BIEG RZEŹNICZEK 2016

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2016-05-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
1063
Wystartowało:
1002
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
980
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 14km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1GORCZYCA Bartosz 4011Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0001:13:08
2DOMISZEWSKI Ignacy 3987MKS Halicz Pamo-Plast Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:13:47
3FARON Robert 3981Salco Sport TeamKAMIENICAM4000:00:0001:14:41
4BELCIK Paweł 3353ROGIM2000:00:0601:17:59
5KAROLKIEWICZ Daniel 3766ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM3000:00:0001:18:09
6GRONEK Adrian 3978ORTOREH TeamWARSZAWAM2000:00:0001:22:41
7LUBASZEWSKI Zbigniew 3055AUGUSTÓWM3000:00:0001:22:42
8ZAJĄC Robert 3602Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0001:23:11
9WACKO Marcin 3217TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0001:23:38
10KRZYWANIA Bartłomiej 3781obozybiegowe.plSTAROKRZEPICEM3000:00:1301:24:58
11MARCINIEC Damian 3013Smashing PąpkinsWIELICZKAM3000:00:0801:26:19
12BŁASZYK Mateusz 3998Poco Loco ATLUBOŃM2000:00:0601:26:54
13NITKIEWICZ Marcin 3930TASOWANIEPRUSZKÓWM3000:00:1101:27:31
14MATEJCZUK Jarosław 3487KS Alaska ŁódźPARZĘCZEWM3000:00:0001:27:46
15LIPA Wojciech 3852Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0001:27:46
16BAKALARZ Emil 3877WROCŁAWM2000:00:0001:27:50
17CIUPIŃSKI Michał 3983WARSZAWAM2000:00:0401:27:56
18BARAŃSKI Grzegorz 3802Raiffeisen PolbankWARSZAWAM3000:00:0001:29:51
19KONOPIŃSKI Tomasz 3476BYDGOSZCZM3000:00:0801:29:58
20GAPSKI Mateusz 3973GDAŃSKM2000:00:0001:30:01
21MAJER Ewa 4010Solgar.plDOBCZYCEK3000:00:0001:30:02
22POŻAROWSZCZYK Adam 3279LEGIONOWOM3000:00:0001:30:04
23WIĘCH Piotr 4019WOŁOMINM3000:00:1201:30:21
24DĄBROWSKI Marcin 3575obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:30:31
25DYBIŻBAŃSKI Wojciech 3967CITY TRAIL TeamPOLICEM2000:00:0801:30:37
26PUCZYŃSKI Damian 3705CZĘSTOCHOWAM2000:00:0001:30:38
27NOWAKOWSKI Tobiasz 3037MKB DreptakSTANISŁAWÓWM2000:00:1101:30:56
28ZYCH Dariusz 30184 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:0701:30:58
29JANUSZCZAK Tomasz 4038SanokSANOKM2000:00:0701:31:15
30GRZYWACZEWSKA Justyna 3929CITY TRAIL TeamLUBLINK2000:00:0701:32:31
31GRZYŚ Piotr 3745GDYNIAM2000:00:2701:32:49
32WINIARSKA Katarzyna 3484Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza TeamPRZEMYSLK3000:00:0701:33:00
33MYŚLIŃSKI Jan 3492BieszczadyPOLANAM3000:00:0601:33:08
34ŚLĘCZKA Damian 3788DIT PRORZESZÓWM3000:00:0601:33:09
35SUROWIEC Grzegorz 3324BESTA Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0001:33:12
36MORAWSKI Filip 3174Filip MorawskiPOZNAŃM4000:00:0001:33:22
37KAPAON Łazarz 3110STRACHOWKAM2000:00:1201:33:53
38KIBART Krzysztof 3532Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1301:33:58
39PYTLOS Marcin 3099WARSZAWAM3000:00:1101:34:00
40PIĄTEK Mateusz 3419wkurw_teamBUKOWNOM2000:00:0701:34:14
41NOWAK Piotr 3700BOOTCAMP POLSKAWARSZAWAM3000:00:0901:34:28
42BRUŚ Marcin 3299SaskaWARSZAWAM3000:00:0001:34:37
43PIECUCH Tomasz 3057Jest moc!MSZANKAM3000:00:0901:35:13
44CZARNY Tomasz 3180M2000:00:1201:35:30
45FABISIAK Andrzej 3144Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM5000:00:1001:35:35
46WAŁCZYK Krzysztof 3674ŁOWCEM3000:00:1301:35:51
47BURAŚ Bartek 3533WARSZAWAM3000:00:0801:36:25
48SZCZEPANIAK Kuba 3256MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM3000:00:1201:36:26
49WÓJCIK Robert 3855OTK RzeźnikNIEPORTM2000:00:2201:36:39
50MOSIOŁEK Monika 3139SKARŻYSKO-KAMIENNAK3000:00:1201:36:42
51MALEC Bartosz 4030AUGUSTÓWM3000:00:0001:37:02
52SOBORSKI Krzysztof 3901OLKUSZM3000:00:0901:37:03
53KRAWCZYK Daniel 3649AZS UJK KielceSOLECM2000:01:2201:37:03
54BIENIEK Damian 3129TRI Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:1201:37:08
55DŁUGOSIELSKI Piotr 3875ENDOMONDOWARSZAWAM3000:00:2401:37:10
56ZASĘPA Sebastian 3906WARSZAWAM3000:00:2501:37:10
57ADAMSKI Maciej 3911obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1001:37:21
58RODRIGO PEREIRA Oswald 3259Wild for the RunWARSZAWAM3000:00:0601:37:25
59ILKIEWICZ Adam 37923BroWARSZAWAM3000:00:1801:37:28
60RESZKA Marek 3349Banda GrudniaLUBLINM2000:00:1201:37:37
61SKARUZ Jarosław 3036WARSZAWAM3000:00:2601:37:55
62PYSZ Grzegorz 3219HRMAX ŻORYŻORYM4000:00:2101:38:01
63SALETRA Grzegorz 3380olkuszbiega.plOLKUSZM3000:00:0801:38:13
64ŁOMIAK Piotr 3637WARSZAWAM4000:00:0801:38:49
65ŻEBROWSKI Jakub 3426PZU Sport TeamOTWOCKM2000:00:0901:38:49
66ŚWIĘCICKI Tomasz 3367Accelerating PolandWARSZAWAM3000:00:0801:38:52
67KOWALSKI Wojciech 3539WARSZAWAM3000:00:0601:39:02
68PAŁKA Robert 3620ZSL LESKOLESKOM4000:00:0901:39:12
69GOLEC Ireneusz 3309Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM3000:00:0901:39:20
70BADOWSKI Jerzy 3607PZU Sport TeamPIASECZNOM4000:00:1801:39:20
71NOWICKI Zbigniew 3712BLUETEAMGAŁKÓW MAŁYM4000:00:1701:39:21
72SOŁTYS Jan 3679FMW RunnersWARSAWM3000:00:1201:39:24
73SAWA Piotr 3631WW TeamLUBLINM2000:00:1101:39:29
74MOSIOŁEK Przemysław 3156WARSZAWAM3000:00:3301:39:32
75KACZOREK Dominik 3743NAPIERAJ.PLWARSZAWAM3000:00:1001:39:33
76WÓJCIAK Wojtek 3640BIESZCZADZKIE WILKIOLSZANICAM4000:00:0801:40:15
77GAWRON Maciej 3813WARSZAWAM3000:00:1801:40:31
78WNOROWSKI Stefan 3599KONSTANCIN -JEZIORNAM3000:00:2201:40:36
79JARZĄB Marcin 3423WARSZAWAM3000:00:1501:40:37
80KOŁODZIEJ Andrzej 3577obozybiegowe.plWARSZAWAM2000:00:1001:40:43
81HUBNER Antoni 3334Hubner TeamWARSZAWAM3000:00:3301:40:46
82KĘCKI Marcin 3103BBLBUGAJM2000:00:3401:40:55
83DUCKI Piotr 3838OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:1401:41:00
84KAZIMIERSKI Michał 3148BYTÓWM4000:00:0001:41:07
85MOĆKO Jacek 3138ZAGNAŃSKM2000:00:2701:41:12
86NOWAK Piotr 3765BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:1001:41:43
87BUŁDAK Krzysztof 3862SANOKM3000:00:1001:41:45
88GROCHOWALSKI Tomasz 3009Pogotowie EnergetyczneM4000:00:4201:41:48
89CHOŁKA Michał 3839RZESZÓWM3000:00:3101:42:06
90PABICH Krzysztof 30154 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1001:42:21
91STARZYK Michał 3634Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4301:42:29
92FILIPEK Wojciech 3851KRAKÓWM4000:00:1601:42:32
93DĄBKOWSKI Andrzej 3136BARTOSZYCEM4000:00:2101:42:33
94GOLBA Łukasz 3118Zabiegani MielecMIELECM3000:00:1101:42:38
95MIKULSKI Hubert 3729Blue DogsWARSZAWAM3000:00:1601:42:42
96MIKULSKI Artur 3093Blue DogsWARSZAWAM4000:00:1601:42:43
97SACEWICZ Marek 3090Run Expert TeamSZCZECINM4000:00:0001:42:49
98SZAKIEL Jerzy 3891RYBNAM4000:00:0701:43:04
99PALEJ Piotr 3275JADOWNIKIM3000:00:0701:43:06
100BRÓG Wojciech 3581OLKUSZM3000:00:1901:43:39
101SZCZEPANIAK Michał 4054KsiężycWOŁOMINM4000:01:2701:43:57
102LATAROWSKI Grzegorz 3379RübezahlLWÓWEK SLĄSKIM3000:00:1501:44:07
103BLAJCHERT Adam 30144 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1101:44:12
104LENGIEWICZ Jakub 2042OTK RzeźnikM3000:00:1301:44:25
105KOSZYK Daniel 3734Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM3000:00:0501:44:28
106ROBAKOWSKI Michał 4057ŁÓDŹM2000:00:4501:44:29
107DOMISZEWSKA Maria 3846USTRZYKI DOLNEK5000:00:3501:44:49
108KĘCKI Sylwester 3133BBLBUGAJM2000:00:3501:44:51
109KUDŁACZ Grzegorz 3526Rzeszowski Klub WysokogórskiRZESZÓWM3000:00:2401:44:59
110KRUPIŃSKI Maciej 3821ZGIERZM3000:00:3001:45:00
111DOMIN Tomasz 3593Night RunnersKRAKÓWM4000:00:3301:45:02
112KUC Wojciech 3820KŁOBUCKM3000:00:4001:45:13
113PIETRAS Ryszard 3960Biegam z ABSLUBLINM4000:00:0001:45:17
114BIELAWSKI Leszek 3108Rozbiegany SulejówekOKUNIEWM4000:00:3401:45:18
115ŚCIUBA Aneta 3537LUBLINK2000:00:1801:45:32
116ZASADA Edwin 3306ZabijGrubasa.plWARSZAWAM2000:00:2301:45:41
117ĆWIKLIŃSKI Maciej 3579POZNAŃM4000:00:1501:45:45
118NIEMIRO Dominika 3512Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK3000:00:3501:45:49
119JARECKI Aleksander 3999RK AthleticsWARSZAWAM4000:00:1901:45:52
120MUCKUS Filip 3417WACAWARSZAWAM2000:00:2101:45:53
121KIEDROWSKI Bartosz 396987031205019POZNAŃM2000:00:4501:45:53
122BINDER Piotr 3949OTK RzeźnikM3000:00:1401:45:54
123GREŃ Wacław 3248BRENNAM2000:00:3001:45:57
124PANEK Bartosz 3198KRAKÓWM2000:00:3901:45:58
125PLEWA Tomasz 3314KIELCEM4000:00:3401:46:00
126MAREK Wojciech 3772KRAKÓWM4000:00:1301:46:03
127JURKIEWICZ Jakub 3768WARSZAWAM3000:00:3601:46:08
128GOLAS Grażyna 3520Tri LadiesGDYNIAK4000:00:2701:46:11
129SKOMRA Krzysztof 3414Banda LulusiaPIONKIM3000:00:2301:46:16
130ŚMIŁOWSKA Marzena 3580obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:1701:46:17
131RYWACKI Emil 3365Bbl_PionkiPIONKIM3000:00:2301:46:17
132KSIĄŻKIEWICZ Jacek 3926CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM3000:00:0901:46:19
133HARATYNOWICZ Tomasz 3962Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:46:24
134SZAPIEL Łukasz 3845Mad RabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2601:46:26
135FOLTA Sławomir 3101Orange PolskaMIELECM4000:00:1201:46:28
136CZAPLICKI Piotr 3630PZU Sport TeamWARSZAWAM2000:00:2001:46:28
137PACZKA Michał 3538GLIWICEGLIWICEM4000:00:3801:46:30
138MIODUSZEWSKI Paweł 4055ARPwaveWARSZAWAM4000:01:2601:46:34
139BARTKOWIAK Michał 3968CITY TRAIL TeamPOZNAŃM2000:00:0801:46:44
140SZANIAWSKI Marcin 3800WARSZAWA (PRAGA PŁN)M3000:00:1301:46:48
141DERKOWSKI Dawid 3391NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEM3000:00:2001:47:09
142TABER Konrad 3525STO-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM2000:00:1201:47:14
143KOSEDOWSKI Krzysztof 3935WARSZAWAM5000:00:0001:47:16
144TABER Jerzy 3812Sto-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM5000:00:1101:47:17
145WOŁOWSKI Filip 3567WARSZAWAM4000:00:0001:47:19
146BOROWSKI Marcin 3834LUBLINM2000:00:4101:47:20
147WASYLÓW Jacek 3881KLUB BIEGOWY IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:1401:47:25
148SOSNOWSKI Rafał 3952OLSZTYNM3000:01:0001:47:26
149WALKOSZ BEREDA Grzegorz 3961Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1901:47:31
150KOLANKO Michał 3284infoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:1801:47:33
151PIRÓG Krzysztof 3521WARSZAWAM4000:00:4801:47:36
152PAJĄK Andrzej 3966Biegam z ABSLUBLINM4000:00:1801:47:37
153PAJĄK Malwina 3024Golden Team Biegajmy RazemWARSZAWAK3000:00:1701:47:38
154CHAŁUPA Daniel 3165Klub Biegacza GOCHBYTÓWM4000:00:0601:47:41
155MATUSIAK Arkadiusz 3185ŁÓDŹM4000:00:1501:47:43
156SALACHNA-NOWAK Magdalena 3964Biegam z ABSLUBLINK3000:00:1701:47:43
157JAZŁOCKI Łukasz 3696WARSZAWAM3000:00:0901:47:48
158NERKOWSKI Paweł 3116GDAŃSKM3000:00:1401:47:48
158CHMIELEWSKI Marcin 3121DĘBNICA KASZUBSKAM4000:00:1401:47:49
160ZAWIŚLAK Kazimierz 3540TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:1401:47:50
161CHOJNOWSKI Łukasz 3023CIECHANÓWM2000:00:1301:47:58
162BUKIEL Justyna 3785mapa-turystyczna.plKRAKÓWK3000:00:3801:48:09
163SZYMKOWIAK Tomasz 3271POZNAŃM2000:00:2901:48:13
164REJ Mirosław 3376MT Wyjadacze ParówkówMIELECM3000:00:2701:48:33
165LONC Tomasz 3364MT Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM3000:00:2701:48:34
166RYZIŃSKI Ryszard 3934WARSZAWAM4000:00:0001:48:45
167JASTER Anna 3783Boot Camp PolskaWARSZAWAK3000:00:1301:48:49
168PORĘBA Jacek 3594MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.NOWY SĄCZM4000:00:0601:48:53
169BOSEK Robert 3815Orange PolskaWARSZAWAM3000:00:0801:48:57
170GRUPA Marcin 3490R2GPRZYŁEKIM3000:00:2201:48:57
171PAWŁOWSKI Rafał 3171KB DlugosiodloDŁUGOSIODŁOM3000:00:2501:48:58
172BRZEZIŃSKI Paweł 3491R2GBYDGOSZCZM3000:00:2201:49:00
173ZASINA Sebastian 3386RübezahlPRUSZKÓWM3000:00:1501:49:01
174PODOLSKI Marek 3215biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:49:11
175ZARZYŃSKI Artur 4029FunFlyWARSZAWAM4000:00:1601:49:14
176CZAPIEWSKI Paweł 3910BYDGOSZCZM3000:00:2601:49:15
177MIECH Szymon 3254USTROŃM3000:00:3101:49:18
178JAGIELSKI Damian 3565NGB KłobuckKŁOBUCKM3000:00:1801:49:25
179PITEK Grzegorz 3965Biegam z ABSMEŁGIEWM4000:00:1801:49:25
180SZEREMETA Andrzej 3069PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4000:00:2101:49:25
181KALINOWSKI Piotr 3578WARSZAWAM3000:00:5401:49:26
182DZIADOWIEC Krzysztof 3583Krok Za GroszTORUŃM4000:00:1501:49:30
183CHWAŁA Artur 3666WARWSZAWAM3000:00:2001:49:37
184GŁOGOWSKI Adam 3776NBP / Night Runners KabatyWARSZAWAM3000:00:2201:49:40
185JANKOWIAK Marta 3513Rajsport Active Anton TeamDOLSKK2000:00:1701:49:43
186ROMEJ Aleksandra 3925CITY TRAIL TeamŁOBEZK2000:00:0901:49:58
187CZARNECKI Karol 3874PoweradeWARSZAWAM3000:00:5201:50:03
188WOJCIECHOWSKI Jarosław 3698Czasem BiegamKIELCEM5000:00:3001:50:10
189PIĘTKA Marta 3278WARSZAWAK3000:00:3401:50:14
190LEŚNIAK Marcin 3088Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM3000:00:3401:50:20
191WYLEŻAŁEK Alina 3943GLIWICEK3000:00:3401:50:21
192KAMIŃSKA Jolanta 377712tri.plMARKIK2000:01:0601:50:22
193SOCHA Katarzyna 3710Czasem biegamKIELCEK3000:00:2901:50:29
194PLACHA Piotr 3446TARNOBRZEGM4000:00:2801:50:30
195KOWALCZYK Rafał 3642ElektromocWARSZAWAM2000:00:2001:50:32
196MAŁECKI Piotr 3190Naprzód MłocinyLASKIM2000:01:1001:50:39
197KAWALEC Krystian 3143WARSZAWAM4000:00:1101:50:49
198MORAWSKI Filip 3304WARSZAWAM2000:00:4401:50:51
199LIPIŃSKI Hubert 3780WARSZAWAM3000:00:2101:50:53
200SZULC Sebastian 3040ORNONTOWICEM2000:00:3001:50:54
201KUŚMIDER Jakub 3896PIKULICEM3000:01:0701:50:55
202BOBROWICZ Mateusz 3724WARSZAWAM3000:00:2401:51:02
203SZTOMBER Daniel 3350AXA Running TeamWARSZAWAM3000:00:4501:51:09
204KAWALEC Jacek 3302AmaSon - biegam sercemSANOKM3000:00:1101:51:19
205MYSZKOWSKI Sebastian 3435KalińskaTeamKONSTANCINM3000:00:2501:51:22
206KOBYŁKA Rafał 3452WARSZAWAM3000:00:2601:51:26
207WRÓBEL Mateusz 3001UherceUHERCE MINERALNEM2000:00:0801:51:29
208WRÓBEL Bartłomiej 3002Cisna GóryCISNAM4000:00:0901:51:30
209KOZIARSKI Piotr 3806PO LINIEWARSZAWAM3000:00:2801:51:31
210PALLACH Lech 3216Biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:51:47
211BEDNARCZYK Maciej 3835MadRabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2801:51:49
212TUCHOŁKA Marta 3997Poco Loco ATWARSZAWAK3000:00:1101:51:55
213SIDOROWICZ Grzegorz 3711AXA Running TeamMARKIM4000:00:4301:51:56
214KULIGA Sławomir 3762Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:1701:51:57
215IDZIAK Marcin 3659Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKM3000:00:2001:52:02
216GRYMUZA Zbigniew 3994Polska21-030M5000:00:2001:52:11
217POLANOWSKI Daniel 3264POZNAŃM3000:00:3501:52:14
218KASPRZYK Szymon 3548Idź SobieRADOMM3000:01:0901:52:16
219MIKLAS Piotr 3878PRZYBYNÓWM3000:00:1101:52:36
220KUZIOR Tomasz 3883MyszkówJAWORZNIKM4000:00:1101:52:36
221SZOPIŃSKA Agnieszka 3389BYDGOSZCZK3000:00:1501:52:36
222TOMCZAK Agnieszka 3374BYDGOSZCZK4000:00:1401:52:38
223BODZON Marcin 3079ŻÓŁWULTRAS TEAM WołominWOŁOMINM3000:00:3301:52:38
224SZUMIGAJ Alicja 3518WARSZAWAK3000:00:3601:52:41
225KŁĘBEK Arkadiusz 3819KB WyszkówWYSZKÓWM3000:00:5701:52:42
226JĘDRZEJCZAK Artur 3511Solec WlkpPOZNAŃM3000:01:0001:52:59
227GIMZICKA Ewa 3774Banda i WandaPOZNAŃK3000:00:1801:53:02
228SACHARUK Robert 3837TERESPOLM4000:00:5701:53:09
229BEKIER Pawel 3368Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1401:53:19
230ZAJDEL Karolina 4056AZS KrakówNIEBOCKOK2000:00:2401:53:30
231DYCZKOWSKI Andrzej 3084Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAM5000:00:3201:53:42
232DOMISZEWSKI Wojciech 3847USTRZYKI DOLNEM5000:00:3501:53:44
233WOJTKIEWICZ Jarosław 4045PODKOWA LEŚNAM4000:00:1901:53:45
234KIBART Robert 3070BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4000:00:1701:53:58
235MAJOR Zby 3699Night RunnersKRAKÓWM4000:01:0101:54:03
236MANEL Mariusz 3475Netbox BiegaKĄKOLEWOM4000:00:4801:54:15
237RENKEL-BUCHA Ewa 3719Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2101:54:17
238GOSTKOWSKI Wiesław 3352KURZĘTNIKM5000:00:2001:54:19
239URBAŃSKA Agnieszka 3671Lubawa KOCHA BiegaćLUBAWAK2000:00:1901:54:21
240KOTŁOWSKA Katarzyna 3354Nowomieszczanie L.B.NOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2301:54:24
241KAWECZYŃSKI Krzysztof 3403Team KopećRYBNOM3000:00:2301:54:25
242GODYŃ Jan 3465Deloitte Adventure ClubKATOWICEM3000:00:4201:54:28
243MACIASZCZYK Magda 3238UKL ósemka PoliceSZCZECINK4000:00:1701:54:31
244KĘCKI Karol 3791BUGAJM3000:00:3401:54:38
245ZAŁUCKI Maciej 37091000 MilesGŁOGOWOM4000:00:2101:54:39
246JĘDRASZEK Maciej 3439Korona PabianicePABIANICEM3000:00:1001:54:51
247PALUCH Andrzej 3149Zabiegani MielecMIELECM4000:00:1201:54:55
248PROKOP Jacek 3253Biegam U KOLESIOSTASZEWOM4000:00:1901:54:55
249WIECZOREK Ola 3615WALCEK2000:00:0701:55:01
250BEDNARSKI Tomasz 4001Coca-Cola Runners ClubJÓZEFOSŁAWM4000:00:1901:55:04
251WALASZCZYK Anna 3995GLIWICEK3000:00:3401:55:09
252JANKOWSKI Rafał 3043POLICZNAM3000:00:3301:55:12
253DOBRZENIECKI Adrian 3756GDYNIAM2000:00:2801:55:13
254KONDZIOŁA Krzysztof 4026Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:1801:55:20
255LECH Marek 3330RADOMM3000:00:3901:55:20
256LESIEWICZ Jarosław 3207Orange PolskaŁÓDŹM4000:00:4001:55:29
257RONKOWSKA Małgorzata 3660WARSZAWAK2000:00:3901:55:30
258PECIAK Robert 3266WW TeamLUBLINM5000:00:2501:55:55
259TRENTOWSKI Wojciech 3203Kb DlugosiodloOSTROW MAZOWIECKAM4000:00:2501:56:02
260NOWICKI Bartosz 4052podroznicy.eu teamPIASTÓWM3000:01:0001:56:03
261KOŁODZIEJCZYK Maciej 3384Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:06
262PYTA Krzysiek 3942welnowietzBYTOMM3000:00:5601:56:09
263DYLEWSKI Paweł 3400Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:11
264BEDNARCZYK Paulina 3832MadRabbitJÓZEFOSŁAWK3000:00:2801:56:25
265SMERECKI Maciej 3274POSMAKUJ Run TeamTARGOWISKAM3000:00:1601:56:35
266GAJDOWSKI Tomasz 3318TORUŃM2000:01:0001:56:38
267CHUDY Michał 3899WARSZAWAM3000:01:1801:56:38
268BIELAWIEC Bartłomiej 3796Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM3000:01:1101:56:44
269ZEDELSKI Michał 3868SZWLA StargardSTARGARDM4000:00:1201:56:51
270ŚWITALSKA Jowita 3892NIGHT RUNNERSKRAKÓWK3000:01:0401:56:53
271STRZELECKI Michał 3647PZSFWARSZAWAM3000:01:3801:56:53
272THIER Dominik 3172PZSFWARSZAWAM3000:01:3901:56:55
273AUGUST Ryszard 3810CZELADŹM4000:00:1801:56:56
274APOSTOLSKI Wojciech 3718Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:2001:56:56
275JODEŁKA Andrzej 3086KRZYWDAM3000:00:3401:57:09
276RESZYTYŁO Grzegorz 3857ŁAŃCUTM4000:00:1801:57:14
277MAŁYSIAK Julian 3194KRAKÓWM2000:00:3901:57:22
278PIECUCH Tomasz 3460SANOKM3000:00:3501:57:26
279KANIA Przemysław 3843WARSZAWAM3000:00:4001:57:27
280KUBICKI Mikołaj 3970WARSZAWAM3000:00:4001:57:29
281PAŚNIEWSKI Piotr 3189CHIIR.PLWARSZAWAM2000:00:2201:57:35
282BUZALSKI Robert 3623ORANGE PolskaBYDGOSZCZM4000:00:3301:57:38
283SEREDYN Aldona 3329WARSZAWAK3000:00:3601:57:41
284BRZOZOWSKI Andrzej 3588WKZZAMOŚĆM6000:00:3201:57:43
285LIGĘZA - CHYŁEK Irmina 3905NIEGOWONICEK3000:00:0001:57:47
286GRUSZCZYŃSKA Sandra 3262Wild for the RunWARSZAWAK3000:00:1301:57:48
287BOGUTA Cezary 3963Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:57:51
288KRACZKOWSKI Przemysław 3474KOSZALINM3000:00:4701:57:52
289DREWNIK Piotr 3348Obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1701:57:55
290MAŁKOWSKI Witold 3316PABIANICEM3000:00:1401:57:56
291MARCHUT Rafał 3823NISKOM4000:00:5001:58:02
292JANOWSKI Tomasz 3822LUBLINM3000:00:4901:58:04
293GRZEGORCZYK Wojciech 3861KondycjaWARSZAWAM4000:00:3501:58:07
294MAJCHRZAK Jakub 3644GLIWICEM3000:00:2101:58:08
295OBŁĄK Agnieszka 3735Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK3000:00:2001:58:09
296MAZIAKOWSKI Adam 3039OPOLEM2000:00:5401:58:09
297STARCZYNOWSKI Dariusz 3954WARSZAWAM4000:00:3101:58:12
298KIELAR Marcin 3654IDEO.PLSANOKM2000:00:2201:58:13
299IWANIEC Marcin 3784PRO-RUN WrocławWROCŁAWM2000:00:2401:58:15
300KOT Klaudia 3661Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0701:58:23
301DZIEDZINA Tomasz 3844Night RunnersKRAKÓWM3000:00:3001:58:29
302ZAWADA Mateusz 3081Rozbiegany SulejówekWARSZAWAM2000:00:3401:58:32
303SARZAŁA Artur 3197TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM3000:00:3701:58:32
304SADY Sebastian 3047OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:1001:58:40
305ADAMCZYK Julia 307512tri.plWARSZAWAK2000:00:3501:58:41
306STAŚKIEWICZ Marcin 3328Olszty?skie Ustawki Biegowe/Tri NEGUJAROTYM3000:00:2801:58:42
307PĘKALA Magda 3652Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0801:58:44
308MARCIAK Karol 3880Olsztyńskie Ustawki Biegowe OUBSTAWIGUDAM3000:00:2301:58:49
309KOTLIŃSKI Janusz 3731RZESZÓWM5000:00:4801:58:56
310HEMMERLING Roman 3193KARGOWAM2000:00:3101:59:09
311KOCHMAN Karol 3422POZNAŃM2000:00:3101:59:09
312MARUSIAK Piotr 3344Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWM3000:00:1801:59:14
313GAWĘDA Arek 3902CZĘSTOCHOWAM2000:00:5301:59:19
314MALEC Piotr 3277URBANOWICEM2000:00:5301:59:21
315KRASOWSKI Jakub 3065Atak KretaWARSZAWAM3000:00:2301:59:37
316MORAWSKI Artur 3033BiegnęKIELCEM3000:00:3001:59:43
317KUFEL Magdalena 3191ŚWIEKATOWOK2000:00:2501:59:50
318ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK Natalia 337012tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:2501:59:50
319MAZURCZAK Anna 3938KW WarszawaWARSZAWAK2000:00:1501:59:54
320CIESZKO Marek 3939KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:1601:59:56
321KRAMER Rafał 3957NAUCZYCIELRADOMM4000:00:3102:00:13
322ULATOWSKI Rafal 3912360gym.dkGRUDZIADZM3000:00:5502:00:14
323DOMARADZKA Violetta 3831K3000:00:2902:00:32
324KRZEMIŃSKI Leszek 3633WARSZAWAM3000:00:3202:00:33
325TYMOSIEWICZ Piotr 3797YULO RUN TEAM SIEDLCEPARCZEWM3000:00:3602:00:38
326RYSZ Tomasz 3437SANOKM3000:01:3402:00:38
327BOROWSKI Roman 3063SANOKM4000:01:4102:00:39
328NOWACKI Michał 3829NoWorkTeamTORUŃM4000:00:2102:00:41
329MURAS Michał 3029BYDGOSZCZM4000:00:1502:00:46
330MILCZAREK Jacek 3341Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM3000:00:1502:00:47
331FURS Teodor 3953Pierdzące ZająceCISNAM4000:01:0802:00:48
332ŚLUSARCZYK-BARAN Magdalena 3937KRAKÓWK3000:00:2802:00:53
333TRZCIŃSKI Sebastian 3192Pełzacz NizinnyWARSZAWAM3000:00:1502:00:56
334PETRUSEWICZ Paweł 3959Biegam z ABSLUBLINM4000:00:2002:00:58
335PASZEK Tomasz 3042CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:4602:01:04
336DZIERWA Sylwia 4009BRODŁAK2000:00:5402:01:10
337BOROWSKI Robert 3479Team KopećNIDZICAM3000:00:2302:01:15
338GŁĘBOCKA Marta 4018e-przemek.plBRWINÓWK4000:01:1702:01:15
339KAWAŁKO Patrycja 3457Team KopećNIDZICAK4000:00:2202:01:16
340SZYMAŃSKA Edyta 319912tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK2000:00:2402:01:19
341PASTERZ Piotr 3026RZESZÓWM3000:00:2402:01:20
342LIS Anna 3658Od Grubasa do UltrasaKIELCEK3000:00:2402:01:20
343GAJDA Piotr 3586ORANGE POLSKAZGIERZM5000:00:4002:01:20
344ZARĘBA Beata 3760Orange PolskaBIAŁA RAWSKAK3000:00:1802:01:22
345SZYDŁOWSKI Mateusz 3690ZABIERZÓW BOCHEŃSKIM2000:00:4902:01:22
346DZIAMSKI Ryszard 3624Fundacja Iskierka - Biegam dla MirkiCHORZÓWM4000:01:0002:01:22
347WĄS Marcin 3132NIEPOŁOMICEM2000:00:4902:01:23
348MIŁUŃSKI Filip 3732WARSZAWAM3000:00:3002:01:24
349SKORCZYK Adrian 3670TGV Running TeamKOŚCIANM3000:01:1702:01:26
350DAWID-SAWICKA Monika 3459WARSZAWAK3000:00:1502:01:28
351SZUMSKA Anna 3974WROCŁAWK2000:00:2502:01:28
352NYCZ Sławomir 3569STRZYŻÓWM2000:00:3302:01:28
353PASECKA Sylwia 3920GLIWICEK4000:01:0902:01:28
354ZIÓŁEK Mirosław 4049Perfekt RunnerLUBLINM5000:01:1202:01:30
355SERWIŃSKI Włodzimierz 3584Myśli w bieguKIELNOM4000:01:0702:01:31
356ŁUKASIAK Bartek 3984WARSZAWAM3000:00:2802:01:38
357SKIBA Daniel 3535KB DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2000:00:2602:01:44
358FAJDEK Anna 3582Pełzacz NizinnyWARSZAWAK3000:00:1702:01:45
359KACZMARCZYK Urszula 3632Pro Run WrocławWROCŁAWK3000:00:2302:01:45
360WRÓBLEWSKA Katarzyna 3909ZAWIERCIEK3000:00:1902:01:50
361SZAFRAŃSKI Mateusz 3907AlstarKRAKÓWM2000:01:0602:01:53
362KAPUŚCIK Jakub 3827Chłopaki od MarianaKATOWICEM2000:00:0802:01:56
363ROGULSKA - SŁOMIŃSKA Agnieszka 3945AGIZ/ Pszcz?łkowski TeamOLSZTYNK3000:00:0902:02:00
364LEMIESZKA Marta 3097Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK2000:01:1302:02:00
365ŻYWICKI Maciej 3481RUDKAM3000:00:3502:02:01
366JĘDRZEJCZYK Agnieszka 3200Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK4000:00:1502:02:02
367ZALEWSKA Marta 3416Żórawski TeamWARSZAWAK2000:00:2702:02:08
368GŁODOWSKI Michał 3424Żórawski TeamWARSZAWAM2000:00:2602:02:09
369KRUPCZYŃSKI Szymon 4058Krupols TeamRASZYNM2000:01:0602:02:10
370CZERNIAK Anna 3317Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK2000:00:2902:02:12
371WASILEWSKA Iwona 3840Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
372GÓRSKA Justyna 3841Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
373AURZECKI Michał 3173ZAMOSCM3000:01:3302:02:19
374PRUSACZYK Michał 3884Powerade TeamPIASECZNOM2000:00:1902:02:20
375HARNIK Michal 3531Harnik RunnerTARNOBRZEGM3000:00:2802:02:21
376SOŁKIEWICZ Robert 4016BiegnęKIELCEM4000:00:3002:02:21
377PAWLUS Piotr 3805gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3000:00:3202:02:21
378ULICZNY Paweł 3895Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:3802:02:31
379RESIAK Maciej 3728DAWIDYM3000:00:1902:02:35
380WOJTOWICZ Daniel 3267KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:2202:02:46
381HOLEWA Rafał 3286Caballo Blanco TeamKATOWICEM4000:00:3902:02:59
382SŁOMIŃSKI Piotr 3270AGIZ TEAMOLSZTYNM3000:00:4802:03:12
383ZATORSKI Paweł 3059ŁÓDŹM3000:01:0302:03:13
384KASZYCKA Renata 3519USTRZYKI DOLNEK4000:00:5102:03:18
385KALARUS Jacek 3733Pędzące MisieNOWY SĄCZM3000:00:0602:03:19
386KURASZKIEWICZ Robert 3471ROPCZYCEM4000:00:5402:03:23
387ZIĘBA Witold 3753MKS Błękitni RopczyceROPCZYCEM4000:00:5302:03:24
388KULIS Aleksandra 3394WARSZAWAK3000:00:3102:03:33
389WAWRZYNIAK Zofia 3091Kobiety biegająPOZNAŃK3000:00:2602:03:35
390LENKOWSKA Adrianna 3164BIEGAM BO NIE LUBIĘPOZNAŃK2000:00:2602:03:36
391SŁOBODA Elżbieta 3032K3000:00:4902:03:39
392KRUPCZYŃSKI Mariusz 3188Krupols TeamRASZYNM5000:00:5502:03:40
393LEŚNIAK-POPEI Marta 3848K4000:00:5902:03:48
394ŚLIWIŃSKI Piotr 4047Young Shufflers TeamM5000:01:0502:03:52
395BIELSKI Bartłomiej 3313WW TeamLUBLINM3000:00:2402:03:54
396DURKIEWICZ Tomasz 3071DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM4000:01:1202:03:54
397KACZOREK Beata 3332JÓZEFÓWK4000:00:1402:03:56
398WNUCZYŃSKI Andrzej 3646ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4000:00:3302:04:00
399KWIECIŃSKA Izabela 3928PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK2000:00:5002:04:02
400BARCZEWSKA Agnieszka 3919WARSZAWAK2000:00:2002:04:05
401BUNK Daria 3713GRUDZIĄDZK3000:00:2602:04:11
402SZYMOT Adrian 3900OBORNIKIM2000:00:5602:04:14
403SOKOŁOWSKI Krzysztof 3688WARSZAWAM3000:00:0702:04:15
404BAI Jozsef 4000RK AthleticsKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:2002:04:18
405LUDWIKOWSKI Adam 3668GDAŃSKM3000:00:5002:04:18
406JAWORSKI Łukasz 3750WARSZAWAM3000:00:1902:04:21
407WRÓBEL Radosław 3721WARSZAWAM3000:00:4402:04:24
408GESZPRYCH Marek 3635KANIEM4000:00:3502:04:26
409BARTŁOMIEJSKA Urszula 3918WARSZAWAK3000:00:3602:04:35
410JAKUBOWSKA Natalia 3958WARSZAWAK3000:01:0002:04:35
411ROSA Bartosz 4006wkurw_teamTORUŃM3000:01:0202:04:39
412MICHALSKA Agnieszka 3557OSTRÓW WIELKOPOLSKIK3000:01:3102:04:41
413SIWIŃSKI Jerzy 313412tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:2602:04:45
414WOJCIECHOWSKI Rafał 3707Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:1702:04:51
415MICHALSKI Marek 3542OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3000:01:3102:04:56
416NAWROT Bartłomiej 3888LESKOM3000:00:4702:05:00
417PISARCZYK Grzegorz 3676Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1102:05:05
418PYTKA Konrad 3366Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1002:05:06
419KACZMAREK Norbert 3035PRZEMYŚLM3000:00:2302:05:12
420KAMIŃSKI Mateusz 3897TUP TeamSTROMIECM2000:00:3702:05:12
421SZAFRUGA Piotr 3420GLIWICEM3000:00:4102:05:15
422SIECZKOWSKI Artur 3169PolishBhoysKOSTRZYN NAD ODRĄM4000:00:2202:05:21
423DEC Piotr 3523OleszyceNOWA IWICZNAM4000:00:4702:05:26
424WIELECHOWSKA Magdalena 3272Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:1002:05:27
425SZYMANEK Anna 3472Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:0902:05:28
426KOBIERSKI Szymon 3751SOSNOWIECM4000:00:4502:05:44
427KASZYCKA Dorota 4004wkurw_teamDUBIECKOK2000:01:0002:05:44
428ŻURAWSKI Arkadiusz 3461SOŃSKM4000:01:0302:05:52
429GRĘZIAK Magdalena 3799Białostocka Sekta BiegaczySIEDLCEK2000:01:1102:05:58
430PODLASIŃSKA Paulina 3346KOBYŁKAK3000:00:2202:06:16
431KORPAK Marta 3246Team MotivatoWARSZAWAK3000:00:2902:06:17
432MATICH Karolina 3245WARSZAWAK3000:00:3002:06:17
433ZIEMBLA Jakub 3233Night RunnersKRAKÓWM3000:01:0702:06:17
434SIUDA Krzysztof 3871WROCLAWM2000:00:2902:06:18
435SZABELAK Witold 4008WARSZAWAM3000:01:2002:06:18
436JAGIELSKA Magdalena 3551NBG KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3602:06:23
437ARUSZTOWICZ Bartek 3176OTWOCKM3000:01:2402:06:24
438FABISIAK Ewa 3131Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:00:3502:06:26
439PARTYKA Maja 30164 Run Team PiłaPIŁAK3000:00:1102:06:28
440ŻURAWSKI Patryk 3789WARSZAWAM2000:00:1102:06:28
441SOSZYŃSKI Wojtek 3195PZU Sport Team/Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWM4000:00:3702:06:35
442JATCZAK Michał 3608Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4402:06:37
443MATUSIAK Małgorzata 3342MILANÓWEKK2000:00:2402:06:43
444PALEWICZ Renata 3451WARSZAWAK3000:00:3502:06:49
445KUROWSKI Michał 3225Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2000:01:1402:06:50
446ZIEMLEWSKA Ewa 3667LUBLINK3000:01:1502:06:51
447ZYMRÓZ Tomek 3737Jak nie My to kto?ROPCZYCEM2000:00:5002:07:05
448DROZD Sławomir 3655Jak nie MY to kto? RopczyceBOREK WIELKIM3000:00:5102:07:05
449GÓRA Marek 3663Jak nie MY to kto?ROPCZYCEM4000:00:5102:07:05
450HANDERMANDER Agnieszka 3573USTRZYKI DOLNEK3000:00:5202:07:05
451ZDUNEK Maciej 3951Calypso PiłaPIŁAM2000:01:1602:07:19
452JENDRYSIK Kinga 3988Night Runners GliwiceTOSZEKK3000:01:0802:07:20
453KOZŁOWSKI Bartłomiej 3616KKL/BBMKIELCEM4000:01:2102:07:20
454SZPAIDEL Paweł 3534Night RunnersSOSNOWIECM3000:01:2802:07:35
455PARYS Michał 3183WOŁOMINM3000:00:3302:07:46
456WÓJCIK Renata 3879LUBLINK3000:01:1202:07:48
457PIETRZAK Maciej 3052WARSZAWAM4000:00:4202:07:54
458BRYŁKA Sebastian 3522SIEDLCEM3000:00:3702:08:00
459MROZOWSKA Magdalena 3247Marzę o RzeźnikuWARSZAWAK4000:00:4602:08:03
460SYGIET Andrzej 3505GLIWICEM4000:00:1702:08:05
461MIKUŁA Paweł 3556Rise&ShineKATOWICEM3000:00:4102:08:10
462ADAMCZAK Grzegorz 3359KATOWICEM3000:00:5702:08:14
463STOLARCZYK Robert 3089Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:14
464SZADKOWSKI Paweł 3321Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:16
465KOŁODZIEJ Jacek 3258Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:1102:08:16
466KOZUBAŁA Piotr 3828Żółw ultras teamWOŁOMINM3000:00:3302:08:18
467WASILEWSKI Marcin 3087WW TEAMLUBLINM3000:00:2502:08:24
468GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 3381WARSZAWAK2000:00:1802:08:26
469ARKUSZYŃSKA Beata 3335TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK4000:00:4302:08:26
470KADŁUBICKA Dorota 3339NOWY SĄCZK3000:00:5802:08:26
471KISIELEWSKI Konrad 3276CKKIELCEM3000:00:5902:08:29
472BEZKOROWAJNY Mateusz 3415BRZESKOM2000:01:1602:08:34
473SENCZENKO Waldemar 3142Nothing to fearBYTOMM3000:00:5802:08:41
474AUGUSTYNIAK Marek 3816ZAWIERCIEM5000:00:2002:08:42
475ZARUDZKI Paweł 3127Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5902:08:43
476ZARUDZKI Łukasz 3104Nothing to fearGLIWICEM4000:00:5802:08:44
477ODYA Marian 3109M4000:00:5802:08:46
478KWIECIEŃ Kamila 3478Ambitne TygrysiceŁÓDŹK4000:00:2002:08:47
479STRZELECKI Jakub 3462RysioTeamŁÓDŹM5000:00:2102:08:48
480JANUSZ Grzegorz 3363BiBa TeamLUBLINM4000:01:0702:08:48
481RZEŹNICZEK Krzysztof 3950ŁÓDŹM3000:00:2002:08:50
482KRET Michał 3864WARSZAWAM4000:01:1002:08:50
483LEWANDOWSKI Stefan 3817WARSZAWAM3000:00:2802:08:54
484NOWOTARSKA Anita 3498Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK4000:00:5202:08:54
485DUDEK Michał 3405RGR ŁÓDŹŁÓDŹM4000:00:4202:08:55
486BAKA` Marcin 3096GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:4702:08:59
487BAKA Mateusz 3128GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:4702:08:59
488KOWALSKI Przemysław 3305OLSZTYNM3000:00:2802:09:03
489CIUBA Patrycja 3458Naprzód MłocinyWARSZAWAK2000:01:1002:09:09
490KMIEC Cezary 3146Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:09:12
491SOKULSKI Marcin 3094Red TigerWARSZAWAM3000:00:3802:09:14
492MARCINIAK Wojciech 3430SZCZECINM4000:00:4102:09:14
493GRUMBIANIN Paulina 3948PRUSZKÓWK4000:00:3202:09:15
494KUCIŃSKA Magdalena 3694WARSZAWAK3000:00:2302:09:17
495ROWIŃSKI Tomasz 3502M4000:00:3902:09:22
496BRUDNICKA Kamila 3596SOSNOWIECK2000:00:3202:09:25
497WRÓBLEWSKA Katarzyna 3467CHORZÓWK3000:00:5402:09:30
498KRASOWSKI Marek 3808PRZEMYŚLM3000:01:3402:09:34
499TROCIŃSKI Marcin 3564KB DŁugosiodłoDŁUGOSIODŁOM3000:01:1002:09:35
500ŻBIKOWSKI Artur 3082TORUŃM4000:00:2102:09:37
501GAŁKA Marcin 3406JASIEŃM3000:00:2202:09:50
502KISIEL Mateusz 3012Smashing PąpkinsKOSZYCEM3000:00:1802:09:57
503WÓJCICKI Bartosz 3265WARSZAWAM3000:01:2302:10:06
504JAZ Małgorzata 3048KM TEAMMIESZKOWICEK4000:00:2702:10:07
505KOWALCZUK Jakub 3425WARSZAWAM3000:01:0602:10:10
506SZYSZ Łukasz 3669Metro WarszawskieWARSZAWAM3000:00:3802:10:12
507PIKIEWICZ Bartłomiej 3508PZSFKATOWICEM3000:01:3902:10:12
508KALINOWSKA Dorota 3638WARSZAWAK3000:01:3902:10:13
509MERCIK Marta 3252WARSZAWAK3000:00:2902:10:14
510SOŁTYSIK Anna 3643Night RunnersNOWY SĄCZK2000:00:3202:10:15
511POPŁAWSKA Katarzyna 3483Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAK4000:01:0402:10:27
512DYKTYŃSKA Agnieszka 4046GLIWICEK3000:00:4002:10:54
513GAWRON Tomasz 4053ARPwaveKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:2702:10:55
514CHARKOT Sławomir 3976Biegusiem.plKRASNYSTAWM4000:00:2602:11:07
515PAJĄCZEK Dominika 3853TYCHYK3000:00:3002:11:07
516ZDANOWICZ Michał 3155Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5802:11:08
517KUJAWSKA Małgorzata 3787WARSZAWAK3000:00:4702:11:13
518DARMOCHWAŁ Jerzy 3517Samotny Wilk gania po KaszubachCHOJNICEM6000:00:2102:11:17
519JACH-BALICKA Aleksandra 4027WIELICZKAK3000:00:3102:11:24
520RAUER Maciej 3297REAL PASSION KRAKÓWKRAKÓWM2000:00:3202:11:24
521KUBAŃSKI Rafał 3946InterRisk TeamKONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:5802:11:25
522KUCHKO Irena 3809GŁOGÓW MŁP.K4000:00:3602:11:29
523SALA Edyta 3979OLSZTYNK4000:00:2602:11:33
524TROJNAR Tomek 3833PRZEMYŚLM3000:01:3402:11:33
525BALICKI Marcin 4022WIELICZKAM3000:00:3102:11:34
526KOLASA Andrzej 3447Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:1302:11:35
527POPŁAWSKI Arkadiusz 3347Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAM4000:01:0302:11:38
528SOWA Jacek 3860RKM SopelekRZESZÓWM3000:00:3702:11:39
529KRASOŃ Janusz 3971RKM SOPELEKBUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:3702:11:39
530GOMÓLKA Wiesław 3972RKM SOPELEKGŁOGÓW MŁPM5000:00:3702:11:39
531GUCWA Jarosław 3842Jarek GucwaBOCHNIAM4000:00:4902:11:41
532KORBA Michał 3570WARSZAWAM4000:00:5402:11:44
533ŚLUSARSKA Włodzimierz 3773WARSZAWAM5000:01:2302:11:44
534WINIARZ Witold 3105PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3000:00:2302:12:01
535PASIK Jacek 3678WARSZAWAM3000:00:3802:12:05
536INDYKA Kornelia 3331Night RunnersTROJANOWICEK2000:01:0702:12:06
537KRÓLICKI Konrad 3371AXA Running TeamWARSZAWAM3000:02:5202:12:07
538KLADZIŃSKA Anna 3619POZNAŃK2000:00:3602:12:11
539SZCZEPANIUK Dawid 3656RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4402:12:15
540CYBULA Dominik 3922RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4302:12:16
541DUCH Emil 3613Mężczyźni00:01:0702:12:25
542FUKS Wiktoria 3749SANOKK2000:01:0702:12:29
543CAŁKA Agnieszka 3793Radzymin Run TeamRADZYMINK3000:00:3702:12:44
544CAŁKA Grzegorz 3794Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:3802:12:44
545WITKOWSKA Anna 3407SKĘPEK3000:00:5102:12:45
546LEPCZAK Michał 3392Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:12:50
547BAUER Artur 3807SM RykiRYKIM3000:00:5702:12:51
548ANIOŁ Mateusz 3915Ternol TeamRADLINM3000:00:5602:12:53
549PUCHALA Mariusz 3916Ternol TeamKIELCEM3000:00:5502:12:54
550BIELECKI Karol 4007M3000:00:5502:12:54
551KORDYS Krzysztof 3115Zabierzów BiegaZABIERZÓWM3000:00:3102:12:55
552SAMBORSKA Anna 3250ULKS LipinkiLIPINKIK4000:01:3002:12:57
553BORC Marzanna 3754AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4000:00:2002:12:59
554BANASZEK Dominika 3924biegusiem.plWARSZAWAK3000:01:2402:13:04
555ARTOWICZ Jacek 3159TORUŃSKIE WIEPRZETORUNM3000:00:3802:13:05
556MAJ Anna 3251KIELCEK4000:00:2902:13:06
557ZALEŚKIEWICZ Krzysztof 3068TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM4000:00:3802:13:06
558SPRAWKA Marcin 3184Sklep Biegacza Lublin / WW TeamLUBLINM3000:00:2702:13:08
559POŁCZYŃSKA Zuzanna 3440TakBiegamyPOZNAŃK2000:00:4402:13:18
560MOSOŃ Sławek 3527WARSZAWAM3000:01:0502:13:21
561POŚNIK Michał 3046Crossfit ElektromocWARSZAWAM3000:00:4902:13:24
562DĄBROWSKI Łukasz 3536WARSZAWAM3000:00:5802:13:25
563SMOŁA Angelina 3072CHRZANÓWK3000:00:1902:13:27
564SZLOSER Anna 3680Mamy ruszamyWARSZAWAK3000:01:2902:13:41
565WITKOWSKI Krzysztof 3617TARNOBRZEGM4000:00:2802:13:48
566GULBINOWICZ Ewelina 3604WARSZAWAK3000:01:1902:13:52
567LACHOWICZ Julia 3005National Geographic PolskaWARSZAWAKobiety00:00:5502:13:55
568NARLOCH Piotr 3000InterRiskM4000:01:3002:14:01
569ŁOPIAN Wojciech 3944SOBÓTKAM3000:01:2302:14:05
570GRYLEWICZ Tomasz 3686Run BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:1602:14:06
571JANICZEK Martyna 3685KRAKÓWK3000:01:0202:14:10
572JANICZEK Maciej 3682GLIWICEM3000:01:0102:14:11
573KONIK Sylwia 3591Konik TeamGLIWICEK4000:00:5702:14:14
574DYCZKOWSKI Adam 3083WARSZAWAM2000:00:3202:14:15
575CZYŻEWSKI Krzysztof 3798SIEDLCEM4000:01:4002:14:24
576LUKOWIEC Dagmara 3237Krzywda TeamEDINBURGHK3000:01:0502:14:25
577KOTWA Arkadiusz 3236EDINBURGHM3000:01:0502:14:27
578PYZEL Agnieszka 3923K4000:01:3602:14:29
579LASOTA Edyta 3692RADOMK3000:00:2102:14:30
580GĄTARCZYK Mariusz 3717DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:01:3702:14:34
581TARASIEWICZ Ryszard 3543BRANIEWOM6000:00:5502:14:35
582SZCZEPKOWSKI Paweł 3209ARTEQUIPMENTWARSZAWAM6000:01:1602:14:35
583DOMAGAŁA Joanna 3867KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:14:35
584KONOPKA Anna 3322GDAŃSKK3000:00:2502:14:36
585KACZMARSKI Wojciech 3355WARSZAWAM5000:00:3102:14:36
586WASĄŻNIK Marcin 3412HALINÓWM3000:01:3502:14:36
587DRWIĘGA Beata 3704SANOKK4000:01:4502:14:38
588BAZYDŁO Dariusz 3117KNURÓWM4000:00:3402:14:42
589KRAUZA-DERKOWSKA Joanna 3385NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK4000:00:3702:14:42
590RADECKA Alicja 3393TORUŃK3000:01:0102:14:42
591SKARUZ Anna 3031WARSZAWAK3000:01:1702:14:42
592KAWCZYŃSKI Piotr 3025KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:01:2902:14:43
593FIRAZA Łukasz 3073ŁÓDŹM3000:01:2802:14:44
594DEJA Andrzej 3061OPOLEM5000:00:5802:14:49
595BASIŃSKA Anna 3552Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0602:15:11
596GOŁĘBIOWSKA Barbara 3598CHEŁM BIEGACHEŁMK4000:00:5202:15:13
597BARTECKI Tomasz 3323WROCŁAWM3000:01:1102:15:13
598ADAMCZYK Edyta 3500LIMANOWAK3000:00:4002:15:14
599GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 3601CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:00:5102:15:14
600ADAMCZYK Daniel 3514LIMANOWAM4000:00:4002:15:15
601HOŁYSZ Daniel 3141JAWORZNOM4000:00:3702:15:16
602BIL Janusz 3372Neapco PraszkaPRASZKAM5000:00:3702:15:16
603ODOLIŃSKI Jacek 4033Brzozowski TeamOSTRÓDAM4000:00:5802:15:17
604ELTANBOULI-JABŁOŃSKA Iwona 3004National Geographic PolskaWARSZAWAK4000:00:5502:15:21
605BYKOWSKI Andrzej 3077PRZEMYŚLM4000:00:5302:15:22
606NORKOWSKA Aleksandra 3106OrangeWARSZAWAK3000:01:1102:15:26
607PLICHTA Karolina 4035WarszawaWARSZAWAK2000:00:4402:15:28
608ŚWISTAK Piotr 3285WARSZAWAM3000:00:4702:15:28
609STANOSZEK Agnieszka 3886Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0202:15:28
610BĄK Maciej 3157Orange Polska / Night RunnersWARSZAWAM4000:01:0302:15:30
611ZIELIŃSKI Adam 4036WarszawaWARSZAWAM2000:00:4302:15:31
612KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 3592KATOWICEK3000:00:5302:15:33
613ŻAKIEWICZ Magdalena 3482AUGUSTOWK2000:00:3502:15:44
614POTYKANOWICZ Aleksandra 3996Smashing pĄpkinsZIELONKAK3000:00:2902:15:52
615KORWIN-MIKKE Kacper 3761Blue DogsWARSZAWAM4000:00:2902:15:59
616LITWORA Sebastian 3742CROSS SPOTMYŚLENICEM3000:00:5302:16:00
617RACZYŃSKA Małgorzata 3885Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0302:16:01
618BODZIOCH Grzegorz 4014KOBYLANKAM4000:13:2602:16:03
619OLEWNIK Łukasz 3325PŁOCKM2000:00:1402:16:09
620GÓRSKI Robert 4003WARSZAWAM5000:01:2502:16:11
621STANOSZEK Robert 3887Powerade TeamMYSŁOWICEM4000:01:0302:16:18
622ODOLIŃSKA Agnieszka 3050Brzozowski TeamOSTRÓDAK4000:00:5802:16:19
623KULIG Robert 3636Night RunnersTYCHYM3000:01:0102:16:20
624BEZKOROWAJNY Joanna 3413SIEPRAWK2000:01:1602:16:24
625RÓŻOWICZ Maciej 3917Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:5302:16:26
626PLAZE Olga 3205Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0302:16:31
627JURAŚ-KMIEĆ Marzena 3741LUBLINK4000:00:4902:16:32
628BOBROWICZ Małgorzata 3782ACCEWTUREŁÓDŹK3000:01:2702:16:32
629KIEŁTYKA Karolina 3672Husaria Race TeamMODLNICAK3000:00:3702:16:34
630KAŁUŻNA Aneta 3362WARSZAWAK3000:00:3802:16:38
631CHABROWSKA Anita 3684MUVment MARKETINGZIELONKI PARCELAK3000:01:3302:16:46
632BICZKOWSKA Magdalena 3175Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:2702:16:50
633PARUZEL Ireneusz 3243MIKOŁÓWM4000:04:0402:16:51
634SZYL Marek 3814WARSZAWAM3000:00:4002:17:01
635ŚPIEWAK Aleksander 3434WARSZAWAM3000:00:4202:17:01
636SAMOJLUK ŚLUSARSKA Bożena 3714WARSZAWAK5000:01:2302:17:08
637WOCH Ewelina 3541LUBLINK2000:00:3002:17:09
638TKACZYK Przemysław 3463LUBLINM4000:00:4902:17:12
639RACZKOWSKA Beata 3375KielceKIELCEK4000:00:2902:17:13
640RACZKOWSKI Jacek 3382KIELCEM5000:00:2902:17:14
641RORAT Artur 3404Sklep Biegacza Lublin TeamCHEŁMM2000:00:4002:17:21
642PIECYK Artur 3614Blue DogsWARSZAWAM4000:00:3102:17:24
643RYŁKO Mariola 3650Solina TeamSOLINAK4000:00:1902:17:26
644KWIATKOWSKI Michal 3931PRUSZKÓWM3000:00:5102:17:27
645TKACZYK Jolanta 3456LUBLINK4000:00:4802:17:28
646GARGAS-MARUT Małgorzata 3288PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4000:00:4702:17:30
647MICHALCZYK Marcin 3021Monston Sport TeamWARSZAWAM4000:00:4702:17:31
648GADOMSKA Anna 3034PZU Sport TeamWARSZAWAK3000:00:4702:17:31
649POWIERŻA Adrian 3137Koteł TeamBORZYMYM2000:00:4802:17:37
650JASIŃSKA Justyna 3147Koteł TeamKAMIONNAK2000:00:4802:17:38
651BUJAKIEWICZ Marta 3547obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:4902:17:45
652HYCZKO Paweł 3125CSWIiChWROCŁAWM2000:01:1202:17:47
653DOPIERAŁA Kinga 3113WARSZAWAK2000:01:1102:17:48
654KRÓL Grażyna 3488PRZEMYŚLK4000:00:1702:17:53
655MIKRUT Małgorzata 3450GRUDZIĄDZK4000:00:2602:17:55
656PREJS Beata Marta 3544Night RunnersSIEMIANOWICEK3000:01:0902:18:01
657DOBRZYŃSKA Daria 3849BBLRZESZÓWK3000:01:1902:18:03
658SUCHOWIECKA Anna 3308Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNK3000:00:2302:18:10
659KIELEK Jakub 3122KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:10
660BOGACZEWICZ Dawid 3187KAMIONKAM2000:01:0502:18:10
661SMOŁA Ilona 3206CHRZANÓWK3000:00:1902:18:11
662WNUK Dominik 3627KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:12
663KRUZEL Rafal 3795Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:3702:18:20
664MAJCHROWICZ Patrycjusz 3683SM RykiRYKIM4000:00:4302:18:20
665KOCÓJ Dominika 3163Night Runner's GliwiceZABRZEK2000:01:1502:18:23
666HORBACZ Hanna 3702POZNAŃK3000:01:1902:18:36
667PYŻYŃSKA-WÓJTOWICZ Marta 4031Drużyna Szpiku / kobietybiegaja.plPOZNAŃK3000:01:1902:18:36
668ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 4015GDAŃSKK4000:01:0102:18:40
669ROBAK Marlena 3433albatrosyWARSZAWAK2000:00:3302:18:42
670BASARAB Grzegorz 3496PRZEMYŚLM4000:00:1702:18:53
671ADAMCZUK Jarosław 3980PGNiG SanokZAGÓRZM4000:01:1502:19:12
672BARTKOWIAK Anna 3495POZNAŃK2000:01:1402:19:15
673ŚNIATAŁA Natalia 3494POZNAŃK2000:01:1402:19:16
674FUNKA Andrzej 3235NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5000:01:0102:19:18
675BORKOWSKI Mariusz 3677WIŚNIEWM4000:00:3602:19:20
676ARMATYS Grzegorz 3473Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:01:1202:19:21
677KALBARCZYK Beata 3124OrangeOTWOCKK4000:01:1102:19:22
678MIKULAK Jakub 3936JAROTYM3000:00:2702:19:31
679DULIK Arkadiusz 3727STRZYŻEWICEM3000:01:4002:19:34
680FIDALI Beata 3986ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:3402:19:45
681JAŁOWIEC Agnieszka 4020OLKUSZK3000:00:3502:19:51
682PŁOTEK Tomasz 3418DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:3802:20:01
683MISZEWSKI Jan 3213GTW Gedania GdańskGDAŃSKM5000:01:2102:20:04
684TOMKIEWICZ Przemysław 3730WARSZAWAM4000:01:0402:20:06
685WIŚNIEWSKI Paweł 3240Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:01:1502:20:08
686GĄTKIEWICZ Paweł 3626KRAKÓWM3000:01:2202:20:12
687POLISHCHUK Mariya 3045WARSZAWAK2000:00:2402:20:17
688KOPICZKO Mariusz 4021AUGUSTÓWM2000:00:2502:20:18
689BRONOWICKA Dorota 3510WAŁBRZYCHK2000:00:3102:20:18
690KUBIAK Dariusz 3402biegacz nowosolnaŁÓDŹM3000:00:5602:20:25
691KASPRZAK Radek 3589BuffWARSZAWAM3000:01:2102:20:25
692MIARA Maciej 3590TSHBYTOMM2000:01:4202:20:30
693BŁACHOWICZ Rafał 3239Zabiegani MielecMIELECM4000:01:2602:20:52
694KOWALSKA Justyna 3863Stowarzyszenie Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK3000:01:1702:21:00
695MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia 3208Smaruj na trening TeamGDAŃSKK3000:01:2002:21:11
696JATA Marta 3746WW TeamLUBLINK3000:00:2602:21:15
697MATAREWICZ-WIAK Maryna 3223TasowanieWARSZAWAK3000:01:2002:21:15
698MAZUREK Katarzyna 3054Sklep Biegacza Lublin / LSBLUBLINK4000:00:2502:21:16
699ZYCH Anna 3098LUBLINK4000:00:2602:21:16
700STAWIŃSKA Zuzanna 3161WARSZAWAK3000:01:0602:21:18
701KOJAT Bartosz 3428KRAKÓWM3000:00:2002:21:25
702GAJEWSKI Piotr 3693LUBLINM3000:01:1902:21:28
703ZIEMECKI Piotr 3703Happy wife happy lifeLUBLINM3000:01:1802:21:30
704HADUCH Tomasz 3625Digital_WarszawaWARSZAWAM5000:01:2502:21:32
705MAGER Bartosz 3438RZESZÓWM4000:01:2602:21:33
706KARBARZ Filip 3255RZESZÓWM4000:01:2602:21:35
707KOSTRZEWA Dariusz 3431PRUSZKÓWM2000:00:3402:21:41
708KOTLIŃSKI Łukasz 3739RZESZÓWM2000:00:4802:21:44
709WĄSOWSKA Jagoda 4039K5000:01:3602:21:45
710JAWOROWICZ Dobrochna 3378Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK4000:01:3502:21:47
711SIENIAWSKA Karolina 3645PURDAK3000:01:2902:22:15
712STAWIŃSKI Piotr 3162WARSZAWAM3000:01:0502:22:18
713DREWNIK Małgorzata 3343Obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:5002:22:23
714ZAJĄC Daria 3020RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK3000:00:2302:22:26
715ROGÓŻ Elżbieta 3449ProRunning.plWARSZAWAK3000:01:1702:22:27
716PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 3320Słynni KenijczycyGNIEZNOM3000:01:0902:22:38
717KIEŁBOWICZ Aneta 3326SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:22:38
718FABIANOWICZ Przemysław 3041WARSZAWAM3000:01:0402:22:40
719WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3361WARSZAWAM3000:00:3002:22:59
720HRYŃ Agata 3611night runnersKRAKÓWK3000:01:0802:22:59
721NIERADKA Katarzyna 3858WROCŁAWK3000:01:3702:23:07
722PIECUCH Kinga 3160Jest moc!MSZANKAK3000:00:1102:23:17
723AURZECKI Mateusz 3166ZAMOSCM2000:01:3302:23:20
724PAWŁOWICZ Dorota 3767Kuźnia triathlonuWARSZAWAK3000:01:3402:23:20
725PUCHLIK Paweł 3869M3000:01:3402:23:20
726MAZUR Katarzyna 3224Night RunnersNIEPOLOMICEK3000:01:2902:23:27
727JEGER Wojtek 3010sklepbiegowy.pl/jegermajsterOLSZTYNM4000:01:2002:23:28
728GĘBALA Leszek 3151OLSZTYNM6000:01:2002:23:29
729BIELICKA Daria 3477Night RunnersKRAKÓWK2000:01:2802:23:29
730KWIECIŃSKI Łukasz 3555OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:3402:23:30
731KOZŁOWSKA Joanna 315312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:01:1902:23:30
732PRANDZIOCH Karolina 3908KRAKÓWK3000:01:0002:23:51
733NAPIERAŁA Katarzyna 3150SUCHY LASK4000:00:1502:23:55
734ŻAK Bartosz 4043wkurw_teamRZESZÓWM2000:01:0202:23:58
735MAREK Magdalena 3769KRAKÓWK4000:01:2202:23:58
736HEJMAN Maciej 4005wkurw_teamKRAKÓWM4000:01:0202:23:59
737SARNOWSKA Martyna 3503Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK2000:00:3702:24:12
737IDZIAK Magdalena 3675Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKK3000:00:3702:24:13
739ŁAGOWSKA Magdalena 3028Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWK2000:00:4002:24:17
740TRZCIŃSKA Jolanta 3914Tup TuśOTWOCKK3000:00:4002:24:18
741KOWALEWSKA Katarzyna 3600LUBLINK3000:00:2902:24:27
742GAJOS Anna 3606LUBLINK4000:00:2902:24:27
743MATUZIK Mateusz 3758Night RunnersKRAKÓWM2000:01:0802:24:38
744DZIUŁA Marcin 3126IMIŁŻAM3000:00:5202:24:40
745WOLAREK Marzena 4048K4000:00:1602:24:47
746KAŹMIERSKI Janusz 3612DA ŚIĘWARSZAWAM6000:01:2602:24:49
747BALCERZAK Michał 3818LUBLINM3000:01:4202:24:55
748KUKAWSKA Joanna 3893RK AthleticsWARSZAWAK5000:01:0502:24:56
749WALASZEK Paweł 3120AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:01:2102:24:56
750GIEDROJC Iwona 3629PZU Sport TeamOPOLEK3000:00:4802:24:58
751KAPUSTA Grzegorz 3715SM RykiRYKIM5000:00:4302:25:09
752ROGALA Magdalena 3993SOSNOWIECK3000:00:1602:25:11
753KĘPKA Robert 3201BIEGUSIEM.PLRYKIM3000:00:4202:25:11
754KURAS- SMOLNIK Magdalena 3597sieradzbiega.plCHOJNEK3000:00:4402:25:19
755CIURZYNSKA Zuzanna 3409RK AthleticsWARSZAWAK3000:00:4902:25:21
756POLAK Michalina 3051OPOLEK2000:01:3202:25:22
757SALA Paweł 3007RunmageddonRABKA ZDRÓJM3000:00:1002:25:24
758KUREK Aleksandra 3095IMKRAKÓWK2000:00:5102:25:29
759PINTSCHER Paulina 3008RunmageddonRABKA ZDRÓJK3000:00:0902:25:31
760MAROSZYŃSKI Maciej 3076IMKRAKÓWM2000:00:5102:25:31
761SALONI-SADOWSKA Maria 3553ObozyBiegowe.plWARSZAWAK4000:01:2502:25:43
762SKRZYNIARZ Jarek 4034WROCŁAWM5000:01:4002:25:43
763MICHALSKA Anna 3687WARSZAWAK5000:01:2602:25:45
764OKAPIEC Aleksandra 3708AXA Running TeamWARSZAWAK3000:01:1902:25:49
765SUDOL Damian 3628OnekotanWARSZAWAM2000:01:0702:26:06
766MILDNER Jolanta 3387Bank Spółdzielczy Jastrzębie ZdrójJASTRZĘBIE- ZDRÓJK4000:01:0502:26:08
767LIS Marcin 3752Outsiders KrakówKIELCEM4000:01:0402:26:09
768GAJEWSKA Katarzyna 3657AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:26:15
769WĄSOWICZ Olgierd 3665AlbatrosyWARSZAWAM4000:01:1102:26:16
770WIECZOREK Aleksandra 3186MokoBiegaczeWARSZAWAK2000:01:2502:26:16
771CZAWA Aneta 3859LESKOK4000:01:1502:26:24
772KOSMALA Iwona 3298WARSZAWAK2000:01:1402:26:37
773OGÓREK Monika 3234WARSZAWAK2000:01:1302:26:38
774ŁUKASZEWSKA Anna 3992PRZECLAWK4000:01:2102:26:48
775ŁUKASZEWSKI Szymon 3228Run Expert LejdisWARZYMICEM4000:01:2002:26:49
776KUCAB - KLICH Katarzyna 3653OLKUSZK3000:01:2302:26:58
777MAZIAKOWSKI Krzysztof 4025MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4000:01:3202:26:59
778GRZYBOWSKA Wiktoria 3605WĄBRZEŹNOK2000:00:5702:27:02
779DĄBROWSKI Sławomir 3639WĄBRZEŹNOM4000:00:5702:27:03
780LACHTERA Karolina 3866KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:27:05
781GNIOT Joanna 3563Diabełkowa AśGRUDZIĄDZK4000:00:2502:27:07
782STĘPKOWSKA Berta 3307LUBLINK3000:01:2602:27:23
783NAWROCKA Natalia 3528KATOWICEK3000:01:0402:27:55
784RYNKOWSKA Magdalena 3469WARSZAWAK4000:00:4602:27:58
785RYNKOWSKA Katarzyna 3506WARSZAWAK4000:00:4502:27:59
786MARKIEWICZ Tomasz 3444RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:01:3202:28:03
787MARCOL Dominika 3716RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKK2000:01:3102:28:04
788KUŁAKOWSKI Piotr 3244CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:5002:28:09
789SOSZYŃSKA Małgorzata 3242CzłapaczeWARSZAWAK5000:01:4402:28:16
790WEŁPA Katarzyna 3786WARSZAWAK4000:00:4702:28:33
791BARTOSIEWICZ Daria 3336Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
792NOWAK Katarzyna 3610Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
793MAJOS Małgorzata 3991SZCZECINK4000:01:2002:28:49
794WIKTOREK Jadwiga 3873Łódź Running TeamŁÓDŹK6000:00:3702:28:58
795PAWELEC Andrzej 3872niezrzeszonyŁÓDŹM5000:00:3702:28:59
796SIERAKOWSKI Igor 3066PIŁAM4000:01:1702:29:00
797BIAŁECKI Gabriel 3263WARSZAWAM3000:01:0302:29:04
798CABAJ Rafał 3736Biegusiem.plMROZYM3000:01:3202:29:11
799PAUL Violetta 4024Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:29:14
800GÓRZYŃSKI Paweł 3524PABIANICEM3000:00:5602:29:18
801ZABŁOCKA Magdalena 3720Pamiętnik Biegającej DziewczynyPOZNAŃK3000:01:4102:29:21
802LISSEWSKA Konstancja 3722rewor.wordpress.comPOZNAŃK3000:01:4102:29:23
803MAJOR Sandra 3725WARSZAWAK2000:01:1402:29:40
804SZKUTA Adrianna 3221NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLK3000:01:0102:29:43
805KONIECZNY Piotr 3232NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0102:29:45
806KAYYALI Mira 4028WARSZAWAK2000:00:5902:29:50
807MOŻDŻONEK Michał 3296WARSZAWAM3000:01:3002:29:57
808WALENTYNOWICZ Marzena 3178WARSZAWAK3000:00:4602:30:00
809SZWEDA-LEWANDOWSKA Zofia 3770WARSZAWAK3000:00:3502:30:21
810MOŻDŻONEK Anna 3294WARSZAWAK3000:01:3002:30:26
811STARZYŃSKA Marta 3509Perfect Runner LublinLUBLINK4000:00:4102:30:31
812JĘDRYS Marta 3554BBM Kielce/ ZabieganiKIELCEK3000:01:2102:30:34
813MINIUR Małgorzata 3152BiegnęKIELCEK4000:01:0102:30:39
814NOSAL Hanna 3214BiegnęKIELCEK3000:01:0102:30:39
815BĄK Andrzej 3576BOOT CAMP POLSKALUBICZM4000:00:5502:30:46
816CICHECKA Anna 3421GRUDZIADZK4000:00:2602:30:49
817LASKOWSKA Maja 3231Runnersclub.plŻYRARDÓWK3000:00:4502:30:50
818GIURG Grzegorz 3454WAŁBRZYCHM3000:01:1302:30:59
819KIJOWSKA Małgorzata 3493Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0902:31:03
820MIROCHA Michał 3351Night RunnersWIELICZKAM3000:01:0902:31:04
821MALEC Barbara 3373LUBLINK5000:01:2402:31:05
822GŁADYSZ Urszula 3836SANOKK2000:01:2802:31:08
823GŁADYSZ Agnieszka 3947SANOKK2000:01:2802:31:08
824JAWORSKI Bartłomiej 3559Boot Camp PolskaTORUŃM2000:00:5502:31:13
825GAC-KARELUS Katarzyna 3850Nowosarzyńska Grupa BiegowaNOWOSARZYNAK3000:01:1902:31:13
826MAZIEC Dariusz 3220NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0302:31:14
827MATOGA Lucyna 3429SIEPRAWK4000:01:2102:31:41
828PYTLARZ Waldemar 30174 Run Team PiłaPIŁAM5000:01:0402:31:46
829SZNABEL Alina 30194 Run Team PiłaPIŁAK6000:01:0402:31:46
830GÓRSKA-KORBA Ewa 40594Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:31:47
831MZYK Fabian 3312BBL MikołówORZESZEM4000:00:5302:31:49
832BAZIUK Aneta 3204Calypso PiłaPIŁAK3000:01:1802:31:50
833KLISZ Agnieszka 3595Crossfit LublinLUBLINK3000:01:2402:31:55
834DOWLASZEWICZ Małgorzata 3764WROCŁAWK3000:01:2402:32:00
835TANJGA Konstancja 3691PLL LOTWARSZAWAK3000:01:1302:32:07
836JAWOROWICZ Tomasz 3397Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:01:3602:32:20
837ROSIEK Anna 3921Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:5102:32:26
838ŁOSIEWICZ Anna 3662Morenka TeamBOJANOK3000:00:5302:32:28
839ZAWADZKA Marzena 40604Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:32:32
840MALCZEWSKA Anna 3621SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:32:35
841JAŚKIEWICZ Szymon 3622SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM2000:01:0902:32:36
842DOMINIAK Waldemar 3337SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM4000:01:0902:32:39
843KOZŁOWSKA Anna 3571Vege RunnersKAMIEŃ KRAJEŃSKIK2000:01:1702:33:03
844MATRASZEK Jakub 3562Vege RunnersRADOMM3000:01:1602:33:05
845PIKOR Agata 3427PolskaZAMOŚĆK4000:01:2602:33:21
846TURCZANIK Aneta 3411ZAMOŚĆK4000:01:2602:33:23
847BRZEZIŃSKA Teresa 3049Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:30
847GABRYŚ Jolanta 3102Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:31
849KOSTRZEWA Elwira 3401PZU Sport TeamWARSZAWAK4000:00:4802:33:41
850ZAMIATOWSKA Kinga 3585Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:22
851TOMASZEWSKA Magda 3398LUBLINK3000:00:4002:34:30
852KONOPIŃSKA Agnieszka 3466Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:32
853CZEPIEC Agata 3292KRAKÓWK3000:01:0702:34:55
854LECH Lesław 3876Daleko Ponad SolinąSOBÓTKAM3000:01:2202:34:55
855POSIŁA Joanna 3856Polska62-050K3000:01:0602:35:08
856GRANICA Dani 3303Virtual Runner ClubCIESZYNK4000:00:2402:35:11
857SADZA Adrianna 3689KIELCEK3000:01:2102:35:23
858ŻYWIECKI Szymon 3803MICHAŁOWOM3000:00:3202:35:40
859GORGOL Renata 3515Run BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:5602:36:35
860NIZIOŁEK Marek 3747Damy radeZABORZEM4000:01:1602:36:38
861FIUK Krzysztof 3436BIJKIELCEM5000:01:2102:36:38
862DYKMAN Małgorzata 3804Pilates PowerRZESZÓWK2000:01:1702:36:41
863BARCZAK Sylwia 4032Perfect Runner LublinLUBLINK3000:00:5902:36:44
864NIZIOŁEK Gabriela 3744Damy radeZABORZEK3000:01:1602:36:56
865JANICKA Aneta 3486Pro-Run WrocławWROCŁAWK4000:01:4002:36:58
866CYWIŃSKI Bartłomiej 3396Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:01:4102:36:58
867ŚWIECZKOWSKI Wiesław 3757SKARSZEWY SZCZODROWOM3000:00:5702:37:11
868KORNICKA Dorota 3044Orange PolskaLUBLINK3000:00:4602:37:14
869JANIK Tomasz 3107Orange PolskaHRUBIESZÓWM4000:00:4602:37:16
870CIECIERA Aneta 3955przelajowiec.plWARSZAWAK4000:01:2902:37:25
871CIECIERA Paweł 3011przełajowiec.plWARSZAWAM4000:01:2902:37:26
872SKOCZYLAS Artur 4037WiązownaWIĄZOWNAM4000:01:3102:37:48
873SACZUK Joanna 3218JÓZEFÓWK2000:01:3102:37:49
874TABAT Leszek 3222ŚWINOUJŚCIEM3000:00:5902:38:19
875KOZERA Marcin 3064Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1702:38:19
876RATKA Roma 3056Calypso PiłaKACZORYK3000:01:1802:38:19
877SIERAKOWSKA Małgorzata 3085CalypsoPIŁAK5000:01:1802:38:19
878ZIÓŁEK Teresa 4042Banda GrudniaJACKÓWK5000:01:2402:38:36
879ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3080Orange PolskaLUBLINK3000:00:4502:38:53
880WYSOKIŃSKI Jerzy 3111Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:4702:38:54
881MIERZEJEWSKI Jacek 4023AmatorRUDYM4000:00:3902:38:58
882MAŃKOWSKI Krzysztof 324112tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:2302:39:01
883JODKO Magda 3158GRUDZIĄDZK4000:00:2402:39:01
884KOZICKI Paweł 3179WARSZAWAM3000:01:3502:39:03
885SZACHNOWSKA Justyna 3210AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:39:06
886GURECZNY Krzysztof 3283AlbatrosyWARSZAWAM3000:01:1102:39:06
887BAUMANN-POPCZYK Anna 3311WARSZAWAK3000:01:0002:39:08
888IGNASZEWSKI Przemysław 3568M3000:00:2402:39:09
889LIPIŃSKA Żaneta 3748AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIADZK4000:01:1202:39:11
890CHACIŃSKI Marcin 3260DZIKIE GRUBASYSIEDLCEM3000:01:3702:39:20
891CHACIŃSKA Marta 3261Dzikie grubasyKOSZALINK3000:01:3702:39:20
892KARPIŃSKI Paweł 3755WARSZAWAM3000:01:3802:39:21
893BINIAŚ -PASTUSIAK Anna 3067NIEMCEK3000:00:4202:39:22
894JAKUBOWSKI Piotr 3287Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2000:01:3702:39:22
895AURZECKI Łukasz 3182ZAMOSCM3000:01:3502:39:24
896MĄCZKA Krystyna 3003OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:4602:39:27
897TWARDOSZ Maja 3566RUDA ŚLĄSKAK4000:01:0302:39:29
898WRÓBLEWSKA Joanna 3904OTK RzeźnikWARSZAWAK6000:01:4202:39:38
899NAGAŃSKA-PILAK Małgorzata 3293WROCŁAWK5000:01:1302:40:21
900GĄSIOROWSKA Dorota 3078WarszawaWARSZAWAK4000:01:2402:40:21
901KRAKOWSKA - TWORZYDŁO Katarzyna 3529Night Runners KrakówKRAKÓWK4000:00:5302:40:22
902PILAK Zbigniew 3291WROCŁAWM5000:01:1302:40:22
903SZOŁTYSEK Beata 3546K4000:02:2602:40:23
904SZOŁTYSEK Wojciech 3558M4000:02:2302:40:26
905ZAWAL Patrycja 3038WARSZAWAK3000:00:3302:40:32
906KARAŚ Robert 3395AXA Running TeamBROCHÓWM3000:01:2802:40:33
907TWORZYDŁO Paweł 3560KRAKÓWM4000:00:5202:40:37
908FURMAN Agnieszka 3053KRAKÓWK3000:01:1302:41:38
909SABATOWSKA Magda 3410GLIWICEK4000:00:4002:42:11
910SOŻYŃSKI Maciej 3408WROCLAWM5000:01:3902:42:16
911SOZYNSKA Edyta 3399WROCLAWK4000:01:3802:42:19
912BALCERZAK Krysia 3202PIASECZNOK5000:01:4102:42:20
913SZPORNA Darek 3196WARSZAWAM4000:01:4102:42:26
914BALCEWICZ Marcin 3212Calypso PiłaM3000:01:1702:43:20
915GADOMSKA Martyna 3058brakWARSZAWAK3000:00:4602:43:23
916SANKOWSKA Anna 3181WARSZAWAK2000:00:4502:43:25
917DECZKOWSKI Dariusz 3530Metro WarszawskieWARSZAWAM4000:01:1902:43:30
918KASPRZAK Beata 3123RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK4000:00:2202:43:37
919PAJĄK Karolina 3865Puszczyk BukowySZCZECINK3000:00:2202:43:41
920MIKOŁAJCZEWSKI Krzysztof 3211WARSZAWAM3000:00:5702:43:54
921SYPNIEWSKA Hanna 3282Spartanie DzieciomGDYNIAK6000:00:1202:44:30
922MARONOEL Katarzyna 3230Silesia Running Team / Festiwal BiegówBYTOMK3000:00:3302:44:31
923PIOTROWSKA Urszula 3726GARWOLINK3000:01:2602:44:41
924SZYSZKA Monika 3975Truchtacz.plGARWOLINK4000:01:2602:44:41
925JABŁKIEWICZ Rafał 4051RYBNIKM3000:01:3202:44:50
MARCOL Wojciech 4050RYBNIKM40DNF02:44:50 DNF
927ROZMARYNOWSKI Przemek 3177CalypsoTRZCIANKAM2000:01:1802:44:53
928BARANOWSKA-KUŹMA Monika 3561SIEDLCEK4000:01:0002:45:03
929KUŹMA Maciej 3550SIEDLCEM4000:01:0102:45:03
930REJENT Bartosz 3545JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:12
931KUCHARCZYK Radoslaw 3549JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:13
932ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 3310Olsztyńskie Ustawki BiegoweDYWITYK3000:00:2302:45:35
933POBŁOCKI Jan 3281Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:1702:45:55
934KUKLINSKA Joanna 3985LUBINK4000:00:3902:46:00
935SADOWIŃSKA Adriana 3167Pokojowy PatrolKRAKÓWK4000:00:3302:46:34
936STASIAK Waldemar 3092OPOLEM4000:00:5902:47:04
937WYSZYŃSKA Małgorzata 4017SKĘPEK5000:01:0302:47:04
938KAJAK Anna 3738Truchtacz.plWARSZAWAK2000:00:5202:47:16
939WAŁEK Piotr 3811WARSZAWAM4000:00:4102:47:54
940SNARSKA Katarzyna 4012Spartanie DzieciomHAJNÓWKAK3000:00:1402:47:59
941RYBAŁTOWSKI Mirosław 3982Mężczyźni00:00:1502:48:06
942SĘKOWSKA Dorota 4041Stowarzyszenie Maraton LubelskiLUBLINK3000:01:1502:48:23
943HILLER Jerzy 3445Perfect Runner LublinLUBLINM6000:01:2502:48:55
944CHOJNOWSKA Monika 3338Runnersclub Warszawa/Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK2000:00:4702:49:02
945KOWALEWSKA Dorota 3825Spartanie DzieciomZGORZAŁEK4000:00:1402:49:10
946LEŚNIEWSKI Michał 3989Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:1102:49:11
947SZCZEPANIAK Lucyna 3100Calypso PiłaPIŁAK4000:01:1802:49:16
948KĘCIK Janusz 3889Spartanie DzieciomWARSZAWAM6000:00:1302:49:21
949KARPIŃSKI Robert 3898Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:1602:49:28
950ZAREMBA Andrzej 3369AXA Running TeamWARSZAWAM2000:01:2802:49:44
951MIŁOSZ Maria 3170BRWINÓWK2000:00:3902:49:50
952MĄKOSA Konrad 3790Crossfit ElektromocWARSZAWAM4000:00:4902:50:20
953SŁOWIŃSKA Karolina 3022IMPRUSZKÓWK3000:00:5102:51:07
954MAZUR Beata 3501MAZUR FAMILYLUBLINK4000:00:2902:51:15
955MAZUR Klaudia 3507MAZUR FAMILYLUBLINK2000:00:2802:51:16
956G Maciej 3830Spartanie DzieciomMORYSINM3000:00:1302:51:18
957WIŚNIEWSKA Ewela 3327TrenerBiegania.plWARSZAWAK3000:01:2402:51:57
958RYMON Paweł 3168Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1802:52:25
959KUNA Katarzyna 3641Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:01:1302:53:35
960ROKITA Marek 3140parkrun ChrzanówCHRZANÓWM5000:01:3902:53:57
961SKRZYNIARZ Luiza 3074WROCŁAWK5000:01:3902:54:02
962JANAS Edyta 3112IMOWCZARNIAK4000:00:5102:59:23
963ROSIAK Agnieszka 3697IMPRUSZKÓWK3000:00:5002:59:25
964LABA Anna 3932IMWARSZAWAM3000:00:5202:59:26
ŁUBKOWSKI Adam 4002Powerade/KB WyszkówWYSZKÓWM40DNF02:59:32 DNF
966SOT Lucjan 3249WETLINAM5000:00:0502:59:55
967CHAŁUPA Ola 3060Klub Biegacza GochBYTÓWK4000:01:2703:02:28
968CHAŁUPA Włodzimierz 3130Klub Biegacza GOCHBYTÓWM3000:01:2703:02:29
CZARNECKA Jolanta 3648GLINAK40DNF03:06:52 DNF
SKOCZYLAS Małgorzata 3229WIĄZOWNAK40DNF03:07:14 DNF
971PANCZENKO Kamil 3609LUBLINM2000:00:5703:08:16
JANICKA Katarzyna 3801WARSZAWA (PRAGA PŁN)K30DNF03:16:11 DNF
973BORKOWSKA Ewa 3681ZŁOTÓWK6000:01:3303:17:43
974ZAGROBELNA Magdalena 3826Drużyna SzpikuWROCŁAWK3000:01:0203:18:14
975KASPRZAK Magdalena 3226Run Expert LejdisMIERZYNK4000:00:2703:19:41
976SKRZYPCZAK Marta 3227Run Expert LejdisSZZCZECINK3000:00:2803:19:55
977PASZEK Jacek 3114KATOWICEM3000:00:00
978STRZĘPEK Bartosz 3603WIŚNIOWAM2000:00:00
979FIUPIAK Mateusz 3618OrtorehWARSZAWAM3000:00:00
980POLAŃSKI Tomasz 3990B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:00
981GAŁĘZIAK Grzegorz 3890Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:10
982WOJCIECHOWSKI Michał 3956Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:11
983SENK Aleksander 3448ObozyBiegowe.plWARSZAWAM3000:00:13
984MILER Lidia 3135Zabierzów BiegaZABIERZÓWK3000:00:19
985RYBCZYŃSKI Przemysław 3775Night Runners KrakówKRAKÓWM5000:00:50
ORNATOWSKI Michał 3388WARSZAWAM30DNF DNF
ADAMI Gabriele 3771LACZNAM30DNF DNF
KOCZUŁA Justyna 3273KĘDZIERZYN-KOŹLEK30DNF DNF
HYDZIK Łukasz 3516SANOKM30DNF DNF
STRZELECKI Artur 3651PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM50DNF DNF
PĘKACKI Robert 3356GRÓJECM30DNF DNF
WOŹNY Łukasz 3913M30DNF DNF
MARCINCZAK Anna 3333PLEWISKAK30DNF DNF
KWIATKOWSKI Marek 4040WARSZAWAM40DNF DNF
PÓŁTORAK Katarzyna 3497WARSZAWAK30DNF DNF
KOZAR Wojciech 3763WARSZAWAM40DNF DNF
HOLOVIN Hanna 3290BARCZEWKOK40DNF DNF
WIATER Krzysztof 3870HORNÓWEKM40DNF DNF
KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 3464ObozyBiegowe.plWARSZAWAK30DNF DNF
MICHALSKA Anna 3778STRAWCZYNK30DNF DNF
FABIŃSKI Maciej 4044VRCGRUDZIĄDZM20DNF DNF
MIŚKIEWICZ Magdalena 3499Cityrulers SzczecinSZCZECINK30DNF DNF
Znaleziono 1002 wynik(ów)