BIEG PRZYJAŹNI - NORDIC WALKING - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Redzikowo
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
35
Wystartowało:
33
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
33
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WALLOCH Krystyna 186SAMOLEJ ZTSSTRZELINOK-Open1K 100:24:18.36 4:5112.3
2FORMELA Anna 40REDZIKOWOK-Open2K 200:24:21.04+00:00:024:5212.3
3KOPCZEWSKI Dariusz 80Elite TeamKOSZALINM-Open1M 100:33:33.06+00:09:146:428.9
4SZYMANOWSKA Anna 173lęborskie LwyLĘBORKK-Open3K 300:33:55.45+00:09:376:478.8
5SZPILMAN Katarzyna 170EliteTeamGDYNIAK-Open4K 400:35:02.63+00:10:447:008.6
6BANASIAK Damian 8KreativSport LęborkLĘBORKM-Open2M 200:35:23.52+00:11:057:048.5
7KOCOŃ Sławomir 79SIEMIANICEM-Open3M 300:35:46.54+00:11:287:098.4
8SZYCKO Oliwia 172KOBYLNICAK-Open5K 500:35:52.75+00:11:347:108.4
9PONARAD Magdalena 131KreativSportLUBOWIDZK-Open6K 600:36:06.63+00:11:487:138.3
10DRAMCZYK Martyna 33ACTIVE ageLĘBORKK-Open7K 700:36:16.59+00:11:587:158.3
11BIKOWSKA Gabriela 14lęborskie LwyLĘBORKK-Open8K 800:36:59.90+00:12:417:248.1
12SZYCKO Radek 171KOBYLNICAM-Open4M 400:37:31.55+00:13:137:308
13PRUSKA Agnieszka 28SŁUPSKK-Open9K 900:37:33.25+00:13:147:308
14SIBIK Beata 150lęborskie LwyLĘBORKK-Open10K 1000:38:18.93+00:14:007:397.8
15SNOPEK Zdzislaw 157SIEMIANICEM-Open5M 500:38:57.22+00:14:387:477.7
16BADZIĄG Waldemar 7Elite TeamSŁUPSKM-Open6M 600:39:01.60+00:14:437:487.7
17WORONOWICZ Kamila 194NaTrasieTeamSIEMIANICEK-Open11K 1100:39:11.36+00:14:537:507.7
18FORMELA Maja 41REDZIKOWOK-Open12K 1200:40:13.11+00:15:548:027.5
19UKLEJA Justyna 182NOWA DĄBROWAK-Open13K 1300:41:18.10+00:16:598:157.3
20CAŚKIEWICZ Józef 48SŁUPSKM-Open7M 700:41:22.81+00:17:048:167.2
21KOCOŃ Sylwia 78SIEMIANICEK-Open14K 1400:41:31.08+00:17:128:187.2
22JANKOWY Joanna 62SwołowoSWOŁOWOK-Open15K 1500:41:59.06+00:17:408:237.1
23SAWA Helena 146Lęborskie LwyLĘBORKK-Open16K 1600:43:53.66+00:19:358:466.8
24MAŃSKA Bogda 110LĘBORKK-Open17K 1700:43:53.77+00:19:358:466.8
25KĘSICKA Anna 74SAMOLEJ ZTSCHOĆMIROWOK-Open18K 1800:44:05.22+00:19:468:496.8
26PYŚNIAK Anna 134SAMOLEJ ZTSCHOĆMIROWOK-Open19K 1900:44:05.23+00:19:468:496.8
27KRZĄŚCIK Anetta 91GŁOBINOK-Open20K 2000:44:08.41+00:19:508:496.8
28SAMOLEJ Barbara 144SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOK-Open21K 2100:44:24.05+00:20:058:526.8
29PIŁAT Agnieszka 128ZTS SamolejWŁYNKOWOK-Open22K 2200:44:27.16+00:20:088:536.7
30LASKA Bożena 98GŁÓWCZYCEK-Open23K 2300:45:26.90+00:21:089:056.6
31KUCHNIAK Katarzyna 94GŁÓWCZYCEK-Open24K 2400:45:27.11+00:21:089:056.6
32DRUŻBA Agnieszka 36K-Open25K 2500:47:13.81+00:22:559:266.4
33PYTLARCZYK Dorota 135SwołowoSŁUPSK 8K-Open26K 2600:47:14.25+00:22:559:276.3
Znaleziono 33 wynik(ów)