BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1LUBASZEWSKI Zbigniew 3055AUGUSTÓWM3000:00:0001:22:42
2PASZEK Jacek 3114KATOWICEM3000:00:00
3WACKO Marcin 3217TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0001:23:38
4POŻAROWSZCZYK Adam 3279LEGIONOWOM3000:00:0001:30:04
5BRUŚ Marcin 3299SaskaWARSZAWAM3000:00:0001:34:37
6SUROWIEC Grzegorz 3324BESTA Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0001:33:12
7MATEJCZUK Jarosław 3487KS Alaska ŁódźPARZĘCZEWM3000:00:0001:27:46
8DĄBROWSKI Marcin 3575obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:30:31
9FIUPIAK Mateusz 3618OrtorehWARSZAWAM3000:00:00
10KAROLKIEWICZ Daniel 3766ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM3000:00:0001:18:09
11BARAŃSKI Grzegorz 3802Raiffeisen PolbankWARSZAWAM3000:00:0001:29:51
12LIPA Wojciech 3852Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0001:27:46
13MALEC Bartosz 4030AUGUSTÓWM3000:00:0001:37:02
14KOSZYK Daniel 3734Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM3000:00:0501:44:28
15RODRIGO PEREIRA Oswald 3259Wild for the RunWARSZAWAM3000:00:0601:37:25
16MYŚLIŃSKI Jan 3492BieszczadyPOLANAM3000:00:0601:33:08
17KOWALSKI Wojciech 3539WARSZAWAM3000:00:0601:39:02
18KALARUS Jacek 3733Pędzące MisieNOWY SĄCZM3000:00:0602:03:19
19ŚLĘCZKA Damian 3788DIT PRORZESZÓWM3000:00:0601:33:09
20PALEJ Piotr 3275JADOWNIKIM3000:00:0701:43:06
21SOKOŁOWSKI Krzysztof 3688WARSZAWAM3000:00:0702:04:15
22MARCINIEC Damian 3013Smashing PąpkinsWIELICZKAM3000:00:0801:26:19
23ŚWIĘCICKI Tomasz 3367Accelerating PolandWARSZAWAM3000:00:0801:38:52
24SALETRA Grzegorz 3380olkuszbiega.plOLKUSZM3000:00:0801:38:13
25KONOPIŃSKI Tomasz 3476BYDGOSZCZM3000:00:0801:29:58
26BURAŚ Bartek 3533WARSZAWAM3000:00:0801:36:25
27BOSEK Robert 3815Orange PolskaWARSZAWAM3000:00:0801:48:57
28PIECUCH Tomasz 3057Jest moc!MSZANKAM3000:00:0901:35:13
29GOLEC Ireneusz 3309Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM3000:00:0901:39:20
30JAZŁOCKI Łukasz 3696WARSZAWAM3000:00:0901:47:48
31NOWAK Piotr 3700BOOTCAMP POLSKAWARSZAWAM3000:00:0901:34:28
32SOBORSKI Krzysztof 3901OLKUSZM3000:00:0901:37:03
33KSIĄŻKIEWICZ Jacek 3926CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM3000:00:0901:46:19
34SALA Paweł 3007RunmageddonRABKA ZDRÓJM3000:00:1002:25:24
35SADY Sebastian 3047OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:1001:58:40
36JĘDRASZEK Maciej 3439Korona PabianicePABIANICEM3000:00:1001:54:51
37KACZOREK Dominik 3743NAPIERAJ.PLWARSZAWAM3000:00:1001:39:33
38BUŁDAK Krzysztof 3862SANOKM3000:00:1001:41:45
39ADAMSKI Maciej 3911obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1001:37:21
40PYTLOS Marcin 3099WARSZAWAM3000:00:1101:34:00
41GOLBA Łukasz 3118Zabiegani MielecMIELECM3000:00:1101:42:38
42KAWALEC Jacek 3302AmaSon - biegam sercemSANOKM3000:00:1101:51:19
43MIKLAS Piotr 3878PRZYBYNÓWM3000:00:1101:52:36
44NITKIEWICZ Marcin 3930TASOWANIEPRUSZKÓWM3000:00:1101:27:31
45BIENIEK Damian 3129TRI Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:1201:37:08
46SZCZEPANIAK Kuba 3256MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM3000:00:1201:36:26
47SOŁTYS Jan 3679FMW RunnersWARSAWM3000:00:1201:39:24
48WIĘCH Piotr 4019WOŁOMINM3000:00:1201:30:21
49SENK Aleksander 3448ObozyBiegowe.plWARSZAWAM3000:00:13
50KIBART Krzysztof 3532Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1301:33:58
51WAŁCZYK Krzysztof 3674ŁOWCEM3000:00:1301:35:51
52KRZYWANIA Bartłomiej 3781obozybiegowe.plSTAROKRZEPICEM3000:00:1301:24:58
53SZANIAWSKI Marcin 3800WARSZAWA (PRAGA PŁN)M3000:00:1301:46:48
54G Maciej 3830Spartanie DzieciomMORYSINM3000:00:1302:51:18
55LENGIEWICZ Jakub 2042OTK RzeźnikM3000:00:1301:44:25
56NERKOWSKI Paweł 3116GDAŃSKM3000:00:1401:47:48
57MAŁKOWSKI Witold 3316PABIANICEM3000:00:1401:57:56
58BEKIER Pawel 3368Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1401:53:19
59ZAWIŚLAK Kazimierz 3540TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:1401:47:50
60DUCKI Piotr 3838OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:1401:41:00
61WASYLÓW Jacek 3881KLUB BIEGOWY IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:1401:47:25
62BINDER Piotr 3949OTK RzeźnikM3000:00:1401:45:54
63TRZCIŃSKI Sebastian 3192Pełzacz NizinnyWARSZAWAM3000:00:1502:00:56
64MILCZAREK Jacek 3341Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM3000:00:1502:00:47
65LATAROWSKI Grzegorz 3379RübezahlLWÓWEK SLĄSKIM3000:00:1501:44:07
66ZASINA Sebastian 3386RübezahlPRUSZKÓWM3000:00:1501:49:01
67JARZĄB Marcin 3423WARSZAWAM3000:00:1501:40:37
68SMERECKI Maciej 3274POSMAKUJ Run TeamTARGOWISKAM3000:00:1601:56:35
69GRYLEWICZ Tomasz 3686Run BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:1602:14:06
70MIKULSKI Hubert 3729Blue DogsWARSZAWAM3000:00:1601:42:42
71CIESZKO Marek 3939KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:1601:59:56
72DREWNIK Piotr 3348Obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1701:57:55
73KULIGA Sławomir 3762Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:1701:51:57
74KISIEL Mateusz 3012Smashing PąpkinsKOSZYCEM3000:00:1802:09:57
75KOLANKO Michał 3284infoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:1801:47:33
76MARUSIAK Piotr 3344Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWM3000:00:1801:59:14
77JAGIELSKI Damian 3565NGB KłobuckKŁOBUCKM3000:00:1801:49:25
78ILKIEWICZ Adam 37923BroWARSZAWAM3000:00:1801:37:28
79GAWRON Maciej 3813WARSZAWAM3000:00:1801:40:31
80HARATYNOWICZ Tomasz 3962Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:46:24
81BOGUTA Cezary 3963Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:57:51
82KONDZIOŁA Krzysztof 4026Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:1801:55:20
83BRÓG Wojciech 3581OLKUSZM3000:00:1901:43:39
84RESIAK Maciej 3728DAWIDYM3000:00:1902:02:35
85JAWORSKI Łukasz 3750WARSZAWAM3000:00:1902:04:21
86WALKOSZ BEREDA Grzegorz 3961Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1901:47:31
87DERKOWSKI Dawid 3391NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEM3000:00:2001:47:09
88KOJAT Bartosz 3428KRAKÓWM3000:00:2002:21:25
89IDZIAK Marcin 3659Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKM3000:00:2001:52:02
90CHWAŁA Artur 3666WARWSZAWAM3000:00:2001:49:37
91APOSTOLSKI Wojciech 3718Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:2001:56:56
92RZEŹNICZEK Krzysztof 3950ŁÓDŹM3000:00:2002:08:50
93MAJCHRZAK Jakub 3644GLIWICEM3000:00:2101:58:08
94LIPIŃSKI Hubert 3780WARSZAWAM3000:00:2101:50:53
95GAŁKA Marcin 3406JASIEŃM3000:00:2202:09:50
96GRUPA Marcin 3490R2GPRZYŁEKIM3000:00:2201:48:57
97BRZEZIŃSKI Paweł 3491R2GBYDGOSZCZM3000:00:2201:49:00
98WNOROWSKI Stefan 3599KONSTANCIN -JEZIORNAM3000:00:2201:40:36
99GŁOGOWSKI Adam 3776NBP / Night Runners KabatyWARSZAWAM3000:00:2201:49:40
100KACZMAREK Norbert 3035PRZEMYŚLM3000:00:2302:05:12
101KRASOWSKI Jakub 3065Atak KretaWARSZAWAM3000:00:2301:59:37
102WINIARZ Witold 3105PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3000:00:2302:12:01
103MAŃKOWSKI Krzysztof 324112tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:2302:39:01
104RYWACKI Emil 3365Bbl_PionkiPIONKIM3000:00:2301:46:17
105KOŁODZIEJCZYK Maciej 3384Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:06
106DYLEWSKI Paweł 3400Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:11
107SKOMRA Krzysztof 3414Banda LulusiaPIONKIM3000:00:2301:46:16
108KAWECZYŃSKI Krzysztof 3403Team KopećRYBNOM3000:00:2301:54:25
109BOROWSKI Robert 3479Team KopećNIDZICAM3000:00:2302:01:15
110MARCIAK Karol 3880Olsztyńskie Ustawki Biegowe OUBSTAWIGUDAM3000:00:2301:58:49
111PASTERZ Piotr 3026RZESZÓWM3000:00:2402:01:20
112BIELSKI Bartłomiej 3313WW TeamLUBLINM3000:00:2402:03:54
113KUDŁACZ Grzegorz 3526Rzeszowski Klub WysokogórskiRZESZÓWM3000:00:2401:44:59
114IGNASZEWSKI Przemysław 3568M3000:00:2402:39:09
115BOBROWICZ Mateusz 3724WARSZAWAM3000:00:2401:51:02
116DŁUGOSIELSKI Piotr 3875ENDOMONDOWARSZAWAM3000:00:2401:37:10
117WASILEWSKI Marcin 3087WW TEAMLUBLINM3000:00:2502:08:24
118PAWŁOWSKI Rafał 3171KB DlugosiodloDŁUGOSIODŁOM3000:00:2501:48:58
119MYSZKOWSKI Sebastian 3435KalińskaTeamKONSTANCINM3000:00:2501:51:22
120ZASĘPA Sebastian 3906WARSZAWAM3000:00:2501:37:10
121SKARUZ Jarosław 3036WARSZAWAM3000:00:2601:37:55
122KOBYŁKA Rafał 3452WARSZAWAM3000:00:2601:51:26
123SZAPIEL Łukasz 3845Mad RabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2601:46:26
124CZAPIEWSKI Paweł 3910BYDGOSZCZM3000:00:2601:49:15
125SPRAWKA Marcin 3184Sklep Biegacza Lublin / WW TeamLUBLINM3000:00:2702:13:08
126PODOLSKI Marek 3215biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:49:11
127PALLACH Lech 3216Biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:51:47
128LONC Tomasz 3364MT Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM3000:00:2701:48:34
129REJ Mirosław 3376MT Wyjadacze ParówkówMIELECM3000:00:2701:48:33
130MIKULAK Jakub 3936JAROTYM3000:00:2702:19:31
131KOWALSKI Przemysław 3305OLSZTYNM3000:00:2802:09:03
132STAŚKIEWICZ Marcin 3328Olszty?skie Ustawki Biegowe/Tri NEGUJAROTYM3000:00:2801:58:42
133HARNIK Michal 3531Harnik RunnerTARNOBRZEGM3000:00:2802:02:21
134KOZIARSKI Piotr 3806PO LINIEWARSZAWAM3000:00:2801:51:31
135LEWANDOWSKI Stefan 3817WARSZAWAM3000:00:2802:08:54
136BEDNARCZYK Maciej 3835MadRabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2801:51:49
137ŁUKASIAK Bartek 3984WARSZAWAM3000:00:2802:01:38
138MORAWSKI Artur 3033BiegnęKIELCEM3000:00:3001:59:43
139WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3361WARSZAWAM3000:00:3002:22:59
140MIŁUŃSKI Filip 3732WARSZAWAM3000:00:3002:01:24
141KRUPIŃSKI Maciej 3821ZGIERZM3000:00:3001:45:00
142DZIEDZINA Tomasz 3844Night RunnersKRAKÓWM3000:00:3001:58:29
143KORDYS Krzysztof 3115Zabierzów BiegaZABIERZÓWM3000:00:3102:12:55
144MIECH Szymon 3254USTROŃM3000:00:3101:49:18
145CHOŁKA Michał 3839RZESZÓWM3000:00:3101:42:06
146BALICKI Marcin 4022WIELICZKAM3000:00:3102:11:34
147KRZEMIŃSKI Leszek 3633WARSZAWAM3000:00:3202:00:33
148ŻYWIECKI Szymon 3803MICHAŁOWOM3000:00:3202:35:40
149PAWLUS Piotr 3805gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3000:00:3202:02:21
150JANKOWSKI Rafał 3043POLICZNAM3000:00:3301:55:12
151BODZON Marcin 3079ŻÓŁWULTRAS TEAM WołominWOŁOMINM3000:00:3301:52:38
152MOSIOŁEK Przemysław 3156WARSZAWAM3000:00:3301:39:32
153PARYS Michał 3183WOŁOMINM3000:00:3302:07:46
154HUBNER Antoni 3334Hubner TeamWARSZAWAM3000:00:3301:40:46
155KOZUBAŁA Piotr 3828Żółw ultras teamWOŁOMINM3000:00:3302:08:18
156JODEŁKA Andrzej 3086KRZYWDAM3000:00:3401:57:09
157LEŚNIAK Marcin 3088Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM3000:00:3401:50:20
158KWIECIŃSKI Łukasz 3555OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:3402:23:30
159KĘCKI Karol 3791BUGAJM3000:00:3401:54:38
160POLANOWSKI Daniel 3264POZNAŃM3000:00:3501:52:14
161PIECUCH Tomasz 3460SANOKM3000:00:3501:57:26
162ŻYWICKI Maciej 3481RUDKAM3000:00:3502:02:01
163JURKIEWICZ Jakub 3768WARSZAWAM3000:00:3601:46:08
164TYMOSIEWICZ Piotr 3797YULO RUN TEAM SIEDLCEPARCZEWM3000:00:3602:00:38
165SARZAŁA Artur 3197TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM3000:00:3701:58:32
166BRYŁKA Sebastian 3522SIEDLCEM3000:00:3702:08:00
167SOWA Jacek 3860RKM SopelekRZESZÓWM3000:00:3702:11:39
168KRASOŃ Janusz 3971RKM SOPELEKBUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:3702:11:39
169SOKULSKI Marcin 3094Red TigerWARSZAWAM3000:00:3802:09:14
170ARTOWICZ Jacek 3159TORUŃSKIE WIEPRZETORUNM3000:00:3802:13:05
171PŁOTEK Tomasz 3418DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:3802:20:01
172SZYSZ Łukasz 3669Metro WarszawskieWARSZAWAM3000:00:3802:10:12
173PASIK Jacek 3678WARSZAWAM3000:00:3802:12:05
174LECH Marek 3330RADOMM3000:00:3901:55:20
175SZYL Marek 3814WARSZAWAM3000:00:4002:17:01
176KUC Wojciech 3820KŁOBUCKM3000:00:4001:45:13
177KANIA Przemysław 3843WARSZAWAM3000:00:4001:57:27
178KUBICKI Mikołaj 3970WARSZAWAM3000:00:4001:57:29
179SZAFRUGA Piotr 3420GLIWICEM3000:00:4102:05:15
180MIKUŁA Paweł 3556Rise&ShineKATOWICEM3000:00:4102:08:10
181KĘPKA Robert 3201BIEGUSIEM.PLRYKIM3000:00:4202:25:11
182ŚPIEWAK Aleksander 3434WARSZAWAM3000:00:4202:17:01
183GODYŃ Jan 3465Deloitte Adventure ClubKATOWICEM3000:00:4201:54:28
184STARZYK Michał 3634Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4301:42:29
185JATCZAK Michał 3608Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4402:06:37
186WRÓBEL Radosław 3721WARSZAWAM3000:00:4402:04:24
187SZTOMBER Daniel 3350AXA Running TeamWARSZAWAM3000:00:4501:51:09
188ŚWISTAK Piotr 3285WARSZAWAM3000:00:4702:15:28
189KRACZKOWSKI Przemysław 3474KOSZALINM3000:00:4701:57:52
190NAWROT Bartłomiej 3888LESKOM3000:00:4702:05:00
191SŁOMIŃSKI Piotr 3270AGIZ TEAMOLSZTYNM3000:00:4802:03:12
192POŚNIK Michał 3046Crossfit ElektromocWARSZAWAM3000:00:4902:13:24
193JANOWSKI Tomasz 3822LUBLINM3000:00:4901:58:04
194LUDWIKOWSKI Adam 3668GDAŃSKM3000:00:5002:04:18
195DROZD Sławomir 3655Jak nie MY to kto? RopczyceBOREK WIELKIM3000:00:5102:07:05
196KWIATKOWSKI Michal 3931PRUSZKÓWM3000:00:5102:17:27
197DZIUŁA Marcin 3126IMIŁŻAM3000:00:5202:24:40
198CZARNECKI Karol 3874PoweradeWARSZAWAM3000:00:5201:50:03
199LABA Anna 3932IMWARSZAWAM3000:00:5202:59:26
200LITWORA Sebastian 3742CROSS SPOTMYŚLENICEM3000:00:5302:16:00
201RÓŻOWICZ Maciej 3917Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:5302:16:26
202KALINOWSKI Piotr 3578WARSZAWAM3000:00:5401:49:26
203ULATOWSKI Rafal 3912360gym.dkGRUDZIADZM3000:00:5502:00:14
204PUCHALA Mariusz 3916Ternol TeamKIELCEM3000:00:5502:12:54
205BIELECKI Karol 4007M3000:00:5502:12:54
206KUBIAK Dariusz 3402biegacz nowosolnaŁÓDŹM3000:00:5602:20:25
207GÓRZYŃSKI Paweł 3524PABIANICEM3000:00:5602:29:18
208ANIOŁ Mateusz 3915Ternol TeamRADLINM3000:00:5602:12:53
209PYTA Krzysiek 3942welnowietzBYTOMM3000:00:5601:56:09
210MIKOŁAJCZEWSKI Krzysztof 3211WARSZAWAM3000:00:5702:43:54
211ADAMCZAK Grzegorz 3359KATOWICEM3000:00:5702:08:14
212ŚWIECZKOWSKI Wiesław 3757SKARSZEWY SZCZODROWOM3000:00:5702:37:11
213BAUER Artur 3807SM RykiRYKIM3000:00:5702:12:51
214KŁĘBEK Arkadiusz 3819KB WyszkówWYSZKÓWM3000:00:5701:52:42
215SENCZENKO Waldemar 3142Nothing to fearBYTOMM3000:00:5802:08:41
216ZDANOWICZ Michał 3155Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5802:11:08
217DĄBROWSKI Łukasz 3536WARSZAWAM3000:00:5802:13:25
218ZARUDZKI Paweł 3127Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5902:08:43
219TABAT Leszek 3222ŚWINOUJŚCIEM3000:00:5902:38:19
220KISIELEWSKI Konrad 3276CKKIELCEM3000:00:5902:08:29
221JĘDRZEJCZAK Artur 3511Solec WlkpPOZNAŃM3000:01:0001:52:59
222SOSNOWSKI Rafał 3952OLSZTYNM3000:01:0001:47:26
223NOWICKI Bartosz 4052podroznicy.eu teamPIASTÓWM3000:01:0001:56:03
224KONIECZNY Piotr 3232NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0102:29:45
225KULIG Robert 3636Night RunnersTYCHYM3000:01:0102:16:20
226JANICZEK Maciej 3682GLIWICEM3000:01:0102:14:11
227ROSA Bartosz 4006wkurw_teamTORUŃM3000:01:0202:04:39
228ZATORSKI Paweł 3059ŁÓDŹM3000:01:0302:03:13
229MAZIEC Dariusz 3220NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0302:31:14
230BIAŁECKI Gabriel 3263WARSZAWAM3000:01:0302:29:04
231FABIANOWICZ Przemysław 3041WARSZAWAM3000:01:0402:22:40
232STAWIŃSKI Piotr 3162WARSZAWAM3000:01:0502:22:18
233KOTWA Arkadiusz 3236EDINBURGHM3000:01:0502:14:27
234MOSOŃ Sławek 3527WARSZAWAM3000:01:0502:13:21
235KOWALCZUK Jakub 3425WARSZAWAM3000:01:0602:10:10
236REJENT Bartosz 3545JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:12
237KUCHARCZYK Radoslaw 3549JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:13
238ZIEMBLA Jakub 3233Night RunnersKRAKÓWM3000:01:0702:06:17
239KUŚMIDER Jakub 3896PIKULICEM3000:01:0701:50:55
240PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 3320Słynni KenijczycyGNIEZNOM3000:01:0902:22:38
241MIROCHA Michał 3351Night RunnersWIELICZKAM3000:01:0902:31:04
242KASPRZYK Szymon 3548Idź SobieRADOMM3000:01:0901:52:16
243STOLARCZYK Robert 3089Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:14
244SZADKOWSKI Paweł 3321Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:16
245PYTKA Konrad 3366Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1002:05:06
246TROCIŃSKI Marcin 3564KB DŁugosiodłoDŁUGOSIODŁOM3000:01:1002:09:35
247GURECZNY Krzysztof 3283AlbatrosyWARSZAWAM3000:01:1102:39:06
248BARTECKI Tomasz 3323WROCŁAWM3000:01:1102:15:13
249PISARCZYK Grzegorz 3676Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1102:05:05
250BIELAWIEC Bartłomiej 3796Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM3000:01:1101:56:44
251GIURG Grzegorz 3454WAŁBRZYCHM3000:01:1302:30:59
252MATRASZEK Jakub 3562Vege RunnersRADOMM3000:01:1602:33:05
253KOZERA Marcin 3064Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1702:38:19
254BALCEWICZ Marcin 3212Calypso PiłaM3000:01:1702:43:20
255SKORCZYK Adrian 3670TGV Running TeamKOŚCIANM3000:01:1702:01:26
256RYMON Paweł 3168Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1802:52:25
257ZIEMECKI Piotr 3703Happy wife happy lifeLUBLINM3000:01:1802:21:30
258CHUDY Michał 3899WARSZAWAM3000:01:1801:56:38
259GAJEWSKI Piotr 3693LUBLINM3000:01:1902:21:28
260SZABELAK Witold 4008WARSZAWAM3000:01:2002:06:18
261WALASZEK Paweł 3120AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:01:2102:24:56
262KASPRZAK Radek 3589BuffWARSZAWAM3000:01:2102:20:25
263GĄTKIEWICZ Paweł 3626KRAKÓWM3000:01:2202:20:12
264LECH Lesław 3876Daleko Ponad SolinąSOBÓTKAM3000:01:2202:34:55
265WÓJCICKI Bartosz 3265WARSZAWAM3000:01:2302:10:06
266ŁOPIAN Wojciech 3944SOBÓTKAM3000:01:2302:14:05
267ARUSZTOWICZ Bartek 3176OTWOCKM3000:01:2402:06:24
268CHAŁUPA Włodzimierz 3130Klub Biegacza GOCHBYTÓWM3000:01:2703:02:29
269FIRAZA Łukasz 3073ŁÓDŹM3000:01:2802:14:44
270KARAŚ Robert 3395AXA Running TeamBROCHÓWM3000:01:2802:40:33
271SZPAIDEL Paweł 3534Night RunnersSOSNOWIECM3000:01:2802:07:35
272KAWCZYŃSKI Piotr 3025KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:01:2902:14:43
273MOŻDŻONEK Michał 3296WARSZAWAM3000:01:3002:29:57
274MICHALSKI Marek 3542OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3000:01:3102:04:56
275CABAJ Rafał 3736Biegusiem.plMROZYM3000:01:3202:29:11
276JABŁKIEWICZ Rafał 4051RYBNIKM3000:01:3202:44:50
277AURZECKI Michał 3173ZAMOSCM3000:01:3302:02:19
278RYSZ Tomasz 3437SANOKM3000:01:3402:00:38
279KRASOWSKI Marek 3808PRZEMYŚLM3000:01:3402:09:34
280TROJNAR Tomek 3833PRZEMYŚLM3000:01:3402:11:33
281PUCHLIK Paweł 3869M3000:01:3402:23:20
282KOZICKI Paweł 3179WARSZAWAM3000:01:3502:39:03
283AURZECKI Łukasz 3182ZAMOSCM3000:01:3502:39:24
284WASĄŻNIK Marcin 3412HALINÓWM3000:01:3502:14:36
285JAWOROWICZ Tomasz 3397Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:01:3602:32:20
286CHACIŃSKI Marcin 3260DZIKIE GRUBASYSIEDLCEM3000:01:3702:39:20
287GĄTARCZYK Mariusz 3717DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:01:3702:14:34
288STRZELECKI Michał 3647PZSFWARSZAWAM3000:01:3801:56:53
289KARPIŃSKI Paweł 3755WARSZAWAM3000:01:3802:39:21
290THIER Dominik 3172PZSFWARSZAWAM3000:01:3901:56:55
291PIKIEWICZ Bartłomiej 3508PZSFKATOWICEM3000:01:3902:10:12
292DULIK Arkadiusz 3727STRZYŻEWICEM3000:01:4002:19:34
293CYWIŃSKI Bartłomiej 3396Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:01:4102:36:58
294BALCERZAK Michał 3818LUBLINM3000:01:4202:24:55
295KRÓLICKI Konrad 3371AXA Running TeamWARSZAWAM3000:02:5202:12:07
Niesklasyfikowani
ORNATOWSKI Michał 3388WARSZAWAM30DNF DNF
ADAMI Gabriele 3771LACZNAM30DNF DNF
HYDZIK Łukasz 3516SANOKM30DNF DNF
PĘKACKI Robert 3356GRÓJECM30DNF DNF
WOŹNY Łukasz 3913M30DNF DNF
Znaleziono 300 wynik(ów)