BIEG RZEŹNICZEK 2016

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2016-05-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
1063
Wystartowało:
1002
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
980
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu14kmCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GORCZYCA Bartosz 4011Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM201M 100:00:0001:13:0802:13:19.3002:13:19.30 4:5612.2
2DOMISZEWSKI Ignacy 3987MKS Halicz Pamo-Plast Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM202M 200:00:0001:13:4702:18:40.7002:18:40.70+00:05:215:0811.7
3FARON Robert 3981Salco Sport TeamKAMIENICAM401M 300:00:0001:14:4102:20:48.1002:20:48.10+00:07:285:1211.5
4KAROLKIEWICZ Daniel 3766ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM301M 400:00:0001:18:0902:25:11.6502:25:11.65+00:11:525:2211.2
5BELCIK Paweł 3353ROGIM203M 500:00:0601:17:5902:28:44.6502:28:51.55+00:15:255:3010.9
6POLAŃSKI Tomasz 3990B4SPORTBYDGOSZCZM402M 600:00:0002:29:09.5502:29:09.55+00:15:505:3110.9
7LUBASZEWSKI Zbigniew 3055AUGUSTÓWM302M 700:00:0001:22:4202:32:50.7002:32:50.70+00:19:315:3910.6
8KRZYWANIA Bartłomiej 3781obozybiegowe.plSTAROKRZEPICEM303M 800:00:1301:24:5802:36:02.1002:36:15.70+00:22:425:4610.4
9WACKO Marcin 3217TOMASZÓW LUBELSKIM304M 900:00:0001:23:3802:36:04.1502:36:04.15+00:22:445:4610.4
10GRONEK Adrian 3978ORTOREH TeamWARSZAWAM204M 1000:00:0001:22:4102:37:11.0002:37:11.00+00:23:515:4910.3
11MARCINIEC Damian 3013Smashing PąpkinsWIELICZKAM305M 1100:00:0801:26:1902:38:19.3502:38:28.10+00:25:005:5110.2
12BAKALARZ Emil 3877WROCŁAWM205M 1200:00:0001:27:5002:39:01.7002:39:01.70+00:25:425:5310.2
13ZAJĄC Robert 3602Orange PolskaZĄBKIM403M 1300:00:0001:23:1102:40:18.9502:40:18.95+00:26:595:5610.1
14DĄBROWSKI Marcin 3575obozybiegowe.plWARSZAWAM306M 1400:00:0001:30:3102:47:53.2502:47:53.25+00:34:336:139.6
15KONOPIŃSKI Tomasz 3476BYDGOSZCZM307M 1500:00:0801:29:5802:47:58.7002:48:06.75+00:34:396:139.6
16BŁASZYK Mateusz 3998Poco Loco ATLUBOŃM206M 1600:00:0601:26:5402:48:27.8002:48:34.70+00:35:086:149.6
17JANUSZCZAK Tomasz 4038SanokSANOKM207M 1700:00:0701:31:1502:48:33.4502:48:40.75+00:35:146:149.6
18CIUPIŃSKI Michał 3983WARSZAWAM208M 1800:00:0401:27:5602:48:54.3502:48:59.05+00:35:356:159.6
19LIPA Wojciech 3852Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM308M 1900:00:0001:27:4602:48:58.4502:48:58.45+00:35:396:159.6
20ZYCH Dariusz 30184 Run Team PiłaPIŁAM404M 2000:00:0701:30:5802:49:11.3002:49:18.40+00:35:526:159.6
21WIĘCH Piotr 4019WOŁOMINM309M 2100:00:1201:30:2102:49:26.2502:49:38.45+00:36:066:169.6
22POŻAROWSZCZYK Adam 3279LEGIONOWOM3010M 2200:00:0001:30:0402:50:05.2502:50:05.25+00:36:456:179.5
23DYBIŻBAŃSKI Wojciech 3967CITY TRAIL TeamPOLICEM209M 2300:00:0801:30:3702:50:40.5502:50:48.60+00:37:216:199.5
24NITKIEWICZ Marcin 3930TASOWANIEPRUSZKÓWM3011M 2400:00:1101:27:3102:51:35.9002:51:47.80+00:38:166:219.4
25MYŚLIŃSKI Jan 3492BieszczadyPOLANAM3012M 2500:00:0601:33:0802:52:56.6502:53:03.45+00:39:376:249.4
26SKARUZ Jarosław 3036WARSZAWAM3013M 2600:00:2601:37:5502:53:15.5502:53:42.50+00:39:566:259.3
27GRZYŚ Piotr 3745GDYNIAM2010M 2700:00:2701:32:4902:53:43.6502:54:11.35+00:40:246:269.3
28CZARNY Tomasz 3180M2011M 2800:00:1201:35:3002:54:03.5002:54:16.20+00:40:446:269.3
29WAŁCZYK Krzysztof 3674ŁOWCEM3014M 2900:00:1301:35:5102:54:39.8502:54:52.95+00:41:206:289.3
30PYTLOS Marcin 3099WARSZAWAM3015M 3000:00:1101:34:0002:54:42.0002:54:53.80+00:41:226:289.3
31NOWAKOWSKI Tobiasz 3037MKB DreptakSTANISŁAWÓWM2012M 3100:00:1101:30:5602:54:42.6002:54:53.60+00:41:236:289.3
32BARAŃSKI Grzegorz 3802Raiffeisen PolbankWARSZAWAM3016M 3200:00:0001:29:5102:55:00.0502:55:00.05+00:41:406:289.3
33PUCZYŃSKI Damian 3705CZĘSTOCHOWAM2013M 3300:00:0001:30:3802:55:27.3002:55:27.30+00:42:086:299.2
34ŚLĘCZKA Damian 3788DIT PRORZESZÓWM3017M 3400:00:0601:33:0902:55:46.1002:55:52.75+00:42:266:309.2
35KIBART Krzysztof 3532Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3018M 3500:00:1301:33:5802:56:01.4002:56:15.20+00:42:426:319.2
36SUROWIEC Grzegorz 3324BESTA Sp. z o.o.RZESZÓWM3019M 3600:00:0001:33:1202:56:27.2502:56:27.25+00:43:076:329.2
37ŻEBROWSKI Jakub 3426PZU Sport TeamOTWOCKM2014M 3700:00:0901:38:4902:57:20.4002:57:30.30+00:44:016:349.1
38RODRIGO PEREIRA Oswald 3259Wild for the RunWARSZAWAM3020M 3800:00:0601:37:2502:57:40.7502:57:47.65+00:44:216:349.1
39KRAWCZYK Daniel 3649AZS UJK KielceSOLECM2015M 3900:01:2201:37:0302:58:50.4003:00:12.60+00:45:316:379.1
40MATEJCZUK Jarosław 3487KS Alaska ŁódźPARZĘCZEWM3021M 4000:00:0001:27:4602:59:12.6002:59:12.60+00:45:536:389
41DŁUGOSIELSKI Piotr 3875ENDOMONDOWARSZAWAM3022M 4100:00:2401:37:1003:00:31.7003:00:56.00+00:47:126:419
42FABISIAK Andrzej 3144Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM501M 4200:00:1001:35:3503:00:42.0503:00:52.65+00:47:226:419
43RESZKA Marek 3349Banda GrudniaLUBLINM2016M 4300:00:1201:37:3703:00:52.9003:01:05.65+00:47:336:419
44MORAWSKI Filip 3174Filip MorawskiPOZNAŃM405M 4400:00:0001:33:2203:01:22.9003:01:22.90+00:48:036:438.9
45GAPSKI Mateusz 3973GDAŃSKM2017M 4500:00:0001:30:0103:01:40.1503:01:40.15+00:48:206:438.9
46KAPAON Łazarz 3110STRACHOWKAM2018M 4600:00:1201:33:5303:01:55.2503:02:07.45+00:48:356:448.9
47PIĄTEK Mateusz 3419wkurw_teamBUKOWNOM2019M 4700:00:0701:34:1403:02:06.2003:02:13.50+00:48:466:448.9
48ILKIEWICZ Adam 37923BroWARSZAWAM3023M 4800:00:1801:37:2803:03:25.4503:03:44.40+00:50:066:478.8
49MOSIOŁEK Przemysław 3156WARSZAWAM3024M 4900:00:3301:39:3203:03:35.4503:04:08.75+00:50:166:478.8
50BRUŚ Marcin 3299SaskaWARSZAWAM3025M 5000:00:0001:34:3703:03:45.6503:03:45.65+00:50:266:488.8
51BIENIEK Damian 3129TRI Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3026M 5100:00:1201:37:0803:03:54.6503:04:07.35+00:50:356:488.8
52PIECUCH Tomasz 3057Jest moc!MSZANKAM3027M 5200:00:0901:35:1303:03:54.7503:04:03.85+00:50:356:488.8
53MOĆKO Jacek 3138ZAGNAŃSKM2020M 5300:00:2701:41:1203:03:55.7503:04:23.30+00:50:366:488.8
54PYSZ Grzegorz 3219HRMAX ŻORYŻORYM406M 5400:00:2101:38:0103:04:24.9003:04:46.20+00:51:056:498.8
55DUCKI Piotr 3838OTK RzeźnikPOLKOWICEM3028M 5500:00:1401:41:0003:05:32.3503:05:46.80+00:52:136:528.7
56SOBORSKI Krzysztof 3901OLKUSZM3029M 5600:00:0901:37:0303:05:57.3503:06:06.55+00:52:386:538.7
57ADAMSKI Maciej 3911obozybiegowe.plWARSZAWAM3030M 5700:00:1001:37:2103:06:45.1003:06:55.35+00:53:256:558.7
58CHOŁKA Michał 3839RZESZÓWM3031M 5800:00:3101:42:0603:06:58.2003:07:29.20+00:53:386:558.7
59SZCZEPANIAK Kuba 3256MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM3032M 5900:00:1201:36:2603:07:36.5003:07:49.20+00:54:176:568.6
60JARZĄB Marcin 3423WARSZAWAM3033M 6000:00:1501:40:3703:07:38.1003:07:53.10+00:54:186:568.6
61GOLBA Łukasz 3118Zabiegani MielecMIELECM3034M 6100:00:1101:42:3803:07:40.8503:07:52.75+00:54:216:578.6
62SALETRA Grzegorz 3380olkuszbiega.plOLKUSZM3035M 6200:00:0801:38:1303:07:52.2503:08:01.00+00:54:326:578.6
63PAŁKA Robert 3620ZSL LESKOLESKOM407M 6300:00:0901:39:1203:08:34.6003:08:44.00+00:55:156:598.6
64FILIPEK Wojciech 3851KRAKÓWM408M 6400:00:1601:42:3203:08:55.7003:09:12.60+00:55:366:598.6
65NOWAK Piotr 3700BOOTCAMP POLSKAWARSZAWAM3036M 6500:00:0901:34:2803:08:59.5003:09:08.70+00:55:406:598.6
66ŁOMIAK Piotr 3637WARSZAWAM409M 6600:00:0801:38:4903:09:04.3503:09:12.55+00:55:457:008.6
67NOWAK Piotr 3765BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4010M 6700:00:1001:41:4303:09:43.0003:09:53.45+00:56:237:018.5
68WNOROWSKI Stefan 3599KONSTANCIN -JEZIORNAM3037M 6800:00:2201:40:3603:10:08.6003:10:31.40+00:56:497:028.5
69ROBAKOWSKI Michał 4057ŁÓDŹM2021M 6900:00:4501:44:2903:10:08.6503:10:54.05+00:56:497:028.5
70KOŁODZIEJ Andrzej 3577obozybiegowe.plWARSZAWAM2022M 7000:00:1001:40:4303:10:36.2003:10:46.90+00:57:167:038.5
71GOLEC Ireneusz 3309Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM3038M 7100:00:0901:39:2003:10:41.0503:10:50.45+00:57:217:038.5
72HUBNER Antoni 3334Hubner TeamWARSZAWAM3039M 7200:00:3301:40:4603:10:42.6003:11:16.30+00:57:237:038.5
73MORAWSKI Filip 3304WARSZAWAM2023M 7300:00:4401:50:5103:11:01.8003:11:46.40+00:57:427:048.5
74LATAROWSKI Grzegorz 3379RübezahlLWÓWEK SLĄSKIM3040M 7400:00:1501:44:0703:11:24.0503:11:39.20+00:58:047:058.5
75PANEK Bartosz 3198KRAKÓWM2024M 7500:00:3901:45:5803:11:25.0503:12:04.55+00:58:057:058.5
76STARZYK Michał 3634Bąble i odciskiWARSZAWAM3041M 7600:00:4301:42:2903:12:07.7003:12:51.35+00:58:487:068.4
77SZCZEPANIAK Michał 4054KsiężycWOŁOMINM4011M 7700:01:2701:43:5703:12:18.3003:13:45.50+00:58:597:078.4
78MUCKUS Filip 3417WACAWARSZAWAM2025M 7800:00:2101:45:5303:12:29.4503:12:51.25+00:59:107:078.4
79ŚWIĘCICKI Tomasz 3367Accelerating PolandWARSZAWAM3042M 7900:00:0801:38:5203:12:42.0003:12:50.65+00:59:227:088.4
80KOSZYK Daniel 3734Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM3043M 8000:00:0501:44:2803:12:45.1503:12:50.95+00:59:257:088.4
81NOWICKI Zbigniew 3712BLUETEAMGAŁKÓW MAŁYM4012M 8100:00:1701:39:2103:13:25.2003:13:42.80+01:00:057:098.4
82BADOWSKI Jerzy 3607PZU Sport TeamPIASECZNOM4013M 8200:00:1801:39:2003:13:25.9503:13:43.95+01:00:067:098.4
83BLAJCHERT Adam 30144 Run Team PiłaPIŁAM4014M 8300:00:1101:44:1203:13:31.0003:13:42.20+01:00:117:108.4
84DOMIN Tomasz 3593Night RunnersKRAKÓWM4015M 8400:00:3301:45:0203:13:37.6503:14:10.95+01:00:187:108.4
85MALEC Bartosz 4030AUGUSTÓWM3044M 8500:00:0001:37:0203:13:42.4003:13:42.40+01:00:237:108.4
86BURAŚ Bartek 3533WARSZAWAM3045M 8600:00:0801:36:2503:13:48.8003:13:56.90+01:00:297:108.4
87PABICH Krzysztof 30154 Run Team PiłaPIŁAM4016M 8700:00:1001:42:2103:14:05.1503:14:15.60+01:00:457:118.3
88GRUPA Marcin 3490R2GPRZYŁEKIM3046M 8800:00:2201:48:5703:14:08.0503:14:30.80+01:00:487:118.3
89MIKULSKI Hubert 3729Blue DogsWARSZAWAM3047M 8900:00:1601:42:4203:14:11.1003:14:27.70+01:00:517:118.3
90MIKULSKI Artur 3093Blue DogsWARSZAWAM4017M 9000:00:1601:42:4303:14:11.2503:14:27.65+01:00:517:118.3
91RYWACKI Emil 3365Bbl_PionkiPIONKIM3048M 9100:00:2301:46:1703:14:16.6503:14:39.75+01:00:577:118.3
92KUŚMIDER Jakub 3896PIKULICEM3049M 9200:01:0701:50:5503:14:30.1503:15:37.40+01:01:107:128.3
93SACEWICZ Marek 3090Run Expert TeamSZCZECINM4018M 9300:00:0001:42:4903:14:55.1003:14:55.10+01:01:357:138.3
94PACZKA Michał 3538GLIWICEGLIWICEM4019M 9400:00:3801:46:3003:14:58.1503:15:36.15+01:01:387:138.3
95GROCHOWALSKI Tomasz 3009Pogotowie EnergetyczneM4020M 9500:00:4201:41:4803:15:15.2003:15:58.05+01:01:557:138.3
96BARTKOWIAK Michał 3968CITY TRAIL TeamPOZNAŃM2026M 9600:00:0801:46:4403:15:20.5503:15:28.65+01:02:017:148.3
97KOWALSKI Wojciech 3539WARSZAWAM3050M 9700:00:0601:39:0203:15:31.9503:15:38.90+01:02:127:148.3
98BOROWSKI Marcin 3834LUBLINM2027M 9800:00:4101:47:2003:15:33.9003:16:15.60+01:02:147:148.3
99GREŃ Wacław 3248BRENNAM2028M 9900:00:3001:45:5703:15:43.9003:16:14.80+01:02:247:148.3
100REJ Mirosław 3376MT Wyjadacze ParówkówMIELECM3051M 10000:00:2701:48:3303:15:48.9503:16:16.50+01:02:297:158.3
101LONC Tomasz 3364MT Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM3052M 10100:00:2701:48:3403:15:54.5503:16:22.10+01:02:357:158.3
102BUŁDAK Krzysztof 3862SANOKM3053M 10200:00:1001:41:4503:16:04.8003:16:15.05+01:02:457:158.3
103SZAKIEL Jerzy 3891RYBNAM4021M 10300:00:0701:43:0403:16:11.7003:16:19.30+01:02:527:168.3
104SENK Aleksander 3448ObozyBiegowe.plWARSZAWAM3054M 10400:00:1303:16:13.4503:16:26.60+01:02:547:168.3
105GAWRON Maciej 3813WARSZAWAM3055M 10500:00:1801:40:3103:16:15.1003:16:33.10+01:02:557:168.3
106ĆWIKLIŃSKI Maciej 3579POZNAŃM4022M 10600:00:1501:45:4503:16:16.0003:16:31.20+01:02:567:168.3
107JARECKI Aleksander 3999RK AthleticsWARSZAWAM4023M 10700:00:1901:45:5203:16:20.2003:16:39.95+01:03:007:168.3
108WALKOSZ BEREDA Grzegorz 3961Biegam z ABSLUBLINM3056M 10800:00:1901:47:3103:16:25.4503:16:44.60+01:03:067:168.2
109KIEDROWSKI Bartosz 396987031205019POZNAŃM2029M 10900:00:4501:45:5303:17:32.9503:18:18.45+01:04:137:198.2
110FIUPIAK Mateusz 3618OrtorehWARSZAWAM3057M 11000:00:0003:18:13.0003:18:13.00+01:04:537:208.2
111SOSNOWSKI Rafał 3952OLSZTYNM3058M 11100:01:0001:47:2603:18:40.1003:19:40.40+01:05:207:218.2
112ZASINA Sebastian 3386RübezahlPRUSZKÓWM3059M 11200:00:1501:49:0103:18:53.2003:19:08.70+01:05:337:218.1
113BODZON Marcin 3079ŻÓŁWULTRAS TEAM WołominWOŁOMINM3060M 11300:00:3301:52:3803:19:44.1003:20:17.35+01:06:247:238.1
114BINDER Piotr 3949OTK RzeźnikM3061M 11400:00:1401:45:5403:20:03.9503:20:17.95+01:06:447:248.1
115WÓJCIAK Wojtek 3640BIESZCZADZKIE WILKIOLSZANICAM4024M 11500:00:0801:40:1503:20:07.2503:20:15.75+01:06:477:248.1
116SZTOMBER Daniel 3350AXA Running TeamWARSZAWAM3062M 11600:00:4501:51:0903:20:30.1503:21:15.55+01:07:107:258.1
117KĘCKI Sylwester 3133BBLBUGAJM2030M 11700:00:3501:44:5103:20:33.2003:21:08.30+01:07:137:258.1
118ZASADA Edwin 3306ZabijGrubasa.plWARSZAWAM2031M 11800:00:2301:45:4103:20:37.8003:21:01.00+01:07:187:258.1
119TABER Konrad 3525STO-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM2032M 11900:00:1201:47:1403:20:43.9003:20:56.20+01:07:247:268.1
120KĘCKI Marcin 3103BBLBUGAJM2033M 12000:00:3401:40:5503:20:51.5503:21:26.25+01:07:327:268.1
121TABER Jerzy 3812Sto-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM502M 12100:00:1101:47:1703:20:52.1503:21:04.05+01:07:327:268.1
122SKOMRA Krzysztof 3414Banda LulusiaPIONKIM3063M 12200:00:2301:46:1603:21:08.8003:21:32.00+01:07:497:278.1
123KAZIMIERSKI Michał 3148BYTÓWM4025M 12300:00:0001:41:0703:21:20.6003:21:20.60+01:08:017:278
124KSIĄŻKIEWICZ Jacek 3926CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM3064M 12400:00:0901:46:1903:21:45.0503:21:54.35+01:08:257:288
125CHWAŁA Artur 3666WARWSZAWAM3065M 12500:00:2001:49:3703:21:51.6503:22:12.00+01:08:327:288
126BRÓG Wojciech 3581OLKUSZM3066M 12600:00:1901:43:3903:22:10.1503:22:29.55+01:08:507:298
127WRÓBEL Mateusz 3001UherceUHERCE MINERALNEM2034M 12700:00:0801:51:2903:22:10.4503:22:19.30+01:08:517:298
128DERKOWSKI Dawid 3391NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEM3067M 12800:00:2001:47:0903:22:14.9503:22:35.50+01:08:557:298
129SOŁTYS Jan 3679FMW RunnersWARSAWM3068M 12900:00:1201:39:2403:22:29.2003:22:41.40+01:09:097:298
130PALEJ Piotr 3275JADOWNIKIM3069M 13000:00:0701:43:0603:22:42.3503:22:49.95+01:09:237:308
131KAWECZYŃSKI Krzysztof 3403Team KopećRYBNOM3070M 13100:00:2301:54:2503:22:43.5003:23:07.30+01:09:247:308
132HARATYNOWICZ Tomasz 3962Biegam z ABSLUBLINM3071M 13200:00:1801:46:2403:22:55.8503:23:14.30+01:09:367:308
133JURKIEWICZ Jakub 3768WARSZAWAM3072M 13300:00:3601:46:0803:23:00.0503:23:36.20+01:09:407:318
134SAWA Piotr 3631WW TeamLUBLINM2035M 13400:00:1101:39:2903:23:30.3503:23:41.95+01:10:117:328
135ZASĘPA Sebastian 3906WARSZAWAM3073M 13500:00:2501:37:1003:23:34.4503:23:59.90+01:10:157:328
136PAWŁOWSKI Rafał 3171KB DlugosiodloDŁUGOSIODŁOM3074M 13600:00:2501:48:5803:23:38.5003:24:03.75+01:10:197:328
137KRUPIŃSKI Maciej 3821ZGIERZM3075M 13700:00:3001:45:0003:24:03.2003:24:33.80+01:10:437:337.9
138SZAPIEL Łukasz 3845Mad RabbitJÓZEFOSŁAWM3076M 13800:00:2601:46:2603:24:06.2003:24:32.60+01:10:467:337.9
139WÓJCIK Robert 3855OTK RzeźnikNIEPORTM2036M 13900:00:2201:36:3903:24:22.2503:24:45.05+01:11:027:347.9
140LENGIEWICZ Jakub 2042OTK RzeźnikM3077M 14000:00:1301:44:2503:24:31.0503:24:44.80+01:11:117:347.9
141MIKLAS Piotr 3878PRZYBYNÓWM3078M 14100:00:1101:52:3603:24:48.9003:25:00.25+01:11:297:357.9
142FOLTA Sławomir 3101Orange PolskaMIELECM4026M 14200:00:1201:46:2803:25:07.2503:25:19.30+01:11:477:357.9
143KUDŁACZ Grzegorz 3526Rzeszowski Klub WysokogórskiRZESZÓWM3079M 14300:00:2401:44:5903:25:11.4503:25:35.90+01:11:527:357.9
144ŁUKASIAK Bartek 3984WARSZAWAM3080M 14400:00:2802:01:3803:25:15.2503:25:43.25+01:11:557:367.9
145BIELAWSKI Leszek 3108Rozbiegany SulejówekOKUNIEWM4027M 14500:00:3401:45:1803:25:23.2503:25:57.55+01:12:037:367.9
146PIRÓG Krzysztof 3521WARSZAWAM4028M 14600:00:4801:47:3603:25:27.9503:26:16.20+01:12:087:367.9
147PORĘBA Jacek 3594MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.NOWY SĄCZM4029M 14700:00:0601:48:5303:25:33.0003:25:39.05+01:12:137:367.9
148CZARNECKI Karol 3874PoweradeWARSZAWAM3081M 14800:00:5201:50:0303:25:54.7503:26:47.45+01:12:357:377.9
149PIETRAS Ryszard 3960Biegam z ABSLUBLINM4030M 14900:00:0001:45:1703:25:57.1003:25:57.10+01:12:377:377.9
150BRZEZIŃSKI Paweł 3491R2GBYDGOSZCZM3082M 15000:00:2201:49:0003:25:57.1503:26:20.05+01:12:377:377.9
151KAWALEC Jacek 3302AmaSon - biegam sercemSANOKM3083M 15100:00:1101:51:1903:26:07.6503:26:18.95+01:12:487:387.9
152WOJCIECHOWSKI Jarosław 3698Czasem BiegamKIELCEM503M 15200:00:3001:50:1003:26:09.6003:26:40.05+01:12:507:387.9
153ZARZYŃSKI Artur 4029FunFlyWARSZAWAM4031M 15300:00:1601:49:1403:26:42.6003:26:59.50+01:13:237:397.8
154MAREK Wojciech 3772KRAKÓWM4032M 15400:00:1301:46:0303:26:49.6503:27:03.35+01:13:307:397.8
155CZAPLICKI Piotr 3630PZU Sport TeamWARSZAWAM2037M 15500:00:2001:46:2803:26:51.8003:27:12.45+01:13:327:397.8
156PASZEK Jacek 3114KATOWICEM3084M 15600:00:0003:26:58.6503:26:58.65+01:13:397:397.8
157PALLACH Lech 3216Biegamyrazem.plGDYNIAM3085M 15700:00:2701:51:4703:27:07.3003:27:34.30+01:13:487:407.8
158BOSEK Robert 3815Orange PolskaWARSZAWAM3086M 15800:00:0801:48:5703:27:08.5503:27:17.20+01:13:497:407.8
159KALINOWSKI Piotr 3578WARSZAWAM3087M 15900:00:5401:49:2603:27:10.4003:28:05.20+01:13:517:407.8
160GRYMUZA Zbigniew 3994Polska21-030M504M 16000:00:2001:52:1103:27:21.8003:27:42.50+01:14:027:407.8
161KACZOREK Dominik 3743NAPIERAJ.PLWARSZAWAM3088M 16100:00:1001:39:3303:27:36.7003:27:46.95+01:14:177:417.8
162MYSZKOWSKI Sebastian 3435KalińskaTeamKONSTANCINM3089M 16200:00:2501:51:2203:27:50.6003:28:16.05+01:14:317:417.8
163GAJDOWSKI Tomasz 3318TORUŃM2038M 16300:01:0001:56:3803:27:53.2003:28:54.15+01:14:337:427.8
164GRZEGORCZYK Wojciech 3861KondycjaWARSZAWAM4033M 16400:00:3501:58:0703:28:45.3503:29:21.30+01:15:267:437.8
165DZIADOWIEC Krzysztof 3583Krok Za GroszTORUŃM4034M 16500:00:1501:49:3003:29:22.8003:29:38.00+01:16:037:457.7
166SIDOROWICZ Grzegorz 3711AXA Running TeamMARKIM4035M 16600:00:4301:51:5603:29:38.6003:30:22.10+01:16:197:457.7
166STRZELECKI Michał 3647PZSFWARSZAWAM3090M 16700:01:3801:56:5303:29:38.6003:31:16.60+01:16:197:457.7
168BIELAWIEC Bartłomiej 3796Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM3091M 16800:01:1101:56:4403:29:40.0003:30:51.60+01:16:207:457.7
169SZEREMETA Andrzej 3069PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4036M 16900:00:2101:49:2503:30:19.6003:30:41.20+01:17:007:477.7
170DĄBKOWSKI Andrzej 3136BARTOSZYCEM4037M 17000:00:2101:42:3303:30:21.0003:30:42.40+01:17:017:477.7
171KUC Wojciech 3820KŁOBUCKM3092M 17100:00:4001:45:1303:30:32.1003:31:13.00+01:17:127:477.7
172WOŁOWSKI Filip 3567WARSZAWAM4038M 17200:00:0001:47:1903:30:49.8503:30:49.85+01:17:307:487.7
173KOZIARSKI Piotr 3806PO LINIEWARSZAWAM3093M 17300:00:2801:51:3103:32:01.7503:32:30.30+01:18:427:517.6
174ZAWIŚLAK Kazimierz 3540TOMASZÓW LUBELSKIM3094M 17400:00:1401:47:5003:32:03.2003:32:17.45+01:18:437:517.6
175LECH Marek 3330RADOMM3095M 17500:00:3901:55:2003:32:18.0003:32:57.20+01:18:587:517.6
176MIECH Szymon 3254USTROŃM3096M 17600:00:3101:49:1803:32:33.6503:33:04.70+01:19:147:527.6
177BOBROWICZ Mateusz 3724WARSZAWAM3097M 17700:00:2401:51:0203:32:55.8503:33:20.75+01:19:367:537.6
178STAŚKIEWICZ Marcin 3328Olszty?skie Ustawki Biegowe/Tri NEGUJAROTYM3098M 17800:00:2801:58:4203:33:12.9003:33:41.25+01:19:537:537.6
179KŁĘBEK Arkadiusz 3819KB WyszkówWYSZKÓWM3099M 17900:00:5701:52:4203:33:26.0003:34:23.50+01:20:067:547.6
180DYCZKOWSKI Andrzej 3084Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAM505M 18000:00:3201:53:4203:33:43.8503:34:16.15+01:20:247:547.6
181PLEWA Tomasz 3314KIELCEM4039M 18100:00:3401:46:0003:33:51.1503:34:25.95+01:20:317:557.6
182KULIGA Sławomir 3762Posmakuj Run TeamKROSNOM30100M 18200:00:1701:51:5703:34:03.9503:34:21.10+01:20:447:557.6
183WOJTKIEWICZ Jarosław 4045PODKOWA LEŚNAM4040M 18300:00:1901:53:4503:34:16.3503:34:35.85+01:20:577:567.6
184JĘDRZEJCZAK Artur 3511Solec WlkpPOZNAŃM30101M 18400:01:0001:52:5903:34:31.4503:35:31.50+01:21:127:567.6
185PAJĄK Andrzej 3966Biegam z ABSLUBLINM4041M 18500:00:1801:47:3703:34:55.4003:35:14.15+01:21:367:577.5
186CHAŁUPA Daniel 3165Klub Biegacza GOCHBYTÓWM4042M 18600:00:0601:47:4103:35:11.9003:35:18.85+01:21:527:587.5
187MIODUSZEWSKI Paweł 4055ARPwaveWARSZAWAM4043M 18700:01:2601:46:3403:35:15.2503:36:41.90+01:21:557:587.5
188ZAŁUCKI Maciej 37091000 MilesGŁOGOWOM4044M 18800:00:2101:54:3903:35:48.0003:36:09.80+01:22:287:597.5
189KOLANKO Michał 3284infoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM30102M 18900:00:1801:47:3303:35:55.3503:36:13.35+01:22:367:597.5
190DOMISZEWSKI Wojciech 3847USTRZYKI DOLNEM506M 19000:00:3501:53:4403:35:57.9003:36:33.65+01:22:387:597.5
191MAŁYSIAK Julian 3194KRAKÓWM2039M 19100:00:3901:57:2203:35:58.2503:36:38.10+01:22:387:597.5
192PLACHA Piotr 3446TARNOBRZEGM4045M 19200:00:2801:50:3003:36:09.9003:36:38.85+01:22:508:007.5
193MAJOR Zby 3699Night RunnersKRAKÓWM4046M 19300:01:0101:54:0303:36:38.2003:37:39.85+01:23:188:017.5
194GŁOGOWSKI Adam 3776NBP / Night Runners KabatyWARSZAWAM30103M 19400:00:2201:49:4003:37:11.2503:37:33.70+01:23:518:027.5
195ŁOPIAN Wojciech 3944SOBÓTKAM30104M 19500:01:2302:14:0503:37:13.0003:38:36.10+01:23:538:027.5
196PODOLSKI Marek 3215biegamyrazem.plGDYNIAM30105M 19600:00:2701:49:1103:37:29.7503:37:57.70+01:24:108:037.4
197MATUSIAK Arkadiusz 3185ŁÓDŹM4047M 19700:00:1501:47:4303:37:37.0003:37:52.60+01:24:178:037.4
198CHUDY Michał 3899WARSZAWAM30106M 19800:01:1801:56:3803:37:51.9503:39:10.60+01:24:328:047.4
199SZULC Sebastian 3040ORNONTOWICEM2040M 19900:00:3001:50:5403:37:57.5003:38:27.75+01:24:388:047.4
200POLANOWSKI Daniel 3264POZNAŃM30107M 20000:00:3501:52:1403:38:03.1503:38:39.05+01:24:438:047.4
201BEKIER Pawel 3368Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM30108M 20100:00:1401:53:1903:38:40.2503:38:55.00+01:25:208:057.4
202GODYŃ Jan 3465Deloitte Adventure ClubKATOWICEM30109M 20200:00:4201:54:2803:38:45.3503:39:27.35+01:25:268:067.4
203IDZIAK Marcin 3659Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKM30110M 20300:00:2001:52:0203:39:06.7003:39:26.75+01:25:478:067.4
204MAŁECKI Piotr 3190Naprzód MłocinyLASKIM2041M 20400:01:1001:50:3903:39:10.3003:40:20.80+01:25:518:077.4
205SMERECKI Maciej 3274POSMAKUJ Run TeamTARGOWISKAM30111M 20500:00:1601:56:3503:39:23.1003:39:39.40+01:26:038:077.4
206KRAMER Rafał 3957NAUCZYCIELRADOMM4048M 20600:00:3102:00:1303:39:45.7503:40:17.45+01:26:268:087.4
207MIŁUŃSKI Filip 3732WARSZAWAM30112M 20700:00:3002:01:2403:40:28.1503:40:58.60+01:27:088:097.3
208WRÓBEL Bartłomiej 3002Cisna GóryCISNAM4049M 20800:00:0901:51:3003:40:59.6503:41:08.70+01:27:408:117.3
209BRZOZOWSKI Andrzej 3588WKZZAMOŚĆM601M 20900:00:3201:57:4303:41:01.1003:41:33.70+01:27:418:117.3
210PAWLUS Piotr 3805gRUNwald team PoznańPOZNAŃM30113M 21000:00:3202:02:2103:41:04.8003:41:37.50+01:27:458:117.3
211BEDNARCZYK Maciej 3835MadRabbitJÓZEFOSŁAWM30114M 21100:00:2801:51:4903:41:06.0003:41:34.30+01:27:468:117.3
212DZIEDZINA Tomasz 3844Night RunnersKRAKÓWM30115M 21200:00:3001:58:2903:41:23.5503:41:54.00+01:28:048:127.3
213KAWALEC Krystian 3143WARSZAWAM4050M 21300:00:1101:50:4903:41:25.1003:41:36.40+01:28:058:127.3
214JĘDRASZEK Maciej 3439Korona PabianicePABIANICEM30116M 21400:00:1001:54:5103:41:28.0003:41:38.80+01:28:088:127.3
215JAZŁOCKI Łukasz 3696WARSZAWAM30117M 21500:00:0901:47:4803:41:40.7003:41:50.20+01:28:218:127.3
216KRACZKOWSKI Przemysław 3474KOSZALINM30118M 21600:00:4701:57:5203:41:50.6003:42:38.50+01:28:318:137.3
217DYLEWSKI Paweł 3400Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM30119M 21700:00:2301:56:1103:41:59.0503:42:22.90+01:28:398:137.3
218SZYMKOWIAK Tomasz 3271POZNAŃM2042M 21800:00:2901:48:1303:42:03.2503:42:32.65+01:28:438:137.3
219PECIAK Robert 3266WW TeamLUBLINM507M 21900:00:2501:55:5503:42:05.6503:42:30.70+01:28:468:137.3
220CZAPIEWSKI Paweł 3910BYDGOSZCZM30120M 22000:00:2601:49:1503:42:08.4503:42:34.60+01:28:498:137.3
221MANEL Mariusz 3475Netbox BiegaKĄKOLEWOM4051M 22100:00:4801:54:1503:42:13.7003:43:02.40+01:28:548:137.3
222LESIEWICZ Jarosław 3207Orange PolskaŁÓDŹM4052M 22200:00:4001:55:2903:42:18.7503:42:59.70+01:28:598:147.3
223MAJCHRZAK Jakub 3644GLIWICEM30121M 22300:00:2101:58:0803:42:23.6503:42:45.45+01:29:048:147.3
224WASYLÓW Jacek 3881KLUB BIEGOWY IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM30122M 22400:00:1401:47:2503:42:33.2503:42:47.30+01:29:138:147.3
225GŁODOWSKI Michał 3424Żórawski TeamWARSZAWAM2043M 22500:00:2602:02:0903:42:39.4003:43:06.20+01:29:208:147.3
226NOWICKI Bartosz 4052podroznicy.eu teamPIASTÓWM30123M 22600:01:0001:56:0303:42:40.0003:43:40.70+01:29:208:147.3
227PITEK Grzegorz 3965Biegam z ABSMEŁGIEWM4053M 22700:00:1801:49:2503:42:43.5503:43:01.70+01:29:248:147.3
228NERKOWSKI Paweł 3116GDAŃSKM30124M 22800:00:1401:47:4803:42:46.8503:43:01.50+01:29:278:157.3
228CHMIELEWSKI Marcin 3121DĘBNICA KASZUBSKAM4054M 22900:00:1401:47:4903:42:46.8503:43:01.70+01:29:278:157.3
230THIER Dominik 3172PZSFWARSZAWAM30125M 23000:01:3901:56:5503:43:00.4003:44:39.70+01:29:418:157.3
231JAGIELSKI Damian 3565NGB KłobuckKŁOBUCKM30126M 23100:00:1801:49:2503:43:05.4503:43:23.95+01:29:468:157.3
232WĄS Marcin 3132NIEPOŁOMICEM2044M 23200:00:4902:01:2303:43:26.9003:44:16.15+01:30:078:167.2
233SZYDŁOWSKI Mateusz 3690ZABIERZÓW BOCHEŃSKIM2045M 23300:00:4902:01:2203:43:27.0503:44:16.35+01:30:078:167.2
234ULATOWSKI Rafal 3912360gym.dkGRUDZIADZM30127M 23400:00:5502:00:1403:43:38.5503:44:33.60+01:30:198:167.2
235KOBYŁKA Rafał 3452WARSZAWAM30128M 23500:00:2601:51:2603:43:39.2503:44:06.10+01:30:198:177.2
236KOTLIŃSKI Janusz 3731RZESZÓWM508M 23600:00:4801:58:5603:43:50.9503:44:39.45+01:30:318:177.2
237BEDNARSKI Tomasz 4001Coca-Cola Runners ClubJÓZEFOSŁAWM4055M 23700:00:1901:55:0403:43:57.9503:44:17.50+01:30:388:177.2
238SZAFRAŃSKI Mateusz 3907AlstarKRAKÓWM2046M 23800:01:0602:01:5303:43:58.1503:45:04.15+01:30:388:177.2
239ŚLIWIŃSKI Piotr 4047Young Shufflers TeamM509M 23900:01:0502:03:5203:44:04.8503:45:10.35+01:30:458:177.2
240HEMMERLING Roman 3193KARGOWAM2047M 24000:00:3101:59:0903:44:06.5003:44:37.80+01:30:478:187.2
241KOCHMAN Karol 3422POZNAŃM2048M 24100:00:3101:59:0903:44:06.6003:44:37.95+01:30:478:187.2
242KASPRZYK Szymon 3548Idź SobieRADOMM30129M 24200:01:0901:52:1603:44:08.3503:45:18.00+01:30:498:187.2
243ZATORSKI Paweł 3059ŁÓDŹM30130M 24300:01:0302:03:1303:44:14.2003:45:18.00+01:30:548:187.2
244MARCHUT Rafał 3823NISKOM4056M 24400:00:5001:58:0203:44:19.1503:45:09.30+01:30:598:187.2
245JANOWSKI Tomasz 3822LUBLINM30131M 24500:00:4901:58:0403:44:19.4503:45:09.40+01:31:008:187.2
246GAWĘDA Arek 3902CZĘSTOCHOWAM2049M 24600:00:5301:59:1903:44:25.1503:45:18.90+01:31:058:187.2
247DZIAMSKI Ryszard 3624Fundacja Iskierka - Biegam dla MirkiCHORZÓWM4057M 24700:01:0002:01:2203:44:25.9003:45:26.55+01:31:068:187.2
248PIECUCH Tomasz 3460SANOKM30132M 24800:00:3501:57:2603:44:34.5503:45:10.20+01:31:158:197.2
249SZANIAWSKI Marcin 3800WARSZAWA (PRAGA PŁN)M30133M 24900:00:1301:46:4803:44:39.1003:44:52.85+01:31:198:197.2
250KOWALCZYK Rafał 3642ElektromocWARSZAWAM2050M 25000:00:2001:50:3203:44:48.1503:45:08.95+01:31:288:197.2
251PAŚNIEWSKI Piotr 3189CHIIR.PLWARSZAWAM2051M 25100:00:2201:57:3503:44:54.4503:45:16.90+01:31:358:197.2
252NOWACKI Michał 3829NoWorkTeamTORUŃM4058M 25200:00:2102:00:4103:44:54.5003:45:16.30+01:31:358:197.2
253KAPUŚCIK Jakub 3827Chłopaki od MarianaKATOWICEM2052M 25300:00:0802:01:5603:45:03.0003:45:11.50+01:31:438:207.2
254BOROWSKI Roman 3063SANOKM4059M 25400:01:4102:00:3903:45:05.8003:46:47.50+01:31:468:207.2
255ARUSZTOWICZ Bartek 3176OTWOCKM30134M 25500:01:2402:06:2403:45:06.1003:46:30.20+01:31:468:207.2
256KALARUS Jacek 3733Pędzące MisieNOWY SĄCZM30135M 25600:00:0602:03:1903:45:06.2503:45:12.60+01:31:468:207.2
257AUGUST Ryszard 3810CZELADŹM4060M 25700:00:1801:56:5603:45:08.7003:45:27.15+01:31:498:207.2
258ZEDELSKI Michał 3868SZWLA StargardSTARGARDM4061M 25800:00:1201:56:5103:45:25.9003:45:38.60+01:32:068:207.2
259GOSTKOWSKI Wiesław 3352KURZĘTNIKM5010M 25900:00:2001:54:1903:45:39.6003:45:59.70+01:32:208:217.2
260MARCINIAK Wojciech 3430SZCZECINM4062M 26000:00:4102:09:1403:45:47.5003:46:29.10+01:32:288:217.2
261GESZPRYCH Marek 3635KANIEM4063M 26100:00:3502:04:2603:45:51.2003:46:26.25+01:32:318:217.2
262BUZALSKI Robert 3623ORANGE PolskaBYDGOSZCZM4064M 26200:00:3301:57:3803:45:52.4503:46:26.15+01:32:338:217.2
263MALEC Piotr 3277URBANOWICEM2053M 26300:00:5301:59:2103:45:58.6503:46:52.25+01:32:398:227.2
264KIBART Robert 3070BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4065M 26400:00:1701:53:5803:46:06.7003:46:24.25+01:32:478:227.2
265KONDZIOŁA Krzysztof 4026Perfect Runner LublinLUBLINM30136M 26500:00:1801:55:2003:46:22.0003:46:40.15+01:33:028:237.2
266SACHARUK Robert 3837TERESPOLM4066M 26600:00:5701:53:0903:46:33.3003:47:30.55+01:33:148:237.2
267PYTA Krzysiek 3942welnowietzBYTOMM30137M 26700:00:5601:56:0903:46:36.0003:47:32.85+01:33:168:237.1
268KURASZKIEWICZ Robert 3471ROPCZYCEM4067M 26800:00:5402:03:2303:46:37.4003:47:31.65+01:33:188:237.1
269ZIĘBA Witold 3753MKS Błękitni RopczyceROPCZYCEM4068M 26900:00:5302:03:2403:46:38.2003:47:31.80+01:33:188:237.1
270PASZEK Tomasz 3042CZECHOWICE-DZIEDZICEM4069M 27000:00:4602:01:0403:46:41.2003:47:27.90+01:33:218:237.1
271ZIÓŁEK Mirosław 4049Perfekt RunnerLUBLINM5011M 27100:01:1202:01:3003:46:44.4003:47:56.45+01:33:258:237.1
272JANKOWSKI Rafał 3043POLICZNAM30138M 27200:00:3301:55:1203:47:02.9503:47:36.75+01:33:438:247.1
273SZABELAK Witold 4008WARSZAWAM30139M 27300:01:2002:06:1803:47:03.5003:48:23.80+01:33:448:247.1
274KĘCKI Karol 3791BUGAJM30140M 27400:00:3401:54:3803:47:04.1503:47:38.55+01:33:448:247.1
275ZIEMBLA Jakub 3233Night RunnersKRAKÓWM30141M 27500:01:0702:06:1703:47:16.9003:48:24.20+01:33:578:257.1
276APOSTOLSKI Wojciech 3718Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM30142M 27600:00:2001:56:5603:47:18.1503:47:38.80+01:33:588:257.1
277MARCIAK Karol 3880Olsztyńskie Ustawki Biegowe OUBSTAWIGUDAM30143M 27700:00:2301:58:4903:47:23.2503:47:47.10+01:34:038:257.1
278SKIBA Daniel 3535KB DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2054M 27800:00:2602:01:4403:47:33.5503:47:59.70+01:34:148:257.1
279DREWNIK Piotr 3348Obozybiegowe.plWARSZAWAM30144M 27900:00:1701:57:5503:47:37.3003:47:54.60+01:34:188:257.1
280CIESZKO Marek 3939KW WarszawaWARSZAWAM30145M 28000:00:1601:59:5603:47:39.7503:47:56.00+01:34:208:257.1
281SKORCZYK Adrian 3670TGV Running TeamKOŚCIANM30146M 28100:01:1702:01:2603:47:53.0503:49:10.85+01:34:338:267.1
282BAUER Artur 3807SM RykiRYKIM30147M 28200:00:5702:12:5103:48:15.6503:49:13.50+01:34:568:277.1
283FURS Teodor 3953Pierdzące ZająceCISNAM4070M 28300:01:0802:00:4803:48:25.0503:49:33.30+01:35:058:277.1
284KUBICKI Mikołaj 3970WARSZAWAM30148M 28400:00:4001:57:2903:48:51.2503:49:31.80+01:35:318:287.1
285KANIA Przemysław 3843WARSZAWAM30149M 28500:00:4001:57:2703:48:51.6503:49:32.00+01:35:328:287.1
286MAŁKOWSKI Witold 3316PABIANICEM30150M 28600:00:1401:57:5603:48:52.7503:49:06.85+01:35:338:287.1
287PRUSACZYK Michał 3884Powerade TeamPIASECZNOM2055M 28700:00:1902:02:2003:48:59.7503:49:19.55+01:35:408:287.1
288PETRUSEWICZ Paweł 3959Biegam z ABSLUBLINM4071M 28800:00:2002:00:5803:49:02.8003:49:22.90+01:35:438:287.1
289SERWIŃSKI Włodzimierz 3584Myśli w bieguKIELNOM4072M 28900:01:0702:01:3103:49:05.4003:50:12.40+01:35:468:297.1
290ULICZNY Paweł 3895Rembertów TeamWARSZAWAM4073M 29000:00:3802:02:3103:49:10.7003:49:49.45+01:35:518:297.1
291IWANIEC Marcin 3784PRO-RUN WrocławWROCŁAWM2056M 29100:00:2401:58:1503:49:12.2503:49:36.85+01:35:528:297.1
292ODOLIŃSKI Jacek 4033Brzozowski TeamOSTRÓDAM4074M 29200:00:5802:15:1703:49:17.2503:50:15.45+01:35:578:297.1
293KRUPCZYŃSKI Mariusz 3188Krupols TeamRASZYNM5012M 29300:00:5502:03:4003:49:19.4503:50:14.50+01:36:008:297.1
294ADAMCZAK Grzegorz 3359KATOWICEM30151M 29400:00:5702:08:1403:49:21.8503:50:19.45+01:36:028:297.1
295BOROWSKI Robert 3479Team KopećNIDZICAM30152M 29500:00:2302:01:1503:49:28.2503:49:51.75+01:36:088:297.1
296DUCH Emil 3613Mężczyźni1M 29600:01:0702:12:2503:49:37.8003:50:45.10+01:36:188:307.1
297KRUPCZYŃSKI Szymon 4058Krupols TeamRASZYNM2057M 29700:01:0602:02:1003:49:41.1503:50:48.05+01:36:218:307.1
298MORAWSKI Artur 3033BiegnęKIELCEM30153M 29800:00:3001:59:4303:49:53.5503:50:24.00+01:36:348:307
299RESIAK Maciej 3728DAWIDYM30154M 29900:00:1902:02:3503:49:55.4003:50:15.20+01:36:368:307
300KAMIŃSKI Mateusz 3897TUP TeamSTROMIECM2058M 30000:00:3702:05:1203:49:56.2503:50:34.20+01:36:368:317
301STARCZYNOWSKI Dariusz 3954WARSZAWAM4075M 30100:00:3101:58:1203:50:08.9003:50:40.10+01:36:498:317
302MARUSIAK Piotr 3344Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWM30155M 30200:00:1801:59:1403:50:34.9003:50:53.30+01:37:158:327
303PROKOP Jacek 3253Biegam U KOLESIOSTASZEWOM4076M 30300:00:1901:54:5503:50:36.1503:50:56.00+01:37:168:327
304DEC Piotr 3523OleszyceNOWA IWICZNAM4077M 30400:00:4702:05:2603:50:43.7003:51:31.60+01:37:248:327
305SADY Sebastian 3047OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM30156M 30500:00:1001:58:4003:50:48.2003:50:58.20+01:37:288:327
306GAJDA Piotr 3586ORANGE POLSKAZGIERZM5013M 30600:00:4002:01:2003:50:50.1003:51:30.90+01:37:308:327
307ŻYWICKI Maciej 3481RUDKAM30157M 30700:00:3502:02:0103:50:57.5503:51:32.70+01:37:388:337
308ROWIŃSKI Tomasz 3502M4078M 30800:00:3902:09:2203:51:11.4003:51:50.85+01:37:528:337
309RESZYTYŁO Grzegorz 3857ŁAŃCUTM4079M 30900:00:1801:57:1403:51:34.4003:51:53.00+01:38:158:347
310ŻURAWSKI Patryk 3789WARSZAWAM2059M 31000:00:1102:06:2803:51:40.4003:51:52.30+01:38:218:347
311RYBCZYŃSKI Przemysław 3775Night Runners KrakówKRAKÓWM5014M 31100:00:5003:52:31.0003:53:21.00+01:39:118:367
312RYSZ Tomasz 3437SANOKM30158M 31200:01:3402:00:3803:52:36.3003:54:11.20+01:39:178:367
313SARZAŁA Artur 3197TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM30159M 31300:00:3701:58:3203:52:53.0503:53:30.70+01:39:338:377
314DURKIEWICZ Tomasz 3071DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM4080M 31400:01:1202:03:5403:53:05.5003:54:17.55+01:39:468:377
315NAWROT Bartłomiej 3888LESKOM30160M 31500:00:4702:05:0003:53:07.2003:53:54.30+01:39:478:386.9
316GAŁKA Marcin 3406JASIEŃM30161M 31600:00:2202:09:5003:53:36.3003:53:58.90+01:40:178:396.9
317KRET Michał 3864WARSZAWAM4081M 31700:01:1002:08:5003:53:42.1503:54:52.35+01:40:228:396.9
318STOLARCZYK Robert 3089Night Runners GliwiceGLIWICEM30162M 31800:01:1002:08:1403:53:49.0003:54:59.45+01:40:298:396.9
319KRASOWSKI Jakub 3065Atak KretaWARSZAWAM30163M 31900:00:2301:59:3703:53:56.9503:54:20.60+01:40:378:396.9
320KUROWSKI Michał 3225Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2060M 32000:01:1402:06:5003:54:00.2003:55:14.75+01:40:408:406.9
321NYCZ Sławomir 3569STRZYŻÓWM2061M 32100:00:3302:01:2803:54:29.4003:55:02.40+01:41:108:416.9
322PIETRZAK Maciej 3052WARSZAWAM4082M 32200:00:4202:07:5403:54:31.4003:55:13.95+01:41:128:416.9
323LIPIŃSKI Hubert 3780WARSZAWAM30164M 32300:00:2101:50:5303:54:36.7003:54:58.60+01:41:178:416.9
324SIWIŃSKI Jerzy 313412tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5015M 32400:00:2602:04:4503:54:41.1003:55:07.40+01:41:218:416.9
325WRÓBEL Radosław 3721WARSZAWAM30165M 32500:00:4402:04:2403:55:03.8003:55:48.50+01:41:448:426.9
326KRÓLICKI Konrad 3371AXA Running TeamWARSZAWAM30166M 32600:02:5202:12:0703:56:22.4503:59:14.80+01:43:038:456.9
327ZARUDZKI Łukasz 3104Nothing to fearGLIWICEM4083M 32700:00:5802:08:4403:56:40.5503:57:39.30+01:43:218:456.8
328HARNIK Michal 3531Harnik RunnerTARNOBRZEGM30167M 32800:00:2802:02:2103:56:44.9003:57:13.35+01:43:258:466.8
329KIELAR Marcin 3654IDEO.PLSANOKM2062M 32900:00:2201:58:1303:57:12.7503:57:35.50+01:43:538:476.8
330TRENTOWSKI Wojciech 3203Kb DlugosiodloOSTROW MAZOWIECKAM4084M 33000:00:2501:56:0203:57:18.1503:57:43.75+01:43:588:476.8
331PISARCZYK Grzegorz 3676Naprzód MłocinyWARSZAWAM30168M 33100:01:1102:05:0503:57:21.0503:58:32.10+01:44:018:476.8
332ZDUNEK Maciej 3951Calypso PiłaPIŁAM2063M 33200:01:1602:07:1903:57:26.9003:58:43.80+01:44:078:476.8
333MILCZAREK Jacek 3341Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM30169M 33300:00:1502:00:4703:57:40.5003:57:56.40+01:44:218:486.8
334DOBRZENIECKI Adrian 3756GDYNIAM2064M 33400:00:2801:55:1303:57:45.5003:58:14.05+01:44:268:486.8
335GĄTARCZYK Mariusz 3717DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM30170M 33500:01:3702:14:3403:58:36.3504:00:14.20+01:45:178:506.8
336KRZEMIŃSKI Leszek 3633WARSZAWAM30171M 33600:00:3202:00:3303:58:38.3003:59:10.60+01:45:198:506.8
337SOŁKIEWICZ Robert 4016BiegnęKIELCEM4085M 33700:00:3002:02:2103:58:39.0503:59:09.80+01:45:198:506.8
338PIKIEWICZ Bartłomiej 3508PZSFKATOWICEM30172M 33800:01:3902:10:1203:58:39.3004:00:18.40+01:45:208:506.8
339AURZECKI Michał 3173ZAMOSCM30173M 33900:01:3302:02:1903:58:40.6004:00:14.45+01:45:218:506.8
340HOLEWA Rafał 3286Caballo Blanco TeamKATOWICEM4086M 34000:00:3902:02:5903:59:06.5003:59:45.85+01:45:478:516.8
341KOBIERSKI Szymon 3751SOSNOWIECM4087M 34100:00:4502:05:4403:59:09.2503:59:55.05+01:45:498:516.8
342KOSEDOWSKI Krzysztof 3935WARSZAWAM5016M 34200:00:0001:47:1603:59:17.0503:59:17.05+01:45:578:516.8
342RYZIŃSKI Ryszard 3934WARSZAWAM4088M 34300:00:0001:48:4503:59:17.0503:59:17.05+01:45:578:516.8
344PASTERZ Piotr 3026RZESZÓWM30174M 34400:00:2402:01:2003:59:24.8003:59:49.30+01:46:058:526.8
345BAKA Mateusz 3128GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM2065M 34500:00:4702:08:5903:59:27.5504:00:14.55+01:46:088:526.8
346DULIK Arkadiusz 3727STRZYŻEWICEM30175M 34600:01:4002:19:3403:59:33.5504:01:14.20+01:46:148:526.8
347STRZELECKI Jakub 3462RysioTeamŁÓDŹM5017M 34700:00:2102:08:4803:59:37.1503:59:58.65+01:46:178:526.8
348BAKA` Marcin 3096GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM4089M 34800:00:4702:08:5903:59:40.7004:00:27.70+01:46:218:526.8
349SENCZENKO Waldemar 3142Nothing to fearBYTOMM30176M 34900:00:5802:08:4103:59:43.0004:00:41.30+01:46:238:526.8
350STRZĘPEK Bartosz 3603WIŚNIOWAM2066M 35000:00:0003:59:47.0003:59:47.00+01:46:278:526.8
351WITKOWSKI Krzysztof 3617TARNOBRZEGM4090M 35100:00:2802:13:4803:59:49.3504:00:18.00+01:46:308:526.8
352RÓŻOWICZ Maciej 3917Spartanie DzieciomWARSZAWAM30177M 35200:00:5302:16:2603:59:54.2004:00:47.50+01:46:348:536.8
353JAWORSKI Łukasz 3750WARSZAWAM30178M 35300:00:1902:04:2103:59:58.7004:00:18.25+01:46:398:536.8
354LEŚNIAK Marcin 3088Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM30179M 35400:00:3401:50:2004:00:14.5004:00:49.20+01:46:558:536.7
355CHARKOT Sławomir 3976Biegusiem.plKRASNYSTAWM4091M 35500:00:2602:11:0704:00:22.5504:00:49.50+01:47:038:546.7
356SOSZYŃSKI Wojtek 3195PZU Sport Team/Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWM4092M 35600:00:3702:06:3504:00:30.7004:01:08.05+01:47:118:546.7
357TYMOSIEWICZ Piotr 3797YULO RUN TEAM SIEDLCEPARCZEWM30180M 35700:00:3602:00:3804:00:39.5504:01:16.00+01:47:208:546.7
358BIELSKI Bartłomiej 3313WW TeamLUBLINM30181M 35800:00:2402:03:5404:00:44.1504:01:08.35+01:47:248:546.7
359AUGUSTYNIAK Marek 3816ZAWIERCIEM5018M 35900:00:2002:08:4204:00:50.3504:01:10.50+01:47:318:556.7
360PALUCH Andrzej 3149Zabiegani MielecMIELECM4093M 36000:00:1201:54:5504:00:59.3004:01:11.40+01:47:408:556.7
361SIUDA Krzysztof 3871WROCLAWM2067M 36100:00:2902:06:1804:01:07.9004:01:37.80+01:47:488:556.7
362ROSA Bartosz 4006wkurw_teamTORUŃM30182M 36200:01:0202:04:3904:01:55.1504:02:57.60+01:48:358:576.7
363JODEŁKA Andrzej 3086KRZYWDAM30183M 36300:00:3401:57:0904:01:57.2004:02:31.50+01:48:378:576.7
364KUZIOR Tomasz 3883MyszkówJAWORZNIKM4094M 36400:00:1101:52:3604:02:04.8504:02:16.35+01:48:458:576.7
365WASĄŻNIK Marcin 3412HALINÓWM30184M 36500:01:3502:14:3604:02:06.0004:03:41.05+01:48:468:586.7
366BRYŁKA Sebastian 3522SIEDLCEM30185M 36600:00:3702:08:0004:02:07.5504:02:44.65+01:48:488:586.7
367CAŁKA Grzegorz 3794Radzymin Run TeamRADZYMINM4095M 36700:00:3802:12:4404:02:08.4504:02:46.65+01:48:498:586.7
368BAI Jozsef 4000RK AthleticsKONSTANCIN-JEZIORNAM4096M 36800:00:2002:04:1804:02:18.0504:02:38.85+01:48:588:586.7
369KOŁODZIEJCZYK Maciej 3384Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM30186M 36900:00:2301:56:0604:02:23.2504:02:46.65+01:49:038:586.7
370HOŁYSZ Daniel 3141JAWORZNOM4097M 37000:00:3702:15:1604:02:27.1004:03:04.95+01:49:078:586.7
371TROCIŃSKI Marcin 3564KB DŁugosiodłoDŁUGOSIODŁOM30187M 37100:01:1002:09:3504:02:41.3004:03:51.70+01:49:228:596.7
372MURAS Michał 3029BYDGOSZCZM4098M 37200:00:1502:00:4604:02:45.5004:03:01.20+01:49:268:596.7
373ZALEŚKIEWICZ Krzysztof 3068TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM4099M 37300:00:3802:13:0604:02:54.6504:03:33.15+01:49:358:596.7
374ARTOWICZ Jacek 3159TORUŃSKIE WIEPRZETORUNM30188M 37400:00:3802:13:0504:03:01.7504:03:40.25+01:49:429:006.7
375CHOJNOWSKI Łukasz 3023CIECHANÓWM2068M 37500:00:1301:47:5804:03:18.7004:03:31.80+01:49:599:006.7
376SZYMOT Adrian 3900OBORNIKIM2069M 37600:00:5602:04:1404:03:30.0004:04:26.45+01:50:109:016.7
377BEZKOROWAJNY Mateusz 3415BRZESKOM2070M 37700:01:1602:08:3404:04:02.8004:05:19.25+01:50:439:026.6
378CYBULA Dominik 3922RADZYŃ PODLASKIM2071M 37800:00:4302:12:1604:04:10.7504:04:54.70+01:50:519:026.6
379KACZMARSKI Wojciech 3355WARSZAWAM5019M 37900:00:3102:14:3604:04:26.9004:04:58.15+01:51:079:036.6
380MOSOŃ Sławek 3527WARSZAWAM30189M 38000:01:0502:13:2104:04:33.5004:05:38.85+01:51:149:036.6
381WÓJCICKI Bartosz 3265WARSZAWAM30190M 38100:01:2302:10:0604:04:35.9504:05:59.35+01:51:169:036.6
382ANIOŁ Mateusz 3915Ternol TeamRADLINM30191M 38200:00:5602:12:5304:04:59.6504:05:55.75+01:51:409:046.6
383JANICZEK Maciej 3682GLIWICEM30192M 38300:01:0102:14:1104:05:30.1504:06:32.05+01:52:109:056.6
384BOGUTA Cezary 3963Biegam z ABSLUBLINM30193M 38400:00:1801:57:5104:06:02.0504:06:21.00+01:52:429:066.6
385KRASOWSKI Marek 3808PRZEMYŚLM30194M 38500:01:3402:09:3404:06:12.1504:07:46.45+01:52:529:076.6
386DROZD Sławomir 3655Jak nie MY to kto? RopczyceBOREK WIELKIM30195M 38600:00:5102:07:0504:06:23.6004:07:14.90+01:53:049:076.6
387GÓRA Marek 3663Jak nie MY to kto?ROPCZYCEM40100M 38700:00:5102:07:0504:06:23.7004:07:14.70+01:53:049:076.6
388ZYMRÓZ Tomek 3737Jak nie My to kto?ROPCZYCEM2072M 38800:00:5002:07:0504:06:24.1504:07:14.85+01:53:049:076.6
389KIELEK Jakub 3122KOŁOBRZEGM2073M 38900:00:4902:18:1004:06:25.7504:07:15.15+01:53:069:076.6
390ZAWADA Mateusz 3081Rozbiegany SulejówekWARSZAWAM2074M 39000:00:3401:58:3204:06:29.2504:07:04.05+01:53:099:076.6
391SZYSZ Łukasz 3669Metro WarszawskieWARSZAWAM30196M 39100:00:3802:10:1204:06:30.9504:07:09.55+01:53:119:076.6
392TARASIEWICZ Ryszard 3543BRANIEWOM602M 39200:00:5502:14:3504:07:06.5004:08:01.95+01:53:479:096.6
393PARYS Michał 3183WOŁOMINM30197M 39300:00:3302:07:4604:07:09.3504:07:43.10+01:53:509:096.6
394RACZKOWSKI Jacek 3382KIELCEM5020M 39400:00:2902:17:1404:07:09.4004:07:39.30+01:53:509:096.6
395SYGIET Andrzej 3505GLIWICEM40101M 39500:00:1702:08:0504:07:37.4004:07:54.90+01:54:189:106.5
396SOKOŁOWSKI Krzysztof 3688WARSZAWAM30198M 39600:00:0702:04:1504:07:40.9504:07:48.40+01:54:219:106.5
397LEWANDOWSKI Stefan 3817WARSZAWAM30199M 39700:00:2802:08:5404:07:50.0504:08:18.60+01:54:309:106.5
398LEPCZAK Michał 3392Naprzód MłocinyWARSZAWAM40102M 39800:01:1002:12:5004:08:13.9004:09:24.45+01:54:549:116.5
399KORDYS Krzysztof 3115Zabierzów BiegaZABIERZÓWM30200M 39900:00:3102:12:5504:08:40.0504:09:11.70+01:55:209:126.5
400KACZMAREK Norbert 3035PRZEMYŚLM30201M 40000:00:2302:05:1204:09:02.5504:09:26.25+01:55:439:136.5
401TROJNAR Tomek 3833PRZEMYŚLM30202M 40100:01:3402:11:3304:09:16.9004:10:51.00+01:55:579:136.5
402KOWALCZUK Jakub 3425WARSZAWAM30203M 40200:01:0602:10:1004:09:18.7004:10:25.40+01:55:599:146.5
403SIERAKOWSKI Igor 3066PIŁAM40103M 40300:01:1702:29:0004:09:24.5004:10:42.45+01:56:059:146.5
404ZARUDZKI Paweł 3127Nothing to fearGLIWICEM30204M 40400:00:5902:08:4304:09:26.9504:10:25.95+01:56:079:146.5
405KOZŁOWSKI Bartłomiej 3616KKL/BBMKIELCEM40104M 40500:01:2102:07:2004:09:28.6504:10:50.00+01:56:099:146.5
406MAZIAKOWSKI Adam 3039OPOLEM2075M 40600:00:5401:58:0904:09:40.8504:10:35.40+01:56:219:146.5
407PUCHLIK Paweł 3869M30205M 40700:01:3402:23:2004:09:51.2504:11:25.45+01:56:319:156.5
408SZCZEPKOWSKI Paweł 3209ARTEQUIPMENTWARSZAWAM603M 40800:01:1602:14:3504:10:05.6504:11:21.65+01:56:469:156.5
409SZADKOWSKI Paweł 3321Night Runners GliwiceGLIWICEM30206M 40900:01:1002:08:1604:10:06.6504:11:17.55+01:56:479:156.5
410PYTKA Konrad 3366Naprzód MłocinyWARSZAWAM30207M 41000:01:1002:05:0604:10:09.3004:11:19.65+01:56:509:156.5
411KUBAŃSKI Rafał 3946InterRisk TeamKONSTANCIN JEZIORNAM40105M 41100:00:5802:11:2504:10:23.0504:11:21.90+01:57:039:166.5
412MOŻDŻONEK Michał 3296WARSZAWAM30208M 41200:01:3002:29:5704:10:45.5004:12:15.60+01:57:269:176.5
413HYCZKO Paweł 3125CSWIiChWROCŁAWM2076M 41300:01:1202:17:4704:10:50.7504:12:02.80+01:57:319:176.5
414ŻURAWSKI Arkadiusz 3461SOŃSKM40106M 41400:01:0302:05:5204:10:51.5504:11:55.45+01:57:329:176.5
415GRYLEWICZ Tomasz 3686Run BydgoszczBYDGOSZCZM30209M 41500:00:1602:14:0604:11:11.2004:11:27.80+01:57:519:186.4
416FUNKA Andrzej 3235NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5021M 41600:01:0102:19:1804:11:12.0004:12:13.50+01:57:529:186.4
417BARTECKI Tomasz 3323WROCŁAWM30210M 41700:01:1102:15:1304:11:21.7504:12:33.10+01:58:029:186.4
418SZPAIDEL Paweł 3534Night RunnersSOSNOWIECM30211M 41800:01:2802:07:3504:11:23.6004:12:51.80+01:58:049:186.4
419WNUK Dominik 3627KOŁOBRZEGM2077M 41900:00:4902:18:1204:11:24.4004:12:13.65+01:58:059:186.4
420RAUER Maciej 3297REAL PASSION KRAKÓWKRAKÓWM2078M 42000:00:3202:11:2404:11:31.6004:12:03.80+01:58:129:186.4
421DĄBROWSKI Łukasz 3536WARSZAWAM30212M 42100:00:5802:13:2504:11:32.7504:12:31.50+01:58:139:196.4
422CZYŻEWSKI Krzysztof 3798SIEDLCEM40107M 42200:01:4002:14:2404:11:34.2004:13:14.65+01:58:149:196.4
423ODYA Marian 3109M40108M 42300:00:5802:08:4604:11:36.5004:12:35.10+01:58:179:196.4
424SZAFRUGA Piotr 3420GLIWICEM30213M 42400:00:4102:05:1504:11:38.1004:12:19.30+01:58:189:196.4
425BAZYDŁO Dariusz 3117KNURÓWM40109M 42500:00:3402:14:4204:11:42.6004:12:16.80+01:58:239:196.4
426TOMKIEWICZ Przemysław 3730WARSZAWAM40110M 42600:01:0402:20:0604:11:49.1004:12:53.70+01:58:299:196.4
427TKACZYK Przemysław 3463LUBLINM40111M 42700:00:4902:17:1204:12:03.4504:12:52.80+01:58:449:206.4
428ZIELIŃSKI Adam 4036WarszawaWARSZAWAM2079M 42800:00:4302:15:3104:12:08.9004:12:51.95+01:58:499:206.4
429SŁOMIŃSKI Piotr 3270AGIZ TEAMOLSZTYNM30214M 42900:00:4802:03:1204:12:12.5004:13:01.40+01:58:539:206.4
430PARUZEL Ireneusz 3243MIKOŁÓWM40112M 43000:04:0402:16:5104:13:22.8504:17:27.40+02:00:039:236.4
431KASPRZAK Radek 3589BuffWARSZAWAM30215M 43100:01:2102:20:2504:13:33.0504:14:54.25+02:00:139:236.4
432TRZCIŃSKI Sebastian 3192Pełzacz NizinnyWARSZAWAM30216M 43200:00:1502:00:5604:13:50.1004:14:05.55+02:00:309:246.4
433ZDANOWICZ Michał 3155Nothing to fearGLIWICEM30217M 43300:00:5802:11:0804:13:54.4004:14:52.85+02:00:359:246.4
434BIL Janusz 3372Neapco PraszkaPRASZKAM5022M 43400:00:3702:15:1604:14:00.3504:14:38.25+02:00:419:246.4
435LITWORA Sebastian 3742CROSS SPOTMYŚLENICEM30218M 43500:00:5302:16:0004:14:00.5504:14:53.70+02:00:419:246.4
436WOJTOWICZ Daniel 3267KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM40113M 43600:00:2202:02:4604:14:02.4004:14:24.85+02:00:439:246.4
437KOZUBAŁA Piotr 3828Żółw ultras teamWOŁOMINM30219M 43700:00:3302:08:1804:14:10.9504:14:44.70+02:00:519:246.4
438LUDWIKOWSKI Adam 3668GDAŃSKM30220M 43800:00:5002:04:1804:14:35.8004:15:26.20+02:01:169:256.4
439ADAMCZUK Jarosław 3980PGNiG SanokZAGÓRZM40114M 43900:01:1502:19:1204:15:39.3004:16:55.00+02:02:209:286.3
440WNUCZYŃSKI Andrzej 3646ORANGE POLSKABYDGOSZCZM40115M 44000:00:3302:04:0004:15:41.0504:16:14.65+02:02:219:286.3
441DARMOCHWAŁ Jerzy 3517Samotny Wilk gania po KaszubachCHOJNICEM604M 44100:00:2102:11:1704:15:54.9504:16:16.55+02:02:359:286.3
442MICHALSKI Marek 3542OSTRÓW WIELKOPOLSKIM30221M 44200:01:3102:04:5604:16:29.4504:18:01.00+02:03:109:306.3
443KRUZEL Rafal 3795Biegowe MisieLEGNICAM40116M 44300:00:3702:18:2004:16:38.5004:17:16.35+02:03:199:306.3
444BOGACZEWICZ Dawid 3187KAMIONKAM2080M 44400:01:0502:18:1004:16:41.6504:17:47.00+02:03:229:306.3
445GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 3601CHEŁM BIEGACHEŁMM40117M 44500:00:5102:15:1404:17:00.0504:17:51.70+02:03:409:316.3
446DUDEK Michał 3405RGR ŁÓDŹŁÓDŹM40118M 44600:00:4202:08:5504:17:01.5504:17:44.00+02:03:429:316.3
447PUCHALA Mariusz 3916Ternol TeamKIELCEM30222M 44700:00:5502:12:5404:17:01.6504:17:57.40+02:03:429:316.3
448POŚNIK Michał 3046Crossfit ElektromocWARSZAWAM30223M 44800:00:4902:13:2404:17:11.8004:18:01.50+02:03:529:316.3
449ŻBIKOWSKI Artur 3082TORUŃM40119M 44900:00:2102:09:3704:17:18.6004:17:40.20+02:03:599:316.3
450POPŁAWSKI Arkadiusz 3347Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAM40120M 45000:01:0302:11:3804:17:34.0004:18:37.90+02:04:149:326.3
451SPRAWKA Marcin 3184Sklep Biegacza Lublin / WW TeamLUBLINM30224M 45100:00:2702:13:0804:17:35.9504:18:03.50+02:04:169:326.3
452GĄTKIEWICZ Paweł 3626KRAKÓWM30225M 45200:01:2202:20:1204:18:02.3504:19:24.85+02:04:439:336.3
453MIKUŁA Paweł 3556Rise&ShineKATOWICEM30226M 45300:00:4102:08:1004:18:26.3504:19:08.10+02:05:079:346.3
454WINIARZ Witold 3105PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30227M 45400:00:2302:12:0104:18:38.2004:19:02.05+02:05:189:346.3
455BALICKI Marcin 4022WIELICZKAM30228M 45500:00:3102:11:3404:18:41.5004:19:13.20+02:05:229:346.3
456KORBA Michał 3570WARSZAWAM40121M 45600:00:5402:11:4404:19:07.6004:20:01.95+02:05:489:356.3
457STAWIŃSKI Piotr 3162WARSZAWAM30229M 45700:01:0502:22:1804:19:18.6004:20:24.50+02:05:599:366.2
458SZYL Marek 3814WARSZAWAM30230M 45800:00:4002:17:0104:19:18.9504:19:59.90+02:05:599:366.2
459MIARA Maciej 3590TSHBYTOMM2081M 45900:01:4202:20:3004:20:19.1504:22:01.40+02:06:599:386.2
460KOTWA Arkadiusz 3236EDINBURGHM30231M 46000:01:0502:14:2704:20:36.5504:21:42.20+02:07:179:396.2
461JATCZAK Michał 3608Bąble i odciskiWARSZAWAM30232M 46100:00:4402:06:3704:20:47.9004:21:32.20+02:07:289:396.2
462BĄK Maciej 3157Orange Polska / Night RunnersWARSZAWAM40122M 46200:01:0302:15:3004:20:59.5004:22:03.05+02:07:409:406.2
463PŁOTEK Tomasz 3418DĄBROWA GÓRNICZAM30233M 46300:00:3802:20:0104:21:22.3504:22:00.75+02:08:039:406.2
464BODZIOCH Grzegorz 4014KOBYLANKAM40123M 46400:13:2602:16:0304:21:23.6004:34:49.60+02:08:049:406.2
465BIELECKI Karol 4007M30234M 46500:00:5502:12:5404:21:28.4004:22:24.10+02:08:099:416.2
466SIECZKOWSKI Artur 3169PolishBhoysKOSTRZYN NAD ODRĄM40124M 46600:00:2202:05:2104:21:28.9004:21:51.00+02:08:099:416.2
467GUCWA Jarosław 3842Jarek GucwaBOCHNIAM40125M 46700:00:4902:11:4104:21:30.5004:22:19.90+02:08:119:416.2
468ŚWISTAK Piotr 3285WARSZAWAM30235M 46800:00:4702:15:2804:21:38.5004:22:26.40+02:08:199:416.2
469KUŁAKOWSKI Piotr 3244CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM5023M 46900:01:5002:28:0904:22:01.0004:23:51.20+02:08:419:426.2
470PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 3320Słynni KenijczycyGNIEZNOM30236M 47000:01:0902:22:3804:22:27.9004:23:37.20+02:09:089:436.2
471JANUSZ Grzegorz 3363BiBa TeamLUBLINM40126M 47100:01:0702:08:4804:23:04.7004:24:12.45+02:09:459:446.2
472ŻAK Bartosz 4043wkurw_teamRZESZÓWM2082M 47200:01:0202:23:5804:23:17.4504:24:19.95+02:09:589:456.2
473OLEWNIK Łukasz 3325PŁOCKM2083M 47300:00:1402:16:0904:23:20.9504:23:35.85+02:10:019:456.2
474KOWALSKI Przemysław 3305OLSZTYNM30237M 47400:00:2802:09:0304:23:32.0504:24:00.85+02:10:129:456.1
475WASILEWSKI Marcin 3087WW TEAMLUBLINM30238M 47500:00:2502:08:2404:23:32.8004:23:58.05+02:10:139:456.1
476KMIEC Cezary 3146Naprzód MłocinyWARSZAWAM40127M 47600:01:1002:09:1204:23:45.9504:24:56.05+02:10:269:466.1
477ADAMCZYK Daniel 3514LIMANOWAM40128M 47700:00:4002:15:1504:24:04.2004:24:45.05+02:10:449:466.1
478KONIECZNY Piotr 3232NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM30239M 47800:01:0102:29:4504:24:30.7504:25:32.50+02:11:119:476.1
479MISZEWSKI Jan 3213GTW Gedania GdańskGDAŃSKM5024M 47900:01:2102:20:0404:24:42.6004:26:03.60+02:11:239:486.1
480PIECYK Artur 3614Blue DogsWARSZAWAM40129M 48000:00:3102:17:2404:25:05.7504:25:37.40+02:11:469:496.1
481SKRZYNIARZ Jarek 4034WROCŁAWM5025M 48100:01:4002:25:4304:25:11.4504:26:51.60+02:11:529:496.1
482JEGER Wojtek 3010sklepbiegowy.pl/jegermajsterOLSZTYNM40130M 48200:01:2002:23:2804:26:03.7004:27:24.10+02:12:449:516.1
483FIRAZA Łukasz 3073ŁÓDŹM30240M 48300:01:2802:14:4404:26:19.4004:27:47.80+02:13:009:516.1
484KAWCZYŃSKI Piotr 3025KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30241M 48400:01:2902:14:4304:26:30.2004:27:59.30+02:13:109:526.1
485STANOSZEK Robert 3887Powerade TeamMYSŁOWICEM40131M 48500:01:0302:16:1804:26:48.9004:27:52.25+02:13:299:526.1
486HADUCH Tomasz 3625Digital_WarszawaWARSZAWAM5026M 48600:01:2502:21:3204:27:08.5004:28:34.35+02:13:499:536.1
487KISIEL Mateusz 3012Smashing PąpkinsKOSZYCEM30242M 48700:00:1802:09:5704:27:24.6504:27:43.40+02:14:059:546.1
488SUDOL Damian 3628OnekotanWARSZAWAM2084M 48800:01:0702:26:0604:27:33.9504:28:41.10+02:14:149:546.1
489PYTLARZ Waldemar 30174 Run Team PiłaPIŁAM5027M 48900:01:0402:31:4604:27:38.2004:28:42.60+02:14:189:546.1
490ŚPIEWAK Aleksander 3434WARSZAWAM30243M 49000:00:4202:17:0104:28:01.5004:28:44.05+02:14:429:556
491RORAT Artur 3404Sklep Biegacza Lublin TeamCHEŁMM2085M 49100:00:4002:17:2104:28:03.4504:28:43.60+02:14:449:556
492SALA Paweł 3007RunmageddonRABKA ZDRÓJM30244M 49200:00:1002:25:2404:28:35.4004:28:45.55+02:15:169:566
493KOLASA Andrzej 3447Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM605M 49300:00:1302:11:3504:28:53.2504:29:06.55+02:15:339:576
494DZIUŁA Marcin 3126IMIŁŻAM30245M 49400:00:5202:24:4004:29:27.6004:30:19.60+02:16:089:586
495SZCZEPANIUK Dawid 3656RADZYŃ PODLASKIM2086M 49500:00:4402:12:1504:29:34.5504:30:18.65+02:16:159:596
496WALASZEK Paweł 3120AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM30246M 49600:01:2102:24:5604:29:40.2004:31:02.00+02:16:209:596
496BIAŁECKI Gabriel 3263WARSZAWAM30247M 49700:01:0302:29:0404:29:40.2004:30:43.40+02:16:209:596
498WOJCIECHOWSKI Rafał 3707Pełzacz NizinnyWARSZAWAM40132M 49800:00:1702:04:5104:30:01.8004:30:18.85+02:16:4210:006
499KULIG Robert 3636Night RunnersTYCHYM30248M 49900:01:0102:16:2004:30:04.5004:31:06.30+02:16:4510:006
500NARLOCH Piotr 3000InterRiskM40133M 50000:01:3002:14:0104:30:11.9004:31:42.85+02:16:5210:006
501GÓRSKI Robert 4003WARSZAWAM5028M 50100:01:2502:16:1104:30:23.2504:31:48.80+02:17:0310:006
502ARMATYS Grzegorz 3473Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM40134M 50200:01:1202:19:2104:30:23.8004:31:36.30+02:17:0410:006
503BŁACHOWICZ Rafał 3239Zabiegani MielecMIELECM40135M 50300:01:2602:20:5204:30:42.7004:32:09.55+02:17:2310:016
504MAROSZYŃSKI Maciej 3076IMKRAKÓWM2087M 50400:00:5102:25:3104:30:56.2004:31:47.60+02:17:3610:026
505MAJCHROWICZ Patrycjusz 3683SM RykiRYKIM40136M 50500:00:4302:18:2004:31:00.2004:31:43.20+02:17:4010:026
506BYKOWSKI Andrzej 3077PRZEMYŚLM40137M 50600:00:5302:15:2204:31:20.8504:32:14.10+02:18:0110:036
507WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3361WARSZAWAM30249M 50700:00:3002:22:5904:31:39.8504:32:10.80+02:18:2010:036
508GAWRON Tomasz 4053ARPwaveKONSTANCIN-JEZIORNAM5029M 50800:01:2702:10:5504:31:47.5504:33:14.95+02:18:2810:036
509DYCZKOWSKI Adam 3083WARSZAWAM2088M 50900:00:3202:14:1504:32:06.0504:32:38.45+02:18:4610:046
510KAŹMIERSKI Janusz 3612DA ŚIĘWARSZAWAM606M 51000:01:2602:24:4904:32:19.1504:33:45.25+02:18:5910:055.9
511JANIK Tomasz 3107Orange PolskaHRUBIESZÓWM40138M 51100:00:4602:37:1604:32:28.5504:33:15.20+02:19:0910:055.9
512WĄSOWICZ Olgierd 3665AlbatrosyWARSZAWAM40139M 51200:01:1102:26:1604:32:38.6004:33:50.10+02:19:1910:055.9
513GAJEWSKI Piotr 3693LUBLINM30250M 51300:01:1902:21:2804:32:38.6504:33:57.90+02:19:1910:055.9
514KISIELEWSKI Konrad 3276CKKIELCEM30251M 51400:00:5902:08:2904:32:50.9504:33:50.80+02:19:3110:065.9
515KWIATKOWSKI Michal 3931PRUSZKÓWM30252M 51500:00:5102:17:2704:33:03.1504:33:55.05+02:19:4310:065.9
516KOŁODZIEJ Jacek 3258Night Runners GliwiceGLIWICEM40140M 51600:01:1102:08:1604:33:30.0504:34:41.25+02:20:1010:075.9
517PASIK Jacek 3678WARSZAWAM30253M 51700:00:3802:12:0504:34:04.6504:34:43.60+02:20:4510:095.9
518LIS Marcin 3752Outsiders KrakówKIELCEM40141M 51800:01:0402:26:0904:34:12.0504:35:16.75+02:20:5210:095.9
519KOSTRZEWA Dariusz 3431PRUSZKÓWM2089M 51900:00:3402:21:4104:34:40.5004:35:14.60+02:21:2110:105.9
520SOWA Jacek 3860RKM SopelekRZESZÓWM30254M 52000:00:3702:11:3904:34:41.8004:35:19.20+02:21:2210:105.9
521KOJAT Bartosz 3428KRAKÓWM30255M 52100:00:2002:21:2504:34:43.7504:35:04.55+02:21:2410:105.9
522KRASOŃ Janusz 3971RKM SOPELEKBUDY GŁOGOWSKIEM30256M 52200:00:3702:11:3904:35:04.7504:35:42.40+02:21:4510:115.9
523GOMÓLKA Wiesław 3972RKM SOPELEKGŁOGÓW MŁPM5030M 52300:00:3702:11:3904:35:04.9004:35:42.40+02:21:4510:115.9
524MARKIEWICZ Tomasz 3444RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40142M 52400:01:3202:28:0304:35:19.7504:36:52.25+02:22:0010:115.9
525ZIEMECKI Piotr 3703Happy wife happy lifeLUBLINM30257M 52500:01:1802:21:3004:35:24.4004:36:43.35+02:22:0510:125.9
526MICHALCZYK Marcin 3021Monston Sport TeamWARSZAWAM40143M 52600:00:4702:17:3104:37:32.5504:38:20.05+02:24:1310:165.8
527BALCERZAK Michał 3818LUBLINM30258M 52700:01:4202:24:5504:37:50.8504:39:33.60+02:24:3110:175.8
528GĘBALA Leszek 3151OLSZTYNM607M 52800:01:2002:23:2904:38:10.5504:39:30.95+02:24:5110:185.8
529MATUZIK Mateusz 3758Night RunnersKRAKÓWM2090M 52900:01:0802:24:3804:38:42.2004:39:50.25+02:25:2210:195.8
530GÓRZYŃSKI Paweł 3524PABIANICEM30259M 53000:00:5602:29:1804:38:44.1004:39:40.55+02:25:2410:195.8
531KOZERA Marcin 3064Calypso PiłaPIŁAM30260M 53100:01:1702:38:1904:40:00.5004:41:18.15+02:26:4110:225.8
532SOKULSKI Marcin 3094Red TigerWARSZAWAM30261M 53200:00:3802:09:1404:40:13.0004:40:51.35+02:26:5310:225.8
533SZPORNA Darek 3196WARSZAWAM40144M 53300:01:4102:42:2604:41:17.4504:42:58.95+02:27:5810:255.8
534SOŻYŃSKI Maciej 3408WROCLAWM5031M 53400:01:3902:42:1604:41:19.6504:42:59.15+02:28:0010:255.8
535KORWIN-MIKKE Kacper 3761Blue DogsWARSZAWAM40145M 53500:00:2902:15:5904:41:59.6504:42:29.55+02:28:4010:265.7
536KUBIAK Dariusz 3402biegacz nowosolnaŁÓDŹM30262M 53600:00:5602:20:2504:42:04.0004:43:00.00+02:28:4410:265.7
537RZEŹNICZEK Krzysztof 3950ŁÓDŹM30263M 53700:00:2002:08:5004:42:29.6504:42:50.45+02:29:1010:275.7
538AURZECKI Mateusz 3166ZAMOSCM2091M 53800:01:3302:23:2004:43:09.6004:44:43.10+02:29:5010:295.7
539DOMINIAK Waldemar 3337SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM40146M 53900:01:0902:32:3904:44:25.6504:45:34.85+02:31:0610:325.7
540JAŚKIEWICZ Szymon 3622SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM2092M 54000:01:0902:32:3604:44:27.3504:45:36.55+02:31:0810:325.7
541MAZIEC Dariusz 3220NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM30264M 54100:01:0302:31:1404:44:41.1504:45:44.15+02:31:2110:325.7
542MAZIAKOWSKI Krzysztof 4025MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM40147M 54200:01:3202:26:5904:44:44.2504:46:16.25+02:31:2410:325.7
543WYSOKIŃSKI Jerzy 3111Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5032M 54300:00:4702:38:5404:44:45.8004:45:33.30+02:31:2610:325.7
544DĄBROWSKI Sławomir 3639WĄBRZEŹNOM40148M 54400:00:5702:27:0304:44:55.7504:45:53.30+02:31:3610:335.7
545KWIECIŃSKI Łukasz 3555OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM30265M 54500:00:3402:23:3004:45:09.8504:45:44.75+02:31:5010:335.7
546KARAŚ Robert 3395AXA Running TeamBROCHÓWM30266M 54600:01:2802:40:3304:47:18.3504:48:46.75+02:33:5910:385.6
547MIKULAK Jakub 3936JAROTYM30267M 54700:00:2702:19:3104:47:40.8504:48:08.40+02:34:2110:395.6
548FABIANOWICZ Przemysław 3041WARSZAWAM30268M 54800:01:0402:22:4004:48:00.6004:49:05.20+02:34:4110:405.6
549DEJA Andrzej 3061OPOLEM5033M 54900:00:5802:14:4904:48:52.1004:49:50.85+02:35:3210:415.6
550KOPICZKO Mariusz 4021AUGUSTÓWM2093M 55000:00:2502:20:1804:48:58.8504:49:23.90+02:35:3910:425.6
551KOTLIŃSKI Łukasz 3739RZESZÓWM2094M 55100:00:4802:21:4404:49:32.4504:50:21.00+02:36:1310:435.6
552ŁUKASZEWSKI Szymon 3228Run Expert LejdisWARZYMICEM40149M 55200:01:2002:26:4904:49:43.6504:51:04.20+02:36:2410:435.6
553MATRASZEK Jakub 3562Vege RunnersRADOMM30269M 55300:01:1602:33:0504:50:11.0004:51:27.90+02:36:5110:445.6
554GIURG Grzegorz 3454WAŁBRZYCHM30270M 55400:01:1302:30:5904:50:32.0504:51:45.10+02:37:1210:455.6
555MAGER Bartosz 3438RZESZÓWM40150M 55500:01:2602:21:3304:50:49.5504:52:15.60+02:37:3010:465.6
556KARBARZ Filip 3255RZESZÓWM40151M 55600:01:2602:21:3504:50:49.7504:52:16.15+02:37:3010:465.6
557KAPUSTA Grzegorz 3715SM RykiRYKIM5034M 55700:00:4302:25:0904:52:30.6504:53:14.30+02:39:1110:505.5
558KĘPKA Robert 3201BIEGUSIEM.PLRYKIM30271M 55800:00:4202:25:1104:52:31.8004:53:14.30+02:39:1210:505.5
559JAWOROWICZ Tomasz 3397Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM30272M 55900:01:3602:32:2004:53:41.5004:55:18.00+02:40:2210:525.5
560JABŁKIEWICZ Rafał 4051RYBNIKM30273M 56000:01:3202:44:5004:53:49.2504:55:22.05+02:40:2910:525.5
561AURZECKI Łukasz 3182ZAMOSCM30274M 56100:01:3502:39:2404:54:22.8004:55:58.75+02:41:0310:545.5
562TWORZYDŁO Paweł 3560KRAKÓWM40152M 56200:00:5202:40:3704:54:27.5504:55:20.50+02:41:0810:545.5
563JAKUBOWSKI Piotr 3287Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2095M 56300:01:3702:39:2204:54:28.7504:56:05.75+02:41:0910:545.5
564PAWELEC Andrzej 3872niezrzeszonyŁÓDŹM5035M 56400:00:3702:28:5904:54:30.2004:55:07.75+02:41:1010:545.5
565BĄK Andrzej 3576BOOT CAMP POLSKALUBICZM40153M 56500:00:5502:30:4604:55:31.0004:56:26.90+02:42:1110:565.5
566ŚLUSARSKA Włodzimierz 3773WARSZAWAM5036M 56600:01:2302:11:4404:55:37.8004:57:01.50+02:42:1810:565.5
567BORKOWSKI Mariusz 3677WIŚNIEWM40154M 56700:00:3602:19:2004:55:54.0504:56:30.80+02:42:3410:575.5
568ŻYWIECKI Szymon 3803MICHAŁOWOM30275M 56800:00:3202:35:4004:56:03.6004:56:36.10+02:42:4410:575.5
569SZOŁTYSEK Wojciech 3558M40155M 56900:02:2302:40:2604:56:05.8004:58:28.90+02:42:4610:575.5
570NIZIOŁEK Marek 3747Damy radeZABORZEM40156M 57000:01:1602:36:3804:56:06.8004:57:23.20+02:42:4710:585.5
571IGNASZEWSKI Przemysław 3568M30276M 57100:00:2402:39:0904:56:10.6004:56:34.80+02:42:5110:585.5
572MAŃKOWSKI Krzysztof 324112tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM30277M 57200:00:2302:39:0104:56:11.1004:56:35.00+02:42:5110:585.5
573HEJMAN Maciej 4005wkurw_teamKRAKÓWM40157M 57300:01:0202:23:5904:56:45.3004:57:47.90+02:43:2610:595.5
574FIUK Krzysztof 3436BIJKIELCEM5037M 57400:01:2102:36:3804:56:55.9504:58:17.40+02:43:3610:595.5
575PILAK Zbigniew 3291WROCŁAWM5038M 57500:01:1302:40:2204:58:06.0004:59:19.75+02:44:4611:025.4
576MIROCHA Michał 3351Night RunnersWIELICZKAM30278M 57600:01:0902:31:0404:59:26.2505:00:35.45+02:46:0611:055.4
577KARPIŃSKI Paweł 3755WARSZAWAM30279M 57700:01:3802:39:2105:00:11.3005:01:49.80+02:46:5211:075.4
578CYWIŃSKI Bartłomiej 3396Pro-Run WrocławWROCŁAWM30280M 57800:01:4102:36:5805:01:43.3005:03:24.45+02:48:2411:105.4
579TABAT Leszek 3222ŚWINOUJŚCIEM30281M 57900:00:5902:38:1905:02:27.1505:03:26.75+02:49:0711:125.4
580KOZICKI Paweł 3179WARSZAWAM30282M 58000:01:3502:39:0305:03:04.6505:04:40.10+02:49:4511:135.3
581JAWORSKI Bartłomiej 3559Boot Camp PolskaTORUŃM2096M 58100:00:5502:31:1305:03:51.9505:04:47.45+02:50:3211:155.3
582DECZKOWSKI Dariusz 3530Metro WarszawskieWARSZAWAM40158M 58200:01:1902:43:3005:04:29.1005:05:48.80+02:51:0911:165.3
583MZYK Fabian 3312BBL MikołówORZESZEM40159M 58300:00:5302:31:4905:05:05.7505:05:59.65+02:51:4611:185.3
584MIERZEJEWSKI Jacek 4023AmatorRUDYM40160M 58400:00:3902:38:5805:06:18.5005:06:58.05+02:52:5911:205.3
585CIECIERA Paweł 3011przełajowiec.plWARSZAWAM40161M 58500:01:2902:37:2605:07:17.5505:08:46.95+02:53:5811:225.3
586ŚWIECZKOWSKI Wiesław 3757SKARSZEWY SZCZODROWOM30283M 58600:00:5702:37:1105:07:27.1005:08:25.00+02:54:0711:235.3
587WIŚNIEWSKI Paweł 3240Night Runners GliwiceGLIWICEM2097M 58700:01:1502:20:0805:08:20.2005:09:35.40+02:55:0011:255.3
588CABAJ Rafał 3736Biegusiem.plMROZYM30284M 58800:01:3202:29:1105:08:39.0505:10:11.10+02:55:1911:255.2
589BASARAB Grzegorz 3496PRZEMYŚLM40162M 58900:00:1702:18:5305:08:57.8005:09:15.45+02:55:3811:265.2
590GURECZNY Krzysztof 3283AlbatrosyWARSZAWAM30285M 59000:01:1102:39:0605:11:12.4505:12:24.05+02:57:5311:315.2
591MIKOŁAJCZEWSKI Krzysztof 3211WARSZAWAM30286M 59100:00:5702:43:5405:11:35.8505:12:33.15+02:58:1611:325.2
592SKOCZYLAS Artur 4037WiązownaWIĄZOWNAM40163M 59200:01:3102:37:4805:11:42.3505:13:14.00+02:58:2311:325.2
593KUCHARCZYK Radoslaw 3549JOZEFOSLAWM30287M 59300:01:0602:45:1305:13:05.1005:14:11.15+02:59:4511:355.2
594REJENT Bartosz 3545JOZEFOSLAWM30288M 59400:01:0602:45:1205:13:11.7005:14:17.85+02:59:5211:355.2
595BALCEWICZ Marcin 3212Calypso PiłaM30289M 59500:01:1702:43:2005:13:24.4005:14:42.15+03:00:0511:365.2
596STASIAK Waldemar 3092OPOLEM40164M 59600:00:5902:47:0405:16:36.2505:17:35.50+03:03:1611:435.1
597RYMON Paweł 3168Calypso PiłaPIŁAM30290M 59700:01:1802:52:2505:21:14.6005:22:33.00+03:07:5511:535
598ROZMARYNOWSKI Przemek 3177CalypsoTRZCIANKAM2098M 59800:01:1802:44:5305:21:21.8005:22:39.95+03:08:0211:545
599LECH Lesław 3876Daleko Ponad SolinąSOBÓTKAM30291M 59900:01:2202:34:5505:21:32.0505:22:54.60+03:08:1211:545
600ROKITA Marek 3140parkrun ChrzanówCHRZANÓWM5039M 60000:01:3902:53:5705:24:09.6505:25:49.55+03:10:5012:005
601ZAREMBA Andrzej 3369AXA Running TeamWARSZAWAM2099M 60100:01:2802:49:4405:26:21.0505:27:49.45+03:13:0112:055
602POWIERŻA Adrian 3137Koteł TeamBORZYMYM20100M 60200:00:4802:17:3705:28:10.6505:28:59.20+03:14:5112:094.9
603RYBAŁTOWSKI Mirosław 3982Mężczyźni2M 60300:00:1502:48:0605:28:18.4505:28:34.05+03:14:5912:094.9
604KARPIŃSKI Robert 3898Spartanie DzieciomMARKIM40165M 60400:00:1602:49:2805:28:18.6505:28:34.90+03:14:5912:094.9
605LEŚNIEWSKI Michał 3989Spartanie DzieciomWARSZAWAM40166M 60500:00:1102:49:1105:28:19.2505:28:31.00+03:14:5912:094.9
606KĘCIK Janusz 3889Spartanie DzieciomWARSZAWAM608M 60600:00:1302:49:2105:28:22.2005:28:35.60+03:15:0212:094.9
607POBŁOCKI Jan 3281Spartanie DzieciomGDAŃSKM5040M 60700:00:1702:45:5505:28:22.8505:28:40.10+03:15:0312:094.9
608GAŁĘZIAK Grzegorz 3890Spartanie DzieciomWARSZAWAM40167M 60800:00:1005:28:30.1505:28:40.85+03:15:1012:104.9
609WOJCIECHOWSKI Michał 3956Spartanie DzieciomWARSZAWAM40168M 60900:00:1105:28:30.2505:28:41.45+03:15:1012:104.9
610G Maciej 3830Spartanie DzieciomMORYSINM30292M 61000:00:1302:51:1805:28:52.7505:29:06.70+03:15:3312:104.9
611CHACIŃSKI Marcin 3260DZIKIE GRUBASYSIEDLCEM30293M 61100:01:3702:39:2005:33:55.5505:35:32.65+03:20:3612:224.9
612MĄKOSA Konrad 3790Crossfit ElektromocWARSZAWAM40169M 61200:00:4902:50:2005:45:36.6505:46:25.85+03:32:1712:484.7
613KUŹMA Maciej 3550SIEDLCEM40170M 61300:01:0102:45:0305:48:31.1005:49:32.35+03:35:1112:544.6
614WAŁEK Piotr 3811WARSZAWAM40171M 61400:00:4102:47:5405:49:04.5005:49:46.15+03:35:4512:554.6
615LABA Anna 3932IMWARSZAWAM30294M 61500:00:5202:59:2605:55:14.5505:56:07.00+03:41:5513:094.6
616SOT Lucjan 3249WETLINAM5041M 61600:00:0502:59:5506:05:48.7006:05:54.25+03:52:2913:324.4
617HILLER Jerzy 3445Perfect Runner LublinLUBLINM609M 61700:01:2502:48:5506:10:27.9006:11:53.65+03:57:0813:434.4
618PANCZENKO Kamil 3609LUBLINM20101M 61800:00:5703:08:1606:19:21.6006:20:19.20+04:06:0214:034.3
619CHAŁUPA Włodzimierz 3130Klub Biegacza GOCHBYTÓWM30295M 61900:01:2703:02:2906:20:41.5506:22:08.75+04:07:2214:054.3
MARCOL Wojciech 4050RYBNIKM40DNF02:44:50 DNF DNF DNF--
ŁUBKOWSKI Adam 4002Powerade/KB WyszkówWYSZKÓWM40DNF02:59:32 DNF DNF DNF--
KOZAR Wojciech 3763WARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF--
FABIŃSKI Maciej 4044VRCGRUDZIĄDZM20DNF DNF DNF DNF--
ADAMI Gabriele 3771LACZNAM30DNF DNF DNF DNF--
HYDZIK Łukasz 3516SANOKM30DNF DNF DNF DNF--
STRZELECKI Artur 3651PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM50DNF DNF DNF DNF--
PĘKACKI Robert 3356GRÓJECM30DNF DNF DNF DNF--
WOŹNY Łukasz 3913M30DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Marek 4040WARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF--
WIATER Krzysztof 3870HORNÓWEKM40DNF DNF DNF DNF--
ORNATOWSKI Michał 3388WARSZAWAM30DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 631 wynik(ów)