BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1GOLAS Grażyna 3520Tri LadiesGDYNIAK4000:00:2701:46:11
2TOMCZAK Agnieszka 3374BYDGOSZCZK4000:00:1401:52:38
3MACIASZCZYK Magda 3238UKL ósemka PoliceSZCZECINK4000:00:1701:54:31
4GŁĘBOCKA Marta 4018e-przemek.plBRWINÓWK4000:01:1702:01:15
5KAWAŁKO Patrycja 3457Team KopećNIDZICAK4000:00:2202:01:16
6PASECKA Sylwia 3920GLIWICEK4000:01:0902:01:28
7JĘDRZEJCZYK Agnieszka 3200Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK4000:00:1502:02:02
8KASZYCKA Renata 3519USTRZYKI DOLNEK4000:00:5102:03:18
9LEŚNIAK-POPEI Marta 3848K4000:00:5902:03:48
10KACZOREK Beata 3332JÓZEFÓWK4000:00:1402:03:56
11FABISIAK Ewa 3131Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:00:3502:06:26
12MROZOWSKA Magdalena 3247Marzę o RzeźnikuWARSZAWAK4000:00:4602:08:03
13ARKUSZYŃSKA Beata 3335TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK4000:00:4302:08:26
14KWIECIEŃ Kamila 3478Ambitne TygrysiceŁÓDŹK4000:00:2002:08:47
15NOWOTARSKA Anita 3498Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK4000:00:5202:08:54
16GRUMBIANIN Paulina 3948PRUSZKÓWK4000:00:3202:09:15
17JAZ Małgorzata 3048KM TEAMMIESZKOWICEK4000:00:2702:10:07
18POPŁAWSKA Katarzyna 3483Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAK4000:01:0402:10:27
19KUCHKO Irena 3809GŁOGÓW MŁP.K4000:00:3602:11:29
20SALA Edyta 3979OLSZTYNK4000:00:2602:11:33
21SAMBORSKA Anna 3250ULKS LipinkiLIPINKIK4000:01:3002:12:57
22BORC Marzanna 3754AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4000:00:2002:12:59
23MAJ Anna 3251KIELCEK4000:00:2902:13:06
24KONIK Sylwia 3591Konik TeamGLIWICEK4000:00:5702:14:14
25PYZEL Agnieszka 3923K4000:01:3602:14:29
26DRWIĘGA Beata 3704SANOKK4000:01:4502:14:38
27KRAUZA-DERKOWSKA Joanna 3385NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK4000:00:3702:14:42
28GOŁĘBIOWSKA Barbara 3598CHEŁM BIEGACHEŁMK4000:00:5202:15:13
29ELTANBOULI-JABŁOŃSKA Iwona 3004National Geographic PolskaWARSZAWAK4000:00:5502:15:21
30STANOSZEK Agnieszka 3886Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0202:15:28
31RACZYŃSKA Małgorzata 3885Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0302:16:01
32ODOLIŃSKA Agnieszka 3050Brzozowski TeamOSTRÓDAK4000:00:5802:16:19
33JURAŚ-KMIEĆ Marzena 3741LUBLINK4000:00:4902:16:32
34RACZKOWSKA Beata 3375KielceKIELCEK4000:00:2902:17:13
35RYŁKO Mariola 3650Solina TeamSOLINAK4000:00:1902:17:26
36TKACZYK Jolanta 3456LUBLINK4000:00:4802:17:28
37GARGAS-MARUT Małgorzata 3288PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4000:00:4702:17:30
38KRÓL Grażyna 3488PRZEMYŚLK4000:00:1702:17:53
39MIKRUT Małgorzata 3450GRUDZIĄDZK4000:00:2602:17:55
40ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 4015GDAŃSKK4000:01:0102:18:40
41KALBARCZYK Beata 3124OrangeOTWOCKK4000:01:1102:19:22
42MAZUREK Katarzyna 3054Sklep Biegacza Lublin / LSBLUBLINK4000:00:2502:21:16
43ZYCH Anna 3098LUBLINK4000:00:2602:21:16
44JAWOROWICZ Dobrochna 3378Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK4000:01:3502:21:47
45NAPIERAŁA Katarzyna 3150SUCHY LASK4000:00:1502:23:55
46MAREK Magdalena 3769KRAKÓWK4000:01:2202:23:58
47GAJOS Anna 3606LUBLINK4000:00:2902:24:27
48WOLAREK Marzena 4048K4000:00:1602:24:47
49SALONI-SADOWSKA Maria 3553ObozyBiegowe.plWARSZAWAK4000:01:2502:25:43
50MILDNER Jolanta 3387Bank Spółdzielczy Jastrzębie ZdrójJASTRZĘBIE- ZDRÓJK4000:01:0502:26:08
51CZAWA Aneta 3859LESKOK4000:01:1502:26:24
52ŁUKASZEWSKA Anna 3992PRZECLAWK4000:01:2102:26:48
53GNIOT Joanna 3563Diabełkowa AśGRUDZIĄDZK4000:00:2502:27:07
54RYNKOWSKA Magdalena 3469WARSZAWAK4000:00:4602:27:58
55RYNKOWSKA Katarzyna 3506WARSZAWAK4000:00:4502:27:59
56WEŁPA Katarzyna 3786WARSZAWAK4000:00:4702:28:33
57MAJOS Małgorzata 3991SZCZECINK4000:01:2002:28:49
58PAUL Violetta 4024Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:29:14
59STARZYŃSKA Marta 3509Perfect Runner LublinLUBLINK4000:00:4102:30:31
60MINIUR Małgorzata 3152BiegnęKIELCEK4000:01:0102:30:39
61CICHECKA Anna 3421GRUDZIADZK4000:00:2602:30:49
62MATOGA Lucyna 3429SIEPRAWK4000:01:2102:31:41
63GÓRSKA-KORBA Ewa 40594Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:31:47
64ZAWADZKA Marzena 40604Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:32:32
65PIKOR Agata 3427PolskaZAMOŚĆK4000:01:2602:33:21
66TURCZANIK Aneta 3411ZAMOŚĆK4000:01:2602:33:23
67BRZEZIŃSKA Teresa 3049Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:30
67GABRYŚ Jolanta 3102Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:31
69KOSTRZEWA Elwira 3401PZU Sport TeamWARSZAWAK4000:00:4802:33:41
70GRANICA Dani 3303Virtual Runner ClubCIESZYNK4000:00:2402:35:11
71GORGOL Renata 3515Run BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:5602:36:35
72JANICKA Aneta 3486Pro-Run WrocławWROCŁAWK4000:01:4002:36:58
73CIECIERA Aneta 3955przelajowiec.plWARSZAWAK4000:01:2902:37:25
74JODKO Magda 3158GRUDZIĄDZK4000:00:2402:39:01
75LIPIŃSKA Żaneta 3748AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIADZK4000:01:1202:39:11
76TWARDOSZ Maja 3566RUDA ŚLĄSKAK4000:01:0302:39:29
77GĄSIOROWSKA Dorota 3078WarszawaWARSZAWAK4000:01:2402:40:21
78KRAKOWSKA - TWORZYDŁO Katarzyna 3529Night Runners KrakówKRAKÓWK4000:00:5302:40:22
79SZOŁTYSEK Beata 3546K4000:02:2602:40:23
80SABATOWSKA Magda 3410GLIWICEK4000:00:4002:42:11
81SOZYNSKA Edyta 3399WROCLAWK4000:01:3802:42:19
82KASPRZAK Beata 3123RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK4000:00:2202:43:37
83SZYSZKA Monika 3975Truchtacz.plGARWOLINK4000:01:2602:44:41
84BARANOWSKA-KUŹMA Monika 3561SIEDLCEK4000:01:0002:45:03
85KUKLINSKA Joanna 3985LUBINK4000:00:3902:46:00
86SADOWIŃSKA Adriana 3167Pokojowy PatrolKRAKÓWK4000:00:3302:46:34
87KOWALEWSKA Dorota 3825Spartanie DzieciomZGORZAŁEK4000:00:1402:49:10
88SZCZEPANIAK Lucyna 3100Calypso PiłaPIŁAK4000:01:1802:49:16
89MAZUR Beata 3501MAZUR FAMILYLUBLINK4000:00:2902:51:15
90KUNA Katarzyna 3641Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:01:1302:53:35
91JANAS Edyta 3112IMOWCZARNIAK4000:00:5102:59:23
92CHAŁUPA Ola 3060Klub Biegacza GochBYTÓWK4000:01:2703:02:28
Niesklasyfikowani
CZARNECKA Jolanta 3648GLINAK40DNF03:06:52 DNF
SKOCZYLAS Małgorzata 3229WIĄZOWNAK40DNF03:07:14 DNF
95KASPRZAK Magdalena 3226Run Expert LejdisMIERZYNK4000:00:2703:19:41
HOLOVIN Hanna 3290BARCZEWKOK40DNF DNF
Znaleziono 96 wynik(ów)