BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1MAJER Ewa 4010Solgar.plDOBCZYCEK3000:00:0001:30:02
2GRZYWACZEWSKA Justyna 3929CITY TRAIL TeamLUBLINK2000:00:0701:32:31
3WINIARSKA Katarzyna 3484Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza TeamPRZEMYSLK3000:00:0701:33:00
4MOSIOŁEK Monika 3139SKARŻYSKO-KAMIENNAK3000:00:1201:36:42
5DOMISZEWSKA Maria 3846USTRZYKI DOLNEK5000:00:3501:44:49
6ŚCIUBA Aneta 3537LUBLINK2000:00:1801:45:32
7NIEMIRO Dominika 3512Jagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK3000:00:3501:45:49
8GOLAS Grażyna 3520Tri LadiesGDYNIAK4000:00:2701:46:11
9ŚMIŁOWSKA Marzena 3580obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:1701:46:17
10PAJĄK Malwina 3024Golden Team Biegajmy RazemWARSZAWAK3000:00:1701:47:38
11SALACHNA-NOWAK Magdalena 3964Biegam z ABSLUBLINK3000:00:1701:47:43
12BUKIEL Justyna 3785mapa-turystyczna.plKRAKÓWK3000:00:3801:48:09
13JASTER Anna 3783Boot Camp PolskaWARSZAWAK3000:00:1301:48:49
14JANKOWIAK Marta 3513Rajsport Active Anton TeamDOLSKK2000:00:1701:49:43
15ROMEJ Aleksandra 3925CITY TRAIL TeamŁOBEZK2000:00:0901:49:58
16PIĘTKA Marta 3278WARSZAWAK3000:00:3401:50:14
17WYLEŻAŁEK Alina 3943GLIWICEK3000:00:3401:50:21
18KAMIŃSKA Jolanta 377712tri.plMARKIK2000:01:0601:50:22
19SOCHA Katarzyna 3710Czasem biegamKIELCEK3000:00:2901:50:29
20TUCHOŁKA Marta 3997Poco Loco ATWARSZAWAK3000:00:1101:51:55
21SZOPIŃSKA Agnieszka 3389BYDGOSZCZK3000:00:1501:52:36
22TOMCZAK Agnieszka 3374BYDGOSZCZK4000:00:1401:52:38
23SZUMIGAJ Alicja 3518WARSZAWAK3000:00:3601:52:41
24GIMZICKA Ewa 3774Banda i WandaPOZNAŃK3000:00:1801:53:02
25ZAJDEL Karolina 4056AZS KrakówNIEBOCKOK2000:00:2401:53:30
26RENKEL-BUCHA Ewa 3719Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2101:54:17
27URBAŃSKA Agnieszka 3671Lubawa KOCHA BiegaćLUBAWAK2000:00:1901:54:21
28KOTŁOWSKA Katarzyna 3354Nowomieszczanie L.B.NOWE MIASTO LUBAWSKIEK3000:00:2301:54:24
29MACIASZCZYK Magda 3238UKL ósemka PoliceSZCZECINK4000:00:1701:54:31
30WIECZOREK Ola 3615WALCEK2000:00:0701:55:01
31WALASZCZYK Anna 3995GLIWICEK3000:00:3401:55:09
32RONKOWSKA Małgorzata 3660WARSZAWAK2000:00:3901:55:30
33BEDNARCZYK Paulina 3832MadRabbitJÓZEFOSŁAWK3000:00:2801:56:25
34ŚWITALSKA Jowita 3892NIGHT RUNNERSKRAKÓWK3000:01:0401:56:53
35SEREDYN Aldona 3329WARSZAWAK3000:00:3601:57:41
36LIGĘZA - CHYŁEK Irmina 3905NIEGOWONICEK3000:00:0001:57:47
37GRUSZCZYŃSKA Sandra 3262Wild for the RunWARSZAWAK3000:00:1301:57:48
38OBŁĄK Agnieszka 3735Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKIELCEK3000:00:2001:58:09
39KOT Klaudia 3661Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0701:58:23
40ADAMCZYK Julia 307512tri.plWARSZAWAK2000:00:3501:58:41
41PĘKALA Magda 3652Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0801:58:44
42KUFEL Magdalena 3191ŚWIEKATOWOK2000:00:2501:59:50
43ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK Natalia 337012tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:2501:59:50
44MAZURCZAK Anna 3938KW WarszawaWARSZAWAK2000:00:1501:59:54
45DOMARADZKA Violetta 3831K3000:00:2902:00:32
46ŚLUSARCZYK-BARAN Magdalena 3937KRAKÓWK3000:00:2802:00:53
47DZIERWA Sylwia 4009BRODŁAK2000:00:5402:01:10
48GŁĘBOCKA Marta 4018e-przemek.plBRWINÓWK4000:01:1702:01:15
49KAWAŁKO Patrycja 3457Team KopećNIDZICAK4000:00:2202:01:16
50SZYMAŃSKA Edyta 319912tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK2000:00:2402:01:19
51LIS Anna 3658Od Grubasa do UltrasaKIELCEK3000:00:2402:01:20
52ZARĘBA Beata 3760Orange PolskaBIAŁA RAWSKAK3000:00:1802:01:22
53DAWID-SAWICKA Monika 3459WARSZAWAK3000:00:1502:01:28
54SZUMSKA Anna 3974WROCŁAWK2000:00:2502:01:28
55PASECKA Sylwia 3920GLIWICEK4000:01:0902:01:28
56FAJDEK Anna 3582Pełzacz NizinnyWARSZAWAK3000:00:1702:01:45
57KACZMARCZYK Urszula 3632Pro Run WrocławWROCŁAWK3000:00:2302:01:45
58WRÓBLEWSKA Katarzyna 3909ZAWIERCIEK3000:00:1902:01:50
59ROGULSKA - SŁOMIŃSKA Agnieszka 3945AGIZ/ Pszcz?łkowski TeamOLSZTYNK3000:00:0902:02:00
60LEMIESZKA Marta 3097Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK2000:01:1302:02:00
61JĘDRZEJCZYK Agnieszka 3200Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK4000:00:1502:02:02
62ZALEWSKA Marta 3416Żórawski TeamWARSZAWAK2000:00:2702:02:08
63CZERNIAK Anna 3317Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWK2000:00:2902:02:12
64WASILEWSKA Iwona 3840Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
65GÓRSKA Justyna 3841Na Maxa TeamWARSZAWAK3000:00:5602:02:19
66KASZYCKA Renata 3519USTRZYKI DOLNEK4000:00:5102:03:18
67KULIS Aleksandra 3394WARSZAWAK3000:00:3102:03:33
68WAWRZYNIAK Zofia 3091Kobiety biegająPOZNAŃK3000:00:2602:03:35
69LENKOWSKA Adrianna 3164BIEGAM BO NIE LUBIĘPOZNAŃK2000:00:2602:03:36
70SŁOBODA Elżbieta 3032K3000:00:4902:03:39
71LEŚNIAK-POPEI Marta 3848K4000:00:5902:03:48
72KACZOREK Beata 3332JÓZEFÓWK4000:00:1402:03:56
73KWIECIŃSKA Izabela 3928PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK2000:00:5002:04:02
74BARCZEWSKA Agnieszka 3919WARSZAWAK2000:00:2002:04:05
75BUNK Daria 3713GRUDZIĄDZK3000:00:2602:04:11
76BARTŁOMIEJSKA Urszula 3918WARSZAWAK3000:00:3602:04:35
77JAKUBOWSKA Natalia 3958WARSZAWAK3000:01:0002:04:35
78MICHALSKA Agnieszka 3557OSTRÓW WIELKOPOLSKIK3000:01:3102:04:41
79WIELECHOWSKA Magdalena 3272Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:1002:05:27
80SZYMANEK Anna 3472Naprzód MłocinyWARSZAWAK3000:01:0902:05:28
81KASZYCKA Dorota 4004wkurw_teamDUBIECKOK2000:01:0002:05:44
82GRĘZIAK Magdalena 3799Białostocka Sekta BiegaczySIEDLCEK2000:01:1102:05:58
83PODLASIŃSKA Paulina 3346KOBYŁKAK3000:00:2202:06:16
84KORPAK Marta 3246Team MotivatoWARSZAWAK3000:00:2902:06:17
85MATICH Karolina 3245WARSZAWAK3000:00:3002:06:17
86JAGIELSKA Magdalena 3551NBG KłobuckKŁOBUCKK3000:00:3602:06:23
87FABISIAK Ewa 3131Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:00:3502:06:26
88PARTYKA Maja 30164 Run Team PiłaPIŁAK3000:00:1102:06:28
89MATUSIAK Małgorzata 3342MILANÓWEKK2000:00:2402:06:43
90PALEWICZ Renata 3451WARSZAWAK3000:00:3502:06:49
91ZIEMLEWSKA Ewa 3667LUBLINK3000:01:1502:06:51
92HANDERMANDER Agnieszka 3573USTRZYKI DOLNEK3000:00:5202:07:05
93JENDRYSIK Kinga 3988Night Runners GliwiceTOSZEKK3000:01:0802:07:20
94WÓJCIK Renata 3879LUBLINK3000:01:1202:07:48
95MROZOWSKA Magdalena 3247Marzę o RzeźnikuWARSZAWAK4000:00:4602:08:03
96GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 3381WARSZAWAK2000:00:1802:08:26
97ARKUSZYŃSKA Beata 3335TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK4000:00:4302:08:26
98KADŁUBICKA Dorota 3339NOWY SĄCZK3000:00:5802:08:26
99KWIECIEŃ Kamila 3478Ambitne TygrysiceŁÓDŹK4000:00:2002:08:47
100NOWOTARSKA Anita 3498Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK4000:00:5202:08:54
101CIUBA Patrycja 3458Naprzód MłocinyWARSZAWAK2000:01:1002:09:09
102GRUMBIANIN Paulina 3948PRUSZKÓWK4000:00:3202:09:15
103KUCIŃSKA Magdalena 3694WARSZAWAK3000:00:2302:09:17
104BRUDNICKA Kamila 3596SOSNOWIECK2000:00:3202:09:25
105WRÓBLEWSKA Katarzyna 3467CHORZÓWK3000:00:5402:09:30
106JAZ Małgorzata 3048KM TEAMMIESZKOWICEK4000:00:2702:10:07
107KALINOWSKA Dorota 3638WARSZAWAK3000:01:3902:10:13
108MERCIK Marta 3252WARSZAWAK3000:00:2902:10:14
109SOŁTYSIK Anna 3643Night RunnersNOWY SĄCZK2000:00:3202:10:15
110POPŁAWSKA Katarzyna 3483Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAK4000:01:0402:10:27
111DYKTYŃSKA Agnieszka 4046GLIWICEK3000:00:4002:10:54
112PAJĄCZEK Dominika 3853TYCHYK3000:00:3002:11:07
113KUJAWSKA Małgorzata 3787WARSZAWAK3000:00:4702:11:13
114JACH-BALICKA Aleksandra 4027WIELICZKAK3000:00:3102:11:24
115KUCHKO Irena 3809GŁOGÓW MŁP.K4000:00:3602:11:29
116SALA Edyta 3979OLSZTYNK4000:00:2602:11:33
117INDYKA Kornelia 3331Night RunnersTROJANOWICEK2000:01:0702:12:06
118KLADZIŃSKA Anna 3619POZNAŃK2000:00:3602:12:11
119FUKS Wiktoria 3749SANOKK2000:01:0702:12:29
120CAŁKA Agnieszka 3793Radzymin Run TeamRADZYMINK3000:00:3702:12:44
121WITKOWSKA Anna 3407SKĘPEK3000:00:5102:12:45
122SAMBORSKA Anna 3250ULKS LipinkiLIPINKIK4000:01:3002:12:57
123BORC Marzanna 3754AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4000:00:2002:12:59
124BANASZEK Dominika 3924biegusiem.plWARSZAWAK3000:01:2402:13:04
125MAJ Anna 3251KIELCEK4000:00:2902:13:06
126POŁCZYŃSKA Zuzanna 3440TakBiegamyPOZNAŃK2000:00:4402:13:18
127SMOŁA Angelina 3072CHRZANÓWK3000:00:1902:13:27
128SZLOSER Anna 3680Mamy ruszamyWARSZAWAK3000:01:2902:13:41
129GULBINOWICZ Ewelina 3604WARSZAWAK3000:01:1902:13:52
130LACHOWICZ Julia 3005National Geographic PolskaWARSZAWAKobiety00:00:5502:13:55
131JANICZEK Martyna 3685KRAKÓWK3000:01:0202:14:10
132KONIK Sylwia 3591Konik TeamGLIWICEK4000:00:5702:14:14
133LUKOWIEC Dagmara 3237Krzywda TeamEDINBURGHK3000:01:0502:14:25
134PYZEL Agnieszka 3923K4000:01:3602:14:29
135LASOTA Edyta 3692RADOMK3000:00:2102:14:30
136DOMAGAŁA Joanna 3867KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:14:35
137KONOPKA Anna 3322GDAŃSKK3000:00:2502:14:36
138DRWIĘGA Beata 3704SANOKK4000:01:4502:14:38
139KRAUZA-DERKOWSKA Joanna 3385NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK4000:00:3702:14:42
140RADECKA Alicja 3393TORUŃK3000:01:0102:14:42
141SKARUZ Anna 3031WARSZAWAK3000:01:1702:14:42
142BASIŃSKA Anna 3552Night RunnersKRAKÓWK2000:01:0602:15:11
143GOŁĘBIOWSKA Barbara 3598CHEŁM BIEGACHEŁMK4000:00:5202:15:13
144ADAMCZYK Edyta 3500LIMANOWAK3000:00:4002:15:14
145ELTANBOULI-JABŁOŃSKA Iwona 3004National Geographic PolskaWARSZAWAK4000:00:5502:15:21
146NORKOWSKA Aleksandra 3106OrangeWARSZAWAK3000:01:1102:15:26
147PLICHTA Karolina 4035WarszawaWARSZAWAK2000:00:4402:15:28
148STANOSZEK Agnieszka 3886Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0202:15:28
149KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 3592KATOWICEK3000:00:5302:15:33
150ŻAKIEWICZ Magdalena 3482AUGUSTOWK2000:00:3502:15:44
151POTYKANOWICZ Aleksandra 3996Smashing pĄpkinsZIELONKAK3000:00:2902:15:52
152RACZYŃSKA Małgorzata 3885Powerade TeamMYSŁOWICEK4000:01:0302:16:01
153ODOLIŃSKA Agnieszka 3050Brzozowski TeamOSTRÓDAK4000:00:5802:16:19
154BEZKOROWAJNY Joanna 3413SIEPRAWK2000:01:1602:16:24
155PLAZE Olga 3205Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0302:16:31
156JURAŚ-KMIEĆ Marzena 3741LUBLINK4000:00:4902:16:32
157BOBROWICZ Małgorzata 3782ACCEWTUREŁÓDŹK3000:01:2702:16:32
158KIEŁTYKA Karolina 3672Husaria Race TeamMODLNICAK3000:00:3702:16:34
159KAŁUŻNA Aneta 3362WARSZAWAK3000:00:3802:16:38
160CHABROWSKA Anita 3684MUVment MARKETINGZIELONKI PARCELAK3000:01:3302:16:46
161BICZKOWSKA Magdalena 3175Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:2702:16:50
162SAMOJLUK ŚLUSARSKA Bożena 3714WARSZAWAK5000:01:2302:17:08
163WOCH Ewelina 3541LUBLINK2000:00:3002:17:09
164RACZKOWSKA Beata 3375KielceKIELCEK4000:00:2902:17:13
165RYŁKO Mariola 3650Solina TeamSOLINAK4000:00:1902:17:26
166TKACZYK Jolanta 3456LUBLINK4000:00:4802:17:28
167GARGAS-MARUT Małgorzata 3288PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4000:00:4702:17:30
168GADOMSKA Anna 3034PZU Sport TeamWARSZAWAK3000:00:4702:17:31
169JASIŃSKA Justyna 3147Koteł TeamKAMIONNAK2000:00:4802:17:38
170BUJAKIEWICZ Marta 3547obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:4902:17:45
171DOPIERAŁA Kinga 3113WARSZAWAK2000:01:1102:17:48
172KRÓL Grażyna 3488PRZEMYŚLK4000:00:1702:17:53
173MIKRUT Małgorzata 3450GRUDZIĄDZK4000:00:2602:17:55
174PREJS Beata Marta 3544Night RunnersSIEMIANOWICEK3000:01:0902:18:01
175DOBRZYŃSKA Daria 3849BBLRZESZÓWK3000:01:1902:18:03
176SUCHOWIECKA Anna 3308Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNK3000:00:2302:18:10
177SMOŁA Ilona 3206CHRZANÓWK3000:00:1902:18:11
178KOCÓJ Dominika 3163Night Runner's GliwiceZABRZEK2000:01:1502:18:23
179HORBACZ Hanna 3702POZNAŃK3000:01:1902:18:36
180PYŻYŃSKA-WÓJTOWICZ Marta 4031Drużyna Szpiku / kobietybiegaja.plPOZNAŃK3000:01:1902:18:36
181ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 4015GDAŃSKK4000:01:0102:18:40
182ROBAK Marlena 3433albatrosyWARSZAWAK2000:00:3302:18:42
183BARTKOWIAK Anna 3495POZNAŃK2000:01:1402:19:15
184ŚNIATAŁA Natalia 3494POZNAŃK2000:01:1402:19:16
185KALBARCZYK Beata 3124OrangeOTWOCKK4000:01:1102:19:22
186FIDALI Beata 3986ŚródziemieRZESZOTARYK3000:00:3402:19:45
187JAŁOWIEC Agnieszka 4020OLKUSZK3000:00:3502:19:51
188POLISHCHUK Mariya 3045WARSZAWAK2000:00:2402:20:17
189BRONOWICKA Dorota 3510WAŁBRZYCHK2000:00:3102:20:18
190KOWALSKA Justyna 3863Stowarzyszenie Morsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEK3000:01:1702:21:00
191MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia 3208Smaruj na trening TeamGDAŃSKK3000:01:2002:21:11
192JATA Marta 3746WW TeamLUBLINK3000:00:2602:21:15
193MATAREWICZ-WIAK Maryna 3223TasowanieWARSZAWAK3000:01:2002:21:15
194MAZUREK Katarzyna 3054Sklep Biegacza Lublin / LSBLUBLINK4000:00:2502:21:16
195ZYCH Anna 3098LUBLINK4000:00:2602:21:16
196STAWIŃSKA Zuzanna 3161WARSZAWAK3000:01:0602:21:18
197WĄSOWSKA Jagoda 4039K5000:01:3602:21:45
198JAWOROWICZ Dobrochna 3378Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAK4000:01:3502:21:47
199SIENIAWSKA Karolina 3645PURDAK3000:01:2902:22:15
200DREWNIK Małgorzata 3343Obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:5002:22:23
201ZAJĄC Daria 3020RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK3000:00:2302:22:26
202ROGÓŻ Elżbieta 3449ProRunning.plWARSZAWAK3000:01:1702:22:27
203KIEŁBOWICZ Aneta 3326SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:22:38
204HRYŃ Agata 3611night runnersKRAKÓWK3000:01:0802:22:59
205NIERADKA Katarzyna 3858WROCŁAWK3000:01:3702:23:07
206PIECUCH Kinga 3160Jest moc!MSZANKAK3000:00:1102:23:17
207PAWŁOWICZ Dorota 3767Kuźnia triathlonuWARSZAWAK3000:01:3402:23:20
208MAZUR Katarzyna 3224Night RunnersNIEPOLOMICEK3000:01:2902:23:27
209BIELICKA Daria 3477Night RunnersKRAKÓWK2000:01:2802:23:29
210KOZŁOWSKA Joanna 315312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:01:1902:23:30
211PRANDZIOCH Karolina 3908KRAKÓWK3000:01:0002:23:51
212NAPIERAŁA Katarzyna 3150SUCHY LASK4000:00:1502:23:55
213MAREK Magdalena 3769KRAKÓWK4000:01:2202:23:58
214SARNOWSKA Martyna 3503Nowomieszczanie Lubią BieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK2000:00:3702:24:12
214IDZIAK Magdalena 3675Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKK3000:00:3702:24:13
216ŁAGOWSKA Magdalena 3028Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWK2000:00:4002:24:17
217TRZCIŃSKA Jolanta 3914Tup TuśOTWOCKK3000:00:4002:24:18
218KOWALEWSKA Katarzyna 3600LUBLINK3000:00:2902:24:27
219GAJOS Anna 3606LUBLINK4000:00:2902:24:27
220WOLAREK Marzena 4048K4000:00:1602:24:47
221KUKAWSKA Joanna 3893RK AthleticsWARSZAWAK5000:01:0502:24:56
222GIEDROJC Iwona 3629PZU Sport TeamOPOLEK3000:00:4802:24:58
223ROGALA Magdalena 3993SOSNOWIECK3000:00:1602:25:11
224KURAS- SMOLNIK Magdalena 3597sieradzbiega.plCHOJNEK3000:00:4402:25:19
225CIURZYNSKA Zuzanna 3409RK AthleticsWARSZAWAK3000:00:4902:25:21
226POLAK Michalina 3051OPOLEK2000:01:3202:25:22
227KUREK Aleksandra 3095IMKRAKÓWK2000:00:5102:25:29
228PINTSCHER Paulina 3008RunmageddonRABKA ZDRÓJK3000:00:0902:25:31
229SALONI-SADOWSKA Maria 3553ObozyBiegowe.plWARSZAWAK4000:01:2502:25:43
230MICHALSKA Anna 3687WARSZAWAK5000:01:2602:25:45
231OKAPIEC Aleksandra 3708AXA Running TeamWARSZAWAK3000:01:1902:25:49
232MILDNER Jolanta 3387Bank Spółdzielczy Jastrzębie ZdrójJASTRZĘBIE- ZDRÓJK4000:01:0502:26:08
233GAJEWSKA Katarzyna 3657AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:26:15
234WIECZOREK Aleksandra 3186MokoBiegaczeWARSZAWAK2000:01:2502:26:16
235CZAWA Aneta 3859LESKOK4000:01:1502:26:24
236KOSMALA Iwona 3298WARSZAWAK2000:01:1402:26:37
237OGÓREK Monika 3234WARSZAWAK2000:01:1302:26:38
238ŁUKASZEWSKA Anna 3992PRZECLAWK4000:01:2102:26:48
239KUCAB - KLICH Katarzyna 3653OLKUSZK3000:01:2302:26:58
240GRZYBOWSKA Wiktoria 3605WĄBRZEŹNOK2000:00:5702:27:02
241LACHTERA Karolina 3866KB SobótkaSOBÓTKAK3000:01:2202:27:05
242GNIOT Joanna 3563Diabełkowa AśGRUDZIĄDZK4000:00:2502:27:07
243STĘPKOWSKA Berta 3307LUBLINK3000:01:2602:27:23
244NAWROCKA Natalia 3528KATOWICEK3000:01:0402:27:55
245RYNKOWSKA Magdalena 3469WARSZAWAK4000:00:4602:27:58
246RYNKOWSKA Katarzyna 3506WARSZAWAK4000:00:4502:27:59
247MARCOL Dominika 3716RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKK2000:01:3102:28:04
248SOSZYŃSKA Małgorzata 3242CzłapaczeWARSZAWAK5000:01:4402:28:16
249WEŁPA Katarzyna 3786WARSZAWAK4000:00:4702:28:33
250BARTOSIEWICZ Daria 3336Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
251NOWAK Katarzyna 3610Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK2000:01:3702:28:33
252MAJOS Małgorzata 3991SZCZECINK4000:01:2002:28:49
253WIKTOREK Jadwiga 3873Łódź Running TeamŁÓDŹK6000:00:3702:28:58
254PAUL Violetta 4024Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:29:14
255ZABŁOCKA Magdalena 3720Pamiętnik Biegającej DziewczynyPOZNAŃK3000:01:4102:29:21
256LISSEWSKA Konstancja 3722rewor.wordpress.comPOZNAŃK3000:01:4102:29:23
257MAJOR Sandra 3725WARSZAWAK2000:01:1402:29:40
258SZKUTA Adrianna 3221NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLK3000:01:0102:29:43
259KAYYALI Mira 4028WARSZAWAK2000:00:5902:29:50
260WALENTYNOWICZ Marzena 3178WARSZAWAK3000:00:4602:30:00
261SZWEDA-LEWANDOWSKA Zofia 3770WARSZAWAK3000:00:3502:30:21
262MOŻDŻONEK Anna 3294WARSZAWAK3000:01:3002:30:26
263STARZYŃSKA Marta 3509Perfect Runner LublinLUBLINK4000:00:4102:30:31
264JĘDRYS Marta 3554BBM Kielce/ ZabieganiKIELCEK3000:01:2102:30:34
265MINIUR Małgorzata 3152BiegnęKIELCEK4000:01:0102:30:39
266NOSAL Hanna 3214BiegnęKIELCEK3000:01:0102:30:39
267CICHECKA Anna 3421GRUDZIADZK4000:00:2602:30:49
268LASKOWSKA Maja 3231Runnersclub.plŻYRARDÓWK3000:00:4502:30:50
269KIJOWSKA Małgorzata 3493Night RunnersKRAKÓWK3000:01:0902:31:03
270MALEC Barbara 3373LUBLINK5000:01:2402:31:05
271GŁADYSZ Urszula 3836SANOKK2000:01:2802:31:08
272GŁADYSZ Agnieszka 3947SANOKK2000:01:2802:31:08
273GAC-KARELUS Katarzyna 3850Nowosarzyńska Grupa BiegowaNOWOSARZYNAK3000:01:1902:31:13
274MATOGA Lucyna 3429SIEPRAWK4000:01:2102:31:41
275SZNABEL Alina 30194 Run Team PiłaPIŁAK6000:01:0402:31:46
276GÓRSKA-KORBA Ewa 40594Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:31:47
277BAZIUK Aneta 3204Calypso PiłaPIŁAK3000:01:1802:31:50
278KLISZ Agnieszka 3595Crossfit LublinLUBLINK3000:01:2402:31:55
279DOWLASZEWICZ Małgorzata 3764WROCŁAWK3000:01:2402:32:00
280TANJGA Konstancja 3691PLL LOTWARSZAWAK3000:01:1302:32:07
281ROSIEK Anna 3921Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:5102:32:26
282ŁOSIEWICZ Anna 3662Morenka TeamBOJANOK3000:00:5302:32:28
283ZAWADZKA Marzena 40604Run Team PiłaPIŁAK4000:01:0402:32:32
284MALCZEWSKA Anna 3621SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3000:01:0902:32:35
285KOZŁOWSKA Anna 3571Vege RunnersKAMIEŃ KRAJEŃSKIK2000:01:1702:33:03
286PIKOR Agata 3427PolskaZAMOŚĆK4000:01:2602:33:21
287TURCZANIK Aneta 3411ZAMOŚĆK4000:01:2602:33:23
288BRZEZIŃSKA Teresa 3049Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:30
288GABRYŚ Jolanta 3102Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:01:1402:33:31
290KOSTRZEWA Elwira 3401PZU Sport TeamWARSZAWAK4000:00:4802:33:41
291ZAMIATOWSKA Kinga 3585Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:22
292TOMASZEWSKA Magda 3398LUBLINK3000:00:4002:34:30
293KONOPIŃSKA Agnieszka 3466Run BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:1602:34:32
294CZEPIEC Agata 3292KRAKÓWK3000:01:0702:34:55
295POSIŁA Joanna 3856Polska62-050K3000:01:0602:35:08
296GRANICA Dani 3303Virtual Runner ClubCIESZYNK4000:00:2402:35:11
297SADZA Adrianna 3689KIELCEK3000:01:2102:35:23
298GORGOL Renata 3515Run BydgoszczBYDGOSZCZK4000:00:5602:36:35
299DYKMAN Małgorzata 3804Pilates PowerRZESZÓWK2000:01:1702:36:41
300BARCZAK Sylwia 4032Perfect Runner LublinLUBLINK3000:00:5902:36:44
301NIZIOŁEK Gabriela 3744Damy radeZABORZEK3000:01:1602:36:56
302JANICKA Aneta 3486Pro-Run WrocławWROCŁAWK4000:01:4002:36:58
303KORNICKA Dorota 3044Orange PolskaLUBLINK3000:00:4602:37:14
304CIECIERA Aneta 3955przelajowiec.plWARSZAWAK4000:01:2902:37:25
305SACZUK Joanna 3218JÓZEFÓWK2000:01:3102:37:49
306RATKA Roma 3056Calypso PiłaKACZORYK3000:01:1802:38:19
307SIERAKOWSKA Małgorzata 3085CalypsoPIŁAK5000:01:1802:38:19
308ZIÓŁEK Teresa 4042Banda GrudniaJACKÓWK5000:01:2402:38:36
309ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3080Orange PolskaLUBLINK3000:00:4502:38:53
310JODKO Magda 3158GRUDZIĄDZK4000:00:2402:39:01
311SZACHNOWSKA Justyna 3210AlbatrosyWARSZAWAK3000:01:1102:39:06
312BAUMANN-POPCZYK Anna 3311WARSZAWAK3000:01:0002:39:08
313LIPIŃSKA Żaneta 3748AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIADZK4000:01:1202:39:11
314CHACIŃSKA Marta 3261Dzikie grubasyKOSZALINK3000:01:3702:39:20
315BINIAŚ -PASTUSIAK Anna 3067NIEMCEK3000:00:4202:39:22
316MĄCZKA Krystyna 3003OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:4602:39:27
317TWARDOSZ Maja 3566RUDA ŚLĄSKAK4000:01:0302:39:29
318WRÓBLEWSKA Joanna 3904OTK RzeźnikWARSZAWAK6000:01:4202:39:38
319NAGAŃSKA-PILAK Małgorzata 3293WROCŁAWK5000:01:1302:40:21
320GĄSIOROWSKA Dorota 3078WarszawaWARSZAWAK4000:01:2402:40:21
321KRAKOWSKA - TWORZYDŁO Katarzyna 3529Night Runners KrakówKRAKÓWK4000:00:5302:40:22
322SZOŁTYSEK Beata 3546K4000:02:2602:40:23
323ZAWAL Patrycja 3038WARSZAWAK3000:00:3302:40:32
324FURMAN Agnieszka 3053KRAKÓWK3000:01:1302:41:38
325SABATOWSKA Magda 3410GLIWICEK4000:00:4002:42:11
326SOZYNSKA Edyta 3399WROCLAWK4000:01:3802:42:19
327BALCERZAK Krysia 3202PIASECZNOK5000:01:4102:42:20
328GADOMSKA Martyna 3058brakWARSZAWAK3000:00:4602:43:23
329SANKOWSKA Anna 3181WARSZAWAK2000:00:4502:43:25
330KASPRZAK Beata 3123RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK4000:00:2202:43:37
331PAJĄK Karolina 3865Puszczyk BukowySZCZECINK3000:00:2202:43:41
332SYPNIEWSKA Hanna 3282Spartanie DzieciomGDYNIAK6000:00:1202:44:30
333MARONOEL Katarzyna 3230Silesia Running Team / Festiwal BiegówBYTOMK3000:00:3302:44:31
334PIOTROWSKA Urszula 3726GARWOLINK3000:01:2602:44:41
335SZYSZKA Monika 3975Truchtacz.plGARWOLINK4000:01:2602:44:41
336BARANOWSKA-KUŹMA Monika 3561SIEDLCEK4000:01:0002:45:03
337ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 3310Olsztyńskie Ustawki BiegoweDYWITYK3000:00:2302:45:35
338KUKLINSKA Joanna 3985LUBINK4000:00:3902:46:00
339SADOWIŃSKA Adriana 3167Pokojowy PatrolKRAKÓWK4000:00:3302:46:34
340WYSZYŃSKA Małgorzata 4017SKĘPEK5000:01:0302:47:04
341KAJAK Anna 3738Truchtacz.plWARSZAWAK2000:00:5202:47:16
342SNARSKA Katarzyna 4012Spartanie DzieciomHAJNÓWKAK3000:00:1402:47:59
343SĘKOWSKA Dorota 4041Stowarzyszenie Maraton LubelskiLUBLINK3000:01:1502:48:23
344CHOJNOWSKA Monika 3338Runnersclub Warszawa/Biegam bo Lubię Ząbki TeamZĄBKIK2000:00:4702:49:02
345KOWALEWSKA Dorota 3825Spartanie DzieciomZGORZAŁEK4000:00:1402:49:10
346SZCZEPANIAK Lucyna 3100Calypso PiłaPIŁAK4000:01:1802:49:16
347MIŁOSZ Maria 3170BRWINÓWK2000:00:3902:49:50
348SŁOWIŃSKA Karolina 3022IMPRUSZKÓWK3000:00:5102:51:07
349MAZUR Beata 3501MAZUR FAMILYLUBLINK4000:00:2902:51:15
350MAZUR Klaudia 3507MAZUR FAMILYLUBLINK2000:00:2802:51:16
351WIŚNIEWSKA Ewela 3327TrenerBiegania.plWARSZAWAK3000:01:2402:51:57
352KUNA Katarzyna 3641Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKK4000:01:1302:53:35
353SKRZYNIARZ Luiza 3074WROCŁAWK5000:01:3902:54:02
354JANAS Edyta 3112IMOWCZARNIAK4000:00:5102:59:23
355ROSIAK Agnieszka 3697IMPRUSZKÓWK3000:00:5002:59:25
356CHAŁUPA Ola 3060Klub Biegacza GochBYTÓWK4000:01:2703:02:28
Niesklasyfikowani
CZARNECKA Jolanta 3648GLINAK40DNF03:06:52 DNF
SKOCZYLAS Małgorzata 3229WIĄZOWNAK40DNF03:07:14 DNF
JANICKA Katarzyna 3801WARSZAWA (PRAGA PŁN)K30DNF03:16:11 DNF
360BORKOWSKA Ewa 3681ZŁOTÓWK6000:01:3303:17:43
361ZAGROBELNA Magdalena 3826Drużyna SzpikuWROCŁAWK3000:01:0203:18:14
362KASPRZAK Magdalena 3226Run Expert LejdisMIERZYNK4000:00:2703:19:41
363SKRZYPCZAK Marta 3227Run Expert LejdisSZZCZECINK3000:00:2803:19:55
364MILER Lidia 3135Zabierzów BiegaZABIERZÓWK3000:00:19
KOCZUŁA Justyna 3273KĘDZIERZYN-KOŹLEK30DNF DNF
MARCINCZAK Anna 3333PLEWISKAK30DNF DNF
PÓŁTORAK Katarzyna 3497WARSZAWAK30DNF DNF
HOLOVIN Hanna 3290BARCZEWKOK40DNF DNF
KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 3464ObozyBiegowe.plWARSZAWAK30DNF DNF
MICHALSKA Anna 3778STRAWCZYNK30DNF DNF
MIŚKIEWICZ Magdalena 3499Cityrulers SzczecinSZCZECINK30DNF DNF
Znaleziono 371 wynik(ów)