BIEG RZEŹNICZEK 2016

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2016-05-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
1063
Wystartowało:
1002
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
980
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1LUBASZEWSKI Zbigniew 3055AUGUSTÓWM3000:00:0001:22:42
2SACEWICZ Marek 3090Run Expert TeamSZCZECINM4000:00:0001:42:49
3PASZEK Jacek 3114KATOWICEM3000:00:00
4KAZIMIERSKI Michał 3148BYTÓWM4000:00:0001:41:07
5MORAWSKI Filip 3174Filip MorawskiPOZNAŃM4000:00:0001:33:22
6WACKO Marcin 3217TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0001:23:38
7POŻAROWSZCZYK Adam 3279LEGIONOWOM3000:00:0001:30:04
8BRUŚ Marcin 3299SaskaWARSZAWAM3000:00:0001:34:37
9SUROWIEC Grzegorz 3324BESTA Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0001:33:12
10MATEJCZUK Jarosław 3487KS Alaska ŁódźPARZĘCZEWM3000:00:0001:27:46
11DĄBROWSKI Marcin 3575obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:30:31
12WOŁOWSKI Filip 3567WARSZAWAM4000:00:0001:47:19
13ZAJĄC Robert 3602Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0001:23:11
14STRZĘPEK Bartosz 3603WIŚNIOWAM2000:00:00
15FIUPIAK Mateusz 3618OrtorehWARSZAWAM3000:00:00
16PUCZYŃSKI Damian 3705CZĘSTOCHOWAM2000:00:0001:30:38
17KAROLKIEWICZ Daniel 3766ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM3000:00:0001:18:09
18BARAŃSKI Grzegorz 3802Raiffeisen PolbankWARSZAWAM3000:00:0001:29:51
19LIPA Wojciech 3852Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0001:27:46
20BAKALARZ Emil 3877WROCŁAWM2000:00:0001:27:50
21LIGĘZA - CHYŁEK Irmina 3905NIEGOWONICEK3000:00:0001:57:47
22RYZIŃSKI Ryszard 3934WARSZAWAM4000:00:0001:48:45
22KOSEDOWSKI Krzysztof 3935WARSZAWAM5000:00:0001:47:16
24PIETRAS Ryszard 3960Biegam z ABSLUBLINM4000:00:0001:45:17
25GAPSKI Mateusz 3973GDAŃSKM2000:00:0001:30:01
26GRONEK Adrian 3978ORTOREH TeamWARSZAWAM2000:00:0001:22:41
27FARON Robert 3981Salco Sport TeamKAMIENICAM4000:00:0001:14:41
28DOMISZEWSKI Ignacy 3987MKS Halicz Pamo-Plast Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:13:47
29POLAŃSKI Tomasz 3990B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:00
30MAJER Ewa 4010Solgar.plDOBCZYCEK3000:00:0001:30:02
31GORCZYCA Bartosz 4011Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0001:13:08
32MALEC Bartosz 4030AUGUSTÓWM3000:00:0001:37:02
33CIUPIŃSKI Michał 3983WARSZAWAM2000:00:0401:27:56
34SOT Lucjan 3249WETLINAM5000:00:0502:59:55
35KOSZYK Daniel 3734Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM3000:00:0501:44:28
36CHAŁUPA Daniel 3165Klub Biegacza GOCHBYTÓWM4000:00:0601:47:41
37RODRIGO PEREIRA Oswald 3259Wild for the RunWARSZAWAM3000:00:0601:37:25
38BELCIK Paweł 3353ROGIM2000:00:0601:17:59
39MYŚLIŃSKI Jan 3492BieszczadyPOLANAM3000:00:0601:33:08
40KOWALSKI Wojciech 3539WARSZAWAM3000:00:0601:39:02
41PORĘBA Jacek 3594MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.NOWY SĄCZM4000:00:0601:48:53
42KALARUS Jacek 3733Pędzące MisieNOWY SĄCZM3000:00:0602:03:19
43ŚLĘCZKA Damian 3788DIT PRORZESZÓWM3000:00:0601:33:09
44BŁASZYK Mateusz 3998Poco Loco ATLUBOŃM2000:00:0601:26:54
45ZYCH Dariusz 30184 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:0701:30:58
46PALEJ Piotr 3275JADOWNIKIM3000:00:0701:43:06
47PIĄTEK Mateusz 3419wkurw_teamBUKOWNOM2000:00:0701:34:14
48WINIARSKA Katarzyna 3484Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza TeamPRZEMYSLK3000:00:0701:33:00
49WIECZOREK Ola 3615WALCEK2000:00:0701:55:01
50SOKOŁOWSKI Krzysztof 3688WARSZAWAM3000:00:0702:04:15
51SZAKIEL Jerzy 3891RYBNAM4000:00:0701:43:04
52GRZYWACZEWSKA Justyna 3929CITY TRAIL TeamLUBLINK2000:00:0701:32:31
53JANUSZCZAK Tomasz 4038SanokSANOKM2000:00:0701:31:15
54WRÓBEL Mateusz 3001UherceUHERCE MINERALNEM2000:00:0801:51:29
55MARCINIEC Damian 3013Smashing PąpkinsWIELICZKAM3000:00:0801:26:19
56ŚWIĘCICKI Tomasz 3367Accelerating PolandWARSZAWAM3000:00:0801:38:52
57SALETRA Grzegorz 3380olkuszbiega.plOLKUSZM3000:00:0801:38:13
58KONOPIŃSKI Tomasz 3476BYDGOSZCZM3000:00:0801:29:58
59BURAŚ Bartek 3533WARSZAWAM3000:00:0801:36:25
60ŁOMIAK Piotr 3637WARSZAWAM4000:00:0801:38:49
61WÓJCIAK Wojtek 3640BIESZCZADZKIE WILKIOLSZANICAM4000:00:0801:40:15
62BOSEK Robert 3815Orange PolskaWARSZAWAM3000:00:0801:48:57
63KAPUŚCIK Jakub 3827Chłopaki od MarianaKATOWICEM2000:00:0802:01:56
64DYBIŻBAŃSKI Wojciech 3967CITY TRAIL TeamPOLICEM2000:00:0801:30:37
65BARTKOWIAK Michał 3968CITY TRAIL TeamPOZNAŃM2000:00:0801:46:44
66WRÓBEL Bartłomiej 3002Cisna GóryCISNAM4000:00:0901:51:30
67PINTSCHER Paulina 3008RunmageddonRABKA ZDRÓJK3000:00:0902:25:31
68PIECUCH Tomasz 3057Jest moc!MSZANKAM3000:00:0901:35:13
69GOLEC Ireneusz 3309Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM3000:00:0901:39:20
70ŻEBROWSKI Jakub 3426PZU Sport TeamOTWOCKM2000:00:0901:38:49
71PAŁKA Robert 3620ZSL LESKOLESKOM4000:00:0901:39:12
72JAZŁOCKI Łukasz 3696WARSZAWAM3000:00:0901:47:48
73NOWAK Piotr 3700BOOTCAMP POLSKAWARSZAWAM3000:00:0901:34:28
74SOBORSKI Krzysztof 3901OLKUSZM3000:00:0901:37:03
75ROMEJ Aleksandra 3925CITY TRAIL TeamŁOBEZK2000:00:0901:49:58
76KSIĄŻKIEWICZ Jacek 3926CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM3000:00:0901:46:19
77ROGULSKA - SŁOMIŃSKA Agnieszka 3945AGIZ/ Pszcz?łkowski TeamOLSZTYNK3000:00:0902:02:00
78SALA Paweł 3007RunmageddonRABKA ZDRÓJM3000:00:1002:25:24
79PABICH Krzysztof 30154 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1001:42:21
80SADY Sebastian 3047OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:1001:58:40
81FABISIAK Andrzej 3144Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM5000:00:1001:35:35
82JĘDRASZEK Maciej 3439Korona PabianicePABIANICEM3000:00:1001:54:51
83KOŁODZIEJ Andrzej 3577obozybiegowe.plWARSZAWAM2000:00:1001:40:43
84KACZOREK Dominik 3743NAPIERAJ.PLWARSZAWAM3000:00:1001:39:33
85NOWAK Piotr 3765BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:1001:41:43
86BUŁDAK Krzysztof 3862SANOKM3000:00:1001:41:45
87GAŁĘZIAK Grzegorz 3890Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:10
88ADAMSKI Maciej 3911obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1001:37:21
89BLAJCHERT Adam 30144 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1101:44:12
90PARTYKA Maja 30164 Run Team PiłaPIŁAK3000:00:1102:06:28
91NOWAKOWSKI Tobiasz 3037MKB DreptakSTANISŁAWÓWM2000:00:1101:30:56
92PYTLOS Marcin 3099WARSZAWAM3000:00:1101:34:00
93GOLBA Łukasz 3118Zabiegani MielecMIELECM3000:00:1101:42:38
94KAWALEC Krystian 3143WARSZAWAM4000:00:1101:50:49
95PIECUCH Kinga 3160Jest moc!MSZANKAK3000:00:1102:23:17
96KAWALEC Jacek 3302AmaSon - biegam sercemSANOKM3000:00:1101:51:19
97SAWA Piotr 3631WW TeamLUBLINM2000:00:1101:39:29
98ŻURAWSKI Patryk 3789WARSZAWAM2000:00:1102:06:28
99TABER Jerzy 3812Sto-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM5000:00:1101:47:17
100MIKLAS Piotr 3878PRZYBYNÓWM3000:00:1101:52:36
101KUZIOR Tomasz 3883MyszkówJAWORZNIKM4000:00:1101:52:36
102NITKIEWICZ Marcin 3930TASOWANIEPRUSZKÓWM3000:00:1101:27:31
103WOJCIECHOWSKI Michał 3956Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:11
104TUCHOŁKA Marta 3997Poco Loco ATWARSZAWAK3000:00:1101:51:55
105LEŚNIEWSKI Michał 3989Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:1102:49:11
106FOLTA Sławomir 3101Orange PolskaMIELECM4000:00:1201:46:28
107KAPAON Łazarz 3110STRACHOWKAM2000:00:1201:33:53
108BIENIEK Damian 3129TRI Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:1201:37:08
109MOSIOŁEK Monika 3139SKARŻYSKO-KAMIENNAK3000:00:1201:36:42
110PALUCH Andrzej 3149Zabiegani MielecMIELECM4000:00:1201:54:55
111CZARNY Tomasz 3180M2000:00:1201:35:30
112SZCZEPANIAK Kuba 3256MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM3000:00:1201:36:26
113SYPNIEWSKA Hanna 3282Spartanie DzieciomGDYNIAK6000:00:1202:44:30
114RESZKA Marek 3349Banda GrudniaLUBLINM2000:00:1201:37:37
115TABER Konrad 3525STO-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM2000:00:1201:47:14
116SOŁTYS Jan 3679FMW RunnersWARSAWM3000:00:1201:39:24
117ZEDELSKI Michał 3868SZWLA StargardSTARGARDM4000:00:1201:56:51
118WIĘCH Piotr 4019WOŁOMINM3000:00:1201:30:21
119CHOJNOWSKI Łukasz 3023CIECHANÓWM2000:00:1301:47:58
120GRUSZCZYŃSKA Sandra 3262Wild for the RunWARSZAWAK3000:00:1301:57:48
121KOLASA Andrzej 3447Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:1302:11:35
122SENK Aleksander 3448ObozyBiegowe.plWARSZAWAM3000:00:13
123KIBART Krzysztof 3532Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1301:33:58
124WAŁCZYK Krzysztof 3674ŁOWCEM3000:00:1301:35:51
125MAREK Wojciech 3772KRAKÓWM4000:00:1301:46:03
126KRZYWANIA Bartłomiej 3781obozybiegowe.plSTAROKRZEPICEM3000:00:1301:24:58
127JASTER Anna 3783Boot Camp PolskaWARSZAWAK3000:00:1301:48:49
128SZANIAWSKI Marcin 3800WARSZAWA (PRAGA PŁN)M3000:00:1301:46:48
129G Maciej 3830Spartanie DzieciomMORYSINM3000:00:1302:51:18
130KĘCIK Janusz 3889Spartanie DzieciomWARSZAWAM6000:00:1302:49:21
131LENGIEWICZ Jakub 2042OTK RzeźnikM3000:00:1301:44:25
132NERKOWSKI Paweł 3116GDAŃSKM3000:00:1401:47:48
132CHMIELEWSKI Marcin 3121DĘBNICA KASZUBSKAM4000:00:1401:47:49
134MAŁKOWSKI Witold 3316PABIANICEM3000:00:1401:57:56
135OLEWNIK Łukasz 3325PŁOCKM2000:00:1402:16:09
136KACZOREK Beata 3332JÓZEFÓWK4000:00:1402:03:56
137BEKIER Pawel 3368Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1401:53:19
138TOMCZAK Agnieszka 3374BYDGOSZCZK4000:00:1401:52:38
139ZAWIŚLAK Kazimierz 3540TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:1401:47:50
140DUCKI Piotr 3838OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:1401:41:00
141KOWALEWSKA Dorota 3825Spartanie DzieciomZGORZAŁEK4000:00:1402:49:10
142WASYLÓW Jacek 3881KLUB BIEGOWY IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:1401:47:25
143BINDER Piotr 3949OTK RzeźnikM3000:00:1401:45:54
144SNARSKA Katarzyna 4012Spartanie DzieciomHAJNÓWKAK3000:00:1402:47:59
145MURAS Michał 3029BYDGOSZCZM4000:00:1502:00:46
146NAPIERAŁA Katarzyna 3150SUCHY LASK4000:00:1502:23:55
147MATUSIAK Arkadiusz 3185ŁÓDŹM4000:00:1501:47:43
148TRZCIŃSKI Sebastian 3192Pełzacz NizinnyWARSZAWAM3000:00:1502:00:56
149JĘDRZEJCZYK Agnieszka 3200Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK4000:00:1502:02:02
150MILCZAREK Jacek 3341Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM3000:00:1502:00:47
151LATAROWSKI Grzegorz 3379RübezahlLWÓWEK SLĄSKIM3000:00:1501:44:07
152ZASINA Sebastian 3386RübezahlPRUSZKÓWM3000:00:1501:49:01
153SZOPIŃSKA Agnieszka 3389BYDGOSZCZK3000:00:1501:52:36
154JARZĄB Marcin 3423WARSZAWAM3000:00:1501:40:37
155DAWID-SAWICKA Monika 3459WARSZAWAK3000:00:1502:01:28
156ĆWIKLIŃSKI Maciej 3579POZNAŃM4000:00:1501:45:45
157DZIADOWIEC Krzysztof 3583Krok Za GroszTORUŃM4000:00:1501:49:30
158MAZURCZAK Anna 3938KW WarszawaWARSZAWAK2000:00:1501:59:54
159RYBAŁTOWSKI Mirosław 3982Mężczyźni00:00:1502:48:06
160MIKULSKI Artur 3093Blue DogsWARSZAWAM4000:00:1601:42:43
161SMERECKI Maciej 3274POSMAKUJ Run TeamTARGOWISKAM3000:00:1601:56:35
162KONOPIŃSKA Agnieszka 3466Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:32
163ZAMIATOWSKA Kinga 3585Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:22
164GRYLEWICZ Tomasz 3686Run BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:1602:14:06
165MIKULSKI Hubert 3729Blue DogsWARSZAWAM3000:00:1601:42:42
166FILIPEK Wojciech 3851KRAKÓWM4000:00:1601:42:32
167KARPIŃSKI Robert 3898Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:1602:49:28
168CIESZKO Marek 3939KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:1601:59:56
169ROGALA Magdalena 3993SOSNOWIECK3000:00:1602:25:11
170ZARZYŃSKI Artur 4029FunFlyWARSZAWAM4000:00:1601:49:14
171WOLAREK Marzena 4048K4000:00:1602:24:47
172PAJĄK Malwina 3024Golden Team Biegajmy RazemWARSZAWAK3000:00:1701:47:38
173KIBART Robert 3070BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4000:00:1701:53:58
174MACIASZCZYK Magda 3238UKL ósemka PoliceSZCZECINK4000:00:1701:54:31
175POBŁOCKI Jan 3281Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:1702:45:55
176DREWNIK Piotr 3348Obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1701:57:55
177KRÓL Grażyna 3488PRZEMYŚLK4000:00:1702:17:53
178BASARAB Grzegorz 3496PRZEMYŚLM4000:00:1702:18:53
179SYGIET Andrzej 3505GLIWICEM4000:00:1702:08:05
180JANKOWIAK Marta 3513Rajsport Active Anton TeamDOLSKK2000:00:1701:49:43
181ŚMIŁOWSKA Marzena 3580obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:1701:46:17
182FAJDEK Anna 3582Pełzacz NizinnyWARSZAWAK3000:00:1702:01:45
183WOJCIECHOWSKI Rafał 3707Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:1702:04:51
184NOWICKI Zbigniew 3712BLUETEAMGAŁKÓW MAŁYM4000:00:1701:39:21
185KULIGA Sławomir 3762Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:1701:51:57
186SALACHNA-NOWAK Magdalena 3964Biegam z ABSLUBLINK3000:00:1701:47:43
187KISIEL Mateusz 3012Smashing PąpkinsKOSZYCEM3000:00:1802:09:57
188KOLANKO Michał 3284infoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:1801:47:33
189MARUSIAK Piotr 3344Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWM3000:00:1801:59:14
190GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 3381WARSZAWAK2000:00:1802:08:26
191ŚCIUBA Aneta 3537LUBLINK2000:00:1801:45:32
192JAGIELSKI Damian 3565NGB KłobuckKŁOBUCKM3000:00:1801:49:25
193BADOWSKI Jerzy 3607PZU Sport TeamPIASECZNOM4000:00:1801:39:20
194ZARĘBA Beata 3760Orange PolskaBIAŁA RAWSKAK3000:00:1802:01:22
195GIMZICKA Ewa 3774Banda i WandaPOZNAŃK3000:00:1801:53:02
196ILKIEWICZ Adam 37923BroWARSZAWAM3000:00:1801:37:28
197AUGUST Ryszard 3810CZELADŹM4000:00:1801:56:56
198GAWRON Maciej 3813WARSZAWAM3000:00:1801:40:31
199RESZYTYŁO Grzegorz 3857ŁAŃCUTM4000:00:1801:57:14
200HARATYNOWICZ Tomasz 3962Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:46:24
201BOGUTA Cezary 3963Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:57:51
202PITEK Grzegorz 3965Biegam z ABSMEŁGIEWM4000:00:1801:49:25
203PAJĄK Andrzej 3966Biegam z ABSLUBLINM4000:00:1801:47:37
204KONDZIOŁA Krzysztof 4026Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:1801:55:20
205SMOŁA Angelina 3072CHRZANÓWK3000:00:1902:13:27
206MILER Lidia 3135Zabierzów BiegaZABIERZÓWK3000:00:19
207SMOŁA Ilona 3206CHRZANÓWK3000:00:1902:18:11
208PROKOP Jacek 3253Biegam U KOLESIOSTASZEWOM4000:00:1901:54:55
209BRÓG Wojciech 3581OLKUSZM3000:00:1901:43:39
210RYŁKO Mariola 3650Solina TeamSOLINAK4000:00:1902:17:26
211URBAŃSKA Agnieszka 3671Lubawa KOCHA BiegaćLUBAWAK2000:00:1901:54:21
212RESIAK Maciej 3728DAWIDYM3000:00:1902:02:35
213JAWORSKI Łukasz 3750WARSZAWAM3000:00:1902:04:21
214PRUSACZYK Michał 3884Powerade TeamPIASECZNOM2000:00:1902:02:20
215WRÓBLEWSKA Katarzyna 3909ZAWIERCIEK3000:00:1902:01:50
216WALKOSZ BEREDA Grzegorz 3961Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1901:47:31
217JARECKI Aleksander 3999RK AthleticsWARSZAWAM4000:00:1901:45:52
218BEDNARSKI Tomasz 4001Coca-Cola Runners ClubJÓZEFOSŁAWM4000:00:1901:55:04
219WOJTKIEWICZ Jarosław 4045PODKOWA LEŚNAM4000:00:1901:53:45
220GOSTKOWSKI Wiesław 3352KURZĘTNIKM5000:00:2001:54:19
221DERKOWSKI Dawid 3391NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEM3000:00:2001:47:09
222KOJAT Bartosz 3428KRAKÓWM3000:00:2002:21:25
223KWIECIEŃ Kamila 3478Ambitne TygrysiceŁÓDŹK4000:00:2002:08:47
224KOWALCZYK Rafał 3642ElektromocWARSZAWAM2000:00:2001:50:32
225CZAPLICKI Piotr 3630PZU Sport TeamWARSZAWAM2000:00:2001:46:28
226IDZIAK Marcin 3659Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKM3000:00:2001:52:02
227CHWAŁA Artur 3666WARWSZAWAM3000:00:2001:49:37
228APOSTOLSKI Wojciech 3718Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:2001:56:56
229OBŁĄK Agnieszka 3735Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK3000:00:2001:58:09
230BORC Marzanna 3754AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4000:00:2002:12:59
231AUGUSTYNIAK Marek 3816ZAWIERCIEM5000:00:2002:08:42
232BARCZEWSKA Agnieszka 3919WARSZAWAK2000:00:2002:04:05
233RZEŹNICZEK Krzysztof 3950ŁÓDŹM3000:00:2002:08:50
234PETRUSEWICZ Paweł 3959Biegam z ABSLUBLINM4000:00:2002:00:58
235GRYMUZA Zbigniew 3994Polska21-030M5000:00:2001:52:11
236BAI Jozsef 4000RK AthleticsKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:2002:04:18
237SZEREMETA Andrzej 3069PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4000:00:2101:49:25
238ŻBIKOWSKI Artur 3082TORUŃM4000:00:2102:09:37
239DĄBKOWSKI Andrzej 3136BARTOSZYCEM4000:00:2101:42:33
240PYSZ Grzegorz 3219HRMAX ŻORYŻORYM4000:00:2101:38:01
241MUCKUS Filip 3417WACAWARSZAWAM2000:00:2101:45:53
242STRZELECKI Jakub 3462RysioTeamŁÓDŹM5000:00:2102:08:48
243DARMOCHWAŁ Jerzy 3517Samotny Wilk gania po KaszubachCHOJNICEM6000:00:2102:11:17
244MAJCHRZAK Jakub 3644GLIWICEM3000:00:2101:58:08
245LASOTA Edyta 3692RADOMK3000:00:2102:14:30
246ZAŁUCKI Maciej 37091000 MilesGŁOGOWOM4000:00:2101:54:39
247RENKEL-BUCHA Ewa 3719Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2101:54:17
248LIPIŃSKI Hubert 3780WARSZAWAM3000:00:2101:50:53
249NOWACKI Michał 3829NoWorkTeamTORUŃM4000:00:2102:00:41
250KASPRZAK Beata 3123RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK4000:00:2202:43:37
251SIECZKOWSKI Artur 3169PolishBhoysKOSTRZYN NAD ODRĄM4000:00:2202:05:21
252PAŚNIEWSKI Piotr 3189CHIIR.PLWARSZAWAM2000:00:2201:57:35
253WOJTOWICZ Daniel 3267KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:2202:02:46
254PODLASIŃSKA Paulina 3346KOBYŁKAK3000:00:2202:06:16
255GAŁKA Marcin 3406JASIEŃM3000:00:2202:09:50
256KAWAŁKO Patrycja 3457Team KopećNIDZICAK4000:00:2202:01:16
257GRUPA Marcin 3490R2GPRZYŁEKIM3000:00:2201:48:57
258BRZEZIŃSKI Paweł 3491R2GBYDGOSZCZM3000:00:2201:49:00
259WNOROWSKI Stefan 3599KONSTANCIN -JEZIORNAM3000:00:2201:40:36
260KIELAR Marcin 3654IDEO.PLSANOKM2000:00:2201:58:13
261GŁOGOWSKI Adam 3776NBP / Night Runners KabatyWARSZAWAM3000:00:2201:49:40
262WÓJCIK Robert 3855OTK RzeźnikNIEPORTM2000:00:2201:36:39
263PAJĄK Karolina 3865Puszczyk BukowySZCZECINK3000:00:2202:43:41
264ZAJĄC Daria 3020RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK3000:00:2302:22:26
265KACZMAREK Norbert 3035PRZEMYŚLM3000:00:2302:05:12
266KRASOWSKI Jakub 3065Atak KretaWARSZAWAM3000:00:2301:59:37
267WINIARZ Witold 3105PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3000:00:2302:12:01
268MAŃKOWSKI Krzysztof 324112tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:2302:39:01
269ZASADA Edwin 3306ZabijGrubasa.plWARSZAWAM2000:00:2301:45:41
270SUCHOWIECKA Anna 3308Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNK3000:00:2302:18:10
271ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 3310Olsztyńskie Ustawki BiegoweDYWITYK3000:00:2302:45:35
272KOTŁOWSKA Katarzyna 3354Nowomieszczanie L.B.NOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2301:54:24
273RYWACKI Emil 3365Bbl_PionkiPIONKIM3000:00:2301:46:17
274KOŁODZIEJCZYK Maciej 3384Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:06
275DYLEWSKI Paweł 3400Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:11
276SKOMRA Krzysztof 3414Banda LulusiaPIONKIM3000:00:2301:46:16
277KAWECZYŃSKI Krzysztof 3403Team KopećRYBNOM3000:00:2301:54:25
278BOROWSKI Robert 3479Team KopećNIDZICAM3000:00:2302:01:15
279KACZMARCZYK Urszula 3632Pro Run WrocławWROCŁAWK3000:00:2302:01:45
280KUCIŃSKA Magdalena 3694WARSZAWAK3000:00:2302:09:17
281MARCIAK Karol 3880Olsztyńskie Ustawki Biegowe OUBSTAWIGUDAM3000:00:2301:58:49
282PASTERZ Piotr 3026RZESZÓWM3000:00:2402:01:20
283POLISHCHUK Mariya 3045WARSZAWAK2000:00:2402:20:17
284JODKO Magda 3158GRUDZIĄDZK4000:00:2402:39:01
285SZYMAŃSKA Edyta 319912tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK2000:00:2402:01:19
286GRANICA Dani 3303Virtual Runner ClubCIESZYNK4000:00:2402:35:11
287BIELSKI Bartłomiej 3313WW TeamLUBLINM3000:00:2402:03:54
288MATUSIAK Małgorzata 3342MILANÓWEKK2000:00:2402:06:43
289KUDŁACZ Grzegorz 3526Rzeszowski Klub WysokogórskiRZESZÓWM3000:00:2401:44:59
290IGNASZEWSKI Przemysław 3568M3000:00:2402:39:09
291LIS Anna 3658Od Grubasa do UltrasaKIELCEK3000:00:2402:01:20
292BOBROWICZ Mateusz 3724WARSZAWAM3000:00:2401:51:02
293IWANIEC Marcin 3784PRO-RUN WrocławWROCŁAWM2000:00:2401:58:15
294DŁUGOSIELSKI Piotr 3875ENDOMONDOWARSZAWAM3000:00:2401:37:10
295ZAJDEL Karolina 4056AZS KrakówNIEBOCKOK2000:00:2401:53:30
296MAZUREK Katarzyna 3054Sklep Biegacza Lublin / LSBLUBLINK4000:00:2502:21:16
297WASILEWSKI Marcin 3087WW TEAMLUBLINM3000:00:2502:08:24
298PAWŁOWSKI Rafał 3171KB DlugosiodloDŁUGOSIODŁOM3000:00:2501:48:58
299KUFEL Magdalena 3191ŚWIEKATOWOK2000:00:2501:59:50
300TRENTOWSKI Wojciech 3203Kb DlugosiodloOSTROW MAZOWIECKAM4000:00:2501:56:02
301PECIAK Robert 3266WW TeamLUBLINM5000:00:2501:55:55
302KONOPKA Anna 3322GDAŃSKK3000:00:2502:14:36
303ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK Natalia 337012tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:2501:59:50
304MYSZKOWSKI Sebastian 3435KalińskaTeamKONSTANCINM3000:00:2501:51:22
305GNIOT Joanna 3563Diabełkowa AśGRUDZIĄDZK4000:00:2502:27:07
306ZASĘPA Sebastian 3906WARSZAWAM3000:00:2501:37:10
307SZUMSKA Anna 3974WROCŁAWK2000:00:2502:01:28
308KOPICZKO Mariusz 4021AUGUSTÓWM2000:00:2502:20:18
309SKARUZ Jarosław 3036WARSZAWAM3000:00:2601:37:55
310WAWRZYNIAK Zofia 3091Kobiety biegająPOZNAŃK3000:00:2602:03:35
311ZYCH Anna 3098LUBLINK4000:00:2602:21:16
312SIWIŃSKI Jerzy 313412tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:2602:04:45
313LENKOWSKA Adrianna 3164BIEGAM BO NIE LUBIĘPOZNAŃK2000:00:2602:03:36
314CICHECKA Anna 3421GRUDZIADZK4000:00:2602:30:49
315GŁODOWSKI Michał 3424Żórawski TeamWARSZAWAM2000:00:2602:02:09
316MIKRUT Małgorzata 3450GRUDZIĄDZK4000:00:2602:17:55
317KOBYŁKA Rafał 3452WARSZAWAM3000:00:2601:51:26
318SKIBA Daniel 3535KB DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2000:00:2602:01:44
319BUNK Daria 3713GRUDZIĄDZK3000:00:2602:04:11
320JATA Marta 3746WW TeamLUBLINK3000:00:2602:21:15
321SZAPIEL Łukasz 3845Mad RabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2601:46:26
322CZAPIEWSKI Paweł 3910BYDGOSZCZM3000:00:2601:49:15
323CHARKOT Sławomir 3976Biegusiem.plKRASNYSTAWM4000:00:2602:11:07
324SALA Edyta 3979OLSZTYNK4000:00:2602:11:33
325JAZ Małgorzata 3048KM TEAMMIESZKOWICEK4000:00:2702:10:07
326MOĆKO Jacek 3138ZAGNAŃSKM2000:00:2701:41:12
327SPRAWKA Marcin 3184Sklep Biegacza Lublin / WW TeamLUBLINM3000:00:2702:13:08
328BICZKOWSKA Magdalena 3175Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:2702:16:50
329PODOLSKI Marek 3215biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:49:11
330PALLACH Lech 3216Biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:51:47
331KASPRZAK Magdalena 3226Run Expert LejdisMIERZYNK4000:00:2703:19:41
332LONC Tomasz 3364MT Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM3000:00:2701:48:34
333REJ Mirosław 3376MT Wyjadacze ParówkówMIELECM3000:00:2701:48:33
334ZALEWSKA Marta 3416Żórawski TeamWARSZAWAK2000:00:2702:02:08
335GOLAS Grażyna 3520Tri LadiesGDYNIAK4000:00:2701:46:11
336GRZYŚ Piotr 3745GDYNIAM2000:00:2701:32:49
337MIKULAK Jakub 3936JAROTYM3000:00:2702:19:31
338SKRZYPCZAK Marta 3227Run Expert LejdisSZZCZECINK3000:00:2803:19:55
339KOWALSKI Przemysław 3305OLSZTYNM3000:00:2802:09:03
340STAŚKIEWICZ Marcin 3328Olszty?skie Ustawki Biegowe/Tri NEGUJAROTYM3000:00:2801:58:42
341PLACHA Piotr 3446TARNOBRZEGM4000:00:2801:50:30
342MAZUR Klaudia 3507MAZUR FAMILYLUBLINK2000:00:2802:51:16
343HARNIK Michal 3531Harnik RunnerTARNOBRZEGM3000:00:2802:02:21
344WITKOWSKI Krzysztof 3617TARNOBRZEGM4000:00:2802:13:48
345DOBRZENIECKI Adrian 3756GDYNIAM2000:00:2801:55:13
346KOZIARSKI Piotr 3806PO LINIEWARSZAWAM3000:00:2801:51:31
347LEWANDOWSKI Stefan 3817WARSZAWAM3000:00:2802:08:54
348BEDNARCZYK Paulina 3832MadRabbitJÓZEFOSŁAWK3000:00:2801:56:25
349BEDNARCZYK Maciej 3835MadRabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2801:51:49
350ŚLUSARCZYK-BARAN Magdalena 3937KRAKÓWK3000:00:2802:00:53
351ŁUKASIAK Bartek 3984WARSZAWAM3000:00:2802:01:38
352KORPAK Marta 3246Team MotivatoWARSZAWAK3000:00:2902:06:17
353MAJ Anna 3251KIELCEK4000:00:2902:13:06
354MERCIK Marta 3252WARSZAWAK3000:00:2902:10:14
355SZYMKOWIAK Tomasz 3271POZNAŃM2000:00:2901:48:13
356CZERNIAK Anna 3317Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK2000:00:2902:02:12
357RACZKOWSKA Beata 3375KielceKIELCEK4000:00:2902:17:13
358RACZKOWSKI Jacek 3382KIELCEM5000:00:2902:17:14
359MAZUR Beata 3501MAZUR FAMILYLUBLINK4000:00:2902:51:15
360KOWALEWSKA Katarzyna 3600LUBLINK3000:00:2902:24:27
361GAJOS Anna 3606LUBLINK4000:00:2902:24:27
362SOCHA Katarzyna 3710Czasem biegamKIELCEK3000:00:2901:50:29
363KORWIN-MIKKE Kacper 3761Blue DogsWARSZAWAM4000:00:2902:15:59
364DOMARADZKA Violetta 3831K3000:00:2902:00:32
365SIUDA Krzysztof 3871WROCLAWM2000:00:2902:06:18
366POTYKANOWICZ Aleksandra 3996Smashing pĄpkinsZIELONKAK3000:00:2902:15:52
367MORAWSKI Artur 3033BiegnęKIELCEM3000:00:3001:59:43
368SZULC Sebastian 3040ORNONTOWICEM2000:00:3001:50:54
369MATICH Karolina 3245WARSZAWAK3000:00:3002:06:17
370GREŃ Wacław 3248BRENNAM2000:00:3001:45:57
371WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3361WARSZAWAM3000:00:3002:22:59
372WOCH Ewelina 3541LUBLINK2000:00:3002:17:09
373WOJCIECHOWSKI Jarosław 3698Czasem BiegamKIELCEM5000:00:3001:50:10
374MIŁUŃSKI Filip 3732WARSZAWAM3000:00:3002:01:24
375KRUPIŃSKI Maciej 3821ZGIERZM3000:00:3001:45:00
376DZIEDZINA Tomasz 3844Night RunnersKRAKÓWM3000:00:3001:58:29
377PAJĄCZEK Dominika 3853TYCHYK3000:00:3002:11:07
378SOŁKIEWICZ Robert 4016BiegnęKIELCEM4000:00:3002:02:21
379KORDYS Krzysztof 3115Zabierzów BiegaZABIERZÓWM3000:00:3102:12:55
380HEMMERLING Roman 3193KARGOWAM2000:00:3101:59:09
381MIECH Szymon 3254USTROŃM3000:00:3101:49:18
382KACZMARSKI Wojciech 3355WARSZAWAM5000:00:3102:14:36
383KULIS Aleksandra 3394WARSZAWAK3000:00:3102:03:33
384KOCHMAN Karol 3422POZNAŃM2000:00:3101:59:09
385BRONOWICKA Dorota 3510WAŁBRZYCHK2000:00:3102:20:18
386PIECYK Artur 3614Blue DogsWARSZAWAM4000:00:3102:17:24
387CHOŁKA Michał 3839RZESZÓWM3000:00:3101:42:06
388STARCZYNOWSKI Dariusz 3954WARSZAWAM4000:00:3101:58:12
389KRAMER Rafał 3957NAUCZYCIELRADOMM4000:00:3102:00:13
390BALICKI Marcin 4022WIELICZKAM3000:00:3102:11:34
391JACH-BALICKA Aleksandra 4027WIELICZKAK3000:00:3102:11:24
392DYCZKOWSKI Adam 3083WARSZAWAM2000:00:3202:14:15
393DYCZKOWSKI Andrzej 3084Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAM5000:00:3201:53:42
394RAUER Maciej 3297REAL PASSION KRAKÓWKRAKÓWM2000:00:3202:11:24
395BRZOZOWSKI Andrzej 3588WKZZAMOŚĆM6000:00:3201:57:43
396BRUDNICKA Kamila 3596SOSNOWIECK2000:00:3202:09:25
397KRZEMIŃSKI Leszek 3633WARSZAWAM3000:00:3202:00:33
398SOŁTYSIK Anna 3643Night RunnersNOWY SĄCZK2000:00:3202:10:15
399ŻYWIECKI Szymon 3803MICHAŁOWOM3000:00:3202:35:40
400PAWLUS Piotr 3805gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3000:00:3202:02:21
401GRUMBIANIN Paulina 3948PRUSZKÓWK4000:00:3202:09:15
402ZAWAL Patrycja 3038WARSZAWAK3000:00:3302:40:32
403JANKOWSKI Rafał 3043POLICZNAM3000:00:3301:55:12
404BODZON Marcin 3079ŻÓŁWULTRAS TEAM WołominWOŁOMINM3000:00:3301:52:38
405MOSIOŁEK Przemysław 3156WARSZAWAM3000:00:3301:39:32
406SADOWIŃSKA Adriana 3167Pokojowy PatrolKRAKÓWK4000:00:3302:46:34
407PARYS Michał 3183WOŁOMINM3000:00:3302:07:46
408MARONOEL Katarzyna 3230Silesia Running Team / Festiwal BiegówBYTOMK3000:00:3302:44:31
409HUBNER Antoni 3334Hubner TeamWARSZAWAM3000:00:3301:40:46
410ROBAK Marlena 3433albatrosyWARSZAWAK2000:00:3302:18:42
411NYCZ Sławomir 3569STRZYŻÓWM2000:00:3302:01:28
412DOMIN Tomasz 3593Night RunnersKRAKÓWM4000:00:3301:45:02
413BUZALSKI Robert 3623ORANGE PolskaBYDGOSZCZM4000:00:3301:57:38
414WNUCZYŃSKI Andrzej 3646ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4000:00:3302:04:00
415KOZUBAŁA Piotr 3828Żółw ultras teamWOŁOMINM3000:00:3302:08:18
416ZAWADA Mateusz 3081Rozbiegany SulejówekWARSZAWAM2000:00:3401:58:32
417JODEŁKA Andrzej 3086KRZYWDAM3000:00:3401:57:09
418LEŚNIAK Marcin 3088Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM3000:00:3401:50:20
419KĘCKI Marcin 3103BBLBUGAJM2000:00:3401:40:55
420BIELAWSKI Leszek 3108Rozbiegany SulejówekOKUNIEWM4000:00:3401:45:18
421BAZYDŁO Dariusz 3117KNURÓWM4000:00:3402:14:42
422PIĘTKA Marta 3278WARSZAWAK3000:00:3401:50:14
423PLEWA Tomasz 3314KIELCEM4000:00:3401:46:00
424KOSTRZEWA Dariusz 3431PRUSZKÓWM2000:00:3402:21:41
425KWIECIŃSKI Łukasz 3555OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:3402:23:30
426KĘCKI Karol 3791BUGAJM3000:00:3401:54:38
427WYLEŻAŁEK Alina 3943GLIWICEK3000:00:3401:50:21
428FIDALI Beata 3986ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:3402:19:45
429WALASZCZYK Anna 3995GLIWICEK3000:00:3401:55:09
430ADAMCZYK Julia 307512tri.plWARSZAWAK2000:00:3501:58:41
431FABISIAK Ewa 3131Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:00:3502:06:26
432KĘCKI Sylwester 3133BBLBUGAJM2000:00:3501:44:51
433POLANOWSKI Daniel 3264POZNAŃM3000:00:3501:52:14
434PALEWICZ Renata 3451WARSZAWAK3000:00:3502:06:49
435PIECUCH Tomasz 3460SANOKM3000:00:3501:57:26
436ŻYWICKI Maciej 3481RUDKAM3000:00:3502:02:01
437ŻAKIEWICZ Magdalena 3482AUGUSTOWK2000:00:3502:15:44
438NIEMIRO Dominika 3512Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK3000:00:3501:45:49
439GESZPRYCH Marek 3635KANIEM4000:00:3502:04:26
440SZWEDA-LEWANDOWSKA Zofia 3770WARSZAWAK3000:00:3502:30:21
441DOMISZEWSKA Maria 3846USTRZYKI DOLNEK5000:00:3501:44:49
442DOMISZEWSKI Wojciech 3847USTRZYKI DOLNEM5000:00:3501:53:44
443GRZEGORCZYK Wojciech 3861KondycjaWARSZAWAM4000:00:3501:58:07
444JAŁOWIEC Agnieszka 4020OLKUSZK3000:00:3502:19:51
445SEREDYN Aldona 3329WARSZAWAK3000:00:3601:57:41
446SZUMIGAJ Alicja 3518WARSZAWAK3000:00:3601:52:41
447JAGIELSKA Magdalena 3551NBG KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3602:06:23
448KLADZIŃSKA Anna 3619POZNAŃK2000:00:3602:12:11
449BORKOWSKI Mariusz 3677WIŚNIEWM4000:00:3602:19:20
450JURKIEWICZ Jakub 3768WARSZAWAM3000:00:3601:46:08
451TYMOSIEWICZ Piotr 3797YULO RUN TEAM SIEDLCEPARCZEWM3000:00:3602:00:38
452KUCHKO Irena 3809GŁOGÓW MŁP.K4000:00:3602:11:29
453BARTŁOMIEJSKA Urszula 3918WARSZAWAK3000:00:3602:04:35
454HOŁYSZ Daniel 3141JAWORZNOM4000:00:3702:15:16
455SOSZYŃSKI Wojtek 3195PZU Sport Team/Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWM4000:00:3702:06:35
456SARZAŁA Artur 3197TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM3000:00:3701:58:32
457BIL Janusz 3372Neapco PraszkaPRASZKAM5000:00:3702:15:16
458KRAUZA-DERKOWSKA Joanna 3385NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK4000:00:3702:14:42
459SARNOWSKA Martyna 3503Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK2000:00:3702:24:12
460BRYŁKA Sebastian 3522SIEDLCEM3000:00:3702:08:00
461KIEŁTYKA Karolina 3672Husaria Race TeamMODLNICAK3000:00:3702:16:34
462IDZIAK Magdalena 3675Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKK3000:00:3702:24:13
463CAŁKA Agnieszka 3793Radzymin Run TeamRADZYMINK3000:00:3702:12:44
464KRUZEL Rafal 3795Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:3702:18:20
465SOWA Jacek 3860RKM SopelekRZESZÓWM3000:00:3702:11:39
466PAWELEC Andrzej 3872niezrzeszonyŁÓDŹM5000:00:3702:28:59
467WIKTOREK Jadwiga 3873Łódź Running TeamŁÓDŹK6000:00:3702:28:58
468KAMIŃSKI Mateusz 3897TUP TeamSTROMIECM2000:00:3702:05:12
469KRASOŃ Janusz 3971RKM SOPELEKBUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:3702:11:39
470GOMÓLKA Wiesław 3972RKM SOPELEKGŁOGÓW MŁPM5000:00:3702:11:39
471ZALEŚKIEWICZ Krzysztof 3068TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM4000:00:3802:13:06
472SOKULSKI Marcin 3094Red TigerWARSZAWAM3000:00:3802:09:14
473ARTOWICZ Jacek 3159TORUŃSKIE WIEPRZETORUNM3000:00:3802:13:05
474KAŁUŻNA Aneta 3362WARSZAWAK3000:00:3802:16:38
475PŁOTEK Tomasz 3418DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:3802:20:01
476PACZKA Michał 3538GLIWICEGLIWICEM4000:00:3801:46:30
477SZYSZ Łukasz 3669Metro WarszawskieWARSZAWAM3000:00:3802:10:12
478PASIK Jacek 3678WARSZAWAM3000:00:3802:12:05
479BUKIEL Justyna 3785mapa-turystyczna.plKRAKÓWK3000:00:3801:48:09
480CAŁKA Grzegorz 3794Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:3802:12:44
481ULICZNY Paweł 3895Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:3802:02:31
482MIŁOSZ Maria 3170BRWINÓWK2000:00:3902:49:50
483MAŁYSIAK Julian 3194KRAKÓWM2000:00:3901:57:22
484PANEK Bartosz 3198KRAKÓWM2000:00:3901:45:58
485HOLEWA Rafał 3286Caballo Blanco TeamKATOWICEM4000:00:3902:02:59
486LECH Marek 3330RADOMM3000:00:3901:55:20
487ROWIŃSKI Tomasz 3502M4000:00:3902:09:22
488RONKOWSKA Małgorzata 3660WARSZAWAK2000:00:3901:55:30
489KUKLINSKA Joanna 3985LUBINK4000:00:3902:46:00
490MIERZEJEWSKI Jacek 4023AmatorRUDYM4000:00:3902:38:58
491ŁAGOWSKA Magdalena 3028Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWK2000:00:4002:24:17
492LESIEWICZ Jarosław 3207Orange PolskaŁÓDŹM4000:00:4001:55:29
493TOMASZEWSKA Magda 3398LUBLINK3000:00:4002:34:30
494RORAT Artur 3404Sklep Biegacza Lublin TeamCHEŁMM2000:00:4002:17:21
495SABATOWSKA Magda 3410GLIWICEK4000:00:4002:42:11
496ADAMCZYK Edyta 3500LIMANOWAK3000:00:4002:15:14
497ADAMCZYK Daniel 3514LIMANOWAM4000:00:4002:15:15
498GAJDA Piotr 3586ORANGE POLSKAZGIERZM5000:00:4002:01:20
499SZYL Marek 3814WARSZAWAM3000:00:4002:17:01
500KUC Wojciech 3820KŁOBUCKM3000:00:4001:45:13
501KANIA Przemysław 3843WARSZAWAM3000:00:4001:57:27
502TRZCIŃSKA Jolanta 3914Tup TuśOTWOCKK3000:00:4002:24:18
503KUBICKI Mikołaj 3970WARSZAWAM3000:00:4001:57:29
504DYKTYŃSKA Agnieszka 4046GLIWICEK3000:00:4002:10:54
505SZAFRUGA Piotr 3420GLIWICEM3000:00:4102:05:15
506MARCINIAK Wojciech 3430SZCZECINM4000:00:4102:09:14
507STARZYŃSKA Marta 3509Perfect Runner LublinLUBLINK4000:00:4102:30:31
508MIKUŁA Paweł 3556Rise&ShineKATOWICEM3000:00:4102:08:10
509WAŁEK Piotr 3811WARSZAWAM4000:00:4102:47:54
510BOROWSKI Marcin 3834LUBLINM2000:00:4101:47:20
511GROCHOWALSKI Tomasz 3009Pogotowie EnergetyczneM4000:00:4201:41:48
512PIETRZAK Maciej 3052WARSZAWAM4000:00:4202:07:54
513BINIAŚ -PASTUSIAK Anna 3067NIEMCEK3000:00:4202:39:22
514KĘPKA Robert 3201BIEGUSIEM.PLRYKIM3000:00:4202:25:11
515DUDEK Michał 3405RGR ŁÓDŹŁÓDŹM4000:00:4202:08:55
516ŚPIEWAK Aleksander 3434WARSZAWAM3000:00:4202:17:01
517GODYŃ Jan 3465Deloitte Adventure ClubKATOWICEM3000:00:4201:54:28
518ARKUSZYŃSKA Beata 3335TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK4000:00:4302:08:26
519STARZYK Michał 3634Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4301:42:29
520MAJCHROWICZ Patrycjusz 3683SM RykiRYKIM4000:00:4302:18:20
521SIDOROWICZ Grzegorz 3711AXA Running TeamMARKIM4000:00:4301:51:56
522KAPUSTA Grzegorz 3715SM RykiRYKIM5000:00:4302:25:09
523CYBULA Dominik 3922RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4302:12:16
524ZIELIŃSKI Adam 4036WarszawaWARSZAWAM2000:00:4302:15:31
525MORAWSKI Filip 3304WARSZAWAM2000:00:4401:50:51
526POŁCZYŃSKA Zuzanna 3440TakBiegamyPOZNAŃK2000:00:4402:13:18
527KURAS- SMOLNIK Magdalena 3597sieradzbiega.plCHOJNEK3000:00:4402:25:19
528JATCZAK Michał 3608Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4402:06:37
529SZCZEPANIUK Dawid 3656RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4402:12:15
530WRÓBEL Radosław 3721WARSZAWAM3000:00:4402:04:24
531PLICHTA Karolina 4035WarszawaWARSZAWAK2000:00:4402:15:28
532ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3080Orange PolskaLUBLINK3000:00:4502:38:53
533SANKOWSKA Anna 3181WARSZAWAK2000:00:4502:43:25
534LASKOWSKA Maja 3231Runnersclub.plŻYRARDÓWK3000:00:4502:30:50
535SZTOMBER Daniel 3350AXA Running TeamWARSZAWAM3000:00:4501:51:09
536RYNKOWSKA Katarzyna 3506WARSZAWAK4000:00:4502:27:59
537KOBIERSKI Szymon 3751SOSNOWIECM4000:00:4502:05:44
538KIEDROWSKI Bartosz 396987031205019POZNAŃM2000:00:4501:45:53
539ROBAKOWSKI Michał 4057ŁÓDŹM2000:00:4501:44:29
540MĄCZKA Krystyna 3003OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:4602:39:27
541PASZEK Tomasz 3042CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:4602:01:04
542KORNICKA Dorota 3044Orange PolskaLUBLINK3000:00:4602:37:14
543GADOMSKA Martyna 3058brakWARSZAWAK3000:00:4602:43:23
544JANIK Tomasz 3107Orange PolskaHRUBIESZÓWM4000:00:4602:37:16
545WALENTYNOWICZ Marzena 3178WARSZAWAK3000:00:4602:30:00
546MROZOWSKA Magdalena 3247Marzę o RzeźnikuWARSZAWAK4000:00:4602:08:03
547RYNKOWSKA Magdalena 3469WARSZAWAK4000:00:4602:27:58
548MICHALCZYK Marcin 3021Monston Sport TeamWARSZAWAM4000:00:4702:17:31
549GADOMSKA Anna 3034PZU Sport TeamWARSZAWAK3000:00:4702:17:31
550BAKA` Marcin 3096GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:4702:08:59
551WYSOKIŃSKI Jerzy 3111Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:4702:38:54
552BAKA Mateusz 3128GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:4702:08:59
553ŚWISTAK Piotr 3285WARSZAWAM3000:00:4702:15:28
554GARGAS-MARUT Małgorzata 3288PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4000:00:4702:17:30
555CHOJNOWSKA Monika 3338Runnersclub Warszawa/Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK2000:00:4702:49:02
556KRACZKOWSKI Przemysław 3474KOSZALINM3000:00:4701:57:52
557DEC Piotr 3523OleszyceNOWA IWICZNAM4000:00:4702:05:26
558WEŁPA Katarzyna 3786WARSZAWAK4000:00:4702:28:33
559KUJAWSKA Małgorzata 3787WARSZAWAK3000:00:4702:11:13
560NAWROT Bartłomiej 3888LESKOM3000:00:4702:05:00
561POWIERŻA Adrian 3137Koteł TeamBORZYMYM2000:00:4802:17:37
562JASIŃSKA Justyna 3147Koteł TeamKAMIONNAK2000:00:4802:17:38
563SŁOMIŃSKI Piotr 3270AGIZ TEAMOLSZTYNM3000:00:4802:03:12
564KOSTRZEWA Elwira 3401PZU Sport TeamWARSZAWAK4000:00:4802:33:41
565TKACZYK Jolanta 3456LUBLINK4000:00:4802:17:28
566MANEL Mariusz 3475Netbox BiegaKĄKOLEWOM4000:00:4801:54:15
567PIRÓG Krzysztof 3521WARSZAWAM4000:00:4801:47:36
568GIEDROJC Iwona 3629PZU Sport TeamOPOLEK3000:00:4802:24:58
569KOTLIŃSKI Janusz 3731RZESZÓWM5000:00:4801:58:56
570KOTLIŃSKI Łukasz 3739RZESZÓWM2000:00:4802:21:44
571SŁOBODA Elżbieta 3032K3000:00:4902:03:39
572POŚNIK Michał 3046Crossfit ElektromocWARSZAWAM3000:00:4902:13:24
573KIELEK Jakub 3122KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:10
574WĄS Marcin 3132NIEPOŁOMICEM2000:00:4902:01:23
575CIURZYNSKA Zuzanna 3409RK AthleticsWARSZAWAK3000:00:4902:25:21
576TKACZYK Przemysław 3463LUBLINM4000:00:4902:17:12
577BUJAKIEWICZ Marta 3547obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:4902:17:45
578WNUK Dominik 3627KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:12
579SZYDŁOWSKI Mateusz 3690ZABIERZÓW BOCHEŃSKIM2000:00:4902:01:22
580JURAŚ-KMIEĆ Marzena 3741LUBLINK4000:00:4902:16:32
581MĄKOSA Konrad 3790Crossfit ElektromocWARSZAWAM4000:00:4902:50:20
582JANOWSKI Tomasz 3822LUBLINM3000:00:4901:58:04
583GUCWA Jarosław 3842Jarek GucwaBOCHNIAM4000:00:4902:11:41
584DREWNIK Małgorzata 3343Obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:5002:22:23
585LUDWIKOWSKI Adam 3668GDAŃSKM3000:00:5002:04:18
586ROSIAK Agnieszka 3697IMPRUSZKÓWK3000:00:5002:59:25
587ZYMRÓZ Tomek 3737Jak nie My to kto?ROPCZYCEM2000:00:5002:07:05
588RYBCZYŃSKI Przemysław 3775Night Runners KrakówKRAKÓWM5000:00:50
589MARCHUT Rafał 3823NISKOM4000:00:5001:58:02
590KWIECIŃSKA Izabela 3928PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK2000:00:5002:04:02
591SŁOWIŃSKA Karolina 3022IMPRUSZKÓWK3000:00:5102:51:07
592MAROSZYŃSKI Maciej 3076IMKRAKÓWM2000:00:5102:25:31
593KUREK Aleksandra 3095IMKRAKÓWK2000:00:5102:25:29
594JANAS Edyta 3112IMOWCZARNIAK4000:00:5102:59:23
595WITKOWSKA Anna 3407SKĘPEK3000:00:5102:12:45
596KASZYCKA Renata 3519USTRZYKI DOLNEK4000:00:5102:03:18
597GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 3601CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:00:5102:15:14
598DROZD Sławomir 3655Jak nie MY to kto? RopczyceBOREK WIELKIM3000:00:5102:07:05
599GÓRA Marek 3663Jak nie MY to kto?ROPCZYCEM4000:00:5102:07:05
600ROSIEK Anna 3921Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:5102:32:26
601KWIATKOWSKI Michal 3931PRUSZKÓWM3000:00:5102:17:27
602DZIUŁA Marcin 3126IMIŁŻAM3000:00:5202:24:40
603NOWOTARSKA Anita 3498Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK4000:00:5202:08:54
604TWORZYDŁO Paweł 3560KRAKÓWM4000:00:5202:40:37
605HANDERMANDER Agnieszka 3573USTRZYKI DOLNEK3000:00:5202:07:05
606GOŁĘBIOWSKA Barbara 3598CHEŁM BIEGACHEŁMK4000:00:5202:15:13
607KAJAK Anna 3738Truchtacz.plWARSZAWAK2000:00:5202:47:16
608CZARNECKI Karol 3874PoweradeWARSZAWAM3000:00:5201:50:03
609LABA Anna 3932IMWARSZAWAM3000:00:5202:59:26
610BYKOWSKI Andrzej 3077PRZEMYŚLM4000:00:5302:15:22
611MALEC Piotr 3277URBANOWICEM2000:00:5301:59:21
612MZYK Fabian 3312BBL MikołówORZESZEM4000:00:5302:31:49
613KRAKOWSKA - TWORZYDŁO Katarzyna 3529Night Runners KrakówKRAKÓWK4000:00:5302:40:22
614KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 3592KATOWICEK3000:00:5302:15:33
615ŁOSIEWICZ Anna 3662Morenka TeamBOJANOK3000:00:5302:32:28
616LITWORA Sebastian 3742CROSS SPOTMYŚLENICEM3000:00:5302:16:00
617ZIĘBA Witold 3753MKS Błękitni RopczyceROPCZYCEM4000:00:5302:03:24
618GAWĘDA Arek 3902CZĘSTOCHOWAM2000:00:5301:59:19
619RÓŻOWICZ Maciej 3917Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:5302:16:26
620MAZIAKOWSKI Adam 3039OPOLEM2000:00:5401:58:09
621WRÓBLEWSKA Katarzyna 3467CHORZÓWK3000:00:5402:09:30
622KURASZKIEWICZ Robert 3471ROPCZYCEM4000:00:5402:03:23
623KORBA Michał 3570WARSZAWAM4000:00:5402:11:44
624KALINOWSKI Piotr 3578WARSZAWAM3000:00:5401:49:26
625DZIERWA Sylwia 4009BRODŁAK2000:00:5402:01:10
626ELTANBOULI-JABŁOŃSKA Iwona 3004National Geographic PolskaWARSZAWAK4000:00:5502:15:21
627LACHOWICZ Julia 3005National Geographic PolskaWARSZAWAKobiety00:00:5502:13:55
628KRUPCZYŃSKI Mariusz 3188Krupols TeamRASZYNM5000:00:5502:03:40
629TARASIEWICZ Ryszard 3543BRANIEWOM6000:00:5502:14:35
630JAWORSKI Bartłomiej 3559Boot Camp PolskaTORUŃM2000:00:5502:31:13
631BĄK Andrzej 3576BOOT CAMP POLSKALUBICZM4000:00:5502:30:46
632ULATOWSKI Rafal 3912360gym.dkGRUDZIADZM3000:00:5502:00:14
633PUCHALA Mariusz 3916Ternol TeamKIELCEM3000:00:5502:12:54
634BIELECKI Karol 4007M3000:00:5502:12:54
635KUBIAK Dariusz 3402biegacz nowosolnaŁÓDŹM3000:00:5602:20:25
636GÓRZYŃSKI Paweł 3524PABIANICEM3000:00:5602:29:18
637GORGOL Renata 3515Run BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:5602:36:35
638WASILEWSKA Iwona 3840Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
639GÓRSKA Justyna 3841Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
640SZYMOT Adrian 3900OBORNIKIM2000:00:5602:04:14
641ANIOŁ Mateusz 3915Ternol TeamRADLINM3000:00:5602:12:53
642PYTA Krzysiek 3942welnowietzBYTOMM3000:00:5601:56:09
643MIKOŁAJCZEWSKI Krzysztof 3211WARSZAWAM3000:00:5702:43:54
644ADAMCZAK Grzegorz 3359KATOWICEM3000:00:5702:08:14
645KONIK Sylwia 3591Konik TeamGLIWICEK4000:00:5702:14:14
646GRZYBOWSKA Wiktoria 3605WĄBRZEŹNOK2000:00:5702:27:02
647PANCZENKO Kamil 3609LUBLINM2000:00:5703:08:16
648DĄBROWSKI Sławomir 3639WĄBRZEŹNOM4000:00:5702:27:03
649ŚWIECZKOWSKI Wiesław 3757SKARSZEWY SZCZODROWOM3000:00:5702:37:11
650BAUER Artur 3807SM RykiRYKIM3000:00:5702:12:51
651KŁĘBEK Arkadiusz 3819KB WyszkówWYSZKÓWM3000:00:5701:52:42
652SACHARUK Robert 3837TERESPOLM4000:00:5701:53:09
653ODOLIŃSKA Agnieszka 3050Brzozowski TeamOSTRÓDAK4000:00:5802:16:19
654DEJA Andrzej 3061OPOLEM5000:00:5802:14:49
655ZARUDZKI Łukasz 3104Nothing to fearGLIWICEM4000:00:5802:08:44
656ODYA Marian 3109M4000:00:5802:08:46
657SENCZENKO Waldemar 3142Nothing to fearBYTOMM3000:00:5802:08:41
658ZDANOWICZ Michał 3155Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5802:11:08
659KADŁUBICKA Dorota 3339NOWY SĄCZK3000:00:5802:08:26
660DĄBROWSKI Łukasz 3536WARSZAWAM3000:00:5802:13:25
661KUBAŃSKI Rafał 3946InterRisk TeamKONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:5802:11:25
662ODOLIŃSKI Jacek 4033Brzozowski TeamOSTRÓDAM4000:00:5802:15:17
663STASIAK Waldemar 3092OPOLEM4000:00:5902:47:04
664ZARUDZKI Paweł 3127Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5902:08:43
665TABAT Leszek 3222ŚWINOUJŚCIEM3000:00:5902:38:19
666KISIELEWSKI Konrad 3276CKKIELCEM3000:00:5902:08:29
667LEŚNIAK-POPEI Marta 3848K4000:00:5902:03:48
668KAYYALI Mira 4028WARSZAWAK2000:00:5902:29:50
669BARCZAK Sylwia 4032Perfect Runner LublinLUBLINK3000:00:5902:36:44
670BAUMANN-POPCZYK Anna 3311WARSZAWAK3000:01:0002:39:08
671GAJDOWSKI Tomasz 3318TORUŃM2000:01:0001:56:38
672JĘDRZEJCZAK Artur 3511Solec WlkpPOZNAŃM3000:01:0001:52:59
673BARANOWSKA-KUŹMA Monika 3561SIEDLCEK4000:01:0002:45:03
674DZIAMSKI Ryszard 3624Fundacja Iskierka - Biegam dla MirkiCHORZÓWM4000:01:0002:01:22
675PRANDZIOCH Karolina 3908KRAKÓWK3000:01:0002:23:51
676SOSNOWSKI Rafał 3952OLSZTYNM3000:01:0001:47:26
677JAKUBOWSKA Natalia 3958WARSZAWAK3000:01:0002:04:35
678KASZYCKA Dorota 4004wkurw_teamDUBIECKOK2000:01:0002:05:44
679NOWICKI Bartosz 4052podroznicy.eu teamPIASTÓWM3000:01:0001:56:03
680MINIUR Małgorzata 3152BiegnęKIELCEK4000:01:0102:30:39
681NOSAL Hanna 3214BiegnęKIELCEK3000:01:0102:30:39
682SZKUTA Adrianna 3221NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLK3000:01:0102:29:43
683KONIECZNY Piotr 3232NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0102:29:45
684FUNKA Andrzej 3235NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5000:01:0102:19:18
685RADECKA Alicja 3393TORUŃK3000:01:0102:14:42
686KUŹMA Maciej 3550SIEDLCEM4000:01:0102:45:03
687KULIG Robert 3636Night RunnersTYCHYM3000:01:0102:16:20
688JANICZEK Maciej 3682GLIWICEM3000:01:0102:14:11
689MAJOR Zby 3699Night RunnersKRAKÓWM4000:01:0101:54:03
690ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 4015GDAŃSKK4000:01:0102:18:40
691JANICZEK Martyna 3685KRAKÓWK3000:01:0202:14:10
692ZAGROBELNA Magdalena 3826Drużyna SzpikuWROCŁAWK3000:01:0203:18:14
693STANOSZEK Agnieszka 3886Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0202:15:28
694HEJMAN Maciej 4005wkurw_teamKRAKÓWM4000:01:0202:23:59
695ROSA Bartosz 4006wkurw_teamTORUŃM3000:01:0202:04:39
696ŻAK Bartosz 4043wkurw_teamRZESZÓWM2000:01:0202:23:58
697ZATORSKI Paweł 3059ŁÓDŹM3000:01:0302:03:13
698BĄK Maciej 3157Orange Polska / Night RunnersWARSZAWAM4000:01:0302:15:30
699PLAZE Olga 3205Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0302:16:31
700MAZIEC Dariusz 3220NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0302:31:14
701BIAŁECKI Gabriel 3263WARSZAWAM3000:01:0302:29:04
702POPŁAWSKI Arkadiusz 3347Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAM4000:01:0302:11:38
703ŻURAWSKI Arkadiusz 3461SOŃSKM4000:01:0302:05:52
704TWARDOSZ Maja 3566RUDA ŚLĄSKAK4000:01:0302:39:29
705RACZYŃSKA Małgorzata 3885Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0302:16:01
706STANOSZEK Robert 3887Powerade TeamMYSŁOWICEM4000:01:0302:16:18
707WYSZYŃSKA Małgorzata 4017SKĘPEK5000:01:0302:47:04
708PYTLARZ Waldemar 30174 Run Team PiłaPIŁAM5000:01:0402:31:46
709SZNABEL Alina 30194 Run Team PiłaPIŁAK6000:01:0402:31:46
710FABIANOWICZ Przemysław 3041WARSZAWAM3000:01:0402:22:40
711POPŁAWSKA Katarzyna 3483Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAK4000:01:0402:10:27
712NAWROCKA Natalia 3528KATOWICEK3000:01:0402:27:55
713TOMKIEWICZ Przemysław 3730WARSZAWAM4000:01:0402:20:06
714LIS Marcin 3752Outsiders KrakówKIELCEM4000:01:0402:26:09
715ŚWITALSKA Jowita 3892NIGHT RUNNERSKRAKÓWK3000:01:0401:56:53
716GÓRSKA-KORBA Ewa 40594Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:31:47
717ZAWADZKA Marzena 40604Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:32:32
718STAWIŃSKI Piotr 3162WARSZAWAM3000:01:0502:22:18
719BOGACZEWICZ Dawid 3187KAMIONKAM2000:01:0502:18:10
720KOTWA Arkadiusz 3236EDINBURGHM3000:01:0502:14:27
721LUKOWIEC Dagmara 3237Krzywda TeamEDINBURGHK3000:01:0502:14:25
722MILDNER Jolanta 3387Bank Spółdzielczy Jastrzębie ZdrójJASTRZĘBIE- ZDRÓJK4000:01:0502:26:08
723MOSOŃ Sławek 3527WARSZAWAM3000:01:0502:13:21
724KUKAWSKA Joanna 3893RK AthleticsWARSZAWAK5000:01:0502:24:56
725ŚLIWIŃSKI Piotr 4047Young Shufflers TeamM5000:01:0502:03:52
726STAWIŃSKA Zuzanna 3161WARSZAWAK3000:01:0602:21:18
727KOWALCZUK Jakub 3425WARSZAWAM3000:01:0602:10:10
728REJENT Bartosz 3545JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:12
729KUCHARCZYK Radoslaw 3549JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:13
730BASIŃSKA Anna 3552Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0602:15:11
731KAMIŃSKA Jolanta 377712tri.plMARKIK2000:01:0601:50:22
732POSIŁA Joanna 3856Polska62-050K3000:01:0602:35:08
733SZAFRAŃSKI Mateusz 3907AlstarKRAKÓWM2000:01:0602:01:53
734KRUPCZYŃSKI Szymon 4058Krupols TeamRASZYNM2000:01:0602:02:10
735ZIEMBLA Jakub 3233Night RunnersKRAKÓWM3000:01:0702:06:17
736CZEPIEC Agata 3292KRAKÓWK3000:01:0702:34:55
737INDYKA Kornelia 3331Night RunnersTROJANOWICEK2000:01:0702:12:06
738JANUSZ Grzegorz 3363BiBa TeamLUBLINM4000:01:0702:08:48
739SERWIŃSKI Włodzimierz 3584Myśli w bieguKIELNOM4000:01:0702:01:31
740SUDOL Damian 3628OnekotanWARSZAWAM2000:01:0702:26:06
741DUCH Emil 3613Mężczyźni00:01:0702:12:25
742KOT Klaudia 3661Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0701:58:23
743FUKS Wiktoria 3749SANOKK2000:01:0702:12:29
744KUŚMIDER Jakub 3896PIKULICEM3000:01:0701:50:55
745HRYŃ Agata 3611night runnersKRAKÓWK3000:01:0802:22:59
746PĘKALA Magda 3652Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0801:58:44
747MATUZIK Mateusz 3758Night RunnersKRAKÓWM2000:01:0802:24:38
748FURS Teodor 3953Pierdzące ZająceCISNAM4000:01:0802:00:48
749JENDRYSIK Kinga 3988Night Runners GliwiceTOSZEKK3000:01:0802:07:20
750PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 3320Słynni KenijczycyGNIEZNOM3000:01:0902:22:38
751KIEŁBOWICZ Aneta 3326SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:22:38
752DOMINIAK Waldemar 3337SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM4000:01:0902:32:39
753MIROCHA Michał 3351Night RunnersWIELICZKAM3000:01:0902:31:04
754SZYMANEK Anna 3472Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:0902:05:28
755KIJOWSKA Małgorzata 3493Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0902:31:03
756PREJS Beata Marta 3544Night RunnersSIEMIANOWICEK3000:01:0902:18:01
757KASPRZYK Szymon 3548Idź SobieRADOMM3000:01:0901:52:16
758MALCZEWSKA Anna 3621SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:32:35
759JAŚKIEWICZ Szymon 3622SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM2000:01:0902:32:36
760PASECKA Sylwia 3920GLIWICEK4000:01:0902:01:28
761STOLARCZYK Robert 3089Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:14
762KMIEC Cezary 3146Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:09:12
763MAŁECKI Piotr 3190Naprzód MłocinyLASKIM2000:01:1001:50:39
764WIELECHOWSKA Magdalena 3272Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:1002:05:27
765SZADKOWSKI Paweł 3321Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:16
766PYTKA Konrad 3366Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1002:05:06
767LEPCZAK Michał 3392Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:12:50
768CIUBA Patrycja 3458Naprzód MłocinyWARSZAWAK2000:01:1002:09:09
769TROCIŃSKI Marcin 3564KB DŁugosiodłoDŁUGOSIODŁOM3000:01:1002:09:35
770KRET Michał 3864WARSZAWAM4000:01:1002:08:50
771KALBARCZYK Beata 3124OrangeOTWOCKK4000:01:1102:19:22
772NORKOWSKA Aleksandra 3106OrangeWARSZAWAK3000:01:1102:15:26
773DOPIERAŁA Kinga 3113WARSZAWAK2000:01:1102:17:48
774SZACHNOWSKA Justyna 3210AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:39:06
775KOŁODZIEJ Jacek 3258Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:1102:08:16
776GURECZNY Krzysztof 3283AlbatrosyWARSZAWAM3000:01:1102:39:06
777BARTECKI Tomasz 3323WROCŁAWM3000:01:1102:15:13
778GAJEWSKA Katarzyna 3657AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:26:15
779WĄSOWICZ Olgierd 3665AlbatrosyWARSZAWAM4000:01:1102:26:16
780PISARCZYK Grzegorz 3676Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1102:05:05
781BIELAWIEC Bartłomiej 3796Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM3000:01:1101:56:44
782GRĘZIAK Magdalena 3799Białostocka Sekta BiegaczySIEDLCEK2000:01:1102:05:58
783DURKIEWICZ Tomasz 3071DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM4000:01:1202:03:54
784HYCZKO Paweł 3125CSWIiChWROCŁAWM2000:01:1202:17:47
785ARMATYS Grzegorz 3473Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:01:1202:19:21
786LIPIŃSKA Żaneta 3748AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIADZK4000:01:1202:39:11
787WÓJCIK Renata 3879LUBLINK3000:01:1202:07:48
788ZIÓŁEK Mirosław 4049Perfekt RunnerLUBLINM5000:01:1202:01:30
789FURMAN Agnieszka 3053KRAKÓWK3000:01:1302:41:38
790LEMIESZKA Marta 3097Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK2000:01:1302:02:00
791OGÓREK Monika 3234WARSZAWAK2000:01:1302:26:38
792PILAK Zbigniew 3291WROCŁAWM5000:01:1302:40:22
792NAGAŃSKA-PILAK Małgorzata 3293WROCŁAWK5000:01:1302:40:21
794GIURG Grzegorz 3454WAŁBRZYCHM3000:01:1302:30:59
795KUNA Katarzyna 3641Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:01:1302:53:35
796TANJGA Konstancja 3691PLL LOTWARSZAWAK3000:01:1302:32:07
797BRZEZIŃSKA Teresa 3049Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:30
797GABRYŚ Jolanta 3102Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:31
799KUROWSKI Michał 3225Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2000:01:1402:06:50
800KOSMALA Iwona 3298WARSZAWAK2000:01:1402:26:37
801ŚNIATAŁA Natalia 3494POZNAŃK2000:01:1402:19:16
802BARTKOWIAK Anna 3495POZNAŃK2000:01:1402:19:15
803MAJOR Sandra 3725WARSZAWAK2000:01:1402:29:40
804PAUL Violetta 4024Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:29:14
805KOCÓJ Dominika 3163Night Runner's GliwiceZABRZEK2000:01:1502:18:23
806WIŚNIEWSKI Paweł 3240Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:01:1502:20:08
807ZIEMLEWSKA Ewa 3667LUBLINK3000:01:1502:06:51
808CZAWA Aneta 3859LESKOK4000:01:1502:26:24
809ADAMCZUK Jarosław 3980PGNiG SanokZAGÓRZM4000:01:1502:19:12
810SĘKOWSKA Dorota 4041Stowarzyszenie Maraton LubelskiLUBLINK3000:01:1502:48:23
811SZCZEPKOWSKI Paweł 3209ARTEQUIPMENTWARSZAWAM6000:01:1602:14:35
812BEZKOROWAJNY Joanna 3413SIEPRAWK2000:01:1602:16:24
813BEZKOROWAJNY Mateusz 3415BRZESKOM2000:01:1602:08:34
814MATRASZEK Jakub 3562Vege RunnersRADOMM3000:01:1602:33:05
815NIZIOŁEK Gabriela 3744Damy radeZABORZEK3000:01:1602:36:56
816NIZIOŁEK Marek 3747Damy radeZABORZEM4000:01:1602:36:38
817ZDUNEK Maciej 3951Calypso PiłaPIŁAM2000:01:1602:07:19
818SKARUZ Anna 3031WARSZAWAK3000:01:1702:14:42
819SIERAKOWSKI Igor 3066PIŁAM4000:01:1702:29:00
820KOZERA Marcin 3064Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1702:38:19
821BALCEWICZ Marcin 3212Calypso PiłaM3000:01:1702:43:20
822ROGÓŻ Elżbieta 3449ProRunning.plWARSZAWAK3000:01:1702:22:27
823KOZŁOWSKA Anna 3571Vege RunnersKAMIEŃ KRAJEŃSKIK2000:01:1702:33:03
824SKORCZYK Adrian 3670TGV Running TeamKOŚCIANM3000:01:1702:01:26
825DYKMAN Małgorzata 3804Pilates PowerRZESZÓWK2000:01:1702:36:41
826KOWALSKA Justyna 3863Stowarzyszenie Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK3000:01:1702:21:00
827GŁĘBOCKA Marta 4018e-przemek.plBRWINÓWK4000:01:1702:01:15
828RATKA Roma 3056Calypso PiłaKACZORYK3000:01:1802:38:19
829SZCZEPANIAK Lucyna 3100Calypso PiłaPIŁAK4000:01:1802:49:16
830SIERAKOWSKA Małgorzata 3085CalypsoPIŁAK5000:01:1802:38:19
831RYMON Paweł 3168Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1802:52:25
832ROZMARYNOWSKI Przemek 3177CalypsoTRZCIANKAM2000:01:1802:44:53
833BAZIUK Aneta 3204Calypso PiłaPIŁAK3000:01:1802:31:50
834ZIEMECKI Piotr 3703Happy wife happy lifeLUBLINM3000:01:1802:21:30
835CHUDY Michał 3899WARSZAWAM3000:01:1801:56:38
836KOZŁOWSKA Joanna 315312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:01:1902:23:30
837DECZKOWSKI Dariusz 3530Metro WarszawskieWARSZAWAM4000:01:1902:43:30
838GULBINOWICZ Ewelina 3604WARSZAWAK3000:01:1902:13:52
839GAJEWSKI Piotr 3693LUBLINM3000:01:1902:21:28
840HORBACZ Hanna 3702POZNAŃK3000:01:1902:18:36
841OKAPIEC Aleksandra 3708AXA Running TeamWARSZAWAK3000:01:1902:25:49
842DOBRZYŃSKA Daria 3849BBLRZESZÓWK3000:01:1902:18:03
843GAC-KARELUS Katarzyna 3850Nowosarzyńska Grupa BiegowaNOWOSARZYNAK3000:01:1902:31:13
844PYŻYŃSKA-WÓJTOWICZ Marta 4031Drużyna Szpiku / kobietybiegaja.plPOZNAŃK3000:01:1902:18:36
845JEGER Wojtek 3010sklepbiegowy.pl/jegermajsterOLSZTYNM4000:01:2002:23:28
846GĘBALA Leszek 3151OLSZTYNM6000:01:2002:23:29
847MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia 3208Smaruj na trening TeamGDAŃSKK3000:01:2002:21:11
848MATAREWICZ-WIAK Maryna 3223TasowanieWARSZAWAK3000:01:2002:21:15
849ŁUKASZEWSKI Szymon 3228Run Expert LejdisWARZYMICEM4000:01:2002:26:49
850MAJOS Małgorzata 3991SZCZECINK4000:01:2002:28:49
851SZABELAK Witold 4008WARSZAWAM3000:01:2002:06:18
852WALASZEK Paweł 3120AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:01:2102:24:56
853MISZEWSKI Jan 3213GTW Gedania GdańskGDAŃSKM5000:01:2102:20:04
854MATOGA Lucyna 3429SIEPRAWK4000:01:2102:31:41
855FIUK Krzysztof 3436BIJKIELCEM5000:01:2102:36:38
856JĘDRYS Marta 3554BBM Kielce/ ZabieganiKIELCEK3000:01:2102:30:34
857KASPRZAK Radek 3589BuffWARSZAWAM3000:01:2102:20:25
858KOZŁOWSKI Bartłomiej 3616KKL/BBMKIELCEM4000:01:2102:07:20
859SADZA Adrianna 3689KIELCEK3000:01:2102:35:23
860ŁUKASZEWSKA Anna 3992PRZECLAWK4000:01:2102:26:48
861GĄTKIEWICZ Paweł 3626KRAKÓWM3000:01:2202:20:12
862KRAWCZYK Daniel 3649AZS UJK KielceSOLECM2000:01:2201:37:03
863MAREK Magdalena 3769KRAKÓWK4000:01:2202:23:58
864LACHTERA Karolina 3866KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:27:05
865DOMAGAŁA Joanna 3867KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:14:35
866LECH Lesław 3876Daleko Ponad SolinąSOBÓTKAM3000:01:2202:34:55
867WÓJCICKI Bartosz 3265WARSZAWAM3000:01:2302:10:06
868KUCAB - KLICH Katarzyna 3653OLKUSZK3000:01:2302:26:58
869SAMOJLUK ŚLUSARSKA Bożena 3714WARSZAWAK5000:01:2302:17:08
870ŚLUSARSKA Włodzimierz 3773WARSZAWAM5000:01:2302:11:44
871ŁOPIAN Wojciech 3944SOBÓTKAM3000:01:2302:14:05
872GĄSIOROWSKA Dorota 3078WarszawaWARSZAWAK4000:01:2402:40:21
873ARUSZTOWICZ Bartek 3176OTWOCKM3000:01:2402:06:24
874WIŚNIEWSKA Ewela 3327TrenerBiegania.plWARSZAWAK3000:01:2402:51:57
875MALEC Barbara 3373LUBLINK5000:01:2402:31:05
876KLISZ Agnieszka 3595Crossfit LublinLUBLINK3000:01:2402:31:55
877DOWLASZEWICZ Małgorzata 3764WROCŁAWK3000:01:2402:32:00
878BANASZEK Dominika 3924biegusiem.plWARSZAWAK3000:01:2402:13:04
879ZIÓŁEK Teresa 4042Banda GrudniaJACKÓWK5000:01:2402:38:36
880WIECZOREK Aleksandra 3186MokoBiegaczeWARSZAWAK2000:01:2502:26:16
881HILLER Jerzy 3445Perfect Runner LublinLUBLINM6000:01:2502:48:55
882SALONI-SADOWSKA Maria 3553ObozyBiegowe.plWARSZAWAK4000:01:2502:25:43
883HADUCH Tomasz 3625Digital_WarszawaWARSZAWAM5000:01:2502:21:32
884GÓRSKI Robert 4003WARSZAWAM5000:01:2502:16:11
885BŁACHOWICZ Rafał 3239Zabiegani MielecMIELECM4000:01:2602:20:52
886MIODUSZEWSKI Paweł 4055ARPwaveWARSZAWAM4000:01:2601:46:34
887KARBARZ Filip 3255RZESZÓWM4000:01:2602:21:35
888STĘPKOWSKA Berta 3307LUBLINK3000:01:2602:27:23
889TURCZANIK Aneta 3411ZAMOŚĆK4000:01:2602:33:23
890PIKOR Agata 3427PolskaZAMOŚĆK4000:01:2602:33:21
891MAGER Bartosz 3438RZESZÓWM4000:01:2602:21:33
892KAŹMIERSKI Janusz 3612DA ŚIĘWARSZAWAM6000:01:2602:24:49
893MICHALSKA Anna 3687WARSZAWAK5000:01:2602:25:45
894PIOTROWSKA Urszula 3726GARWOLINK3000:01:2602:44:41
895SZYSZKA Monika 3975Truchtacz.plGARWOLINK4000:01:2602:44:41
896CHAŁUPA Ola 3060Klub Biegacza GochBYTÓWK4000:01:2703:02:28
897CHAŁUPA Włodzimierz 3130Klub Biegacza GOCHBYTÓWM3000:01:2703:02:29
898BOBROWICZ Małgorzata 3782ACCEWTUREŁÓDŹK3000:01:2702:16:32
899GAWRON Tomasz 4053ARPwaveKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:2702:10:55
900SZCZEPANIAK Michał 4054KsiężycWOŁOMINM4000:01:2701:43:57
901FIRAZA Łukasz 3073ŁÓDŹM3000:01:2802:14:44
902ZAREMBA Andrzej 3369AXA Running TeamWARSZAWAM2000:01:2802:49:44
903KARAŚ Robert 3395AXA Running TeamBROCHÓWM3000:01:2802:40:33
904BIELICKA Daria 3477Night RunnersKRAKÓWK2000:01:2802:23:29
905SZPAIDEL Paweł 3534Night RunnersSOSNOWIECM3000:01:2802:07:35
906GŁADYSZ Urszula 3836SANOKK2000:01:2802:31:08
907GŁADYSZ Agnieszka 3947SANOKK2000:01:2802:31:08
908CIECIERA Paweł 3011przełajowiec.plWARSZAWAM4000:01:2902:37:26
909KAWCZYŃSKI Piotr 3025KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:01:2902:14:43
910MAZUR Katarzyna 3224Night RunnersNIEPOLOMICEK3000:01:2902:23:27
911SIENIAWSKA Karolina 3645PURDAK3000:01:2902:22:15
912SZLOSER Anna 3680Mamy ruszamyWARSZAWAK3000:01:2902:13:41
913CIECIERA Aneta 3955przelajowiec.plWARSZAWAK4000:01:2902:37:25
914NARLOCH Piotr 3000InterRiskM4000:01:3002:14:01
915SAMBORSKA Anna 3250ULKS LipinkiLIPINKIK4000:01:3002:12:57
916MOŻDŻONEK Anna 3294WARSZAWAK3000:01:3002:30:26
917MOŻDŻONEK Michał 3296WARSZAWAM3000:01:3002:29:57
918SACZUK Joanna 3218JÓZEFÓWK2000:01:3102:37:49
919MICHALSKI Marek 3542OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3000:01:3102:04:56
920MICHALSKA Agnieszka 3557OSTRÓW WIELKOPOLSKIK3000:01:3102:04:41
921MARCOL Dominika 3716RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKK2000:01:3102:28:04
922SKOCZYLAS Artur 4037WiązownaWIĄZOWNAM4000:01:3102:37:48
923POLAK Michalina 3051OPOLEK2000:01:3202:25:22
924MARKIEWICZ Tomasz 3444RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:01:3202:28:03
925CABAJ Rafał 3736Biegusiem.plMROZYM3000:01:3202:29:11
926MAZIAKOWSKI Krzysztof 4025MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4000:01:3202:26:59
927JABŁKIEWICZ Rafał 4051RYBNIKM3000:01:3202:44:50
928AURZECKI Mateusz 3166ZAMOSCM2000:01:3302:23:20
929AURZECKI Michał 3173ZAMOSCM3000:01:3302:02:19
930BORKOWSKA Ewa 3681ZŁOTÓWK6000:01:3303:17:43
931CHABROWSKA Anita 3684MUVment MARKETINGZIELONKI PARCELAK3000:01:3302:16:46
932RYSZ Tomasz 3437SANOKM3000:01:3402:00:38
933PAWŁOWICZ Dorota 3767Kuźnia triathlonuWARSZAWAK3000:01:3402:23:20
934KRASOWSKI Marek 3808PRZEMYŚLM3000:01:3402:09:34
935TROJNAR Tomek 3833PRZEMYŚLM3000:01:3402:11:33
936PUCHLIK Paweł 3869M3000:01:3402:23:20
937KOZICKI Paweł 3179WARSZAWAM3000:01:3502:39:03
938AURZECKI Łukasz 3182ZAMOSCM3000:01:3502:39:24
939JAWOROWICZ Dobrochna 3378Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK4000:01:3502:21:47
940WASĄŻNIK Marcin 3412HALINÓWM3000:01:3502:14:36
941JAWOROWICZ Tomasz 3397Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:01:3602:32:20
942PYZEL Agnieszka 3923K4000:01:3602:14:29
943WĄSOWSKA Jagoda 4039K5000:01:3602:21:45
944CHACIŃSKI Marcin 3260DZIKIE GRUBASYSIEDLCEM3000:01:3702:39:20
945CHACIŃSKA Marta 3261Dzikie grubasyKOSZALINK3000:01:3702:39:20
946JAKUBOWSKI Piotr 3287Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2000:01:3702:39:22
947BARTOSIEWICZ Daria 3336Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
948NOWAK Katarzyna 3610Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
949GĄTARCZYK Mariusz 3717DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:01:3702:14:34
950NIERADKA Katarzyna 3858WROCŁAWK3000:01:3702:23:07
951SOZYNSKA Edyta 3399WROCLAWK4000:01:3802:42:19
952STRZELECKI Michał 3647PZSFWARSZAWAM3000:01:3801:56:53
953KARPIŃSKI Paweł 3755WARSZAWAM3000:01:3802:39:21
954SKRZYNIARZ Luiza 3074WROCŁAWK5000:01:3902:54:02
955ROKITA Marek 3140parkrun ChrzanówCHRZANÓWM5000:01:3902:53:57
956THIER Dominik 3172PZSFWARSZAWAM3000:01:3901:56:55
957SOŻYŃSKI Maciej 3408WROCLAWM5000:01:3902:42:16
958PIKIEWICZ Bartłomiej 3508PZSFKATOWICEM3000:01:3902:10:12
959KALINOWSKA Dorota 3638WARSZAWAK3000:01:3902:10:13
960JANICKA Aneta 3486Pro-Run WrocławWROCŁAWK4000:01:4002:36:58
961DULIK Arkadiusz 3727STRZYŻEWICEM3000:01:4002:19:34
962CZYŻEWSKI Krzysztof 3798SIEDLCEM4000:01:4002:14:24
963SKRZYNIARZ Jarek 4034WROCŁAWM5000:01:4002:25:43
964BOROWSKI Roman 3063SANOKM4000:01:4102:00:39
965SZPORNA Darek 3196WARSZAWAM4000:01:4102:42:26
966BALCERZAK Krysia 3202PIASECZNOK5000:01:4102:42:20
967CYWIŃSKI Bartłomiej 3396Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:01:4102:36:58
968ZABŁOCKA Magdalena 3720Pamiętnik Biegającej DziewczynyPOZNAŃK3000:01:4102:29:21
969LISSEWSKA Konstancja 3722rewor.wordpress.comPOZNAŃK3000:01:4102:29:23
970MIARA Maciej 3590TSHBYTOMM2000:01:4202:20:30
971BALCERZAK Michał 3818LUBLINM3000:01:4202:24:55
972WRÓBLEWSKA Joanna 3904OTK RzeźnikWARSZAWAK6000:01:4202:39:38
973SOSZYŃSKA Małgorzata 3242CzłapaczeWARSZAWAK5000:01:4402:28:16
974DRWIĘGA Beata 3704SANOKK4000:01:4502:14:38
975KUŁAKOWSKI Piotr 3244CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:5002:28:09
976SZOŁTYSEK Wojciech 3558M4000:02:2302:40:26
977SZOŁTYSEK Beata 3546K4000:02:2602:40:23
978KRÓLICKI Konrad 3371AXA Running TeamWARSZAWAM3000:02:5202:12:07
979PARUZEL Ireneusz 3243MIKOŁÓWM4000:04:0402:16:51
980BODZIOCH Grzegorz 4014KOBYLANKAM4000:13:2602:16:03
ORNATOWSKI Michał 3388WARSZAWAM30DNF DNF
ADAMI Gabriele 3771LACZNAM30DNF DNF
KOCZUŁA Justyna 3273KĘDZIERZYN-KOŹLEK30DNF DNF
HYDZIK Łukasz 3516SANOKM30DNF DNF
STRZELECKI Artur 3651PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM50DNF DNF
PĘKACKI Robert 3356GRÓJECM30DNF DNF
WOŹNY Łukasz 3913M30DNF DNF
MARCINCZAK Anna 3333PLEWISKAK30DNF DNF
KWIATKOWSKI Marek 4040WARSZAWAM40DNF DNF
PÓŁTORAK Katarzyna 3497WARSZAWAK30DNF DNF
KOZAR Wojciech 3763WARSZAWAM40DNF DNF
HOLOVIN Hanna 3290BARCZEWKOK40DNF DNF
WIATER Krzysztof 3870HORNÓWEKM40DNF DNF
KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 3464ObozyBiegowe.plWARSZAWAK30DNF DNF
MICHALSKA Anna 3778STRAWCZYNK30DNF DNF
MARCOL Wojciech 4050RYBNIKM40DNF02:44:50 DNF
ŁUBKOWSKI Adam 4002Powerade/KB WyszkówWYSZKÓWM40DNF02:59:32 DNF
CZARNECKA Jolanta 3648GLINAK40DNF03:06:52 DNF
SKOCZYLAS Małgorzata 3229WIĄZOWNAK40DNF03:07:14 DNF
JANICKA Katarzyna 3801WARSZAWA (PRAGA PŁN)K30DNF03:16:11 DNF
FABIŃSKI Maciej 4044VRCGRUDZIĄDZM20DNF DNF
MIŚKIEWICZ Magdalena 3499Cityrulers SzczecinSZCZECINK30DNF DNF
Znaleziono 1002 wynik(ów)