BIEG PRZEZ MOST 2019

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1001
Wystartowało:
885
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
881
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 6.6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.6km | 9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu6.6km
   
1JASTRZĘBSKI Kamil 284DuklanowskiTeam/SKB KraśnikKRAŚNIKM 1-2900:00:0100:19:56
2WASIEWICZ Krzysztof 835PIASECZNOM 1-2900:00:0200:20:15
3PYSZEL Florian 651Pan MatematykaMIŃSK MAZOWIECKIM 1-2900:00:0000:20:50
4ŚWIRGOŃ Adam 800TrenerBiegania.plWARSZAWAM 1-2900:00:0100:21:20
5PRZESTRZELSKI Kajetan 980SIEDLCEM 1-2900:00:0000:21:33
6GAWRON Paweł 193@arkenya_teamWARSZAWAM 1-2900:00:0200:21:38
7MACHOWSKI Paweł 478Warszawskie Sankt MoritzWARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:13
8OMIELAN Wojciech 582WARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:40
9BRZĄKALSKI Krzysiek 73@arkenya_teamPŁOCKM 1-2900:00:0400:23:36
10MLĄCKI Alan 538Team KopećKOŁBIELM 1-2900:00:0200:23:50
11KLIMKIEWICZ Michał 353WARSZAWAM 1-2900:00:0600:23:58
12BOMBA Tomek 57WARSZAWAM 1-2900:00:0300:24:52
13STYRNIK Krystian 757AZS UP LUBLINOŻARÓWM 1-2900:00:0900:25:02
14LEWANDOWSKI Mateusz 446NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-2900:00:0600:25:26
15ZALEWSKI Dominik 886WARSZAWAM 1-2900:00:0400:25:40
16MARYNOWSKI Wojciech 505Ludzie SztosyWARSZAWAM 1-2900:00:0600:25:56
17ZGODA Mateusz 941Naprzód MłocinyWARSZAWAM 1-2900:00:1300:27:04
18KILJAŃCZYK Dominik 347Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM 1-2900:00:0700:27:17
19MŁYŃSKI Mariusz 539WARSZAWAM 1-2900:00:0900:27:18
20ZDANOWSKI Tomek 899TRIZARZASITNEM 1-2900:00:0600:27:22
21JANKOWSKI Jakub 274BRWINÓWM 1-2900:00:2000:27:26
22PRUSIK Piotr 637WARSZAWAM 1-2900:00:1800:27:27
23CHOJECKI Robert 94ExplosionMARKIM 1-2900:00:1300:28:26
24BŁASZCZYK Bartłomiej 48OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:3800:28:29
25WOJCIECHOWSKI Artur 869:)WARSZAWAM 1-2900:00:1200:28:37
26BARTYCZAK Michał 24WARSZAWAM 1-2900:00:1000:28:43
27SARZAŁA Bartłomiej 554M 1-2900:00:1800:28:54
28ROGOZINSKI Adrian 664WARSZAWAM 1-2900:00:3100:29:01
29KOBUS Igor 359WARSZAWAM 1-2900:00:1100:29:06
30DZIUBIŃSKI Maciek 161WARSZAWAM 1-2900:00:0600:29:09
31KRUPIŃSKI Marek 410DĄBROWSKI TEAM /Zabiegane dniOSTROŁĘKAM 1-2900:00:0700:29:15
32CIERNIAK Franciszek 107Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM 1-2900:00:3600:29:33
33PODGÓRSKI Krzysztof 626Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoKATOWICEM 1-2900:00:1200:29:38
34DRABOT Wojciech 151Asseco Active TeamWARSZAWAM 1-2900:00:1500:29:51
35JĘDRUSZCZAK Adam 295Goggle park teamWARSZAWAM 1-2900:00:2700:29:52
36SMYL Jacek 724WARSZAWAM 1-2900:00:2100:30:22
37CZAJKOWSKI Marcin 123NOWE OSINYM 1-2900:00:4600:30:23
38DĄBROWSKI Daniel 137WARSZAWAM 1-2900:02:1200:30:24
39STROMECKI Marcin 751BFMWARSZAWAM 1-2900:02:2100:30:31
40TOCZEWSKI Kamil 809JacekBiega Runing TeamWARSZAWAM 1-2900:00:3200:30:36
41ROSŁONIEC Kamil 670RZĄŚNIKM 1-2900:00:4300:30:37
42WINIARCZYK Bartłomiej 852WARSZAWAM 1-2900:00:4900:30:47
43BOGUCKI Michał 53WARSZAWAM 1-2900:00:2300:30:48
44MAKOWSKI Krystian 484Run4FunWARSZAWAM 1-2900:00:3700:31:04
45SIERZPUTOWSKI Piotr 703OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:5400:31:31
46MIODUSZEWSKI Adrian 534WARSZAWAM 1-2900:00:4800:31:32
47PRZYBYSZ Tomasz 643WARSZAWAM 1-2900:00:4200:32:08
48RUSIN Michał 679KS StaszewscyJABŁONNAM 1-2900:00:0000:32:11
49SMUŁEK Rafał 723WARSZAWAM 1-2900:00:5600:32:13
50WITUSIK Szymon 857WARSZAWAM 1-2900:00:3200:32:20
51ZAJDA Dominik 883WARSZAWAM 1-2900:00:2100:33:09
52WOJTAS Michał 929WARSZAWAM 1-2900:00:5300:33:10
53KMIEĆ Kamil 357ZĄBKIM 1-2900:00:5900:33:14
54MATUSIAK Karol 943BdGWARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:39
55ZIOŁO Grzegorz 946WARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:39
56LEBIODA Tomasz 437WARSZAWAM 1-2900:00:3000:33:42
57PANASZEWSKI Przemysław 597KOSZALINM 1-2900:01:0600:33:51
58BORCZYŃSKI Piotr 59Młodzieżowa Rada m.st. WarszawyWARSZAWAM 1-2900:00:0500:34:03
59SZCZYGIEL Michal 775STRZYŻÓWM 1-2900:02:5900:34:18
60SULICH Mateusz 761LEGIONOWOM 1-2900:00:5800:35:04
61BARTOSZEWSKI Daniel 23GÓRA KALWARIAM 1-2900:00:4400:35:33
62ROJEK Hubert 666LESZCZYDÓŁ NOWINYM 1-2900:01:1000:35:37
63SZCZEPAŃSKI Piotr 923KONDYCJAKONSTANCIN-JEZIORNAM 1-2900:00:0300:35:59
64MARCINKIEWICZ Tymek 497WARSZAWAM 1-2900:01:1200:36:07
65GOLONKA Patryk 937Masters DojoWARSZAWAM 1-2900:01:1100:36:10
66ORŁOWSKI Kacper 584WARSZAWAM 1-2900:01:2100:36:33
67ADAMSKI Szymon 3WARSZAWAM 1-2900:01:3400:36:48
68PĘCAK Kamil 613Lubię PizzęLUBLINM 1-2900:01:0900:37:13
69SANDOMIERSKI Bartłomiej 693wkurw_teamMARKIM 1-2900:01:2100:37:22
70POGORZELSKI Kuba 628MARKIM 1-2900:00:1300:37:36
71WILEŃSKI Bartosz 990M 1-2900:01:3200:37:37
72KRÓL Wojciech 403WARSZAWAM 1-2900:01:3100:37:41
73ROSA Mateusz 669WARSZAWAM 1-2900:01:5400:38:17
74ŁAPICZ Filip 458WARSZAWAM 1-2900:00:1100:38:46
75RUCZKA Rafał 675WARSZAWAM 1-2900:00:2600:38:48
76MORAWSKI Patryk 543WARSZAWAM 1-2900:01:2000:39:19
77SAFARZYŃSKI Aleksander 689BŁONIEM 1-2900:01:5400:39:28
78LECH Bartłomiej 438SIEDLCEM 1-2900:01:5400:39:48
79PRASAL Konrad 633Rysioteam/inesSport.plŁÓDŹM 1-2900:01:0700:39:51
80OLESHKO Maksym 577WARSZAWAM 1-2900:00:1800:40:50
81JUSZCZAK Kamil 307LEGIONOWOM 1-2900:01:1800:40:58
82KACPRZYK Michał 312WARSZAWAM 1-2900:01:3500:41:11
83MATYJASIAK Mateusz 511WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:37
84BOJKO Aleksander 56WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:40
85JANICKI Mateusz 267LS WORLD RUNWARSZAWAM 1-2900:00:00
Znaleziono 85 wynik(ów)