BIEG RZEŹNICZEK 2016

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2016-05-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
1063
Wystartowało:
1002
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
980
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu14kmCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GORCZYCA Bartosz 4011Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM201M 100:00:0001:13:0802:13:19.3002:13:19.30 4:5612.2
2DOMISZEWSKI Ignacy 3987MKS Halicz Pamo-Plast Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM202M 200:00:0001:13:4702:18:40.7002:18:40.70+00:05:215:0811.7
3BELCIK Paweł 3353ROGIM203M 500:00:0601:17:5902:28:44.6502:28:51.55+00:15:255:3010.9
4GRONEK Adrian 3978ORTOREH TeamWARSZAWAM204M 1000:00:0001:22:4102:37:11.0002:37:11.00+00:23:515:4910.3
5BAKALARZ Emil 3877WROCŁAWM205M 1200:00:0001:27:5002:39:01.7002:39:01.70+00:25:425:5310.2
6BŁASZYK Mateusz 3998Poco Loco ATLUBOŃM206M 1600:00:0601:26:5402:48:27.8002:48:34.70+00:35:086:149.6
7JANUSZCZAK Tomasz 4038SanokSANOKM207M 1700:00:0701:31:1502:48:33.4502:48:40.75+00:35:146:149.6
8CIUPIŃSKI Michał 3983WARSZAWAM208M 1800:00:0401:27:5602:48:54.3502:48:59.05+00:35:356:159.6
9DYBIŻBAŃSKI Wojciech 3967CITY TRAIL TeamPOLICEM209M 2300:00:0801:30:3702:50:40.5502:50:48.60+00:37:216:199.5
10GRZYŚ Piotr 3745GDYNIAM2010M 2700:00:2701:32:4902:53:43.6502:54:11.35+00:40:246:269.3
11CZARNY Tomasz 3180M2011M 2800:00:1201:35:3002:54:03.5002:54:16.20+00:40:446:269.3
12NOWAKOWSKI Tobiasz 3037MKB DreptakSTANISŁAWÓWM2012M 3100:00:1101:30:5602:54:42.6002:54:53.60+00:41:236:289.3
13PUCZYŃSKI Damian 3705CZĘSTOCHOWAM2013M 3300:00:0001:30:3802:55:27.3002:55:27.30+00:42:086:299.2
14ŻEBROWSKI Jakub 3426PZU Sport TeamOTWOCKM2014M 3700:00:0901:38:4902:57:20.4002:57:30.30+00:44:016:349.1
15KRAWCZYK Daniel 3649AZS UJK KielceSOLECM2015M 3900:01:2201:37:0302:58:50.4003:00:12.60+00:45:316:379.1
16RESZKA Marek 3349Banda GrudniaLUBLINM2016M 4300:00:1201:37:3703:00:52.9003:01:05.65+00:47:336:419
17GAPSKI Mateusz 3973GDAŃSKM2017M 4500:00:0001:30:0103:01:40.1503:01:40.15+00:48:206:438.9
18KAPAON Łazarz 3110STRACHOWKAM2018M 4600:00:1201:33:5303:01:55.2503:02:07.45+00:48:356:448.9
19PIĄTEK Mateusz 3419wkurw_teamBUKOWNOM2019M 4700:00:0701:34:1403:02:06.2003:02:13.50+00:48:466:448.9
20MOĆKO Jacek 3138ZAGNAŃSKM2020M 5300:00:2701:41:1203:03:55.7503:04:23.30+00:50:366:488.8
21ROBAKOWSKI Michał 4057ŁÓDŹM2021M 6900:00:4501:44:2903:10:08.6503:10:54.05+00:56:497:028.5
22KOŁODZIEJ Andrzej 3577obozybiegowe.plWARSZAWAM2022M 7000:00:1001:40:4303:10:36.2003:10:46.90+00:57:167:038.5
23MORAWSKI Filip 3304WARSZAWAM2023M 7300:00:4401:50:5103:11:01.8003:11:46.40+00:57:427:048.5
24PANEK Bartosz 3198KRAKÓWM2024M 7500:00:3901:45:5803:11:25.0503:12:04.55+00:58:057:058.5
25MUCKUS Filip 3417WACAWARSZAWAM2025M 7800:00:2101:45:5303:12:29.4503:12:51.25+00:59:107:078.4
26BARTKOWIAK Michał 3968CITY TRAIL TeamPOZNAŃM2026M 9600:00:0801:46:4403:15:20.5503:15:28.65+01:02:017:148.3
27BOROWSKI Marcin 3834LUBLINM2027M 9800:00:4101:47:2003:15:33.9003:16:15.60+01:02:147:148.3
28GREŃ Wacław 3248BRENNAM2028M 9900:00:3001:45:5703:15:43.9003:16:14.80+01:02:247:148.3
29KIEDROWSKI Bartosz 396987031205019POZNAŃM2029M 10900:00:4501:45:5303:17:32.9503:18:18.45+01:04:137:198.2
30KĘCKI Sylwester 3133BBLBUGAJM2030M 11700:00:3501:44:5103:20:33.2003:21:08.30+01:07:137:258.1
31ZASADA Edwin 3306ZabijGrubasa.plWARSZAWAM2031M 11800:00:2301:45:4103:20:37.8003:21:01.00+01:07:187:258.1
32TABER Konrad 3525STO-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM2032M 11900:00:1201:47:1403:20:43.9003:20:56.20+01:07:247:268.1
33KĘCKI Marcin 3103BBLBUGAJM2033M 12000:00:3401:40:5503:20:51.5503:21:26.25+01:07:327:268.1
34WRÓBEL Mateusz 3001UherceUHERCE MINERALNEM2034M 12700:00:0801:51:2903:22:10.4503:22:19.30+01:08:517:298
35SAWA Piotr 3631WW TeamLUBLINM2035M 13400:00:1101:39:2903:23:30.3503:23:41.95+01:10:117:328
36WÓJCIK Robert 3855OTK RzeźnikNIEPORTM2036M 13900:00:2201:36:3903:24:22.2503:24:45.05+01:11:027:347.9
37CZAPLICKI Piotr 3630PZU Sport TeamWARSZAWAM2037M 15500:00:2001:46:2803:26:51.8003:27:12.45+01:13:327:397.8
38GAJDOWSKI Tomasz 3318TORUŃM2038M 16300:01:0001:56:3803:27:53.2003:28:54.15+01:14:337:427.8
39MAŁYSIAK Julian 3194KRAKÓWM2039M 19100:00:3901:57:2203:35:58.2503:36:38.10+01:22:387:597.5
40SZULC Sebastian 3040ORNONTOWICEM2040M 19900:00:3001:50:5403:37:57.5003:38:27.75+01:24:388:047.4
41MAŁECKI Piotr 3190Naprzód MłocinyLASKIM2041M 20400:01:1001:50:3903:39:10.3003:40:20.80+01:25:518:077.4
42SZYMKOWIAK Tomasz 3271POZNAŃM2042M 21800:00:2901:48:1303:42:03.2503:42:32.65+01:28:438:137.3
43GŁODOWSKI Michał 3424Żórawski TeamWARSZAWAM2043M 22500:00:2602:02:0903:42:39.4003:43:06.20+01:29:208:147.3
44WĄS Marcin 3132NIEPOŁOMICEM2044M 23200:00:4902:01:2303:43:26.9003:44:16.15+01:30:078:167.2
45SZYDŁOWSKI Mateusz 3690ZABIERZÓW BOCHEŃSKIM2045M 23300:00:4902:01:2203:43:27.0503:44:16.35+01:30:078:167.2
46SZAFRAŃSKI Mateusz 3907AlstarKRAKÓWM2046M 23800:01:0602:01:5303:43:58.1503:45:04.15+01:30:388:177.2
47HEMMERLING Roman 3193KARGOWAM2047M 24000:00:3101:59:0903:44:06.5003:44:37.80+01:30:478:187.2
48KOCHMAN Karol 3422POZNAŃM2048M 24100:00:3101:59:0903:44:06.6003:44:37.95+01:30:478:187.2
49GAWĘDA Arek 3902CZĘSTOCHOWAM2049M 24600:00:5301:59:1903:44:25.1503:45:18.90+01:31:058:187.2
50KOWALCZYK Rafał 3642ElektromocWARSZAWAM2050M 25000:00:2001:50:3203:44:48.1503:45:08.95+01:31:288:197.2
51PAŚNIEWSKI Piotr 3189CHIIR.PLWARSZAWAM2051M 25100:00:2201:57:3503:44:54.4503:45:16.90+01:31:358:197.2
52KAPUŚCIK Jakub 3827Chłopaki od MarianaKATOWICEM2052M 25300:00:0802:01:5603:45:03.0003:45:11.50+01:31:438:207.2
53MALEC Piotr 3277URBANOWICEM2053M 26300:00:5301:59:2103:45:58.6503:46:52.25+01:32:398:227.2
54SKIBA Daniel 3535KB DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2054M 27800:00:2602:01:4403:47:33.5503:47:59.70+01:34:148:257.1
55PRUSACZYK Michał 3884Powerade TeamPIASECZNOM2055M 28700:00:1902:02:2003:48:59.7503:49:19.55+01:35:408:287.1
56IWANIEC Marcin 3784PRO-RUN WrocławWROCŁAWM2056M 29100:00:2401:58:1503:49:12.2503:49:36.85+01:35:528:297.1
57KRUPCZYŃSKI Szymon 4058Krupols TeamRASZYNM2057M 29700:01:0602:02:1003:49:41.1503:50:48.05+01:36:218:307.1
58KAMIŃSKI Mateusz 3897TUP TeamSTROMIECM2058M 30000:00:3702:05:1203:49:56.2503:50:34.20+01:36:368:317
59ŻURAWSKI Patryk 3789WARSZAWAM2059M 31000:00:1102:06:2803:51:40.4003:51:52.30+01:38:218:347
60KUROWSKI Michał 3225Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2060M 32000:01:1402:06:5003:54:00.2003:55:14.75+01:40:408:406.9
61NYCZ Sławomir 3569STRZYŻÓWM2061M 32100:00:3302:01:2803:54:29.4003:55:02.40+01:41:108:416.9
62KIELAR Marcin 3654IDEO.PLSANOKM2062M 32900:00:2201:58:1303:57:12.7503:57:35.50+01:43:538:476.8
63ZDUNEK Maciej 3951Calypso PiłaPIŁAM2063M 33200:01:1602:07:1903:57:26.9003:58:43.80+01:44:078:476.8
64DOBRZENIECKI Adrian 3756GDYNIAM2064M 33400:00:2801:55:1303:57:45.5003:58:14.05+01:44:268:486.8
65BAKA Mateusz 3128GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM2065M 34500:00:4702:08:5903:59:27.5504:00:14.55+01:46:088:526.8
66STRZĘPEK Bartosz 3603WIŚNIOWAM2066M 35000:00:0003:59:47.0003:59:47.00+01:46:278:526.8
67SIUDA Krzysztof 3871WROCLAWM2067M 36100:00:2902:06:1804:01:07.9004:01:37.80+01:47:488:556.7
68CHOJNOWSKI Łukasz 3023CIECHANÓWM2068M 37500:00:1301:47:5804:03:18.7004:03:31.80+01:49:599:006.7
69SZYMOT Adrian 3900OBORNIKIM2069M 37600:00:5602:04:1404:03:30.0004:04:26.45+01:50:109:016.7
70BEZKOROWAJNY Mateusz 3415BRZESKOM2070M 37700:01:1602:08:3404:04:02.8004:05:19.25+01:50:439:026.6
71CYBULA Dominik 3922RADZYŃ PODLASKIM2071M 37800:00:4302:12:1604:04:10.7504:04:54.70+01:50:519:026.6
72ZYMRÓZ Tomek 3737Jak nie My to kto?ROPCZYCEM2072M 38800:00:5002:07:0504:06:24.1504:07:14.85+01:53:049:076.6
73KIELEK Jakub 3122KOŁOBRZEGM2073M 38900:00:4902:18:1004:06:25.7504:07:15.15+01:53:069:076.6
74ZAWADA Mateusz 3081Rozbiegany SulejówekWARSZAWAM2074M 39000:00:3401:58:3204:06:29.2504:07:04.05+01:53:099:076.6
75MAZIAKOWSKI Adam 3039OPOLEM2075M 40600:00:5401:58:0904:09:40.8504:10:35.40+01:56:219:146.5
76HYCZKO Paweł 3125CSWIiChWROCŁAWM2076M 41300:01:1202:17:4704:10:50.7504:12:02.80+01:57:319:176.5
77WNUK Dominik 3627KOŁOBRZEGM2077M 41900:00:4902:18:1204:11:24.4004:12:13.65+01:58:059:186.4
78RAUER Maciej 3297REAL PASSION KRAKÓWKRAKÓWM2078M 42000:00:3202:11:2404:11:31.6004:12:03.80+01:58:129:186.4
79ZIELIŃSKI Adam 4036WarszawaWARSZAWAM2079M 42800:00:4302:15:3104:12:08.9004:12:51.95+01:58:499:206.4
80BOGACZEWICZ Dawid 3187KAMIONKAM2080M 44400:01:0502:18:1004:16:41.6504:17:47.00+02:03:229:306.3
81MIARA Maciej 3590TSHBYTOMM2081M 45900:01:4202:20:3004:20:19.1504:22:01.40+02:06:599:386.2
82ŻAK Bartosz 4043wkurw_teamRZESZÓWM2082M 47200:01:0202:23:5804:23:17.4504:24:19.95+02:09:589:456.2
83OLEWNIK Łukasz 3325PŁOCKM2083M 47300:00:1402:16:0904:23:20.9504:23:35.85+02:10:019:456.2
84SUDOL Damian 3628OnekotanWARSZAWAM2084M 48800:01:0702:26:0604:27:33.9504:28:41.10+02:14:149:546.1
85RORAT Artur 3404Sklep Biegacza Lublin TeamCHEŁMM2085M 49100:00:4002:17:2104:28:03.4504:28:43.60+02:14:449:556
86SZCZEPANIUK Dawid 3656RADZYŃ PODLASKIM2086M 49500:00:4402:12:1504:29:34.5504:30:18.65+02:16:159:596
87MAROSZYŃSKI Maciej 3076IMKRAKÓWM2087M 50400:00:5102:25:3104:30:56.2004:31:47.60+02:17:3610:026
88DYCZKOWSKI Adam 3083WARSZAWAM2088M 50900:00:3202:14:1504:32:06.0504:32:38.45+02:18:4610:046
89KOSTRZEWA Dariusz 3431PRUSZKÓWM2089M 51900:00:3402:21:4104:34:40.5004:35:14.60+02:21:2110:105.9
90MATUZIK Mateusz 3758Night RunnersKRAKÓWM2090M 52900:01:0802:24:3804:38:42.2004:39:50.25+02:25:2210:195.8
91AURZECKI Mateusz 3166ZAMOSCM2091M 53800:01:3302:23:2004:43:09.6004:44:43.10+02:29:5010:295.7
92JAŚKIEWICZ Szymon 3622SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM2092M 54000:01:0902:32:3604:44:27.3504:45:36.55+02:31:0810:325.7
93KOPICZKO Mariusz 4021AUGUSTÓWM2093M 55000:00:2502:20:1804:48:58.8504:49:23.90+02:35:3910:425.6
94KOTLIŃSKI Łukasz 3739RZESZÓWM2094M 55100:00:4802:21:4404:49:32.4504:50:21.00+02:36:1310:435.6
95JAKUBOWSKI Piotr 3287Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2095M 56300:01:3702:39:2204:54:28.7504:56:05.75+02:41:0910:545.5
96JAWORSKI Bartłomiej 3559Boot Camp PolskaTORUŃM2096M 58100:00:5502:31:1305:03:51.9505:04:47.45+02:50:3211:155.3
97WIŚNIEWSKI Paweł 3240Night Runners GliwiceGLIWICEM2097M 58700:01:1502:20:0805:08:20.2005:09:35.40+02:55:0011:255.3
98ROZMARYNOWSKI Przemek 3177CalypsoTRZCIANKAM2098M 59800:01:1802:44:5305:21:21.8005:22:39.95+03:08:0211:545
99ZAREMBA Andrzej 3369AXA Running TeamWARSZAWAM2099M 60100:01:2802:49:4405:26:21.0505:27:49.45+03:13:0112:055
100POWIERŻA Adrian 3137Koteł TeamBORZYMYM20100M 60200:00:4802:17:3705:28:10.6505:28:59.20+03:14:5112:094.9
101PANCZENKO Kamil 3609LUBLINM20101M 61800:00:5703:08:1606:19:21.6006:20:19.20+04:06:0214:034.3
FABIŃSKI Maciej 4044VRCGRUDZIĄDZM20DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 102 wynik(ów)