BIEG RZEŹNICZEK 2016

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2016-05-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
1063
Wystartowało:
1002
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
980
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu14kmCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FABISIAK Andrzej 3144Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM501M 4200:00:1001:35:3503:00:42.0503:00:52.65 6:419
2TABER Jerzy 3812Sto-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM502M 12100:00:1101:47:1703:20:52.1503:21:04.05+00:20:107:268.1
3WOJCIECHOWSKI Jarosław 3698Czasem BiegamKIELCEM503M 15200:00:3001:50:1003:26:09.6003:26:40.05+00:25:277:387.9
4GRYMUZA Zbigniew 3994Polska21-030M504M 16000:00:2001:52:1103:27:21.8003:27:42.50+00:26:397:407.8
5DYCZKOWSKI Andrzej 3084Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAM505M 18000:00:3201:53:4203:33:43.8503:34:16.15+00:33:017:547.6
6DOMISZEWSKI Wojciech 3847USTRZYKI DOLNEM506M 19000:00:3501:53:4403:35:57.9003:36:33.65+00:35:157:597.5
7PECIAK Robert 3266WW TeamLUBLINM507M 21900:00:2501:55:5503:42:05.6503:42:30.70+00:41:238:137.3
8KOTLIŃSKI Janusz 3731RZESZÓWM508M 23600:00:4801:58:5603:43:50.9503:44:39.45+00:43:088:177.2
9ŚLIWIŃSKI Piotr 4047Young Shufflers TeamM509M 23900:01:0502:03:5203:44:04.8503:45:10.35+00:43:228:177.2
10GOSTKOWSKI Wiesław 3352KURZĘTNIKM5010M 25900:00:2001:54:1903:45:39.6003:45:59.70+00:44:578:217.2
11ZIÓŁEK Mirosław 4049Perfekt RunnerLUBLINM5011M 27100:01:1202:01:3003:46:44.4003:47:56.45+00:46:028:237.1
12KRUPCZYŃSKI Mariusz 3188Krupols TeamRASZYNM5012M 29300:00:5502:03:4003:49:19.4503:50:14.50+00:48:378:297.1
13GAJDA Piotr 3586ORANGE POLSKAZGIERZM5013M 30600:00:4002:01:2003:50:50.1003:51:30.90+00:50:088:327
14RYBCZYŃSKI Przemysław 3775Night Runners KrakówKRAKÓWM5014M 31100:00:5003:52:31.0003:53:21.00+00:51:488:367
15SIWIŃSKI Jerzy 313412tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5015M 32400:00:2602:04:4503:54:41.1003:55:07.40+00:53:598:416.9
16KOSEDOWSKI Krzysztof 3935WARSZAWAM5016M 34200:00:0001:47:1603:59:17.0503:59:17.05+00:58:358:516.8
17STRZELECKI Jakub 3462RysioTeamŁÓDŹM5017M 34700:00:2102:08:4803:59:37.1503:59:58.65+00:58:558:526.8
18AUGUSTYNIAK Marek 3816ZAWIERCIEM5018M 35900:00:2002:08:4204:00:50.3504:01:10.50+01:00:088:556.7
19KACZMARSKI Wojciech 3355WARSZAWAM5019M 37900:00:3102:14:3604:04:26.9004:04:58.15+01:03:449:036.6
20RACZKOWSKI Jacek 3382KIELCEM5020M 39400:00:2902:17:1404:07:09.4004:07:39.30+01:06:279:096.6
21FUNKA Andrzej 3235NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5021M 41600:01:0102:19:1804:11:12.0004:12:13.50+01:10:299:186.4
22BIL Janusz 3372Neapco PraszkaPRASZKAM5022M 43400:00:3702:15:1604:14:00.3504:14:38.25+01:13:189:246.4
23KUŁAKOWSKI Piotr 3244CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM5023M 46900:01:5002:28:0904:22:01.0004:23:51.20+01:21:189:426.2
24MISZEWSKI Jan 3213GTW Gedania GdańskGDAŃSKM5024M 47900:01:2102:20:0404:24:42.6004:26:03.60+01:24:009:486.1
25SKRZYNIARZ Jarek 4034WROCŁAWM5025M 48100:01:4002:25:4304:25:11.4504:26:51.60+01:24:299:496.1
26HADUCH Tomasz 3625Digital_WarszawaWARSZAWAM5026M 48600:01:2502:21:3204:27:08.5004:28:34.35+01:26:269:536.1
27PYTLARZ Waldemar 30174 Run Team PiłaPIŁAM5027M 48900:01:0402:31:4604:27:38.2004:28:42.60+01:26:569:546.1
28GÓRSKI Robert 4003WARSZAWAM5028M 50100:01:2502:16:1104:30:23.2504:31:48.80+01:29:4110:006
29GAWRON Tomasz 4053ARPwaveKONSTANCIN-JEZIORNAM5029M 50800:01:2702:10:5504:31:47.5504:33:14.95+01:31:0510:036
30GOMÓLKA Wiesław 3972RKM SOPELEKGŁOGÓW MŁPM5030M 52300:00:3702:11:3904:35:04.9004:35:42.40+01:34:2210:115.9
31SOŻYŃSKI Maciej 3408WROCLAWM5031M 53400:01:3902:42:1604:41:19.6504:42:59.15+01:40:3710:255.8
32WYSOKIŃSKI Jerzy 3111Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5032M 54300:00:4702:38:5404:44:45.8004:45:33.30+01:44:0310:325.7
33DEJA Andrzej 3061OPOLEM5033M 54900:00:5802:14:4904:48:52.1004:49:50.85+01:48:1010:415.6
34KAPUSTA Grzegorz 3715SM RykiRYKIM5034M 55700:00:4302:25:0904:52:30.6504:53:14.30+01:51:4810:505.5
35PAWELEC Andrzej 3872niezrzeszonyŁÓDŹM5035M 56400:00:3702:28:5904:54:30.2004:55:07.75+01:53:4810:545.5
36ŚLUSARSKA Włodzimierz 3773WARSZAWAM5036M 56600:01:2302:11:4404:55:37.8004:57:01.50+01:54:5510:565.5
37FIUK Krzysztof 3436BIJKIELCEM5037M 57400:01:2102:36:3804:56:55.9504:58:17.40+01:56:1310:595.5
38PILAK Zbigniew 3291WROCŁAWM5038M 57500:01:1302:40:2204:58:06.0004:59:19.75+01:57:2311:025.4
39ROKITA Marek 3140parkrun ChrzanówCHRZANÓWM5039M 60000:01:3902:53:5705:24:09.6505:25:49.55+02:23:2712:005
40POBŁOCKI Jan 3281Spartanie DzieciomGDAŃSKM5040M 60700:00:1702:45:5505:28:22.8505:28:40.10+02:27:4012:094.9
41SOT Lucjan 3249WETLINAM5041M 61600:00:0502:59:5506:05:48.7006:05:54.25+03:05:0613:324.4
STRZELECKI Artur 3651PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM50DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 42 wynik(ów)