BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1MAJER Ewa 4010Solgar.plDOBCZYCEK3000:00:0001:30:02
2WINIARSKA Katarzyna 3484Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza TeamPRZEMYSLK3000:00:0701:33:00
3MOSIOŁEK Monika 3139SKARŻYSKO-KAMIENNAK3000:00:1201:36:42
4NIEMIRO Dominika 3512Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK3000:00:3501:45:49
5ŚMIŁOWSKA Marzena 3580obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:1701:46:17
6PAJĄK Malwina 3024Golden Team Biegajmy RazemWARSZAWAK3000:00:1701:47:38
7SALACHNA-NOWAK Magdalena 3964Biegam z ABSLUBLINK3000:00:1701:47:43
8BUKIEL Justyna 3785mapa-turystyczna.plKRAKÓWK3000:00:3801:48:09
9JASTER Anna 3783Boot Camp PolskaWARSZAWAK3000:00:1301:48:49
10PIĘTKA Marta 3278WARSZAWAK3000:00:3401:50:14
11WYLEŻAŁEK Alina 3943GLIWICEK3000:00:3401:50:21
12SOCHA Katarzyna 3710Czasem biegamKIELCEK3000:00:2901:50:29
13TUCHOŁKA Marta 3997Poco Loco ATWARSZAWAK3000:00:1101:51:55
14SZOPIŃSKA Agnieszka 3389BYDGOSZCZK3000:00:1501:52:36
15SZUMIGAJ Alicja 3518WARSZAWAK3000:00:3601:52:41
16GIMZICKA Ewa 3774Banda i WandaPOZNAŃK3000:00:1801:53:02
17RENKEL-BUCHA Ewa 3719Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2101:54:17
18KOTŁOWSKA Katarzyna 3354Nowomieszczanie L.B.NOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2301:54:24
19WALASZCZYK Anna 3995GLIWICEK3000:00:3401:55:09
20BEDNARCZYK Paulina 3832MadRabbitJÓZEFOSŁAWK3000:00:2801:56:25
21ŚWITALSKA Jowita 3892NIGHT RUNNERSKRAKÓWK3000:01:0401:56:53
22SEREDYN Aldona 3329WARSZAWAK3000:00:3601:57:41
23LIGĘZA - CHYŁEK Irmina 3905NIEGOWONICEK3000:00:0001:57:47
24GRUSZCZYŃSKA Sandra 3262Wild for the RunWARSZAWAK3000:00:1301:57:48
25OBŁĄK Agnieszka 3735Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK3000:00:2001:58:09
26ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK Natalia 337012tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:2501:59:50
27DOMARADZKA Violetta 3831K3000:00:2902:00:32
28ŚLUSARCZYK-BARAN Magdalena 3937KRAKÓWK3000:00:2802:00:53
29LIS Anna 3658Od Grubasa do UltrasaKIELCEK3000:00:2402:01:20
30ZARĘBA Beata 3760Orange PolskaBIAŁA RAWSKAK3000:00:1802:01:22
31DAWID-SAWICKA Monika 3459WARSZAWAK3000:00:1502:01:28
32FAJDEK Anna 3582Pełzacz NizinnyWARSZAWAK3000:00:1702:01:45
33KACZMARCZYK Urszula 3632Pro Run WrocławWROCŁAWK3000:00:2302:01:45
34WRÓBLEWSKA Katarzyna 3909ZAWIERCIEK3000:00:1902:01:50
35ROGULSKA - SŁOMIŃSKA Agnieszka 3945AGIZ/ Pszcz?łkowski TeamOLSZTYNK3000:00:0902:02:00
36WASILEWSKA Iwona 3840Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
37GÓRSKA Justyna 3841Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
38KULIS Aleksandra 3394WARSZAWAK3000:00:3102:03:33
39WAWRZYNIAK Zofia 3091Kobiety biegająPOZNAŃK3000:00:2602:03:35
40SŁOBODA Elżbieta 3032K3000:00:4902:03:39
41BUNK Daria 3713GRUDZIĄDZK3000:00:2602:04:11
42BARTŁOMIEJSKA Urszula 3918WARSZAWAK3000:00:3602:04:35
43JAKUBOWSKA Natalia 3958WARSZAWAK3000:01:0002:04:35
44MICHALSKA Agnieszka 3557OSTRÓW WIELKOPOLSKIK3000:01:3102:04:41
45WIELECHOWSKA Magdalena 3272Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:1002:05:27
46SZYMANEK Anna 3472Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:0902:05:28
47PODLASIŃSKA Paulina 3346KOBYŁKAK3000:00:2202:06:16
48KORPAK Marta 3246Team MotivatoWARSZAWAK3000:00:2902:06:17
49MATICH Karolina 3245WARSZAWAK3000:00:3002:06:17
50JAGIELSKA Magdalena 3551NBG KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3602:06:23
51PARTYKA Maja 30164 Run Team PiłaPIŁAK3000:00:1102:06:28
52PALEWICZ Renata 3451WARSZAWAK3000:00:3502:06:49
53ZIEMLEWSKA Ewa 3667LUBLINK3000:01:1502:06:51
54HANDERMANDER Agnieszka 3573USTRZYKI DOLNEK3000:00:5202:07:05
55JENDRYSIK Kinga 3988Night Runners GliwiceTOSZEKK3000:01:0802:07:20
56WÓJCIK Renata 3879LUBLINK3000:01:1202:07:48
57KADŁUBICKA Dorota 3339NOWY SĄCZK3000:00:5802:08:26
58KUCIŃSKA Magdalena 3694WARSZAWAK3000:00:2302:09:17
59WRÓBLEWSKA Katarzyna 3467CHORZÓWK3000:00:5402:09:30
60KALINOWSKA Dorota 3638WARSZAWAK3000:01:3902:10:13
61MERCIK Marta 3252WARSZAWAK3000:00:2902:10:14
62DYKTYŃSKA Agnieszka 4046GLIWICEK3000:00:4002:10:54
63PAJĄCZEK Dominika 3853TYCHYK3000:00:3002:11:07
64KUJAWSKA Małgorzata 3787WARSZAWAK3000:00:4702:11:13
65JACH-BALICKA Aleksandra 4027WIELICZKAK3000:00:3102:11:24
66CAŁKA Agnieszka 3793Radzymin Run TeamRADZYMINK3000:00:3702:12:44
67WITKOWSKA Anna 3407SKĘPEK3000:00:5102:12:45
68BANASZEK Dominika 3924biegusiem.plWARSZAWAK3000:01:2402:13:04
69SMOŁA Angelina 3072CHRZANÓWK3000:00:1902:13:27
70SZLOSER Anna 3680Mamy ruszamyWARSZAWAK3000:01:2902:13:41
71GULBINOWICZ Ewelina 3604WARSZAWAK3000:01:1902:13:52
72JANICZEK Martyna 3685KRAKÓWK3000:01:0202:14:10
73LUKOWIEC Dagmara 3237Krzywda TeamEDINBURGHK3000:01:0502:14:25
74LASOTA Edyta 3692RADOMK3000:00:2102:14:30
75DOMAGAŁA Joanna 3867KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:14:35
76KONOPKA Anna 3322GDAŃSKK3000:00:2502:14:36
77RADECKA Alicja 3393TORUŃK3000:01:0102:14:42
78SKARUZ Anna 3031WARSZAWAK3000:01:1702:14:42
79ADAMCZYK Edyta 3500LIMANOWAK3000:00:4002:15:14
80NORKOWSKA Aleksandra 3106OrangeWARSZAWAK3000:01:1102:15:26
81KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 3592KATOWICEK3000:00:5302:15:33
82POTYKANOWICZ Aleksandra 3996Smashing pĄpkinsZIELONKAK3000:00:2902:15:52
83PLAZE Olga 3205Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0302:16:31
84BOBROWICZ Małgorzata 3782ACCEWTUREŁÓDŹK3000:01:2702:16:32
85KIEŁTYKA Karolina 3672Husaria Race TeamMODLNICAK3000:00:3702:16:34
86KAŁUŻNA Aneta 3362WARSZAWAK3000:00:3802:16:38
87CHABROWSKA Anita 3684MUVment MARKETINGZIELONKI PARCELAK3000:01:3302:16:46
88BICZKOWSKA Magdalena 3175Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:2702:16:50
89GADOMSKA Anna 3034PZU Sport TeamWARSZAWAK3000:00:4702:17:31
90BUJAKIEWICZ Marta 3547obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:4902:17:45
91PREJS Beata Marta 3544Night RunnersSIEMIANOWICEK3000:01:0902:18:01
92DOBRZYŃSKA Daria 3849BBLRZESZÓWK3000:01:1902:18:03
93SUCHOWIECKA Anna 3308Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNK3000:00:2302:18:10
94SMOŁA Ilona 3206CHRZANÓWK3000:00:1902:18:11
95HORBACZ Hanna 3702POZNAŃK3000:01:1902:18:36
96PYŻYŃSKA-WÓJTOWICZ Marta 4031Drużyna Szpiku / kobietybiegaja.plPOZNAŃK3000:01:1902:18:36
97FIDALI Beata 3986ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:3402:19:45
98JAŁOWIEC Agnieszka 4020OLKUSZK3000:00:3502:19:51
99KOWALSKA Justyna 3863Stowarzyszenie Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK3000:01:1702:21:00
100MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia 3208Smaruj na trening TeamGDAŃSKK3000:01:2002:21:11
101JATA Marta 3746WW TeamLUBLINK3000:00:2602:21:15
102MATAREWICZ-WIAK Maryna 3223TasowanieWARSZAWAK3000:01:2002:21:15
103STAWIŃSKA Zuzanna 3161WARSZAWAK3000:01:0602:21:18
104SIENIAWSKA Karolina 3645PURDAK3000:01:2902:22:15
105DREWNIK Małgorzata 3343Obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:5002:22:23
106ZAJĄC Daria 3020RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK3000:00:2302:22:26
107ROGÓŻ Elżbieta 3449ProRunning.plWARSZAWAK3000:01:1702:22:27
108KIEŁBOWICZ Aneta 3326SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:22:38
109HRYŃ Agata 3611night runnersKRAKÓWK3000:01:0802:22:59
110NIERADKA Katarzyna 3858WROCŁAWK3000:01:3702:23:07
111PIECUCH Kinga 3160Jest moc!MSZANKAK3000:00:1102:23:17
112PAWŁOWICZ Dorota 3767Kuźnia triathlonuWARSZAWAK3000:01:3402:23:20
113MAZUR Katarzyna 3224Night RunnersNIEPOLOMICEK3000:01:2902:23:27
114KOZŁOWSKA Joanna 315312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:01:1902:23:30
115PRANDZIOCH Karolina 3908KRAKÓWK3000:01:0002:23:51
116IDZIAK Magdalena 3675Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKK3000:00:3702:24:13
117TRZCIŃSKA Jolanta 3914Tup TuśOTWOCKK3000:00:4002:24:18
118KOWALEWSKA Katarzyna 3600LUBLINK3000:00:2902:24:27
119GIEDROJC Iwona 3629PZU Sport TeamOPOLEK3000:00:4802:24:58
120ROGALA Magdalena 3993SOSNOWIECK3000:00:1602:25:11
121KURAS- SMOLNIK Magdalena 3597sieradzbiega.plCHOJNEK3000:00:4402:25:19
122CIURZYNSKA Zuzanna 3409RK AthleticsWARSZAWAK3000:00:4902:25:21
123PINTSCHER Paulina 3008RunmageddonRABKA ZDRÓJK3000:00:0902:25:31
124OKAPIEC Aleksandra 3708AXA Running TeamWARSZAWAK3000:01:1902:25:49
125GAJEWSKA Katarzyna 3657AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:26:15
126KUCAB - KLICH Katarzyna 3653OLKUSZK3000:01:2302:26:58
127LACHTERA Karolina 3866KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:27:05
128STĘPKOWSKA Berta 3307LUBLINK3000:01:2602:27:23
129NAWROCKA Natalia 3528KATOWICEK3000:01:0402:27:55
130ZABŁOCKA Magdalena 3720Pamiętnik Biegającej DziewczynyPOZNAŃK3000:01:4102:29:21
131LISSEWSKA Konstancja 3722rewor.wordpress.comPOZNAŃK3000:01:4102:29:23
132SZKUTA Adrianna 3221NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLK3000:01:0102:29:43
133WALENTYNOWICZ Marzena 3178WARSZAWAK3000:00:4602:30:00
134SZWEDA-LEWANDOWSKA Zofia 3770WARSZAWAK3000:00:3502:30:21
135MOŻDŻONEK Anna 3294WARSZAWAK3000:01:3002:30:26
136JĘDRYS Marta 3554BBM Kielce/ ZabieganiKIELCEK3000:01:2102:30:34
137NOSAL Hanna 3214BiegnęKIELCEK3000:01:0102:30:39
138LASKOWSKA Maja 3231Runnersclub.plŻYRARDÓWK3000:00:4502:30:50
139KIJOWSKA Małgorzata 3493Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0902:31:03
140GAC-KARELUS Katarzyna 3850Nowosarzyńska Grupa BiegowaNOWOSARZYNAK3000:01:1902:31:13
141BAZIUK Aneta 3204Calypso PiłaPIŁAK3000:01:1802:31:50
142KLISZ Agnieszka 3595Crossfit LublinLUBLINK3000:01:2402:31:55
143DOWLASZEWICZ Małgorzata 3764WROCŁAWK3000:01:2402:32:00
144TANJGA Konstancja 3691PLL LOTWARSZAWAK3000:01:1302:32:07
145ROSIEK Anna 3921Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:5102:32:26
146ŁOSIEWICZ Anna 3662Morenka TeamBOJANOK3000:00:5302:32:28
147MALCZEWSKA Anna 3621SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:32:35
148ZAMIATOWSKA Kinga 3585Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:22
149TOMASZEWSKA Magda 3398LUBLINK3000:00:4002:34:30
150KONOPIŃSKA Agnieszka 3466Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:32
151CZEPIEC Agata 3292KRAKÓWK3000:01:0702:34:55
152POSIŁA Joanna 3856Polska62-050K3000:01:0602:35:08
153SADZA Adrianna 3689KIELCEK3000:01:2102:35:23
154BARCZAK Sylwia 4032Perfect Runner LublinLUBLINK3000:00:5902:36:44
155NIZIOŁEK Gabriela 3744Damy radeZABORZEK3000:01:1602:36:56
156KORNICKA Dorota 3044Orange PolskaLUBLINK3000:00:4602:37:14
157RATKA Roma 3056Calypso PiłaKACZORYK3000:01:1802:38:19
158ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3080Orange PolskaLUBLINK3000:00:4502:38:53
159SZACHNOWSKA Justyna 3210AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:39:06
160BAUMANN-POPCZYK Anna 3311WARSZAWAK3000:01:0002:39:08
161CHACIŃSKA Marta 3261Dzikie grubasyKOSZALINK3000:01:3702:39:20
162BINIAŚ -PASTUSIAK Anna 3067NIEMCEK3000:00:4202:39:22
163ZAWAL Patrycja 3038WARSZAWAK3000:00:3302:40:32
164FURMAN Agnieszka 3053KRAKÓWK3000:01:1302:41:38
165GADOMSKA Martyna 3058brakWARSZAWAK3000:00:4602:43:23
166PAJĄK Karolina 3865Puszczyk BukowySZCZECINK3000:00:2202:43:41
167MARONOEL Katarzyna 3230Silesia Running Team / Festiwal BiegówBYTOMK3000:00:3302:44:31
168PIOTROWSKA Urszula 3726GARWOLINK3000:01:2602:44:41
169ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 3310Olsztyńskie Ustawki BiegoweDYWITYK3000:00:2302:45:35
170SNARSKA Katarzyna 4012Spartanie DzieciomHAJNÓWKAK3000:00:1402:47:59
171SĘKOWSKA Dorota 4041Stowarzyszenie Maraton LubelskiLUBLINK3000:01:1502:48:23
172SŁOWIŃSKA Karolina 3022IMPRUSZKÓWK3000:00:5102:51:07
173WIŚNIEWSKA Ewela 3327TrenerBiegania.plWARSZAWAK3000:01:2402:51:57
174ROSIAK Agnieszka 3697IMPRUSZKÓWK3000:00:5002:59:25
Niesklasyfikowani
JANICKA Katarzyna 3801WARSZAWA (PRAGA PŁN)K30DNF03:16:11 DNF
176ZAGROBELNA Magdalena 3826Drużyna SzpikuWROCŁAWK3000:01:0203:18:14
177SKRZYPCZAK Marta 3227Run Expert LejdisSZZCZECINK3000:00:2803:19:55
178MILER Lidia 3135Zabierzów BiegaZABIERZÓWK3000:00:19
KOCZUŁA Justyna 3273KĘDZIERZYN-KOŹLEK30DNF DNF
MARCINCZAK Anna 3333PLEWISKAK30DNF DNF
PÓŁTORAK Katarzyna 3497WARSZAWAK30DNF DNF
KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 3464ObozyBiegowe.plWARSZAWAK30DNF DNF
MICHALSKA Anna 3778STRAWCZYNK30DNF DNF
MIŚKIEWICZ Magdalena 3499Cityrulers SzczecinSZCZECINK30DNF DNF
Znaleziono 184 wynik(ów)