BIEG PRZEZ MOST 2019

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1001
Wystartowało:
885
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
881
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 6.6km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.6km | 9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu6.6km
   
1GRZYBOWSKI Mariusz 237KOBYŁKAM 50-5900:00:0300:24:34
2KORSAKAS Emilis 925Na, pagauk!VILNIUSM 50-5900:00:0600:26:14
3DĄBROWSKI Mirosław 136WARSZAWAM 50-5900:00:2200:27:12
4PRZELASKOWSKI Artur 639WARSZAWAM 50-5900:00:1000:27:40
5GAJOWY Andrzej 186WARSZAWAM 50-5900:00:3300:28:47
6STAŃSKI Sławomir 743TO NATURALNEWARSZAWAM 50-5900:00:1800:29:31
7KAMOLA Sławomir 326Abba1 RunSTASI LASM 50-5900:00:1300:29:33
8URBAŃSKI Paweł 825KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-5900:00:3900:30:14
9GÓRKA Krzysztof 216GRODZISK MAZ.M 50-5900:00:1500:30:33
10ROSZAK Waldemar 671Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM 50-5900:00:2900:30:36
11KACYMIROW Tomasz 314HORNÓWEKM 50-5900:00:3400:30:55
12OLCZAK Janusz 576Bieganie 50+WARSZAWAM 50-5900:00:3300:31:13
13SZPANOWSKI Marek 962WARSZAWAM 50-5900:00:4200:31:24
14MIŁOSZ Marek 532WARSZAWAM 50-5900:00:5000:31:27
15SIESS Jarosław 704PABIANICEM 50-5900:00:2300:32:04
16SZUSTAK Darek 785RASZYNM 50-5900:00:3800:32:10
17FILIPCZUK Dariusz 169ZIELONKAM 50-5900:00:3900:32:49
18STRZAŁEK Andrzej 752Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 50-5900:00:4800:33:13
19STACHACZ Mirosław 736ZPHU DREWMAXOSTROŁĘKAM 50-5900:01:0900:33:54
20BAKUŁA Wiesław 14wampirKADZIDŁOM 50-5900:00:2600:34:16
21ŚWIERSZCZ Andrzej 797WARSZAWAM 50-5900:01:1400:34:54
22MODRZEJEWSKI Zbigniew 541LEGIONOWOM 50-5900:00:2700:35:11
23SYLWESTRZUK Mariusz 769KOBYŁKAM 50-5900:01:2500:35:14
24KAMIŃSKI Wiesław 324NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM 50-5900:01:2500:35:38
25ZDUŃSKI Jarosław 900WARSZAWAM 50-5900:01:1600:35:41
26KUBASIEWICZ Artur 418samWARSZAWAM 50-5900:01:2900:35:44
27THOMAS Szczepan 806Warszawska Akademia Karate TradycyjnegoWARSZAWAM 50-5900:00:5400:35:49
28JOŃCZYK Stanisław 297Fundacja Warszawskie Hospicjum dla DzieciLEGIONOWOM 50-5900:01:1700:38:04
29KOWALSKI Wiesław 392WARSZAWAM 50-5900:00:0300:38:24
30KRZECZEWSKI Jacek 416WARSZAWAM 50-5900:01:4800:39:20
31WASIK Piotr 836LEGIONOWOM 50-5900:01:1900:40:56
32PACHOLAK Przemysław 589WARSZAWAM 50-5900:01:4200:41:01
33STAŃCZYK Grzegorz 741ZIELONKAM 50-5900:01:4100:41:34
34WILEŃSKI Zbigniew 944Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM 50-5900:01:3300:42:07
35SZOSTAKOWSKI Jarosław 1005Biegamy z OchotąWARSZAWAM 50-5900:02:0500:43:33
36JURECKI Marek 303WARSZAWAM 50-5900:01:5500:43:36
37KIELAK Jacek 341TRUSKAWM 50-5900:00:1700:43:43
38KOSIERADZKI Paweł 379Masters DojoWARSZAWAM 50-5900:01:4600:45:54
39KUREK Gustaw 427WARSZAWAM 50-5900:02:1100:47:51
40KORNACKI Sławomir 373NIEPORĘTM 50-5900:01:2400:50:43
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
LIMCIEŚLAK Paweł 112SlowjoggingBiałołekaWARSZAWAM 50-5900:02:2900:56:55
LIMKAMIŃSKI Waldemar 323Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAM 50-5900:02:2700:57:38
43BARANOWSKI Krzysztof 18TO NATURALNEZIELONKAM 50-5900:00:00
Znaleziono 43 wynik(ów)