BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1LIGĘZA - CHYŁEK Irmina 3905NIEGOWONICEK3000:00:0001:57:47
2MAJER Ewa 4010Solgar.plDOBCZYCEK3000:00:0001:30:02
3WINIARSKA Katarzyna 3484Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza TeamPRZEMYSLK3000:00:0701:33:00
4WIECZOREK Ola 3615WALCEK2000:00:0701:55:01
5GRZYWACZEWSKA Justyna 3929CITY TRAIL TeamLUBLINK2000:00:0701:32:31
6PINTSCHER Paulina 3008RunmageddonRABKA ZDRÓJK3000:00:0902:25:31
7ROMEJ Aleksandra 3925CITY TRAIL TeamŁOBEZK2000:00:0901:49:58
8ROGULSKA - SŁOMIŃSKA Agnieszka 3945AGIZ/ Pszcz?łkowski TeamOLSZTYNK3000:00:0902:02:00
9PARTYKA Maja 30164 Run Team PiłaPIŁAK3000:00:1102:06:28
10PIECUCH Kinga 3160Jest moc!MSZANKAK3000:00:1102:23:17
11TUCHOŁKA Marta 3997Poco Loco ATWARSZAWAK3000:00:1101:51:55
12MOSIOŁEK Monika 3139SKARŻYSKO-KAMIENNAK3000:00:1201:36:42
13SYPNIEWSKA Hanna 3282Spartanie DzieciomGDYNIAK6000:00:1202:44:30
14GRUSZCZYŃSKA Sandra 3262Wild for the RunWARSZAWAK3000:00:1301:57:48
15JASTER Anna 3783Boot Camp PolskaWARSZAWAK3000:00:1301:48:49
16KACZOREK Beata 3332JÓZEFÓWK4000:00:1402:03:56
17TOMCZAK Agnieszka 3374BYDGOSZCZK4000:00:1401:52:38
18KOWALEWSKA Dorota 3825Spartanie DzieciomZGORZAŁEK4000:00:1402:49:10
19SNARSKA Katarzyna 4012Spartanie DzieciomHAJNÓWKAK3000:00:1402:47:59
20NAPIERAŁA Katarzyna 3150SUCHY LASK4000:00:1502:23:55
21JĘDRZEJCZYK Agnieszka 3200Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK4000:00:1502:02:02
22SZOPIŃSKA Agnieszka 3389BYDGOSZCZK3000:00:1501:52:36
23DAWID-SAWICKA Monika 3459WARSZAWAK3000:00:1502:01:28
24MAZURCZAK Anna 3938KW WarszawaWARSZAWAK2000:00:1501:59:54
25KONOPIŃSKA Agnieszka 3466Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:32
26ZAMIATOWSKA Kinga 3585Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:22
27ROGALA Magdalena 3993SOSNOWIECK3000:00:1602:25:11
28WOLAREK Marzena 4048K4000:00:1602:24:47
29PAJĄK Malwina 3024Golden Team Biegajmy RazemWARSZAWAK3000:00:1701:47:38
30MACIASZCZYK Magda 3238UKL ósemka PoliceSZCZECINK4000:00:1701:54:31
31KRÓL Grażyna 3488PRZEMYŚLK4000:00:1702:17:53
32JANKOWIAK Marta 3513Rajsport Active Anton TeamDOLSKK2000:00:1701:49:43
33ŚMIŁOWSKA Marzena 3580obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:1701:46:17
34FAJDEK Anna 3582Pełzacz NizinnyWARSZAWAK3000:00:1702:01:45
35SALACHNA-NOWAK Magdalena 3964Biegam z ABSLUBLINK3000:00:1701:47:43
36GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 3381WARSZAWAK2000:00:1802:08:26
37ŚCIUBA Aneta 3537LUBLINK2000:00:1801:45:32
38ZARĘBA Beata 3760Orange PolskaBIAŁA RAWSKAK3000:00:1802:01:22
39GIMZICKA Ewa 3774Banda i WandaPOZNAŃK3000:00:1801:53:02
40SMOŁA Angelina 3072CHRZANÓWK3000:00:1902:13:27
41MILER Lidia 3135Zabierzów BiegaZABIERZÓWK3000:00:19
42SMOŁA Ilona 3206CHRZANÓWK3000:00:1902:18:11
43RYŁKO Mariola 3650Solina TeamSOLINAK4000:00:1902:17:26
44URBAŃSKA Agnieszka 3671Lubawa KOCHA BiegaćLUBAWAK2000:00:1901:54:21
45WRÓBLEWSKA Katarzyna 3909ZAWIERCIEK3000:00:1902:01:50
46KWIECIEŃ Kamila 3478Ambitne TygrysiceŁÓDŹK4000:00:2002:08:47
47OBŁĄK Agnieszka 3735Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK3000:00:2001:58:09
48BORC Marzanna 3754AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4000:00:2002:12:59
49BARCZEWSKA Agnieszka 3919WARSZAWAK2000:00:2002:04:05
50LASOTA Edyta 3692RADOMK3000:00:2102:14:30
51RENKEL-BUCHA Ewa 3719Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2101:54:17
52KASPRZAK Beata 3123RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK4000:00:2202:43:37
53PODLASIŃSKA Paulina 3346KOBYŁKAK3000:00:2202:06:16
54KAWAŁKO Patrycja 3457Team KopećNIDZICAK4000:00:2202:01:16
55PAJĄK Karolina 3865Puszczyk BukowySZCZECINK3000:00:2202:43:41
56ZAJĄC Daria 3020RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK3000:00:2302:22:26
57SUCHOWIECKA Anna 3308Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNK3000:00:2302:18:10
58ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 3310Olsztyńskie Ustawki BiegoweDYWITYK3000:00:2302:45:35
59KOTŁOWSKA Katarzyna 3354Nowomieszczanie L.B.NOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2301:54:24
60KACZMARCZYK Urszula 3632Pro Run WrocławWROCŁAWK3000:00:2302:01:45
61KUCIŃSKA Magdalena 3694WARSZAWAK3000:00:2302:09:17
62POLISHCHUK Mariya 3045WARSZAWAK2000:00:2402:20:17
63JODKO Magda 3158GRUDZIĄDZK4000:00:2402:39:01
64SZYMAŃSKA Edyta 319912tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK2000:00:2402:01:19
65GRANICA Dani 3303Virtual Runner ClubCIESZYNK4000:00:2402:35:11
66MATUSIAK Małgorzata 3342MILANÓWEKK2000:00:2402:06:43
67LIS Anna 3658Od Grubasa do UltrasaKIELCEK3000:00:2402:01:20
68ZAJDEL Karolina 4056AZS KrakówNIEBOCKOK2000:00:2401:53:30
69MAZUREK Katarzyna 3054Sklep Biegacza Lublin / LSBLUBLINK4000:00:2502:21:16
70KUFEL Magdalena 3191ŚWIEKATOWOK2000:00:2501:59:50
71KONOPKA Anna 3322GDAŃSKK3000:00:2502:14:36
72ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK Natalia 337012tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:2501:59:50
73GNIOT Joanna 3563Diabełkowa AśGRUDZIĄDZK4000:00:2502:27:07
74SZUMSKA Anna 3974WROCŁAWK2000:00:2502:01:28
75WAWRZYNIAK Zofia 3091Kobiety biegająPOZNAŃK3000:00:2602:03:35
76ZYCH Anna 3098LUBLINK4000:00:2602:21:16
77LENKOWSKA Adrianna 3164BIEGAM BO NIE LUBIĘPOZNAŃK2000:00:2602:03:36
78CICHECKA Anna 3421GRUDZIADZK4000:00:2602:30:49
79MIKRUT Małgorzata 3450GRUDZIĄDZK4000:00:2602:17:55
80BUNK Daria 3713GRUDZIĄDZK3000:00:2602:04:11
81JATA Marta 3746WW TeamLUBLINK3000:00:2602:21:15
82SALA Edyta 3979OLSZTYNK4000:00:2602:11:33
83JAZ Małgorzata 3048KM TEAMMIESZKOWICEK4000:00:2702:10:07
84BICZKOWSKA Magdalena 3175Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:2702:16:50
85KASPRZAK Magdalena 3226Run Expert LejdisMIERZYNK4000:00:2703:19:41
86ZALEWSKA Marta 3416Żórawski TeamWARSZAWAK2000:00:2702:02:08
87GOLAS Grażyna 3520Tri LadiesGDYNIAK4000:00:2701:46:11
88SKRZYPCZAK Marta 3227Run Expert LejdisSZZCZECINK3000:00:2803:19:55
89MAZUR Klaudia 3507MAZUR FAMILYLUBLINK2000:00:2802:51:16
90BEDNARCZYK Paulina 3832MadRabbitJÓZEFOSŁAWK3000:00:2801:56:25
91ŚLUSARCZYK-BARAN Magdalena 3937KRAKÓWK3000:00:2802:00:53
92KORPAK Marta 3246Team MotivatoWARSZAWAK3000:00:2902:06:17
93MAJ Anna 3251KIELCEK4000:00:2902:13:06
94MERCIK Marta 3252WARSZAWAK3000:00:2902:10:14
95CZERNIAK Anna 3317Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK2000:00:2902:02:12
96RACZKOWSKA Beata 3375KielceKIELCEK4000:00:2902:17:13
97MAZUR Beata 3501MAZUR FAMILYLUBLINK4000:00:2902:51:15
98KOWALEWSKA Katarzyna 3600LUBLINK3000:00:2902:24:27
99GAJOS Anna 3606LUBLINK4000:00:2902:24:27
100SOCHA Katarzyna 3710Czasem biegamKIELCEK3000:00:2901:50:29
101DOMARADZKA Violetta 3831K3000:00:2902:00:32
102POTYKANOWICZ Aleksandra 3996Smashing pĄpkinsZIELONKAK3000:00:2902:15:52
103MATICH Karolina 3245WARSZAWAK3000:00:3002:06:17
104WOCH Ewelina 3541LUBLINK2000:00:3002:17:09
105PAJĄCZEK Dominika 3853TYCHYK3000:00:3002:11:07
106KULIS Aleksandra 3394WARSZAWAK3000:00:3102:03:33
107BRONOWICKA Dorota 3510WAŁBRZYCHK2000:00:3102:20:18
108JACH-BALICKA Aleksandra 4027WIELICZKAK3000:00:3102:11:24
109BRUDNICKA Kamila 3596SOSNOWIECK2000:00:3202:09:25
110SOŁTYSIK Anna 3643Night RunnersNOWY SĄCZK2000:00:3202:10:15
111GRUMBIANIN Paulina 3948PRUSZKÓWK4000:00:3202:09:15
112ZAWAL Patrycja 3038WARSZAWAK3000:00:3302:40:32
113SADOWIŃSKA Adriana 3167Pokojowy PatrolKRAKÓWK4000:00:3302:46:34
114MARONOEL Katarzyna 3230Silesia Running Team / Festiwal BiegówBYTOMK3000:00:3302:44:31
115ROBAK Marlena 3433albatrosyWARSZAWAK2000:00:3302:18:42
116PIĘTKA Marta 3278WARSZAWAK3000:00:3401:50:14
117WYLEŻAŁEK Alina 3943GLIWICEK3000:00:3401:50:21
118FIDALI Beata 3986ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:3402:19:45
119WALASZCZYK Anna 3995GLIWICEK3000:00:3401:55:09
120ADAMCZYK Julia 307512tri.plWARSZAWAK2000:00:3501:58:41
121FABISIAK Ewa 3131Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:00:3502:06:26
122PALEWICZ Renata 3451WARSZAWAK3000:00:3502:06:49
123ŻAKIEWICZ Magdalena 3482AUGUSTOWK2000:00:3502:15:44
124NIEMIRO Dominika 3512Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK3000:00:3501:45:49
125SZWEDA-LEWANDOWSKA Zofia 3770WARSZAWAK3000:00:3502:30:21
126DOMISZEWSKA Maria 3846USTRZYKI DOLNEK5000:00:3501:44:49
127JAŁOWIEC Agnieszka 4020OLKUSZK3000:00:3502:19:51
128SEREDYN Aldona 3329WARSZAWAK3000:00:3601:57:41
129SZUMIGAJ Alicja 3518WARSZAWAK3000:00:3601:52:41
130JAGIELSKA Magdalena 3551NBG KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3602:06:23
131KLADZIŃSKA Anna 3619POZNAŃK2000:00:3602:12:11
132KUCHKO Irena 3809GŁOGÓW MŁP.K4000:00:3602:11:29
133BARTŁOMIEJSKA Urszula 3918WARSZAWAK3000:00:3602:04:35
134KRAUZA-DERKOWSKA Joanna 3385NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK4000:00:3702:14:42
135SARNOWSKA Martyna 3503Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK2000:00:3702:24:12
136KIEŁTYKA Karolina 3672Husaria Race TeamMODLNICAK3000:00:3702:16:34
137IDZIAK Magdalena 3675Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKK3000:00:3702:24:13
138CAŁKA Agnieszka 3793Radzymin Run TeamRADZYMINK3000:00:3702:12:44
139WIKTOREK Jadwiga 3873Łódź Running TeamŁÓDŹK6000:00:3702:28:58
140KAŁUŻNA Aneta 3362WARSZAWAK3000:00:3802:16:38
141BUKIEL Justyna 3785mapa-turystyczna.plKRAKÓWK3000:00:3801:48:09
142MIŁOSZ Maria 3170BRWINÓWK2000:00:3902:49:50
143RONKOWSKA Małgorzata 3660WARSZAWAK2000:00:3901:55:30
144KUKLINSKA Joanna 3985LUBINK4000:00:3902:46:00
145ŁAGOWSKA Magdalena 3028Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWK2000:00:4002:24:17
146TOMASZEWSKA Magda 3398LUBLINK3000:00:4002:34:30
147SABATOWSKA Magda 3410GLIWICEK4000:00:4002:42:11
148ADAMCZYK Edyta 3500LIMANOWAK3000:00:4002:15:14
149TRZCIŃSKA Jolanta 3914Tup TuśOTWOCKK3000:00:4002:24:18
150DYKTYŃSKA Agnieszka 4046GLIWICEK3000:00:4002:10:54
151STARZYŃSKA Marta 3509Perfect Runner LublinLUBLINK4000:00:4102:30:31
152BINIAŚ -PASTUSIAK Anna 3067NIEMCEK3000:00:4202:39:22
153ARKUSZYŃSKA Beata 3335TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK4000:00:4302:08:26
154POŁCZYŃSKA Zuzanna 3440TakBiegamyPOZNAŃK2000:00:4402:13:18
155KURAS- SMOLNIK Magdalena 3597sieradzbiega.plCHOJNEK3000:00:4402:25:19
156PLICHTA Karolina 4035WarszawaWARSZAWAK2000:00:4402:15:28
157ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3080Orange PolskaLUBLINK3000:00:4502:38:53
158SANKOWSKA Anna 3181WARSZAWAK2000:00:4502:43:25
159LASKOWSKA Maja 3231Runnersclub.plŻYRARDÓWK3000:00:4502:30:50
160RYNKOWSKA Katarzyna 3506WARSZAWAK4000:00:4502:27:59
161MĄCZKA Krystyna 3003OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:4602:39:27
162KORNICKA Dorota 3044Orange PolskaLUBLINK3000:00:4602:37:14
163GADOMSKA Martyna 3058brakWARSZAWAK3000:00:4602:43:23
164WALENTYNOWICZ Marzena 3178WARSZAWAK3000:00:4602:30:00
165MROZOWSKA Magdalena 3247Marzę o RzeźnikuWARSZAWAK4000:00:4602:08:03
166RYNKOWSKA Magdalena 3469WARSZAWAK4000:00:4602:27:58
167GADOMSKA Anna 3034PZU Sport TeamWARSZAWAK3000:00:4702:17:31
168GARGAS-MARUT Małgorzata 3288PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4000:00:4702:17:30
169CHOJNOWSKA Monika 3338Runnersclub Warszawa/Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK2000:00:4702:49:02
170WEŁPA Katarzyna 3786WARSZAWAK4000:00:4702:28:33
171KUJAWSKA Małgorzata 3787WARSZAWAK3000:00:4702:11:13
172JASIŃSKA Justyna 3147Koteł TeamKAMIONNAK2000:00:4802:17:38
173KOSTRZEWA Elwira 3401PZU Sport TeamWARSZAWAK4000:00:4802:33:41
174TKACZYK Jolanta 3456LUBLINK4000:00:4802:17:28
175GIEDROJC Iwona 3629PZU Sport TeamOPOLEK3000:00:4802:24:58
176SŁOBODA Elżbieta 3032K3000:00:4902:03:39
177CIURZYNSKA Zuzanna 3409RK AthleticsWARSZAWAK3000:00:4902:25:21
178BUJAKIEWICZ Marta 3547obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:4902:17:45
179JURAŚ-KMIEĆ Marzena 3741LUBLINK4000:00:4902:16:32
180DREWNIK Małgorzata 3343Obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:5002:22:23
181ROSIAK Agnieszka 3697IMPRUSZKÓWK3000:00:5002:59:25
182KWIECIŃSKA Izabela 3928PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK2000:00:5002:04:02
183SŁOWIŃSKA Karolina 3022IMPRUSZKÓWK3000:00:5102:51:07
184KUREK Aleksandra 3095IMKRAKÓWK2000:00:5102:25:29
185JANAS Edyta 3112IMOWCZARNIAK4000:00:5102:59:23
186WITKOWSKA Anna 3407SKĘPEK3000:00:5102:12:45
187KASZYCKA Renata 3519USTRZYKI DOLNEK4000:00:5102:03:18
188ROSIEK Anna 3921Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:5102:32:26
189NOWOTARSKA Anita 3498Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK4000:00:5202:08:54
190HANDERMANDER Agnieszka 3573USTRZYKI DOLNEK3000:00:5202:07:05
191GOŁĘBIOWSKA Barbara 3598CHEŁM BIEGACHEŁMK4000:00:5202:15:13
192KAJAK Anna 3738Truchtacz.plWARSZAWAK2000:00:5202:47:16
193KRAKOWSKA - TWORZYDŁO Katarzyna 3529Night Runners KrakówKRAKÓWK4000:00:5302:40:22
194KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 3592KATOWICEK3000:00:5302:15:33
195ŁOSIEWICZ Anna 3662Morenka TeamBOJANOK3000:00:5302:32:28
196WRÓBLEWSKA Katarzyna 3467CHORZÓWK3000:00:5402:09:30
197DZIERWA Sylwia 4009BRODŁAK2000:00:5402:01:10
198ELTANBOULI-JABŁOŃSKA Iwona 3004National Geographic PolskaWARSZAWAK4000:00:5502:15:21
199LACHOWICZ Julia 3005National Geographic PolskaWARSZAWAKobiety00:00:5502:13:55
200GORGOL Renata 3515Run BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:5602:36:35
201WASILEWSKA Iwona 3840Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
202GÓRSKA Justyna 3841Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
203KONIK Sylwia 3591Konik TeamGLIWICEK4000:00:5702:14:14
204GRZYBOWSKA Wiktoria 3605WĄBRZEŹNOK2000:00:5702:27:02
205ODOLIŃSKA Agnieszka 3050Brzozowski TeamOSTRÓDAK4000:00:5802:16:19
206KADŁUBICKA Dorota 3339NOWY SĄCZK3000:00:5802:08:26
207LEŚNIAK-POPEI Marta 3848K4000:00:5902:03:48
208KAYYALI Mira 4028WARSZAWAK2000:00:5902:29:50
209BARCZAK Sylwia 4032Perfect Runner LublinLUBLINK3000:00:5902:36:44
210BAUMANN-POPCZYK Anna 3311WARSZAWAK3000:01:0002:39:08
211BARANOWSKA-KUŹMA Monika 3561SIEDLCEK4000:01:0002:45:03
212PRANDZIOCH Karolina 3908KRAKÓWK3000:01:0002:23:51
213JAKUBOWSKA Natalia 3958WARSZAWAK3000:01:0002:04:35
214KASZYCKA Dorota 4004wkurw_teamDUBIECKOK2000:01:0002:05:44
215MINIUR Małgorzata 3152BiegnęKIELCEK4000:01:0102:30:39
216NOSAL Hanna 3214BiegnęKIELCEK3000:01:0102:30:39
217SZKUTA Adrianna 3221NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLK3000:01:0102:29:43
218RADECKA Alicja 3393TORUŃK3000:01:0102:14:42
219ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 4015GDAŃSKK4000:01:0102:18:40
220JANICZEK Martyna 3685KRAKÓWK3000:01:0202:14:10
221ZAGROBELNA Magdalena 3826Drużyna SzpikuWROCŁAWK3000:01:0203:18:14
222STANOSZEK Agnieszka 3886Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0202:15:28
223PLAZE Olga 3205Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0302:16:31
224TWARDOSZ Maja 3566RUDA ŚLĄSKAK4000:01:0302:39:29
225RACZYŃSKA Małgorzata 3885Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0302:16:01
226WYSZYŃSKA Małgorzata 4017SKĘPEK5000:01:0302:47:04
227SZNABEL Alina 30194 Run Team PiłaPIŁAK6000:01:0402:31:46
228POPŁAWSKA Katarzyna 3483Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAK4000:01:0402:10:27
229NAWROCKA Natalia 3528KATOWICEK3000:01:0402:27:55
230ŚWITALSKA Jowita 3892NIGHT RUNNERSKRAKÓWK3000:01:0401:56:53
231GÓRSKA-KORBA Ewa 40594Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:31:47
232ZAWADZKA Marzena 40604Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:32:32
233LUKOWIEC Dagmara 3237Krzywda TeamEDINBURGHK3000:01:0502:14:25
234MILDNER Jolanta 3387Bank Spółdzielczy Jastrzębie ZdrójJASTRZĘBIE- ZDRÓJK4000:01:0502:26:08
235KUKAWSKA Joanna 3893RK AthleticsWARSZAWAK5000:01:0502:24:56
236STAWIŃSKA Zuzanna 3161WARSZAWAK3000:01:0602:21:18
237BASIŃSKA Anna 3552Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0602:15:11
238KAMIŃSKA Jolanta 377712tri.plMARKIK2000:01:0601:50:22
239POSIŁA Joanna 3856Polska62-050K3000:01:0602:35:08
240CZEPIEC Agata 3292KRAKÓWK3000:01:0702:34:55
241INDYKA Kornelia 3331Night RunnersTROJANOWICEK2000:01:0702:12:06
242KOT Klaudia 3661Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0701:58:23
243FUKS Wiktoria 3749SANOKK2000:01:0702:12:29
244HRYŃ Agata 3611night runnersKRAKÓWK3000:01:0802:22:59
245PĘKALA Magda 3652Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0801:58:44
246JENDRYSIK Kinga 3988Night Runners GliwiceTOSZEKK3000:01:0802:07:20
247KIEŁBOWICZ Aneta 3326SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:22:38
248SZYMANEK Anna 3472Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:0902:05:28
249KIJOWSKA Małgorzata 3493Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0902:31:03
250PREJS Beata Marta 3544Night RunnersSIEMIANOWICEK3000:01:0902:18:01
251MALCZEWSKA Anna 3621SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:32:35
252PASECKA Sylwia 3920GLIWICEK4000:01:0902:01:28
253WIELECHOWSKA Magdalena 3272Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:1002:05:27
254CIUBA Patrycja 3458Naprzód MłocinyWARSZAWAK2000:01:1002:09:09
255KALBARCZYK Beata 3124OrangeOTWOCKK4000:01:1102:19:22
256NORKOWSKA Aleksandra 3106OrangeWARSZAWAK3000:01:1102:15:26
257DOPIERAŁA Kinga 3113WARSZAWAK2000:01:1102:17:48
258SZACHNOWSKA Justyna 3210AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:39:06
259GAJEWSKA Katarzyna 3657AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:26:15
260GRĘZIAK Magdalena 3799Białostocka Sekta BiegaczySIEDLCEK2000:01:1102:05:58
261LIPIŃSKA Żaneta 3748AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIADZK4000:01:1202:39:11
262WÓJCIK Renata 3879LUBLINK3000:01:1202:07:48
263FURMAN Agnieszka 3053KRAKÓWK3000:01:1302:41:38
264LEMIESZKA Marta 3097Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK2000:01:1302:02:00
265OGÓREK Monika 3234WARSZAWAK2000:01:1302:26:38
266NAGAŃSKA-PILAK Małgorzata 3293WROCŁAWK5000:01:1302:40:21
267KUNA Katarzyna 3641Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:01:1302:53:35
268TANJGA Konstancja 3691PLL LOTWARSZAWAK3000:01:1302:32:07
269BRZEZIŃSKA Teresa 3049Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:30
269GABRYŚ Jolanta 3102Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:31
271KOSMALA Iwona 3298WARSZAWAK2000:01:1402:26:37
272ŚNIATAŁA Natalia 3494POZNAŃK2000:01:1402:19:16
273BARTKOWIAK Anna 3495POZNAŃK2000:01:1402:19:15
274MAJOR Sandra 3725WARSZAWAK2000:01:1402:29:40
275PAUL Violetta 4024Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:29:14
276KOCÓJ Dominika 3163Night Runner's GliwiceZABRZEK2000:01:1502:18:23
277ZIEMLEWSKA Ewa 3667LUBLINK3000:01:1502:06:51
278CZAWA Aneta 3859LESKOK4000:01:1502:26:24
279SĘKOWSKA Dorota 4041Stowarzyszenie Maraton LubelskiLUBLINK3000:01:1502:48:23
280BEZKOROWAJNY Joanna 3413SIEPRAWK2000:01:1602:16:24
281NIZIOŁEK Gabriela 3744Damy radeZABORZEK3000:01:1602:36:56
282SKARUZ Anna 3031WARSZAWAK3000:01:1702:14:42
283ROGÓŻ Elżbieta 3449ProRunning.plWARSZAWAK3000:01:1702:22:27
284KOZŁOWSKA Anna 3571Vege RunnersKAMIEŃ KRAJEŃSKIK2000:01:1702:33:03
285DYKMAN Małgorzata 3804Pilates PowerRZESZÓWK2000:01:1702:36:41
286KOWALSKA Justyna 3863Stowarzyszenie Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK3000:01:1702:21:00
287GŁĘBOCKA Marta 4018e-przemek.plBRWINÓWK4000:01:1702:01:15
288RATKA Roma 3056Calypso PiłaKACZORYK3000:01:1802:38:19
289SZCZEPANIAK Lucyna 3100Calypso PiłaPIŁAK4000:01:1802:49:16
290SIERAKOWSKA Małgorzata 3085CalypsoPIŁAK5000:01:1802:38:19
291BAZIUK Aneta 3204Calypso PiłaPIŁAK3000:01:1802:31:50
292KOZŁOWSKA Joanna 315312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:01:1902:23:30
293GULBINOWICZ Ewelina 3604WARSZAWAK3000:01:1902:13:52
294HORBACZ Hanna 3702POZNAŃK3000:01:1902:18:36
295OKAPIEC Aleksandra 3708AXA Running TeamWARSZAWAK3000:01:1902:25:49
296DOBRZYŃSKA Daria 3849BBLRZESZÓWK3000:01:1902:18:03
297GAC-KARELUS Katarzyna 3850Nowosarzyńska Grupa BiegowaNOWOSARZYNAK3000:01:1902:31:13
298PYŻYŃSKA-WÓJTOWICZ Marta 4031Drużyna Szpiku / kobietybiegaja.plPOZNAŃK3000:01:1902:18:36
299MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia 3208Smaruj na trening TeamGDAŃSKK3000:01:2002:21:11
300MATAREWICZ-WIAK Maryna 3223TasowanieWARSZAWAK3000:01:2002:21:15
301MAJOS Małgorzata 3991SZCZECINK4000:01:2002:28:49
302MATOGA Lucyna 3429SIEPRAWK4000:01:2102:31:41
303JĘDRYS Marta 3554BBM Kielce/ ZabieganiKIELCEK3000:01:2102:30:34
304SADZA Adrianna 3689KIELCEK3000:01:2102:35:23
305ŁUKASZEWSKA Anna 3992PRZECLAWK4000:01:2102:26:48
306MAREK Magdalena 3769KRAKÓWK4000:01:2202:23:58
307LACHTERA Karolina 3866KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:27:05
308DOMAGAŁA Joanna 3867KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:14:35
309KUCAB - KLICH Katarzyna 3653OLKUSZK3000:01:2302:26:58
310SAMOJLUK ŚLUSARSKA Bożena 3714WARSZAWAK5000:01:2302:17:08
311GĄSIOROWSKA Dorota 3078WarszawaWARSZAWAK4000:01:2402:40:21
312WIŚNIEWSKA Ewela 3327TrenerBiegania.plWARSZAWAK3000:01:2402:51:57
313MALEC Barbara 3373LUBLINK5000:01:2402:31:05
314KLISZ Agnieszka 3595Crossfit LublinLUBLINK3000:01:2402:31:55
315DOWLASZEWICZ Małgorzata 3764WROCŁAWK3000:01:2402:32:00
316BANASZEK Dominika 3924biegusiem.plWARSZAWAK3000:01:2402:13:04
317ZIÓŁEK Teresa 4042Banda GrudniaJACKÓWK5000:01:2402:38:36
318WIECZOREK Aleksandra 3186MokoBiegaczeWARSZAWAK2000:01:2502:26:16
319SALONI-SADOWSKA Maria 3553ObozyBiegowe.plWARSZAWAK4000:01:2502:25:43
320STĘPKOWSKA Berta 3307LUBLINK3000:01:2602:27:23
321TURCZANIK Aneta 3411ZAMOŚĆK4000:01:2602:33:23
322PIKOR Agata 3427PolskaZAMOŚĆK4000:01:2602:33:21
323MICHALSKA Anna 3687WARSZAWAK5000:01:2602:25:45
324PIOTROWSKA Urszula 3726GARWOLINK3000:01:2602:44:41
325SZYSZKA Monika 3975Truchtacz.plGARWOLINK4000:01:2602:44:41
326CHAŁUPA Ola 3060Klub Biegacza GochBYTÓWK4000:01:2703:02:28
327BOBROWICZ Małgorzata 3782ACCEWTUREŁÓDŹK3000:01:2702:16:32
328BIELICKA Daria 3477Night RunnersKRAKÓWK2000:01:2802:23:29
329GŁADYSZ Urszula 3836SANOKK2000:01:2802:31:08
330GŁADYSZ Agnieszka 3947SANOKK2000:01:2802:31:08
331MAZUR Katarzyna 3224Night RunnersNIEPOLOMICEK3000:01:2902:23:27
332SIENIAWSKA Karolina 3645PURDAK3000:01:2902:22:15
333SZLOSER Anna 3680Mamy ruszamyWARSZAWAK3000:01:2902:13:41
334CIECIERA Aneta 3955przelajowiec.plWARSZAWAK4000:01:2902:37:25
335SAMBORSKA Anna 3250ULKS LipinkiLIPINKIK4000:01:3002:12:57
336MOŻDŻONEK Anna 3294WARSZAWAK3000:01:3002:30:26
337SACZUK Joanna 3218JÓZEFÓWK2000:01:3102:37:49
338MICHALSKA Agnieszka 3557OSTRÓW WIELKOPOLSKIK3000:01:3102:04:41
339MARCOL Dominika 3716RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKK2000:01:3102:28:04
340POLAK Michalina 3051OPOLEK2000:01:3202:25:22
341BORKOWSKA Ewa 3681ZŁOTÓWK6000:01:3303:17:43
342CHABROWSKA Anita 3684MUVment MARKETINGZIELONKI PARCELAK3000:01:3302:16:46
343PAWŁOWICZ Dorota 3767Kuźnia triathlonuWARSZAWAK3000:01:3402:23:20
344JAWOROWICZ Dobrochna 3378Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK4000:01:3502:21:47
345PYZEL Agnieszka 3923K4000:01:3602:14:29
346WĄSOWSKA Jagoda 4039K5000:01:3602:21:45
347CHACIŃSKA Marta 3261Dzikie grubasyKOSZALINK3000:01:3702:39:20
348BARTOSIEWICZ Daria 3336Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
349NOWAK Katarzyna 3610Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
350NIERADKA Katarzyna 3858WROCŁAWK3000:01:3702:23:07
351SOZYNSKA Edyta 3399WROCLAWK4000:01:3802:42:19
352SKRZYNIARZ Luiza 3074WROCŁAWK5000:01:3902:54:02
353KALINOWSKA Dorota 3638WARSZAWAK3000:01:3902:10:13
354JANICKA Aneta 3486Pro-Run WrocławWROCŁAWK4000:01:4002:36:58
355BALCERZAK Krysia 3202PIASECZNOK5000:01:4102:42:20
356ZABŁOCKA Magdalena 3720Pamiętnik Biegającej DziewczynyPOZNAŃK3000:01:4102:29:21
357LISSEWSKA Konstancja 3722rewor.wordpress.comPOZNAŃK3000:01:4102:29:23
358WRÓBLEWSKA Joanna 3904OTK RzeźnikWARSZAWAK6000:01:4202:39:38
359SOSZYŃSKA Małgorzata 3242CzłapaczeWARSZAWAK5000:01:4402:28:16
360DRWIĘGA Beata 3704SANOKK4000:01:4502:14:38
361SZOŁTYSEK Beata 3546K4000:02:2602:40:23
Niesklasyfikowani
KOCZUŁA Justyna 3273KĘDZIERZYN-KOŹLEK30DNF DNF
MARCINCZAK Anna 3333PLEWISKAK30DNF DNF
PÓŁTORAK Katarzyna 3497WARSZAWAK30DNF DNF
HOLOVIN Hanna 3290BARCZEWKOK40DNF DNF
KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 3464ObozyBiegowe.plWARSZAWAK30DNF DNF
MICHALSKA Anna 3778STRAWCZYNK30DNF DNF
CZARNECKA Jolanta 3648GLINAK40DNF03:06:52 DNF
SKOCZYLAS Małgorzata 3229WIĄZOWNAK40DNF03:07:14 DNF
JANICKA Katarzyna 3801WARSZAWA (PRAGA PŁN)K30DNF03:16:11 DNF
MIŚKIEWICZ Magdalena 3499Cityrulers SzczecinSZCZECINK30DNF DNF
Znaleziono 371 wynik(ów)