BIEG RZEŹNICZEK 2016

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2016-05-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
1063
Wystartowało:
1002
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
980
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu14kmCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GOLAS Grażyna 3520Tri LadiesGDYNIAK401K 900:00:2701:46:1103:15:09.3003:15:36.75 7:138.3
2MACIASZCZYK Magda 3238UKL ósemka PoliceSZCZECINK402K 2400:00:1701:54:3103:32:37.9503:32:54.95+00:17:287:527.6
3TOMCZAK Agnieszka 3374BYDGOSZCZK403K 2500:00:1401:52:3803:33:21.3003:33:35.80+00:18:127:547.6
4KASZYCKA Renata 3519USTRZYKI DOLNEK404K 3300:00:5102:03:1803:39:43.5003:40:34.80+00:24:348:087.4
5JĘDRZEJCZYK Agnieszka 3200Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK405K 3900:00:1502:02:0203:42:51.8503:43:07.30+00:27:428:157.3
6LEŚNIAK-POPEI Marta 3848K406K 5500:00:5902:03:4803:46:30.9503:47:30.20+00:31:218:237.2
7KAWAŁKO Patrycja 3457Team KopećNIDZICAK407K 6500:00:2202:01:1603:49:28.7003:49:51.45+00:34:198:297.1
8GŁĘBOCKA Marta 4018e-przemek.plBRWINÓWK408K 6600:01:1702:01:1503:49:34.7003:50:52.45+00:34:258:307.1
9PASECKA Sylwia 3920GLIWICEK409K 7900:01:0902:01:2803:53:48.6503:54:58.55+00:38:398:396.9
10FABISIAK Ewa 3131Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4010K 8800:00:3502:06:2603:56:30.6003:57:05.75+00:41:218:456.8
11GRUMBIANIN Paulina 3948PRUSZKÓWK4011K 8900:00:3202:09:1503:56:40.2503:57:12.95+00:41:308:456.8
12MROZOWSKA Magdalena 3247Marzę o RzeźnikuWARSZAWAK4012K 9500:00:4602:08:0303:58:44.5503:59:31.20+00:43:358:506.8
13KWIECIEŃ Kamila 3478Ambitne TygrysiceŁÓDŹK4013K 9800:00:2002:08:4703:59:37.3503:59:58.30+00:44:288:526.8
14ODOLIŃSKA Agnieszka 3050Brzozowski TeamOSTRÓDAK4014K 10000:00:5802:16:1903:59:49.2004:00:48.15+00:44:398:526.8
15KACZOREK Beata 3332JÓZEFÓWK4015K 10400:00:1402:03:5604:00:06.9504:00:21.30+00:44:578:536.7
16NOWOTARSKA Anita 3498Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK4016K 10700:00:5202:08:5404:01:27.0004:02:19.00+00:46:178:566.7
17JAZ Małgorzata 3048KM TEAMMIESZKOWICEK4017K 11100:00:2702:10:0704:02:37.1504:03:04.70+00:47:278:596.7
18GARGAS-MARUT Małgorzata 3288PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4018K 11200:00:4702:17:3004:02:42.9004:03:30.80+00:47:338:596.7
19KONIK Sylwia 3591Konik TeamGLIWICEK4019K 11700:00:5702:14:1404:04:17.3004:05:15.20+00:49:089:026.6
20PYZEL Agnieszka 3923K4020K 11800:01:3602:14:2904:05:13.1004:06:49.30+00:50:039:046.6
21MAJ Anna 3251KIELCEK4021K 12200:00:2902:13:0604:07:06.4004:07:36.30+00:51:579:096.6
22RACZKOWSKA Beata 3375KielceKIELCEK4022K 12300:00:2902:17:1304:07:10.0004:07:39.00+00:52:009:096.6
23SALA Edyta 3979OLSZTYNK4023K 12800:00:2602:11:3304:08:55.2504:09:21.60+00:53:459:136.5
24ELTANBOULI-JABŁOŃSKA Iwona 3004National Geographic PolskaWARSZAWAK4024K 13200:00:5502:15:2104:09:15.0004:10:10.35+00:54:059:136.5
25ARKUSZYŃSKA Beata 3335TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK4025K 13800:00:4302:08:2604:10:05.2504:10:49.20+00:54:559:156.5
26TKACZYK Jolanta 3456LUBLINK4026K 14500:00:4802:17:2804:12:04.1004:12:52.85+00:56:549:206.4
27SAMBORSKA Anna 3250ULKS LipinkiLIPINKIK4027K 15200:01:3002:12:5704:14:03.1004:15:33.55+00:58:539:246.4
28DRWIĘGA Beata 3704SANOKK4028K 15500:01:4502:14:3804:15:09.5004:16:54.85+01:00:009:276.3
29RACZYŃSKA Małgorzata 3885Powerade TeamMYSŁOWICEK4029K 15900:01:0302:16:0104:16:55.5504:17:58.60+01:01:469:306.3
30GOŁĘBIOWSKA Barbara 3598CHEŁM BIEGACHEŁMK4030K 16000:00:5202:15:1304:16:59.8504:17:51.95+01:01:509:316.3
31POPŁAWSKA Katarzyna 3483Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAK4031K 16200:01:0402:10:2704:17:33.5504:18:37.75+01:02:249:326.3
32ŁUKASZEWSKA Anna 3992PRZECLAWK4032K 16300:01:2102:26:4804:17:53.2504:19:14.55+01:02:439:336.3
33MIKRUT Małgorzata 3450GRUDZIĄDZK4033K 16700:00:2602:17:5504:19:30.5004:19:56.50+01:04:219:366.2
34STANOSZEK Agnieszka 3886Powerade TeamMYSŁOWICEK4034K 17000:01:0202:15:2804:20:35.9004:21:38.65+01:05:269:396.2
35MAREK Magdalena 3769KRAKÓWK4035K 17500:01:2202:23:5804:21:13.8504:22:35.85+01:06:049:406.2
36ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 4015GDAŃSKK4036K 17900:01:0102:18:4004:22:59.2004:24:01.15+01:07:499:446.2
37JAWOROWICZ Dobrochna 3378Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK4037K 18100:01:3502:21:4704:23:11.2004:24:47.10+01:08:019:446.2
38BORC Marzanna 3754AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4038K 18500:00:2002:12:5904:23:41.5504:24:01.90+01:08:329:456.1
39NAPIERAŁA Katarzyna 3150SUCHY LASK4039K 18600:00:1502:23:5504:23:43.3504:23:59.15+01:08:349:466.1
40ZYCH Anna 3098LUBLINK4040K 19700:00:2602:21:1604:25:05.4504:25:31.65+01:09:569:496.1
41MAZUREK Katarzyna 3054Sklep Biegacza Lublin / LSBLUBLINK4041K 19800:00:2502:21:1604:25:06.7504:25:31.80+01:09:579:496.1
42JURAŚ-KMIEĆ Marzena 3741LUBLINK4042K 19900:00:4902:16:3204:25:16.1504:26:06.00+01:10:069:496.1
43WOLAREK Marzena 4048K4043K 20100:00:1602:24:4704:25:48.0504:26:04.60+01:10:389:506.1
44KRAUZA-DERKOWSKA Joanna 3385NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK4044K 20300:00:3702:14:4204:26:12.7504:26:50.60+01:11:039:516.1
45GÓRSKA-KORBA Ewa 40594Run Team PiłaPIŁAK4045K 20900:01:0402:31:4704:27:37.9004:28:42.80+01:12:289:546.1
46GAJOS Anna 3606LUBLINK4046K 21500:00:2902:24:2704:28:39.2504:29:08.40+01:13:299:576
47SALONI-SADOWSKA Maria 3553ObozyBiegowe.plWARSZAWAK4047K 21700:01:2502:25:4304:28:47.2504:30:13.05+01:13:379:576
48CZAWA Aneta 3859LESKOK4048K 21900:01:1502:26:2404:29:44.1004:30:59.50+01:14:349:596
49KALBARCZYK Beata 3124OrangeOTWOCKK4049K 22100:01:1102:19:2204:30:24.4504:31:36.10+01:15:1510:006
50KRÓL Grażyna 3488PRZEMYŚLK4050K 22200:00:1702:17:5304:30:29.8004:30:47.30+01:15:2010:016
51RYNKOWSKA Katarzyna 3506WARSZAWAK4051K 22700:00:4502:27:5904:32:31.4004:33:16.50+01:17:2210:055.9
52KUCHKO Irena 3809GŁOGÓW MŁP.K4052K 22800:00:3602:11:2904:32:33.4004:33:09.90+01:17:2410:055.9
53RYŁKO Mariola 3650Solina TeamSOLINAK4053K 23200:00:1902:17:2604:33:36.5504:33:55.95+01:18:2710:085.9
54PAUL Violetta 4024Night Runners GliwiceGLIWICEK4054K 23300:01:1402:29:1404:33:45.7504:35:00.35+01:18:3610:085.9
54BRZEZIŃSKA Teresa 3049Night Runners GliwiceGLIWICEK4055K 23400:01:1402:33:3004:33:45.7504:35:00.65+01:18:3610:085.9
54GABRYŚ Jolanta 3102Night Runners GliwiceGLIWICEK4056K 23500:01:1402:33:3104:33:45.7504:35:00.60+01:18:3610:085.9
57MILDNER Jolanta 3387Bank Spółdzielczy Jastrzębie ZdrójJASTRZĘBIE- ZDRÓJK4057K 23800:01:0502:26:0804:34:10.8004:35:16.20+01:19:0110:095.9
58MATOGA Lucyna 3429SIEPRAWK4058K 25200:01:2102:31:4104:38:34.1504:39:55.60+01:23:2410:195.8
59GNIOT Joanna 3563Diabełkowa AśGRUDZIĄDZK4059K 25300:00:2502:27:0704:39:17.8504:39:43.55+01:24:0810:205.8
60RYNKOWSKA Magdalena 3469WARSZAWAK4060K 26600:00:4602:27:5804:44:50.5004:45:37.10+01:29:4110:335.7
61CICHECKA Anna 3421GRUDZIADZK4061K 26800:00:2602:30:4904:45:16.4504:45:42.80+01:30:0710:335.7
62WEŁPA Katarzyna 3786WARSZAWAK4062K 27300:00:4702:28:3304:48:08.4504:48:56.40+01:32:5910:405.6
63STARZYŃSKA Marta 3509Perfect Runner LublinLUBLINK4063K 27400:00:4102:30:3104:48:16.9004:48:58.80+01:33:0710:405.6
64MINIUR Małgorzata 3152BiegnęKIELCEK4064K 27900:01:0102:30:3904:50:13.4004:51:14.95+01:35:0410:445.6
65ZAWADZKA Marzena 40604Run Team PiłaPIŁAK4065K 28100:01:0402:32:3204:50:42.9504:51:47.85+01:35:3310:465.6
66KRAKOWSKA - TWORZYDŁO Katarzyna 3529Night Runners KrakówKRAKÓWK4066K 28700:00:5302:40:2204:54:27.3004:55:20.30+01:39:1810:545.5
67KOSTRZEWA Elwira 3401PZU Sport TeamWARSZAWAK4067K 29000:00:4802:33:4104:55:24.5004:56:13.20+01:40:1510:565.5
68SZOŁTYSEK Beata 3546K4068K 29200:02:2602:40:2304:56:02.3004:58:29.15+01:40:5310:575.5
69GRANICA Dani 3303Virtual Runner ClubCIESZYNK4069K 29400:00:2402:35:1104:56:10.1004:56:34.70+01:41:0010:585.5
70JODKO Magda 3158GRUDZIĄDZK4070K 29500:00:2402:39:0104:56:10.5504:56:35.00+01:41:0110:585.5
71MAJOS Małgorzata 3991SZCZECINK4071K 30000:01:2002:28:4904:58:29.6504:59:50.20+01:43:2011:035.4
72JANICKA Aneta 3486Pro-Run WrocławWROCŁAWK4072K 30300:01:4002:36:5804:59:16.1005:00:57.05+01:44:0611:055.4
73GĄSIOROWSKA Dorota 3078WarszawaWARSZAWAK4073K 30400:01:2402:40:2105:00:25.8505:01:50.55+01:45:1611:075.4
74TURCZANIK Aneta 3411ZAMOŚĆK4074K 30600:01:2602:33:2305:01:48.9505:03:15.90+01:46:3911:105.4
75PIKOR Agata 3427PolskaZAMOŚĆK4075K 30700:01:2602:33:2105:01:49.0505:03:15.90+01:46:3911:105.4
76TWARDOSZ Maja 3566RUDA ŚLĄSKAK4076K 30800:01:0302:39:2905:02:12.0505:03:15.25+01:47:0211:115.4
77SZYSZKA Monika 3975Truchtacz.plGARWOLINK4077K 31300:01:2602:44:4105:04:45.8005:06:12.00+01:49:3611:175.3
78KASPRZAK Beata 3123RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK4078K 31500:00:2202:43:3705:05:03.8505:05:26.45+01:49:5411:175.3
79GORGOL Renata 3515Run BydgoszczBYDGOSZCZK4079K 31600:00:5602:36:3505:06:35.6005:07:31.70+01:51:2611:215.3
80CIECIERA Aneta 3955przelajowiec.plWARSZAWAK4080K 31700:01:2902:37:2505:07:17.7505:08:47.15+01:52:0811:225.3
81SOZYNSKA Edyta 3399WROCLAWK4081K 31900:01:3802:42:1905:07:38.4005:09:17.30+01:52:2911:235.3
82LIPIŃSKA Żaneta 3748AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIADZK4082K 32700:01:1202:39:1105:12:56.3505:14:09.25+01:57:4711:355.2
83SADOWIŃSKA Adriana 3167Pokojowy PatrolKRAKÓWK4083K 33000:00:3302:46:3405:16:27.5505:17:01.15+02:01:1811:435.1
84SABATOWSKA Magda 3410GLIWICEK4084K 33300:00:4002:42:1105:19:48.6005:20:29.55+02:04:3911:505.1
85JANAS Edyta 3112IMOWCZARNIAK4085K 33600:00:5102:59:2305:26:31.6005:27:22.95+02:11:2212:055
86SZCZEPANIAK Lucyna 3100Calypso PiłaPIŁAK4086K 34000:01:1802:49:1605:27:44.4505:29:03.20+02:12:3512:084.9
87KOWALEWSKA Dorota 3825Spartanie DzieciomZGORZAŁEK4087K 34300:00:1402:49:1005:28:18.7505:28:33.45+02:13:0912:094.9
88MAZUR Beata 3501MAZUR FAMILYLUBLINK4088K 34900:00:2902:51:1505:32:49.0505:33:18.45+02:17:3912:194.9
89KUKLINSKA Joanna 3985LUBINK4089K 35000:00:3902:46:0005:33:12.4505:33:52.35+02:18:0312:204.9
90BARANOWSKA-KUŹMA Monika 3561SIEDLCEK4090K 35300:01:0002:45:0305:48:31.4505:49:32.40+02:33:2212:544.6
91KUNA Katarzyna 3641Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4091K 35700:01:1302:53:3506:06:57.5506:08:11.30+02:51:4813:354.4
92CHAŁUPA Ola 3060Klub Biegacza GochBYTÓWK4092K 35800:01:2703:02:2806:20:41.1506:22:08.95+03:05:3114:054.3
93KASPRZAK Magdalena 3226Run Expert LejdisMIERZYNK4093K 36100:00:2703:19:4106:27:51.5006:28:19.20+03:12:4214:214.2
CZARNECKA Jolanta 3648GLINAK40DNF03:06:52 DNF DNF DNF--
SKOCZYLAS Małgorzata 3229WIĄZOWNAK40DNF03:07:14 DNF DNF DNF--
HOLOVIN Hanna 3290BARCZEWKOK40DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 96 wynik(ów)