BIEG PRZEZ MOST 2019

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1001
Wystartowało:
885
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
881
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.6km | 9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu6.6km9km
    
1RUSIN Michał 679KS StaszewscyJABŁONNAM 1-2900:00:0000:32:1100:44:25
2PYSZEL Florian 651Pan MatematykaMIŃSK MAZOWIECKIM 1-2900:00:0000:20:5000:28:37
3PRZESTRZELSKI Kajetan 980SIEDLCEM 1-2900:00:0000:21:3300:29:33
4KLAŚ Łukasz 348Nudne PiątkiWARSZAWAM 40-4900:00:0100:23:0900:31:51
5GOZDEK Radek 214BieganiePo40.pl Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0100:23:0900:31:51
6JASTRZĘBSKI Kamil 284DuklanowskiTeam/SKB KraśnikKRAŚNIKM 1-2900:00:0100:19:5600:27:17
7SKIBIŃSKI Mikołaj 714Duklanowski Team / adidas Warsaw Runners / @arkenya_teamPOZNAŃM 30-3900:00:0100:22:0700:30:20
8ŚWIRGOŃ Adam 800TrenerBiegania.plWARSZAWAM 1-2900:00:0100:21:2000:29:18
9HILDEBRAND Marcin 249OutletBiegowy /Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:0200:23:5600:33:08
10ORZEŁ Michał 1014WARSZAWAM 30-3900:00:0200:22:1700:30:10
11PRZYBYŁA Krzysztof 641Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:0200:23:3600:32:08
12MACHOWSKI Paweł 478Warszawskie Sankt MoritzWARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:1300:30:30
13PARSZCZYŃSKI Łukasz 599Team ParszczynskichWARSZAWAM 30-3900:00:0200:20:2600:28:15
14GAWRON Paweł 193@arkenya_teamWARSZAWAM 1-2900:00:0200:21:3800:29:54
15OMIELAN Wojciech 582WARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:4000:31:21
16WASIEWICZ Krzysztof 835PIASECZNOM 1-2900:00:0200:20:1500:27:56
17MLĄCKI Alan 538Team KopećKOŁBIELM 1-2900:00:0200:23:5000:32:50
18WYSOCKI Marcin 881WARSZAWIAKYMICHAŁOWICEM 30-3900:00:0300:23:2100:31:47
19KOWALSKI Wiesław 392WARSZAWAM 50-5900:00:0300:38:2400:54:13
20TOMASZEK Robert 810WARSZAWAM 40-4900:00:0300:25:5300:35:44
21NOWOCIEŃ Jacek 570UKS RusiecPODKOWA LEŚNAM 60+00:00:0300:26:4500:36:36
22GRZYBOWSKI Mariusz 237KOBYŁKAM 50-5900:00:0300:24:3400:33:34
23BOMBA Tomek 57WARSZAWAM 1-2900:00:0300:24:5200:34:02
24SIERADZKI Krzysztof 700WARSAWM 30-3900:00:0300:24:2800:33:42
25MICHALSKI Piotr 524PIASECZNOM 30-3900:00:0300:22:0400:30:30
26KRUPA Paweł 408Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM 40-4900:00:0300:24:5000:34:19
27SZCZEPAŃSKI Piotr 923KONDYCJAKONSTANCIN-JEZIORNAM 1-2900:00:0300:35:5900:43:31
28JOSYPENKO Jędrzej 924Dream RunWARSZAWAM 30-3900:00:0300:22:4000:31:23
29BUKOWSKI Janusz 999STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM 60+00:00:0300:35:5400:49:43
30ŁABĘDZKI Konrad 457Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:0300:24:1600:33:23
31MINIAKOWSKI Szymon 533WARSZAWAM 30-3900:00:0400:28:4300:39:14
32ZARODKIEWICZ Dawid 891#TZDKRASNEM 30-3900:00:0400:23:3300:32:13
33KANIA Przemyslaw 327HORNOWEKM 40-4900:00:0400:26:3200:36:52
34ZALEWSKI Dominik 886WARSZAWAM 1-2900:00:0400:25:4000:35:29
35ŁOBACZ Michał 464WARSZAWAM 30-3900:00:0400:24:2900:33:38
36BURZA Paweł 84WARSZAWAM 30-3900:00:0400:26:0200:35:59
37JAWORSKI Piotr 1000EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:00:0400:26:5900:37:22
38BRZĄKALSKI Krzysiek 73@arkenya_teamPŁOCKM 1-2900:00:0400:23:3600:32:25
39FELUCH Krzysztof 167Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0400:25:1300:34:33
40MARSZAL Mariusz 503Psychopata BiegowyWARSZAWAM 30-3900:00:0400:25:5300:35:00
41JACKOWICZ Paweł 261MIŃSK MAZOWIECKIM 30-3900:00:0400:24:4700:34:29
42ROWIŃSKI Arkadiusz 960WARSZAWAM 30-3900:00:0400:27:0700:37:02
43SUCHOLEWSKI Damian 759Kondycja PiasecznoWARSZAWAM 40-4900:00:0500:28:4200:39:21
44TRZASKOWSKI Dariusz 815Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0500:24:2600:33:36
45RAK Adam 655MPWiKWARSZAWAM 30-3900:00:0500:26:3800:37:19
46ZYCH Łukasz 910MARKIM 30-3900:00:0500:26:1100:36:46
47SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 773WARSZAWAM 30-3900:00:0500:25:5300:35:19
48SIEGIEDA Michał 699Adidas RunnersWARSZAWAM 30-3900:00:0500:26:2100:36:33
49GRUZA Marek 228BieganiePo40.plKAZUŃ BIELANYM 40-4900:00:0500:24:5600:34:24
50LISZKIEWICZ Konrad 453ZABORÓWEKM 30-3900:00:0500:26:2500:36:41
51KUREK Marcin 428DUCZKIM 40-4900:00:0500:27:1000:37:34
52KACZYŃSKI Grzegorz 320KB WYSZKÓWWYSZKÓWM 40-4900:00:0500:25:3200:34:56
53VASHKEVICH Vital 826WARSAWM 30-3900:00:0500:25:2100:34:47
54JERUĆ Łukasz 292Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:0500:25:5000:35:12
55BORCZYŃSKI Piotr 59Młodzieżowa Rada m.st. WarszawyWARSZAWAM 1-2900:00:0500:34:0300:48:52
56LATAK Michał 436JacekBiega Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0500:26:4100:36:51
57NIEGOWSKI Robert 559STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREM 30-3900:00:0600:25:5300:35:27
58TOBOTA Maciej 807WARSZAWAM 40-4900:00:0600:29:1300:40:08
59ZDANOWSKI Tomek 899TRIZARZASITNEM 1-2900:00:0600:27:2200:38:17
60CHOTOMSKI Marcin 99LEGIONOWOM 30-3900:00:0600:33:1800:45:48
61LEWANDOWSKI Mateusz 446NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-2900:00:0600:25:2600:35:04
62MARYNOWSKI Wojciech 505Ludzie SztosyWARSZAWAM 1-2900:00:0600:25:5600:35:45
63ZHENG Haishan 902LESNOWOLAM 30-3900:00:0600:26:0400:36:05
64JUSIŃSKI Krystian 306Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM 30-3900:00:0600:25:4600:34:53
65MICHALSKI Damian 523Alior Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0600:25:3400:35:22
66KLIMKIEWICZ Michał 353WARSZAWAM 1-2900:00:0600:23:5800:32:52
67KORSAKAS Emilis 925Na, pagauk!VILNIUSM 50-5900:00:0600:26:1400:36:16
68DZIUBIŃSKI Maciek 161WARSZAWAM 1-2900:00:0600:29:0900:39:52
69WALECKI Romuald 959Klub Samicy NosorożcaWARSZAWAM 40-4900:00:0600:32:3200:45:41
70KUBERA Piotr 981JÓZEFÓWM 40-4900:00:0600:24:5900:34:01
71PIATKA Tomasz 615Enel-Sport Runners TeamWARSZAWAM 30-3900:00:0700:25:5300:35:24
72KILJAŃCZYK Dominik 347Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM 1-2900:00:0700:27:1700:38:00
73SMORAWSKI Wodzisław 722WARSZAWAM 30-3900:00:0700:27:4100:38:09
74KRUPIŃSKI Marek 410DĄBROWSKI TEAM /Zabiegane dniOSTROŁĘKAM 1-2900:00:0700:29:1500:40:32
75GŁOWACKI Paweł 205Serock Biega z Hotelem NarvilSEROCKM 30-3900:00:0700:25:5300:35:18
76SAŁATKA Krzysztof 692Triathlon SerwisWARSZAWAM 40-4900:00:0700:24:3000:33:31
77ŁOZOWSKI Olaf 468GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:0700:25:4600:34:56
78ŁĘGOCKI Marcin 463Pietrzyk Running Team / WSEWS WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:0700:24:5700:33:55
79MICHNOWSKI Sebastian 525WARSZAWAM 40-4900:00:0800:27:0600:37:19
80GRYSZPANOWICZ Piotr 234Sąsiady latają razemWARSZAWAM 40-4900:00:0800:26:1700:36:10
81KOWAL Krzysztof 388Sasiady lataja razemWARSZAWAM 40-4900:00:0800:26:3800:37:02
82GIERAK Kris 199Santander RunnersWARSZAWAM 30-3900:00:0800:26:4500:36:53
83TOMASZEWSKI Marek 811WARSZAWAM 40-4900:00:0800:29:2500:40:34
84PROKOPIUK Grzegorz 945WARSZAWAM 40-4900:00:0800:31:2100:43:08
85ORŁOWSKI Krzysztof 585PARKRUN WARSZAWA BRÓDNOWARSZAWAM 40-4900:00:0800:31:2800:44:00
86SPYCHAŁA Piotr 735WARSZAWAM 40-4900:00:0900:26:3400:36:36
87MŁYŃSKI Mariusz 539WARSZAWAM 1-2900:00:0900:27:1800:38:03
88STYRNIK Krystian 757AZS UP LUBLINOŻARÓWM 1-2900:00:0900:25:0200:34:55
89MIANOWSKI Marcin 519OTWOCKM 40-4900:00:0900:32:4000:47:38
90ŚLIMKO Daniel 792Olej Running TeamWARSZAWAM 30-3900:00:1000:28:3900:39:05
91PIERZAK Olaf 617WARSZAWAM 40-4900:00:1000:29:4200:40:44
92PRZELASKOWSKI Artur 639WARSZAWAM 50-5900:00:1000:27:4000:38:20
93KUBIAK Sławomir 419WARSZAWAM 40-4900:00:1000:26:3500:36:47
94TYMICKI Krzysztof 821LEGIONOWOM 40-4900:00:1000:28:1600:38:34
95KORSAKOV Kostiantyn 376-WARSZAWAM 40-4900:00:1000:26:2800:36:26
96BARTYCZAK Michał 24WARSZAWAM 1-2900:00:1000:28:4300:40:52
97KOSTRUBIEC Grzegorz 381WARSZAWAM 30-3900:00:1100:34:3400:47:47
98STĘPIEŃ Adam 745ananASyWARSZAWAM 30-3900:00:1100:28:2000:39:05
99SZYMAŃSKI Andrzej 787WARSZAWAM 30-3900:00:1100:29:1500:40:30
100MAKOWSKI Marcin 483WARSZAWAM 30-3900:00:1100:29:5900:40:57
101ANDRZEJEWSKI Mariusz 7T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAM 30-3900:00:1100:27:3700:37:19
102ZAJĄC Wacław 882Team ParszczyńskichWARSZAWAM 40-4900:00:1100:27:0700:37:03
103KOBUS Igor 359WARSZAWAM 1-2900:00:1100:29:0600:40:17
104ŁAPICZ Filip 458WARSZAWAM 1-2900:00:1100:38:4600:52:05
105JUTKIEWICZ Marcin 993WARSZAWAM 30-3900:00:1100:26:2400:36:07
106NOZDRYN-PŁOTNICKI Marcin 572WARSZAWAM 40-4900:00:1200:28:0900:40:56
107PODGÓRSKI Krzysztof 626Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoKATOWICEM 1-2900:00:1200:29:3800:41:43
108KLEPACKI Paweł 349WARSZAWAM 30-3900:00:1200:33:4200:47:09
109KLEPACKI Piotr 350PIOTRKOW TRYB.M 30-3900:00:1200:33:0300:44:46
110MIKULSKI Jacek 530Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 40-4900:00:1200:27:1100:37:23
111WOJCIECHOWSKI Artur 869:)WARSZAWAM 1-2900:00:1200:28:3700:41:12
112KUMALA Sebastian 425BEDKOWICEM 30-3900:00:1200:35:3600:49:55
113CZUDOWSKI Tomasz 127Duklanowski TeamWARSAWM 40-4900:00:1200:29:0800:40:09
114ADAMKIEWICZ Marcin 961Inicjatywa Mieszkańców BiałołękiWARSZAWAM 30-3900:00:1200:33:0800:47:08
115LIBOLD Maciek 447WARSZAWAM 30-3900:00:1300:32:3900:44:36
116DZIUBA Tomasz 160MastersdojoWARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:3200:38:20
117KNYCHAS Darek 358PZU Sport TeamWARSZAWAM 40-4900:00:1300:26:4500:36:20
118CIEŚLAK Piotr 111WARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:2500:37:12
119MAŃKA Krzysztof 496PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:4600:38:15
120SUŁKOWSKI Tomasz 764WARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:4400:38:41
121CHOJECKI Robert 94ExplosionMARKIM 1-2900:00:1300:28:2600:39:24
122POGORZELSKI Kuba 628MARKIM 1-2900:00:1300:37:3600:53:06
123JUREK Przemysław 304KS StaszewscyWARSZAWAM 40-4900:00:1300:27:0500:37:08
124KAMOLA Sławomir 326Abba1 RunSTASI LASM 50-5900:00:1300:29:3300:41:33
125ZGODA Mateusz 941Naprzód MłocinyWARSZAWAM 1-2900:00:1300:27:0400:37:02
126KNAP Piotr 987M 30-3900:00:1300:27:1100:37:20
127ZDUNEK Michał 966wkurw_teamWARSZAWAM 40-4900:00:1400:28:4400:39:57
128GOLEC Grzegorz 209Team ParszczyńskichWARSZAWAM 40-4900:00:1400:28:1000:38:41
129PAWŁOWSKI Piotr 926BBL WydminyWARSZAWAM 40-4900:00:1400:29:2000:40:13
130KRUK Marcin 978M 30-3900:00:1400:29:3000:40:51
131SARZAŁA Dariusz 996M 60+00:00:1500:27:2200:37:50
132REWERA Robert 658PKO Bank PolskiWARSZAWAM 40-4900:00:1500:28:2200:39:24
133MATYSIAK Paweł 512pawelbiega.plŻYRARDÓWM 30-3900:00:1500:29:0800:40:18
134FALKOWSKI Łukasz 165WARSZAWAM 30-3900:00:1500:27:3800:38:24
135GÓRKA Krzysztof 216GRODZISK MAZ.M 50-5900:00:1500:30:3300:41:41
136DRABOT Wojciech 151Asseco Active TeamWARSZAWAM 1-2900:00:1500:29:5100:40:57
137DRABOT Andrzej 152Asseco Active TeamWARSZAWAM 40-4900:00:1500:29:5100:40:57
138WEREDA Paweł 841WARSZAWAM 40-4900:00:1500:29:5000:41:07
139SKŁUCKI Hubert 715Run Team NasielskNASIELSKM 40-4900:00:1600:31:2100:44:24
140URBANIAK Michał 823KIELCEM 30-3900:00:1600:30:0200:41:21
141BIENIAS Arkadiusz 42WARSZAWAM 30-3900:00:1600:37:4900:51:14
142KWIATKOWSKI Adam 435KB WyszówWYSZKÓWM 30-3900:00:1600:28:0600:38:48
143KIELAK Jacek 341TRUSKAWM 50-5900:00:1700:43:4301:01:07
144JAWORSKI Arkadiusz 289IZABELINM 30-3900:00:1700:27:0100:37:25
145GÓRSKI Marcin 217Ministerstwo ZdrowiaWARSZAWAM 30-3900:00:1700:28:1800:38:39
146HUSZCZA Paweł 254WARSZAWAM 30-3900:00:1700:30:4900:42:36
147PALUCH Kamil 593WARSZAWAM 30-3900:00:1700:29:3900:41:02
148ZYGADŁO Piotr 911WARSZAWAM 30-3900:00:1800:35:3900:48:41
149SARZAŁA Bartłomiej 554M 1-2900:00:1800:28:5400:39:29
150PRUSIK Piotr 637WARSZAWAM 1-2900:00:1800:27:2700:37:19
151ŁUBIŃSKI Krzysztof 469WARSZAWAM 40-4900:00:1800:30:3800:42:06
152OLESHKO Maksym 577WARSZAWAM 1-2900:00:1800:40:5000:57:11
153STAŃSKI Sławomir 743TO NATURALNEWARSZAWAM 50-5900:00:1800:29:3100:40:20
154GAJOWNICZEK Sławomir 185WARSZAWAM 30-3900:00:1900:27:2000:37:34
155SOBOCIŃSKI Michał 726PlayWARSZAWAM 40-4900:00:1900:28:0400:38:12
156WICIK Juliusz 846WARSZAWAM 30-3900:00:1900:28:4500:39:18
157SLEPOWRONSKI Bogdan 718To NaturalneWARSZAWAM 30-3900:00:1900:26:5700:37:21
158NOWACKI Julian 938TO NATURALNEWARSZAWAM 60+00:00:1900:35:0300:48:14
159JANKOWSKI Jakub 274BRWINÓWM 1-2900:00:2000:27:2600:38:19
160ŻYLAK Adrian 920Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:2000:30:0300:41:13
161JÓZWIK Robert 298HARX TeamWARSZAWAM 40-4900:00:2000:37:0300:50:29
162PAWIŃSKI Artur 606WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:3600:39:53
163MACIEJAK Robert 479WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:4200:39:29
164LEŚNIAK Piotr 443WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:3500:39:12
165WOJCIECHOWSKI Marek 870Adidas Runners WarsawBIAŁYSTOKM 30-3900:00:2000:30:1700:41:54
166MOSUR Kamil 544WARSZAWAM 40-4900:00:2100:30:2700:41:54
167SMYL Jacek 724WARSZAWAM 1-2900:00:2100:30:2200:42:13
168GAJEWIAK Adam 183WARSZAWAM 40-4900:00:2100:29:0100:39:48
169WŁOSTOWSKI Marek 865Vege RunnersKRAKÓWM 30-3900:00:2100:27:1700:37:31
170ZAJDA Dominik 883WARSZAWAM 1-2900:00:2100:33:0900:46:35
171DĄBROWSKI Mirosław 136WARSZAWAM 50-5900:00:2200:27:1200:37:22
172KACZOREK Robert 318WARSZAWAM 60+00:00:2200:35:5800:49:42
173PAWLUS Bartłomiej 607WARSZAWAM 30-3900:00:2200:29:3300:40:38
174CNOTA Maciej 1040WARSZAWAM 30-3900:00:2200:28:0300:38:50
175SZYDŁO Paweł 384MIĘDZYBORÓWM 30-3900:00:2200:38:3200:54:02
176BOROWY Łukasz 66BRAJANUSZŻYRARDÓWM 30-3900:00:2200:29:5200:41:39
177ŚCIBOR Marcin 790KRASNYSTAWM 30-3900:00:2200:28:5800:40:07
178PUTON Michał 649LIPSKOM 30-3900:00:2200:26:5700:37:21
179BARSZCZEWSKI Maciej 20TN Biegówki WesołaLASKIM 40-4900:00:2200:30:3200:42:39
180BOGUCKI Michał 53WARSZAWAM 1-2900:00:2300:30:4800:43:29
181SIESS Jarosław 704PABIANICEM 50-5900:00:2300:32:0400:43:46
182STAROWICZ Kazimierz 744WARSZAWAM 30-3900:00:2300:32:0500:43:47
183TURLEJ Dariusz 818KondycjaWARSZAWAM 60+00:00:2300:28:4900:39:14
184SOŁOWIEJ Łukasz 730OIRP WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:2300:28:5200:39:17
185BARTEL Robert 22Stare Babice BiegająLIPKÓWM 40-4900:00:2400:29:2400:40:42
186GŁÓWKA Rafał 206MARKIM 40-4900:00:2400:33:0800:46:20
187VASILEV Veselin 827WARSZAWAM 30-3900:00:2400:28:5500:39:49
188KŁÓDKIEWICZ Waldemar 356KIEŁPINM 40-4900:00:2500:25:4500:35:42
189JANISZEWSKI Jan 268NIDZICAM 60+00:00:2500:36:2700:50:06
190ADAO Miguel 5WARSZAWAM 40-4900:00:2500:28:4200:39:24
191CHRÓST Marcin 100KS-ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM 30-3900:00:2500:31:0500:44:19
192GOGOLEWSKI Michał 208WARSZAWAM 40-4900:00:2500:30:2200:41:59
193PAWEŁOSZEK Robert 605Robert Spine Trener PersonalnyWARSZAWAM 40-4900:00:2600:29:3100:41:11
194GĘCA Piotr 196ZA MNĄWARSZAWAM 40-4900:00:2600:28:5300:39:49
195SURDACKI Dominik 765WARSZAWAM 30-3900:00:2600:30:1200:41:39
196RUCZKA Rafał 675WARSZAWAM 1-2900:00:2600:38:4800:55:46
197LENKIEWICZ Paweł 441WARSZAWAM 40-4900:00:2600:28:4500:39:39
198PAZIEWSKI Andrzej 608Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:2600:30:3600:42:03
199BAKUŁA Wiesław 14wampirKADZIDŁOM 50-5900:00:2600:34:1600:48:02
200BARNIK Rafał 977M 40-4900:00:2600:35:1000:48:55
201ZASŁONKA Paweł 893WARSZAWAM 30-3900:00:2600:37:0200:51:09
202KRÓL Tomasz 402NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:00:2700:31:2900:43:30
203MODRZEJEWSKI Zbigniew 541LEGIONOWOM 50-5900:00:2700:35:1100:48:36
204RYTKOWSKI Piotr 685WARSZAWAM 30-3900:00:2700:29:4500:39:11
205JĘDRUSZCZAK Adam 295Goggle park teamWARSZAWAM 1-2900:00:2700:29:5200:41:17
206JÓŹWIK Grzegorz 300WARSZAWAM 40-4900:00:2700:31:5200:44:43
207KOWALSKI Marek 393NunaNASIELSKM 30-3900:00:2800:30:2500:41:36
208KARPIŃSKI Marcin 982WARSZAWAM 30-3900:00:2800:31:1400:42:40
209ŻUK Paweł 917Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:2900:28:4600:39:16
210ROSZAK Waldemar 671Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM 50-5900:00:2900:30:3600:42:32
211BEKKER Piotr 983M 30-3900:00:2900:29:4600:40:25
212STOKOWSKI Paweł 985M 30-3900:00:2900:32:5900:45:25
213KOŁOMAŃSKI Marek 360EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:00:3000:30:1300:42:19
214CZYŻYK Marcin 129ITMBW KrakówKRAKÓWM 30-3900:00:3000:30:0800:41:29
215PADYSZ Arek 591WARSZAWAM 40-4900:00:3000:30:4500:42:06
216MANOWIECKI Grzegorz 495BraverheartsLEGIONOWOM 40-4900:00:3000:30:1100:42:18
217LEBIODA Tomasz 437WARSZAWAM 1-2900:00:3000:33:4200:47:40
218RABIEJ Wojciech 652Duklanowski TeamWARSZAWAM 40-4900:00:3000:29:4300:40:50
219PASIŃSKI Daniel 949Grupa Biegowa UM WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:3000:32:3200:45:17
220KOWNACKI Marcin 396WARSZAWAM 40-4900:00:3100:31:4200:44:15
221ROGOZINSKI Adrian 664WARSZAWAM 1-2900:00:3100:29:0100:40:25
222ZIELINSKI Krzysztof 904HikingToursWARSZAWAM 40-4900:00:3100:28:4400:39:03
223KIELCZYKOWSKI Janusz 342EUROBUDOWAWARSZAWAM 40-4900:00:3100:27:5200:37:51
224GOLINSKI Artur 210WARSZAWAM 40-4900:00:3100:29:4500:41:02
225CZAJKOWSKI Marek 122Warsaw Run ClubWARSZAWAM 40-4900:00:3100:29:0300:40:15
226MICHALAK Jacek 522RAJSZEWM 30-3900:00:3100:30:1000:40:56
227PUCHACZ Przemysław 647WARSZAWAM 30-3900:00:3100:34:4200:49:52
228RAK Michał 654WARSZAWAM 30-3900:00:3200:28:4400:39:13
229SANTAREK Wojciech 694SZCZECINM 40-4900:00:3200:29:0600:40:16
230WITUSIK Paweł 856WARSZAWAM 40-4900:00:3200:32:2100:44:30
231WITUSIK Szymon 857WARSZAWAM 1-2900:00:3200:32:2000:44:02
232WIŚNIEWSKI Paweł 854ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAŁOMIANKIM 40-4900:00:3200:32:1900:44:42
233TOCZEWSKI Kamil 809JacekBiega Runing TeamWARSZAWAM 1-2900:00:3200:30:3600:42:33
234DERESZEWSKI Piotr 141ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-4900:00:3200:32:3100:44:58
235OLCZAK Janusz 576Bieganie 50+WARSZAWAM 50-5900:00:3300:31:1300:42:37
236FRĄCKOWSKI Sławomir 177WARSZAWAM 40-4900:00:3300:31:1300:43:07
237BICZAN Kamil 39WARSZAWAM 30-3900:00:3300:27:4100:38:17
238GAJOWY Andrzej 186WARSZAWAM 50-5900:00:3300:28:4700:39:23
239SZLACHTA Wiesław 776WARSZAWAM 40-4900:00:3300:34:5700:48:47
240WILCZYNSKI Tomasz 850WARSZAWAM 30-3900:00:3300:28:4400:38:50
241LIPIŃSKI Oskar 932WARSZAWAM 30-3900:00:3300:31:2100:43:29
242ŻURAWSKI Marcin 919Biegam na Tarchominie/adidas Runners WarsawWARSZAWAM 40-4900:00:3400:32:1300:44:12
243WASILEWSKI Grzegorz 837Run Team NasielskPŁONSKM 30-3900:00:3400:34:2500:47:06
244KACYMIROW Tomasz 314HORNÓWEKM 50-5900:00:3400:30:5500:42:40
245WERNER Kamil 842Biegam na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:3400:25:5700:35:32
246ROGALA Marcin 662WARSZAWAM 30-3900:00:3400:32:1500:45:01
247WACH Michał 828Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:3500:32:0000:43:40
248CZAPSKI Michał 124Biegam na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:3500:32:3800:45:31
249MALIK Gabriel 488WARSZAWAM 40-4900:00:3500:29:0900:39:36
250PTAK Krzysztof 645WARSZAWAM 40-4900:00:3500:36:2600:50:59
251IDZIAK Jarosław 921WARSZAWAM 30-3900:00:3500:31:2000:45:08
252TRATKIEWICZ Marek 813WARSZAWAM 40-4900:00:3600:34:3700:47:38
253CIERNIAK Franciszek 107Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM 1-2900:00:3600:29:3300:40:06
254MUCHA Grzegorz 549WARSZAWAM 60+00:00:3600:36:2000:50:22
255ADAMIAK Piotr 1WARSZAWAM 40-4900:00:3600:33:0000:45:14
256JAROSZEK Piotr 281Vege RunnersKRECZKIM 30-3900:00:3600:31:3300:43:50
257KOPER Sebastian 369Carrefour Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:3700:32:3700:45:17
258MAKOWSKI Krystian 484Run4FunWARSZAWAM 1-2900:00:3700:31:0400:42:56
259KASKA Mateusz 334WOŁOMINM 30-3900:00:3700:31:3100:44:19
260ŚWIECA Marcin 796WARSZAWAM 30-3900:00:3700:28:3900:39:28
261WŁODARCZYK Maciej 860WARSZAWAM 40-4900:00:3800:40:5300:57:17
262ŁUCZAK Piotr 471PKO Bank Polski SAWARSZAWAM 40-4900:00:3800:38:2700:53:35
263RUSIN Bartosz 678KS StaszewscyJABŁONNAM 40-4900:00:3800:31:3200:43:46
264SZUSTAK Darek 785RASZYNM 50-5900:00:3800:32:1000:44:04
265BŁASZCZYK Bartłomiej 48OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:3800:28:2900:39:04
266PERLAN Robert 611Dystans LesznoLESZNOM 40-4900:00:3900:31:4100:43:26
267PIOTROWSKI Michał 625BŁONIEM 30-3900:00:3900:29:2200:39:31
268PRZYBOROWSKI Rafał 640ŻUROMINM 30-3900:00:3900:42:3700:58:34
269BLASZCZYNSKI Witold 47WARSZAWAM 40-4900:00:3900:30:2700:41:52
270FILIPCZUK Dariusz 169ZIELONKAM 50-5900:00:3900:32:4900:45:33
271RYGALSKI Maciej 682Fama RunnersWARSZAWAM 40-4900:00:3900:29:4900:40:42
272URBAŃSKI Paweł 825KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-5900:00:3900:30:1400:41:35
273KOWALCZYK Zdzisław 968JW 2189WARSZAWAM 40-4900:00:4000:35:0200:48:58
274DOMŻALSKI Artur 148WARSZAWAM 30-3900:00:4000:30:4100:42:20
275ŚCIBISZ Tomek 789WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:4600:43:26
276ŚCIOCH Michał 791WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:0500:42:33
277ROJEK Rafał 665WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:4500:43:45
278LIS Kamil 449Grupa Biegowa UM W-waRADWANKÓW SZLACHECKIM 30-3900:00:4000:49:2801:08:55
279SZYMAŃSKI Jacek 786WARSZAWAM 40-4900:00:4100:30:2900:41:18
280PRĘDOTA Krzysztof 635Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4100:30:3200:41:22
281KACHNIARZ Sławomir 308Kawaii SushiLEGIONOWOM 40-4900:00:4100:31:0300:43:29
282KILIAŃSKI Rafał 345Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4100:31:1700:42:47
283BADOWSKI Piotr 12Deutsche Bank Marathon TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4100:30:1700:41:38
284ŁUKASIAK Jan 474WARSZAWAM 30-3900:00:4100:29:3400:41:04
285WĄSOWSKI Michał 840WARSZAWAM 30-3900:00:4100:39:4400:55:23
286ŻÓŁKOWSKI Marek 914Team ZabieganeDniWARSZAWAM 60+00:00:4200:32:3600:44:33
287PERKOWSKI Paweł 610WARSZAWAM 30-3900:00:4200:31:4000:43:34
288WŁODKOWSKI Robert 864Trucht tarchomin teamWARSZAWAM 30-3900:00:4200:28:3800:39:13
289BEDNARSKI Tomasz 32WARSZAWAM 40-4900:00:4200:34:0000:45:56
290MARUSZAK Łukasz 504Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:4200:34:0800:46:45
291PIOTROWSKI Arkadiusz 933#arusbiegaWARSZAWAM 30-3900:00:4200:38:3200:52:52
292SZPANOWSKI Marek 962WARSZAWAM 50-5900:00:4200:31:2400:42:34
293PRZYBYSZ Tomasz 643WARSZAWAM 1-2900:00:4200:32:0800:44:21
294ZNAMIEC Marcin 906IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM 40-4900:00:4300:29:0500:39:53
295DALECKI Łukasz 130NOWE PIEŚCIROGIM 30-3900:00:4300:31:1000:42:30
296ROSŁONIEC Kamil 670RZĄŚNIKM 1-2900:00:4300:30:3700:41:57
297ŻOCHOWSKI Paweł 912SKRZESZEWM 30-3900:00:4300:31:1300:43:45
298BAJDAŁA Robert 13WARSZAWAM 30-3900:00:4300:29:3600:41:10
299DUDKO Mikalai 156JacekBiega Running TeamWARSAWM 30-3900:00:4300:32:2500:45:08
300BARTOSZEWSKI Daniel 23GÓRA KALWARIAM 1-2900:00:4400:35:3300:49:21
301WIERZCHOŁOWSKI Marcin 848WARSZAWAM 40-4900:00:4400:31:2700:43:15
302FALBA Zbigniew 163MetLife RunWARSZAWAM 40-4900:00:4400:30:3500:42:06
303CELIŃSKI Rafał 87WARSZAWAM 40-4900:00:4500:31:4400:43:21
304BIEDROŃ Artur 40Tarcho ChartyWARSZAWAM 40-4900:00:4500:33:1400:45:39
305KULISZEWSKI Maciej 424GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:4500:39:2800:54:41
306RUTKOWSKI Michał 680Karaś Swimming TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4500:31:2300:43:00
307SZCZĘSNY Paweł 774WARSZAWAM 40-4900:00:4500:30:4100:42:47
308OSTROWSKI Marcin 951PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4500:29:5600:40:17
309POLAK Michał 629WARSZAWAM 30-3900:00:4600:33:4800:46:40
310CZAJKOWSKI Marcin 123NOWE OSINYM 1-2900:00:4600:30:2300:41:27
311SAŁASZEWSKI Łukasz 691WARSZAWAM 40-4900:00:4700:32:0500:43:35
312JANKOWSKI Dariusz 275Pałuki Running TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4700:32:1700:43:37
313SUCHODOLSKI Mariusz 758Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4700:32:1800:44:08
314KIESZEK Tadeusz 344Dystans LesznoLESZNO /WARSZAWYM 60+00:00:4700:31:1600:42:29
315KRÓLCZYŃSKI Maciej 994GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:4700:31:2600:42:59
316LISZEWSKI Krzysztof 452Run Team NasielskWARSZAWAM 40-4900:00:4800:33:0500:45:31
317MIODUSZEWSKI Adrian 534WARSZAWAM 1-2900:00:4800:31:3200:42:49
318GIL Wojciech 201NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM 40-4900:00:4800:32:1400:43:59
319STRZAŁEK Andrzej 752Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 50-5900:00:4800:33:1300:45:55
320ZIELIŃSKI Jacek 1002WARSZAWAM 40-4900:00:4800:30:1700:41:30
321BARAN Grzegorz 19WARSZAWAM 40-4900:00:4800:30:4400:42:14
322CHMIELECKI Tomasz 91LOTAMS TeamPIASTÓWM 40-4900:00:4800:33:4100:47:07
323SZCZEPAŃSKI Marcin 771Wataha-WarszawaPIASECZNOM 30-3900:00:4800:33:3100:46:21
324SKARŻYŃSKI Adam 711Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 30-3900:00:4800:32:5200:45:17
325CHMARZYŃSKI Paweł 90ŚlęzakteamSULEJÓWEKM 30-3900:00:4900:28:1500:38:39
326WINIARCZYK Bartłomiej 852WARSZAWAM 1-2900:00:4900:30:4700:42:56
327ODZIEMCZYK Sebastian 574WARSZAWAM 30-3900:00:4900:32:4600:45:15
328ŚWIĆ Rafał 793Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4900:32:4100:45:02
329GAWŁOWSKI Adam 192WARSZAWAM 30-3900:00:5000:37:2100:52:15
330JANKOWSKI Andrzej 276CAT-FITZEGRZEM 40-4900:00:5000:32:2900:44:23
331MATEŃKA Piotr 508Dyspozycja Dnia TeamWARSZAWAM 40-4900:00:5000:32:5600:45:25
332SZLENDAK Marek 777RYKIM 30-3900:00:5000:31:5500:43:33
333MIŁOSZ Marek 532WARSZAWAM 50-5900:00:5000:31:2700:43:17
334KONIECKI Tomasz 363WARSZAWAM 40-4900:00:5100:33:1300:45:16
335BOROWSKI Mariusz 65WARSZAWAM 40-4900:00:5100:32:5600:45:00
336MAZUR Michał 514WARSZAWAM 30-3900:00:5100:36:3600:49:35
337SOPELEWSKI Sebastian 731WARSZAWAM 30-3900:00:5100:33:4600:46:41
338FABIANOWICZ Paweł 162BOŚ BANK SAWARSZAWAM 30-3900:00:5200:32:3500:45:21
339MITURA Grzegorz 537WARSZAWAM 30-3900:00:5200:34:3000:47:44
340ŁABA Piotr 455ZIELONKAM 40-4900:00:5200:33:3500:46:31
341KRUSZEWSKI Piotr 412ZIELONKAM 40-4900:00:5200:33:3500:46:31
342FRYCZ Michał 178WARSZAWAM 40-4900:00:5200:32:0200:44:18
343BITKOWSKI Bartek 46WARSZAWAM 40-4900:00:5200:33:1900:45:05
344CHUDIO Marcin 103WARSZAWAM 30-3900:00:5200:32:3900:45:22
345DUDA Jacek 953PRUSZKÓWM 30-3900:00:5200:31:1800:42:45
346MARCZEWSKI Marcin 499RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:5900:45:54
347KACPURA Piotr 313STOCZEKM 40-4900:00:5300:32:1300:43:52
348KONDRAK Piotr 362Vege RunnersWARSZAWAM 40-4900:00:5300:29:5700:41:08
349MYSZKE Artur 553WARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:2600:44:49
350MAREK Bartłomiej 500DĘBE WIELKIEM 30-3900:00:5300:32:3800:44:29
351POŁEĆ Andrzej 631WARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:2100:44:51
352WOJTAS Michał 929WARSZAWAM 1-2900:00:5300:33:1000:45:11
353DRZYMALA Krzysztof 154WARSZAWAM 30-3900:00:5300:31:1700:42:40
354SIERZPUTOWSKI Piotr 703OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:5400:31:3100:42:51
355SZOPA Sławomir 780WARSZAWAM 40-4900:00:5400:33:1200:45:58
356KUCZYNSKI Igor 421APTEKARZ WARSZAWSKIWARSZAWAM 40-4900:00:5400:33:5800:46:55
357RUMIANEK Marcin 677fb.com/rumianekWARSZAWAM 30-3900:00:5400:37:0900:52:19
358TARASIUK Łukasz 804MROZYM 40-4900:00:5400:32:2400:44:14
359THOMAS Szczepan 806Warszawska Akademia Karate TradycyjnegoWARSZAWAM 50-5900:00:5400:35:4900:49:35
360JANKOWSKI Michał 942WARSZAWAM 40-4900:00:5400:34:2100:48:13
361JANISZEWSKI Rafał 269LEGIONOWOM 30-3900:00:5500:31:5100:42:40
362JAWORSKI Łukasz 288WARSZAWAM 40-4900:00:5500:31:1200:42:29
363GRABOWSKI Łukasz 219WARSZAWAM 30-3900:00:5500:34:4900:48:51
364RÓŻYCKI Jarosław 673LEGIONOWOM 30-3900:00:5500:31:0200:42:26
365BORUSZEWSKI Maciej 67WARSZAWAM 40-4900:00:5500:35:0800:48:21
366BAZYLEWICZ Hubert 27WARSZAWAM 30-3900:00:5500:32:1500:45:06
367DEREWICZ Mariusz 142WARSZAWAM 30-3900:00:5500:31:5800:43:40
368TUCZYŃSKI Robert 816ORT ŁomiankiŁOMIANKIM 40-4900:00:5600:34:4200:47:58
369JABŁONKA Radosław 258DZIADY OCRWYSZKÓWM 40-4900:00:5600:34:3100:48:07
370FRĄCKIEWICZ Dariusz 176Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:5600:30:1800:41:57
371WOŁOWSKI Kamil 874WARSZAWAM 30-3900:00:5600:32:0200:43:35
372GRYCNER Paweł 230Shakalaka Boom BoomWARSZAWAM 30-3900:00:5600:33:2900:45:55
373SMUŁEK Rafał 723WARSZAWAM 1-2900:00:5600:32:1300:44:21
374WANOWSKI Andrzej 832Rozbiegamy nowy dwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 60+00:00:5700:33:2700:46:01
375GAWLIK Arkadiusz 191Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:5700:31:4500:43:47
376GÓRKA Marcin 215POLSAWARSZAWAM 40-4900:00:5700:32:1100:44:14
377GRZYMAŁA Andrzej 940WARSZAWAM 40-4900:00:5700:30:5900:42:51
378PĘDZICH Przemysław 614WARSZAWAM 30-3900:00:5800:33:3800:48:19
379MATUSZEWSKI Paweł 510NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:00:5800:35:0700:48:21
380SULICH Mateusz 761LEGIONOWOM 1-2900:00:5800:35:0400:47:38
381KLUJ Bogusław 354Biegnę dla Sandry i RobertaZAKRĘTM 60+00:00:5900:34:4300:47:37
382NIEDZIELA Dominik 558WARSZAWAM 40-4900:00:5900:31:1900:43:00
383KRZYWIEC Przemysław 417FALENTYM 30-3900:00:5900:35:0100:47:31
384CIOŁEK Robert 114Masters DojoWARSZAWAM 40-4900:00:5900:32:0900:43:46
385KMIEĆ Kamil 357ZĄBKIM 1-2900:00:5900:33:1400:45:09
386GARBACZEWSKI Zbigniew 189Grupa Biegowa UM W-waJABŁONNAM 40-4900:00:5900:33:0200:46:38
387DOMINIAK Zbigniew 147GrupaZeroWARSZAWAM 40-4900:00:5900:32:0900:44:26
388SZTRANTOWICZ Piotr 783WARSZAWAM 40-4900:01:0000:33:5300:46:59
389JASIŃSKI Adam 283ZĄBKIM 30-3900:01:0000:34:0600:46:28
390MAMLA Zbigniew 493Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:01:0100:35:0100:48:02
391DRABIK Michał 150WARSZAWAM 40-4900:01:0100:39:4500:56:01
392ZAKRZEWSKI Marek 884EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:01:0100:35:0400:47:57
393CHOJNOWSKI Andrzej 96Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:01:0200:34:3000:47:50
394RZECZKOWSKI Zygmunt 686Metro WarszawskieWARSZAWAM 60+00:01:0200:32:0800:44:21
395BIENIEK Wojciech 43Trener24WARSZAWAM 30-3900:01:0200:32:4700:45:13
396KRYSIK Arkadiusz 414TŁUSZCZM 40-4900:01:0200:29:5600:41:44
397FLORYSIAK Artur 175WARSZAWAM 40-4900:01:0300:34:0800:46:31
398WOJNARSKI Janusz 871WARSZAWAM 60+00:01:0300:32:3000:44:30
399ŁOBODA Piotr 465WAŁCZM 40-4900:01:0300:35:4600:49:52
400BEDNARZAK Tadeusz 33YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM 60+00:01:0400:36:2300:50:31
401MATUSEWICZ Krzysztof 509WARSZAWAM 40-4900:01:0400:35:4500:49:29
402MANCZENKO Eugeniusz 494Leśne SzychyWARSZAWAM 30-3900:01:0400:32:4300:44:27
403RODZOŚ Bartosz 661WARSZAWAM 30-3900:01:0400:37:3600:51:22
404PASZKOWSKI Cezary 603WARSZAWAM 40-4900:01:0400:32:4400:44:27
405RULAK Jerzy 986M 30-3900:01:0400:35:1300:48:41
406CIESIELSKI Rafał 109Wojewódzcy TeamWARSZAWAM 40-4900:01:0500:34:5800:47:46
407BELOWSKI Leszek 34Chemik NOXY PuławyPULAWYM 60+00:01:0500:33:0900:45:42
408MILLER Daniel Miller 531Warsaw International Triathlon Club (WITC)WARSZAWAM 40-4900:01:0600:32:1500:44:06
409KONOPACKI Maciej 365Jesteś Zwycięzcą-ChrząszczyżeszowiceWARSZAWAM 30-3900:01:0600:35:4200:49:28
410WIĘCH Andrzej 849WARSZAWAM 40-4900:01:0600:35:0000:48:26
411PANASZEWSKI Przemysław 597KOSZALINM 1-2900:01:0600:33:5100:46:13
412SYPNIEWSKI Piotr 770TKKF BłyskawicaWARSZAWAM 40-4900:01:0700:34:5800:47:34
413JANKOWSKI Tomek 273WARSZAWAM 40-4900:01:0700:39:4500:56:17
414PRASAL Konrad 633Rysioteam/inesSport.plŁÓDŹM 1-2900:01:0700:39:5100:55:30
415DYMEK Dariusz 158WARSZAWAM 40-4900:01:0800:37:4400:52:53
416PRASAL Artur 632ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM 40-4900:01:0800:39:4800:50:43
417WOŹNIAK Mateusz 876WARSZAWAM 30-3900:01:0800:37:3800:52:13
418NOSARZEWSKI Mariusz 562TRZCIANYM 40-4900:01:0800:35:5400:50:05
419BARTECKI Tomasz 967WROCŁAWM 30-3900:01:0900:34:3900:47:15
420PĘCAK Kamil 613Lubię PizzęLUBLINM 1-2900:01:0900:37:1300:52:02
421GROCHOWSKI Paweł 227PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:01:0900:34:5200:48:16
422STACHACZ Mirosław 736ZPHU DREWMAXOSTROŁĘKAM 50-5900:01:0900:33:5400:47:30
423ŁOZOWSKI Robert 467WARSZAWAM 40-4900:01:0900:37:3700:51:53
424CHĘC Tomasz 89WARSZAWAM 30-3900:01:0900:33:5100:46:08
425PATOLETA Mirek 604WARSZAWAM 40-4900:01:1000:38:1000:53:32
426DANIELSKI Jacek 132PZU Sport TeamWARSZAWAM 40-4900:01:1000:35:3500:48:59
427JACHOWSKI Paweł 260WARSZAWAM 40-4900:01:1000:37:1300:52:09
428ROJEK Hubert 666LESZCZYDÓŁ NOWINYM 1-2900:01:1000:35:3700:48:05
429MOCZYDŁOWSKI Łukasz 540Masters DojoWARSZAWAM 40-4900:01:1100:35:0800:47:57
430FEDEROWICZ Łukasz 166ZGIERZM 30-3900:01:1100:35:5600:49:34
431NAWROCKI Ryszard 556WARSZAWAM 40-4900:01:1100:36:3400:51:07
432KORLAK Łukasz 371WARSZAWAM 30-3900:01:1100:35:5600:48:58
433GOLONKA Patryk 937Masters DojoWARSZAWAM 1-2900:01:1100:36:1000:49:16
434KLIMCZYŃSKI Rafał 351WARSZAWAM 30-3900:01:1100:33:1400:45:33
435MARCINKIEWICZ Tymek 497WARSZAWAM 1-2900:01:1200:36:0700:50:44
436TOCHOWICZ Paweł 808WARSZAWAM 40-4900:01:1200:37:3900:52:27
437MENDREK Ireneusz 517TurboDzikiWARSZAWAM 30-3900:01:1200:34:4400:46:54
438FIJAŁEK Kamil 168WARSZAWAM 30-3900:01:1200:33:2600:46:12
439NOWAK Janusz 563WARSZAWAM 30-3900:01:1300:37:4600:52:19
440GRABOWSKI Jerzy 220niezrzeszonyWARSZAWAM 60+00:01:1300:36:4900:51:28
441KĘDZIERSKI Mieczysław 339TG SOKÓŁ BrwinówMILANÓWEKM 60+00:01:1300:32:5800:45:29
442SŁOMKA Bogumił 720WARSZAWAM 40-4900:01:1300:33:0900:45:51
443ŚWIST Michał 801WARSZAWAM 30-3900:01:1300:36:0000:49:22
444GMYREK Robert 207WARSZAWAM 30-3900:01:1400:35:0400:48:59
445KORNESZCZUK Wojciech 374STASI LASM 30-3900:01:1400:35:0800:48:23
446ŚWIERSZCZ Andrzej 797WARSZAWAM 50-5900:01:1400:34:5400:47:58
447ZWOLIŃSKI Grzegorz 909Reebok Run CrewWARSZAWAM 40-4900:01:1500:36:2600:49:23
448ZDUŃSKI Jarosław 900WARSZAWAM 50-5900:01:1600:35:4100:50:10
449CHRZANOWSKI Wojciech 102CjhrzanowskiTeamWARSZAWAM 30-3900:01:1600:33:3900:46:22
450ANIOŁKOWSKI Krzysztof 8Grupa Biegowa UM W-WaWARSZAWAM 30-3900:01:1600:35:5500:48:56
451MALER Władysław 487Reebok Run CrewWARSZAWAM 60+00:01:1700:36:5500:50:41
452JOŃCZYK Stanisław 297Fundacja Warszawskie Hospicjum dla DzieciLEGIONOWOM 50-5900:01:1700:38:0400:52:47
453WARDAK Przemysław 833WARSZAWAM 30-3900:01:1800:42:3100:58:30
454WASIAK Bartosz 834WARSZAWAM 30-3900:01:1800:34:3000:47:20
455JUSZCZAK Kamil 307LEGIONOWOM 1-2900:01:1800:40:5800:54:48
456ROMANOWSKI Paweł 668markowi BiegaczeMARKIM 40-4900:01:1900:42:0200:57:36
457WASIK Piotr 836LEGIONOWOM 50-5900:01:1900:40:5600:56:08
458MATUSIAK Karol 943BdGWARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:3900:46:48
459ZIOŁO Grzegorz 946WARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:3900:46:48
460BANY Michał 17WARSZAWAM 30-3900:01:2000:40:3500:57:04
461KAŹMIERSKI Adrian 336WOŁOMINM 30-3900:01:2000:35:3300:48:39
462KASKA Krzysztof 333WARSZAWAM 30-3900:01:2000:40:5500:54:46
463MORAWSKI Patryk 543WARSZAWAM 1-2900:01:2000:39:1900:54:24
464WŁODEK Rafał 863WARSZAWAM 30-3900:01:2100:34:2000:47:36
465SANDOMIERSKI Bartłomiej 693wkurw_teamMARKIM 1-2900:01:2100:37:2200:50:59
466ORŁOWSKI Kacper 584WARSZAWAM 1-2900:01:2100:36:3300:51:17
467DUDEK Bartłomiej 155Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:01:2200:31:3100:43:36
468CHOJNACKI Mikołaj 95Warsaw Run ClubWARSZAWAM 40-4900:01:2200:29:1600:39:20
469KARCZEWSKI Jacek 330Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 40-4900:01:2200:34:5500:47:26
470KOZAKOW Borys 957WARSZAWAM 60+00:01:2200:40:4700:56:18
471OBRĘBOWSKI Dariusz 952WARSZAWAM 30-3900:01:2300:40:0400:55:45
472CYRNY Rafał 117WARSZAWAM 40-4900:01:2400:36:3400:51:18
473GŁODNY Hubert 204WARSZAWAM 40-4900:01:2400:38:0700:52:49
474STANKIEWICZ Maciej 739Ami & Auri Runners ClubWARSZAWAM 30-3900:01:2400:36:5900:49:35
475KORNACKI Sławomir 373NIEPORĘTM 50-5900:01:2400:50:4301:13:00
476KRÓLAK Paweł 404WARSZAWAM 30-3900:01:2400:35:0400:48:27
477BUTKIEWICZ Dariusz 86WARSZAWAM 40-4900:01:2400:34:5700:48:55
478SYLWESTRZUK Mariusz 769KOBYŁKAM 50-5900:01:2500:35:1400:48:57
479ŁABĘDA Stanisław 456Nasielsk Baszta TeamWARSZAWAM 40-4900:01:2500:36:3700:50:24
480PIĘTKA Marcin 620GKS Fenix SiennicaWARSZAWAM 30-3900:01:2500:38:3600:52:48
481NOWAK Dawid 566WARSZAWAM 30-3900:01:2500:33:5700:45:41
482KAMIŃSKI Wiesław 324NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM 50-5900:01:2500:35:3800:47:02
483ŁUCZAK Bartłomiej 473Klub Biegacza RTV Euro AGDJABŁONNAM 30-3900:01:2600:41:4600:59:28
484GAJEWICZ Arkadiusz 184JABŁONNAM 30-3900:01:2600:35:5700:49:34
485DZIEKONSKI Jacek 159KONSTANCIN JEZIORNAM 60+00:01:2600:36:2700:51:11
486PEPŁOŃSKI Damian 609NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:01:2700:39:1500:53:37
487JARMUŻEWSKI Adam 279TIAWARSZAWAM 40-4900:01:2700:35:1500:48:13
488PYCKA Marcin 927BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM 30-3900:01:2700:37:0100:50:59
489ANTOSIK Piotr 9WARSZAWAM 40-4900:01:2800:34:3500:46:55
490ZANIEWICZ Andrzej 888PartnerŁUKÓWM 30-3900:01:2800:38:3200:52:09
491MROZIŃSKI Marcin 546WARSZAWAM 30-3900:01:2800:37:1600:50:54
492SULIŃSKI Sławomir 763WARSZAWAM 40-4900:01:2800:35:2500:48:33
493BORUTS Marcin 68WARSZAWAM 30-3900:01:2800:39:5000:55:01
494KUBASIEWICZ Artur 418samWARSZAWAM 50-5900:01:2900:35:4400:48:48
495SULIŃSKI Andrzej 762WARSZAWAM 40-4900:01:2900:35:3200:49:02
496MATAK Mariusz 506WARSZAWAM 30-3900:01:2900:35:4900:50:35
497BIERNACKI Adam 44ŁÓDŹM 60+00:01:3000:38:3600:52:42
498MARCZAK Marcin 498WARSZAWAM 30-3900:01:3100:34:5400:47:58
499KRÓL Wojciech 403WARSZAWAM 1-2900:01:3100:37:4100:50:52
500ŁUCAK Piotr 470CST RUN TEAMŁOCHÓWM 30-3900:01:3200:41:1300:55:41
501MACHNACKI Michał 477Grupa Biegowa UM W-waLEGIONOWOM 40-4900:01:3200:39:4800:55:34
502KARWOWSKI Mariusz 332Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM 40-4900:01:3200:36:0300:48:42
503WILEŃSKI Bartosz 990M 1-2900:01:3200:37:3700:51:38
504WILEŃSKI Zbigniew 944Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM 50-5900:01:3300:42:0700:57:19
505ADAMSKI Szymon 3WARSZAWAM 1-2900:01:3400:36:4800:49:17
506MAZUŚ Jarek 515WARSZAWAM 40-4900:01:3400:35:5200:49:31
507CIEPLAK Andrzej 106WARSZAWAM 40-4900:01:3400:34:4000:46:48
508KARBOWNIK Jakub 329WARSZAWAM 30-3900:01:3400:35:3300:48:55
509NIEDBAŁKA Marcin 557JÓZEFÓWM 30-3900:01:3500:35:0500:48:59
510GLASSER Marek 202WARSZAWAM 60+00:01:3500:38:4600:53:57
511KACPRZYK Michał 312WARSZAWAM 1-2900:01:3500:41:1100:56:57
512PIETRAK Wojciech 618webloversWARSZAWAM 30-3900:01:3500:38:3000:52:38
513BIAŁOKOS Kamil 989PartnerWARSZAWAM 40-4900:01:3500:30:5400:42:37
514SUCHORAB Krzysztof 760WARSZAWAM 30-3900:01:3600:31:2100:43:00
515KIELISZEK Paweł 343WARSZAWAM 30-3900:01:3600:45:0601:02:43
516OKSIENIUK Marcin 575TurboDzikiWOLICAM 30-3900:01:3700:39:3000:55:45
517PARTYKA Paweł 600WARSZAWAM 40-4900:01:3800:40:4600:56:19
518NOWAK Jerzy 565PWPWWA-WAM 40-4900:01:3900:35:3300:48:23
519OLESIAK Arkadiusz 578Biegam Na TarchominiePOLSKA, WARSZAWAM 40-4900:01:3900:38:5500:53:38
520STAŃCZYK Grzegorz 741ZIELONKAM 50-5900:01:4100:41:3400:58:18
521GURMIŃSKI Łukasz 239T-MobileWARSZAWAM 30-3900:01:4100:38:5200:54:50
522ARAŹNY Zbigniew 10Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:01:4100:38:2900:52:31
523ŁOWCZAK Jacek 969Team ZabieganeDniWARSZAWAM 30-3900:01:4200:49:1401:08:08
524GROCHOWSKI Piotr 226WARSZAWAM 40-4900:01:4200:37:1500:50:38
525PACHOLAK Przemysław 589WARSZAWAM 50-5900:01:4200:41:0100:57:38
526WODZYŃSKI Robert 866EKOBIEGIWARSZAWAM 40-4900:01:4200:37:0900:51:09
527RYDZ Adrian 681PIASECZNOM 30-3900:01:4300:41:3900:57:55
528KOSTKA Grzegorz 380Biegiem z GregiemWARSZAWAM 30-3900:01:4300:37:4600:52:32
529BORKOWSKI Paweł 61EKOBIEGIWARSZAWAM 40-4900:01:4300:38:0900:51:22
530GREGORCZYK Bartosz 224WARSZAWAM 30-3900:01:4400:39:5000:55:26
531ZIELIŃSKI Tomasz 1015Polskie Stow. Sportu po TransplantacjiKONSTANCIN-JEZIORNAM 40-4900:01:4400:36:5800:51:09
532KOZŁOWSKI Łukasz 398#BBKTSŻYRARDÓWM 30-3900:01:4400:38:2500:52:21
533MIRECKI Zbigniew 535EKOBIEGIWARSZAWAM 60+00:01:4400:41:0600:56:13
534GAŁAŻYN Grzegorz 188WARSZAWAM 40-4900:01:4400:40:0100:56:05
535ROKICKI Aleksander 667WARSZAWAM 40-4900:01:4600:39:1100:52:31
536KOSIERADZKI Paweł 379Masters DojoWARSZAWAM 50-5900:01:4600:45:5401:03:22
537STYCZYŃSKI Grzegorz 755WARSZAWAM 30-3900:01:4600:39:1100:52:31
538MRÓZ Sebastian 547KOMORÓWM 40-4900:01:4700:42:3300:58:17
539ZARZYCKI Piotr 892WARSZAWAM 30-3900:01:4700:42:3400:58:18
540MAZUR Paweł 513WoodrunnersWARSZAWAM 40-4900:01:4700:38:4800:53:35
541ŁYGAS Leszek 476WARSZAWAM 30-3900:01:4800:39:1800:55:23
542KRZECZEWSKI Jacek 416WARSZAWAM 50-5900:01:4800:39:2000:54:45
543ŚWIEŻACZYŃSKI Piotr 799KOMORÓWM 30-3900:01:4800:38:0800:51:24
544MIAZGA Krzysztof 520MARKIM 30-3900:01:4800:38:0900:51:28
545ZIELINSKI Krzysztof 905hikingtours.plWARSZAWAM 40-4900:01:4900:34:2300:46:59
546ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 913Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 60+00:01:4900:40:2900:57:05
547JACZYŃSKI Rafał 263WARSZAWAM 30-3900:01:4900:40:4500:56:23
548SZYMCZYŃSKI Błażej 956WARSZAWAM 30-3900:01:4900:39:1900:55:43
549WŁODARCZYK Mirosław 861I LO UKS KościuszkoWŁODAWAM 40-4900:01:5000:43:5501:00:42
550KUREK Jacek 429BIEGAMPO WOLIWARSZAWAM 40-4900:01:5000:43:3801:01:10
551SIKORSKI Paweł 708GAMMAWARSZAWAM 30-3900:01:5100:38:5900:53:57
552HELDT Grzegorz 248WARSZAWAM 30-3900:01:5100:39:3200:55:53
553SAFARZYŃSKI Aleksander 689BŁONIEM 1-2900:01:5400:39:2800:53:56
554LECH Bartłomiej 438SIEDLCEM 1-2900:01:5400:39:4800:56:20
555ROSA Mateusz 669WARSZAWAM 1-2900:01:5400:38:1700:52:21
556AKSAMITOWSKI Robert 6WARSZAWAM 40-4900:01:5400:38:5800:53:39
557KAMIŃSKI Mariusz 979M 30-3900:01:5400:38:1700:52:20
558TADRAŁA Tomek 803WARSZAWAM 30-3900:01:5500:36:2300:50:10
559JURECKI Marek 303WARSZAWAM 50-5900:01:5500:43:3601:00:21
560ŁUKASIEWICZ Robert 475Kokoszka36teamWARSZAWAM 40-4900:01:5500:43:2500:59:53
561GRYCNER Piotr 231STAROGARD GDAŃSKIM 60+00:01:5500:38:1800:52:18
562GLAZER Marcin 203pko bank polskiWARSZAWAM 30-3900:01:5500:38:2000:50:42
563TWARDO Kamil 820DĄBROWA CHOTOMOWSKAM 30-3900:01:5600:42:3000:58:53
564IZDEBSKI Bartłomiej 256WARSZAWAM 30-3900:01:5700:42:2001:00:11
565MALDIS Marek 486WARSZAWAM 60+00:01:5700:44:3001:01:04
566BIELEC Bartłomiej 41Legia Run ClubWARSZAWAM 30-3900:01:5800:41:1900:56:55
567MATYJASIAK Mateusz 511WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:3700:59:39
568BOJKO Aleksander 56WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:4000:59:40
569GRACZ Jakub 221WARSZAWAM 30-3900:01:5800:38:1300:52:17
570HULANICKI Andrzej 253Goggle TeamWARSZAWAM 60+00:01:5800:44:4201:01:16
571NASKRĘT Mariusz 555RACOTM 40-4900:02:0000:45:2301:01:52
572GIEDYK Przemysław 198Deloitte Adventure TeamWARSZAWAM 30-3900:02:0000:50:2201:10:34
573KAMIŃSKI Michał 322MYSIADŁOM 40-4900:02:0100:44:4301:01:34
574WUJEC Bartłomiej 879JÓZEFÓWM 40-4900:02:0100:46:4201:03:45
575SURMACZ Jacek 766WARSZAWAM 30-3900:02:0200:39:0800:53:42
576KRÓLIKOWSKI Artur 406WARSZAWAM 40-4900:02:0200:39:5000:56:46
577ZARADKIEWICZ Łukasz 889WARSZAWAM 30-3900:02:0300:40:5200:55:54
578JEDYNAK Paweł 291WARSZAWAM 30-3900:02:0300:42:0800:59:15
579KILIŃSKI Piotr 346MICHAŁÓW-GRABINAM 40-4900:02:0300:43:0800:59:14
580ŻUCHOWSKI Artur 916MY Mieszkańcy LegionowoLEGIONOWOM 40-4900:02:0300:43:0800:59:14
581SZOSTAKOWSKI Jarosław 1005Biegamy z OchotąWARSZAWAM 50-5900:02:0500:43:3300:59:13
582PIOTROWSKI Jan 624WARSZAWAM 30-3900:02:0500:34:2400:47:17
583KAMIŃSKI Maciej 325WARSZAWAM 30-3900:02:0500:36:2400:50:05
584TREMELET Sebastien 814WARSZAWAM 40-4900:02:0500:45:4101:03:09
585CZUPA Bartosz 976Anpharm Run TeamWARSZAWAM 40-4900:02:0700:36:3700:50:45
586DĄBROWA Wojciech 133WARSZAWAM 60+00:02:0700:46:1201:04:53
587CZAJKOWSKI Mariusz 121MYSIADŁOM 40-4900:02:0900:35:0300:48:44
588JANKOWSKI Marcin 975Anpharm Run TeamWARSZWAM 30-3900:02:1000:35:2500:48:47
589DESKA Leszek 143www.leszekbiega.plNOWA IWICZNAM 40-4900:02:1000:31:0400:41:26
590GRABOWSKI Wojciech 972Anpharm Run TeamWARSZAWAM 40-4900:02:1000:33:1000:45:13
591KUREK Gustaw 427WARSZAWAM 50-5900:02:1100:47:5101:06:43
592WIZERT Józef 859WARSZAWAM 60+00:02:1200:44:2901:01:34
593DĄBROWSKI Daniel 137WARSZAWAM 1-2900:02:1200:30:2400:42:00
594BOCHENEK Sebastian 50LEGIONOWOM 30-3900:02:1300:42:0900:58:05
595CZARNECKI Piotr 125TARCHOŚFIRYWARSZAWAM 30-3900:02:1300:47:5401:04:43
596ILCZUK Tomasz 1001TarchoświryWARSZAWAM 30-3900:02:1400:47:4901:04:39
597SOJKA Łukasz 729WARSZAWAM 30-3900:02:1700:47:2001:04:51
598HEINE Krzysztof 246WARSZAWAM 40-4900:02:1800:47:1501:04:54
599SYROCKI Wojciech 984WARSZAWAM 40-4900:02:1800:47:1501:04:03
600WITZKE Artur 858KawuchaLEGIONOWOM 30-3900:02:1900:39:5400:54:08
601URBAN Mariusz 822Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 40-4900:02:2000:31:4700:43:49
602BRZÓZKA Kamil 77WARSZAWAM 40-4900:02:2000:39:4700:54:10
603STROMECKI Marcin 751BFMWARSZAWAM 1-2900:02:2100:30:3100:41:53
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
LIMSŁADEK Karol 954MICHAŁOWICEM 30-3900:02:2200:57:3401:18:28
LIMSZTAJNIC Jerzy 782ŁÓDŹM 60+00:02:2500:56:5401:19:17
LIMKAMIŃSKI Waldemar 323Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAM 50-5900:02:2700:57:3801:20:04
LIMCIEŚLAK Paweł 112SlowjoggingBiałołekaWARSZAWAM 50-5900:02:2900:56:5501:18:03
LIMBOROWIAK Jacek 62Slowjogging PolskaWARSZAWAM 60+00:02:3100:56:4801:19:05
LIMROBASZKIEWICZ Adam 659WARSZAWAM 40-4900:02:3200:57:1701:19:59
LIMBAUER Jacek 26Slow Jogging ŁódźŁÓDŹM 60+00:02:3200:57:3301:19:59
611BOGUSZEWSKI Piotr 988M 30-3900:02:3300:38:5000:51:55
612PAŁKA Wojciech 594Vasco RunnersJÓZEFÓWM 30-3900:02:3400:28:5600:39:36
613SZCZYGIEL Michal 775STRZYŻÓWM 1-2900:02:5900:34:1800:46:51
Znaleziono 613 wynik(ów)