Organizator : | Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” |
Data : | 2019-10-05 |
Miejsce : | Redzikowo |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 150 |
Wystartowało : | 139 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 139 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KANIA Brajan | 70 | – / Akademia Pomorska w Słupsku | SŁUPSK | M-Open | |
2 | BURZYŃSKI Aleksander | 21 | SP 8 Słupsk BTTeam | SŁUPSK | M-Open | |
3 | CEJKO Dawid | 22 | Baltic Seals | SŁUPSK | M-Open | |
4 | DUDA Grzegorz | 35 | Best Beasts | BUKÓWKA | M-Open | |
5 | GRACHEL Przemek | 53 | Na Trasie Team | ŚWIECICHOWO | M-Open | |
6 | PACHOLCZYK Krzysztof | 125 | SŁUPSK | M-Open | ||
7 | PANEK Ireneusz | 126 | ŻORUCHOWO | M-Open | ||
8 | NAGÓREK Kamil | 132 | Stopa Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
9 | RUDNIK Krzysztof | 138 | SP 8 Słupsk | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open | |
10 | DADACZ Rafał | 31 | W.P.K Słoń Team Ustka | USTKA | M-Open | |
11 | GIERCZAK Piotr | 47 | USTKA | M-Open | ||
12 | PIEKARSKI Jacek | 127 | DEBNICA KASZUBSKA | M-Open | ||
13 | ŚRODA Maciej | 175 | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open | ||
14 | JĘCEK Krzysztof | 214 | Markos | SŁAWNO | M-Open | |
15 | GRACHEL Darek | 219 | SŁUPSK | M-Open | ||
16 | HANN Grzegorz | 59 | Fiskars Team | SŁUPSK | M-Open | |
17 | ZIELONKA Mateusz | 200 | Baltic Seals | SŁUPSK | M-Open | |
18 | SIBIŃSKI Krzysztof | 11 | AJ TEAM | SŁUPSK | M-Open | |
19 | CHMIELEWSKI Marcin | 23 | Pędzące żółwie | DĘBNICA KASZUBSKA | M-Open | |
20 | TOMCZAK Sebastian | 178 | Ustka | USTKA | M-Open | |
21 | WIELGAT Łukasz | 189 | KB Bryza Postomino | PIEŃKOWO | M-Open | |
22 | ADAMIEC Marek | 2 | W.P.K. Słoń Team | SŁUPSK | M-Open | |
23 | BACH Paweł | 6 | SŁUPSK | M-Open | ||
24 | GUSMANN Zbigniew | 58 | SŁUPSK | M-Open | ||
25 | HORBACZ Grzegorz | 60 | SŁUPSK | M-Open | ||
26 | SKIBIŃSKI Rafał | 153 | AJ Team | SŁUPSK | M-Open | |
27 | SZMIGIERO Sebastian | 168 | SŁUPSK | M-Open | ||
28 | TOMCZAK Dominik | 177 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
29 | ŻAK Lech | 204 | SŁUPSK | M-Open | ||
30 | KIEŁCZYŃSKI Dawid | 75 | TEAM DAVE | BUKÓWKA | M-Open | |
31 | KSIĄŻEK Waldemar | 93 | SŁUPSK | M-Open | ||
32 | PIWOŃSKI Robert | 130 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
33 | CZARNECKI Grzegorz | 27 | Drużyna SP 8 Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
34 | JODZIEWICZ Tomasz | 65 | SŁUPSK | M-Open | ||
35 | SIDOR Mariusz | 151 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | |
36 | BANCEWICZ Radek | 9 | Salon Kosmetyczny ,,Z Miłości do Paznokci'' Aleksandra Gac | BUKÓWKA | M-Open | |
37 | KARWASZ Krzysztof | 73 | KWAKOWO | M-Open | ||
38 | KOWALCZYK Wojciech | 87 | DĘBNICA KASZUBSKA | M-Open | ||
39 | SZAPIEL Piotr | 166 | SŁUPSK | M-Open | ||
40 | WALKOWIAK Dariusz | 185 | KROKOWO | M-Open | ||
41 | WILCZYŃSKI Piotr | 192 | JEZIERZYCE | M-Open | ||
42 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 30 | BIAŁOGARD | M-Open | ||
43 | FRANCZAK Krzysztof | 42 | SŁUPSK | M-Open | ||
44 | MRUGALSKI Stanisław | 118 | MTS HAMER | MIASTKO | M-Open | |
45 | STEFANOWSKI Krzysztof | 161 | SŁUPSK | M-Open | ||
46 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 3 | LĘDOWO-OSIEDLE | M-Open | ||
47 | ANTOSIAK Grzegorz | 5 | Decathlon Power Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
48 | KOWALSKI Konrad | 89 | Samolej ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
49 | WIERZBIŃSKI Krzysztof | 191 | SŁUPSK | M-Open | ||
50 | USOWICZ Łukasz | 108 | SŁUPSK | M-Open | ||
51 | ZDUNEK Krzysztof | 199 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-Open | |
52 | DRUŻBA Maciej | 217 | BochB | SŁUPSK | M-Open | |
53 | CZĘSTOCHOWSKI Arkadiusz | 218 | SŁUPSK | M-Open | ||
54 | NALEWAJEK Dawid | 119 | Wataha | SŁUPSK | M-Open | |
55 | STANIASZEK Boguslaw | 160 | Tupot ustka | GLOBINO | M-Open | |
56 | BARTOSIAK Bartłomiej | 207 | Włynkówko | WŁYNKÓWKO | M-Open | |
57 | LEWICZ Szymon | 105 | REDZIKOWO | M-Open | ||
58 | LEWANDOWSKI Adam | 102 | W.P.K Słoń Team Ustka | USTKA | M-Open | |
59 | STEREŃCZAK Kamil | 162 | Fiskars Team | SŁUPSK | M-Open | |
60 | BRONK Robert | 16 | SŁUPSK | M-Open | ||
61 | GUBERNAT Mirosław | 55 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | M-Open | |
62 | KAMIŃSKI Witold | 69 | Stopa Słupsk | KRĘPA SŁUPSKA | M-Open | |
63 | ROGALA Łukasz | 137 | SŁUPSK | M-Open | ||
64 | GIERCZAK Dariusz | 46 | Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku | SŁUPSK | M-Open | |
65 | KOSTKA Rafał | 83 | STRZELINO | M-Open | ||
66 | KURKOWSKI Mateusz | 95 | Fiskars Team | SŁUPSK | M-Open | |
67 | ROCŁAWSKI Grzegorz | 136 | Szop&Jitsukuźnia sportu | KOBYLNICA | M-Open | |
68 | BECK Tomasz | 12 | Fiskars Team | SŁUPSK | M-Open | |
69 | FUDRO Piotr | 44 | SŁUPSK | M-Open | ||
70 | KOT Daniel | 86 | KOT TEAM | SLUPSK | M-Open | |
71 | SMOLIŃSKI Krzysztof | 156 | GŁOBINO | M-Open | ||
72 | WINIARSKI Grzegorz | 193 | amator -debiutant | REDĘCIN | M-Open | |
73 | ADACH Łukasz | 1 | SAMOLEJ ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
74 | GROCHOWSKI Piotr | 54 | SAMOLEJ ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
75 | LEWICKI Marcin | 103 | Samolej ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
76 | ORSZULAK Damian | 124 | SAMOLEJ ZTS | SŁUPSK | M-Open | |
77 | SZPAKOWICZ Adrian | 169 | SAMOLEJ ZTS | POGANICE | M-Open | |
78 | KLOŚ Przemek | 223 | Radio Gdańsk | SŁUPSK | M-Open | |
79 | SYSKA-GODLEWSKI Maksymilian | 165 | SŁUPSK | M-Open | ||
80 | TURCZYN Grzegorz | 180 | Night Runners | SŁUPSK | M-Open | |
81 | SĘDZIŃSKI Adam | 149 | Gmina Słupsk | SŁUPSK | M-Open | |
82 | LEMAŃCZYK Sebastian | 99 | WŁYNKÓWKO | M-Open | ||
83 | SETNIK Daniel | 148 | Decathlon Power | SŁUPSK | M-Open | |
84 | SZLACHETKA Piotr | 167 | SŁUPSK | M-Open | ||
85 | KOWALSKI Bartosz | 88 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | M-Open | |
86 | CZERWIŃSKI Bogdan | 29 | Rada Seniorów Gminy Słupsk | KUKOWO | M-Open |
Znaleziono 86 wynik(ów)