BIEG RZEŹNICZEK 2016

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2016-05-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
1063
Wystartowało:
1002
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
980
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu14kmCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FARON Robert 3981Salco Sport TeamKAMIENICAM401M 300:00:0001:14:4102:20:48.1002:20:48.10 5:1211.5
2POLAŃSKI Tomasz 3990B4SPORTBYDGOSZCZM402M 600:00:0002:29:09.5502:29:09.55+00:08:215:3110.9
3ZAJĄC Robert 3602Orange PolskaZĄBKIM403M 1300:00:0001:23:1102:40:18.9502:40:18.95+00:19:305:5610.1
4ZYCH Dariusz 30184 Run Team PiłaPIŁAM404M 2000:00:0701:30:5802:49:11.3002:49:18.40+00:28:236:159.6
5MORAWSKI Filip 3174Filip MorawskiPOZNAŃM405M 4400:00:0001:33:2203:01:22.9003:01:22.90+00:40:346:438.9
6PYSZ Grzegorz 3219HRMAX ŻORYŻORYM406M 5400:00:2101:38:0103:04:24.9003:04:46.20+00:43:366:498.8
7PAŁKA Robert 3620ZSL LESKOLESKOM407M 6300:00:0901:39:1203:08:34.6003:08:44.00+00:47:466:598.6
8FILIPEK Wojciech 3851KRAKÓWM408M 6400:00:1601:42:3203:08:55.7003:09:12.60+00:48:076:598.6
9ŁOMIAK Piotr 3637WARSZAWAM409M 6600:00:0801:38:4903:09:04.3503:09:12.55+00:48:167:008.6
10NOWAK Piotr 3765BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4010M 6700:00:1001:41:4303:09:43.0003:09:53.45+00:48:547:018.5
11SZCZEPANIAK Michał 4054KsiężycWOŁOMINM4011M 7700:01:2701:43:5703:12:18.3003:13:45.50+00:51:307:078.4
12NOWICKI Zbigniew 3712BLUETEAMGAŁKÓW MAŁYM4012M 8100:00:1701:39:2103:13:25.2003:13:42.80+00:52:377:098.4
13BADOWSKI Jerzy 3607PZU Sport TeamPIASECZNOM4013M 8200:00:1801:39:2003:13:25.9503:13:43.95+00:52:377:098.4
14BLAJCHERT Adam 30144 Run Team PiłaPIŁAM4014M 8300:00:1101:44:1203:13:31.0003:13:42.20+00:52:427:108.4
15DOMIN Tomasz 3593Night RunnersKRAKÓWM4015M 8400:00:3301:45:0203:13:37.6503:14:10.95+00:52:497:108.4
16PABICH Krzysztof 30154 Run Team PiłaPIŁAM4016M 8700:00:1001:42:2103:14:05.1503:14:15.60+00:53:177:118.3
17MIKULSKI Artur 3093Blue DogsWARSZAWAM4017M 9000:00:1601:42:4303:14:11.2503:14:27.65+00:53:237:118.3
18SACEWICZ Marek 3090Run Expert TeamSZCZECINM4018M 9300:00:0001:42:4903:14:55.1003:14:55.10+00:54:077:138.3
19PACZKA Michał 3538GLIWICEGLIWICEM4019M 9400:00:3801:46:3003:14:58.1503:15:36.15+00:54:107:138.3
20GROCHOWALSKI Tomasz 3009Pogotowie EnergetyczneM4020M 9500:00:4201:41:4803:15:15.2003:15:58.05+00:54:277:138.3
21SZAKIEL Jerzy 3891RYBNAM4021M 10300:00:0701:43:0403:16:11.7003:16:19.30+00:55:237:168.3
22ĆWIKLIŃSKI Maciej 3579POZNAŃM4022M 10600:00:1501:45:4503:16:16.0003:16:31.20+00:55:277:168.3
23JARECKI Aleksander 3999RK AthleticsWARSZAWAM4023M 10700:00:1901:45:5203:16:20.2003:16:39.95+00:55:327:168.3
24WÓJCIAK Wojtek 3640BIESZCZADZKIE WILKIOLSZANICAM4024M 11500:00:0801:40:1503:20:07.2503:20:15.75+00:59:197:248.1
25KAZIMIERSKI Michał 3148BYTÓWM4025M 12300:00:0001:41:0703:21:20.6003:21:20.60+01:00:327:278
26FOLTA Sławomir 3101Orange PolskaMIELECM4026M 14200:00:1201:46:2803:25:07.2503:25:19.30+01:04:197:357.9
27BIELAWSKI Leszek 3108Rozbiegany SulejówekOKUNIEWM4027M 14500:00:3401:45:1803:25:23.2503:25:57.55+01:04:357:367.9
28PIRÓG Krzysztof 3521WARSZAWAM4028M 14600:00:4801:47:3603:25:27.9503:26:16.20+01:04:397:367.9
29PORĘBA Jacek 3594MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.NOWY SĄCZM4029M 14700:00:0601:48:5303:25:33.0003:25:39.05+01:04:447:367.9
30PIETRAS Ryszard 3960Biegam z ABSLUBLINM4030M 14900:00:0001:45:1703:25:57.1003:25:57.10+01:05:097:377.9
31ZARZYŃSKI Artur 4029FunFlyWARSZAWAM4031M 15300:00:1601:49:1403:26:42.6003:26:59.50+01:05:547:397.8
32MAREK Wojciech 3772KRAKÓWM4032M 15400:00:1301:46:0303:26:49.6503:27:03.35+01:06:017:397.8
33GRZEGORCZYK Wojciech 3861KondycjaWARSZAWAM4033M 16400:00:3501:58:0703:28:45.3503:29:21.30+01:07:577:437.8
34DZIADOWIEC Krzysztof 3583Krok Za GroszTORUŃM4034M 16500:00:1501:49:3003:29:22.8003:29:38.00+01:08:347:457.7
35SIDOROWICZ Grzegorz 3711AXA Running TeamMARKIM4035M 16600:00:4301:51:5603:29:38.6003:30:22.10+01:08:507:457.7
36SZEREMETA Andrzej 3069PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4036M 16900:00:2101:49:2503:30:19.6003:30:41.20+01:09:317:477.7
37DĄBKOWSKI Andrzej 3136BARTOSZYCEM4037M 17000:00:2101:42:3303:30:21.0003:30:42.40+01:09:327:477.7
38WOŁOWSKI Filip 3567WARSZAWAM4038M 17200:00:0001:47:1903:30:49.8503:30:49.85+01:10:017:487.7
39PLEWA Tomasz 3314KIELCEM4039M 18100:00:3401:46:0003:33:51.1503:34:25.95+01:13:037:557.6
40WOJTKIEWICZ Jarosław 4045PODKOWA LEŚNAM4040M 18300:00:1901:53:4503:34:16.3503:34:35.85+01:13:287:567.6
41PAJĄK Andrzej 3966Biegam z ABSLUBLINM4041M 18500:00:1801:47:3703:34:55.4003:35:14.15+01:14:077:577.5
42CHAŁUPA Daniel 3165Klub Biegacza GOCHBYTÓWM4042M 18600:00:0601:47:4103:35:11.9003:35:18.85+01:14:237:587.5
43MIODUSZEWSKI Paweł 4055ARPwaveWARSZAWAM4043M 18700:01:2601:46:3403:35:15.2503:36:41.90+01:14:277:587.5
44ZAŁUCKI Maciej 37091000 MilesGŁOGOWOM4044M 18800:00:2101:54:3903:35:48.0003:36:09.80+01:14:597:597.5
45PLACHA Piotr 3446TARNOBRZEGM4045M 19200:00:2801:50:3003:36:09.9003:36:38.85+01:15:218:007.5
46MAJOR Zby 3699Night RunnersKRAKÓWM4046M 19300:01:0101:54:0303:36:38.2003:37:39.85+01:15:508:017.5
47MATUSIAK Arkadiusz 3185ŁÓDŹM4047M 19700:00:1501:47:4303:37:37.0003:37:52.60+01:16:488:037.4
48KRAMER Rafał 3957NAUCZYCIELRADOMM4048M 20600:00:3102:00:1303:39:45.7503:40:17.45+01:18:578:087.4
49WRÓBEL Bartłomiej 3002Cisna GóryCISNAM4049M 20800:00:0901:51:3003:40:59.6503:41:08.70+01:20:118:117.3
50KAWALEC Krystian 3143WARSZAWAM4050M 21300:00:1101:50:4903:41:25.1003:41:36.40+01:20:378:127.3
51MANEL Mariusz 3475Netbox BiegaKĄKOLEWOM4051M 22100:00:4801:54:1503:42:13.7003:43:02.40+01:21:258:137.3
52LESIEWICZ Jarosław 3207Orange PolskaŁÓDŹM4052M 22200:00:4001:55:2903:42:18.7503:42:59.70+01:21:308:147.3
53PITEK Grzegorz 3965Biegam z ABSMEŁGIEWM4053M 22700:00:1801:49:2503:42:43.5503:43:01.70+01:21:558:147.3
54CHMIELEWSKI Marcin 3121DĘBNICA KASZUBSKAM4054M 22900:00:1401:47:4903:42:46.8503:43:01.70+01:21:588:157.3
55BEDNARSKI Tomasz 4001Coca-Cola Runners ClubJÓZEFOSŁAWM4055M 23700:00:1901:55:0403:43:57.9503:44:17.50+01:23:098:177.2
56MARCHUT Rafał 3823NISKOM4056M 24400:00:5001:58:0203:44:19.1503:45:09.30+01:23:318:187.2
57DZIAMSKI Ryszard 3624Fundacja Iskierka - Biegam dla MirkiCHORZÓWM4057M 24700:01:0002:01:2203:44:25.9003:45:26.55+01:23:378:187.2
58NOWACKI Michał 3829NoWorkTeamTORUŃM4058M 25200:00:2102:00:4103:44:54.5003:45:16.30+01:24:068:197.2
59BOROWSKI Roman 3063SANOKM4059M 25400:01:4102:00:3903:45:05.8003:46:47.50+01:24:178:207.2
60AUGUST Ryszard 3810CZELADŹM4060M 25700:00:1801:56:5603:45:08.7003:45:27.15+01:24:208:207.2
61ZEDELSKI Michał 3868SZWLA StargardSTARGARDM4061M 25800:00:1201:56:5103:45:25.9003:45:38.60+01:24:378:207.2
62MARCINIAK Wojciech 3430SZCZECINM4062M 26000:00:4102:09:1403:45:47.5003:46:29.10+01:24:598:217.2
63GESZPRYCH Marek 3635KANIEM4063M 26100:00:3502:04:2603:45:51.2003:46:26.25+01:25:038:217.2
64BUZALSKI Robert 3623ORANGE PolskaBYDGOSZCZM4064M 26200:00:3301:57:3803:45:52.4503:46:26.15+01:25:048:217.2
65KIBART Robert 3070BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4065M 26400:00:1701:53:5803:46:06.7003:46:24.25+01:25:188:227.2
66SACHARUK Robert 3837TERESPOLM4066M 26600:00:5701:53:0903:46:33.3003:47:30.55+01:25:458:237.2
67KURASZKIEWICZ Robert 3471ROPCZYCEM4067M 26800:00:5402:03:2303:46:37.4003:47:31.65+01:25:498:237.1
68ZIĘBA Witold 3753MKS Błękitni RopczyceROPCZYCEM4068M 26900:00:5302:03:2403:46:38.2003:47:31.80+01:25:508:237.1
69PASZEK Tomasz 3042CZECHOWICE-DZIEDZICEM4069M 27000:00:4602:01:0403:46:41.2003:47:27.90+01:25:538:237.1
70FURS Teodor 3953Pierdzące ZająceCISNAM4070M 28300:01:0802:00:4803:48:25.0503:49:33.30+01:27:368:277.1
71PETRUSEWICZ Paweł 3959Biegam z ABSLUBLINM4071M 28800:00:2002:00:5803:49:02.8003:49:22.90+01:28:148:287.1
72SERWIŃSKI Włodzimierz 3584Myśli w bieguKIELNOM4072M 28900:01:0702:01:3103:49:05.4003:50:12.40+01:28:178:297.1
73ULICZNY Paweł 3895Rembertów TeamWARSZAWAM4073M 29000:00:3802:02:3103:49:10.7003:49:49.45+01:28:228:297.1
74ODOLIŃSKI Jacek 4033Brzozowski TeamOSTRÓDAM4074M 29200:00:5802:15:1703:49:17.2503:50:15.45+01:28:298:297.1
75STARCZYNOWSKI Dariusz 3954WARSZAWAM4075M 30100:00:3101:58:1203:50:08.9003:50:40.10+01:29:208:317
76PROKOP Jacek 3253Biegam U KOLESIOSTASZEWOM4076M 30300:00:1901:54:5503:50:36.1503:50:56.00+01:29:488:327
77DEC Piotr 3523OleszyceNOWA IWICZNAM4077M 30400:00:4702:05:2603:50:43.7003:51:31.60+01:29:558:327
78ROWIŃSKI Tomasz 3502M4078M 30800:00:3902:09:2203:51:11.4003:51:50.85+01:30:238:337
79RESZYTYŁO Grzegorz 3857ŁAŃCUTM4079M 30900:00:1801:57:1403:51:34.4003:51:53.00+01:30:468:347
80DURKIEWICZ Tomasz 3071DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM4080M 31400:01:1202:03:5403:53:05.5003:54:17.55+01:32:178:377
81KRET Michał 3864WARSZAWAM4081M 31700:01:1002:08:5003:53:42.1503:54:52.35+01:32:548:396.9
82PIETRZAK Maciej 3052WARSZAWAM4082M 32200:00:4202:07:5403:54:31.4003:55:13.95+01:33:438:416.9
83ZARUDZKI Łukasz 3104Nothing to fearGLIWICEM4083M 32700:00:5802:08:4403:56:40.5503:57:39.30+01:35:528:456.8
84TRENTOWSKI Wojciech 3203Kb DlugosiodloOSTROW MAZOWIECKAM4084M 33000:00:2501:56:0203:57:18.1503:57:43.75+01:36:308:476.8
85SOŁKIEWICZ Robert 4016BiegnęKIELCEM4085M 33700:00:3002:02:2103:58:39.0503:59:09.80+01:37:508:506.8
86HOLEWA Rafał 3286Caballo Blanco TeamKATOWICEM4086M 34000:00:3902:02:5903:59:06.5003:59:45.85+01:38:188:516.8
87KOBIERSKI Szymon 3751SOSNOWIECM4087M 34100:00:4502:05:4403:59:09.2503:59:55.05+01:38:218:516.8
88RYZIŃSKI Ryszard 3934WARSZAWAM4088M 34300:00:0001:48:4503:59:17.0503:59:17.05+01:38:288:516.8
89BAKA` Marcin 3096GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM4089M 34800:00:4702:08:5903:59:40.7004:00:27.70+01:38:528:526.8
90WITKOWSKI Krzysztof 3617TARNOBRZEGM4090M 35100:00:2802:13:4803:59:49.3504:00:18.00+01:39:018:526.8
91CHARKOT Sławomir 3976Biegusiem.plKRASNYSTAWM4091M 35500:00:2602:11:0704:00:22.5504:00:49.50+01:39:348:546.7
92SOSZYŃSKI Wojtek 3195PZU Sport Team/Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWM4092M 35600:00:3702:06:3504:00:30.7004:01:08.05+01:39:428:546.7
93PALUCH Andrzej 3149Zabiegani MielecMIELECM4093M 36000:00:1201:54:5504:00:59.3004:01:11.40+01:40:118:556.7
94KUZIOR Tomasz 3883MyszkówJAWORZNIKM4094M 36400:00:1101:52:3604:02:04.8504:02:16.35+01:41:168:576.7
95CAŁKA Grzegorz 3794Radzymin Run TeamRADZYMINM4095M 36700:00:3802:12:4404:02:08.4504:02:46.65+01:41:208:586.7
96BAI Jozsef 4000RK AthleticsKONSTANCIN-JEZIORNAM4096M 36800:00:2002:04:1804:02:18.0504:02:38.85+01:41:298:586.7
97HOŁYSZ Daniel 3141JAWORZNOM4097M 37000:00:3702:15:1604:02:27.1004:03:04.95+01:41:398:586.7
98MURAS Michał 3029BYDGOSZCZM4098M 37200:00:1502:00:4604:02:45.5004:03:01.20+01:41:578:596.7
99ZALEŚKIEWICZ Krzysztof 3068TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM4099M 37300:00:3802:13:0604:02:54.6504:03:33.15+01:42:068:596.7
100GÓRA Marek 3663Jak nie MY to kto?ROPCZYCEM40100M 38700:00:5102:07:0504:06:23.7004:07:14.70+01:45:359:076.6
101SYGIET Andrzej 3505GLIWICEM40101M 39500:00:1702:08:0504:07:37.4004:07:54.90+01:46:499:106.5
102LEPCZAK Michał 3392Naprzód MłocinyWARSZAWAM40102M 39800:01:1002:12:5004:08:13.9004:09:24.45+01:47:259:116.5
103SIERAKOWSKI Igor 3066PIŁAM40103M 40300:01:1702:29:0004:09:24.5004:10:42.45+01:48:369:146.5
104KOZŁOWSKI Bartłomiej 3616KKL/BBMKIELCEM40104M 40500:01:2102:07:2004:09:28.6504:10:50.00+01:48:409:146.5
105KUBAŃSKI Rafał 3946InterRisk TeamKONSTANCIN JEZIORNAM40105M 41100:00:5802:11:2504:10:23.0504:11:21.90+01:49:349:166.5
106ŻURAWSKI Arkadiusz 3461SOŃSKM40106M 41400:01:0302:05:5204:10:51.5504:11:55.45+01:50:039:176.5
107CZYŻEWSKI Krzysztof 3798SIEDLCEM40107M 42200:01:4002:14:2404:11:34.2004:13:14.65+01:50:469:196.4
108ODYA Marian 3109M40108M 42300:00:5802:08:4604:11:36.5004:12:35.10+01:50:489:196.4
109BAZYDŁO Dariusz 3117KNURÓWM40109M 42500:00:3402:14:4204:11:42.6004:12:16.80+01:50:549:196.4
110TOMKIEWICZ Przemysław 3730WARSZAWAM40110M 42600:01:0402:20:0604:11:49.1004:12:53.70+01:51:019:196.4
111TKACZYK Przemysław 3463LUBLINM40111M 42700:00:4902:17:1204:12:03.4504:12:52.80+01:51:159:206.4
112PARUZEL Ireneusz 3243MIKOŁÓWM40112M 43000:04:0402:16:5104:13:22.8504:17:27.40+01:52:349:236.4
113WOJTOWICZ Daniel 3267KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM40113M 43600:00:2202:02:4604:14:02.4004:14:24.85+01:53:149:246.4
114ADAMCZUK Jarosław 3980PGNiG SanokZAGÓRZM40114M 43900:01:1502:19:1204:15:39.3004:16:55.00+01:54:519:286.3
115WNUCZYŃSKI Andrzej 3646ORANGE POLSKABYDGOSZCZM40115M 44000:00:3302:04:0004:15:41.0504:16:14.65+01:54:529:286.3
116KRUZEL Rafal 3795Biegowe MisieLEGNICAM40116M 44300:00:3702:18:2004:16:38.5004:17:16.35+01:55:509:306.3
117GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 3601CHEŁM BIEGACHEŁMM40117M 44500:00:5102:15:1404:17:00.0504:17:51.70+01:56:119:316.3
118DUDEK Michał 3405RGR ŁÓDŹŁÓDŹM40118M 44600:00:4202:08:5504:17:01.5504:17:44.00+01:56:139:316.3
119ŻBIKOWSKI Artur 3082TORUŃM40119M 44900:00:2102:09:3704:17:18.6004:17:40.20+01:56:309:316.3
120POPŁAWSKI Arkadiusz 3347Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAM40120M 45000:01:0302:11:3804:17:34.0004:18:37.90+01:56:459:326.3
121KORBA Michał 3570WARSZAWAM40121M 45600:00:5402:11:4404:19:07.6004:20:01.95+01:58:199:356.3
122BĄK Maciej 3157Orange Polska / Night RunnersWARSZAWAM40122M 46200:01:0302:15:3004:20:59.5004:22:03.05+02:00:119:406.2
123BODZIOCH Grzegorz 4014KOBYLANKAM40123M 46400:13:2602:16:0304:21:23.6004:34:49.60+02:00:359:406.2
124SIECZKOWSKI Artur 3169PolishBhoysKOSTRZYN NAD ODRĄM40124M 46600:00:2202:05:2104:21:28.9004:21:51.00+02:00:409:416.2
125GUCWA Jarosław 3842Jarek GucwaBOCHNIAM40125M 46700:00:4902:11:4104:21:30.5004:22:19.90+02:00:429:416.2
126JANUSZ Grzegorz 3363BiBa TeamLUBLINM40126M 47100:01:0702:08:4804:23:04.7004:24:12.45+02:02:169:446.2
127KMIEC Cezary 3146Naprzód MłocinyWARSZAWAM40127M 47600:01:1002:09:1204:23:45.9504:24:56.05+02:02:579:466.1
128ADAMCZYK Daniel 3514LIMANOWAM40128M 47700:00:4002:15:1504:24:04.2004:24:45.05+02:03:169:466.1
129PIECYK Artur 3614Blue DogsWARSZAWAM40129M 48000:00:3102:17:2404:25:05.7504:25:37.40+02:04:179:496.1
130JEGER Wojtek 3010sklepbiegowy.pl/jegermajsterOLSZTYNM40130M 48200:01:2002:23:2804:26:03.7004:27:24.10+02:05:159:516.1
131STANOSZEK Robert 3887Powerade TeamMYSŁOWICEM40131M 48500:01:0302:16:1804:26:48.9004:27:52.25+02:06:009:526.1
132WOJCIECHOWSKI Rafał 3707Pełzacz NizinnyWARSZAWAM40132M 49800:00:1702:04:5104:30:01.8004:30:18.85+02:09:1310:006
133NARLOCH Piotr 3000InterRiskM40133M 50000:01:3002:14:0104:30:11.9004:31:42.85+02:09:2310:006
134ARMATYS Grzegorz 3473Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM40134M 50200:01:1202:19:2104:30:23.8004:31:36.30+02:09:3510:006
135BŁACHOWICZ Rafał 3239Zabiegani MielecMIELECM40135M 50300:01:2602:20:5204:30:42.7004:32:09.55+02:09:5410:016
136MAJCHROWICZ Patrycjusz 3683SM RykiRYKIM40136M 50500:00:4302:18:2004:31:00.2004:31:43.20+02:10:1210:026
137BYKOWSKI Andrzej 3077PRZEMYŚLM40137M 50600:00:5302:15:2204:31:20.8504:32:14.10+02:10:3210:036
138JANIK Tomasz 3107Orange PolskaHRUBIESZÓWM40138M 51100:00:4602:37:1604:32:28.5504:33:15.20+02:11:4010:055.9
139WĄSOWICZ Olgierd 3665AlbatrosyWARSZAWAM40139M 51200:01:1102:26:1604:32:38.6004:33:50.10+02:11:5010:055.9
140KOŁODZIEJ Jacek 3258Night Runners GliwiceGLIWICEM40140M 51600:01:1102:08:1604:33:30.0504:34:41.25+02:12:4110:075.9
141LIS Marcin 3752Outsiders KrakówKIELCEM40141M 51800:01:0402:26:0904:34:12.0504:35:16.75+02:13:2310:095.9
142MARKIEWICZ Tomasz 3444RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40142M 52400:01:3202:28:0304:35:19.7504:36:52.25+02:14:3110:115.9
143MICHALCZYK Marcin 3021Monston Sport TeamWARSZAWAM40143M 52600:00:4702:17:3104:37:32.5504:38:20.05+02:16:4410:165.8
144SZPORNA Darek 3196WARSZAWAM40144M 53300:01:4102:42:2604:41:17.4504:42:58.95+02:20:2910:255.8
145KORWIN-MIKKE Kacper 3761Blue DogsWARSZAWAM40145M 53500:00:2902:15:5904:41:59.6504:42:29.55+02:21:1110:265.7
146DOMINIAK Waldemar 3337SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM40146M 53900:01:0902:32:3904:44:25.6504:45:34.85+02:23:3710:325.7
147MAZIAKOWSKI Krzysztof 4025MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM40147M 54200:01:3202:26:5904:44:44.2504:46:16.25+02:23:5610:325.7
148DĄBROWSKI Sławomir 3639WĄBRZEŹNOM40148M 54400:00:5702:27:0304:44:55.7504:45:53.30+02:24:0710:335.7
149ŁUKASZEWSKI Szymon 3228Run Expert LejdisWARZYMICEM40149M 55200:01:2002:26:4904:49:43.6504:51:04.20+02:28:5510:435.6
150MAGER Bartosz 3438RZESZÓWM40150M 55500:01:2602:21:3304:50:49.5504:52:15.60+02:30:0110:465.6
151KARBARZ Filip 3255RZESZÓWM40151M 55600:01:2602:21:3504:50:49.7504:52:16.15+02:30:0110:465.6
152TWORZYDŁO Paweł 3560KRAKÓWM40152M 56200:00:5202:40:3704:54:27.5504:55:20.50+02:33:3910:545.5
153BĄK Andrzej 3576BOOT CAMP POLSKALUBICZM40153M 56500:00:5502:30:4604:55:31.0004:56:26.90+02:34:4210:565.5
154BORKOWSKI Mariusz 3677WIŚNIEWM40154M 56700:00:3602:19:2004:55:54.0504:56:30.80+02:35:0510:575.5
155SZOŁTYSEK Wojciech 3558M40155M 56900:02:2302:40:2604:56:05.8004:58:28.90+02:35:1710:575.5
156NIZIOŁEK Marek 3747Damy radeZABORZEM40156M 57000:01:1602:36:3804:56:06.8004:57:23.20+02:35:1810:585.5
157HEJMAN Maciej 4005wkurw_teamKRAKÓWM40157M 57300:01:0202:23:5904:56:45.3004:57:47.90+02:35:5710:595.5
158DECZKOWSKI Dariusz 3530Metro WarszawskieWARSZAWAM40158M 58200:01:1902:43:3005:04:29.1005:05:48.80+02:43:4111:165.3
159MZYK Fabian 3312BBL MikołówORZESZEM40159M 58300:00:5302:31:4905:05:05.7505:05:59.65+02:44:1711:185.3
160MIERZEJEWSKI Jacek 4023AmatorRUDYM40160M 58400:00:3902:38:5805:06:18.5005:06:58.05+02:45:3011:205.3
161CIECIERA Paweł 3011przełajowiec.plWARSZAWAM40161M 58500:01:2902:37:2605:07:17.5505:08:46.95+02:46:2911:225.3
162BASARAB Grzegorz 3496PRZEMYŚLM40162M 58900:00:1702:18:5305:08:57.8005:09:15.45+02:48:0911:265.2
163SKOCZYLAS Artur 4037WiązownaWIĄZOWNAM40163M 59200:01:3102:37:4805:11:42.3505:13:14.00+02:50:5411:325.2
164STASIAK Waldemar 3092OPOLEM40164M 59600:00:5902:47:0405:16:36.2505:17:35.50+02:55:4811:435.1
165KARPIŃSKI Robert 3898Spartanie DzieciomMARKIM40165M 60400:00:1602:49:2805:28:18.6505:28:34.90+03:07:3012:094.9
166LEŚNIEWSKI Michał 3989Spartanie DzieciomWARSZAWAM40166M 60500:00:1102:49:1105:28:19.2505:28:31.00+03:07:3112:094.9
167GAŁĘZIAK Grzegorz 3890Spartanie DzieciomWARSZAWAM40167M 60800:00:1005:28:30.1505:28:40.85+03:07:4212:104.9
168WOJCIECHOWSKI Michał 3956Spartanie DzieciomWARSZAWAM40168M 60900:00:1105:28:30.2505:28:41.45+03:07:4212:104.9
169MĄKOSA Konrad 3790Crossfit ElektromocWARSZAWAM40169M 61200:00:4902:50:2005:45:36.6505:46:25.85+03:24:4812:484.7
170KUŹMA Maciej 3550SIEDLCEM40170M 61300:01:0102:45:0305:48:31.1005:49:32.35+03:27:4312:544.6
171WAŁEK Piotr 3811WARSZAWAM40171M 61400:00:4102:47:5405:49:04.5005:49:46.15+03:28:1612:554.6
MARCOL Wojciech 4050RYBNIKM40DNF02:44:50 DNF DNF DNF--
ŁUBKOWSKI Adam 4002Powerade/KB WyszkówWYSZKÓWM40DNF02:59:32 DNF DNF DNF--
KOZAR Wojciech 3763WARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Marek 4040WARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF--
WIATER Krzysztof 3870HORNÓWEKM40DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 176 wynik(ów)