BIEG PRZYJAŹNI - BIEG - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Redzikowo
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
150
Wystartowało:
139
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
139
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RUDNIK Krzysztof 138SP 8 SłupskKRĘPA SŁUPSKAM-Open1M 100:17:30.11 3:3017.1
2BURZYŃSKI Aleksander 21SP 8 Słupsk BTTeamSŁUPSKM-Open2M 200:17:40.46+00:00:103:3217
3PACHOLCZYK Krzysztof 125SŁUPSKM-Open3M 300:18:20.63+00:00:503:4016.3
4DUDA Grzegorz 35Best BeastsBUKÓWKAM-Open4M 400:18:42.22+00:01:123:4416
5CEJKO Dawid 22Baltic SealsSŁUPSKM-Open5M 500:18:48.31+00:01:183:4516
6NAGÓREK Kamil 132Stopa SłupskSŁUPSKM-Open6M 600:19:36.09+00:02:053:5515.3
7JĘCEK Krzysztof 214MarkosSŁAWNOM-Open7M 700:20:18.99+00:02:484:0314.8
8PIEKARSKI Jacek 127DEBNICA KASZUBSKAM-Open8M 800:20:32.62+00:03:024:0614.6
9GRACHEL Przemek 53Na Trasie TeamŚWIECICHOWOM-Open9M 900:20:42.15+00:03:124:0814.5
10ŚRODA Maciej 175KRĘPA SŁUPSKAM-Open10M 1000:21:10.49+00:03:404:1414.2
11PANEK Ireneusz 126ŻORUCHOWOM-Open11M 1100:21:24.03+00:03:534:1614
12KIEŁCZYŃSKI Dawid 75TEAM DAVEBUKÓWKAM-Open12M 1200:21:28.71+00:03:584:1714
13GRACHEL Darek 219SŁUPSKM-Open13M 1300:21:30.22+00:04:004:1814
14WIELGAT Łukasz 189KB Bryza PostominoPIEŃKOWOM-Open14M 1400:21:50.04+00:04:194:2213.7
15KOSTKA Rafał 83STRZELINOM-Open15M 1500:21:51.87+00:04:214:2213.7
16CHMIELEWSKI Marcin 23Pędzące żółwieDĘBNICA KASZUBSKAM-Open16M 1600:21:58.69+00:04:284:2313.6
17BARGAŃSKA Justyna 10RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-Open1K 100:22:07.32+00:04:374:2513.6
18CZARNECKI Grzegorz 27Drużyna SP 8 SłupskSŁUPSKM-Open17M 1700:22:18.88+00:04:484:2713.4
19TOMCZAK Dominik 177Night Runners SłupskSŁUPSKM-Open18M 1800:22:22.07+00:04:514:2813.4
20GLINKA Agnieszka 50Kreativ Sport LęborkLĘBORKK-Open2K 200:22:24.33+00:04:544:2913.4
21HORBACZ Grzegorz 60SŁUPSKM-Open19M 1900:22:27.51+00:04:574:2913.4
22ANTOSIAK Grzegorz 5Decathlon Power SłupskSŁUPSKM-Open20M 2000:22:30.71+00:05:004:3013.3
23GUSMANN Zbigniew 58SŁUPSKM-Open21M 2100:22:47.64+00:05:174:3313.2
24GIERCZAK Piotr 47USTKAM-Open22M 2200:22:49.09+00:05:184:3313.1
25DADACZ Rafał 31W.P.K Słoń Team UstkaUSTKAM-Open23M 2300:22:53.99+00:05:234:3413.1
26WĘSIERSKA-MUTYK Marzena 215Night runners słupskSŁUPSKK-Open3K 300:22:57.82+00:05:274:3513.1
27WIERZBIŃSKI Krzysztof 191SŁUPSKM-Open24M 2400:22:57.88+00:05:274:3513.1
28SZLACHETKA Piotr 167SŁUPSKM-Open25M 2500:23:08.34+00:05:384:3713
29KOWALCZYK Wojciech 87DĘBNICA KASZUBSKAM-Open26M 2600:23:21.69+00:05:514:4012.8
30PIWOŃSKI Robert 130Night Runners SłupskSŁUPSKM-Open27M 2700:23:23.40+00:05:534:4012.8
31SMOLIŃSKI Krzysztof 156GŁOBINOM-Open28M 2800:23:28.45+00:05:584:4112.8
32HANN Grzegorz 59Fiskars TeamSŁUPSKM-Open29M 2900:23:29.06+00:05:584:4112.8
33SIBIŃSKI Krzysztof 11AJ TEAMSŁUPSKM-Open30M 3000:23:29.73+00:05:594:4212.8
34USOWICZ Łukasz 108SŁUPSKM-Open31M 3100:23:35.57+00:06:054:4312.7
35ŻAK Lech 204SŁUPSKM-Open32M 3200:23:37.46+00:06:074:4312.7
36KSIĄŻEK Waldemar 93SŁUPSKM-Open33M 3300:23:37.60+00:06:074:4312.7
37ZDUNEK Krzysztof 199W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open34M 3400:23:40.26+00:06:104:4412.7
38KOWALSKI Konrad 89Samolej ZTSSŁUPSKM-Open35M 3500:23:40.99+00:06:104:4412.7
39ADAMIEC Marek 2W.P.K. Słoń TeamSŁUPSKM-Open36M 3600:23:46.14+00:06:164:4512.6
40BRZEZIŃSKA Agnieszka 18SŁUPSKK-Open4K 400:23:53.36+00:06:234:4612.6
41PARDEJ Liliana 216Batalion Ochrony BazyDUNINOWOK-Open5K 500:23:55.95+00:06:254:4712.5
42BECK Tomasz 12Fiskars TeamSŁUPSKM-Open37M 3700:23:57.01+00:06:264:4712.5
43TOMCZAK Sebastian 178UstkaUSTKAM-Open38M 3800:24:03.06+00:06:324:4812.5
44KAMIŃSKA Justyna 68Stopa SłupskKRĘPA SŁUPSKAK-Open6K 600:24:08.96+00:06:384:4912.4
45ZIELONKA Mateusz 200Baltic SealsSŁUPSKM-Open39M 3900:24:15.43+00:06:454:5112.4
46CZERWIŃSKI Bogdan 29Rada Seniorów Gminy SłupskKUKOWOM-Open40M 4000:24:23.65+00:06:534:5212.3
47TRUSIAK Agnieszka 179Night Runners SłupskSŁUPSKK-Open7K 700:24:29.45+00:06:594:5412.2
48SZAPIEL Piotr 166SŁUPSKM-Open41M 4100:24:41.58+00:07:114:5612.2
49BANCEWICZ Radek 9Salon Kosmetyczny ,,Z Miłości do Paznokci'' Aleksandra GacBUKÓWKAM-Open42M 4200:24:42.44+00:07:124:5612.1
50SIDOR Mariusz 151DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM-Open43M 4300:24:52.51+00:07:224:5812.1
51WAWRZYNIAK Anna 188GRĄSINOK-Open8K 800:24:58.14+00:07:284:5912
52KANIA Brajan 70– / Akademia Pomorska w SłupskuSŁUPSKM-Open44M 4400:25:00.98+00:07:305:0012
53KAMIŃSKI Witold 69Stopa SłupskKRĘPA SŁUPSKAM-Open45M 4500:25:09.34+00:07:395:0211.9
54STEFANOWSKI Krzysztof 161SŁUPSKM-Open46M 4600:25:18.87+00:07:485:0311.8
55FRANCZAK Krzysztof 42SŁUPSKM-Open47M 4700:25:25.48+00:07:555:0511.8
56BACH Paweł 6SŁUPSKM-Open48M 4800:25:34.37+00:08:045:0711.7
57SZMIGIERO Sebastian 168SŁUPSKM-Open49M 4900:25:34.82+00:08:045:0711.7
58KOŚLA Justyna 84SVTSŁUPSKK-Open9K 900:25:38.23+00:08:085:0711.7
59LEWICZ Ewa 104Gmina SłupskREDZIKOWOK-Open10K 1000:25:42.13+00:08:125:0811.7
60GROCHOWSKI Piotr 54SAMOLEJ ZTSSŁUPSKM-Open50M 5000:25:44.38+00:08:145:0811.7
61ŁUBKOWSKA Magdalena 109SŁUPSKK-Open11K 1100:25:46.26+00:08:165:0911.6
62ZDUNEK Katarzyna 198W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK-Open12K 1200:25:49.76+00:08:195:1011.6
63ORSZULAK Damian 124SAMOLEJ ZTSSŁUPSKM-Open51M 5100:25:51.76+00:08:215:1011.6
64WILCZYŃSKI Piotr 192JEZIERZYCEM-Open52M 5200:25:54.45+00:08:245:1011.6
65DRUŻBA Maciej 217BochBSŁUPSKM-Open53M 5300:26:09.47+00:08:395:1311.5
66MRUGALSKI Stanisław 118MTS HAMERMIASTKOM-Open54M 5400:26:15.82+00:08:455:1511.4
67ZIÓŁKOWSKA Monika 203SP 8 SŁUPSKSŁUPSKK-Open13K 1300:26:25.27+00:08:555:1711.3
68GUBERNAT Mirosław 55Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w SłupskuSŁUPSKM-Open55M 5500:26:25.36+00:08:555:1711.4
69STEREŃCZAK Kamil 162Fiskars TeamSŁUPSKM-Open56M 5600:26:28.21+00:08:585:1711.3
70CZERWIŃSKI Szczęsny 30BIAŁOGARDM-Open57M 5700:26:29.21+00:08:595:1811.3
71NALEWAJEK Dawid 119WatahaSŁUPSKM-Open58M 5800:26:30.10+00:08:595:1811.3
72ZARZYCKA Izabela 196W.P.K. Słoń Team UstkaUSTKAK-Open14K 1400:26:36.58+00:09:065:1911.3
73CZARNECKA Barbara 26SŁUPSKK-Open15K 1500:26:54.56+00:09:245:2311.1
74WIELGUS Aleksandra 190SPONTAN POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Open16K 1600:26:58.58+00:09:285:2311.1
75CZĘSTOCHOWSKI Arkadiusz 218SŁUPSKM-Open59M 5900:27:04.34+00:09:345:2411.1
76KMIECIK Joanna 77STARKOWOK-Open17K 1700:27:07.12+00:09:375:2511.1
77BRONK Robert 16SŁUPSKM-Open60M 6000:27:19.79+00:09:495:2811
78KARWASZ Krzysztof 73KWAKOWOM-Open61M 6100:27:22.43+00:09:525:2811
79ROCŁAWSKI Grzegorz 136Szop&Jitsukuźnia sportuKOBYLNICAM-Open62M 6200:27:37.64+00:10:075:3110.9
80URBAN Ewelina 184Gmina SłupskDĘBNICA KASZUBSKAK-Open18K 1800:27:40.75+00:10:105:3210.8
81BARTOSIAK Bartłomiej 207WłynkówkoWŁYNKÓWKOM-Open63M 6300:27:41.72+00:10:115:3210.8
82KOWALSKI Bartosz 88SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-Open64M 6400:27:56.52+00:10:265:3510.7
83ROGALA Łukasz 137SŁUPSKM-Open65M 6500:27:57.13+00:10:275:3510.7
84ANIOŁ Aurelia 208Vacu activ gymSŁUPSKK-Open19K 1900:27:59.10+00:10:285:3510.7
85FRUBA Karina 43STOPA Słupsk / Korona SzczecinREDZIKOWOK-Open20K 2000:28:04.76+00:10:345:3710.7
86WINIARSKI Grzegorz 193amator -debiutantREDĘCINM-Open66M 6600:28:23.05+00:10:525:4010.6
87LEWANDOWSKA Maria 101W.P.K Słoń Team UstkaUSTKAK-Open21K 2100:28:33.49+00:11:035:4210.5
88LEWANDOWSKI Adam 102W.P.K Słoń Team UstkaUSTKAM-Open67M 6700:28:33.71+00:11:035:4210.5
89ANDRZEJCZAK Sławomir 3LĘDOWO-OSIEDLEM-Open68M 6800:28:36.90+00:11:065:4310.5
90SKIBIŃSKI Rafał 153AJ TeamSŁUPSKM-Open69M 6900:28:37.56+00:11:075:4310.5
91KOT Daniel 86KOT TEAMSLUPSKM-Open70M 7000:28:40.65+00:11:105:4410.5
92ADACH Łukasz 1SAMOLEJ ZTSSŁUPSKM-Open71M 7100:28:56.40+00:11:265:4710.4
93JARZMICKA Lidia 63MIANOWICEK-Open22K 2200:29:08.83+00:11:385:4910.3
94MARCZAK Małgorzata 111ŻELKOWOK-Open23K 2300:29:13.74+00:11:435:5010.3
95MIRON Katarzyna 114Night Runners SłupskSŁUPSKK-Open24K 2400:29:15.88+00:11:455:5110.3
96JODZIEWICZ Tomasz 65SŁUPSKM-Open72M 7200:29:25.76+00:11:555:5310.2
97FUDRO Agnieszka 45SŁUPSKK-Open25K 2500:29:28.68+00:11:585:5310.2
98FUDRO Piotr 44SŁUPSKM-Open73M 7300:29:28.87+00:11:585:5310.2
99KWAŚNIAK Natalia 97STRZELINOK-Open26K 2600:29:35.36+00:12:055:5510.1
100SOBIERAJSKA Agnieszka 158STRZELINOK-Open27K 2700:29:36.37+00:12:065:5510.1
101SORBIAN Emilia 212SŁUPSKK-Open28K 2800:29:55.98+00:12:255:5910
102ZAWADZKA-RUDNIK Justyna 197REDZIKOWO OSIEDLEK-Open29K 2900:29:57.99+00:12:275:5910
103CHODNICKA Aneta 24Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w SłupskuSŁUPSKK-Open30K 3000:29:59.94+00:12:296:0010
104LEMAŃCZYK Sebastian 99WŁYNKÓWKOM-Open74M 7400:30:05.59+00:12:356:0110
105GLINIECKA-WOŚ Anna 49SŁUPSKK-Open31K 3100:30:11.89+00:12:416:029.9
106MROZIK Joanna 117SŁUPSKK-Open32K 3200:30:14.88+00:12:446:039.9
107RUMINKIEWICZ Monika 141KRĘPA SŁUPSKAK-Open33K 3300:30:15.44+00:12:456:039.9
108KLOŚ Przemek 223Radio GdańskSŁUPSKM-Open75M 7500:30:15.70+00:12:456:039.9
109SZPAKOWICZ Adrian 169SAMOLEJ ZTSPOGANICEM-Open76M 7600:30:21.56+00:12:516:049.9
110LEWICKI Marcin 103Samolej ZTSSŁUPSKM-Open77M 7700:30:21.79+00:12:516:049.9
111SKWAREK Monika 154SŁUPSKK-Open34K 3400:30:23.23+00:12:536:049.9
112NIEZGODA Małgorzata 121KRĘPA SŁUPSKAK-Open35K 3500:30:37.16+00:13:076:079.8
113DAMPS Julita 32Night Runners SłupskSŁUPSKK-Open36K 3600:30:56.34+00:13:266:119.7
114SYSKA-GODLEWSKI Maksymilian 165SŁUPSKM-Open78M 7800:30:57.64+00:13:276:119.7
115BERNAT Dominika 13AMLSŁUPSKK-Open37K 3700:31:15.13+00:13:456:159.6
116LEWICZ Szymon 105REDZIKOWOM-Open79M 7900:31:31.06+00:14:006:189.5
117SĘDZIŃSKI Adam 149Gmina SłupskSŁUPSKM-Open80M 8000:31:39.25+00:14:096:209.5
118MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 115Decathlon Power SłupskSŁUPSKK-Open38K 3800:31:39.88+00:14:096:209.5
119KUBASZEWSKA Edyta 210SŁAWNOK-Open39K 3900:31:40.75+00:14:106:209.5
120SETNIK Monika 147Decathlon PowerSŁUPSKK-Open40K 4000:31:41.11+00:14:106:209.5
121BURZYMOWICZ Justyna 20SŁUPSKK-Open41K 4100:32:17.16+00:14:476:279.3
122SETNIK Daniel 148Decathlon PowerSŁUPSKM-Open81M 8100:32:26.42+00:14:566:299.2
123KSIĄŻEK Małgorzata 92SŁUPSKK-Open42K 4200:32:33.86+00:15:036:309.2
124CHOLEWIŃSKA Katarzyna 25USTKAK-Open43K 4300:32:52.91+00:15:226:349.1
125WALKOWIAK Dariusz 185KROKOWOM-Open82M 8200:32:53.37+00:15:236:349.1
126GUBERNAT Aleksandra 56Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w SłupskuSŁUPSKK-Open44K 4400:32:56.67+00:15:266:359.1
127FIGIEL Dominika 39SŁUPSKK-Open45K 4500:33:07.23+00:15:376:379.1
128GIERCZAK Dariusz 46Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w SłupskuSŁUPSKM-Open83M 8300:33:41.82+00:16:116:448.9
129JANKOWSKA Magdalena 61Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w SłupskuJEZIERZYCEK-Open46K 4600:33:42.30+00:16:126:448.9
130PUPKO Kamila 133Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w SłupskuSŁUPSKK-Open47K 4700:33:42.96+00:16:126:448.9
131MROCZEK Anna 116KRĘPA SŁUPSKAK-Open48K 4800:33:46.22+00:16:166:458.9
132SMOLIŃSKA Edyta 155Smolińscy TEAMGŁOBINOK-Open49K 4900:33:57.86+00:16:276:478.8
133TURCZYN Grzegorz 180Night RunnersSŁUPSKM-Open84M 8400:34:14.46+00:16:446:518.8
134NALEWAJEK Sara 120WatahaSŁUPSKK-Open50K 5000:35:21.13+00:17:517:048.5
135KURKOWSKI Mateusz 95Fiskars TeamSŁUPSKM-Open85M 8500:35:29.02+00:17:587:058.5
136STANIASZEK Boguslaw 160Tupot ustkaGLOBINOM-Open86M 8600:35:39.85+00:18:097:088.4
137SYCHLA Monika 163Vacu Activ GymŁOSINOK-Open51K 5100:36:36.96+00:19:067:198.2
138ANDZEJEWSKA Paulina 4Vacu activ gymSŁUPSKK-Open52K 5200:36:37.86+00:19:077:198.2
139KOT Iwona 85KOT TEAMSŁUPSKK-Open53K 5300:36:39.48+00:19:097:208.2
Znaleziono 139 wynik(ów)