BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1FABISIAK Andrzej 3144Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM5000:00:1001:35:35
2KOSEDOWSKI Krzysztof 3935WARSZAWAM5000:00:0001:47:16
3TABER Jerzy 3812Sto-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM5000:00:1101:47:17
4WOJCIECHOWSKI Jarosław 3698Czasem BiegamKIELCEM5000:00:3001:50:10
5GRYMUZA Zbigniew 3994Polska21-030M5000:00:2001:52:11
6DYCZKOWSKI Andrzej 3084Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAM5000:00:3201:53:42
7DOMISZEWSKI Wojciech 3847USTRZYKI DOLNEM5000:00:3501:53:44
8GOSTKOWSKI Wiesław 3352KURZĘTNIKM5000:00:2001:54:19
9PECIAK Robert 3266WW TeamLUBLINM5000:00:2501:55:55
10KOTLIŃSKI Janusz 3731RZESZÓWM5000:00:4801:58:56
11GAJDA Piotr 3586ORANGE POLSKAZGIERZM5000:00:4002:01:20
12ZIÓŁEK Mirosław 4049Perfekt RunnerLUBLINM5000:01:1202:01:30
13KRUPCZYŃSKI Mariusz 3188Krupols TeamRASZYNM5000:00:5502:03:40
14ŚLIWIŃSKI Piotr 4047Young Shufflers TeamM5000:01:0502:03:52
15SIWIŃSKI Jerzy 313412tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:2602:04:45
16AUGUSTYNIAK Marek 3816ZAWIERCIEM5000:00:2002:08:42
17STRZELECKI Jakub 3462RysioTeamŁÓDŹM5000:00:2102:08:48
18GAWRON Tomasz 4053ARPwaveKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:2702:10:55
19GOMÓLKA Wiesław 3972RKM SOPELEKGŁOGÓW MŁPM5000:00:3702:11:39
20ŚLUSARSKA Włodzimierz 3773WARSZAWAM5000:01:2302:11:44
21KACZMARSKI Wojciech 3355WARSZAWAM5000:00:3102:14:36
22DEJA Andrzej 3061OPOLEM5000:00:5802:14:49
23BIL Janusz 3372Neapco PraszkaPRASZKAM5000:00:3702:15:16
24GÓRSKI Robert 4003WARSZAWAM5000:01:2502:16:11
25RACZKOWSKI Jacek 3382KIELCEM5000:00:2902:17:14
26FUNKA Andrzej 3235NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5000:01:0102:19:18
27MISZEWSKI Jan 3213GTW Gedania GdańskGDAŃSKM5000:01:2102:20:04
28HADUCH Tomasz 3625Digital_WarszawaWARSZAWAM5000:01:2502:21:32
29KAPUSTA Grzegorz 3715SM RykiRYKIM5000:00:4302:25:09
30SKRZYNIARZ Jarek 4034WROCŁAWM5000:01:4002:25:43
31KUŁAKOWSKI Piotr 3244CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:5002:28:09
32PAWELEC Andrzej 3872niezrzeszonyŁÓDŹM5000:00:3702:28:59
33PYTLARZ Waldemar 30174 Run Team PiłaPIŁAM5000:01:0402:31:46
34FIUK Krzysztof 3436BIJKIELCEM5000:01:2102:36:38
35WYSOKIŃSKI Jerzy 3111Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:4702:38:54
36PILAK Zbigniew 3291WROCŁAWM5000:01:1302:40:22
37SOŻYŃSKI Maciej 3408WROCLAWM5000:01:3902:42:16
38POBŁOCKI Jan 3281Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:1702:45:55
39ROKITA Marek 3140parkrun ChrzanówCHRZANÓWM5000:01:3902:53:57
40SOT Lucjan 3249WETLINAM5000:00:0502:59:55
41RYBCZYŃSKI Przemysław 3775Night Runners KrakówKRAKÓWM5000:00:50
Niesklasyfikowani
STRZELECKI Artur 3651PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM50DNF DNF
Znaleziono 42 wynik(ów)