BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1GRZYWACZEWSKA Justyna 3929CITY TRAIL TeamLUBLINK2000:00:0701:32:31
2ŚCIUBA Aneta 3537LUBLINK2000:00:1801:45:32
3JANKOWIAK Marta 3513Rajsport Active Anton TeamDOLSKK2000:00:1701:49:43
4ROMEJ Aleksandra 3925CITY TRAIL TeamŁOBEZK2000:00:0901:49:58
5KAMIŃSKA Jolanta 377712tri.plMARKIK2000:01:0601:50:22
6ZAJDEL Karolina 4056AZS KrakówNIEBOCKOK2000:00:2401:53:30
7URBAŃSKA Agnieszka 3671Lubawa KOCHA BiegaćLUBAWAK2000:00:1901:54:21
8WIECZOREK Ola 3615WALCEK2000:00:0701:55:01
9RONKOWSKA Małgorzata 3660WARSZAWAK2000:00:3901:55:30
10KOT Klaudia 3661Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0701:58:23
11ADAMCZYK Julia 307512tri.plWARSZAWAK2000:00:3501:58:41
12PĘKALA Magda 3652Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0801:58:44
13KUFEL Magdalena 3191ŚWIEKATOWOK2000:00:2501:59:50
14MAZURCZAK Anna 3938KW WarszawaWARSZAWAK2000:00:1501:59:54
15DZIERWA Sylwia 4009BRODŁAK2000:00:5402:01:10
16SZYMAŃSKA Edyta 319912tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK2000:00:2402:01:19
17SZUMSKA Anna 3974WROCŁAWK2000:00:2502:01:28
18LEMIESZKA Marta 3097Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK2000:01:1302:02:00
19ZALEWSKA Marta 3416Żórawski TeamWARSZAWAK2000:00:2702:02:08
20CZERNIAK Anna 3317Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK2000:00:2902:02:12
21LENKOWSKA Adrianna 3164BIEGAM BO NIE LUBIĘPOZNAŃK2000:00:2602:03:36
22KWIECIŃSKA Izabela 3928PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK2000:00:5002:04:02
23BARCZEWSKA Agnieszka 3919WARSZAWAK2000:00:2002:04:05
24KASZYCKA Dorota 4004wkurw_teamDUBIECKOK2000:01:0002:05:44
25GRĘZIAK Magdalena 3799Białostocka Sekta BiegaczySIEDLCEK2000:01:1102:05:58
26MATUSIAK Małgorzata 3342MILANÓWEKK2000:00:2402:06:43
27GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 3381WARSZAWAK2000:00:1802:08:26
28CIUBA Patrycja 3458Naprzód MłocinyWARSZAWAK2000:01:1002:09:09
29BRUDNICKA Kamila 3596SOSNOWIECK2000:00:3202:09:25
30SOŁTYSIK Anna 3643Night RunnersNOWY SĄCZK2000:00:3202:10:15
31INDYKA Kornelia 3331Night RunnersTROJANOWICEK2000:01:0702:12:06
32KLADZIŃSKA Anna 3619POZNAŃK2000:00:3602:12:11
33FUKS Wiktoria 3749SANOKK2000:01:0702:12:29
34POŁCZYŃSKA Zuzanna 3440TakBiegamyPOZNAŃK2000:00:4402:13:18
35BASIŃSKA Anna 3552Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0602:15:11
36PLICHTA Karolina 4035WarszawaWARSZAWAK2000:00:4402:15:28
37ŻAKIEWICZ Magdalena 3482AUGUSTOWK2000:00:3502:15:44
38BEZKOROWAJNY Joanna 3413SIEPRAWK2000:01:1602:16:24
39WOCH Ewelina 3541LUBLINK2000:00:3002:17:09
40JASIŃSKA Justyna 3147Koteł TeamKAMIONNAK2000:00:4802:17:38
41DOPIERAŁA Kinga 3113WARSZAWAK2000:01:1102:17:48
42KOCÓJ Dominika 3163Night Runner's GliwiceZABRZEK2000:01:1502:18:23
43ROBAK Marlena 3433albatrosyWARSZAWAK2000:00:3302:18:42
44BARTKOWIAK Anna 3495POZNAŃK2000:01:1402:19:15
45ŚNIATAŁA Natalia 3494POZNAŃK2000:01:1402:19:16
46POLISHCHUK Mariya 3045WARSZAWAK2000:00:2402:20:17
47BRONOWICKA Dorota 3510WAŁBRZYCHK2000:00:3102:20:18
48BIELICKA Daria 3477Night RunnersKRAKÓWK2000:01:2802:23:29
49SARNOWSKA Martyna 3503Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK2000:00:3702:24:12
50ŁAGOWSKA Magdalena 3028Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWK2000:00:4002:24:17
51POLAK Michalina 3051OPOLEK2000:01:3202:25:22
52KUREK Aleksandra 3095IMKRAKÓWK2000:00:5102:25:29
53WIECZOREK Aleksandra 3186MokoBiegaczeWARSZAWAK2000:01:2502:26:16
54KOSMALA Iwona 3298WARSZAWAK2000:01:1402:26:37
55OGÓREK Monika 3234WARSZAWAK2000:01:1302:26:38
56GRZYBOWSKA Wiktoria 3605WĄBRZEŹNOK2000:00:5702:27:02
57MARCOL Dominika 3716RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKK2000:01:3102:28:04
58BARTOSIEWICZ Daria 3336Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
59NOWAK Katarzyna 3610Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
60MAJOR Sandra 3725WARSZAWAK2000:01:1402:29:40
61KAYYALI Mira 4028WARSZAWAK2000:00:5902:29:50
62GŁADYSZ Urszula 3836SANOKK2000:01:2802:31:08
63GŁADYSZ Agnieszka 3947SANOKK2000:01:2802:31:08
64KOZŁOWSKA Anna 3571Vege RunnersKAMIEŃ KRAJEŃSKIK2000:01:1702:33:03
65DYKMAN Małgorzata 3804Pilates PowerRZESZÓWK2000:01:1702:36:41
66SACZUK Joanna 3218JÓZEFÓWK2000:01:3102:37:49
67SANKOWSKA Anna 3181WARSZAWAK2000:00:4502:43:25
68KAJAK Anna 3738Truchtacz.plWARSZAWAK2000:00:5202:47:16
69CHOJNOWSKA Monika 3338Runnersclub Warszawa/Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK2000:00:4702:49:02
70MIŁOSZ Maria 3170BRWINÓWK2000:00:3902:49:50
71MAZUR Klaudia 3507MAZUR FAMILYLUBLINK2000:00:2802:51:16
Znaleziono 71 wynik(ów)