BIEG RODZINNY - 400 M

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-12-30
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
0.4 km
Zgłoszonych/ Registered:
59
Wystartowało/ Started:
40
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
40
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CZARNECKI Oskar 298M14-171M 100:01:37.65 4:0214.8
2PAWLIK Marta 296POZNAŃ K 100:01:43.95+00:00:064:1714
3BOGACZ Tymon 293M-OPEN1M 200:01:44.70+00:00:074:2013.8
4IMIOŁEK Marcel 337AGNIESZKA WALCZAKKOSZALIN  M 300:01:47.50+00:00:094:2713.5
5PIECHUCKA Karolina 345KOSZALIN  K 200:01:50.20+00:00:124:3513.1
6CHILOŃSKA Emilia 300USTKA K 300:01:50.50+00:00:124:3513.1
7BRZOZOWSKA Dominika 303BARBARA BRZOZOWSKATYCHOWO  K 400:01:52.25+00:00:144:4012.9
8BEDNARZ KRAWCZYKOWSKI Piotr 301KATARZYNA BEDNARZKOŁOBRZEG  M 400:01:53.45+00:00:154:4212.7
9WOJCIECHOWICZ Witold 341JACEK WOJCIECHOWICZKOSZALIN  M 500:01:55.60+00:00:174:4712.5
10JANKOWSKI Piotrek 312GRZEGORZ JANKOWSKIBYTÓW  M 600:02:00.15+00:00:225:0012
11CAŁA Dawid 305BARTOSZ CAŁABYTÓW  M 700:02:00.90+00:00:235:0012
12CHODOŃ Oliwia 320PAWEŁ KOCZOROWSKIUSTKA  K 500:02:04.70+00:00:275:1011.6
13MUCHA Dawid 324KRZYSZTOF MUCHAKOSZALIN  M 800:02:05.80+00:00:285:1211.5
14MUCHA Maja 325ANNA MUCHAKOSZALIN  K 600:02:05.90+00:00:285:1211.5
15MICERSKI Kacper 323TOMASZ MICERSKIKOSZALIN  M 900:02:06.75+00:00:295:1511.4
16KUTA Krystian 346  M 1000:02:07.60+00:00:295:1711.3
17BOGACZ Igor 292 M 1100:02:07.95+00:00:305:1711.3
18PLONDER Dorota 349KOSZALIN  K 700:02:08.35+00:00:305:2011.3
19CAŁA Lena 304MAŁGORZATA CAŁABYTÓW  K 800:02:09.55+00:00:315:2211.2
20HAMALA Hanna 310MARCIN HAMALAKOSZALIN  K 900:02:12.25+00:00:345:3010.9
21RYCHŁOWSKA Natasza 329JULITA RYCHŁOWSKAMIERZYN  K 1000:02:13.25+00:00:355:3210.8
22WICHER Julia 340KRZYSZTOF WICHERKOSZALIN  K 1100:02:18.60+00:00:405:4510.4
23LEWANDOWSKI Patryk 322RAFAŁ LEWANDOWSKISZCZECINEK  M 1200:02:19.35+00:00:415:4710.4
24DRAPIŃSKI Cyprian 307ŁUKASZ DRAPIŃSKIKOSZALIN  M 1300:02:26.10+00:00:486:059.9
25IMIOŁEK Filip 338AGNIESZKA WALCZAKKOSZALIN  M 1400:02:27.25+00:00:496:079.8
26KĘSIK Nalia I Klaudia 315AGNIESZKA KĘSIKSŁUPSK  K 1200:02:29.30+00:00:516:129.7
27WĄSOWICZ Konrad 339ANNA WĄSOWICZKOŁOBRZEG/STRAMNICA  M 1500:02:32.45+00:00:546:209.5
28CZARNECKI Oliwier 299M-OPEN2M 1600:02:33.35+00:00:550:30117.6
29SIKORA Weronika 297 K 1300:02:38.95+00:01:010:31113.9
30KAZIMIERCZAK Fabian 295 M 1700:02:46.35+00:01:086:558.7
31HAMALA Basia 311MONIKA HAMALAKOSZALIN  K 1400:02:53.15+00:01:157:128.3
32KOCZOROWSKA Helena 350  K 1500:02:53.35+00:01:157:128.3
33BODO Anastazja 302RAFAŁ BODOKOSZALIN  K 1600:02:58.25+00:01:207:258.1
34PRZEWŁOCKI Marcel 327MICHAŁ PRZEWŁOCKIKOSZALIN  M 1800:03:08.20+00:01:307:507.7
35SOROCZYŃSKI Kamil 331SYLWIA SOROCZYŃSKAKOSZALIN  M 1900:03:16.40+00:01:388:107.3
36POLAK Szymon 344  M 2000:03:42.85+00:02:059:156.5
37PLONDER Maciej 348KOSZALIN  M 2100:03:54.50+00:02:169:456.2
38KAZIMIERCZAK Dominik 294 M 2200:04:38.80+00:03:0111:355.2
39KOWALCZYK Jacek 321PIOTR KOWALCZYKKOSZALIN  M 2300:05:11.10+00:03:3312:574.6
40KALOCIŃSKA Bianka 347  K 1700:05:12.30+00:03:3413:004.6
Znaleziono 40 wynik(ów)