BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1WIECZOREK Ola 3615WALCEK2000:00:0701:55:01
2GRZYWACZEWSKA Justyna 3929CITY TRAIL TeamLUBLINK2000:00:0701:32:31
3ROMEJ Aleksandra 3925CITY TRAIL TeamŁOBEZK2000:00:0901:49:58
4MAZURCZAK Anna 3938KW WarszawaWARSZAWAK2000:00:1501:59:54
5JANKOWIAK Marta 3513Rajsport Active Anton TeamDOLSKK2000:00:1701:49:43
6GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 3381WARSZAWAK2000:00:1802:08:26
7ŚCIUBA Aneta 3537LUBLINK2000:00:1801:45:32
8URBAŃSKA Agnieszka 3671Lubawa KOCHA BiegaćLUBAWAK2000:00:1901:54:21
9BARCZEWSKA Agnieszka 3919WARSZAWAK2000:00:2002:04:05
10POLISHCHUK Mariya 3045WARSZAWAK2000:00:2402:20:17
11SZYMAŃSKA Edyta 319912tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK2000:00:2402:01:19
12MATUSIAK Małgorzata 3342MILANÓWEKK2000:00:2402:06:43
13ZAJDEL Karolina 4056AZS KrakówNIEBOCKOK2000:00:2401:53:30
14KUFEL Magdalena 3191ŚWIEKATOWOK2000:00:2501:59:50
15SZUMSKA Anna 3974WROCŁAWK2000:00:2502:01:28
16LENKOWSKA Adrianna 3164BIEGAM BO NIE LUBIĘPOZNAŃK2000:00:2602:03:36
17ZALEWSKA Marta 3416Żórawski TeamWARSZAWAK2000:00:2702:02:08
18MAZUR Klaudia 3507MAZUR FAMILYLUBLINK2000:00:2802:51:16
19CZERNIAK Anna 3317Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK2000:00:2902:02:12
20WOCH Ewelina 3541LUBLINK2000:00:3002:17:09
21BRONOWICKA Dorota 3510WAŁBRZYCHK2000:00:3102:20:18
22BRUDNICKA Kamila 3596SOSNOWIECK2000:00:3202:09:25
23SOŁTYSIK Anna 3643Night RunnersNOWY SĄCZK2000:00:3202:10:15
24ROBAK Marlena 3433albatrosyWARSZAWAK2000:00:3302:18:42
25ADAMCZYK Julia 307512tri.plWARSZAWAK2000:00:3501:58:41
26ŻAKIEWICZ Magdalena 3482AUGUSTOWK2000:00:3502:15:44
27KLADZIŃSKA Anna 3619POZNAŃK2000:00:3602:12:11
28SARNOWSKA Martyna 3503Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK2000:00:3702:24:12
29MIŁOSZ Maria 3170BRWINÓWK2000:00:3902:49:50
30RONKOWSKA Małgorzata 3660WARSZAWAK2000:00:3901:55:30
31ŁAGOWSKA Magdalena 3028Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWK2000:00:4002:24:17
32POŁCZYŃSKA Zuzanna 3440TakBiegamyPOZNAŃK2000:00:4402:13:18
33PLICHTA Karolina 4035WarszawaWARSZAWAK2000:00:4402:15:28
34SANKOWSKA Anna 3181WARSZAWAK2000:00:4502:43:25
35CHOJNOWSKA Monika 3338Runnersclub Warszawa/Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK2000:00:4702:49:02
36JASIŃSKA Justyna 3147Koteł TeamKAMIONNAK2000:00:4802:17:38
37KWIECIŃSKA Izabela 3928PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK2000:00:5002:04:02
38KUREK Aleksandra 3095IMKRAKÓWK2000:00:5102:25:29
39KAJAK Anna 3738Truchtacz.plWARSZAWAK2000:00:5202:47:16
40DZIERWA Sylwia 4009BRODŁAK2000:00:5402:01:10
41GRZYBOWSKA Wiktoria 3605WĄBRZEŹNOK2000:00:5702:27:02
42KAYYALI Mira 4028WARSZAWAK2000:00:5902:29:50
43KASZYCKA Dorota 4004wkurw_teamDUBIECKOK2000:01:0002:05:44
44BASIŃSKA Anna 3552Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0602:15:11
45KAMIŃSKA Jolanta 377712tri.plMARKIK2000:01:0601:50:22
46INDYKA Kornelia 3331Night RunnersTROJANOWICEK2000:01:0702:12:06
47KOT Klaudia 3661Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0701:58:23
48FUKS Wiktoria 3749SANOKK2000:01:0702:12:29
49PĘKALA Magda 3652Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0801:58:44
50CIUBA Patrycja 3458Naprzód MłocinyWARSZAWAK2000:01:1002:09:09
51DOPIERAŁA Kinga 3113WARSZAWAK2000:01:1102:17:48
52GRĘZIAK Magdalena 3799Białostocka Sekta BiegaczySIEDLCEK2000:01:1102:05:58
53LEMIESZKA Marta 3097Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK2000:01:1302:02:00
54OGÓREK Monika 3234WARSZAWAK2000:01:1302:26:38
55KOSMALA Iwona 3298WARSZAWAK2000:01:1402:26:37
56ŚNIATAŁA Natalia 3494POZNAŃK2000:01:1402:19:16
57BARTKOWIAK Anna 3495POZNAŃK2000:01:1402:19:15
58MAJOR Sandra 3725WARSZAWAK2000:01:1402:29:40
59KOCÓJ Dominika 3163Night Runner's GliwiceZABRZEK2000:01:1502:18:23
60BEZKOROWAJNY Joanna 3413SIEPRAWK2000:01:1602:16:24
61KOZŁOWSKA Anna 3571Vege RunnersKAMIEŃ KRAJEŃSKIK2000:01:1702:33:03
62DYKMAN Małgorzata 3804Pilates PowerRZESZÓWK2000:01:1702:36:41
63WIECZOREK Aleksandra 3186MokoBiegaczeWARSZAWAK2000:01:2502:26:16
64BIELICKA Daria 3477Night RunnersKRAKÓWK2000:01:2802:23:29
65GŁADYSZ Urszula 3836SANOKK2000:01:2802:31:08
66GŁADYSZ Agnieszka 3947SANOKK2000:01:2802:31:08
67SACZUK Joanna 3218JÓZEFÓWK2000:01:3102:37:49
68MARCOL Dominika 3716RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKK2000:01:3102:28:04
69POLAK Michalina 3051OPOLEK2000:01:3202:25:22
70BARTOSIEWICZ Daria 3336Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
71NOWAK Katarzyna 3610Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
Znaleziono 71 wynik(ów)