BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1SACEWICZ Marek 3090Run Expert TeamSZCZECINM4000:00:0001:42:49
2KAZIMIERSKI Michał 3148BYTÓWM4000:00:0001:41:07
3MORAWSKI Filip 3174Filip MorawskiPOZNAŃM4000:00:0001:33:22
4WOŁOWSKI Filip 3567WARSZAWAM4000:00:0001:47:19
5ZAJĄC Robert 3602Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0001:23:11
6RYZIŃSKI Ryszard 3934WARSZAWAM4000:00:0001:48:45
7PIETRAS Ryszard 3960Biegam z ABSLUBLINM4000:00:0001:45:17
8FARON Robert 3981Salco Sport TeamKAMIENICAM4000:00:0001:14:41
9POLAŃSKI Tomasz 3990B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:00
10CHAŁUPA Daniel 3165Klub Biegacza GOCHBYTÓWM4000:00:0601:47:41
11PORĘBA Jacek 3594MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.NOWY SĄCZM4000:00:0601:48:53
12ZYCH Dariusz 30184 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:0701:30:58
13SZAKIEL Jerzy 3891RYBNAM4000:00:0701:43:04
14ŁOMIAK Piotr 3637WARSZAWAM4000:00:0801:38:49
15WÓJCIAK Wojtek 3640BIESZCZADZKIE WILKIOLSZANICAM4000:00:0801:40:15
16WRÓBEL Bartłomiej 3002Cisna GóryCISNAM4000:00:0901:51:30
17PAŁKA Robert 3620ZSL LESKOLESKOM4000:00:0901:39:12
18PABICH Krzysztof 30154 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1001:42:21
19NOWAK Piotr 3765BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:1001:41:43
20GAŁĘZIAK Grzegorz 3890Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:10
21BLAJCHERT Adam 30144 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1101:44:12
22KAWALEC Krystian 3143WARSZAWAM4000:00:1101:50:49
23KUZIOR Tomasz 3883MyszkówJAWORZNIKM4000:00:1101:52:36
24WOJCIECHOWSKI Michał 3956Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:11
25LEŚNIEWSKI Michał 3989Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:1102:49:11
26FOLTA Sławomir 3101Orange PolskaMIELECM4000:00:1201:46:28
27PALUCH Andrzej 3149Zabiegani MielecMIELECM4000:00:1201:54:55
28ZEDELSKI Michał 3868SZWLA StargardSTARGARDM4000:00:1201:56:51
29MAREK Wojciech 3772KRAKÓWM4000:00:1301:46:03
30CHMIELEWSKI Marcin 3121DĘBNICA KASZUBSKAM4000:00:1401:47:49
31MURAS Michał 3029BYDGOSZCZM4000:00:1502:00:46
32MATUSIAK Arkadiusz 3185ŁÓDŹM4000:00:1501:47:43
33ĆWIKLIŃSKI Maciej 3579POZNAŃM4000:00:1501:45:45
34DZIADOWIEC Krzysztof 3583Krok Za GroszTORUŃM4000:00:1501:49:30
35MIKULSKI Artur 3093Blue DogsWARSZAWAM4000:00:1601:42:43
36FILIPEK Wojciech 3851KRAKÓWM4000:00:1601:42:32
37KARPIŃSKI Robert 3898Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:1602:49:28
38ZARZYŃSKI Artur 4029FunFlyWARSZAWAM4000:00:1601:49:14
39KIBART Robert 3070BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4000:00:1701:53:58
40BASARAB Grzegorz 3496PRZEMYŚLM4000:00:1702:18:53
41SYGIET Andrzej 3505GLIWICEM4000:00:1702:08:05
42WOJCIECHOWSKI Rafał 3707Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:1702:04:51
43NOWICKI Zbigniew 3712BLUETEAMGAŁKÓW MAŁYM4000:00:1701:39:21
44BADOWSKI Jerzy 3607PZU Sport TeamPIASECZNOM4000:00:1801:39:20
45AUGUST Ryszard 3810CZELADŹM4000:00:1801:56:56
46RESZYTYŁO Grzegorz 3857ŁAŃCUTM4000:00:1801:57:14
47PITEK Grzegorz 3965Biegam z ABSMEŁGIEWM4000:00:1801:49:25
48PAJĄK Andrzej 3966Biegam z ABSLUBLINM4000:00:1801:47:37
49PROKOP Jacek 3253Biegam U KOLESIOSTASZEWOM4000:00:1901:54:55
50JARECKI Aleksander 3999RK AthleticsWARSZAWAM4000:00:1901:45:52
51BEDNARSKI Tomasz 4001Coca-Cola Runners ClubJÓZEFOSŁAWM4000:00:1901:55:04
52WOJTKIEWICZ Jarosław 4045PODKOWA LEŚNAM4000:00:1901:53:45
53PETRUSEWICZ Paweł 3959Biegam z ABSLUBLINM4000:00:2002:00:58
54BAI Jozsef 4000RK AthleticsKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:2002:04:18
55SZEREMETA Andrzej 3069PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4000:00:2101:49:25
56ŻBIKOWSKI Artur 3082TORUŃM4000:00:2102:09:37
57DĄBKOWSKI Andrzej 3136BARTOSZYCEM4000:00:2101:42:33
58PYSZ Grzegorz 3219HRMAX ŻORYŻORYM4000:00:2101:38:01
59ZAŁUCKI Maciej 37091000 MilesGŁOGOWOM4000:00:2101:54:39
60NOWACKI Michał 3829NoWorkTeamTORUŃM4000:00:2102:00:41
61SIECZKOWSKI Artur 3169PolishBhoysKOSTRZYN NAD ODRĄM4000:00:2202:05:21
62WOJTOWICZ Daniel 3267KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:2202:02:46
63TRENTOWSKI Wojciech 3203Kb DlugosiodloOSTROW MAZOWIECKAM4000:00:2501:56:02
64CHARKOT Sławomir 3976Biegusiem.plKRASNYSTAWM4000:00:2602:11:07
65PLACHA Piotr 3446TARNOBRZEGM4000:00:2801:50:30
66WITKOWSKI Krzysztof 3617TARNOBRZEGM4000:00:2802:13:48
67KORWIN-MIKKE Kacper 3761Blue DogsWARSZAWAM4000:00:2902:15:59
68SOŁKIEWICZ Robert 4016BiegnęKIELCEM4000:00:3002:02:21
69PIECYK Artur 3614Blue DogsWARSZAWAM4000:00:3102:17:24
70STARCZYNOWSKI Dariusz 3954WARSZAWAM4000:00:3101:58:12
71KRAMER Rafał 3957NAUCZYCIELRADOMM4000:00:3102:00:13
72DOMIN Tomasz 3593Night RunnersKRAKÓWM4000:00:3301:45:02
73BUZALSKI Robert 3623ORANGE PolskaBYDGOSZCZM4000:00:3301:57:38
74WNUCZYŃSKI Andrzej 3646ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4000:00:3302:04:00
75BIELAWSKI Leszek 3108Rozbiegany SulejówekOKUNIEWM4000:00:3401:45:18
76BAZYDŁO Dariusz 3117KNURÓWM4000:00:3402:14:42
77PLEWA Tomasz 3314KIELCEM4000:00:3401:46:00
78GESZPRYCH Marek 3635KANIEM4000:00:3502:04:26
79GRZEGORCZYK Wojciech 3861KondycjaWARSZAWAM4000:00:3501:58:07
80BORKOWSKI Mariusz 3677WIŚNIEWM4000:00:3602:19:20
81HOŁYSZ Daniel 3141JAWORZNOM4000:00:3702:15:16
82SOSZYŃSKI Wojtek 3195PZU Sport Team/Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWM4000:00:3702:06:35
83KRUZEL Rafal 3795Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:3702:18:20
84ZALEŚKIEWICZ Krzysztof 3068TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM4000:00:3802:13:06
85PACZKA Michał 3538GLIWICEGLIWICEM4000:00:3801:46:30
86CAŁKA Grzegorz 3794Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:3802:12:44
87ULICZNY Paweł 3895Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:3802:02:31
88HOLEWA Rafał 3286Caballo Blanco TeamKATOWICEM4000:00:3902:02:59
89ROWIŃSKI Tomasz 3502M4000:00:3902:09:22
90MIERZEJEWSKI Jacek 4023AmatorRUDYM4000:00:3902:38:58
91LESIEWICZ Jarosław 3207Orange PolskaŁÓDŹM4000:00:4001:55:29
92ADAMCZYK Daniel 3514LIMANOWAM4000:00:4002:15:15
93MARCINIAK Wojciech 3430SZCZECINM4000:00:4102:09:14
94WAŁEK Piotr 3811WARSZAWAM4000:00:4102:47:54
95GROCHOWALSKI Tomasz 3009Pogotowie EnergetyczneM4000:00:4201:41:48
96PIETRZAK Maciej 3052WARSZAWAM4000:00:4202:07:54
97DUDEK Michał 3405RGR ŁÓDŹŁÓDŹM4000:00:4202:08:55
98MAJCHROWICZ Patrycjusz 3683SM RykiRYKIM4000:00:4302:18:20
99SIDOROWICZ Grzegorz 3711AXA Running TeamMARKIM4000:00:4301:51:56
100KOBIERSKI Szymon 3751SOSNOWIECM4000:00:4502:05:44
101PASZEK Tomasz 3042CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:4602:01:04
102JANIK Tomasz 3107Orange PolskaHRUBIESZÓWM4000:00:4602:37:16
103MICHALCZYK Marcin 3021Monston Sport TeamWARSZAWAM4000:00:4702:17:31
104BAKA` Marcin 3096GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:4702:08:59
105DEC Piotr 3523OleszyceNOWA IWICZNAM4000:00:4702:05:26
106MANEL Mariusz 3475Netbox BiegaKĄKOLEWOM4000:00:4801:54:15
107PIRÓG Krzysztof 3521WARSZAWAM4000:00:4801:47:36
108TKACZYK Przemysław 3463LUBLINM4000:00:4902:17:12
109MĄKOSA Konrad 3790Crossfit ElektromocWARSZAWAM4000:00:4902:50:20
110GUCWA Jarosław 3842Jarek GucwaBOCHNIAM4000:00:4902:11:41
111MARCHUT Rafał 3823NISKOM4000:00:5001:58:02
112GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 3601CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:00:5102:15:14
113GÓRA Marek 3663Jak nie MY to kto?ROPCZYCEM4000:00:5102:07:05
114TWORZYDŁO Paweł 3560KRAKÓWM4000:00:5202:40:37
115BYKOWSKI Andrzej 3077PRZEMYŚLM4000:00:5302:15:22
116MZYK Fabian 3312BBL MikołówORZESZEM4000:00:5302:31:49
117ZIĘBA Witold 3753MKS Błękitni RopczyceROPCZYCEM4000:00:5302:03:24
118KURASZKIEWICZ Robert 3471ROPCZYCEM4000:00:5402:03:23
119KORBA Michał 3570WARSZAWAM4000:00:5402:11:44
120BĄK Andrzej 3576BOOT CAMP POLSKALUBICZM4000:00:5502:30:46
121DĄBROWSKI Sławomir 3639WĄBRZEŹNOM4000:00:5702:27:03
122SACHARUK Robert 3837TERESPOLM4000:00:5701:53:09
123ZARUDZKI Łukasz 3104Nothing to fearGLIWICEM4000:00:5802:08:44
124ODYA Marian 3109M4000:00:5802:08:46
125KUBAŃSKI Rafał 3946InterRisk TeamKONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:5802:11:25
126ODOLIŃSKI Jacek 4033Brzozowski TeamOSTRÓDAM4000:00:5802:15:17
127STASIAK Waldemar 3092OPOLEM4000:00:5902:47:04
128DZIAMSKI Ryszard 3624Fundacja Iskierka - Biegam dla MirkiCHORZÓWM4000:01:0002:01:22
129KUŹMA Maciej 3550SIEDLCEM4000:01:0102:45:03
130MAJOR Zby 3699Night RunnersKRAKÓWM4000:01:0101:54:03
131HEJMAN Maciej 4005wkurw_teamKRAKÓWM4000:01:0202:23:59
132BĄK Maciej 3157Orange Polska / Night RunnersWARSZAWAM4000:01:0302:15:30
133POPŁAWSKI Arkadiusz 3347Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAM4000:01:0302:11:38
134ŻURAWSKI Arkadiusz 3461SOŃSKM4000:01:0302:05:52
135STANOSZEK Robert 3887Powerade TeamMYSŁOWICEM4000:01:0302:16:18
136TOMKIEWICZ Przemysław 3730WARSZAWAM4000:01:0402:20:06
137LIS Marcin 3752Outsiders KrakówKIELCEM4000:01:0402:26:09
138JANUSZ Grzegorz 3363BiBa TeamLUBLINM4000:01:0702:08:48
139SERWIŃSKI Włodzimierz 3584Myśli w bieguKIELNOM4000:01:0702:01:31
140FURS Teodor 3953Pierdzące ZająceCISNAM4000:01:0802:00:48
141DOMINIAK Waldemar 3337SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM4000:01:0902:32:39
142KMIEC Cezary 3146Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:09:12
143LEPCZAK Michał 3392Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:12:50
144KRET Michał 3864WARSZAWAM4000:01:1002:08:50
145KOŁODZIEJ Jacek 3258Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:1102:08:16
146WĄSOWICZ Olgierd 3665AlbatrosyWARSZAWAM4000:01:1102:26:16
147DURKIEWICZ Tomasz 3071DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM4000:01:1202:03:54
148ARMATYS Grzegorz 3473Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:01:1202:19:21
149ADAMCZUK Jarosław 3980PGNiG SanokZAGÓRZM4000:01:1502:19:12
150NIZIOŁEK Marek 3747Damy radeZABORZEM4000:01:1602:36:38
151SIERAKOWSKI Igor 3066PIŁAM4000:01:1702:29:00
152DECZKOWSKI Dariusz 3530Metro WarszawskieWARSZAWAM4000:01:1902:43:30
153JEGER Wojtek 3010sklepbiegowy.pl/jegermajsterOLSZTYNM4000:01:2002:23:28
154ŁUKASZEWSKI Szymon 3228Run Expert LejdisWARZYMICEM4000:01:2002:26:49
155KOZŁOWSKI Bartłomiej 3616KKL/BBMKIELCEM4000:01:2102:07:20
156BŁACHOWICZ Rafał 3239Zabiegani MielecMIELECM4000:01:2602:20:52
157MIODUSZEWSKI Paweł 4055ARPwaveWARSZAWAM4000:01:2601:46:34
158KARBARZ Filip 3255RZESZÓWM4000:01:2602:21:35
159MAGER Bartosz 3438RZESZÓWM4000:01:2602:21:33
160SZCZEPANIAK Michał 4054KsiężycWOŁOMINM4000:01:2701:43:57
161CIECIERA Paweł 3011przełajowiec.plWARSZAWAM4000:01:2902:37:26
162NARLOCH Piotr 3000InterRiskM4000:01:3002:14:01
163SKOCZYLAS Artur 4037WiązownaWIĄZOWNAM4000:01:3102:37:48
164MARKIEWICZ Tomasz 3444RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:01:3202:28:03
165MAZIAKOWSKI Krzysztof 4025MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4000:01:3202:26:59
166CZYŻEWSKI Krzysztof 3798SIEDLCEM4000:01:4002:14:24
167BOROWSKI Roman 3063SANOKM4000:01:4102:00:39
168SZPORNA Darek 3196WARSZAWAM4000:01:4102:42:26
169SZOŁTYSEK Wojciech 3558M4000:02:2302:40:26
170PARUZEL Ireneusz 3243MIKOŁÓWM4000:04:0402:16:51
171BODZIOCH Grzegorz 4014KOBYLANKAM4000:13:2602:16:03
Niesklasyfikowani
KWIATKOWSKI Marek 4040WARSZAWAM40DNF DNF
KOZAR Wojciech 3763WARSZAWAM40DNF DNF
WIATER Krzysztof 3870HORNÓWEKM40DNF DNF
MARCOL Wojciech 4050RYBNIKM40DNF02:44:50 DNF
ŁUBKOWSKI Adam 4002Powerade/KB WyszkówWYSZKÓWM40DNF02:59:32 DNF
Znaleziono 176 wynik(ów)