BIEG PRZEZ MOST 2019

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa - Białołęka
Data:
2019-09-22
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
1001
Wystartowało:
885
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
881
Na trasie:
4
Pełne wyniki dla 9km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.6km | 9km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu6.6km9km
    
1JASTRZĘBSKI Kamil 284DuklanowskiTeam/SKB KraśnikKRAŚNIKM 1-2900:00:0100:19:5600:27:17
2WASIEWICZ Krzysztof 835PIASECZNOM 1-2900:00:0200:20:1500:27:56
3PARSZCZYŃSKI Łukasz 599Team ParszczynskichWARSZAWAM 30-3900:00:0200:20:2600:28:15
4PYSZEL Florian 651Pan MatematykaMIŃSK MAZOWIECKIM 1-2900:00:0000:20:5000:28:37
5ŚWIRGOŃ Adam 800TrenerBiegania.plWARSZAWAM 1-2900:00:0100:21:2000:29:18
6PRZESTRZELSKI Kajetan 980SIEDLCEM 1-2900:00:0000:21:3300:29:33
7GAWRON Paweł 193@arkenya_teamWARSZAWAM 1-2900:00:0200:21:3800:29:54
8ORZEŁ Michał 1014WARSZAWAM 30-3900:00:0200:22:1700:30:10
9SKIBIŃSKI Mikołaj 714Duklanowski Team / adidas Warsaw Runners / @arkenya_teamPOZNAŃM 30-3900:00:0100:22:0700:30:20
10MACHOWSKI Paweł 478Warszawskie Sankt MoritzWARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:1300:30:30
11MICHALSKI Piotr 524PIASECZNOM 30-3900:00:0300:22:0400:30:30
12OMIELAN Wojciech 582WARSZAWAM 1-2900:00:0200:22:4000:31:21
13JOSYPENKO Jędrzej 924Dream RunWARSZAWAM 30-3900:00:0300:22:4000:31:23
14WYSOCKI Marcin 881WARSZAWIAKYMICHAŁOWICEM 30-3900:00:0300:23:2100:31:47
15KLAŚ Łukasz 348Nudne PiątkiWARSZAWAM 40-4900:00:0100:23:0900:31:51
16GOZDEK Radek 214BieganiePo40.pl Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0100:23:0900:31:51
17PRZYBYŁA Krzysztof 641Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:0200:23:3600:32:08
18ZARODKIEWICZ Dawid 891#TZDKRASNEM 30-3900:00:0400:23:3300:32:13
19BRZĄKALSKI Krzysiek 73@arkenya_teamPŁOCKM 1-2900:00:0400:23:3600:32:25
20MLĄCKI Alan 538Team KopećKOŁBIELM 1-2900:00:0200:23:5000:32:50
21KLIMKIEWICZ Michał 353WARSZAWAM 1-2900:00:0600:23:5800:32:52
22HILDEBRAND Marcin 249OutletBiegowy /Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:0200:23:5600:33:08
23ŁABĘDZKI Konrad 457Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:0300:24:1600:33:23
24SAŁATKA Krzysztof 692Triathlon SerwisWARSZAWAM 40-4900:00:0700:24:3000:33:31
25GRZYBOWSKI Mariusz 237KOBYŁKAM 50-5900:00:0300:24:3400:33:34
26TRZASKOWSKI Dariusz 815Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0500:24:2600:33:36
27ŁOBACZ Michał 464WARSZAWAM 30-3900:00:0400:24:2900:33:38
28SIERADZKI Krzysztof 700WARSAWM 30-3900:00:0300:24:2800:33:42
29ŁĘGOCKI Marcin 463Pietrzyk Running Team / WSEWS WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:0700:24:5700:33:55
30KUBERA Piotr 981JÓZEFÓWM 40-4900:00:0600:24:5900:34:01
31BOMBA Tomek 57WARSZAWAM 1-2900:00:0300:24:5200:34:02
32KRUPA Paweł 408Stalowowolski Klub BiegaczaAGATÓWKAM 40-4900:00:0300:24:5000:34:19
33GRUZA Marek 228BieganiePo40.plKAZUŃ BIELANYM 40-4900:00:0500:24:5600:34:24
34JACKOWICZ Paweł 261MIŃSK MAZOWIECKIM 30-3900:00:0400:24:4700:34:29
35FELUCH Krzysztof 167Jacek Biega Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0400:25:1300:34:33
36VASHKEVICH Vital 826WARSAWM 30-3900:00:0500:25:2100:34:47
37JUSIŃSKI Krystian 306Bractwo Biegowe BGKWARSZAWAM 30-3900:00:0600:25:4600:34:53
38STYRNIK Krystian 757AZS UP LUBLINOŻARÓWM 1-2900:00:0900:25:0200:34:55
39KACZYŃSKI Grzegorz 320KB WYSZKÓWWYSZKÓWM 40-4900:00:0500:25:3200:34:56
40ŁOZOWSKI Olaf 468GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:0700:25:4600:34:56
41MARSZAL Mariusz 503Psychopata BiegowyWARSZAWAM 30-3900:00:0400:25:5300:35:00
42LEWANDOWSKI Mateusz 446NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 1-2900:00:0600:25:2600:35:04
43JERUĆ Łukasz 292Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:0500:25:5000:35:12
44GŁOWACKI Paweł 205Serock Biega z Hotelem NarvilSEROCKM 30-3900:00:0700:25:5300:35:18
45SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 773WARSZAWAM 30-3900:00:0500:25:5300:35:19
46MICHALSKI Damian 523Alior Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0600:25:3400:35:22
47PIATKA Tomasz 615Enel-Sport Runners TeamWARSZAWAM 30-3900:00:0700:25:5300:35:24
48NIEGOWSKI Robert 559STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREM 30-3900:00:0600:25:5300:35:27
49ZALEWSKI Dominik 886WARSZAWAM 1-2900:00:0400:25:4000:35:29
50WERNER Kamil 842Biegam na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:3400:25:5700:35:32
51KŁÓDKIEWICZ Waldemar 356KIEŁPINM 40-4900:00:2500:25:4500:35:42
52TOMASZEK Robert 810WARSZAWAM 40-4900:00:0300:25:5300:35:44
53MARYNOWSKI Wojciech 505Ludzie SztosyWARSZAWAM 1-2900:00:0600:25:5600:35:45
54BURZA Paweł 84WARSZAWAM 30-3900:00:0400:26:0200:35:59
55ZHENG Haishan 902LESNOWOLAM 30-3900:00:0600:26:0400:36:05
56JUTKIEWICZ Marcin 993WARSZAWAM 30-3900:00:1100:26:2400:36:07
57GRYSZPANOWICZ Piotr 234Sąsiady latają razemWARSZAWAM 40-4900:00:0800:26:1700:36:10
58KORSAKAS Emilis 925Na, pagauk!VILNIUSM 50-5900:00:0600:26:1400:36:16
59KNYCHAS Darek 358PZU Sport TeamWARSZAWAM 40-4900:00:1300:26:4500:36:20
60KORSAKOV Kostiantyn 376-WARSZAWAM 40-4900:00:1000:26:2800:36:26
61SIEGIEDA Michał 699Adidas RunnersWARSZAWAM 30-3900:00:0500:26:2100:36:33
62NOWOCIEŃ Jacek 570UKS RusiecPODKOWA LEŚNAM 60+00:00:0300:26:4500:36:36
63SPYCHAŁA Piotr 735WARSZAWAM 40-4900:00:0900:26:3400:36:36
64LISZKIEWICZ Konrad 453ZABORÓWEKM 30-3900:00:0500:26:2500:36:41
65ZYCH Łukasz 910MARKIM 30-3900:00:0500:26:1100:36:46
66KUBIAK Sławomir 419WARSZAWAM 40-4900:00:1000:26:3500:36:47
67LATAK Michał 436JacekBiega Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:0500:26:4100:36:51
68KANIA Przemyslaw 327HORNOWEKM 40-4900:00:0400:26:3200:36:52
69GIERAK Kris 199Santander RunnersWARSZAWAM 30-3900:00:0800:26:4500:36:53
70ROWIŃSKI Arkadiusz 960WARSZAWAM 30-3900:00:0400:27:0700:37:02
71KOWAL Krzysztof 388Sasiady lataja razemWARSZAWAM 40-4900:00:0800:26:3800:37:02
72ZGODA Mateusz 941Naprzód MłocinyWARSZAWAM 1-2900:00:1300:27:0400:37:02
73ZAJĄC Wacław 882Team ParszczyńskichWARSZAWAM 40-4900:00:1100:27:0700:37:03
74JUREK Przemysław 304KS StaszewscyWARSZAWAM 40-4900:00:1300:27:0500:37:08
75CIEŚLAK Piotr 111WARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:2500:37:12
76RAK Adam 655MPWiKWARSZAWAM 30-3900:00:0500:26:3800:37:19
77MICHNOWSKI Sebastian 525WARSZAWAM 40-4900:00:0800:27:0600:37:19
78ANDRZEJEWSKI Mariusz 7T-MOBILE RUNNING TEAMWARSZAWAM 30-3900:00:1100:27:3700:37:19
79PRUSIK Piotr 637WARSZAWAM 1-2900:00:1800:27:2700:37:19
80KNAP Piotr 987M 30-3900:00:1300:27:1100:37:20
81SLEPOWRONSKI Bogdan 718To NaturalneWARSZAWAM 30-3900:00:1900:26:5700:37:21
82PUTON Michał 649LIPSKOM 30-3900:00:2200:26:5700:37:21
83JAWORSKI Piotr 1000EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:00:0400:26:5900:37:22
84DĄBROWSKI Mirosław 136WARSZAWAM 50-5900:00:2200:27:1200:37:22
85MIKULSKI Jacek 530Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 40-4900:00:1200:27:1100:37:23
86JAWORSKI Arkadiusz 289IZABELINM 30-3900:00:1700:27:0100:37:25
87WŁOSTOWSKI Marek 865Vege RunnersKRAKÓWM 30-3900:00:2100:27:1700:37:31
88KUREK Marcin 428DUCZKIM 40-4900:00:0500:27:1000:37:34
89GAJOWNICZEK Sławomir 185WARSZAWAM 30-3900:00:1900:27:2000:37:34
90SARZAŁA Dariusz 996M 60+00:00:1500:27:2200:37:50
91KIELCZYKOWSKI Janusz 342EUROBUDOWAWARSZAWAM 40-4900:00:3100:27:5200:37:51
92KILJAŃCZYK Dominik 347Tarczyński Klub BiegowyTARCZYNM 1-2900:00:0700:27:1700:38:00
93MŁYŃSKI Mariusz 539WARSZAWAM 1-2900:00:0900:27:1800:38:03
94SMORAWSKI Wodzisław 722WARSZAWAM 30-3900:00:0700:27:4100:38:09
95SOBOCIŃSKI Michał 726PlayWARSZAWAM 40-4900:00:1900:28:0400:38:12
96MAŃKA Krzysztof 496PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:4600:38:15
97ZDANOWSKI Tomek 899TRIZARZASITNEM 1-2900:00:0600:27:2200:38:17
98BICZAN Kamil 39WARSZAWAM 30-3900:00:3300:27:4100:38:17
99JANKOWSKI Jakub 274BRWINÓWM 1-2900:00:2000:27:2600:38:19
100PRZELASKOWSKI Artur 639WARSZAWAM 50-5900:00:1000:27:4000:38:20
101DZIUBA Tomasz 160MastersdojoWARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:3200:38:20
102FALKOWSKI Łukasz 165WARSZAWAM 30-3900:00:1500:27:3800:38:24
103TYMICKI Krzysztof 821LEGIONOWOM 40-4900:00:1000:28:1600:38:34
104GÓRSKI Marcin 217Ministerstwo ZdrowiaWARSZAWAM 30-3900:00:1700:28:1800:38:39
105CHMARZYŃSKI Paweł 90ŚlęzakteamSULEJÓWEKM 30-3900:00:4900:28:1500:38:39
106SUŁKOWSKI Tomasz 764WARSZAWAM 30-3900:00:1300:27:4400:38:41
107GOLEC Grzegorz 209Team ParszczyńskichWARSZAWAM 40-4900:00:1400:28:1000:38:41
108KWIATKOWSKI Adam 435KB WyszówWYSZKÓWM 30-3900:00:1600:28:0600:38:48
109CNOTA Maciej 1040WARSZAWAM 30-3900:00:2200:28:0300:38:50
110WILCZYNSKI Tomasz 850WARSZAWAM 30-3900:00:3300:28:4400:38:50
111ZIELINSKI Krzysztof 904HikingToursWARSZAWAM 40-4900:00:3100:28:4400:39:03
112BŁASZCZYK Bartłomiej 48OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:3800:28:2900:39:04
113ŚLIMKO Daniel 792Olej Running TeamWARSZAWAM 30-3900:00:1000:28:3900:39:05
114STĘPIEŃ Adam 745ananASyWARSZAWAM 30-3900:00:1100:28:2000:39:05
115RYTKOWSKI Piotr 685WARSZAWAM 30-3900:00:2700:29:4500:39:11
116LEŚNIAK Piotr 443WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:3500:39:12
117RAK Michał 654WARSZAWAM 30-3900:00:3200:28:4400:39:13
118WŁODKOWSKI Robert 864Trucht tarchomin teamWARSZAWAM 30-3900:00:4200:28:3800:39:13
119MINIAKOWSKI Szymon 533WARSZAWAM 30-3900:00:0400:28:4300:39:14
120TURLEJ Dariusz 818KondycjaWARSZAWAM 60+00:00:2300:28:4900:39:14
121ŻUK Paweł 917Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:2900:28:4600:39:16
122SOŁOWIEJ Łukasz 730OIRP WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:2300:28:5200:39:17
123WICIK Juliusz 846WARSZAWAM 30-3900:00:1900:28:4500:39:18
124CHOJNACKI Mikołaj 95Warsaw Run ClubWARSZAWAM 40-4900:01:2200:29:1600:39:20
125SUCHOLEWSKI Damian 759Kondycja PiasecznoWARSZAWAM 40-4900:00:0500:28:4200:39:21
126GAJOWY Andrzej 186WARSZAWAM 50-5900:00:3300:28:4700:39:23
127CHOJECKI Robert 94ExplosionMARKIM 1-2900:00:1300:28:2600:39:24
128REWERA Robert 658PKO Bank PolskiWARSZAWAM 40-4900:00:1500:28:2200:39:24
129ADAO Miguel 5WARSZAWAM 40-4900:00:2500:28:4200:39:24
130ŚWIECA Marcin 796WARSZAWAM 30-3900:00:3700:28:3900:39:28
131SARZAŁA Bartłomiej 554M 1-2900:00:1800:28:5400:39:29
132MACIEJAK Robert 479WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:4200:39:29
133PIOTROWSKI Michał 625BŁONIEM 30-3900:00:3900:29:2200:39:31
134MALIK Gabriel 488WARSZAWAM 40-4900:00:3500:29:0900:39:36
135PAŁKA Wojciech 594Vasco RunnersJÓZEFÓWM 30-3900:02:3400:28:5600:39:36
136LENKIEWICZ Paweł 441WARSZAWAM 40-4900:00:2600:28:4500:39:39
137GAJEWIAK Adam 183WARSZAWAM 40-4900:00:2100:29:0100:39:48
138VASILEV Veselin 827WARSZAWAM 30-3900:00:2400:28:5500:39:49
139GĘCA Piotr 196ZA MNĄWARSZAWAM 40-4900:00:2600:28:5300:39:49
140DZIUBIŃSKI Maciek 161WARSZAWAM 1-2900:00:0600:29:0900:39:52
141PAWIŃSKI Artur 606WARSZAWAM 40-4900:00:2000:28:3600:39:53
142ZNAMIEC Marcin 906IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSPWARSZAWAM 40-4900:00:4300:29:0500:39:53
143ZDUNEK Michał 966wkurw_teamWARSZAWAM 40-4900:00:1400:28:4400:39:57
144CIERNIAK Franciszek 107Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM 1-2900:00:3600:29:3300:40:06
145ŚCIBOR Marcin 790KRASNYSTAWM 30-3900:00:2200:28:5800:40:07
146TOBOTA Maciej 807WARSZAWAM 40-4900:00:0600:29:1300:40:08
147CZUDOWSKI Tomasz 127Duklanowski TeamWARSAWM 40-4900:00:1200:29:0800:40:09
148PAWŁOWSKI Piotr 926BBL WydminyWARSZAWAM 40-4900:00:1400:29:2000:40:13
149CZAJKOWSKI Marek 122Warsaw Run ClubWARSZAWAM 40-4900:00:3100:29:0300:40:15
150SANTAREK Wojciech 694SZCZECINM 40-4900:00:3200:29:0600:40:16
151KOBUS Igor 359WARSZAWAM 1-2900:00:1100:29:0600:40:17
152OSTROWSKI Marcin 951PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4500:29:5600:40:17
153MATYSIAK Paweł 512pawelbiega.plŻYRARDÓWM 30-3900:00:1500:29:0800:40:18
154STAŃSKI Sławomir 743TO NATURALNEWARSZAWAM 50-5900:00:1800:29:3100:40:20
155BEKKER Piotr 983M 30-3900:00:2900:29:4600:40:25
156ROGOZINSKI Adrian 664WARSZAWAM 1-2900:00:3100:29:0100:40:25
157SZYMAŃSKI Andrzej 787WARSZAWAM 30-3900:00:1100:29:1500:40:30
158KRUPIŃSKI Marek 410DĄBROWSKI TEAM /Zabiegane dniOSTROŁĘKAM 1-2900:00:0700:29:1500:40:32
159TOMASZEWSKI Marek 811WARSZAWAM 40-4900:00:0800:29:2500:40:34
160PAWLUS Bartłomiej 607WARSZAWAM 30-3900:00:2200:29:3300:40:38
161BARTEL Robert 22Stare Babice BiegająLIPKÓWM 40-4900:00:2400:29:2400:40:42
162RYGALSKI Maciej 682Fama RunnersWARSZAWAM 40-4900:00:3900:29:4900:40:42
163PIERZAK Olaf 617WARSZAWAM 40-4900:00:1000:29:4200:40:44
164RABIEJ Wojciech 652Duklanowski TeamWARSZAWAM 40-4900:00:3000:29:4300:40:50
165KRUK Marcin 978M 30-3900:00:1400:29:3000:40:51
166BARTYCZAK Michał 24WARSZAWAM 1-2900:00:1000:28:4300:40:52
167NOZDRYN-PŁOTNICKI Marcin 572WARSZAWAM 40-4900:00:1200:28:0900:40:56
168MICHALAK Jacek 522RAJSZEWM 30-3900:00:3100:30:1000:40:56
169MAKOWSKI Marcin 483WARSZAWAM 30-3900:00:1100:29:5900:40:57
170DRABOT Wojciech 151Asseco Active TeamWARSZAWAM 1-2900:00:1500:29:5100:40:57
171DRABOT Andrzej 152Asseco Active TeamWARSZAWAM 40-4900:00:1500:29:5100:40:57
172PALUCH Kamil 593WARSZAWAM 30-3900:00:1700:29:3900:41:02
173GOLINSKI Artur 210WARSZAWAM 40-4900:00:3100:29:4500:41:02
174ŁUKASIAK Jan 474WARSZAWAM 30-3900:00:4100:29:3400:41:04
175WEREDA Paweł 841WARSZAWAM 40-4900:00:1500:29:5000:41:07
176KONDRAK Piotr 362Vege RunnersWARSZAWAM 40-4900:00:5300:29:5700:41:08
177BAJDAŁA Robert 13WARSZAWAM 30-3900:00:4300:29:3600:41:10
178PAWEŁOSZEK Robert 605Robert Spine Trener PersonalnyWARSZAWAM 40-4900:00:2600:29:3100:41:11
179WOJCIECHOWSKI Artur 869:)WARSZAWAM 1-2900:00:1200:28:3700:41:12
180ŻYLAK Adrian 920Adidas Runners WarsawWARSZAWAM 30-3900:00:2000:30:0300:41:13
181JĘDRUSZCZAK Adam 295Goggle park teamWARSZAWAM 1-2900:00:2700:29:5200:41:17
182SZYMAŃSKI Jacek 786WARSZAWAM 40-4900:00:4100:30:2900:41:18
183URBANIAK Michał 823KIELCEM 30-3900:00:1600:30:0200:41:21
184PRĘDOTA Krzysztof 635Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4100:30:3200:41:22
185DESKA Leszek 143www.leszekbiega.plNOWA IWICZNAM 40-4900:02:1000:31:0400:41:26
186CZAJKOWSKI Marcin 123NOWE OSINYM 1-2900:00:4600:30:2300:41:27
187CZYŻYK Marcin 129ITMBW KrakówKRAKÓWM 30-3900:00:3000:30:0800:41:29
188ZIELIŃSKI Jacek 1002WARSZAWAM 40-4900:00:4800:30:1700:41:30
189KAMOLA Sławomir 326Abba1 RunSTASI LASM 50-5900:00:1300:29:3300:41:33
190URBAŃSKI Paweł 825KERK-PALM IS TEAMWARSZAWAM 50-5900:00:3900:30:1400:41:35
191KOWALSKI Marek 393NunaNASIELSKM 30-3900:00:2800:30:2500:41:36
192BADOWSKI Piotr 12Deutsche Bank Marathon TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4100:30:1700:41:38
193BOROWY Łukasz 66BRAJANUSZŻYRARDÓWM 30-3900:00:2200:29:5200:41:39
194SURDACKI Dominik 765WARSZAWAM 30-3900:00:2600:30:1200:41:39
195GÓRKA Krzysztof 216GRODZISK MAZ.M 50-5900:00:1500:30:3300:41:41
196PODGÓRSKI Krzysztof 626Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoKATOWICEM 1-2900:00:1200:29:3800:41:43
197KRYSIK Arkadiusz 414TŁUSZCZM 40-4900:01:0200:29:5600:41:44
198BLASZCZYNSKI Witold 47WARSZAWAM 40-4900:00:3900:30:2700:41:52
199STROMECKI Marcin 751BFMWARSZAWAM 1-2900:02:2100:30:3100:41:53
200WOJCIECHOWSKI Marek 870Adidas Runners WarsawBIAŁYSTOKM 30-3900:00:2000:30:1700:41:54
201MOSUR Kamil 544WARSZAWAM 40-4900:00:2100:30:2700:41:54
202ROSŁONIEC Kamil 670RZĄŚNIKM 1-2900:00:4300:30:3700:41:57
203FRĄCKIEWICZ Dariusz 176Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:5600:30:1800:41:57
204GOGOLEWSKI Michał 208WARSZAWAM 40-4900:00:2500:30:2200:41:59
205DĄBROWSKI Daniel 137WARSZAWAM 1-2900:02:1200:30:2400:42:00
206PAZIEWSKI Andrzej 608Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:2600:30:3600:42:03
207ŁUBIŃSKI Krzysztof 469WARSZAWAM 40-4900:00:1800:30:3800:42:06
208PADYSZ Arek 591WARSZAWAM 40-4900:00:3000:30:4500:42:06
209FALBA Zbigniew 163MetLife RunWARSZAWAM 40-4900:00:4400:30:3500:42:06
210SMYL Jacek 724WARSZAWAM 1-2900:00:2100:30:2200:42:13
211BARAN Grzegorz 19WARSZAWAM 40-4900:00:4800:30:4400:42:14
212MANOWIECKI Grzegorz 495BraverheartsLEGIONOWOM 40-4900:00:3000:30:1100:42:18
213KOŁOMAŃSKI Marek 360EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:00:3000:30:1300:42:19
214DOMŻALSKI Artur 148WARSZAWAM 30-3900:00:4000:30:4100:42:20
215RÓŻYCKI Jarosław 673LEGIONOWOM 30-3900:00:5500:31:0200:42:26
216KIESZEK Tadeusz 344Dystans LesznoLESZNO /WARSZAWYM 60+00:00:4700:31:1600:42:29
217JAWORSKI Łukasz 288WARSZAWAM 40-4900:00:5500:31:1200:42:29
218DALECKI Łukasz 130NOWE PIEŚCIROGIM 30-3900:00:4300:31:1000:42:30
219ROSZAK Waldemar 671Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM 50-5900:00:2900:30:3600:42:32
220TOCZEWSKI Kamil 809JacekBiega Runing TeamWARSZAWAM 1-2900:00:3200:30:3600:42:33
221ŚCIOCH Michał 791WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:0500:42:33
222SZPANOWSKI Marek 962WARSZAWAM 50-5900:00:4200:31:2400:42:34
223HUSZCZA Paweł 254WARSZAWAM 30-3900:00:1700:30:4900:42:36
224OLCZAK Janusz 576Bieganie 50+WARSZAWAM 50-5900:00:3300:31:1300:42:37
225BIAŁOKOS Kamil 989PartnerWARSZAWAM 40-4900:01:3500:30:5400:42:37
226BARSZCZEWSKI Maciej 20TN Biegówki WesołaLASKIM 40-4900:00:2200:30:3200:42:39
227KARPIŃSKI Marcin 982WARSZAWAM 30-3900:00:2800:31:1400:42:40
228KACYMIROW Tomasz 314HORNÓWEKM 50-5900:00:3400:30:5500:42:40
229DRZYMALA Krzysztof 154WARSZAWAM 30-3900:00:5300:31:1700:42:40
230JANISZEWSKI Rafał 269LEGIONOWOM 30-3900:00:5500:31:5100:42:40
231DUDA Jacek 953PRUSZKÓWM 30-3900:00:5200:31:1800:42:45
232KILIAŃSKI Rafał 345Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4100:31:1700:42:47
233SZCZĘSNY Paweł 774WARSZAWAM 40-4900:00:4500:30:4100:42:47
234MIODUSZEWSKI Adrian 534WARSZAWAM 1-2900:00:4800:31:3200:42:49
235SIERZPUTOWSKI Piotr 703OŻARÓW MAZOWIECKIM 1-2900:00:5400:31:3100:42:51
236GRZYMAŁA Andrzej 940WARSZAWAM 40-4900:00:5700:30:5900:42:51
237MAKOWSKI Krystian 484Run4FunWARSZAWAM 1-2900:00:3700:31:0400:42:56
238WINIARCZYK Bartłomiej 852WARSZAWAM 1-2900:00:4900:30:4700:42:56
239KRÓLCZYŃSKI Maciej 994GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:4700:31:2600:42:59
240RUTKOWSKI Michał 680Karaś Swimming TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4500:31:2300:43:00
241NIEDZIELA Dominik 558WARSZAWAM 40-4900:00:5900:31:1900:43:00
242SUCHORAB Krzysztof 760WARSZAWAM 30-3900:01:3600:31:2100:43:00
243FRĄCKOWSKI Sławomir 177WARSZAWAM 40-4900:00:3300:31:1300:43:07
244PROKOPIUK Grzegorz 945WARSZAWAM 40-4900:00:0800:31:2100:43:08
245WIERZCHOŁOWSKI Marcin 848WARSZAWAM 40-4900:00:4400:31:2700:43:15
246MIŁOSZ Marek 532WARSZAWAM 50-5900:00:5000:31:2700:43:17
247CELIŃSKI Rafał 87WARSZAWAM 40-4900:00:4500:31:4400:43:21
248PERLAN Robert 611Dystans LesznoLESZNOM 40-4900:00:3900:31:4100:43:26
249ŚCIBISZ Tomek 789WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:4600:43:26
250BOGUCKI Michał 53WARSZAWAM 1-2900:00:2300:30:4800:43:29
251LIPIŃSKI Oskar 932WARSZAWAM 30-3900:00:3300:31:2100:43:29
252KACHNIARZ Sławomir 308Kawaii SushiLEGIONOWOM 40-4900:00:4100:31:0300:43:29
253KRÓL Tomasz 402NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:00:2700:31:2900:43:30
254SZCZEPAŃSKI Piotr 923KONDYCJAKONSTANCIN-JEZIORNAM 1-2900:00:0300:35:5900:43:31
255SZLENDAK Marek 777RYKIM 30-3900:00:5000:31:5500:43:33
256PERKOWSKI Paweł 610WARSZAWAM 30-3900:00:4200:31:4000:43:34
257SAŁASZEWSKI Łukasz 691WARSZAWAM 40-4900:00:4700:32:0500:43:35
258WOŁOWSKI Kamil 874WARSZAWAM 30-3900:00:5600:32:0200:43:35
259DUDEK Bartłomiej 155Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:01:2200:31:3100:43:36
260JANKOWSKI Dariusz 275Pałuki Running TeamWARSZAWAM 30-3900:00:4700:32:1700:43:37
261WACH Michał 828Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:3500:32:0000:43:40
262DEREWICZ Mariusz 142WARSZAWAM 30-3900:00:5500:31:5800:43:40
263ROJEK Rafał 665WARSZAWAM 40-4900:00:4000:31:4500:43:45
264ŻOCHOWSKI Paweł 912SKRZESZEWM 30-3900:00:4300:31:1300:43:45
265SIESS Jarosław 704PABIANICEM 50-5900:00:2300:32:0400:43:46
266RUSIN Bartosz 678KS StaszewscyJABŁONNAM 40-4900:00:3800:31:3200:43:46
267CIOŁEK Robert 114Masters DojoWARSZAWAM 40-4900:00:5900:32:0900:43:46
268STAROWICZ Kazimierz 744WARSZAWAM 30-3900:00:2300:32:0500:43:47
269GAWLIK Arkadiusz 191Biegam na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:00:5700:31:4500:43:47
270URBAN Mariusz 822Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 40-4900:02:2000:31:4700:43:49
271JAROSZEK Piotr 281Vege RunnersKRECZKIM 30-3900:00:3600:31:3300:43:50
272KACPURA Piotr 313STOCZEKM 40-4900:00:5300:32:1300:43:52
273GIL Wojciech 201NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM 40-4900:00:4800:32:1400:43:59
274ORŁOWSKI Krzysztof 585PARKRUN WARSZAWA BRÓDNOWARSZAWAM 40-4900:00:0800:31:2800:44:00
275WITUSIK Szymon 857WARSZAWAM 1-2900:00:3200:32:2000:44:02
276SZUSTAK Darek 785RASZYNM 50-5900:00:3800:32:1000:44:04
277MILLER Daniel Miller 531Warsaw International Triathlon Club (WITC)WARSZAWAM 40-4900:01:0600:32:1500:44:06
278SUCHODOLSKI Mariusz 758Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4700:32:1800:44:08
279ŻURAWSKI Marcin 919Biegam na Tarchominie/adidas Runners WarsawWARSZAWAM 40-4900:00:3400:32:1300:44:12
280TARASIUK Łukasz 804MROZYM 40-4900:00:5400:32:2400:44:14
281GÓRKA Marcin 215POLSAWARSZAWAM 40-4900:00:5700:32:1100:44:14
282KOWNACKI Marcin 396WARSZAWAM 40-4900:00:3100:31:4200:44:15
283FRYCZ Michał 178WARSZAWAM 40-4900:00:5200:32:0200:44:18
284CHRÓST Marcin 100KS-ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM 30-3900:00:2500:31:0500:44:19
285KASKA Mateusz 334WOŁOMINM 30-3900:00:3700:31:3100:44:19
286PRZYBYSZ Tomasz 643WARSZAWAM 1-2900:00:4200:32:0800:44:21
287SMUŁEK Rafał 723WARSZAWAM 1-2900:00:5600:32:1300:44:21
288RZECZKOWSKI Zygmunt 686Metro WarszawskieWARSZAWAM 60+00:01:0200:32:0800:44:21
289JANKOWSKI Andrzej 276CAT-FITZEGRZEM 40-4900:00:5000:32:2900:44:23
290SKŁUCKI Hubert 715Run Team NasielskNASIELSKM 40-4900:00:1600:31:2100:44:24
291RUSIN Michał 679KS StaszewscyJABŁONNAM 1-2900:00:0000:32:1100:44:25
292DOMINIAK Zbigniew 147GrupaZeroWARSZAWAM 40-4900:00:5900:32:0900:44:26
293MANCZENKO Eugeniusz 494Leśne SzychyWARSZAWAM 30-3900:01:0400:32:4300:44:27
294PASZKOWSKI Cezary 603WARSZAWAM 40-4900:01:0400:32:4400:44:27
295MAREK Bartłomiej 500DĘBE WIELKIEM 30-3900:00:5300:32:3800:44:29
296WITUSIK Paweł 856WARSZAWAM 40-4900:00:3200:32:2100:44:30
297WOJNARSKI Janusz 871WARSZAWAM 60+00:01:0300:32:3000:44:30
298ŻÓŁKOWSKI Marek 914Team ZabieganeDniWARSZAWAM 60+00:00:4200:32:3600:44:33
299LIBOLD Maciek 447WARSZAWAM 30-3900:00:1300:32:3900:44:36
300WIŚNIEWSKI Paweł 854ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAŁOMIANKIM 40-4900:00:3200:32:1900:44:42
301JÓŹWIK Grzegorz 300WARSZAWAM 40-4900:00:2700:31:5200:44:43
302KLEPACKI Piotr 350PIOTRKOW TRYB.M 30-3900:00:1200:33:0300:44:46
303MYSZKE Artur 553WARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:2600:44:49
304POŁEĆ Andrzej 631WARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:2100:44:51
305DERESZEWSKI Piotr 141ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAM 40-4900:00:3200:32:3100:44:58
306BOROWSKI Mariusz 65WARSZAWAM 40-4900:00:5100:32:5600:45:00
307ROGALA Marcin 662WARSZAWAM 30-3900:00:3400:32:1500:45:01
308ŚWIĆ Rafał 793Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:00:4900:32:4100:45:02
309BITKOWSKI Bartek 46WARSZAWAM 40-4900:00:5200:33:1900:45:05
310BAZYLEWICZ Hubert 27WARSZAWAM 30-3900:00:5500:32:1500:45:06
311IDZIAK Jarosław 921WARSZAWAM 30-3900:00:3500:31:2000:45:08
312DUDKO Mikalai 156JacekBiega Running TeamWARSAWM 30-3900:00:4300:32:2500:45:08
313KMIEĆ Kamil 357ZĄBKIM 1-2900:00:5900:33:1400:45:09
314WOJTAS Michał 929WARSZAWAM 1-2900:00:5300:33:1000:45:11
315BIENIEK Wojciech 43Trener24WARSZAWAM 30-3900:01:0200:32:4700:45:13
316GRABOWSKI Wojciech 972Anpharm Run TeamWARSZAWAM 40-4900:02:1000:33:1000:45:13
317ADAMIAK Piotr 1WARSZAWAM 40-4900:00:3600:33:0000:45:14
318ODZIEMCZYK Sebastian 574WARSZAWAM 30-3900:00:4900:32:4600:45:15
319KONIECKI Tomasz 363WARSZAWAM 40-4900:00:5100:33:1300:45:16
320PASIŃSKI Daniel 949Grupa Biegowa UM WarszawaWARSZAWAM 30-3900:00:3000:32:3200:45:17
321KOPER Sebastian 369Carrefour Running TeamWARSZAWAM 40-4900:00:3700:32:3700:45:17
322SKARŻYŃSKI Adam 711Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 30-3900:00:4800:32:5200:45:17
323FABIANOWICZ Paweł 162BOŚ BANK SAWARSZAWAM 30-3900:00:5200:32:3500:45:21
324CHUDIO Marcin 103WARSZAWAM 30-3900:00:5200:32:3900:45:22
325STOKOWSKI Paweł 985M 30-3900:00:2900:32:5900:45:25
326MATEŃKA Piotr 508Dyspozycja Dnia TeamWARSZAWAM 40-4900:00:5000:32:5600:45:25
327KĘDZIERSKI Mieczysław 339TG SOKÓŁ BrwinówMILANÓWEKM 60+00:01:1300:32:5800:45:29
328CZAPSKI Michał 124Biegam na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:3500:32:3800:45:31
329LISZEWSKI Krzysztof 452Run Team NasielskWARSZAWAM 40-4900:00:4800:33:0500:45:31
330FILIPCZUK Dariusz 169ZIELONKAM 50-5900:00:3900:32:4900:45:33
331KLIMCZYŃSKI Rafał 351WARSZAWAM 30-3900:01:1100:33:1400:45:33
332BIEDROŃ Artur 40Tarcho ChartyWARSZAWAM 40-4900:00:4500:33:1400:45:39
333WALECKI Romuald 959Klub Samicy NosorożcaWARSZAWAM 40-4900:00:0600:32:3200:45:41
334NOWAK Dawid 566WARSZAWAM 30-3900:01:2500:33:5700:45:41
335BELOWSKI Leszek 34Chemik NOXY PuławyPULAWYM 60+00:01:0500:33:0900:45:42
336CHOTOMSKI Marcin 99LEGIONOWOM 30-3900:00:0600:33:1800:45:48
337SŁOMKA Bogumił 720WARSZAWAM 40-4900:01:1300:33:0900:45:51
338MARCZEWSKI Marcin 499RESILIA BEMOWOWARSZAWAM 40-4900:00:5300:32:5900:45:54
339STRZAŁEK Andrzej 752Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 50-5900:00:4800:33:1300:45:55
340GRYCNER Paweł 230Shakalaka Boom BoomWARSZAWAM 30-3900:00:5600:33:2900:45:55
341BEDNARSKI Tomasz 32WARSZAWAM 40-4900:00:4200:34:0000:45:56
342SZOPA Sławomir 780WARSZAWAM 40-4900:00:5400:33:1200:45:58
343WANOWSKI Andrzej 832Rozbiegamy nowy dwórNOWY DWÓR MAZOWIECKIM 60+00:00:5700:33:2700:46:01
344CHĘC Tomasz 89WARSZAWAM 30-3900:01:0900:33:5100:46:08
345FIJAŁEK Kamil 168WARSZAWAM 30-3900:01:1200:33:2600:46:12
346PANASZEWSKI Przemysław 597KOSZALINM 1-2900:01:0600:33:5100:46:13
347GŁÓWKA Rafał 206MARKIM 40-4900:00:2400:33:0800:46:20
348SZCZEPAŃSKI Marcin 771Wataha-WarszawaPIASECZNOM 30-3900:00:4800:33:3100:46:21
349CHRZANOWSKI Wojciech 102CjhrzanowskiTeamWARSZAWAM 30-3900:01:1600:33:3900:46:22
350JASIŃSKI Adam 283ZĄBKIM 30-3900:01:0000:34:0600:46:28
351ŁABA Piotr 455ZIELONKAM 40-4900:00:5200:33:3500:46:31
352KRUSZEWSKI Piotr 412ZIELONKAM 40-4900:00:5200:33:3500:46:31
353FLORYSIAK Artur 175WARSZAWAM 40-4900:01:0300:34:0800:46:31
354ZAJDA Dominik 883WARSZAWAM 1-2900:00:2100:33:0900:46:35
355GARBACZEWSKI Zbigniew 189Grupa Biegowa UM W-waJABŁONNAM 40-4900:00:5900:33:0200:46:38
356POLAK Michał 629WARSZAWAM 30-3900:00:4600:33:4800:46:40
357SOPELEWSKI Sebastian 731WARSZAWAM 30-3900:00:5100:33:4600:46:41
358MARUSZAK Łukasz 504Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 30-3900:00:4200:34:0800:46:45
359MATUSIAK Karol 943BdGWARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:3900:46:48
360ZIOŁO Grzegorz 946WARSZAWAM 1-2900:01:1900:33:3900:46:48
361CIEPLAK Andrzej 106WARSZAWAM 40-4900:01:3400:34:4000:46:48
362SZCZYGIEL Michal 775STRZYŻÓWM 1-2900:02:5900:34:1800:46:51
363MENDREK Ireneusz 517TurboDzikiWARSZAWAM 30-3900:01:1200:34:4400:46:54
364KUCZYNSKI Igor 421APTEKARZ WARSZAWSKIWARSZAWAM 40-4900:00:5400:33:5800:46:55
365ANTOSIK Piotr 9WARSZAWAM 40-4900:01:2800:34:3500:46:55
366SZTRANTOWICZ Piotr 783WARSZAWAM 40-4900:01:0000:33:5300:46:59
367ZIELINSKI Krzysztof 905hikingtours.plWARSZAWAM 40-4900:01:4900:34:2300:46:59
368KAMIŃSKI Wiesław 324NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAM 50-5900:01:2500:35:3800:47:02
369WASILEWSKI Grzegorz 837Run Team NasielskPŁONSKM 30-3900:00:3400:34:2500:47:06
370CHMIELECKI Tomasz 91LOTAMS TeamPIASTÓWM 40-4900:00:4800:33:4100:47:07
371ADAMKIEWICZ Marcin 961Inicjatywa Mieszkańców BiałołękiWARSZAWAM 30-3900:00:1200:33:0800:47:08
372KLEPACKI Paweł 349WARSZAWAM 30-3900:00:1200:33:4200:47:09
373BARTECKI Tomasz 967WROCŁAWM 30-3900:01:0900:34:3900:47:15
374PIOTROWSKI Jan 624WARSZAWAM 30-3900:02:0500:34:2400:47:17
375WASIAK Bartosz 834WARSZAWAM 30-3900:01:1800:34:3000:47:20
376KARCZEWSKI Jacek 330Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 40-4900:01:2200:34:5500:47:26
377STACHACZ Mirosław 736ZPHU DREWMAXOSTROŁĘKAM 50-5900:01:0900:33:5400:47:30
378KRZYWIEC Przemysław 417FALENTYM 30-3900:00:5900:35:0100:47:31
379SYPNIEWSKI Piotr 770TKKF BłyskawicaWARSZAWAM 40-4900:01:0700:34:5800:47:34
380WŁODEK Rafał 863WARSZAWAM 30-3900:01:2100:34:2000:47:36
381KLUJ Bogusław 354Biegnę dla Sandry i RobertaZAKRĘTM 60+00:00:5900:34:4300:47:37
382MIANOWSKI Marcin 519OTWOCKM 40-4900:00:0900:32:4000:47:38
383TRATKIEWICZ Marek 813WARSZAWAM 40-4900:00:3600:34:3700:47:38
384SULICH Mateusz 761LEGIONOWOM 1-2900:00:5800:35:0400:47:38
385LEBIODA Tomasz 437WARSZAWAM 1-2900:00:3000:33:4200:47:40
386MITURA Grzegorz 537WARSZAWAM 30-3900:00:5200:34:3000:47:44
387CIESIELSKI Rafał 109Wojewódzcy TeamWARSZAWAM 40-4900:01:0500:34:5800:47:46
388KOSTRUBIEC Grzegorz 381WARSZAWAM 30-3900:00:1100:34:3400:47:47
389CHOJNOWSKI Andrzej 96Biegam Na TarchominieWARSZAWAM 40-4900:01:0200:34:3000:47:50
390ZAKRZEWSKI Marek 884EkobiegiWARSZAWAM 40-4900:01:0100:35:0400:47:57
391MOCZYDŁOWSKI Łukasz 540Masters DojoWARSZAWAM 40-4900:01:1100:35:0800:47:57
392TUCZYŃSKI Robert 816ORT ŁomiankiŁOMIANKIM 40-4900:00:5600:34:4200:47:58
393ŚWIERSZCZ Andrzej 797WARSZAWAM 50-5900:01:1400:34:5400:47:58
394MARCZAK Marcin 498WARSZAWAM 30-3900:01:3100:34:5400:47:58
395BAKUŁA Wiesław 14wampirKADZIDŁOM 50-5900:00:2600:34:1600:48:02
396MAMLA Zbigniew 493Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:01:0100:35:0100:48:02
397ROJEK Hubert 666LESZCZYDÓŁ NOWINYM 1-2900:01:1000:35:3700:48:05
398JABŁONKA Radosław 258DZIADY OCRWYSZKÓWM 40-4900:00:5600:34:3100:48:07
399JANKOWSKI Michał 942WARSZAWAM 40-4900:00:5400:34:2100:48:13
400JARMUŻEWSKI Adam 279TIAWARSZAWAM 40-4900:01:2700:35:1500:48:13
401NOWACKI Julian 938TO NATURALNEWARSZAWAM 60+00:00:1900:35:0300:48:14
402GROCHOWSKI Paweł 227PZU Sport TeamWARSZAWAM 30-3900:01:0900:34:5200:48:16
403PĘDZICH Przemysław 614WARSZAWAM 30-3900:00:5800:33:3800:48:19
404BORUSZEWSKI Maciej 67WARSZAWAM 40-4900:00:5500:35:0800:48:21
405MATUSZEWSKI Paweł 510NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:00:5800:35:0700:48:21
406KORNESZCZUK Wojciech 374STASI LASM 30-3900:01:1400:35:0800:48:23
407NOWAK Jerzy 565PWPWWA-WAM 40-4900:01:3900:35:3300:48:23
408WIĘCH Andrzej 849WARSZAWAM 40-4900:01:0600:35:0000:48:26
409KRÓLAK Paweł 404WARSZAWAM 30-3900:01:2400:35:0400:48:27
410SULIŃSKI Sławomir 763WARSZAWAM 40-4900:01:2800:35:2500:48:33
411MODRZEJEWSKI Zbigniew 541LEGIONOWOM 50-5900:00:2700:35:1100:48:36
412KAŹMIERSKI Adrian 336WOŁOMINM 30-3900:01:2000:35:3300:48:39
413ZYGADŁO Piotr 911WARSZAWAM 30-3900:00:1800:35:3900:48:41
414RULAK Jerzy 986M 30-3900:01:0400:35:1300:48:41
415KARWOWSKI Mariusz 332Grupa Biegowa UM W-waCHOTOMÓWM 40-4900:01:3200:36:0300:48:42
416CZAJKOWSKI Mariusz 121MYSIADŁOM 40-4900:02:0900:35:0300:48:44
417SZLACHTA Wiesław 776WARSZAWAM 40-4900:00:3300:34:5700:48:47
418JANKOWSKI Marcin 975Anpharm Run TeamWARSZWAM 30-3900:02:1000:35:2500:48:47
419KUBASIEWICZ Artur 418samWARSZAWAM 50-5900:01:2900:35:4400:48:48
420GRABOWSKI Łukasz 219WARSZAWAM 30-3900:00:5500:34:4900:48:51
421BORCZYŃSKI Piotr 59Młodzieżowa Rada m.st. WarszawyWARSZAWAM 1-2900:00:0500:34:0300:48:52
422BARNIK Rafał 977M 40-4900:00:2600:35:1000:48:55
423BUTKIEWICZ Dariusz 86WARSZAWAM 40-4900:01:2400:34:5700:48:55
424KARBOWNIK Jakub 329WARSZAWAM 30-3900:01:3400:35:3300:48:55
425ANIOŁKOWSKI Krzysztof 8Grupa Biegowa UM W-WaWARSZAWAM 30-3900:01:1600:35:5500:48:56
426SYLWESTRZUK Mariusz 769KOBYŁKAM 50-5900:01:2500:35:1400:48:57
427KOWALCZYK Zdzisław 968JW 2189WARSZAWAM 40-4900:00:4000:35:0200:48:58
428KORLAK Łukasz 371WARSZAWAM 30-3900:01:1100:35:5600:48:58
429DANIELSKI Jacek 132PZU Sport TeamWARSZAWAM 40-4900:01:1000:35:3500:48:59
430GMYREK Robert 207WARSZAWAM 30-3900:01:1400:35:0400:48:59
431NIEDBAŁKA Marcin 557JÓZEFÓWM 30-3900:01:3500:35:0500:48:59
432SULIŃSKI Andrzej 762WARSZAWAM 40-4900:01:2900:35:3200:49:02
433GOLONKA Patryk 937Masters DojoWARSZAWAM 1-2900:01:1100:36:1000:49:16
434ADAMSKI Szymon 3WARSZAWAM 1-2900:01:3400:36:4800:49:17
435BARTOSZEWSKI Daniel 23GÓRA KALWARIAM 1-2900:00:4400:35:3300:49:21
436ŚWIST Michał 801WARSZAWAM 30-3900:01:1300:36:0000:49:22
437ZWOLIŃSKI Grzegorz 909Reebok Run CrewWARSZAWAM 40-4900:01:1500:36:2600:49:23
438KONOPACKI Maciej 365Jesteś Zwycięzcą-ChrząszczyżeszowiceWARSZAWAM 30-3900:01:0600:35:4200:49:28
439MATUSEWICZ Krzysztof 509WARSZAWAM 40-4900:01:0400:35:4500:49:29
440MAZUŚ Jarek 515WARSZAWAM 40-4900:01:3400:35:5200:49:31
441FEDEROWICZ Łukasz 166ZGIERZM 30-3900:01:1100:35:5600:49:34
442GAJEWICZ Arkadiusz 184JABŁONNAM 30-3900:01:2600:35:5700:49:34
443MAZUR Michał 514WARSZAWAM 30-3900:00:5100:36:3600:49:35
444THOMAS Szczepan 806Warszawska Akademia Karate TradycyjnegoWARSZAWAM 50-5900:00:5400:35:4900:49:35
445STANKIEWICZ Maciej 739Ami & Auri Runners ClubWARSZAWAM 30-3900:01:2400:36:5900:49:35
446KACZOREK Robert 318WARSZAWAM 60+00:00:2200:35:5800:49:42
447BUKOWSKI Janusz 999STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM 60+00:00:0300:35:5400:49:43
448PUCHACZ Przemysław 647WARSZAWAM 30-3900:00:3100:34:4200:49:52
449ŁOBODA Piotr 465WAŁCZM 40-4900:01:0300:35:4600:49:52
450KUMALA Sebastian 425BEDKOWICEM 30-3900:00:1200:35:3600:49:55
451NOSARZEWSKI Mariusz 562TRZCIANYM 40-4900:01:0800:35:5400:50:05
452KAMIŃSKI Maciej 325WARSZAWAM 30-3900:02:0500:36:2400:50:05
453JANISZEWSKI Jan 268NIDZICAM 60+00:00:2500:36:2700:50:06
454ZDUŃSKI Jarosław 900WARSZAWAM 50-5900:01:1600:35:4100:50:10
455TADRAŁA Tomek 803WARSZAWAM 30-3900:01:5500:36:2300:50:10
456MUCHA Grzegorz 549WARSZAWAM 60+00:00:3600:36:2000:50:22
457ŁABĘDA Stanisław 456Nasielsk Baszta TeamWARSZAWAM 40-4900:01:2500:36:3700:50:24
458JÓZWIK Robert 298HARX TeamWARSZAWAM 40-4900:00:2000:37:0300:50:29
459BEDNARZAK Tadeusz 33YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM 60+00:01:0400:36:2300:50:31
460MATAK Mariusz 506WARSZAWAM 30-3900:01:2900:35:4900:50:35
461GROCHOWSKI Piotr 226WARSZAWAM 40-4900:01:4200:37:1500:50:38
462MALER Władysław 487Reebok Run CrewWARSZAWAM 60+00:01:1700:36:5500:50:41
463GLAZER Marcin 203pko bank polskiWARSZAWAM 30-3900:01:5500:38:2000:50:42
464PRASAL Artur 632ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM 40-4900:01:0800:39:4800:50:43
465MARCINKIEWICZ Tymek 497WARSZAWAM 1-2900:01:1200:36:0700:50:44
466CZUPA Bartosz 976Anpharm Run TeamWARSZAWAM 40-4900:02:0700:36:3700:50:45
467KRÓL Wojciech 403WARSZAWAM 1-2900:01:3100:37:4100:50:52
468MROZIŃSKI Marcin 546WARSZAWAM 30-3900:01:2800:37:1600:50:54
469PTAK Krzysztof 645WARSZAWAM 40-4900:00:3500:36:2600:50:59
470SANDOMIERSKI Bartłomiej 693wkurw_teamMARKIM 1-2900:01:2100:37:2200:50:59
471PYCKA Marcin 927BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKM 30-3900:01:2700:37:0100:50:59
472NAWROCKI Ryszard 556WARSZAWAM 40-4900:01:1100:36:3400:51:07
473ZASŁONKA Paweł 893WARSZAWAM 30-3900:00:2600:37:0200:51:09
474WODZYŃSKI Robert 866EKOBIEGIWARSZAWAM 40-4900:01:4200:37:0900:51:09
475ZIELIŃSKI Tomasz 1015Polskie Stow. Sportu po TransplantacjiKONSTANCIN-JEZIORNAM 40-4900:01:4400:36:5800:51:09
476DZIEKONSKI Jacek 159KONSTANCIN JEZIORNAM 60+00:01:2600:36:2700:51:11
477BIENIAS Arkadiusz 42WARSZAWAM 30-3900:00:1600:37:4900:51:14
478ORŁOWSKI Kacper 584WARSZAWAM 1-2900:01:2100:36:3300:51:17
479CYRNY Rafał 117WARSZAWAM 40-4900:01:2400:36:3400:51:18
480RODZOŚ Bartosz 661WARSZAWAM 30-3900:01:0400:37:3600:51:22
481BORKOWSKI Paweł 61EKOBIEGIWARSZAWAM 40-4900:01:4300:38:0900:51:22
482ŚWIEŻACZYŃSKI Piotr 799KOMORÓWM 30-3900:01:4800:38:0800:51:24
483GRABOWSKI Jerzy 220niezrzeszonyWARSZAWAM 60+00:01:1300:36:4900:51:28
484MIAZGA Krzysztof 520MARKIM 30-3900:01:4800:38:0900:51:28
485WILEŃSKI Bartosz 990M 1-2900:01:3200:37:3700:51:38
486ŁOZOWSKI Robert 467WARSZAWAM 40-4900:01:0900:37:3700:51:53
487BOGUSZEWSKI Piotr 988M 30-3900:02:3300:38:5000:51:55
488PĘCAK Kamil 613Lubię PizzęLUBLINM 1-2900:01:0900:37:1300:52:02
489ŁAPICZ Filip 458WARSZAWAM 1-2900:00:1100:38:4600:52:05
490JACHOWSKI Paweł 260WARSZAWAM 40-4900:01:1000:37:1300:52:09
491ZANIEWICZ Andrzej 888PartnerŁUKÓWM 30-3900:01:2800:38:3200:52:09
492WOŹNIAK Mateusz 876WARSZAWAM 30-3900:01:0800:37:3800:52:13
493GAWŁOWSKI Adam 192WARSZAWAM 30-3900:00:5000:37:2100:52:15
494GRACZ Jakub 221WARSZAWAM 30-3900:01:5800:38:1300:52:17
495GRYCNER Piotr 231STAROGARD GDAŃSKIM 60+00:01:5500:38:1800:52:18
496RUMIANEK Marcin 677fb.com/rumianekWARSZAWAM 30-3900:00:5400:37:0900:52:19
497NOWAK Janusz 563WARSZAWAM 30-3900:01:1300:37:4600:52:19
498KAMIŃSKI Mariusz 979M 30-3900:01:5400:38:1700:52:20
499KOZŁOWSKI Łukasz 398#BBKTSŻYRARDÓWM 30-3900:01:4400:38:2500:52:21
500ROSA Mateusz 669WARSZAWAM 1-2900:01:5400:38:1700:52:21
501TOCHOWICZ Paweł 808WARSZAWAM 40-4900:01:1200:37:3900:52:27
502ARAŹNY Zbigniew 10Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM 40-4900:01:4100:38:2900:52:31
503ROKICKI Aleksander 667WARSZAWAM 40-4900:01:4600:39:1100:52:31
504STYCZYŃSKI Grzegorz 755WARSZAWAM 30-3900:01:4600:39:1100:52:31
505KOSTKA Grzegorz 380Biegiem z GregiemWARSZAWAM 30-3900:01:4300:37:4600:52:32
506PIETRAK Wojciech 618webloversWARSZAWAM 30-3900:01:3500:38:3000:52:38
507BIERNACKI Adam 44ŁÓDŹM 60+00:01:3000:38:3600:52:42
508JOŃCZYK Stanisław 297Fundacja Warszawskie Hospicjum dla DzieciLEGIONOWOM 50-5900:01:1700:38:0400:52:47
509PIĘTKA Marcin 620GKS Fenix SiennicaWARSZAWAM 30-3900:01:2500:38:3600:52:48
510GŁODNY Hubert 204WARSZAWAM 40-4900:01:2400:38:0700:52:49
511PIOTROWSKI Arkadiusz 933#arusbiegaWARSZAWAM 30-3900:00:4200:38:3200:52:52
512DYMEK Dariusz 158WARSZAWAM 40-4900:01:0800:37:4400:52:53
513POGORZELSKI Kuba 628MARKIM 1-2900:00:1300:37:3600:53:06
514PATOLETA Mirek 604WARSZAWAM 40-4900:01:1000:38:1000:53:32
515ŁUCZAK Piotr 471PKO Bank Polski SAWARSZAWAM 40-4900:00:3800:38:2700:53:35
516MAZUR Paweł 513WoodrunnersWARSZAWAM 40-4900:01:4700:38:4800:53:35
517PEPŁOŃSKI Damian 609NOWY DWÓR MAZOWIECKIM 30-3900:01:2700:39:1500:53:37
518OLESIAK Arkadiusz 578Biegam Na TarchominiePOLSKA, WARSZAWAM 40-4900:01:3900:38:5500:53:38
519AKSAMITOWSKI Robert 6WARSZAWAM 40-4900:01:5400:38:5800:53:39
520SURMACZ Jacek 766WARSZAWAM 30-3900:02:0200:39:0800:53:42
521SAFARZYŃSKI Aleksander 689BŁONIEM 1-2900:01:5400:39:2800:53:56
522GLASSER Marek 202WARSZAWAM 60+00:01:3500:38:4600:53:57
523SIKORSKI Paweł 708GAMMAWARSZAWAM 30-3900:01:5100:38:5900:53:57
524SZYDŁO Paweł 384MIĘDZYBORÓWM 30-3900:00:2200:38:3200:54:02
525WITZKE Artur 858KawuchaLEGIONOWOM 30-3900:02:1900:39:5400:54:08
526BRZÓZKA Kamil 77WARSZAWAM 40-4900:02:2000:39:4700:54:10
527KOWALSKI Wiesław 392WARSZAWAM 50-5900:00:0300:38:2400:54:13
528MORAWSKI Patryk 543WARSZAWAM 1-2900:01:2000:39:1900:54:24
529KULISZEWSKI Maciej 424GRODZISK MAZOWIECKIM 30-3900:00:4500:39:2800:54:41
530KRZECZEWSKI Jacek 416WARSZAWAM 50-5900:01:4800:39:2000:54:45
531KASKA Krzysztof 333WARSZAWAM 30-3900:01:2000:40:5500:54:46
532JUSZCZAK Kamil 307LEGIONOWOM 1-2900:01:1800:40:5800:54:48
533GURMIŃSKI Łukasz 239T-MobileWARSZAWAM 30-3900:01:4100:38:5200:54:50
534BORUTS Marcin 68WARSZAWAM 30-3900:01:2800:39:5000:55:01
535WĄSOWSKI Michał 840WARSZAWAM 30-3900:00:4100:39:4400:55:23
536ŁYGAS Leszek 476WARSZAWAM 30-3900:01:4800:39:1800:55:23
537GREGORCZYK Bartosz 224WARSZAWAM 30-3900:01:4400:39:5000:55:26
538PRASAL Konrad 633Rysioteam/inesSport.plŁÓDŹM 1-2900:01:0700:39:5100:55:30
539MACHNACKI Michał 477Grupa Biegowa UM W-waLEGIONOWOM 40-4900:01:3200:39:4800:55:34
540ŁUCAK Piotr 470CST RUN TEAMŁOCHÓWM 30-3900:01:3200:41:1300:55:41
541SZYMCZYŃSKI Błażej 956WARSZAWAM 30-3900:01:4900:39:1900:55:43
542OBRĘBOWSKI Dariusz 952WARSZAWAM 30-3900:01:2300:40:0400:55:45
543OKSIENIUK Marcin 575TurboDzikiWOLICAM 30-3900:01:3700:39:3000:55:45
544RUCZKA Rafał 675WARSZAWAM 1-2900:00:2600:38:4800:55:46
545HELDT Grzegorz 248WARSZAWAM 30-3900:01:5100:39:3200:55:53
546ZARADKIEWICZ Łukasz 889WARSZAWAM 30-3900:02:0300:40:5200:55:54
547DRABIK Michał 150WARSZAWAM 40-4900:01:0100:39:4500:56:01
548GAŁAŻYN Grzegorz 188WARSZAWAM 40-4900:01:4400:40:0100:56:05
549WASIK Piotr 836LEGIONOWOM 50-5900:01:1900:40:5600:56:08
550MIRECKI Zbigniew 535EKOBIEGIWARSZAWAM 60+00:01:4400:41:0600:56:13
551JANKOWSKI Tomek 273WARSZAWAM 40-4900:01:0700:39:4500:56:17
552KOZAKOW Borys 957WARSZAWAM 60+00:01:2200:40:4700:56:18
553PARTYKA Paweł 600WARSZAWAM 40-4900:01:3800:40:4600:56:19
554LECH Bartłomiej 438SIEDLCEM 1-2900:01:5400:39:4800:56:20
555JACZYŃSKI Rafał 263WARSZAWAM 30-3900:01:4900:40:4500:56:23
556KRÓLIKOWSKI Artur 406WARSZAWAM 40-4900:02:0200:39:5000:56:46
557BIELEC Bartłomiej 41Legia Run ClubWARSZAWAM 30-3900:01:5800:41:1900:56:55
558KACPRZYK Michał 312WARSZAWAM 1-2900:01:3500:41:1100:56:57
559BANY Michał 17WARSZAWAM 30-3900:01:2000:40:3500:57:04
560ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 913Grupa Biegowa UM W-waWARSZAWAM 60+00:01:4900:40:2900:57:05
561OLESHKO Maksym 577WARSZAWAM 1-2900:00:1800:40:5000:57:11
562WŁODARCZYK Maciej 860WARSZAWAM 40-4900:00:3800:40:5300:57:17
563WILEŃSKI Zbigniew 944Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM 50-5900:01:3300:42:0700:57:19
564ROMANOWSKI Paweł 668markowi BiegaczeMARKIM 40-4900:01:1900:42:0200:57:36
565PACHOLAK Przemysław 589WARSZAWAM 50-5900:01:4200:41:0100:57:38
566RYDZ Adrian 681PIASECZNOM 30-3900:01:4300:41:3900:57:55
567BOCHENEK Sebastian 50LEGIONOWOM 30-3900:02:1300:42:0900:58:05
568MRÓZ Sebastian 547KOMORÓWM 40-4900:01:4700:42:3300:58:17
569STAŃCZYK Grzegorz 741ZIELONKAM 50-5900:01:4100:41:3400:58:18
570ZARZYCKI Piotr 892WARSZAWAM 30-3900:01:4700:42:3400:58:18
571WARDAK Przemysław 833WARSZAWAM 30-3900:01:1800:42:3100:58:30
572PRZYBOROWSKI Rafał 640ŻUROMINM 30-3900:00:3900:42:3700:58:34
573TWARDO Kamil 820DĄBROWA CHOTOMOWSKAM 30-3900:01:5600:42:3000:58:53
574SZOSTAKOWSKI Jarosław 1005Biegamy z OchotąWARSZAWAM 50-5900:02:0500:43:3300:59:13
575KILIŃSKI Piotr 346MICHAŁÓW-GRABINAM 40-4900:02:0300:43:0800:59:14
576ŻUCHOWSKI Artur 916MY Mieszkańcy LegionowoLEGIONOWOM 40-4900:02:0300:43:0800:59:14
577JEDYNAK Paweł 291WARSZAWAM 30-3900:02:0300:42:0800:59:15
578ŁUCZAK Bartłomiej 473Klub Biegacza RTV Euro AGDJABŁONNAM 30-3900:01:2600:41:4600:59:28
579MATYJASIAK Mateusz 511WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:3700:59:39
580BOJKO Aleksander 56WARSZAWAM 1-2900:01:5800:42:4000:59:40
581ŁUKASIEWICZ Robert 475Kokoszka36teamWARSZAWAM 40-4900:01:5500:43:2500:59:53
582IZDEBSKI Bartłomiej 256WARSZAWAM 30-3900:01:5700:42:2001:00:11
583JURECKI Marek 303WARSZAWAM 50-5900:01:5500:43:3601:00:21
584WŁODARCZYK Mirosław 861I LO UKS KościuszkoWŁODAWAM 40-4900:01:5000:43:5501:00:42
585MALDIS Marek 486WARSZAWAM 60+00:01:5700:44:3001:01:04
586KIELAK Jacek 341TRUSKAWM 50-5900:00:1700:43:4301:01:07
587KUREK Jacek 429BIEGAMPO WOLIWARSZAWAM 40-4900:01:5000:43:3801:01:10
588HULANICKI Andrzej 253Goggle TeamWARSZAWAM 60+00:01:5800:44:4201:01:16
589KAMIŃSKI Michał 322MYSIADŁOM 40-4900:02:0100:44:4301:01:34
590WIZERT Józef 859WARSZAWAM 60+00:02:1200:44:2901:01:34
591NASKRĘT Mariusz 555RACOTM 40-4900:02:0000:45:2301:01:52
592KIELISZEK Paweł 343WARSZAWAM 30-3900:01:3600:45:0601:02:43
593TREMELET Sebastien 814WARSZAWAM 40-4900:02:0500:45:4101:03:09
594KOSIERADZKI Paweł 379Masters DojoWARSZAWAM 50-5900:01:4600:45:5401:03:22
595WUJEC Bartłomiej 879JÓZEFÓWM 40-4900:02:0100:46:4201:03:45
596SYROCKI Wojciech 984WARSZAWAM 40-4900:02:1800:47:1501:04:03
597ILCZUK Tomasz 1001TarchoświryWARSZAWAM 30-3900:02:1400:47:4901:04:39
598CZARNECKI Piotr 125TARCHOŚFIRYWARSZAWAM 30-3900:02:1300:47:5401:04:43
599SOJKA Łukasz 729WARSZAWAM 30-3900:02:1700:47:2001:04:51
600DĄBROWA Wojciech 133WARSZAWAM 60+00:02:0700:46:1201:04:53
601HEINE Krzysztof 246WARSZAWAM 40-4900:02:1800:47:1501:04:54
602KUREK Gustaw 427WARSZAWAM 50-5900:02:1100:47:5101:06:43
603ŁOWCZAK Jacek 969Team ZabieganeDniWARSZAWAM 30-3900:01:4200:49:1401:08:08
604LIS Kamil 449Grupa Biegowa UM W-waRADWANKÓW SZLACHECKIM 30-3900:00:4000:49:2801:08:55
605GIEDYK Przemysław 198Deloitte Adventure TeamWARSZAWAM 30-3900:02:0000:50:2201:10:34
606KORNACKI Sławomir 373NIEPORĘTM 50-5900:01:2400:50:4301:13:00
Przekroczony limit czasu: 01:30:00
LIMCIEŚLAK Paweł 112SlowjoggingBiałołekaWARSZAWAM 50-5900:02:2900:56:5501:18:03
LIMSŁADEK Karol 954MICHAŁOWICEM 30-3900:02:2200:57:3401:18:28
LIMBOROWIAK Jacek 62Slowjogging PolskaWARSZAWAM 60+00:02:3100:56:4801:19:05
LIMSZTAJNIC Jerzy 782ŁÓDŹM 60+00:02:2500:56:5401:19:17
LIMROBASZKIEWICZ Adam 659WARSZAWAM 40-4900:02:3200:57:1701:19:59
LIMBAUER Jacek 26Slow Jogging ŁódźŁÓDŹM 60+00:02:3200:57:3301:19:59
LIMKAMIŃSKI Waldemar 323Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAM 50-5900:02:2700:57:3801:20:04
614GURGON Arkadiusz 997Zabiegany WołominKOBYŁKAM 30-3900:00:0000:39:38
615MAREK Henryk 501-WARSZAWAM 60+00:00:0001:20:28
616JANICKI Mateusz 267LS WORLD RUNWARSZAWAM 1-2900:00:00
617BEBELSKI Rafał 28Kuźnia TriathlonuWARSZAWAM 40-4900:00:00
618BARANOWSKI Krzysztof 18TO NATURALNEZIELONKAM 50-5900:00:00
619NOGAS Sebastian 560PZU SPORTTEAMWARSZAWAM 30-3900:00:00
620KOWALSKI Michał 1004Lemiesz TeamWARSZAWAM 30-3900:00:00
621RODZOCH Daniel 964WARSZAWAM 30-3900:00:02
622FILIPOWICZ Maciej 172WARSZAWAM 40-4900:01:05
Znaleziono 622 wynik(ów)