Organizator : | Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” |
Data : | 2019-10-05 |
Miejsce : | Redzikowo |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 150 |
Wystartowało : | 139 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 139 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KANIA Brajan | 70 | – / Akademia Pomorska w Słupsku | SŁUPSK | M-Open | |
2 | BURZYŃSKI Aleksander | 21 | SP 8 Słupsk BTTeam | SŁUPSK | M-Open | |
3 | CEJKO Dawid | 22 | Baltic Seals | SŁUPSK | M-Open | |
4 | DUDA Grzegorz | 35 | Best Beasts | BUKÓWKA | M-Open | |
5 | GRACHEL Przemek | 53 | Na Trasie Team | ŚWIECICHOWO | M-Open | |
6 | PACHOLCZYK Krzysztof | 125 | SŁUPSK | M-Open | ||
7 | PANEK Ireneusz | 126 | ŻORUCHOWO | M-Open | ||
8 | NAGÓREK Kamil | 132 | Stopa Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
9 | RUDNIK Krzysztof | 138 | SP 8 Słupsk | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open | |
10 | DADACZ Rafał | 31 | W.P.K Słoń Team Ustka | USTKA | M-Open | |
11 | GIERCZAK Piotr | 47 | USTKA | M-Open | ||
12 | PIEKARSKI Jacek | 127 | DEBNICA KASZUBSKA | M-Open | ||
13 | ŚRODA Maciej | 175 | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open | ||
14 | JĘCEK Krzysztof | 214 | Markos | SŁAWNO | M-Open | |
15 | GRACHEL Darek | 219 | SŁUPSK | M-Open | ||
16 | GLINKA Agnieszka | 50 | Kreativ Sport Lębork | LĘBORK | K-Open | |
17 | HANN Grzegorz | 59 | Fiskars Team | SŁUPSK | M-Open | |
18 | LEWICZ Ewa | 104 | Gmina Słupsk | REDZIKOWO | K-Open | |
19 | TRUSIAK Agnieszka | 179 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
20 | ZIELONKA Mateusz | 200 | Baltic Seals | SŁUPSK | M-Open | |
21 | WĘSIERSKA-MUTYK Marzena | 215 | Night runners słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
22 | BARGAŃSKA Justyna | 10 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K-Open | |
23 | SIBIŃSKI Krzysztof | 11 | AJ TEAM | SŁUPSK | M-Open | |
24 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 18 | SŁUPSK | K-Open | ||
25 | CHMIELEWSKI Marcin | 23 | Pędzące żółwie | DĘBNICA KASZUBSKA | M-Open | |
26 | ŁUBKOWSKA Magdalena | 109 | SŁUPSK | K-Open | ||
27 | TOMCZAK Sebastian | 178 | Ustka | USTKA | M-Open | |
28 | WAWRZYNIAK Anna | 188 | GRĄSINO | K-Open | ||
29 | WIELGAT Łukasz | 189 | KB Bryza Postomino | PIEŃKOWO | M-Open | |
30 | ADAMIEC Marek | 2 | W.P.K. Słoń Team | SŁUPSK | M-Open | |
31 | BACH Paweł | 6 | SŁUPSK | M-Open | ||
32 | GUSMANN Zbigniew | 58 | SŁUPSK | M-Open | ||
33 | HORBACZ Grzegorz | 60 | SŁUPSK | M-Open | ||
34 | KOŚLA Justyna | 84 | SVT | SŁUPSK | K-Open | |
35 | SKIBIŃSKI Rafał | 153 | AJ Team | SŁUPSK | M-Open | |
36 | SZMIGIERO Sebastian | 168 | SŁUPSK | M-Open | ||
37 | TOMCZAK Dominik | 177 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
38 | ŻAK Lech | 204 | SŁUPSK | M-Open | ||
39 | FRUBA Karina | 43 | STOPA Słupsk / Korona Szczecin | REDZIKOWO | K-Open | |
40 | KIEŁCZYŃSKI Dawid | 75 | TEAM DAVE | BUKÓWKA | M-Open | |
41 | KSIĄŻEK Małgorzata | 92 | SŁUPSK | K-Open | ||
42 | KSIĄŻEK Waldemar | 93 | SŁUPSK | M-Open | ||
43 | MIRON Katarzyna | 114 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
44 | PIWOŃSKI Robert | 130 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
45 | SKWAREK Monika | 154 | SŁUPSK | K-Open | ||
46 | ZIÓŁKOWSKA Monika | 203 | SP 8 SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | |
47 | BERNAT Dominika | 13 | AML | SŁUPSK | K-Open | |
48 | CHOLEWIŃSKA Katarzyna | 25 | USTKA | K-Open | ||
49 | CZARNECKI Grzegorz | 27 | Drużyna SP 8 Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
50 | JODZIEWICZ Tomasz | 65 | SŁUPSK | M-Open | ||
51 | SIDOR Mariusz | 151 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | |
52 | ANIOŁ Aurelia | 208 | Vacu activ gym | SŁUPSK | K-Open | |
53 | KUBASZEWSKA Edyta | 210 | SŁAWNO | K-Open | ||
54 | SORBIAN Emilia | 212 | SŁUPSK | K-Open | ||
55 | BANCEWICZ Radek | 9 | Salon Kosmetyczny ,,Z Miłości do Paznokci'' Aleksandra Gac | BUKÓWKA | M-Open | |
56 | KARWASZ Krzysztof | 73 | KWAKOWO | M-Open | ||
57 | KMIECIK Joanna | 77 | STARKOWO | K-Open | ||
58 | KOWALCZYK Wojciech | 87 | DĘBNICA KASZUBSKA | M-Open | ||
59 | MARCZAK Małgorzata | 111 | ŻELKOWO | K-Open | ||
60 | SZAPIEL Piotr | 166 | SŁUPSK | M-Open | ||
61 | WALKOWIAK Dariusz | 185 | KROKOWO | M-Open | ||
62 | WILCZYŃSKI Piotr | 192 | JEZIERZYCE | M-Open | ||
63 | PARDEJ Liliana | 216 | Batalion Ochrony Bazy | DUNINOWO | K-Open | |
64 | CZARNECKA Barbara | 26 | SŁUPSK | K-Open | ||
65 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 30 | BIAŁOGARD | M-Open | ||
66 | DAMPS Julita | 32 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
67 | FIGIEL Dominika | 39 | SŁUPSK | K-Open | ||
68 | FRANCZAK Krzysztof | 42 | SŁUPSK | M-Open | ||
69 | MRUGALSKI Stanisław | 118 | MTS HAMER | MIASTKO | M-Open | |
70 | STEFANOWSKI Krzysztof | 161 | SŁUPSK | M-Open | ||
71 | ZARZYCKA Izabela | 196 | W.P.K. Słoń Team Ustka | USTKA | K-Open | |
72 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 3 | LĘDOWO-OSIEDLE | M-Open | ||
73 | ANTOSIAK Grzegorz | 5 | Decathlon Power Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
74 | KOWALSKI Konrad | 89 | Samolej ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
75 | WIELGUS Aleksandra | 190 | SPONTAN POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Open | |
76 | WIERZBIŃSKI Krzysztof | 191 | SŁUPSK | M-Open | ||
77 | ZDUNEK Katarzyna | 198 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | K-Open | |
78 | KOT Iwona | 85 | KOT TEAM | SŁUPSK | K-Open | |
79 | USOWICZ Łukasz | 108 | SŁUPSK | M-Open | ||
80 | SMOLIŃSKA Edyta | 155 | Smolińscy TEAM | GŁOBINO | K-Open | |
81 | ZAWADZKA-RUDNIK Justyna | 197 | REDZIKOWO OSIEDLE | K-Open | ||
82 | ZDUNEK Krzysztof | 199 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open | |
83 | DRUŻBA Maciej | 217 | BochB | SŁUPSK | M-Open | |
84 | CZĘSTOCHOWSKI Arkadiusz | 218 | SŁUPSK | M-Open | ||
85 | NALEWAJEK Dawid | 119 | Wataha | SŁUPSK | M-Open | |
86 | NALEWAJEK Sara | 120 | Wataha | SŁUPSK | K-Open | |
87 | STANIASZEK Boguslaw | 160 | Tupot ustka | GLOBINO | M-Open | |
88 | URBAN Ewelina | 184 | Gmina Słupsk | DĘBNICA KASZUBSKA | K-Open | |
89 | BARTOSIAK Bartłomiej | 207 | Włynkówko | WŁYNKÓWKO | M-Open | |
90 | LEWICZ Szymon | 105 | REDZIKOWO | M-Open | ||
91 | GUBERNAT Aleksandra | 56 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | K-Open | |
92 | LEWANDOWSKA Maria | 101 | W.P.K Słoń Team Ustka | USTKA | K-Open | |
93 | LEWANDOWSKI Adam | 102 | W.P.K Słoń Team Ustka | USTKA | M-Open | |
94 | STEREŃCZAK Kamil | 162 | Fiskars Team | SŁUPSK | M-Open | |
95 | BRONK Robert | 16 | SŁUPSK | M-Open | ||
96 | GUBERNAT Mirosław | 55 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | M-Open | |
97 | JANKOWSKA Magdalena | 61 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | JEZIERZYCE | K-Open | |
98 | KAMIŃSKA Justyna | 68 | Stopa Słupsk | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | |
99 | KAMIŃSKI Witold | 69 | Stopa Słupsk | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open | |
100 | PUPKO Kamila | 133 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | K-Open | |
101 | ROGALA Łukasz | 137 | SŁUPSK | M-Open | ||
102 | RUMINKIEWICZ Monika | 141 | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | ||
103 | GIERCZAK Dariusz | 46 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | M-Open | |
104 | JARZMICKA Lidia | 63 | MIANOWICE | K-Open | ||
105 | KOSTKA Rafał | 83 | STRZELINO | M-Open | ||
106 | KURKOWSKI Mateusz | 95 | Fiskars Team | SŁUPSK | M-Open | |
107 | MROCZEK Anna | 116 | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | ||
108 | MROZIK Joanna | 117 | SŁUPSK | K-Open | ||
109 | NIEZGODA Małgorzata | 121 | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | ||
110 | ROCŁAWSKI Grzegorz | 136 | Szop&Jitsukuźnia sportu | KOBYLNICA | M-Open | |
111 | ANDZEJEWSKA Paulina | 4 | Vacu activ gym | SŁUPSK | K-Open | |
112 | BECK Tomasz | 12 | Fiskars Team | SŁUPSK | M-Open | |
113 | CHODNICKA Aneta | 24 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | K-Open | |
114 | FUDRO Piotr | 44 | SŁUPSK | M-Open | ||
115 | FUDRO Agnieszka | 45 | SŁUPSK | K-Open | ||
116 | KOT Daniel | 86 | KOT TEAM | SLUPSK | M-Open | |
117 | KWAŚNIAK Natalia | 97 | STRZELINO | K-Open | ||
118 | SOBIERAJSKA Agnieszka | 158 | STRZELINO | K-Open | ||
119 | BURZYMOWICZ Justyna | 20 | SŁUPSK | K-Open | ||
120 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 156 | GŁOBINO | M-Open | ||
121 | SYCHLA Monika | 163 | Vacu Activ Gym | ŁOSINO | K-Open | |
122 | WINIARSKI Grzegorz | 193 | amator -debiutant | REDĘCIN | M-Open | |
123 | ADACH Łukasz | 1 | SAMOLEJ ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
124 | GLINIECKA-WOŚ Anna | 49 | SŁUPSK | K-Open | ||
125 | GROCHOWSKI Piotr | 54 | SAMOLEJ ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
126 | LEWICKI Marcin | 103 | Samolej ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
127 | ORSZULAK Damian | 124 | SAMOLEJ ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
128 | SZPAKOWICZ Adrian | 169 | SAMOLEJ ZTS | POGANICE | M-Open | |
129 | KLOŚ Przemek | 223 | Radio Gdańsk | SŁUPSK | M-Open | |
130 | SYSKA-GODLEWSKI Maksymilian | 165 | SŁUPSK | M-Open | ||
131 | TURCZYN Grzegorz | 180 | Night Runners | SŁUPSK | M-Open | |
132 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 115 | Decathlon Power Słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
133 | SETNIK Monika | 147 | Decathlon Power | SŁUPSK | K-Open | |
134 | SĘDZIŃSKI Adam | 149 | Gmina Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
135 | LEMAŃCZYK Sebastian | 99 | WŁYNKÓWKO | M-Open | ||
136 | SETNIK Daniel | 148 | Decathlon Power | SŁUPSK | M-Open | |
137 | SZLACHETKA Piotr | 167 | SŁUPSK | M-Open | ||
138 | KOWALSKI Bartosz | 88 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | M-Open | |
139 | CZERWIŃSKI Bogdan | 29 | Rada Seniorów Gminy Słupsk | KUKOWO | M-Open |
Znaleziono 139 wynik(ów)