PYSZEL Florian 651Pan MatematykaMIŃSK MAZOWIECKIM 1-2900:00:0000:20:50
5ŚWIRGOŃ Adam 800TrenerBiegania.plWARSZAWAM 1-2900:00:0100:21:20
6PRZESTRZELSKI Kajetan 980SIEDLCEM 1-2900:00:0000:21:33
7GAWRON Paweł 193@arkenya_teamWARSZAWAM 1-2900:00:0200:21:38
8MICHALSKI Piotr 524PIASECZNOM 30-3900:00:0300:22:04
9SKIBIŃSKI Mikołaj 714Duklanowski Team / adidas Warsaw Runners / @arkenya_teamPOZNAŃM 30-3900:00:0100:22:07
10MACHOWSKI Paweł 478Warszawskie Sankt MoritzWARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:13
11ORZEŁ Michał 1014WARSZAWAM 30-3900:00:0200:22:17
12OMIELAN Wojciech 582WARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:40
13JOSYPENKO Jędrzej 924Dream RunWARSZAWAM 30-3900:00:0300:22:40
14KLAŚ Łukasz 348Nudne PiątkiWARSZAWAM 40-4900:00:0100:23:09
15GOZDEK Radek 214BieganiePo40.pl Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0100:23:09
16WYSOCKI Marcin 881WARSZAWIAKYMICHAŁOWICEM 30-3900:00:0300:23:21
17ZARODKIEWICZ Dawid 891#TZDKRASNEM 30-3900:00:0400:23:33
18PRZYBYŁA Krzysztof 641Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:0200:23:36
19BRZĄKALSKI Krzysiek 73@arkenya_teamPŁOCKM 1-2900:00:0400:23:36
20ŁAPIŃSKA Anna 459KS Warszawianka/AdrunalineWARSZAWAK 30-3900:00:0200:23:39
21MLĄCKI Alan 538Team KopećKOŁBIELM 1-2900:00:0200:23:50
22HILDEBRAND Marcin 249OutletBiegowy /Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:0200:23:56
23KLIMKIEWICZ Michał 353WARSZAWAM 1-2900:00:0600:23:58
24ŁABĘDZKI Konrad 457Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:0300:24:16
25PARSZCZYŃSKA Izabela 598Team ParszczyńskichWARSZAWAK 30-3900:00:0100:24:21
26TRZASKOWSKI Dariusz 815Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0500:24:26
27SIERADZKI Krzysztof 700WARSAWM 30-3900:00:0300:24:28
28ŁOBACZ Michał 464WARSZAWAM 30-3900:00:0400:24:29
29SAŁATKA Krzysztof 692Triathlon SerwisWARSZAWAM 40-4900:00:0700:24:30
30GRZYBOWSKI Mariusz 237KOBYŁKAM 50-5900:00:0300:24:34
31JACKOWICZ Paweł 261MIŃSK MAZOWIECKIM 30-3900:00:0400:24:47
32KRUPA Paweł 408Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM 40-4900:00:0300:24:50
33BOMBA Tomek 57WARSZAWAM 1-2900:00:0300:24:52
34GRUZA Marek 228BieganiePo40.plKAZUŃ BIELANYM 40-4900:00:0500:24:56
35ŁĘGOCKI Marcin 463Pietrzyk Running Team / WSEWS WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:0700:24:57
36KUBERA Piotr 981JÓZEFÓWM 40-4900:00:0600:24:59
37STYRNIK Krystian 757AZS UP LUBLINOŻARÓWM 1-2900:00:0900:25:02
38GRZEGORCZYK Natalia 995Wanda Panfil TEAM / AZS AWF WarszawaKRAŚNICAK 1-2900:00:0200:25:12
39FELUCH Krzysztof 167Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0400:25:13
40VASHKEVICH Vital 826WARSAWM 30-3900:00:0500:25:21
41LEWANDOWSKI Mateusz 446NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-2900:00:0600:25:26
42KACZYŃSKI Grzegorz 320KB WYSZKÓWWYSZKÓWM 40-4900:00:0500:25:32
43MICHALSKI Damian 523Alior Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0600:25:34
44ZALEWSKI Dominik 886WARSZAWAM 1-2900:00:0400:25:40
45KŁÓDKIEWICZ Waldemar 356KIEŁPINM 40-4900:00:2500:25:45
46JUSIŃSKI Krystian 306Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM 30-3900:00:0600:25:46
47ŁOZOWSKI Olaf 468GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:0700:25:46
48JERUĆ Łukasz 292Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:0500:25:50
49TOMASZEK Robert 810WARSZAWAM 40-4900:00:0300:25:53
50MARSZAL Mariusz 503Psychopata BiegowyWARSZAWAM 30-3900:00:0400:25:53
51SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 773WARSZAWAM 30-3900:00:0500:25:53
52NIEGOWSKI Robert 559STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREM 30-3900:00:0600:25:53
53PIATKA Tomasz 615Enel-Sport Runners TeamWARSZAWAM 30-3900:00:0700:25:53
54GŁOWACKI Paweł 205Serock Biega z Hotelem NarvilSEROCKM 30-3900:00:0700:25:53
55MARYNOWSKI Wojciech 505Ludzie SztosyWARSZAWAM 1-2900:00:0600:25:56
56WERNER Kamil 842Biegam na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:3400:25:57
57KOSTRZEWSKA Justyna 383Adidas Runners WarsawŁOMIANKI DOLNEK 30-3900:00:0600:25:59
58BURZA Paweł 84WARSZAWAM 30-3900:00:0400:26:02
59ZHENG Haishan 902LESNOWOLAM 30-3900:00:0600:26:04
60ZYCH Łukasz 910MARKIM 30-3900:00:0500:26:11
61KORSAKAS Emilis 925Na, pagauk!VILNIUSM 50-5900:00:0600:26:14
62GRYSZPANOWICZ Piotr 234Sąsiady latają razemWARSZAWAM 40-4900:00:0800:26:17
63SIEGIEDA Michał 699Adidas RunnersWARSZAWAM 30-3900:00:0500:26:21
64JUTKIEWICZ Marcin 993WARSZAWAM 30-3900:00:1100:26:24
65LISZKIEWICZ Konrad 453ZABORÓWEKM 30-3900:00:0500:26:25
66KORSAKOV Kostiantyn 376-WARSZAWAM 40-4900:00:1000:26:28
67KANIA Przemyslaw 327HORNOWEKM 40-4900:00:0400:26:32
68SPYCHAŁA Piotr 735WARSZAWAM 40-4900:00:0900:26:34
69KUBIAK Sławomir 419WARSZAWAM 40-4900:00:1000:26:35
70RAK Adam 655MPWiKWARSZAWAM 30-3900:00:0500:26:38
71KOWAL Krzysztof 388Sasiady lataja razemWARSZAWAM 40-4900:00:0800:26:38
72LATAK Michał 436JacekBiega Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0500:26:41
73NOWOCIEŃ Jacek 570UKS RusiecPODKOWA LEŚNAM 60+00:00:0300:26:45
74GIERAK Kris 199Santander RunnersWARSZAWAM 30-3900:00:0800:26:45
75KNYCHAS Darek 358PZU Sport TeamWARSZAWAM 40-4900:00:1300:26:45
76SLEPOWRONSKI Bogdan 718To NaturalneWARSZAWAM 30-3900:00:1900:26:57
77PUTON Michał 649LIPSKOM 30-3900:00:2200:26:57
78JAWORSKI Piotr 1000EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:00:0400:26:59
79JAWORSKI Arkadiusz 289IZABELINM 30-3900:00:1700:27:01
80ZGODA Mateusz 941Naprzód MłocinyWARSZAWAM 1-2900:00:1300:27:04
81JUREK Przemysław 304KS StaszewscyWARSZAWAM 40-4900:00:1300:27:05
82MICHNOWSKI Sebastian 525WARSZAWAM 40-4900:00:0800:27:06
83ROWIŃSKI Arkadiusz 960WARSZAWAM 30-3900:00:0400:27:07
84ZAJĄC Wacław 882Team ParszczyńskichWARSZAWAM 40-4900:00:1100:27:07
85KUREK Marcin 428DUCZKIM 40-4900:00:0500:27:10
86HASS-KALITA Joanna 245Warsaw Masters TeamKOBYŁKAK 40-4900:00:0400:27:11
87MIKULSKI Jacek 530Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 40-4900:00:1200:27:11
88KNAP Piotr 987M 30-3900:00:1300:27:11
89DĄBROWSKI Mirosław 136WARSZAWAM 50-5900:00:2200:27:12
90KILJAŃCZYK Dominik 347Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM 1-2900:00:0700:27:17
91WŁOSTOWSKI Marek 865Vege RunnersKRAKÓWM 30-3900:00:2100:27:17
92MŁYŃSKI Mariusz 539WARSZAWAM 1-2900:00:0900:27:18
93GAJOWNICZEK Sławomir 185WARSZAWAM 30-3900:00:1900:27:20
94ZDANOWSKI Tomek 899TRIZARZASITNEM 1-2900:00:0600:27:22
95SARZAŁA Dariusz 996M 60+00:00:1500:27:22
96CIEŚLAK Piotr 111WARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:25
97JANKOWSKI Jakub 274BRWINÓWM 1-2900:00:2000:27:26
98PRUSIK Piotr 637WARSZAWAM 1-2900:00:1800:27:27
99DZIUBA Tomasz 160MastersdojoWARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:32
100WESOŁOWSKA Katarzyna 844Naprzód MłocinyWARSZAWAK 40-4900:00:0900:27:37
101ANDRZEJEWSKI Mariusz 7T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAM 30-3900:00:1100:27:37
102ŻURANIEWSKA Agnieszka 918Nudne PiątkiWARSZAWAK 40-4900:00:1400:27:37
103FALKOWSKI Łukasz 165WARSZAWAM 30-3900:00:1500:27:38
104PRZELASKOWSKI Artur 639WARSZAWAM 50-5900:00:1000:27:40
105SMORAWSKI Wodzisław 722WARSZAWAM 30-3900:00:0700:27:41
106BICZAN Kamil 39WARSZAWAM 30-3900:00:3300:27:41
107SUŁKOWSKI Tomasz 764WARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:44
108MAŃKA Krzysztof 496PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:46
109KIELCZYKOWSKI Janusz 342EUROBUDOWAWARSZAWAM 40-4900:00:3100:27:52
110CNOTA Maciej 1040WARSZAWAM 30-3900:00:2200:28:03
111SOBOCIŃSKI Michał 726PlayWARSZAWAM 40-4900:00:1900:28:04
112KWIATKOWSKI Adam 435KB WyszówWYSZKÓWM 30-3900:00:1600:28:06
113NOZDRYN-PŁOTNICKI Marcin 572WARSZAWAM 40-4900:00:1200:28:09
114GOLEC Grzegorz 209Team ParszczyńskichWARSZAWAM 40-4900:00:1400:28:10
115SZUBA Martyna 784Team ParszczyńskichMIŃSK MAZOWIECKIK 1-2900:00:1900:28:12
116CHMARZYŃSKI Paweł 90ŚlęzakteamSULEJÓWEKM 30-3900:00:4900:28:15
117TYMICKI Krzysztof 821LEGIONOWOM 40-4900:00:1000:28:16
118PACIOREK Ewa 590Markowi BiegaczeMARKIK 30-3900:00:1400:28:16
119ZIMOWICZ Magdalena 936Duklanowski TeamWARSZAWAK 30-3900:00:1100:28:18
120GÓRSKI Marcin 217Ministerstwo ZdrowiaWARSZAWAM 30-3900:00:1700:28:18
121STĘPIEŃ Adam 745ananASyWARSZAWAM 30-3900:00:1100:28:20
122REWERA Robert 658PKO Bank PolskiWARSZAWAM 40-4900:00:1500:28:22
123CHOJECKI Robert 94ExplosionMARKIM 1-2900:00:1300:28:26
124BŁASZCZYK Bartłomiej 48OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:3800:28:29
125LEŚNIAK Piotr 443WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:35
126PAWIŃSKI Artur 606WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:36
127WOJCIECHOWSKI Artur 869:)WARSZAWAM 1-2900:00:1200:28:37
128WŁODKOWSKI Robert 864Trucht tarchomin teamWARSZAWAM 30-3900:00:4200:28:38
129ŚLIMKO Daniel 792Olej Running TeamWARSZAWAM 30-3900:00:1000:28:39
130ŚWIECA Marcin 796WARSZAWAM 30-3900:00:3700:28:39
131SUCHOLEWSKI Damian 759Kondycja PiasecznoWARSZAWAM 40-4900:00:0500:28:42
132MACIEJAK Robert 479WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:42
133ADAO Miguel 5WARSZAWAM 40-4900:00:2500:28:42
134MINIAKOWSKI Szymon 533WARSZAWAM 30-3900:00:0400:28:43
135BARTYCZAK Michał 24WARSZAWAM 1-2900:00:1000:28:43
136ZDUNEK Michał 966wkurw_teamWARSZAWAM 40-4900:00:1400:28:44
137RADKOWSKA Małgorzata 653Dziobaki i Nosiaki/Słodkie PączkiWARSZAWAK 30-3900:00:1900:28:44
138ZIELINSKI Krzysztof 904HikingToursWARSZAWAM 40-4900:00:3100:28:44
139RAK Michał 654WARSZAWAM 30-3900:00:3200:28:44
140WILCZYNSKI Tomasz 850WARSZAWAM 30-3900:00:3300:28:44
141WICIK Juliusz 846WARSZAWAM 30-3900:00:1900:28:45
142LENKIEWICZ Paweł 441WARSZAWAM 40-4900:00:2600:28:45
143ŻUK Paweł 917Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:2900:28:46
144GAJOWY Andrzej 186WARSZAWAM 50-5900:00:3300:28:47
145TURLEJ Dariusz 818KondycjaWARSZAWAM 60+00:00:2300:28:49
146SŁAWIŃSKA Ewa 719WARSZAWAK 1-2900:00:0900:28:52
147SOŁOWIEJ Łukasz 730OIRP WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:2300:28:52
148GĘCA Piotr 196ZA MNĄWARSZAWAM 40-4900:00:2600:28:53
149SARZAŁA Bartłomiej 554M 1-2900:00:1800:28:54
150VASILEV Veselin 827WARSZAWAM 30-3900:00:2400:28:55
151PAŁKA Wojciech 594Vasco RunnersJÓZEFÓWM 30-3900:02:3400:28:56
152ŚCIBOR Marcin 790KRASNYSTAWM 30-3900:00:2200:28:58
153GAJEWIAK Adam 183WARSZAWAM 40-4900:00:2100:29:01
154WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena 853Duklanowski Team / adidas Runners WarsawWARSZAWAK 30-3900:00:3000:29:01
155ROGOZINSKI Adrian 664WARSZAWAM 1-2900:00:3100:29:01
156CZAJKOWSKI Marek 122Warsaw Run ClubWARSZAWAM 40-4900:00:3100:29:03
157ZNAMIEC Marcin 906IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM 40-4900:00:4300:29:05
158KOBUS Igor 359WARSZAWAM 1-2900:00:1100:29:06
159SANTAREK Wojciech 694SZCZECINM 40-4900:00:3200:29:06
160CZUDOWSKI Tomasz 127Duklanowski TeamWARSAWM 40-4900:00:1200:29:08
161MATYSIAK Paweł 512pawelbiega.plŻYRARDÓWM 30-3900:00:1500:29:08
162DZIUBIŃSKI Maciek 161WARSZAWAM 1-2900:00:0600:29:09
163MALIK Gabriel 488WARSZAWAM 40-4900:00:3500:29:09
164NOWAK Anna 569WARSZAWAK 30-3900:00:2200:29:11
165TOBOTA Maciej 807WARSZAWAM 40-4900:00:0600:29:13
166KRUPIŃSKI Marek 410DĄBROWSKI TEAM /Zabiegane dniOSTROŁĘKAM 1-2900:00:0700:29:15
167SZYMAŃSKI Andrzej 787WARSZAWAM 30-3900:00:1100:29:15
168KUCZYŃSKA Magdalena 422WARSZAWAK 30-3900:00:2000:29:15
169CZAJKOWSKA Dorota 119MYSIADŁOK 40-4900:00:2900:29:15
170CHOJNACKI Mikołaj 95Warsaw Run ClubWARSZAWAM 40-4900:01:2200:29:16
171PAWŁOWSKI Piotr 926BBL WydminyWARSZAWAM 40-4900:00:1400:29:20
172PIOTROWSKI Michał 625BŁONIEM 30-3900:00:3900:29:22
173BARTEL Robert 22Stare Babice BiegająLIPKÓWM 40-4900:00:2400:29:24
174TOMASZEWSKI Marek 811WARSZAWAM 40-4900:00:0800:29:25
175ROGÓŻ Elżbieta 947ProRunning PromotionWARSZAWAK 40-4900:00:3000:29:25
176SZYMBORSKA Monika 788Team Zabiegane DniWARSZAWAK 40-4900:00:4100:29:27
177KRUK Marcin 978M 30-3900:00:1400:29:30
178STAŃSKI Sławomir 743TO NATURALNEWARSZAWAM 50-5900:00:1800:29:31
179PAWEŁOSZEK Robert 605Robert Spine Trener PersonalnyWARSZAWAM 40-4900:00:2600:29:31
180KAMOLA Sławomir 326Abba1 RunSTASI LASM 50-5900:00:1300:29:33
181PAWLUS Bartłomiej 607WARSZAWAM 30-3900:00:2200:29:33
182CIERNIAK Franciszek 107Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM 1-2900:00:3600:29:33
183ŁUKASIAK Jan 474WARSZAWAM 30-3900:00:4100:29:34
184BAJDAŁA Robert 13WARSZAWAM 30-3900:00:4300:29:36
185PODGÓRSKI Krzysztof 626Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoKATOWICEM 1-2900:00:1200:29:38
186PALUCH Kamil 593WARSZAWAM 30-3900:00:1700:29:39
187PIERZAK Olaf 617WARSZAWAM 40-4900:00:1000:29:42
188RABIEJ Wojciech 652Duklanowski TeamWARSZAWAM 40-4900:00:3000:29:43
189RYTKOWSKI Piotr 685WARSZAWAM 30-3900:00:2700:29:45
190GOLINSKI Artur 210WARSZAWAM 40-4900:00:3100:29:45
191BEKKER Piotr 983M 30-3900:00:2900:29:46
192RYGALSKI Maciej 682Fama RunnersWARSZAWAM 40-4900:00:3900:29:49
193WEREDA Paweł 841WARSZAWAM 40-4900:00:1500:29:50
194DRABOT Wojciech 151Asseco Active TeamWARSZAWAM 1-2900:00:1500:29:51
195DRABOT Andrzej 152Asseco Active TeamWARSZAWAM 40-4900:00:1500:29:51
196OCHNIK-KALINOWSKA Justyna 573WARSZAWAK 40-4900:00:2900:29:51
197BOROWY Łukasz 66BRAJANUSZŻYRARDÓWM 30-3900:00:2200:29:52
198JĘDRUSZCZAK Adam 295Goggle park teamWARSZAWAM 1-2900:00:2700:29:52
199STOLARCZYK Gosia 748LS WORLD RUNWARSZAWAK 40-4900:00:2500:29:54
200OSTROWSKI Marcin 951PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4500:29:56
201KRYSIK Arkadiusz 414TŁUSZCZM 40-4900:01:0200:29:56
202KONDRAK Piotr 362Vege RunnersWARSZAWAM 40-4900:00:5300:29:57
203MAKOWSKI Marcin 483WARSZAWAM 30-3900:00:1100:29:59
204URBANIAK Michał 823KIELCEM 30-3900:00:1600:30:02
205ŻYLAK Adrian 920Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:2000:30:03
206CZYŻYK Marcin 129ITMBW KrakówKRAKÓWM 30-3900:00:3000:30:08
207MICHALAK Jacek 522RAJSZEWM 30-3900:00:3100:30:10
208MANOWIECKI Grzegorz 495BraverheartsLEGIONOWOM 40-4900:00:3000:30:11
209SURDACKI Dominik 765WARSZAWAM 30-3900:00:2600:30:12
210KOŁOMAŃSKI Marek 360EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:00:3000:30:13
211URBAŃSKI Paweł 825KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-5900:00:3900:30:14
212MICHALAK Monika 521RAJSZEWK 30-3900:00:3100:30:15
213WOJCIECHOWSKI Marek 870Adidas Runners WarsawBIAŁYSTOKM 30-3900:00:2000:30:17
214BADOWSKI Piotr 12Deutsche Bank Marathon TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4100:30:17
215ZIELIŃSKI Jacek 1002WARSZAWAM 40-4900:00:4800:30:17
216FRĄCKIEWICZ Dariusz 176Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:5600:30:18
217SMYL Jacek 724WARSZAWAM 1-2900:00:2100:30:22
218GOGOLEWSKI Michał 208WARSZAWAM 40-4900:00:2500:30:22
219CZAJKOWSKI Marcin 123NOWE OSINYM 1-2900:00:4600:30:23
220DĄBROWSKI Daniel 137WARSZAWAM 1-2900:02:1200:30:24
221KOWALSKI Marek 393NunaNASIELSKM 30-3900:00:2800:30:25
222KĄDZIOŁKA Beata 337FMW RunnersSTALOWA WOLAK 30-3900:00:3900:30:25
223MOSUR Kamil 544WARSZAWAM 40-4900:00:2100:30:27
224BLASZCZYNSKI Witold 47WARSZAWAM 40-4900:00:3900:30:27
225SZYMAŃSKI Jacek 786WARSZAWAM 40-4900:00:4100:30:29
226BORYSOWSKA Monika 69SZCZECINK 40-4900:00:4300:30:31
227GADOMSKA Anna 181PZU Sport TeamWARSZAWAK 30-3900:00:4500:30:31
228STROMECKI Marcin 751BFMWARSZAWAM 1-2900:02:2100:30:31
229BARSZCZEWSKI Maciej 20TN Biegówki WesołaLASKIM 40-4900:00:2200:30:32
230PRĘDOTA Krzysztof 635Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4100:30:32
231GÓRKA Krzysztof 216GRODZISK MAZ.M 50-5900:00:1500:30:33
232FALBA Zbigniew 163MetLife RunWARSZAWAM 40-4900:00:4400:30:35
233PAZIEWSKI Andrzej 608Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:2600:30:36
234ROSZAK Waldemar 671Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM 50-5900:00:2900:30:36
235TOCZEWSKI Kamil 809JacekBiega Runing TeamWARSZAWAM 1-2900:00:3200:30:36
236ROSŁONIEC Kamil 670RZĄŚNIKM 1-2900:00:4300:30:37
237ŁUBIŃSKI Krzysztof 469WARSZAWAM 40-4900:00:1800:30:38
238KUBICA Ewa 420WARSZAWAK 30-3900:00:4500:30:40
239DOMŻALSKI Artur 148WARSZAWAM 30-3900:00:4000:30:41
240SZCZĘSNY Paweł 774WARSZAWAM 40-4900:00:4500:30:41
241BOGUMIŁ Izabela 54LEGIONOWOK 40-4900:00:1500:30:42
242BARAN Grzegorz 19WARSZAWAM 40-4900:00:4800:30:44
243PADYSZ Arek 591WARSZAWAM 40-4900:00:3000:30:45
244RUDY Iwona 676WARSZAWAK 30-3900:00:3700:30:45
245WINIARCZYK Bartłomiej 852WARSZAWAM 1-2900:00:4900:30:47
246BOGUCKI Michał 53WARSZAWAM 1-2900:00:2300:30:48
247HUSZCZA Paweł 254WARSZAWAM 30-3900:00:1700:30:49
248BURZYŃSKA Magdalena 85WARSZAWAK 30-3900:00:2800:30:52
249KOWERDA Sylwia 395WARSZAWAK 1-2900:00:2100:30:53
250BIAŁOKOS Kamil 989PartnerWARSZAWAM 40-4900:01:3500:30:54
251KACYMIROW Tomasz 314HORNÓWEKM 50-5900:00:3400:30:55
252GRZYMAŁA Andrzej 940WARSZAWAM 40-4900:00:5700:30:59
253RÓŻYCKI Jarosław 673LEGIONOWOM 30-3900:00:5500:31:02
254KACHNIARZ Sławomir 308Kawaii SushiLEGIONOWOM 40-4900:00:4100:31:03
255MAKOWSKI Krystian 484Run4FunWARSZAWAM 1-2900:00:3700:31:04
256DESKA Leszek 143www.leszekbiega.plNOWA IWICZNAM 40-4900:02:1000:31:04
257CHRÓST Marcin 100KS-ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM 30-3900:00:2500:31:05
258JAGNIESZCZAK Zuzanna 264Adidas Runners WarsawWARSZAWAK 30-3900:00:3300:31:05
259ŚCIOCH Michał 791WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:05
260RZYMOWSKA Krystyna 687WARSZAWAK 50-5900:00:4600:31:09
261DALECKI Łukasz 130NOWE PIEŚCIROGIM 30-3900:00:4300:31:10
262JAWORSKI Łukasz 288WARSZAWAM 40-4900:00:5500:31:12
263OLCZAK Janusz 576Bieganie 50+WARSZAWAM 50-5900:00:3300:31:13
264FRĄCKOWSKI Sławomir 177WARSZAWAM 40-4900:00:3300:31:13
265ŻOCHOWSKI Paweł 912SKRZESZEWM 30-3900:00:4300:31:13
266KARPIŃSKI Marcin 982WARSZAWAM 30-3900:00:2800:31:14
267GĄSIOROWSKA Alicja 194ŻórawskiTeamWARSZAWAK 40-4900:00:3800:31:16
268KIESZEK Tadeusz 344Dystans LesznoLESZNO /WARSZAWYM 60+00:00:4700:31:16
269KILIAŃSKI Rafał 345Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4100:31:17
270DRZYMALA Krzysztof 154WARSZAWAM 30-3900:00:5300:31:17
271DUDA Jacek 953PRUSZKÓWM 30-3900:00:5200:31:18
272NIEDZIELA Dominik 558WARSZAWAM 40-4900:00:5900:31:19
273IDZIAK Jarosław 921WARSZAWAM 30-3900:00:3500:31:20
274PROKOPIUK Grzegorz 945WARSZAWAM 40-4900:00:0800:31:21
275SKŁUCKI Hubert 715Run Team NasielskNASIELSKM 40-4900:00:1600:31:21
276LIPIŃSKI Oskar 932WARSZAWAM 30-3900:00:3300:31:21
277SUCHORAB Krzysztof 760WARSZAWAM 30-3900:01:3600:31:21
278RUTKOWSKI Michał 680Karaś Swimming TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4500:31:23
279SZPANOWSKI Marek 962WARSZAWAM 50-5900:00:4200:31:24
280KRÓLCZYŃSKI Maciej 994GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:4700:31:26
281WIERZCHOŁOWSKI Marcin 848WARSZAWAM 40-4900:00:4400:31:27
282MIŁOSZ Marek 532WARSZAWAM 50-5900:00:5000:31:27
283ORŁOWSKI Krzysztof 585PARKRUN WARSZAWA BRÓDNOWARSZAWAM 40-4900:00:0800:31:28
284KRÓL Tomasz 402NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:00:2700:31:29
285OŁÓW Kamila 581GOŁDAPK 1-2900:00:1700:31:30
286KASKA Mateusz 334WOŁOMINM 30-3900:00:3700:31:31
287SIERZPUTOWSKI Piotr 703OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:5400:31:31
288DUDEK Bartłomiej 155Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:01:2200:31:31
289RUSIN Bartosz 678KS StaszewscyJABŁONNAM 40-4900:00:3800:31:32
290MIODUSZEWSKI Adrian 534WARSZAWAM 1-2900:00:4800:31:32
291JAROSZEK Piotr 281Vege RunnersKRECZKIM 30-3900:00:3600:31:33
292PERKOWSKI Paweł 610WARSZAWAM 30-3900:00:4200:31:40
293PERLAN Robert 611Dystans LesznoLESZNOM 40-4900:00:3900:31:41
294KRUK Edyta 407Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWK 40-4900:00:4700:31:41
295KOWNACKI Marcin 396WARSZAWAM 40-4900:00:3100:31:42
296CELIŃSKI Rafał 87WARSZAWAM 40-4900:00:4500:31:44
297ROJEK Rafał 665WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:45
298GAWLIK Arkadiusz 191Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:5700:31:45
299SEKŚCIŃSKA Magda 696Grupa Biegowa UM W-WaWARSZAWAK 30-3900:00:3100:31:46
300ŚCIBISZ Tomek 789WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:46
301URBAN Mariusz 822Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 40-4900:02:2000:31:47
302JANISZEWSKI Rafał 269LEGIONOWOM 30-3900:00:5500:31:51
303JÓŹWIK Grzegorz 300WARSZAWAM 40-4900:00:2700:31:52
304SZLENDAK Marek 777RYKIM 30-3900:00:5000:31:55
305DEREWICZ Mariusz 142WARSZAWAM 30-3900:00:5500:31:58
306WACH Michał 828Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:3500:32:00
307FRYCZ Michał 178WARSZAWAM 40-4900:00:5200:32:02
308WOŁOWSKI Kamil 874WARSZAWAM 30-3900:00:5600:32:02
309SIESS Jarosław 704PABIANICEM 50-5900:00:2300:32:04
310STAROWICZ Kazimierz 744WARSZAWAM 30-3900:00:2300:32:05
311SAŁASZEWSKI Łukasz 691WARSZAWAM 40-4900:00:4700:32:05
312ŻEBROWSKA Anna 930WARSZAWAK 30-3900:01:0000:32:05
313PRZYBYSZ Tomasz 643WARSZAWAM 1-2900:00:4200:32:08
314RZECZKOWSKI Zygmunt 686Metro WarszawskieWARSZAWAM 60+00:01:0200:32:08
315CIOŁEK Robert 114Masters DojoWARSZAWAM 40-4900:00:5900:32:09
316DOMINIAK Zbigniew 147GrupaZeroWARSZAWAM 40-4900:00:5900:32:09
317SZUSTAK Darek 785RASZYNM 50-5900:00:3800:32:10
318RUSIN Michał 679KS StaszewscyJABŁONNAM 1-2900:00:0000:32:11
319KORONA-SIERADZKA Boguslawa 375WARSAWK 30-3900:00:4700:32:11
320GÓRKA Marcin 215POLSAWARSZAWAM 40-4900:00:5700:32:11
321ŻURAWSKI Marcin 919Biegam na Tarchominie/adidas Runners WarsawWARSZAWAM 40-4900:00:3400:32:13
322KACPURA Piotr 313STOCZEKM 40-4900:00:5300:32:13
323SMUŁEK Rafał 723WARSZAWAM 1-2900:00:5600:32:13
324GIL Wojciech 201NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM 40-4900:00:4800:32:14
325ROGALA Marcin 662WARSZAWAM 30-3900:00:3400:32:15
326BECZAK Natalia 29WARSZAWAK 30-3900:00:4000:32:15
327BAZYLEWICZ Hubert 27WARSZAWAM 30-3900:00:5500:32:15
328MILLER Daniel Miller 531Warsaw International Triathlon Club (WITC)WARSZAWAM 40-4900:01:0600:32:15
329JANKOWSKI Dariusz 275Pałuki Running TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4700:32:17
330SUCHODOLSKI Mariusz 758Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4700:32:18
331JAROS Honorata 280WARSZAWAK 40-4900:00:5500:32:18
332WIŚNIEWSKI Paweł 854ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAŁOMIANKIM 40-4900:00:3200:32:19
333WITUSIK Szymon 857WARSZAWAM 1-2900:00:3200:32:20
334WITUSIK Paweł 856WARSZAWAM 40-4900:00:3200:32:21
335POŁEĆ Andrzej 631WARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:21
336TARASIUK Łukasz 804MROZYM 40-4900:00:5400:32:24
337DUDKO Mikalai 156JacekBiega Running TeamWARSAWM 30-3900:00:4300:32:25
338MYSZKE Artur 553WARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:26
339JANKOWSKI Andrzej 276CAT-FITZEGRZEM 40-4900:00:5000:32:29
340WOJNARSKI Janusz 871WARSZAWAM 60+00:01:0300:32:30
341DERESZEWSKI Piotr 141ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-4900:00:3200:32:31
342CHOSZCZ Dominika 97WARSZAWAK 1-2900:00:4900:32:31
343WALECKI Romuald 959Klub Samicy NosorożcaWARSZAWAM 40-4900:00:0600:32:32
344PASIŃSKI Daniel 949Grupa Biegowa UM WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:3000:32:32
345TULA Renata 817MykmykWARSZAWAK 60+00:00:4600:32:32
346KICZINSKA Izabela 340Brodnica BiegaBRODNICAK 30-3900:00:1000:32:33
347FABIANOWICZ Paweł 162BOŚ BANK SAWARSZAWAM 30-3900:00:5200:32:35
348ŻÓŁKOWSKI Marek 914Team ZabieganeDniWARSZAWAM 60+00:00:4200:32:36
349KOPER Sebastian 369Carrefour Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:3700:32:37
350CZAPSKI Michał 124Biegam na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:3500:32:38
351MAREK Bartłomiej 500DĘBE WIELKIEM 30-3900:00:5300:32:38
352KWIATKOWSKA Katarzyna 432MARKIK 30-3900:01:0300:32:38
353LIBOLD Maciek 447WARSZAWAM 30-3900:00:1300:32:39
354CHUDIO Marcin 103WARSZAWAM 30-3900:00:5200:32:39
355MIANOWSKI Marcin 519OTWOCKM 40-4900:00:0900:32:40
356ŚWIĆ Rafał 793Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4900:32:41
357MANCZENKO Eugeniusz 494Leśne SzychyWARSZAWAM 30-3900:01:0400:32:43
358PASZKOWSKI Cezary 603WARSZAWAM 40-4900:01:0400:32:44
359ODZIEMCZYK Sebastian 574WARSZAWAM 30-3900:00:4900:32:46
360BIENIEK Wojciech 43Trener24WARSZAWAM 30-3900:01:0200:32:47
361BUCHALSKA Ewa 78EKOBIEGIWARSZAWAK 40-4900:00:4600:32:48
362KWIATKOWSKA Ilona 434KB WyszkówWYSZKÓWK 30-3900:00:4800:32:48
363FILIPCZUK Dariusz 169ZIELONKAM 50-5900:00:3900:32:49
364SKARŻYŃSKI Adam 711Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 30-3900:00:4800:32:52
365MATEŃKA Piotr 508Dyspozycja Dnia TeamWARSZAWAM 40-4900:00:5000:32:56
366BOROWSKI Mariusz 65WARSZAWAM 40-4900:00:5100:32:56
367KĘDZIERSKI Mieczysław 339TG SOKÓŁ BrwinówMILANÓWEKM 60+00:01:1300:32:58
368STOKOWSKI Paweł 985M 30-3900:00:2900:32:59
369MARCZEWSKI Marcin 499RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:59
370ADAMIAK Piotr 1WARSZAWAM 40-4900:00:3600:33:00
371SĘK Zofia 698WARSZAWAK 40-4900:00:4300:33:01
372GARBACZEWSKI Zbigniew 189Grupa Biegowa UM W-waJABŁONNAM 40-4900:00:5900:33:02
373KLEPACKI Piotr 350PIOTRKOW TRYB.M 30-3900:00:1200:33:03
374LISZEWSKI Krzysztof 452Run Team NasielskWARSZAWAM 40-4900:00:4800:33:05
375ADAMKIEWICZ Marcin 961Inicjatywa Mieszkańców BiałołękiWARSZAWAM 30-3900:00:1200:33:08
376GŁÓWKA Rafał 206MARKIM 40-4900:00:2400:33:08
377ZAJDA Dominik 883WARSZAWAM 1-2900:00:2100:33:09
378BELOWSKI Leszek 34Chemik NOXY PuławyPULAWYM 60+00:01:0500:33:09
379SŁOMKA Bogumił 720WARSZAWAM 40-4900:01:1300:33:09
380WOJTAS Michał 929WARSZAWAM 1-2900:00:5300:33:10
381GRABOWSKI Wojciech 972Anpharm Run TeamWARSZAWAM 40-4900:02:1000:33:10
382SZOPA Sławomir 780WARSZAWAM 40-4900:00:5400:33:12
383STRZAŁEK Andrzej 752Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 50-5900:00:4800:33:13
384KONIECKI Tomasz 363WARSZAWAM 40-4900:00:5100:33:13
385BIEDROŃ Artur 40Tarcho ChartyWARSZAWAM 40-4900:00:4500:33:14
386KMIEĆ Kamil 357ZĄBKIM 1-2900:00:5900:33:14
387KLIMCZYŃSKI Rafał 351WARSZAWAM 30-3900:01:1100:33:14
388CHOTOMSKI Marcin 99LEGIONOWOM 30-3900:00:0600:33:18
389BITKOWSKI Bartek 46WARSZAWAM 40-4900:00:5200:33:19
390FIJAŁEK Kamil 168WARSZAWAM 30-3900:01:1200:33:26
391WANOWSKI Andrzej 832Rozbiegamy nowy dwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 60+00:00:5700:33:27
392GRYCNER Paweł 230Shakalaka Boom BoomWARSZAWAM 30-3900:00:5600:33:29
393CHOTOMSKA Dorota 98LEGIONOWOK 1-2900:00:0700:33:31
394SZCZEPAŃSKI Marcin 771Wataha-WarszawaPIASECZNOM 30-3900:00:4800:33:31
395KOSTRZEWA Elwira 382PZU Sport teamWARSZAWAK 40-4900:01:0800:33:33
396ŁABA Piotr 455ZIELONKAM 40-4900:00:5200:33:35
397KRUSZEWSKI Piotr 412ZIELONKAM 40-4900:00:5200:33:35
398TEJCHMA Natalia 805Biegam na TarchominieWARSZAWAK 40-4900:01:0100:33:37
399BOGŁOWSKA Urszula 52WARSZAWAK 30-3900:01:1800:33:37
400PĘDZICH Przemysław 614WARSZAWAM 30-3900:00:5800:33:38
401SCHINDLER Żaneta 695WARSZAWAK 40-4900:00:4200:33:39
402CHRZANOWSKI Wojciech 102CjhrzanowskiTeamWARSZAWAM 30-3900:01:1600:33:39
403CHRZANOWSKA Agata 101ChrzanowskiTeamWARSZAWAK 30-3900:01:1600:33:39
404MATUSIAK Karol 943BdGWARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:39
405ZIOŁO Grzegorz 946WARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:39
406CHMIELECKI Tomasz 91LOTAMS TeamPIASTÓWM 40-4900:00:4800:33:41
407KLEPACKI Paweł 349WARSZAWAM 30-3900:00:1200:33:42
408LEBIODA Tomasz 437WARSZAWAM 1-2900:00:3000:33:42
409SOPELEWSKI Sebastian 731WARSZAWAM 30-3900:00:5100:33:46
410POLAK Michał 629WARSZAWAM 30-3900:00:4600:33:48
411ŁAZAREWICZ Katarzyna 460WARSZAWAK 1-2900:00:5400:33:49
412WAGNER Jolanta 829WARSZAWAK 50-5900:01:2700:33:49
413PANASZEWSKI Przemysław 597KOSZALINM 1-2900:01:0600:33:51
414CHĘC Tomasz 89WARSZAWAM 30-3900:01:0900:33:51
415SZTRANTOWICZ Piotr 783WARSZAWAM 40-4900:01:0000:33:53
416STACHACZ Mirosław 736ZPHU DREWMAXOSTROŁĘKAM 50-5900:01:0900:33:54
417NOWAK Dawid 566WARSZAWAM 30-3900:01:2500:33:57
418KUCZYNSKI Igor 421APTEKARZ WARSZAWSKIWARSZAWAM 40-4900:00:5400:33:58
419BEDNARSKI Tomasz 32WARSZAWAM 40-4900:00:4200:34:00
420BORCZYŃSKI Piotr 59Młodzieżowa Rada m.st. WarszawyWARSZAWAM 1-2900:00:0500:34:03
421JASIŃSKI Adam 283ZĄBKIM 30-3900:01:0000:34:06
422STAŃCZAK Iwona 740Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK 40-4900:00:5800:34:07
423MISZCZAK Paulina 536WARSZAWAK 1-2900:01:0000:34:07
424KRUPIŃSKA Wiola 409Trucht Team TarchominWARSZAWAK 1-2900:00:1500:34:08
425MARUSZAK Łukasz 504Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:4200:34:08
426FLORYSIAK Artur 175WARSZAWAM 40-4900:01:0300:34:08
427BAKUŁA Wiesław 14wampirKADZIDŁOM 50-5900:00:2600:34:16
428SZCZYGIEL Michal 775STRZYŻÓWM 1-2900:02:5900:34:18
429WŁODEK Rafał 863WARSZAWAM 30-3900:01:2100:34:20
430JANKOWSKI Michał 942WARSZAWAM 40-4900:00:5400:34:21
431KRUSZEWSKA Dominika 411WARSZAWAK 30-3900:01:3200:34:23
432ZIELINSKI Krzysztof 905hikingtours.plWARSZAWAM 40-4900:01:4900:34:23
433PIOTROWSKI Jan 624WARSZAWAM 30-3900:02:0500:34:24
434WASILEWSKI Grzegorz 837Run Team NasielskPŁONSKM 30-3900:00:3400:34:25
435JONIK Justyna 296AZS WATWARSZAWAK 1-2900:00:0500:34:26
436GZULA Agnieszka Karolina 240ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK 1-2900:00:3400:34:30
437GRABARCZYK Ilona 218LESZNOK 30-3900:00:3700:34:30
438MITURA Grzegorz 537WARSZAWAM 30-3900:00:5200:34:30
439CHOJNOWSKI Andrzej 96Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:01:0200:34:30
440WASIAK Bartosz 834WARSZAWAM 30-3900:01:1800:34:30
441JABŁONKA Radosław 258DZIADY OCRWYSZKÓWM 40-4900:00:5600:34:31
442JANKOWSKA Bożena 272WARSZAWAK 30-3900:00:5100:34:32
443KOMARNITSKAYA Natalia 361WARSZAWAK 30-3900:01:1200:34:33
444KOSTRUBIEC Grzegorz 381WARSZAWAM 30-3900:00:1100:34:34
445ANTOSIK Piotr 9WARSZAWAM 40-4900:01:2800:34:35
446TRATKIEWICZ Marek 813WARSZAWAM 40-4900:00:3600:34:37
447ŚWIĆ Małgorzata 794Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK 40-4900:00:4800:34:37
448JANKOWSKA Wiola 270WARSZAWAK 30-3900:01:0700:34:37
449ZAWIŚLAK Jola 897WARSZAWAK 40-4900:01:0700:34:39
450BARTECKI Tomasz 967WROCŁAWM 30-3900:01:0900:34:39
451CIEPLAK Andrzej 106WARSZAWAM 40-4900:01:3400:34:40
452KONOPKA Justyna 366Run 4funWARSZAWAK 1-2900:00:3600:34:41
453PUCHACZ Przemysław 647WARSZAWAM 30-3900:00:3100:34:42
454TUCZYŃSKI Robert 816ORT ŁomiankiŁOMIANKIM 40-4900:00:5600:34:42
455KLUJ Bogusław 354Biegnę dla Sandry i RobertaZAKRĘTM 60+00:00:5900:34:43
456MENDREK Ireneusz 517TurboDzikiWARSZAWAM 30-3900:01:1200:34:44
457ŚWIDERSKA Joanna 795WARSZAWAK 30-3900:01:0400:34:48
458GRABOWSKI Łukasz 219WARSZAWAM 30-3900:00:5500:34:49
459ROGALSKA Magda 663WkurwTeamWARSZAWAK 30-3900:01:0200:34:50
460GROCHOWSKI Paweł 227PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:01:0900:34:52
461ŚWIERSZCZ Andrzej 797WARSZAWAM 50-5900:01:1400:34:54
462MARCZAK Marcin 498WARSZAWAM 30-3900:01:3100:34:54
463KARCZEWSKI Jacek 330Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 40-4900:01:2200:34:55
464SZLACHTA Wiesław 776WARSZAWAM 40-4900:00:3300:34:57
465BUTKIEWICZ Dariusz 86WARSZAWAM 40-4900:01:2400:34:57
466PALUCH Anna 592WARSZAWAK 40-4900:00:4800:34:58
467CIESIELSKI Rafał 109Wojewódzcy TeamWARSZAWAM 40-4900:01:0500:34:58
468SYPNIEWSKI Piotr 770TKKF BłyskawicaWARSZAWAM 40-4900:01:0700:34:58
469OSIŃSKA Sylwia 587WARSZAWAK 40-4900:00:1000:34:59
470WIĘCH Andrzej 849WARSZAWAM 40-4900:01:0600:35:00
471KRZYWIEC Przemysław 417FALENTYM 30-3900:00:5900:35:01
472MAMLA Zbigniew 493Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:01:0100:35:01
473ZARĘBA-TREMELET Katarzyna 890WARSZAWAK 30-3900:01:0200:35:01
474KOWALCZYK Zdzisław 968JW 2189WARSZAWAM 40-4900:00:4000:35:02
475NOWACKI Julian 938TO NATURALNEWARSZAWAM 60+00:00:1900:35:03
476NIEDZIÓŁKA Małgorzata 939TO NATURALNEWARSZAWAK 50-5900:00:1900:35:03
477JAWORSKA Katarzyna 286WARSZAWAK 40-4900:01:0100:35:03
478CZAJKOWSKI Mariusz 121MYSIADŁOM 40-4900:02:0900:35:03
479SULICH Mateusz 761LEGIONOWOM 1-2900:00:5800:35:04
480ZAKRZEWSKI Marek 884EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:01:0100:35:04
481GMYREK Robert 207WARSZAWAM 30-3900:01:1400:35:04
482KRÓLAK Paweł 404WARSZAWAM 30-3900:01:2400:35:04
483NIEDBAŁKA Marcin 557JÓZEFÓWM 30-3900:01:3500:35:05
484POGORZELSKA Anna 627WARSZAWAK 30-3900:00:5700:35:06
485MAJEWSKA Hanna 482Biegam na TarchominieWARSZAWAK 30-3900:00:5700:35:06
486HULANICKA Irina 252Goggle TeamWARSZAWAK 60+00:01:0200:35:06
487MATUSZEWSKI Paweł 510NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:00:5800:35:07
488BORUSZEWSKI Maciej 67WARSZAWAM 40-4900:00:5500:35:08
489MOCZYDŁOWSKI Łukasz 540Masters DojoWARSZAWAM 40-4900:01:1100:35:08
490KORNESZCZUK Wojciech 374STASI LASM 30-3900:01:1400:35:08
491BARNIK Rafał 977M 40-4900:00:2600:35:10
492KWAPISZ-CICHOWSKA Katarzyna 431Dąbrowski TeamOSTROŁĘKAK 40-4900:00:5900:35:10
493MODRZEJEWSKI Zbigniew 541LEGIONOWOM 50-5900:00:2700:35:11
494RULAK Jerzy 986M 30-3900:01:0400:35:13
495SYLWESTRZUK Mariusz 769KOBYŁKAM 50-5900:01:2500:35:14
496JARMUŻEWSKI Adam 279TIAWARSZAWAM 40-4900:01:2700:35:15
497CIMOCHOWSKA Magdalena 113Biegam na TarchominieWARSZAWAK 40-4900:01:1000:35:24
498BYELKINA Kateryna 970Anpharm Run TeamWARSZAWAK 1-2900:02:1100:35:24
499SULIŃSKI Sławomir 763WARSZAWAM 40-4900:01:2800:35:25
500JANKOWSKI Marcin 975Anpharm Run TeamWARSZWAM 30-3900:02:1000:35:25
501GROCHOWSKA Joanna 225Biegamy z OchotąWARSZAWAK 50-5900:02:0400:35:28
502MRUK Joanna 548GÓRA KALWARIAK 1-2900:00:4400:35:31
503SULIŃSKI Andrzej 762WARSZAWAM 40-4900:01:2900:35:32
504BARTOSZEWSKI Daniel 23GÓRA KALWARIAM 1-2900:00:4400:35:33
505KAŹMIERSKI Adrian 336WOŁOMINM 30-3900:01:2000:35:33
506KAŹMIERSKA Anna 335WOŁOMINK 30-3900:01:2000:35:33
507KARBOWNIK Jakub 329WARSZAWAM 30-3900:01:3400:35:33
508NOWAK Jerzy 565PWPWWA-WAM 40-4900:01:3900:35:33
509DANIELSKI Jacek 132PZU Sport TeamWARSZAWAM 40-4900:01:1000:35:35
510KUMALA Sebastian 425BEDKOWICEM 30-3900:00:1200:35:36
511OWCZAREK Beata 588Go Sport RunnersWARSZAWAK 1-2900:01:0700:35:37
512ROJEK Hubert 666LESZCZYDÓŁ NOWINYM 1-2900:01:1000:35:37
513KAMIŃSKI Wiesław 324NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM 50-5900:01:2500:35:38
514ZYGADŁO Piotr 911WARSZAWAM 30-3900:00:1800:35:39
515CIBORSKA Agnieszka 934Naprzód MłocinyWARSZAWAK 40-4900:00:4600:35:40
516ZDUŃSKI Jarosław 900WARSZAWAM 50-5900:01:1600:35:41
517KONOPACKI Maciej 365Jesteś Zwycięzcą-ChrząszczyżeszowiceWARSZAWAM 30-3900:01:0600:35:42
518KUBASIEWICZ Artur 418samWARSZAWAM 50-5900:01:2900:35:44
519MUZINSKA Marta 552WARSZAWAK 30-3900:01:3500:35:44
520MATUSEWICZ Krzysztof 509WARSZAWAM 40-4900:01:0400:35:45
521ŁOBODA Piotr 465WAŁCZM 40-4900:01:0300:35:46
522THOMAS Szczepan 806Warszawska Akademia Karate TradycyjnegoWARSZAWAM 50-5900:00:5400:35:49
523MATAK Mariusz 506WARSZAWAM 30-3900:01:2900:35:49
524MAZUŚ Jarek 515WARSZAWAM 40-4900:01:3400:35:52
525BUKOWSKI Janusz 999STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM 60+00:00:0300:35:54
526NOSARZEWSKI Mariusz 562TRZCIANYM 40-4900:01:0800:35:54
527FLOREK Małgorzata 174WARSZAWAK 30-3900:01:3500:35:54
528ANIOŁKOWSKI Krzysztof 8Grupa Biegowa UM W-WaWARSZAWAM 30-3900:01:1600:35:55
529FEDEROWICZ Łukasz 166ZGIERZM 30-3900:01:1100:35:56
530KORLAK Łukasz 371WARSZAWAM 30-3900:01:1100:35:56
531MAĆKOWIAK Weronika 480WARSZAWAK 1-2900:01:5400:35:56
532KACZMAREK Katarzyna 316WARSZAWAK 30-3900:01:0300:35:57
533GAJEWICZ Arkadiusz 184JABŁONNAM 30-3900:01:2600:35:57
534KACZOREK Robert 318WARSZAWAM 60+00:00:2200:35:58
535DRÓZD Sandra 998MARCELÓWK 1-2900:01:3800:35:58
536SKIBIŃSKA Małgorzata 713WARSZAWAK 40-4900:01:5300:35:58
537SZCZEPAŃSKI Piotr 923KONDYCJAKONSTANCIN-JEZIORNAM 1-2900:00:0300:35:59
538ŚWIST Michał 801WARSZAWAM 30-3900:01:1300:36:00
539MALMON Oliwia 489KondycjaWARSZAWAK 1-2900:00:0300:36:01
540CHMIELEWSKA Izabela 92Reebok Run Crew/Ministerstwo ŚrodowiskaWARSZAWAK 30-3900:00:4700:36:02
541KARWOWSKI Mariusz 332Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM 40-4900:01:3200:36:03
542MARCINKIEWICZ Tymek 497WARSZAWAM 1-2900:01:1200:36:07
543LISZEWSKA Anna 451Run Team NasielskWARSZAWAK 40-4900:00:3400:36:08
544ŁOZOSWKA Aneta 229TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAK 40-4900:01:0500:36:08
545GOLONKA Patryk 937Masters DojoWARSZAWAM 1-2900:01:1100:36:10
546MUCHA Grzegorz 549WARSZAWAM 60+00:00:3600:36:20
547SOCHACKA Karolina 727WARSZAWAK 1-2900:01:0200:36:21
548DĄBROWSKA Magdalena 135Run4funWARSZAWAK 40-4900:00:3800:36:23
549BEDNARZAK Tadeusz 33YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM 60+00:01:0400:36:23
550TADRAŁA Tomek 803WARSZAWAM 30-3900:01:5500:36:23
551KAMIŃSKI Maciej 325WARSZAWAM 30-3900:02:0500:36:24
552PTAK Krzysztof 645WARSZAWAM 40-4900:00:3500:36:26
553ZWOLIŃSKI Grzegorz 909Reebok Run CrewWARSZAWAM 40-4900:01:1500:36:26
554JANISZEWSKI Jan 268NIDZICAM 60+00:00:2500:36:27
555DZIEKONSKI Jacek 159KONSTANCIN JEZIORNAM 60+00:01:2600:36:27
556SIGAL Bogdana 706WARSZAWAK 1-2900:01:0100:36:28
557KACPRZAK-KLEJNA Agnieszka 311WARSZAWAK 40-4900:01:2400:36:29
558ORŁOWSKI Kacper 584WARSZAWAM 1-2900:01:2100:36:33
559PASKA Sylwia 602OTWOCKK 1-2900:00:1700:36:34
560NAWROCKI Ryszard 556WARSZAWAM 40-4900:01:1100:36:34
561CYRNY Rafał 117WARSZAWAM 40-4900:01:2400:36:34
562MAZUR Michał 514WARSZAWAM 30-3900:00:5100:36:36
563BRODAWKA Olga 71WARSZAWAK 30-3900:00:5900:36:37
564ŁABĘDA Stanisław 456Nasielsk Baszta TeamWARSZAWAM 40-4900:01:2500:36:37
565CZUPA Bartosz 976Anpharm Run TeamWARSZAWAM 40-4900:02:0700:36:37
566SIKORA Zuzanna 707PZU SPORT TEAMWARSZAWAK 40-4900:01:0800:36:40
567CIEPIENIAK Ania 104WARSZAWAK 40-4900:00:1000:36:44
568WASILUK Klaudia 838Drużyna SzpikuWARSZAWAK 1-2900:01:2500:36:47
569ADAMSKI Szymon 3WARSZAWAM 1-2900:01:3400:36:48
570GRABOWSKI Jerzy 220niezrzeszonyWARSZAWAM 60+00:01:1300:36:49
571KOWALSKA Paulina 391WARSZAWAK 1-2900:01:2500:36:49
572GORCZYCA Joanna 213WARSZAWAK 1-2900:01:3100:36:49
573DESKA Karolina 144www.leszekbiega.plNOWA IWICZNAK 40-4900:01:0700:36:52
574MALER Władysław 487Reebok Run CrewWARSZAWAM 60+00:01:1700:36:55
575LEGAT Dorota 439MIŃSK MAZOWIECKIK 1-2900:01:0200:36:56
576FILIPIAK Olga 171WARSZAWAK 1-2900:01:1300:36:58
577ZIELIŃSKI Tomasz 1015Polskie Stow. Sportu po TransplantacjiKONSTANCIN-JEZIORNAM 40-4900:01:4400:36:58
578JAŚTAK Natalia 958WARSZAWAK 1-2900:01:0700:36:59
579STANKIEWICZ Maciej 739Ami & Auri Runners ClubWARSZAWAM 30-3900:01:2400:36:59
580BESSARABA Jagoda 37WARSZAWAK 1-2900:01:0300:37:01
581PYCKA Marcin 927BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM 30-3900:01:2700:37:01
582ZASŁONKA Paweł 893WARSZAWAM 30-3900:00:2600:37:02
583DEMBOWSKA Małgorzata 140CIECHANÓWK 1-2900:01:3500:37:02
584JÓZWIK Robert 298HARX TeamWARSZAWAM 40-4900:00:2000:37:03
585JACHOWSKA Aldona 259WARSZAWAK 40-4900:01:1000:37:07
586RUMIANEK Marcin 677fb.com/rumianekWARSZAWAM 30-3900:00:5400:37:09
587WODZYŃSKI Robert 866EKOBIEGIWARSZAWAM 40-4900:01:4200:37:09
588PĘCAK Kamil 613Lubię PizzęLUBLINM 1-2900:01:0900:37:13
589JACHOWSKI Paweł 260WARSZAWAM 40-4900:01:1000:37:13
590GROCHOWSKI Piotr 226WARSZAWAM 40-4900:01:4200:37:15
591PRZYBYSŁAWSKA-PRASKA Ilona 642WARSZAWAK 30-3900:01:0600:37:16
592MROZIŃSKI Marcin 546WARSZAWAM 30-3900:01:2800:37:16
593GAWŁOWSKI Adam 192WARSZAWAM 30-3900:00:5000:37:21
594SANDOMIERSKI Bartłomiej 693wkurw_teamMARKIM 1-2900:01:2100:37:22
595KRAWCZYK Katarzyna 400WARSZAWAK 1-2900:01:0000:37:23
596LEWANDOWSKA Agnieszka 445LEGIONOWOK 30-3900:00:4500:37:25
597ROCKA Gosia 660WARSZAWAK 40-4900:01:3000:37:27
598CZACH Natalia 118Warszawski Klub Rogatego MorsaWARSZAWAK 30-3900:01:5500:37:27
599KOPCINSKA Katarzyna 367WARSZAWAK 40-4900:00:3500:37:30
600WOJCIECHOWSKA Ewa 867EKOBIEGIWARSZAWAK 40-4900:01:4100:37:33
601JAKUBISIAK Renata 265AegonRunWARSZAWAK 30-3900:01:2200:37:34
602DAMPC Natalia 131WARSZAWAK 30-3900:01:2500:37:34
603POGORZELSKI Kuba 628MARKIM 1-2900:00:1300:37:36
604RODZOŚ Bartosz 661WARSZAWAM 30-3900:01:0400:37:36
605ŁOZOWSKI Robert 467WARSZAWAM 40-4900:01:0900:37:37
606HOŁOPIAK Ewa 251Reebok Run CrewWARSZAWAK 50-5900:01:1700:37:37
607WILEŃSKI Bartosz 990M 1-2900:01:3200:37:37
608WOŹNIAK Mateusz 876WARSZAWAM 30-3900:01:0800:37:38
609SKOWROŃSKA Ewa 716JEDLIŃSKK 40-4900:00:0900:37:39
610TOCHOWICZ Paweł 808WARSZAWAM 40-4900:01:1200:37:39
611KRÓL Wojciech 403WARSZAWAM 1-2900:01:3100:37:41
612GRYCZKA-CIOŁEK Monika 232WARSZAWAK 30-3900:00:1800:37:44
613POLAŃSKA Agnieszka 630WARSZAWAK 30-3900:00:5800:37:44
614DYMEK Dariusz 158WARSZAWAM 40-4900:01:0800:37:44
615NOWAK Janusz 563WARSZAWAM 30-3900:01:1300:37:46
616KOSTKA Grzegorz 380Biegiem z GregiemWARSZAWAM 30-3900:01:4300:37:46
617RURKA Anna 965WARSZAWAK 40-4900:01:0100:37:47
618BIENIAS Arkadiusz 42WARSZAWAM 30-3900:00:1600:37:49
619GŁÓWKA Małgorzata 971Anpharm Run TeamMARKIK 40-4900:00:2400:37:52
620SWIETLIK Magdalena 767WARSZAWAK 30-3900:01:0400:37:52
621SZTYGOWSKA Anna 1012K 30-3900:00:5700:37:57
622BERNARDELLI Katarzyna 35WARSZAWAK 1-2900:00:2600:37:59
623PYRAK Joanna 650AegonRunWARSZAWAK 30-3900:01:2200:37:59
624GIERS Klaudia 200WARSZAWAK 1-2900:00:2900:38:03
625JOŃCZYK Stanisław 297Fundacja Warszawskie Hospicjum dla DzieciLEGIONOWOM 50-5900:01:1700:38:04
626GŁODNY Hubert 204WARSZAWAM 40-4900:01:2400:38:07
627GONET Katarzyna 211WARSZAWAK 40-4900:01:0600:38:08
628ŚWIEŻACZYŃSKI Piotr 799KOMORÓWM 30-3900:01:4800:38:08
629BORKOWSKI Paweł 61EKOBIEGIWARSZAWAM 40-4900:01:4300:38:09
630GAJ-ŚWIEŻACZYŃSKA Joanna 187KOMORÓWK 30-3900:01:4700:38:09
631MIAZGA Krzysztof 520MARKIM 30-3900:01:4800:38:09
632PATOLETA Mirek 604WARSZAWAM 40-4900:01:1000:38:10
633LELENIEWSKA Anna 440WARSZAWAK 1-2900:01:3500:38:12
634GRACZ Jakub 221WARSZAWAM 30-3900:01:5800:38:13
635ROSA Mateusz 669WARSZAWAM 1-2900:01:5400:38:17
636KAMIŃSKI Mariusz 979M 30-3900:01:5400:38:17
637LODOWSKA Ilona 454JABŁONNAK 30-3900:00:5300:38:18
638GRYCNER Piotr 231STAROGARD GDAŃSKIM 60+00:01:5500:38:18
639GLAZER Marcin 203pko bank polskiWARSZAWAM 30-3900:01:5500:38:20
640HNIDZIUK Magdalena 250WARSZAWAK 40-4900:01:2900:38:21
641KORZENIOWSKA- SOBCZUK Anna 377Biegam na TarchominieWARSZAWAK 40-4900:01:4200:38:21
642KRZANOWSKA Małgorzata 415WARSZAWAK 50-5900:01:4800:38:22
643KOWALSKI Wiesław 392WARSZAWAM 50-5900:00:0300:38:24
644KACZAN Joanna 315WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)K 30-3900:01:3600:38:25
645KOZŁOWSKI Łukasz 398#BBKTSŻYRARDÓWM 30-3900:01:4400:38:25
646GURMIŃSKA Katarzyna 238WARSZAWAK 1-2900:01:4400:38:26
647ŁUCZAK Piotr 471PKO Bank Polski SAWARSZAWAM 40-4900:00:3800:38:27
648WALCZAK Anna 830TurboDzikiWARSZAWAK 40-4900:01:3700:38:27
649ŁUCZAK Małgorzata 472Runnersi ze SkarbkaWARSZAWAK 40-4900:00:3700:38:28
650BRONICKA Ela 72Vege RunnersWARSZAWAK 30-3900:01:4200:38:28
651MYŚLIŃSKA Anna 1111Białołęka jest kobietąWARSZAWAK 40-4900:01:4100:38:29
652ARAŹNY Zbigniew 10Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:01:4100:38:29
653ZIARKOWSKA Agnieszka 903WARSZAWAK 1-2900:01:4200:38:29
654PIETRAK Wojciech 618webloversWARSZAWAM 30-3900:01:3500:38:30
655STAŃCZYK Zofia 742ZIELONKAK 1-2900:01:4100:38:31
656SZYDŁO Paweł 384MIĘDZYBORÓWM 30-3900:00:2200:38:32
657PIOTROWSKI Arkadiusz 933#arusbiegaWARSZAWAM 30-3900:00:4200:38:32
658ZANIEWICZ Andrzej 888PartnerŁUKÓWM 30-3900:01:2800:38:32
659MIKULSKA Agnieszka 529ŁÓDŹK 40-4900:01:4300:38:34
660PIĘTKA Marcin 620GKS Fenix SiennicaWARSZAWAM 30-3900:01:2500:38:36
661BIERNACKI Adam 44ŁÓDŹM 60+00:01:3000:38:36
662BULIK Bożena 82PartnerWARSZAWAK 30-3900:01:2800:38:37
663KRAKOWIAK Sylwia 399WARSZAWAK 40-4900:00:4400:38:38
664MIKITIUK Katarzyna 527MARKIK 40-4900:01:0500:38:43
665ŁAPICZ Filip 458WARSZAWAM 1-2900:00:1100:38:46
666GLASSER Marek 202WARSZAWAM 60+00:01:3500:38:46
667RUCZKA Rafał 675WARSZAWAM 1-2900:00:2600:38:48
668SIESS Małgorzata 705UKS Azymut PabianiceWARSZAWAK 1-2900:01:1700:38:48
669MAZUR Paweł 513WoodrunnersWARSZAWAM 40-4900:01:4700:38:48
670HÄNCHEN Elisabeth 243WARSZAWAK 30-3900:01:5600:38:49
671BOGUSZEWSKI Piotr 988M 30-3900:02:3300:38:50
672GURMIŃSKI Łukasz 239T-MobileWARSZAWAM 30-3900:01:4100:38:52
673OLESIAK Arkadiusz 578Biegam Na TarchominiePOLSKA, WARSZAWAM 40-4900:01:3900:38:55
674MUCHA Kamila 550Biegam Na TarchominieKONINK 40-4900:01:4000:38:55
675ZOUABI Dorota 907WARSZAWAK 40-4900:00:3700:38:57
676SAL Kinga 690WARSZAWAK 30-3900:02:0100:38:57
677ADAMOWSKA Barbara 2Ministerstwo FinansówWARSZAWAK 40-4900:01:0200:38:58
678AKSAMITOWSKI Robert 6WARSZAWAM 40-4900:01:5400:38:58
679SIKORSKI Paweł 708GAMMAWARSZAWAM 30-3900:01:5100:38:59
680ŁĄCKA Ilona 461Białołęka jest kobietąWARSZAWAK 40-4900:01:4000:39:02
681SURMACZ Jacek 766WARSZAWAM 30-3900:02:0200:39:08
682ROKICKI Aleksander 667WARSZAWAM 40-4900:01:4600:39:11
683STYCZYŃSKI Grzegorz 755WARSZAWAM 30-3900:01:4600:39:11
684PASEK Dorota 601WARSZAWAK 30-3900:01:4600:39:12
685STANIOS Natalia 738WARSZAWAK 1-2900:01:0600:39:13
686PEPŁOŃSKI Damian 609NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:01:2700:39:15
687ADAMUS Katarzyna 4Decathlon PiasecznoPIASECZNOK 40-4900:01:2600:39:17
688WOJTAL Katarzyna 872Wataha - WarszawaPIASECZNOK 30-3900:01:2600:39:17
689BASIAK Agnieszka 25WARSZAWAK 30-3900:01:3000:39:18
690ŁYGAS Leszek 476WARSZAWAM 30-3900:01:4800:39:18
691MORAWSKI Patryk 543WARSZAWAM 1-2900:01:2000:39:19
692SZYMCZYŃSKI Błażej 956WARSZAWAM 30-3900:01:4900:39:19
693KRZECZEWSKI Jacek 416WARSZAWAM 50-5900:01:4800:39:20
694KOŚNIK Alicja 386WARSZAWAK 1-2900:01:5200:39:21
695OLSZEWSKA Dorota 579WARSZAWAK 30-3900:00:2400:39:22
696DĄBROWSKA Beata 134JABŁONNAK 30-3900:00:5200:39:22
697PRZEDPEŁSKA Aneta 638WARSZAWAK 30-3900:01:2600:39:22
698NOWAK Magdalena 564AegonRunWARSZAWAK 30-3900:01:2200:39:25
699KULISZEWSKI Maciej 424GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:4500:39:28
700GŁÓDŹ Małgorzata 963Do NogiWARSZAWAK 1-2900:01:0500:39:28
701KARŁOWICZ Anna 331Partia Wolnych BiegaczyWARSZAWAK 60+00:01:4700:39:28
702SAFARZYŃSKI Aleksander 689BŁONIEM 1-2900:01:5400:39:28
703OKSIENIUK Marcin 575TurboDzikiWOLICAM 30-3900:01:3700:39:30
704STRZELEC Agnieszka 753WARSZAWAK 30-3900:01:0300:39:31
705HELDT Grzegorz 248WARSZAWAM 30-3900:01:5100:39:32
706HELDT Iwona 247WARSZAWAK 1-2900:01:5100:39:33
707SOBIESKA Aleksandra 725WARSZAWAK 40-4900:01:5300:39:37
708GURGON Arkadiusz 997Zabiegany WołominKOBYŁKAM 30-3900:00:0000:39:38
709BRZÓZKA Magda 76WARSZAWAK 30-3900:01:5000:39:38
710NOWAK Kasia 567WARSZAWAK 30-3900:01:4900:39:39
711WĄSOWSKI Michał 840WARSZAWAM 30-3900:00:4100:39:44
712DRABIK Michał 150WARSZAWAM 40-4900:01:0100:39:45
713JANKOWSKI Tomek 273WARSZAWAM 40-4900:01:0700:39:45
714BRZÓZKA Kamil 77WARSZAWAM 40-4900:02:2000:39:47
715PRASAL Artur 632ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM 40-4900:01:0800:39:48
716MACHNACKI Michał 477Grupa Biegowa UM W-waLEGIONOWOM 40-4900:01:3200:39:48
717LECH Bartłomiej 438SIEDLCEM 1-2900:01:5400:39:48
718BORUTS Marcin 68WARSZAWAM 30-3900:01:2800:39:50
719CHOROŚ Sylwia 922WARSZAWAK 30-3900:01:2800:39:50
720GREGORCZYK Bartosz 224WARSZAWAM 30-3900:01:4400:39:50
721KRÓLIKOWSKI Artur 406WARSZAWAM 40-4900:02:0200:39:50
722PRASAL Konrad 633Rysioteam/inesSport.plŁÓDŹM 1-2900:01:0700:39:51
723WOŁYNEK Agnieszka 875WARSZAWAK 40-4900:01:2300:39:51
724GRYGALEWICZ Anna 233G Partner RunnersWARSZAWAK 30-3900:01:4700:39:51
725JURCZAK Agnieszka 301JEDLIŃSKK 40-4900:00:0900:39:54
726WITZKE Artur 858KawuchaLEGIONOWOM 30-3900:02:1900:39:54
727STRACHOCKA Anna 749Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK 60+00:02:1300:39:55
728PTASZYŃSKA Magdalena 646KUTNOK 40-4900:00:5300:40:01
729GAŁAŻYN Grzegorz 188WARSZAWAM 40-4900:01:4400:40:01
730SIKORSKA Agnieszka 928WARSZAWAK 30-3900:01:5100:40:03
731OBRĘBOWSKI Dariusz 952WARSZAWAM 30-3900:01:2300:40:04
732OBRĘBOWSKA Małgorzata 950WARSZAWAK 30-3900:01:2300:40:07
733MORAWSKA Anna 542WARSZAWAK 60+00:01:0100:40:08
734WITECKA Anna 855WARSZAWAK 30-3900:01:5300:40:16
735ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 913Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 60+00:01:4900:40:29
736BANY Michał 17WARSZAWAM 30-3900:01:2000:40:35
737OSIAK Żaneta 586ŁASKARZEWK 30-3900:01:2500:40:42
738JACZYŃSKI Rafał 263WARSZAWAM 30-3900:01:4900:40:45
739PARTYKA Paweł 600WARSZAWAM 40-4900:01:3800:40:46
740KOZAKOW Borys 957WARSZAWAM 60+00:01:2200:40:47
741CZAJKOWSKA Krystyna 120WARSZAWAK 30-3900:00:1800:40:50
742OLESHKO Maksym 577WARSZAWAM 1-2900:00:1800:40:50
743ZARADKIEWICZ Łukasz 889WARSZAWAM 30-3900:02:0300:40:52
744WŁODARCZYK Maciej 860WARSZAWAM 40-4900:00:3800:40:53
745KASKA Krzysztof 333WARSZAWAM 30-3900:01:2000:40:55
746WASIK Piotr 836LEGIONOWOM 50-5900:01:1900:40:56
747JUSZCZAK Kamil 307LEGIONOWOM 1-2900:01:1800:40:58
748PACHOLAK Przemysław 589WARSZAWAM 50-5900:01:4200:41:01
749KORENKIEWICZ Anna 370ZĄBKIK 30-3900:01:5300:41:02
750REJCHERT Kamila 657WARSZAWAK 30-3900:01:4200:41:04
751ŚWIERSZCZ Aneta 798ZALESIEK 30-3900:01:5400:41:05
752MIRECKI Zbigniew 535EKOBIEGIWARSZAWAM 60+00:01:4400:41:06
753RYNECKA Agnieszka 684RAJSZEWK 40-4900:01:5300:41:08
754BARTECKA-MATUSZEWSKA Urszula 21NOWY DWÓR MAZOWIECKIK 30-3900:00:5500:41:10
755CYGAN Katarzyna 116WARSZAWAK 30-3900:01:3500:41:11
756KACPRZYK Michał 312WARSZAWAM 1-2900:01:3500:41:11
757ŁUCAK Piotr 470CST RUN TEAMŁOCHÓWM 30-3900:01:3200:41:13
758WYSOCKA Karolina 880WARSZAWAK 30-3900:01:3100:41:14
759FALKOWSKA Monika 164WARSZAWAK 40-4900:01:4400:41:15
760MIKLEWICZ Małgorzata 528WARSZAWAK 40-4900:01:5900:41:18
761BIELEC Bartłomiej 41Legia Run ClubWARSZAWAM 30-3900:01:5800:41:19
762WINDER Agnieszka 851WARSZAWAK 30-3900:01:4800:41:24
763BORKOWSKA Olga 60WARSZAWAK 30-3900:00:5000:41:25
764KUĆ Beata 423WARSZAWAK 40-4900:01:3900:41:31
765STAŃCZYK Grzegorz 741ZIELONKAM 50-5900:01:4100:41:34
766RYDZ Adrian 681PIASECZNOM 30-3900:01:4300:41:39
767JARMUŻEWSKA Teresa 278TIAWARSZAWAK 40-4900:02:1200:41:45
768ŁUCZAK Bartłomiej 473Klub Biegacza RTV Euro AGDJABŁONNAM 30-3900:01:2600:41:46
769CIEPLAK Kasia 105WARSZAWAK 30-3900:01:3100:41:49
770SZŁAPA Urszula 778SPOT PszczynaCZARKÓWK 30-3900:02:0400:41:50
771KLIMEK Katarzyna 352WARSZAWAK 30-3900:00:1800:41:51
772KACPRZAK-ŚCISŁA Aleksandra 948WARSZAWAK 1-2900:01:4600:41:56
773ROMANOWSKI Paweł 668markowi BiegaczeMARKIM 40-4900:01:1900:42:02
774PROROK Małgosia 636PIASECZNOK 30-3900:02:0900:42:04
775KORNACKA Agnieszka 372NIEPORĘTK 1-2900:01:2400:42:07
776WILEŃSKI Zbigniew 944Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM 50-5900:01:3300:42:07
777JEDYNAK Paweł 291WARSZAWAM 30-3900:02:0300:42:08
778BOCHENEK Sebastian 50LEGIONOWOM 30-3900:02:1300:42:09
779BOJARSKA Maria 55WARSZAWAK 50-5900:00:1600:42:11
780PIOTROWSKA-KRZAK Ela 623WARSZAWAK 40-4900:01:3700:42:11
781KOVALETS Olena 387WARSZAWAK 1-2900:00:1800:42:14
782ZAYATS Darya 898WARSZAWAK 1-2900:01:1200:42:17
783IZDEBSKI Bartłomiej 256WARSZAWAM 30-3900:01:5700:42:20
784TWARDO Kamil 820DĄBROWA CHOTOMOWSKAM 30-3900:01:5600:42:30
785WARDAK Przemysław 833WARSZAWAM 30-3900:01:1800:42:31
786BABIAK-WARDAK Katarzyna 11WARSZAWAK 30-3900:01:1700:42:32
787MRÓZ Sebastian 547KOMORÓWM 40-4900:01:4700:42:33
788ZARZYCKI Piotr 892WARSZAWAM 30-3900:01:4700:42:34
789STĘPIŃSKA Joanna 746WARSZAWAK 40-4900:02:0200:42:34
790PRZYBOROWSKI Rafał 640ŻUROMINM 30-3900:00:3900:42:37
791MATYJASIAK Mateusz 511WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:37
792BOJKO Aleksander 56WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:40
793PANASIUK Aga 596ZĄBKIK 40-4900:01:1000:42:43
794KILIŃSKI Piotr 346MICHAŁÓW-GRABINAM 40-4900:02:0300:43:08
795ŻUCHOWSKI Artur 916MY Mieszkańcy LegionowoLEGIONOWOM 40-4900:02:0300:43:08
796SADŁOWSKA Aleksandra 688WARSZAWAK 1-2900:02:0000:43:13
797KŁOPOTOWSKA Małgorzata 355WARSZAWAK 30-3900:00:4400:43:14
798ŁUKASIEWICZ Robert 475Kokoszka36teamWARSZAWAM 40-4900:01:5500:43:25
799STAGIŁOW Monika 737WARSZAWAK 1-2900:01:4100:43:31
800SZOSTAKOWSKI Jarosław 1005Biegamy z OchotąWARSZAWAM 50-5900:02:0500:43:33
801JURECKI Marek 303WARSZAWAM 50-5900:01:5500:43:36
802JURECKA Justyna 302WARSZAWAK 1-2900:01:5500:43:36
803KUREK Izabela 430BIEGAM POWOLIWARSZAWAK 30-3900:01:5100:43:37
804HALASZ Justyna 242WARSZAWAK 1-2900:01:5800:43:37
805KUREK Jacek 429BIEGAMPO WOLIWARSZAWAM 40-4900:01:5000:43:38
806KIELAK Jacek 341TRUSKAWM 50-5900:00:1700:43:43
807WRONKA Mariana 878Zabiegany WołominWOŁOMINK 30-3900:00:2700:43:47
808SOJA Kasia 728Vege RunnersKRAKÓWK 40-4900:00:0000:43:52
809ZAWADZIŃSKA Anna 895WARSZAWAK 30-3900:02:0900:43:53
810WŁODARCZYK Mirosław 861I LO UKS KościuszkoWŁODAWAM 40-4900:01:5000:43:55
811MROZIK Wioletta 545WARSZAWAK 30-3900:01:4000:44:20
812BUDAJ-FIDECKA Anna 81FidePopWARSZAWAK 40-4900:01:3300:44:21
813WIZERT Józef 859WARSZAWAM 60+00:02:1200:44:29
814MALDIS Marek 486WARSZAWAM 60+00:01:5700:44:30
815GRZANECKA Agnieszka 236WARSZAWAK 30-3900:02:0900:44:32
816KACZOROWSKA Monika 319ZĄBKIK 40-4900:01:5200:44:33
817ŁOCHINA Marta 466WARSZAWAK 40-4900:01:5300:44:35
818JURKOWSKA Irena 305WARSZAWAK 60+00:01:5600:44:36
819JAWORSKA Joanna 287WARSZAWAK 30-3900:01:5900:44:41
820HULANICKI Andrzej 253Goggle TeamWARSZAWAM 60+00:01:5800:44:42
821SOSNÓWKA Magdalena 732WARSZAWAK 40-4900:01:5900:44:42
822FURMAN Dorota 179WARSZAWAK 30-3900:02:0300:44:42
823KAMIŃSKI Michał 322MYSIADŁOM 40-4900:02:0100:44:43
824KIELISZEK Paweł 343WARSZAWAM 30-3900:01:3600:45:06
825NASKRĘT Mariusz 555RACOTM 40-4900:02:0000:45:23
826TREMELET Sebastien 814WARSZAWAM 40-4900:02:0500:45:41
827KOSIERADZKA Joanna 378WARSZAWAK 50-5900:01:4700:45:53
828KOSIERADZKI Paweł 379Masters DojoWARSZAWAM 50-5900:01:4600:45:54
829JASIŃSKA Alicja 282BŁONIEK 1-2900:02:0400:45:54
830DĄBROWA Wojciech 133WARSZAWAM 60+00:02:0700:46:12
831BANASIK Katarzyna 16Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAK 30-3900:01:1500:46:24
832WUJEC Bartłomiej 879JÓZEFÓWM 40-4900:02:0100:46:42
833BÖGER Carolin 51BERLINK 1-2900:01:5600:47:02
834WÓJTOWICZ Agnieszka 877WARSZAWAK 40-4900:02:1800:47:14
835ZAWADZKA Magdalena 896zającWARSZAWAK 30-3900:02:1700:47:15
836WAWRZONEK Karolina 839STANISŁAWÓW PIERWSZYK 40-4900:02:1800:47:15
837HEINE Krzysztof 246WARSZAWAM 40-4900:02:1800:47:15
838SYROCKI Wojciech 984WARSZAWAM 40-4900:02:1800:47:15
839SOJKA Łukasz 729WARSZAWAM 30-3900:02:1700:47:20
840OGOŃCZYK Donata 845K 1-2900:02:0000:47:33
841ILCZUK Tomasz 1001TarchoświryWARSZAWAM 30-3900:02:1400:47:49
842KUREK Gustaw 427WARSZAWAM 50-5900:02:1100:47:51
843CZARNECKI Piotr 125TARCHOŚFIRYWARSZAWAM 30-3900:02:1300:47:54
844CHEN Fengqin 88LESNOWOLAK 30-3900:00:0800:48:05
845ŁOWCZAK Jacek 969Team ZabieganeDniWARSZAWAM 30-3900:01:4200:49:14
846LIS Kamil 449Grupa Biegowa UM W-waRADWANKÓW SZLACHECKIM 30-3900:00:4000:49:28
847DRACZYŃSKA Edyta 153WARSZAWAK 40-4900:00:3600:50:00
848METERA Anna 518WARSZAWAK 40-4900:00:3600:50:01
849GIEDYK Katarzyna 197WARSZAWAK 30-3900:02:0000:50:22
850GIEDYK Przemysław 198Deloitte Adventure TeamWARSZAWAM 30-3900:02:0000:50:22
851KORNACKI Sławomir 373NIEPORĘTM 50-5900:01:2400:50:43
852MŁODZIŃSKA Nina 1013WARSZAWAK 1-2900:00:0000:51:24
853SIERPOWSKA-BARTOSIK Agnieszka 701Slow Jogging Łódź / Vege RunnersŁÓDŹK 40-4900:02:2500:54:31
854GRĄCKA Katarzyna 222WARSZAWAK 40-4900:02:2400:54:32
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
LIMHAJDUK Monika 955ŻYRARDÓWK 1-2900:02:2200:55:43
LIMSKRZYDŁOWSKA-KALUKIN Katarzyna 717Slowjogging BiałołękaWARSZAWAK 50-5900:02:3100:56:40
LIMSYC Alicja 768Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAK 50-5900:02:2800:56:43
LIMBOROWIAK Jacek 62Slowjogging PolskaWARSZAWAM 60+00:02:3100:56:48
LIMBOROWIAK Jolanta 63Slowjogging PolskaWARSZAWAK 60+00:02:3200:56:50
LIMPILSKA Magda 621Slow Jogging WarszawaBIENIEWICEK 40-4900:02:3200:56:50
LIMKOWALCZYK-CHRZUSZCZ Kasia 390Slow Jogging ŁódźŁÓDŹK 50-5900:02:2400:56:51
LIMBORZUCHOWSKA Monika 70Slowjogging ŁódźŁÓDŹK 40-4900:02:2600:56:52
LIMSZTAJNIC Jerzy 782ŁÓDŹM 60+00:02:2500:56:54
LIMZAWADA Katarzyna 894WARSZAWAK 40-4900:02:2600:56:54
LIMCIEŚLAK Paweł 112SlowjoggingBiałołekaWARSZAWAM 50-5900:02:2900:56:55
LIMROBASZKIEWICZ Adam 659WARSZAWAM 40-4900:02:3200:57:17
867WILCZYŃSKA Małgorzata 992WARSZAWAK 40-4900:02:2700:57:31
LIMBAUER Jacek 26Slow Jogging ŁódźŁÓDŹM 60+00:02:3200:57:33
LIMSŁADEK Karol 954MICHAŁOWICEM 30-3900:02:2200:57:34
LIMKAMIŃSKI Waldemar 323Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAM 50-5900:02:2700:57:38
871MAREK Henryk 501-WARSZAWAM 60+00:00:0001:20:28
872JANUKOWICZ Agnieszka 277WARSZAWAK 30-3900:00:00
873JANKOWSKA Jola 271WARSZAWAK 30-3900:00:00
874BECZAK Natalia 30WARSZAWAK 30-3900:00:00
875JANICKI Mateusz 267LS WORLD RUNWARSZAWAM 1-2900:00:00
876GAWIDZIEL Sylwia 190WARSZAWAK 30-3900:00:00
877BEBELSKI Rafał 28Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM 40-4900:00:00
878BARANOWSKI Krzysztof 18TO NATURALNEZIELONKAM 50-5900:00:00
879NOGAS Sebastian 560PZU SPORTTEAMWARSZAWAM 30-3900:00:00
880KOWALSKI Michał 1004Lemiesz TeamWARSZAWAM 30-3900:00:00
881RODZOCH Daniel 964WARSZAWAM 30-3900:00:02
882KRAWCZYK Marlena 401WARSZAWAK 30-3900:01:00
883FILIPOWICZ Maciej 172WARSZAWAM 40-4900:01:05
884LEWANDOWSKA Ewelina 444Wataha - łączy Nas bieganiePIASECZNOK 30-3900:02:26
885JÓŹWIAK Dorota 299Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAK 40-4900:02:26
Znaleziono 885 wynik(ów)