BIEG PRZEZ MOST 2019

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1001
Wystartowało:
885
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
881
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.6km | 9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu6.6km9km
    
1RUSIN Michał 679KS StaszewscyJABŁONNAM 1-2900:00:0000:32:1100:44:25
2PYSZEL Florian 651Pan MatematykaMIŃSK MAZOWIECKIM 1-2900:00:0000:20:5000:28:37
3JANICKI Mateusz 267LS WORLD RUNWARSZAWAM 1-2900:00:00
4PRZESTRZELSKI Kajetan 980SIEDLCEM 1-2900:00:0000:21:3300:29:33
5JASTRZĘBSKI Kamil 284DuklanowskiTeam/SKB KraśnikKRAŚNIKM 1-2900:00:0100:19:5600:27:17
6ŚWIRGOŃ Adam 800TrenerBiegania.plWARSZAWAM 1-2900:00:0100:21:2000:29:18
7MACHOWSKI Paweł 478Warszawskie Sankt MoritzWARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:1300:30:30
8GAWRON Paweł 193@arkenya_teamWARSZAWAM 1-2900:00:0200:21:3800:29:54
9OMIELAN Wojciech 582WARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:4000:31:21
10WASIEWICZ Krzysztof 835PIASECZNOM 1-2900:00:0200:20:1500:27:56
11MLĄCKI Alan 538Team KopećKOŁBIELM 1-2900:00:0200:23:5000:32:50
12BOMBA Tomek 57WARSZAWAM 1-2900:00:0300:24:5200:34:02
13SZCZEPAŃSKI Piotr 923KONDYCJAKONSTANCIN-JEZIORNAM 1-2900:00:0300:35:5900:43:31
14ZALEWSKI Dominik 886WARSZAWAM 1-2900:00:0400:25:4000:35:29
15BRZĄKALSKI Krzysiek 73@arkenya_teamPŁOCKM 1-2900:00:0400:23:3600:32:25
16BORCZYŃSKI Piotr 59Młodzieżowa Rada m.st. WarszawyWARSZAWAM 1-2900:00:0500:34:0300:48:52
17ZDANOWSKI Tomek 899TRIZARZASITNEM 1-2900:00:0600:27:2200:38:17
18LEWANDOWSKI Mateusz 446NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-2900:00:0600:25:2600:35:04
19MARYNOWSKI Wojciech 505Ludzie SztosyWARSZAWAM 1-2900:00:0600:25:5600:35:45
20KLIMKIEWICZ Michał 353WARSZAWAM 1-2900:00:0600:23:5800:32:52
21DZIUBIŃSKI Maciek 161WARSZAWAM 1-2900:00:0600:29:0900:39:52
22KILJAŃCZYK Dominik 347Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM 1-2900:00:0700:27:1700:38:00
23KRUPIŃSKI Marek 410DĄBROWSKI TEAM /Zabiegane dniOSTROŁĘKAM 1-2900:00:0700:29:1500:40:32
24MŁYŃSKI Mariusz 539WARSZAWAM 1-2900:00:0900:27:1800:38:03
25STYRNIK Krystian 757AZS UP LUBLINOŻARÓWM 1-2900:00:0900:25:0200:34:55
26BARTYCZAK Michał 24WARSZAWAM 1-2900:00:1000:28:4300:40:52
27KOBUS Igor 359WARSZAWAM 1-2900:00:1100:29:0600:40:17
28ŁAPICZ Filip 458WARSZAWAM 1-2900:00:1100:38:4600:52:05
29PODGÓRSKI Krzysztof 626Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoKATOWICEM 1-2900:00:1200:29:3800:41:43
30WOJCIECHOWSKI Artur 869:)WARSZAWAM 1-2900:00:1200:28:3700:41:12
31CHOJECKI Robert 94ExplosionMARKIM 1-2900:00:1300:28:2600:39:24
32POGORZELSKI Kuba 628MARKIM 1-2900:00:1300:37:3600:53:06
33ZGODA Mateusz 941Naprzód MłocinyWARSZAWAM 1-2900:00:1300:27:0400:37:02
34DRABOT Wojciech 151Asseco Active TeamWARSZAWAM 1-2900:00:1500:29:5100:40:57
35SARZAŁA Bartłomiej 554M 1-2900:00:1800:28:5400:39:29
36PRUSIK Piotr 637WARSZAWAM 1-2900:00:1800:27:2700:37:19
37OLESHKO Maksym 577WARSZAWAM 1-2900:00:1800:40:5000:57:11
38JANKOWSKI Jakub 274BRWINÓWM 1-2900:00:2000:27:2600:38:19
39SMYL Jacek 724WARSZAWAM 1-2900:00:2100:30:2200:42:13
40ZAJDA Dominik 883WARSZAWAM 1-2900:00:2100:33:0900:46:35
41BOGUCKI Michał 53WARSZAWAM 1-2900:00:2300:30:4800:43:29
42RUCZKA Rafał 675WARSZAWAM 1-2900:00:2600:38:4800:55:46
43JĘDRUSZCZAK Adam 295Goggle park teamWARSZAWAM 1-2900:00:2700:29:5200:41:17
44LEBIODA Tomasz 437WARSZAWAM 1-2900:00:3000:33:4200:47:40
45ROGOZINSKI Adrian 664WARSZAWAM 1-2900:00:3100:29:0100:40:25
46WITUSIK Szymon 857WARSZAWAM 1-2900:00:3200:32:2000:44:02
47TOCZEWSKI Kamil 809JacekBiega Runing TeamWARSZAWAM 1-2900:00:3200:30:3600:42:33
48CIERNIAK Franciszek 107Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM 1-2900:00:3600:29:3300:40:06
49MAKOWSKI Krystian 484Run4FunWARSZAWAM 1-2900:00:3700:31:0400:42:56
50BŁASZCZYK Bartłomiej 48OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:3800:28:2900:39:04
51PRZYBYSZ Tomasz 643WARSZAWAM 1-2900:00:4200:32:0800:44:21
52ROSŁONIEC Kamil 670RZĄŚNIKM 1-2900:00:4300:30:3700:41:57
53BARTOSZEWSKI Daniel 23GÓRA KALWARIAM 1-2900:00:4400:35:3300:49:21
54CZAJKOWSKI Marcin 123NOWE OSINYM 1-2900:00:4600:30:2300:41:27
55MIODUSZEWSKI Adrian 534WARSZAWAM 1-2900:00:4800:31:3200:42:49
56WINIARCZYK Bartłomiej 852WARSZAWAM 1-2900:00:4900:30:4700:42:56
57WOJTAS Michał 929WARSZAWAM 1-2900:00:5300:33:1000:45:11
58SIERZPUTOWSKI Piotr 703OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:5400:31:3100:42:51
59SMUŁEK Rafał 723WARSZAWAM 1-2900:00:5600:32:1300:44:21
60SULICH Mateusz 761LEGIONOWOM 1-2900:00:5800:35:0400:47:38
61KMIEĆ Kamil 357ZĄBKIM 1-2900:00:5900:33:1400:45:09
62PANASZEWSKI Przemysław 597KOSZALINM 1-2900:01:0600:33:5100:46:13
63PRASAL Konrad 633Rysioteam/inesSport.plŁÓDŹM 1-2900:01:0700:39:5100:55:30
64PĘCAK Kamil 613Lubię PizzęLUBLINM 1-2900:01:0900:37:1300:52:02
65ROJEK Hubert 666LESZCZYDÓŁ NOWINYM 1-2900:01:1000:35:3700:48:05
66GOLONKA Patryk 937Masters DojoWARSZAWAM 1-2900:01:1100:36:1000:49:16
67MARCINKIEWICZ Tymek 497WARSZAWAM 1-2900:01:1200:36:0700:50:44
68JUSZCZAK Kamil 307LEGIONOWOM 1-2900:01:1800:40:5800:54:48
69MATUSIAK Karol 943BdGWARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:3900:46:48
70ZIOŁO Grzegorz 946WARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:3900:46:48
71MORAWSKI Patryk 543WARSZAWAM 1-2900:01:2000:39:1900:54:24
72SANDOMIERSKI Bartłomiej 693wkurw_teamMARKIM 1-2900:01:2100:37:2200:50:59
73ORŁOWSKI Kacper 584WARSZAWAM 1-2900:01:2100:36:3300:51:17
74KRÓL Wojciech 403WARSZAWAM 1-2900:01:3100:37:4100:50:52
75WILEŃSKI Bartosz 990M 1-2900:01:3200:37:3700:51:38
76ADAMSKI Szymon 3WARSZAWAM 1-2900:01:3400:36:4800:49:17
77KACPRZYK Michał 312WARSZAWAM 1-2900:01:3500:41:1100:56:57
78SAFARZYŃSKI Aleksander 689BŁONIEM 1-2900:01:5400:39:2800:53:56
79LECH Bartłomiej 438SIEDLCEM 1-2900:01:5400:39:4800:56:20
80ROSA Mateusz 669WARSZAWAM 1-2900:01:5400:38:1700:52:21
81MATYJASIAK Mateusz 511WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:3700:59:39
82BOJKO Aleksander 56WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:4000:59:40
83DĄBROWSKI Daniel 137WARSZAWAM 1-2900:02:1200:30:2400:42:00
84STROMECKI Marcin 751BFMWARSZAWAM 1-2900:02:2100:30:3100:41:53
85SZCZYGIEL Michal 775STRZYŻÓWM 1-2900:02:5900:34:1800:46:51
Znaleziono 85 wynik(ów)