BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1STRZĘPEK Bartosz 3603WIŚNIOWAM2000:00:00
2PUCZYŃSKI Damian 3705CZĘSTOCHOWAM2000:00:0001:30:38
3BAKALARZ Emil 3877WROCŁAWM2000:00:0001:27:50
4GAPSKI Mateusz 3973GDAŃSKM2000:00:0001:30:01
5GRONEK Adrian 3978ORTOREH TeamWARSZAWAM2000:00:0001:22:41
6DOMISZEWSKI Ignacy 3987MKS Halicz Pamo-Plast Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:13:47
7GORCZYCA Bartosz 4011Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0001:13:08
8CIUPIŃSKI Michał 3983WARSZAWAM2000:00:0401:27:56
9BELCIK Paweł 3353ROGIM2000:00:0601:17:59
10BŁASZYK Mateusz 3998Poco Loco ATLUBOŃM2000:00:0601:26:54
11PIĄTEK Mateusz 3419wkurw_teamBUKOWNOM2000:00:0701:34:14
12JANUSZCZAK Tomasz 4038SanokSANOKM2000:00:0701:31:15
13WRÓBEL Mateusz 3001UherceUHERCE MINERALNEM2000:00:0801:51:29
14KAPUŚCIK Jakub 3827Chłopaki od MarianaKATOWICEM2000:00:0802:01:56
15DYBIŻBAŃSKI Wojciech 3967CITY TRAIL TeamPOLICEM2000:00:0801:30:37
16BARTKOWIAK Michał 3968CITY TRAIL TeamPOZNAŃM2000:00:0801:46:44
17ŻEBROWSKI Jakub 3426PZU Sport TeamOTWOCKM2000:00:0901:38:49
18KOŁODZIEJ Andrzej 3577obozybiegowe.plWARSZAWAM2000:00:1001:40:43
19NOWAKOWSKI Tobiasz 3037MKB DreptakSTANISŁAWÓWM2000:00:1101:30:56
20SAWA Piotr 3631WW TeamLUBLINM2000:00:1101:39:29
21ŻURAWSKI Patryk 3789WARSZAWAM2000:00:1102:06:28
22KAPAON Łazarz 3110STRACHOWKAM2000:00:1201:33:53
23CZARNY Tomasz 3180M2000:00:1201:35:30
24RESZKA Marek 3349Banda GrudniaLUBLINM2000:00:1201:37:37
25TABER Konrad 3525STO-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM2000:00:1201:47:14
26CHOJNOWSKI Łukasz 3023CIECHANÓWM2000:00:1301:47:58
27OLEWNIK Łukasz 3325PŁOCKM2000:00:1402:16:09
28PRUSACZYK Michał 3884Powerade TeamPIASECZNOM2000:00:1902:02:20
29KOWALCZYK Rafał 3642ElektromocWARSZAWAM2000:00:2001:50:32
30CZAPLICKI Piotr 3630PZU Sport TeamWARSZAWAM2000:00:2001:46:28
31MUCKUS Filip 3417WACAWARSZAWAM2000:00:2101:45:53
32PAŚNIEWSKI Piotr 3189CHIIR.PLWARSZAWAM2000:00:2201:57:35
33KIELAR Marcin 3654IDEO.PLSANOKM2000:00:2201:58:13
34WÓJCIK Robert 3855OTK RzeźnikNIEPORTM2000:00:2201:36:39
35ZASADA Edwin 3306ZabijGrubasa.plWARSZAWAM2000:00:2301:45:41
36IWANIEC Marcin 3784PRO-RUN WrocławWROCŁAWM2000:00:2401:58:15
37KOPICZKO Mariusz 4021AUGUSTÓWM2000:00:2502:20:18
38GŁODOWSKI Michał 3424Żórawski TeamWARSZAWAM2000:00:2602:02:09
39SKIBA Daniel 3535KB DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2000:00:2602:01:44
40MOĆKO Jacek 3138ZAGNAŃSKM2000:00:2701:41:12
41GRZYŚ Piotr 3745GDYNIAM2000:00:2701:32:49
42DOBRZENIECKI Adrian 3756GDYNIAM2000:00:2801:55:13
43SZYMKOWIAK Tomasz 3271POZNAŃM2000:00:2901:48:13
44SIUDA Krzysztof 3871WROCLAWM2000:00:2902:06:18
45SZULC Sebastian 3040ORNONTOWICEM2000:00:3001:50:54
46GREŃ Wacław 3248BRENNAM2000:00:3001:45:57
47HEMMERLING Roman 3193KARGOWAM2000:00:3101:59:09
48KOCHMAN Karol 3422POZNAŃM2000:00:3101:59:09
49DYCZKOWSKI Adam 3083WARSZAWAM2000:00:3202:14:15
50RAUER Maciej 3297REAL PASSION KRAKÓWKRAKÓWM2000:00:3202:11:24
51NYCZ Sławomir 3569STRZYŻÓWM2000:00:3302:01:28
52ZAWADA Mateusz 3081Rozbiegany SulejówekWARSZAWAM2000:00:3401:58:32
53KĘCKI Marcin 3103BBLBUGAJM2000:00:3401:40:55
54KOSTRZEWA Dariusz 3431PRUSZKÓWM2000:00:3402:21:41
55KĘCKI Sylwester 3133BBLBUGAJM2000:00:3501:44:51
56KAMIŃSKI Mateusz 3897TUP TeamSTROMIECM2000:00:3702:05:12
57MAŁYSIAK Julian 3194KRAKÓWM2000:00:3901:57:22
58PANEK Bartosz 3198KRAKÓWM2000:00:3901:45:58
59RORAT Artur 3404Sklep Biegacza Lublin TeamCHEŁMM2000:00:4002:17:21
60BOROWSKI Marcin 3834LUBLINM2000:00:4101:47:20
61CYBULA Dominik 3922RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4302:12:16
62ZIELIŃSKI Adam 4036WarszawaWARSZAWAM2000:00:4302:15:31
63MORAWSKI Filip 3304WARSZAWAM2000:00:4401:50:51
64SZCZEPANIUK Dawid 3656RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4402:12:15
65KIEDROWSKI Bartosz 396987031205019POZNAŃM2000:00:4501:45:53
66ROBAKOWSKI Michał 4057ŁÓDŹM2000:00:4501:44:29
67BAKA Mateusz 3128GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:4702:08:59
68POWIERŻA Adrian 3137Koteł TeamBORZYMYM2000:00:4802:17:37
69KOTLIŃSKI Łukasz 3739RZESZÓWM2000:00:4802:21:44
70KIELEK Jakub 3122KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:10
71WĄS Marcin 3132NIEPOŁOMICEM2000:00:4902:01:23
72WNUK Dominik 3627KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:12
73SZYDŁOWSKI Mateusz 3690ZABIERZÓW BOCHEŃSKIM2000:00:4902:01:22
74ZYMRÓZ Tomek 3737Jak nie My to kto?ROPCZYCEM2000:00:5002:07:05
75MAROSZYŃSKI Maciej 3076IMKRAKÓWM2000:00:5102:25:31
76MALEC Piotr 3277URBANOWICEM2000:00:5301:59:21
77GAWĘDA Arek 3902CZĘSTOCHOWAM2000:00:5301:59:19
78MAZIAKOWSKI Adam 3039OPOLEM2000:00:5401:58:09
79JAWORSKI Bartłomiej 3559Boot Camp PolskaTORUŃM2000:00:5502:31:13
80SZYMOT Adrian 3900OBORNIKIM2000:00:5602:04:14
81PANCZENKO Kamil 3609LUBLINM2000:00:5703:08:16
82GAJDOWSKI Tomasz 3318TORUŃM2000:01:0001:56:38
83ŻAK Bartosz 4043wkurw_teamRZESZÓWM2000:01:0202:23:58
84BOGACZEWICZ Dawid 3187KAMIONKAM2000:01:0502:18:10
85SZAFRAŃSKI Mateusz 3907AlstarKRAKÓWM2000:01:0602:01:53
86KRUPCZYŃSKI Szymon 4058Krupols TeamRASZYNM2000:01:0602:02:10
87SUDOL Damian 3628OnekotanWARSZAWAM2000:01:0702:26:06
88MATUZIK Mateusz 3758Night RunnersKRAKÓWM2000:01:0802:24:38
89JAŚKIEWICZ Szymon 3622SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM2000:01:0902:32:36
90MAŁECKI Piotr 3190Naprzód MłocinyLASKIM2000:01:1001:50:39
91HYCZKO Paweł 3125CSWIiChWROCŁAWM2000:01:1202:17:47
92KUROWSKI Michał 3225Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2000:01:1402:06:50
93WIŚNIEWSKI Paweł 3240Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:01:1502:20:08
94BEZKOROWAJNY Mateusz 3415BRZESKOM2000:01:1602:08:34
95ZDUNEK Maciej 3951Calypso PiłaPIŁAM2000:01:1602:07:19
96ROZMARYNOWSKI Przemek 3177CalypsoTRZCIANKAM2000:01:1802:44:53
97KRAWCZYK Daniel 3649AZS UJK KielceSOLECM2000:01:2201:37:03
98ZAREMBA Andrzej 3369AXA Running TeamWARSZAWAM2000:01:2802:49:44
99AURZECKI Mateusz 3166ZAMOSCM2000:01:3302:23:20
100JAKUBOWSKI Piotr 3287Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2000:01:3702:39:22
101MIARA Maciej 3590TSHBYTOMM2000:01:4202:20:30
Niesklasyfikowani
FABIŃSKI Maciej 4044VRCGRUDZIĄDZM20DNF DNF
Znaleziono 102 wynik(ów)