BIEG PRZYJAŹNI - BIEG - 2,5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Redzikowo
Dystans:
2.5 km
Zgłoszonych:
36
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
2.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TOMASZEWSKI Mateusz 176SP 8 SłupskSŁUPSKM-Open1M 100:10:57.03 4:2213.7
2RUMIŃSKA Marlena 142LKS Fenix SłupskREDZIKOWOK-Open1K 100:11:28.88+00:00:314:3513.1
3SIERADZKI Kamil 222LO RędzikowoM-Open2M 200:11:40.17+00:00:434:4012.9
4PRZYBYLSKI Jakub 205LO RędzikowoREDZIKOWOM-Open3M 300:11:41.81+00:00:444:4012.8
5ZIĘDALSKI Mateusz 202DPDSŁUPSKM-Open4M 400:12:08.85+00:01:114:5112.3
6WOŚ Paweł 195DPDSŁUPSKM-Open5M 500:12:14.67+00:01:174:5412.2
7RUMIŃSKI Wojtek 143LKS Fenix SłupskREDZIKOWOM-Open6M 600:12:18.55+00:01:214:5512.2
8MARKOWSKI Szymon 112DPDSŁUPSKM-Open7M 700:12:21.85+00:01:244:5612.1
9KOZACZUK Kacper 213SŁUPSKM-Open8M 800:13:11.20+00:02:145:1611.4
10KOZACZUK Jakub 211SŁUPSKM-Open9M 900:13:11.45+00:02:145:1611.4
11PIOTROWSKA Malwina 129DPDSŁUPSKK-Open2K 200:13:23.43+00:02:265:2111.2
12JASKÓLSKI Jakub 64SP 8 SłupskDEBNICA KASZUBSKAM-Open10M 1000:13:30.75+00:02:335:2411.1
13DYDYNA Anna 206LO RędzikowoSŁUPSKK-Open3K 300:13:38.20+00:02:415:2711
14BARTYZEL Wojciech 221M-Open11M 1100:13:40.08+00:02:435:2811
15LEMAŃCZYK Martyna 100WŁYNKÓWKOK-Open4K 400:13:47.68+00:02:505:3110.9
16KOWALSKI Franek 90Samolej ZTSWŁYNKÓWKOM-Open12M 1200:15:33.73+00:04:366:139.6
17BRZYKCY Wiktoria 19SŁUPSKK-Open5K 500:15:43.37+00:04:466:179.5
18SYKUŁA Mateusz 164SP 8 SŁUPSKSŁUPSKM-Open13M 1300:15:44.09+00:04:476:179.5
19WALUS Amelia 187SP 8 SŁUPSKSŁUPSKK-Open6K 600:15:48.43+00:04:516:199.5
20KALINOWSKI Paweł 67Fiskars TeamSŁUPSKM-Open14M 1400:15:56.62+00:04:593:1118.8
21KORNACKA Justyna 81DĘBNICA KASZUBSKAK-Open7K 700:16:08.05+00:05:116:279.3
22RUDNIK Judyta 140SP GłobinoKRĘPA SŁUPSKAK-Open8K 800:16:32.08+00:05:356:369.1
23OLEJNICZAK Natalia 123SŁUPSKK-Open9K 900:16:43.94+00:05:466:419
24KOSIK Wiktoria 82SwolowoSWOLOWOK-Open10K 1000:16:49.15+00:05:526:438.9
25LEWICZ Jan 106CPSP UstkaREDZIKOWOM-Open15M 1500:17:00.76+00:06:036:488.8
26LEWICZ Kacper 107REDZIKOWOM-Open16M 1600:17:01.04+00:06:046:488.8
27JODZIEWICZ Kamila 66SŁUPSKK-Open11K 1100:17:20.76+00:06:236:568.6
28RUDNIK Janina Ewa 139SP 8 SłupskKRĘPA SŁUPSKAK-Open12K 1200:17:24.13+00:06:276:578.6
29ZIEMIANOWICZ Kamila 201SŁUPSKK-Open13K 1300:18:30.96+00:07:337:248.1
30KILANOWSKA Klaudia 76SwołowoSWOŁOWOK-Open14K 1400:19:28.02+00:08:307:477.7
31ŻURAWSKA Nikola 209SIEMIANICEK-Open15K 1500:19:45.71+00:08:487:547.6
32NIŻEWSKA Żaneta 220K-Open16K 1600:19:46.40+00:08:497:547.6
33SAMOLEJ-KOWALSKA Anna 145Samolej ZTSWŁYNKÓWKOK-Open17K 1700:20:49.32+00:09:528:197.2
Znaleziono 33 wynik(ów)