Organizator : | Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” |
Data : | 2019-10-05 |
Miejsce : | Redzikowo |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 150 |
Wystartowało : | 139 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 139 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GLINKA Agnieszka | 50 | Kreativ Sport Lębork | LĘBORK | K-Open | |
2 | LEWICZ Ewa | 104 | Gmina Słupsk | REDZIKOWO | K-Open | |
3 | TRUSIAK Agnieszka | 179 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
4 | WĘSIERSKA-MUTYK Marzena | 215 | Night runners słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
5 | BARGAŃSKA Justyna | 10 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K-Open | |
6 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 18 | SŁUPSK | K-Open | ||
7 | ŁUBKOWSKA Magdalena | 109 | SŁUPSK | K-Open | ||
8 | WAWRZYNIAK Anna | 188 | GRĄSINO | K-Open | ||
9 | KOŚLA Justyna | 84 | SVT | SŁUPSK | K-Open | |
10 | FRUBA Karina | 43 | STOPA Słupsk / Korona Szczecin | REDZIKOWO | K-Open | |
11 | KSIĄŻEK Małgorzata | 92 | SŁUPSK | K-Open | ||
12 | MIRON Katarzyna | 114 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
13 | SKWAREK Monika | 154 | SŁUPSK | K-Open | ||
14 | ZIÓŁKOWSKA Monika | 203 | SP 8 SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | |
15 | BERNAT Dominika | 13 | AML | SŁUPSK | K-Open | |
16 | CHOLEWIŃSKA Katarzyna | 25 | USTKA | K-Open | ||
17 | ANIOŁ Aurelia | 208 | Vacu activ gym | SŁUPSK | K-Open | |
18 | KUBASZEWSKA Edyta | 210 | SŁAWNO | K-Open | ||
19 | SORBIAN Emilia | 212 | SŁUPSK | K-Open | ||
20 | KMIECIK Joanna | 77 | STARKOWO | K-Open | ||
21 | MARCZAK Małgorzata | 111 | ŻELKOWO | K-Open | ||
22 | PARDEJ Liliana | 216 | Batalion Ochrony Bazy | DUNINOWO | K-Open | |
23 | CZARNECKA Barbara | 26 | SŁUPSK | K-Open | ||
24 | DAMPS Julita | 32 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
25 | FIGIEL Dominika | 39 | SŁUPSK | K-Open | ||
26 | ZARZYCKA Izabela | 196 | W.P.K. Słoń Team Ustka | USTKA | K-Open | |
27 | WIELGUS Aleksandra | 190 | SPONTAN POTĘGOWO | POTĘGOWO | K-Open | |
28 | ZDUNEK Katarzyna | 198 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | K-Open | |
29 | KOT Iwona | 85 | KOT TEAM | SŁUPSK | K-Open | |
30 | SMOLIŃSKA Edyta | 155 | Smolińscy TEAM | GŁOBINO | K-Open | |
31 | ZAWADZKA-RUDNIK Justyna | 197 | REDZIKOWO OSIEDLE | K-Open | ||
32 | NALEWAJEK Sara | 120 | Wataha | SŁUPSK | K-Open | |
33 | URBAN Ewelina | 184 | Gmina Słupsk | DĘBNICA KASZUBSKA | K-Open | |
34 | GUBERNAT Aleksandra | 56 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | K-Open | |
35 | LEWANDOWSKA Maria | 101 | W.P.K Słoń Team Ustka | USTKA | K-Open | |
36 | JANKOWSKA Magdalena | 61 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | JEZIERZYCE | K-Open | |
37 | KAMIŃSKA Justyna | 68 | Stopa Słupsk | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | |
38 | PUPKO Kamila | 133 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | K-Open | |
39 | RUMINKIEWICZ Monika | 141 | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | ||
40 | JARZMICKA Lidia | 63 | MIANOWICE | K-Open | ||
41 | MROCZEK Anna | 116 | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | ||
42 | MROZIK Joanna | 117 | SŁUPSK | K-Open | ||
43 | NIEZGODA Małgorzata | 121 | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | ||
44 | ANDZEJEWSKA Paulina | 4 | Vacu activ gym | SŁUPSK | K-Open | |
45 | CHODNICKA Aneta | 24 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | K-Open | |
46 | FUDRO Agnieszka | 45 | SŁUPSK | K-Open | ||
47 | KWAŚNIAK Natalia | 97 | STRZELINO | K-Open | ||
48 | SOBIERAJSKA Agnieszka | 158 | STRZELINO | K-Open | ||
49 | BURZYMOWICZ Justyna | 20 | SŁUPSK | K-Open | ||
50 | SYCHLA Monika | 163 | Vacu Activ Gym | ŁOSINO | K-Open | |
51 | GLINIECKA-WOŚ Anna | 49 | SŁUPSK | K-Open | ||
52 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 115 | Decathlon Power Słupsk | SŁUPSK | K-Open | |
53 | SETNIK Monika | 147 | Decathlon Power | SŁUPSK | K-Open |
Znaleziono 53 wynik(ów)