BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1LUBASZEWSKI Zbigniew 3055AUGUSTÓWM3000:00:0001:22:42
2SACEWICZ Marek 3090Run Expert TeamSZCZECINM4000:00:0001:42:49
3PASZEK Jacek 3114KATOWICEM3000:00:00
4KAZIMIERSKI Michał 3148BYTÓWM4000:00:0001:41:07
5MORAWSKI Filip 3174Filip MorawskiPOZNAŃM4000:00:0001:33:22
6WACKO Marcin 3217TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0001:23:38
7POŻAROWSZCZYK Adam 3279LEGIONOWOM3000:00:0001:30:04
8BRUŚ Marcin 3299SaskaWARSZAWAM3000:00:0001:34:37
9SUROWIEC Grzegorz 3324BESTA Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0001:33:12
10MATEJCZUK Jarosław 3487KS Alaska ŁódźPARZĘCZEWM3000:00:0001:27:46
11DĄBROWSKI Marcin 3575obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:30:31
12WOŁOWSKI Filip 3567WARSZAWAM4000:00:0001:47:19
13ZAJĄC Robert 3602Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0001:23:11
14STRZĘPEK Bartosz 3603WIŚNIOWAM2000:00:00
15FIUPIAK Mateusz 3618OrtorehWARSZAWAM3000:00:00
16PUCZYŃSKI Damian 3705CZĘSTOCHOWAM2000:00:0001:30:38
17KAROLKIEWICZ Daniel 3766ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM3000:00:0001:18:09
18BARAŃSKI Grzegorz 3802Raiffeisen PolbankWARSZAWAM3000:00:0001:29:51
19LIPA Wojciech 3852Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0001:27:46
20BAKALARZ Emil 3877WROCŁAWM2000:00:0001:27:50
21RYZIŃSKI Ryszard 3934WARSZAWAM4000:00:0001:48:45
21KOSEDOWSKI Krzysztof 3935WARSZAWAM5000:00:0001:47:16
23PIETRAS Ryszard 3960Biegam z ABSLUBLINM4000:00:0001:45:17
24GAPSKI Mateusz 3973GDAŃSKM2000:00:0001:30:01
25GRONEK Adrian 3978ORTOREH TeamWARSZAWAM2000:00:0001:22:41
26FARON Robert 3981Salco Sport TeamKAMIENICAM4000:00:0001:14:41
27DOMISZEWSKI Ignacy 3987MKS Halicz Pamo-Plast Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:13:47
28POLAŃSKI Tomasz 3990B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:00
29GORCZYCA Bartosz 4011Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0001:13:08
30MALEC Bartosz 4030AUGUSTÓWM3000:00:0001:37:02
31CIUPIŃSKI Michał 3983WARSZAWAM2000:00:0401:27:56
32SOT Lucjan 3249WETLINAM5000:00:0502:59:55
33KOSZYK Daniel 3734Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM3000:00:0501:44:28
34CHAŁUPA Daniel 3165Klub Biegacza GOCHBYTÓWM4000:00:0601:47:41
35RODRIGO PEREIRA Oswald 3259Wild for the RunWARSZAWAM3000:00:0601:37:25
36BELCIK Paweł 3353ROGIM2000:00:0601:17:59
37MYŚLIŃSKI Jan 3492BieszczadyPOLANAM3000:00:0601:33:08
38KOWALSKI Wojciech 3539WARSZAWAM3000:00:0601:39:02
39PORĘBA Jacek 3594MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.NOWY SĄCZM4000:00:0601:48:53
40KALARUS Jacek 3733Pędzące MisieNOWY SĄCZM3000:00:0602:03:19
41ŚLĘCZKA Damian 3788DIT PRORZESZÓWM3000:00:0601:33:09
42BŁASZYK Mateusz 3998Poco Loco ATLUBOŃM2000:00:0601:26:54
43ZYCH Dariusz 30184 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:0701:30:58
44PALEJ Piotr 3275JADOWNIKIM3000:00:0701:43:06
45PIĄTEK Mateusz 3419wkurw_teamBUKOWNOM2000:00:0701:34:14
46SOKOŁOWSKI Krzysztof 3688WARSZAWAM3000:00:0702:04:15
47SZAKIEL Jerzy 3891RYBNAM4000:00:0701:43:04
48JANUSZCZAK Tomasz 4038SanokSANOKM2000:00:0701:31:15
49WRÓBEL Mateusz 3001UherceUHERCE MINERALNEM2000:00:0801:51:29
50MARCINIEC Damian 3013Smashing PąpkinsWIELICZKAM3000:00:0801:26:19
51ŚWIĘCICKI Tomasz 3367Accelerating PolandWARSZAWAM3000:00:0801:38:52
52SALETRA Grzegorz 3380olkuszbiega.plOLKUSZM3000:00:0801:38:13
53KONOPIŃSKI Tomasz 3476BYDGOSZCZM3000:00:0801:29:58
54BURAŚ Bartek 3533WARSZAWAM3000:00:0801:36:25
55ŁOMIAK Piotr 3637WARSZAWAM4000:00:0801:38:49
56WÓJCIAK Wojtek 3640BIESZCZADZKIE WILKIOLSZANICAM4000:00:0801:40:15
57BOSEK Robert 3815Orange PolskaWARSZAWAM3000:00:0801:48:57
58KAPUŚCIK Jakub 3827Chłopaki od MarianaKATOWICEM2000:00:0802:01:56
59DYBIŻBAŃSKI Wojciech 3967CITY TRAIL TeamPOLICEM2000:00:0801:30:37
60BARTKOWIAK Michał 3968CITY TRAIL TeamPOZNAŃM2000:00:0801:46:44
61WRÓBEL Bartłomiej 3002Cisna GóryCISNAM4000:00:0901:51:30
62PIECUCH Tomasz 3057Jest moc!MSZANKAM3000:00:0901:35:13
63GOLEC Ireneusz 3309Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM3000:00:0901:39:20
64ŻEBROWSKI Jakub 3426PZU Sport TeamOTWOCKM2000:00:0901:38:49
65PAŁKA Robert 3620ZSL LESKOLESKOM4000:00:0901:39:12
66JAZŁOCKI Łukasz 3696WARSZAWAM3000:00:0901:47:48
67NOWAK Piotr 3700BOOTCAMP POLSKAWARSZAWAM3000:00:0901:34:28
68SOBORSKI Krzysztof 3901OLKUSZM3000:00:0901:37:03
69KSIĄŻKIEWICZ Jacek 3926CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM3000:00:0901:46:19
70SALA Paweł 3007RunmageddonRABKA ZDRÓJM3000:00:1002:25:24
71PABICH Krzysztof 30154 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1001:42:21
72SADY Sebastian 3047OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:1001:58:40
73FABISIAK Andrzej 3144Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM5000:00:1001:35:35
74JĘDRASZEK Maciej 3439Korona PabianicePABIANICEM3000:00:1001:54:51
75KOŁODZIEJ Andrzej 3577obozybiegowe.plWARSZAWAM2000:00:1001:40:43
76KACZOREK Dominik 3743NAPIERAJ.PLWARSZAWAM3000:00:1001:39:33
77NOWAK Piotr 3765BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:1001:41:43
78BUŁDAK Krzysztof 3862SANOKM3000:00:1001:41:45
79GAŁĘZIAK Grzegorz 3890Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:10
80ADAMSKI Maciej 3911obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1001:37:21
81BLAJCHERT Adam 30144 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1101:44:12
82NOWAKOWSKI Tobiasz 3037MKB DreptakSTANISŁAWÓWM2000:00:1101:30:56
83PYTLOS Marcin 3099WARSZAWAM3000:00:1101:34:00
84GOLBA Łukasz 3118Zabiegani MielecMIELECM3000:00:1101:42:38
85KAWALEC Krystian 3143WARSZAWAM4000:00:1101:50:49
86KAWALEC Jacek 3302AmaSon - biegam sercemSANOKM3000:00:1101:51:19
87SAWA Piotr 3631WW TeamLUBLINM2000:00:1101:39:29
88ŻURAWSKI Patryk 3789WARSZAWAM2000:00:1102:06:28
89TABER Jerzy 3812Sto-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM5000:00:1101:47:17
90MIKLAS Piotr 3878PRZYBYNÓWM3000:00:1101:52:36
91KUZIOR Tomasz 3883MyszkówJAWORZNIKM4000:00:1101:52:36
92NITKIEWICZ Marcin 3930TASOWANIEPRUSZKÓWM3000:00:1101:27:31
93WOJCIECHOWSKI Michał 3956Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:11
94LEŚNIEWSKI Michał 3989Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:1102:49:11
95FOLTA Sławomir 3101Orange PolskaMIELECM4000:00:1201:46:28
96KAPAON Łazarz 3110STRACHOWKAM2000:00:1201:33:53
97BIENIEK Damian 3129TRI Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:1201:37:08
98PALUCH Andrzej 3149Zabiegani MielecMIELECM4000:00:1201:54:55
99CZARNY Tomasz 3180M2000:00:1201:35:30
100SZCZEPANIAK Kuba 3256MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM3000:00:1201:36:26
101RESZKA Marek 3349Banda GrudniaLUBLINM2000:00:1201:37:37
102TABER Konrad 3525STO-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM2000:00:1201:47:14
103SOŁTYS Jan 3679FMW RunnersWARSAWM3000:00:1201:39:24
104ZEDELSKI Michał 3868SZWLA StargardSTARGARDM4000:00:1201:56:51
105WIĘCH Piotr 4019WOŁOMINM3000:00:1201:30:21
106CHOJNOWSKI Łukasz 3023CIECHANÓWM2000:00:1301:47:58
107KOLASA Andrzej 3447Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:1302:11:35
108SENK Aleksander 3448ObozyBiegowe.plWARSZAWAM3000:00:13
109KIBART Krzysztof 3532Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1301:33:58
110WAŁCZYK Krzysztof 3674ŁOWCEM3000:00:1301:35:51
111MAREK Wojciech 3772KRAKÓWM4000:00:1301:46:03
112KRZYWANIA Bartłomiej 3781obozybiegowe.plSTAROKRZEPICEM3000:00:1301:24:58
113SZANIAWSKI Marcin 3800WARSZAWA (PRAGA PŁN)M3000:00:1301:46:48
114G Maciej 3830Spartanie DzieciomMORYSINM3000:00:1302:51:18
115KĘCIK Janusz 3889Spartanie DzieciomWARSZAWAM6000:00:1302:49:21
116LENGIEWICZ Jakub 2042OTK RzeźnikM3000:00:1301:44:25
117NERKOWSKI Paweł 3116GDAŃSKM3000:00:1401:47:48
117CHMIELEWSKI Marcin 3121DĘBNICA KASZUBSKAM4000:00:1401:47:49
119MAŁKOWSKI Witold 3316PABIANICEM3000:00:1401:57:56
120OLEWNIK Łukasz 3325PŁOCKM2000:00:1402:16:09
121BEKIER Pawel 3368Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1401:53:19
122ZAWIŚLAK Kazimierz 3540TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:1401:47:50
123DUCKI Piotr 3838OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:1401:41:00
124WASYLÓW Jacek 3881KLUB BIEGOWY IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:1401:47:25
125BINDER Piotr 3949OTK RzeźnikM3000:00:1401:45:54
126MURAS Michał 3029BYDGOSZCZM4000:00:1502:00:46
127MATUSIAK Arkadiusz 3185ŁÓDŹM4000:00:1501:47:43
128TRZCIŃSKI Sebastian 3192Pełzacz NizinnyWARSZAWAM3000:00:1502:00:56
129MILCZAREK Jacek 3341Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM3000:00:1502:00:47
130LATAROWSKI Grzegorz 3379RübezahlLWÓWEK SLĄSKIM3000:00:1501:44:07
131ZASINA Sebastian 3386RübezahlPRUSZKÓWM3000:00:1501:49:01
132JARZĄB Marcin 3423WARSZAWAM3000:00:1501:40:37
133ĆWIKLIŃSKI Maciej 3579POZNAŃM4000:00:1501:45:45
134DZIADOWIEC Krzysztof 3583Krok Za GroszTORUŃM4000:00:1501:49:30
135RYBAŁTOWSKI Mirosław 3982Mężczyźni00:00:1502:48:06
136MIKULSKI Artur 3093Blue DogsWARSZAWAM4000:00:1601:42:43
137SMERECKI Maciej 3274POSMAKUJ Run TeamTARGOWISKAM3000:00:1601:56:35
138GRYLEWICZ Tomasz 3686Run BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:1602:14:06
139MIKULSKI Hubert 3729Blue DogsWARSZAWAM3000:00:1601:42:42
140FILIPEK Wojciech 3851KRAKÓWM4000:00:1601:42:32
141KARPIŃSKI Robert 3898Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:1602:49:28
142CIESZKO Marek 3939KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:1601:59:56
143ZARZYŃSKI Artur 4029FunFlyWARSZAWAM4000:00:1601:49:14
144KIBART Robert 3070BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4000:00:1701:53:58
145POBŁOCKI Jan 3281Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:1702:45:55
146DREWNIK Piotr 3348Obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1701:57:55
147BASARAB Grzegorz 3496PRZEMYŚLM4000:00:1702:18:53
148SYGIET Andrzej 3505GLIWICEM4000:00:1702:08:05
149WOJCIECHOWSKI Rafał 3707Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:1702:04:51
150NOWICKI Zbigniew 3712BLUETEAMGAŁKÓW MAŁYM4000:00:1701:39:21
151KULIGA Sławomir 3762Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:1701:51:57
152KISIEL Mateusz 3012Smashing PąpkinsKOSZYCEM3000:00:1802:09:57
153KOLANKO Michał 3284infoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:1801:47:33
154MARUSIAK Piotr 3344Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWM3000:00:1801:59:14
155JAGIELSKI Damian 3565NGB KłobuckKŁOBUCKM3000:00:1801:49:25
156BADOWSKI Jerzy 3607PZU Sport TeamPIASECZNOM4000:00:1801:39:20
157ILKIEWICZ Adam 37923BroWARSZAWAM3000:00:1801:37:28
158AUGUST Ryszard 3810CZELADŹM4000:00:1801:56:56
159GAWRON Maciej 3813WARSZAWAM3000:00:1801:40:31
160RESZYTYŁO Grzegorz 3857ŁAŃCUTM4000:00:1801:57:14
161HARATYNOWICZ Tomasz 3962Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:46:24
162BOGUTA Cezary 3963Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:57:51
163PITEK Grzegorz 3965Biegam z ABSMEŁGIEWM4000:00:1801:49:25
164PAJĄK Andrzej 3966Biegam z ABSLUBLINM4000:00:1801:47:37
165KONDZIOŁA Krzysztof 4026Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:1801:55:20
166PROKOP Jacek 3253Biegam U KOLESIOSTASZEWOM4000:00:1901:54:55
167BRÓG Wojciech 3581OLKUSZM3000:00:1901:43:39
168RESIAK Maciej 3728DAWIDYM3000:00:1902:02:35
169JAWORSKI Łukasz 3750WARSZAWAM3000:00:1902:04:21
170PRUSACZYK Michał 3884Powerade TeamPIASECZNOM2000:00:1902:02:20
171WALKOSZ BEREDA Grzegorz 3961Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1901:47:31
172JARECKI Aleksander 3999RK AthleticsWARSZAWAM4000:00:1901:45:52
173BEDNARSKI Tomasz 4001Coca-Cola Runners ClubJÓZEFOSŁAWM4000:00:1901:55:04
174WOJTKIEWICZ Jarosław 4045PODKOWA LEŚNAM4000:00:1901:53:45
175GOSTKOWSKI Wiesław 3352KURZĘTNIKM5000:00:2001:54:19
176DERKOWSKI Dawid 3391NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEM3000:00:2001:47:09
177KOJAT Bartosz 3428KRAKÓWM3000:00:2002:21:25
178KOWALCZYK Rafał 3642ElektromocWARSZAWAM2000:00:2001:50:32
179CZAPLICKI Piotr 3630PZU Sport TeamWARSZAWAM2000:00:2001:46:28
180IDZIAK Marcin 3659Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKM3000:00:2001:52:02
181CHWAŁA Artur 3666WARWSZAWAM3000:00:2001:49:37
182APOSTOLSKI Wojciech 3718Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:2001:56:56
183AUGUSTYNIAK Marek 3816ZAWIERCIEM5000:00:2002:08:42
184RZEŹNICZEK Krzysztof 3950ŁÓDŹM3000:00:2002:08:50
185PETRUSEWICZ Paweł 3959Biegam z ABSLUBLINM4000:00:2002:00:58
186GRYMUZA Zbigniew 3994Polska21-030M5000:00:2001:52:11
187BAI Jozsef 4000RK AthleticsKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:2002:04:18
188SZEREMETA Andrzej 3069PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4000:00:2101:49:25
189ŻBIKOWSKI Artur 3082TORUŃM4000:00:2102:09:37
190DĄBKOWSKI Andrzej 3136BARTOSZYCEM4000:00:2101:42:33
191PYSZ Grzegorz 3219HRMAX ŻORYŻORYM4000:00:2101:38:01
192MUCKUS Filip 3417WACAWARSZAWAM2000:00:2101:45:53
193STRZELECKI Jakub 3462RysioTeamŁÓDŹM5000:00:2102:08:48
194DARMOCHWAŁ Jerzy 3517Samotny Wilk gania po KaszubachCHOJNICEM6000:00:2102:11:17
195MAJCHRZAK Jakub 3644GLIWICEM3000:00:2101:58:08
196ZAŁUCKI Maciej 37091000 MilesGŁOGOWOM4000:00:2101:54:39
197LIPIŃSKI Hubert 3780WARSZAWAM3000:00:2101:50:53
198NOWACKI Michał 3829NoWorkTeamTORUŃM4000:00:2102:00:41
199SIECZKOWSKI Artur 3169PolishBhoysKOSTRZYN NAD ODRĄM4000:00:2202:05:21
200PAŚNIEWSKI Piotr 3189CHIIR.PLWARSZAWAM2000:00:2201:57:35
201WOJTOWICZ Daniel 3267KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:2202:02:46
202GAŁKA Marcin 3406JASIEŃM3000:00:2202:09:50
203GRUPA Marcin 3490R2GPRZYŁEKIM3000:00:2201:48:57
204BRZEZIŃSKI Paweł 3491R2GBYDGOSZCZM3000:00:2201:49:00
205WNOROWSKI Stefan 3599KONSTANCIN -JEZIORNAM3000:00:2201:40:36
206KIELAR Marcin 3654IDEO.PLSANOKM2000:00:2201:58:13
207GŁOGOWSKI Adam 3776NBP / Night Runners KabatyWARSZAWAM3000:00:2201:49:40
208WÓJCIK Robert 3855OTK RzeźnikNIEPORTM2000:00:2201:36:39
209KACZMAREK Norbert 3035PRZEMYŚLM3000:00:2302:05:12
210KRASOWSKI Jakub 3065Atak KretaWARSZAWAM3000:00:2301:59:37
211WINIARZ Witold 3105PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3000:00:2302:12:01
212MAŃKOWSKI Krzysztof 324112tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:2302:39:01
213ZASADA Edwin 3306ZabijGrubasa.plWARSZAWAM2000:00:2301:45:41
214RYWACKI Emil 3365Bbl_PionkiPIONKIM3000:00:2301:46:17
215KOŁODZIEJCZYK Maciej 3384Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:06
216DYLEWSKI Paweł 3400Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:11
217SKOMRA Krzysztof 3414Banda LulusiaPIONKIM3000:00:2301:46:16
218KAWECZYŃSKI Krzysztof 3403Team KopećRYBNOM3000:00:2301:54:25
219BOROWSKI Robert 3479Team KopećNIDZICAM3000:00:2302:01:15
220MARCIAK Karol 3880Olsztyńskie Ustawki Biegowe OUBSTAWIGUDAM3000:00:2301:58:49
221PASTERZ Piotr 3026RZESZÓWM3000:00:2402:01:20
222BIELSKI Bartłomiej 3313WW TeamLUBLINM3000:00:2402:03:54
223KUDŁACZ Grzegorz 3526Rzeszowski Klub WysokogórskiRZESZÓWM3000:00:2401:44:59
224IGNASZEWSKI Przemysław 3568M3000:00:2402:39:09
225BOBROWICZ Mateusz 3724WARSZAWAM3000:00:2401:51:02
226IWANIEC Marcin 3784PRO-RUN WrocławWROCŁAWM2000:00:2401:58:15
227DŁUGOSIELSKI Piotr 3875ENDOMONDOWARSZAWAM3000:00:2401:37:10
228WASILEWSKI Marcin 3087WW TEAMLUBLINM3000:00:2502:08:24
229PAWŁOWSKI Rafał 3171KB DlugosiodloDŁUGOSIODŁOM3000:00:2501:48:58
230TRENTOWSKI Wojciech 3203Kb DlugosiodloOSTROW MAZOWIECKAM4000:00:2501:56:02
231PECIAK Robert 3266WW TeamLUBLINM5000:00:2501:55:55
232MYSZKOWSKI Sebastian 3435KalińskaTeamKONSTANCINM3000:00:2501:51:22
233ZASĘPA Sebastian 3906WARSZAWAM3000:00:2501:37:10
234KOPICZKO Mariusz 4021AUGUSTÓWM2000:00:2502:20:18
235SKARUZ Jarosław 3036WARSZAWAM3000:00:2601:37:55
236SIWIŃSKI Jerzy 313412tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:2602:04:45
237GŁODOWSKI Michał 3424Żórawski TeamWARSZAWAM2000:00:2602:02:09
238KOBYŁKA Rafał 3452WARSZAWAM3000:00:2601:51:26
239SKIBA Daniel 3535KB DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2000:00:2602:01:44
240SZAPIEL Łukasz 3845Mad RabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2601:46:26
241CZAPIEWSKI Paweł 3910BYDGOSZCZM3000:00:2601:49:15
242CHARKOT Sławomir 3976Biegusiem.plKRASNYSTAWM4000:00:2602:11:07
243MOĆKO Jacek 3138ZAGNAŃSKM2000:00:2701:41:12
244SPRAWKA Marcin 3184Sklep Biegacza Lublin / WW TeamLUBLINM3000:00:2702:13:08
245PODOLSKI Marek 3215biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:49:11
246PALLACH Lech 3216Biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:51:47
247LONC Tomasz 3364MT Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM3000:00:2701:48:34
248REJ Mirosław 3376MT Wyjadacze ParówkówMIELECM3000:00:2701:48:33
249GRZYŚ Piotr 3745GDYNIAM2000:00:2701:32:49
250MIKULAK Jakub 3936JAROTYM3000:00:2702:19:31
251KOWALSKI Przemysław 3305OLSZTYNM3000:00:2802:09:03
252STAŚKIEWICZ Marcin 3328Olszty?skie Ustawki Biegowe/Tri NEGUJAROTYM3000:00:2801:58:42
253PLACHA Piotr 3446TARNOBRZEGM4000:00:2801:50:30
254HARNIK Michal 3531Harnik RunnerTARNOBRZEGM3000:00:2802:02:21
255WITKOWSKI Krzysztof 3617TARNOBRZEGM4000:00:2802:13:48
256DOBRZENIECKI Adrian 3756GDYNIAM2000:00:2801:55:13
257KOZIARSKI Piotr 3806PO LINIEWARSZAWAM3000:00:2801:51:31
258LEWANDOWSKI Stefan 3817WARSZAWAM3000:00:2802:08:54
259BEDNARCZYK Maciej 3835MadRabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2801:51:49
260ŁUKASIAK Bartek 3984WARSZAWAM3000:00:2802:01:38
261SZYMKOWIAK Tomasz 3271POZNAŃM2000:00:2901:48:13
262RACZKOWSKI Jacek 3382KIELCEM5000:00:2902:17:14
263KORWIN-MIKKE Kacper 3761Blue DogsWARSZAWAM4000:00:2902:15:59
264SIUDA Krzysztof 3871WROCLAWM2000:00:2902:06:18
265MORAWSKI Artur 3033BiegnęKIELCEM3000:00:3001:59:43
266SZULC Sebastian 3040ORNONTOWICEM2000:00:3001:50:54
267GREŃ Wacław 3248BRENNAM2000:00:3001:45:57
268WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3361WARSZAWAM3000:00:3002:22:59
269WOJCIECHOWSKI Jarosław 3698Czasem BiegamKIELCEM5000:00:3001:50:10
270MIŁUŃSKI Filip 3732WARSZAWAM3000:00:3002:01:24
271KRUPIŃSKI Maciej 3821ZGIERZM3000:00:3001:45:00
272DZIEDZINA Tomasz 3844Night RunnersKRAKÓWM3000:00:3001:58:29
273SOŁKIEWICZ Robert 4016BiegnęKIELCEM4000:00:3002:02:21
274KORDYS Krzysztof 3115Zabierzów BiegaZABIERZÓWM3000:00:3102:12:55
275HEMMERLING Roman 3193KARGOWAM2000:00:3101:59:09
276MIECH Szymon 3254USTROŃM3000:00:3101:49:18
277KACZMARSKI Wojciech 3355WARSZAWAM5000:00:3102:14:36
278KOCHMAN Karol 3422POZNAŃM2000:00:3101:59:09
279PIECYK Artur 3614Blue DogsWARSZAWAM4000:00:3102:17:24
280CHOŁKA Michał 3839RZESZÓWM3000:00:3101:42:06
281STARCZYNOWSKI Dariusz 3954WARSZAWAM4000:00:3101:58:12
282KRAMER Rafał 3957NAUCZYCIELRADOMM4000:00:3102:00:13
283BALICKI Marcin 4022WIELICZKAM3000:00:3102:11:34
284DYCZKOWSKI Adam 3083WARSZAWAM2000:00:3202:14:15
285DYCZKOWSKI Andrzej 3084Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAM5000:00:3201:53:42
286RAUER Maciej 3297REAL PASSION KRAKÓWKRAKÓWM2000:00:3202:11:24
287BRZOZOWSKI Andrzej 3588WKZZAMOŚĆM6000:00:3201:57:43
288KRZEMIŃSKI Leszek 3633WARSZAWAM3000:00:3202:00:33
289ŻYWIECKI Szymon 3803MICHAŁOWOM3000:00:3202:35:40
290PAWLUS Piotr 3805gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3000:00:3202:02:21
291JANKOWSKI Rafał 3043POLICZNAM3000:00:3301:55:12
292BODZON Marcin 3079ŻÓŁWULTRAS TEAM WołominWOŁOMINM3000:00:3301:52:38
293MOSIOŁEK Przemysław 3156WARSZAWAM3000:00:3301:39:32
294PARYS Michał 3183WOŁOMINM3000:00:3302:07:46
295HUBNER Antoni 3334Hubner TeamWARSZAWAM3000:00:3301:40:46
296NYCZ Sławomir 3569STRZYŻÓWM2000:00:3302:01:28
297DOMIN Tomasz 3593Night RunnersKRAKÓWM4000:00:3301:45:02
298BUZALSKI Robert 3623ORANGE PolskaBYDGOSZCZM4000:00:3301:57:38
299WNUCZYŃSKI Andrzej 3646ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4000:00:3302:04:00
300KOZUBAŁA Piotr 3828Żółw ultras teamWOŁOMINM3000:00:3302:08:18
301ZAWADA Mateusz 3081Rozbiegany SulejówekWARSZAWAM2000:00:3401:58:32
302JODEŁKA Andrzej 3086KRZYWDAM3000:00:3401:57:09
303LEŚNIAK Marcin 3088Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM3000:00:3401:50:20
304KĘCKI Marcin 3103BBLBUGAJM2000:00:3401:40:55
305BIELAWSKI Leszek 3108Rozbiegany SulejówekOKUNIEWM4000:00:3401:45:18
306BAZYDŁO Dariusz 3117KNURÓWM4000:00:3402:14:42
307PLEWA Tomasz 3314KIELCEM4000:00:3401:46:00
308KOSTRZEWA Dariusz 3431PRUSZKÓWM2000:00:3402:21:41
309KWIECIŃSKI Łukasz 3555OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:3402:23:30
310KĘCKI Karol 3791BUGAJM3000:00:3401:54:38
311KĘCKI Sylwester 3133BBLBUGAJM2000:00:3501:44:51
312POLANOWSKI Daniel 3264POZNAŃM3000:00:3501:52:14
313PIECUCH Tomasz 3460SANOKM3000:00:3501:57:26
314ŻYWICKI Maciej 3481RUDKAM3000:00:3502:02:01
315GESZPRYCH Marek 3635KANIEM4000:00:3502:04:26
316DOMISZEWSKI Wojciech 3847USTRZYKI DOLNEM5000:00:3501:53:44
317GRZEGORCZYK Wojciech 3861KondycjaWARSZAWAM4000:00:3501:58:07
318BORKOWSKI Mariusz 3677WIŚNIEWM4000:00:3602:19:20
319JURKIEWICZ Jakub 3768WARSZAWAM3000:00:3601:46:08
320TYMOSIEWICZ Piotr 3797YULO RUN TEAM SIEDLCEPARCZEWM3000:00:3602:00:38
321HOŁYSZ Daniel 3141JAWORZNOM4000:00:3702:15:16
322SOSZYŃSKI Wojtek 3195PZU Sport Team/Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWM4000:00:3702:06:35
323SARZAŁA Artur 3197TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM3000:00:3701:58:32
324BIL Janusz 3372Neapco PraszkaPRASZKAM5000:00:3702:15:16
325BRYŁKA Sebastian 3522SIEDLCEM3000:00:3702:08:00
326KRUZEL Rafal 3795Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:3702:18:20
327SOWA Jacek 3860RKM SopelekRZESZÓWM3000:00:3702:11:39
328PAWELEC Andrzej 3872niezrzeszonyŁÓDŹM5000:00:3702:28:59
329KAMIŃSKI Mateusz 3897TUP TeamSTROMIECM2000:00:3702:05:12
330KRASOŃ Janusz 3971RKM SOPELEKBUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:3702:11:39
331GOMÓLKA Wiesław 3972RKM SOPELEKGŁOGÓW MŁPM5000:00:3702:11:39
332ZALEŚKIEWICZ Krzysztof 3068TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM4000:00:3802:13:06
333SOKULSKI Marcin 3094Red TigerWARSZAWAM3000:00:3802:09:14
334ARTOWICZ Jacek 3159TORUŃSKIE WIEPRZETORUNM3000:00:3802:13:05
335PŁOTEK Tomasz 3418DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:3802:20:01
336PACZKA Michał 3538GLIWICEGLIWICEM4000:00:3801:46:30
337SZYSZ Łukasz 3669Metro WarszawskieWARSZAWAM3000:00:3802:10:12
338PASIK Jacek 3678WARSZAWAM3000:00:3802:12:05
339CAŁKA Grzegorz 3794Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:3802:12:44
340ULICZNY Paweł 3895Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:3802:02:31
341MAŁYSIAK Julian 3194KRAKÓWM2000:00:3901:57:22
342PANEK Bartosz 3198KRAKÓWM2000:00:3901:45:58
343HOLEWA Rafał 3286Caballo Blanco TeamKATOWICEM4000:00:3902:02:59
344LECH Marek 3330RADOMM3000:00:3901:55:20
345ROWIŃSKI Tomasz 3502M4000:00:3902:09:22
346MIERZEJEWSKI Jacek 4023AmatorRUDYM4000:00:3902:38:58
347LESIEWICZ Jarosław 3207Orange PolskaŁÓDŹM4000:00:4001:55:29
348RORAT Artur 3404Sklep Biegacza Lublin TeamCHEŁMM2000:00:4002:17:21
349ADAMCZYK Daniel 3514LIMANOWAM4000:00:4002:15:15
350GAJDA Piotr 3586ORANGE POLSKAZGIERZM5000:00:4002:01:20
351SZYL Marek 3814WARSZAWAM3000:00:4002:17:01
352KUC Wojciech 3820KŁOBUCKM3000:00:4001:45:13
353KANIA Przemysław 3843WARSZAWAM3000:00:4001:57:27
354KUBICKI Mikołaj 3970WARSZAWAM3000:00:4001:57:29
355SZAFRUGA Piotr 3420GLIWICEM3000:00:4102:05:15
356MARCINIAK Wojciech 3430SZCZECINM4000:00:4102:09:14
357MIKUŁA Paweł 3556Rise&ShineKATOWICEM3000:00:4102:08:10
358WAŁEK Piotr 3811WARSZAWAM4000:00:4102:47:54
359BOROWSKI Marcin 3834LUBLINM2000:00:4101:47:20
360GROCHOWALSKI Tomasz 3009Pogotowie EnergetyczneM4000:00:4201:41:48
361PIETRZAK Maciej 3052WARSZAWAM4000:00:4202:07:54
362KĘPKA Robert 3201BIEGUSIEM.PLRYKIM3000:00:4202:25:11
363DUDEK Michał 3405RGR ŁÓDŹŁÓDŹM4000:00:4202:08:55
364ŚPIEWAK Aleksander 3434WARSZAWAM3000:00:4202:17:01
365GODYŃ Jan 3465Deloitte Adventure ClubKATOWICEM3000:00:4201:54:28
366STARZYK Michał 3634Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4301:42:29
367MAJCHROWICZ Patrycjusz 3683SM RykiRYKIM4000:00:4302:18:20
368SIDOROWICZ Grzegorz 3711AXA Running TeamMARKIM4000:00:4301:51:56
369KAPUSTA Grzegorz 3715SM RykiRYKIM5000:00:4302:25:09
370CYBULA Dominik 3922RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4302:12:16
371ZIELIŃSKI Adam 4036WarszawaWARSZAWAM2000:00:4302:15:31
372MORAWSKI Filip 3304WARSZAWAM2000:00:4401:50:51
373JATCZAK Michał 3608Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4402:06:37
374SZCZEPANIUK Dawid 3656RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4402:12:15
375WRÓBEL Radosław 3721WARSZAWAM3000:00:4402:04:24
376SZTOMBER Daniel 3350AXA Running TeamWARSZAWAM3000:00:4501:51:09
377KOBIERSKI Szymon 3751SOSNOWIECM4000:00:4502:05:44
378KIEDROWSKI Bartosz 396987031205019POZNAŃM2000:00:4501:45:53
379ROBAKOWSKI Michał 4057ŁÓDŹM2000:00:4501:44:29
380PASZEK Tomasz 3042CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:4602:01:04
381JANIK Tomasz 3107Orange PolskaHRUBIESZÓWM4000:00:4602:37:16
382MICHALCZYK Marcin 3021Monston Sport TeamWARSZAWAM4000:00:4702:17:31
383BAKA` Marcin 3096GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:4702:08:59
384WYSOKIŃSKI Jerzy 3111Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:4702:38:54
385BAKA Mateusz 3128GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:4702:08:59
386ŚWISTAK Piotr 3285WARSZAWAM3000:00:4702:15:28
387KRACZKOWSKI Przemysław 3474KOSZALINM3000:00:4701:57:52
388DEC Piotr 3523OleszyceNOWA IWICZNAM4000:00:4702:05:26
389NAWROT Bartłomiej 3888LESKOM3000:00:4702:05:00
390POWIERŻA Adrian 3137Koteł TeamBORZYMYM2000:00:4802:17:37
391SŁOMIŃSKI Piotr 3270AGIZ TEAMOLSZTYNM3000:00:4802:03:12
392MANEL Mariusz 3475Netbox BiegaKĄKOLEWOM4000:00:4801:54:15
393PIRÓG Krzysztof 3521WARSZAWAM4000:00:4801:47:36
394KOTLIŃSKI Janusz 3731RZESZÓWM5000:00:4801:58:56
395KOTLIŃSKI Łukasz 3739RZESZÓWM2000:00:4802:21:44
396POŚNIK Michał 3046Crossfit ElektromocWARSZAWAM3000:00:4902:13:24
397KIELEK Jakub 3122KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:10
398WĄS Marcin 3132NIEPOŁOMICEM2000:00:4902:01:23
399TKACZYK Przemysław 3463LUBLINM4000:00:4902:17:12
400WNUK Dominik 3627KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:12
401SZYDŁOWSKI Mateusz 3690ZABIERZÓW BOCHEŃSKIM2000:00:4902:01:22
402MĄKOSA Konrad 3790Crossfit ElektromocWARSZAWAM4000:00:4902:50:20
403JANOWSKI Tomasz 3822LUBLINM3000:00:4901:58:04
404GUCWA Jarosław 3842Jarek GucwaBOCHNIAM4000:00:4902:11:41
405LUDWIKOWSKI Adam 3668GDAŃSKM3000:00:5002:04:18
406ZYMRÓZ Tomek 3737Jak nie My to kto?ROPCZYCEM2000:00:5002:07:05
407RYBCZYŃSKI Przemysław 3775Night Runners KrakówKRAKÓWM5000:00:50
408MARCHUT Rafał 3823NISKOM4000:00:5001:58:02
409MAROSZYŃSKI Maciej 3076IMKRAKÓWM2000:00:5102:25:31
410GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 3601CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:00:5102:15:14
411DROZD Sławomir 3655Jak nie MY to kto? RopczyceBOREK WIELKIM3000:00:5102:07:05
412GÓRA Marek 3663Jak nie MY to kto?ROPCZYCEM4000:00:5102:07:05
413KWIATKOWSKI Michal 3931PRUSZKÓWM3000:00:5102:17:27
414DZIUŁA Marcin 3126IMIŁŻAM3000:00:5202:24:40
415TWORZYDŁO Paweł 3560KRAKÓWM4000:00:5202:40:37
416CZARNECKI Karol 3874PoweradeWARSZAWAM3000:00:5201:50:03
417LABA Anna 3932IMWARSZAWAM3000:00:5202:59:26
418BYKOWSKI Andrzej 3077PRZEMYŚLM4000:00:5302:15:22
419MALEC Piotr 3277URBANOWICEM2000:00:5301:59:21
420MZYK Fabian 3312BBL MikołówORZESZEM4000:00:5302:31:49
421LITWORA Sebastian 3742CROSS SPOTMYŚLENICEM3000:00:5302:16:00
422ZIĘBA Witold 3753MKS Błękitni RopczyceROPCZYCEM4000:00:5302:03:24
423GAWĘDA Arek 3902CZĘSTOCHOWAM2000:00:5301:59:19
424RÓŻOWICZ Maciej 3917Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:5302:16:26
425MAZIAKOWSKI Adam 3039OPOLEM2000:00:5401:58:09
426KURASZKIEWICZ Robert 3471ROPCZYCEM4000:00:5402:03:23
427KORBA Michał 3570WARSZAWAM4000:00:5402:11:44
428KALINOWSKI Piotr 3578WARSZAWAM3000:00:5401:49:26
429KRUPCZYŃSKI Mariusz 3188Krupols TeamRASZYNM5000:00:5502:03:40
430TARASIEWICZ Ryszard 3543BRANIEWOM6000:00:5502:14:35
431JAWORSKI Bartłomiej 3559Boot Camp PolskaTORUŃM2000:00:5502:31:13
432BĄK Andrzej 3576BOOT CAMP POLSKALUBICZM4000:00:5502:30:46
433ULATOWSKI Rafal 3912360gym.dkGRUDZIADZM3000:00:5502:00:14
434PUCHALA Mariusz 3916Ternol TeamKIELCEM3000:00:5502:12:54
435BIELECKI Karol 4007M3000:00:5502:12:54
436KUBIAK Dariusz 3402biegacz nowosolnaŁÓDŹM3000:00:5602:20:25
437GÓRZYŃSKI Paweł 3524PABIANICEM3000:00:5602:29:18
438SZYMOT Adrian 3900OBORNIKIM2000:00:5602:04:14
439ANIOŁ Mateusz 3915Ternol TeamRADLINM3000:00:5602:12:53
440PYTA Krzysiek 3942welnowietzBYTOMM3000:00:5601:56:09
441MIKOŁAJCZEWSKI Krzysztof 3211WARSZAWAM3000:00:5702:43:54
442ADAMCZAK Grzegorz 3359KATOWICEM3000:00:5702:08:14
443PANCZENKO Kamil 3609LUBLINM2000:00:5703:08:16
444DĄBROWSKI Sławomir 3639WĄBRZEŹNOM4000:00:5702:27:03
445ŚWIECZKOWSKI Wiesław 3757SKARSZEWY SZCZODROWOM3000:00:5702:37:11
446BAUER Artur 3807SM RykiRYKIM3000:00:5702:12:51
447KŁĘBEK Arkadiusz 3819KB WyszkówWYSZKÓWM3000:00:5701:52:42
448SACHARUK Robert 3837TERESPOLM4000:00:5701:53:09
449DEJA Andrzej 3061OPOLEM5000:00:5802:14:49
450ZARUDZKI Łukasz 3104Nothing to fearGLIWICEM4000:00:5802:08:44
451ODYA Marian 3109M4000:00:5802:08:46
452SENCZENKO Waldemar 3142Nothing to fearBYTOMM3000:00:5802:08:41
453ZDANOWICZ Michał 3155Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5802:11:08
454DĄBROWSKI Łukasz 3536WARSZAWAM3000:00:5802:13:25
455KUBAŃSKI Rafał 3946InterRisk TeamKONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:5802:11:25
456ODOLIŃSKI Jacek 4033Brzozowski TeamOSTRÓDAM4000:00:5802:15:17
457STASIAK Waldemar 3092OPOLEM4000:00:5902:47:04
458ZARUDZKI Paweł 3127Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5902:08:43
459TABAT Leszek 3222ŚWINOUJŚCIEM3000:00:5902:38:19
460KISIELEWSKI Konrad 3276CKKIELCEM3000:00:5902:08:29
461GAJDOWSKI Tomasz 3318TORUŃM2000:01:0001:56:38
462JĘDRZEJCZAK Artur 3511Solec WlkpPOZNAŃM3000:01:0001:52:59
463DZIAMSKI Ryszard 3624Fundacja Iskierka - Biegam dla MirkiCHORZÓWM4000:01:0002:01:22
464SOSNOWSKI Rafał 3952OLSZTYNM3000:01:0001:47:26
465NOWICKI Bartosz 4052podroznicy.eu teamPIASTÓWM3000:01:0001:56:03
466KONIECZNY Piotr 3232NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0102:29:45
467FUNKA Andrzej 3235NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5000:01:0102:19:18
468KUŹMA Maciej 3550SIEDLCEM4000:01:0102:45:03
469KULIG Robert 3636Night RunnersTYCHYM3000:01:0102:16:20
470JANICZEK Maciej 3682GLIWICEM3000:01:0102:14:11
471MAJOR Zby 3699Night RunnersKRAKÓWM4000:01:0101:54:03
472HEJMAN Maciej 4005wkurw_teamKRAKÓWM4000:01:0202:23:59
473ROSA Bartosz 4006wkurw_teamTORUŃM3000:01:0202:04:39
474ŻAK Bartosz 4043wkurw_teamRZESZÓWM2000:01:0202:23:58
475ZATORSKI Paweł 3059ŁÓDŹM3000:01:0302:03:13
476BĄK Maciej 3157Orange Polska / Night RunnersWARSZAWAM4000:01:0302:15:30
477MAZIEC Dariusz 3220NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0302:31:14
478BIAŁECKI Gabriel 3263WARSZAWAM3000:01:0302:29:04
479POPŁAWSKI Arkadiusz 3347Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAM4000:01:0302:11:38
480ŻURAWSKI Arkadiusz 3461SOŃSKM4000:01:0302:05:52
481STANOSZEK Robert 3887Powerade TeamMYSŁOWICEM4000:01:0302:16:18
482PYTLARZ Waldemar 30174 Run Team PiłaPIŁAM5000:01:0402:31:46
483FABIANOWICZ Przemysław 3041WARSZAWAM3000:01:0402:22:40
484TOMKIEWICZ Przemysław 3730WARSZAWAM4000:01:0402:20:06
485LIS Marcin 3752Outsiders KrakówKIELCEM4000:01:0402:26:09
486STAWIŃSKI Piotr 3162WARSZAWAM3000:01:0502:22:18
487BOGACZEWICZ Dawid 3187KAMIONKAM2000:01:0502:18:10
488KOTWA Arkadiusz 3236EDINBURGHM3000:01:0502:14:27
489MOSOŃ Sławek 3527WARSZAWAM3000:01:0502:13:21
490ŚLIWIŃSKI Piotr 4047Young Shufflers TeamM5000:01:0502:03:52
491KOWALCZUK Jakub 3425WARSZAWAM3000:01:0602:10:10
492REJENT Bartosz 3545JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:12
493KUCHARCZYK Radoslaw 3549JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:13
494SZAFRAŃSKI Mateusz 3907AlstarKRAKÓWM2000:01:0602:01:53
495KRUPCZYŃSKI Szymon 4058Krupols TeamRASZYNM2000:01:0602:02:10
496ZIEMBLA Jakub 3233Night RunnersKRAKÓWM3000:01:0702:06:17
497JANUSZ Grzegorz 3363BiBa TeamLUBLINM4000:01:0702:08:48
498SERWIŃSKI Włodzimierz 3584Myśli w bieguKIELNOM4000:01:0702:01:31
499SUDOL Damian 3628OnekotanWARSZAWAM2000:01:0702:26:06
500DUCH Emil 3613Mężczyźni00:01:0702:12:25
501KUŚMIDER Jakub 3896PIKULICEM3000:01:0701:50:55
502MATUZIK Mateusz 3758Night RunnersKRAKÓWM2000:01:0802:24:38
503FURS Teodor 3953Pierdzące ZająceCISNAM4000:01:0802:00:48
504PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 3320Słynni KenijczycyGNIEZNOM3000:01:0902:22:38
505DOMINIAK Waldemar 3337SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM4000:01:0902:32:39
506MIROCHA Michał 3351Night RunnersWIELICZKAM3000:01:0902:31:04
507KASPRZYK Szymon 3548Idź SobieRADOMM3000:01:0901:52:16
508JAŚKIEWICZ Szymon 3622SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM2000:01:0902:32:36
509STOLARCZYK Robert 3089Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:14
510KMIEC Cezary 3146Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:09:12
511MAŁECKI Piotr 3190Naprzód MłocinyLASKIM2000:01:1001:50:39
512SZADKOWSKI Paweł 3321Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:16
513PYTKA Konrad 3366Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1002:05:06
514LEPCZAK Michał 3392Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:12:50
515TROCIŃSKI Marcin 3564KB DŁugosiodłoDŁUGOSIODŁOM3000:01:1002:09:35
516KRET Michał 3864WARSZAWAM4000:01:1002:08:50
517KOŁODZIEJ Jacek 3258Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:1102:08:16
518GURECZNY Krzysztof 3283AlbatrosyWARSZAWAM3000:01:1102:39:06
519BARTECKI Tomasz 3323WROCŁAWM3000:01:1102:15:13
520WĄSOWICZ Olgierd 3665AlbatrosyWARSZAWAM4000:01:1102:26:16
521PISARCZYK Grzegorz 3676Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1102:05:05
522BIELAWIEC Bartłomiej 3796Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM3000:01:1101:56:44
523DURKIEWICZ Tomasz 3071DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM4000:01:1202:03:54
524HYCZKO Paweł 3125CSWIiChWROCŁAWM2000:01:1202:17:47
525ARMATYS Grzegorz 3473Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:01:1202:19:21
526ZIÓŁEK Mirosław 4049Perfekt RunnerLUBLINM5000:01:1202:01:30
527PILAK Zbigniew 3291WROCŁAWM5000:01:1302:40:22
528GIURG Grzegorz 3454WAŁBRZYCHM3000:01:1302:30:59
529KUROWSKI Michał 3225Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2000:01:1402:06:50
530WIŚNIEWSKI Paweł 3240Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:01:1502:20:08
531ADAMCZUK Jarosław 3980PGNiG SanokZAGÓRZM4000:01:1502:19:12
532SZCZEPKOWSKI Paweł 3209ARTEQUIPMENTWARSZAWAM6000:01:1602:14:35
533BEZKOROWAJNY Mateusz 3415BRZESKOM2000:01:1602:08:34
534MATRASZEK Jakub 3562Vege RunnersRADOMM3000:01:1602:33:05
535NIZIOŁEK Marek 3747Damy radeZABORZEM4000:01:1602:36:38
536ZDUNEK Maciej 3951Calypso PiłaPIŁAM2000:01:1602:07:19
537SIERAKOWSKI Igor 3066PIŁAM4000:01:1702:29:00
538KOZERA Marcin 3064Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1702:38:19
539BALCEWICZ Marcin 3212Calypso PiłaM3000:01:1702:43:20
540SKORCZYK Adrian 3670TGV Running TeamKOŚCIANM3000:01:1702:01:26
541RYMON Paweł 3168Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1802:52:25
542ROZMARYNOWSKI Przemek 3177CalypsoTRZCIANKAM2000:01:1802:44:53
543ZIEMECKI Piotr 3703Happy wife happy lifeLUBLINM3000:01:1802:21:30
544CHUDY Michał 3899WARSZAWAM3000:01:1801:56:38
545DECZKOWSKI Dariusz 3530Metro WarszawskieWARSZAWAM4000:01:1902:43:30
546GAJEWSKI Piotr 3693LUBLINM3000:01:1902:21:28
547JEGER Wojtek 3010sklepbiegowy.pl/jegermajsterOLSZTYNM4000:01:2002:23:28
548GĘBALA Leszek 3151OLSZTYNM6000:01:2002:23:29
549ŁUKASZEWSKI Szymon 3228Run Expert LejdisWARZYMICEM4000:01:2002:26:49
550SZABELAK Witold 4008WARSZAWAM3000:01:2002:06:18
551WALASZEK Paweł 3120AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:01:2102:24:56
552MISZEWSKI Jan 3213GTW Gedania GdańskGDAŃSKM5000:01:2102:20:04
553FIUK Krzysztof 3436BIJKIELCEM5000:01:2102:36:38
554KASPRZAK Radek 3589BuffWARSZAWAM3000:01:2102:20:25
555KOZŁOWSKI Bartłomiej 3616KKL/BBMKIELCEM4000:01:2102:07:20
556GĄTKIEWICZ Paweł 3626KRAKÓWM3000:01:2202:20:12
557KRAWCZYK Daniel 3649AZS UJK KielceSOLECM2000:01:2201:37:03
558LECH Lesław 3876Daleko Ponad SolinąSOBÓTKAM3000:01:2202:34:55
559WÓJCICKI Bartosz 3265WARSZAWAM3000:01:2302:10:06
560ŚLUSARSKA Włodzimierz 3773WARSZAWAM5000:01:2302:11:44
561ŁOPIAN Wojciech 3944SOBÓTKAM3000:01:2302:14:05
562ARUSZTOWICZ Bartek 3176OTWOCKM3000:01:2402:06:24
563HILLER Jerzy 3445Perfect Runner LublinLUBLINM6000:01:2502:48:55
564HADUCH Tomasz 3625Digital_WarszawaWARSZAWAM5000:01:2502:21:32
565GÓRSKI Robert 4003WARSZAWAM5000:01:2502:16:11
566BŁACHOWICZ Rafał 3239Zabiegani MielecMIELECM4000:01:2602:20:52
567MIODUSZEWSKI Paweł 4055ARPwaveWARSZAWAM4000:01:2601:46:34
568KARBARZ Filip 3255RZESZÓWM4000:01:2602:21:35
569MAGER Bartosz 3438RZESZÓWM4000:01:2602:21:33
570KAŹMIERSKI Janusz 3612DA ŚIĘWARSZAWAM6000:01:2602:24:49
571CHAŁUPA Włodzimierz 3130Klub Biegacza GOCHBYTÓWM3000:01:2703:02:29
572GAWRON Tomasz 4053ARPwaveKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:2702:10:55
573SZCZEPANIAK Michał 4054KsiężycWOŁOMINM4000:01:2701:43:57
574FIRAZA Łukasz 3073ŁÓDŹM3000:01:2802:14:44
575ZAREMBA Andrzej 3369AXA Running TeamWARSZAWAM2000:01:2802:49:44
576KARAŚ Robert 3395AXA Running TeamBROCHÓWM3000:01:2802:40:33
577SZPAIDEL Paweł 3534Night RunnersSOSNOWIECM3000:01:2802:07:35
578CIECIERA Paweł 3011przełajowiec.plWARSZAWAM4000:01:2902:37:26
579KAWCZYŃSKI Piotr 3025KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:01:2902:14:43
580NARLOCH Piotr 3000InterRiskM4000:01:3002:14:01
581MOŻDŻONEK Michał 3296WARSZAWAM3000:01:3002:29:57
582MICHALSKI Marek 3542OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3000:01:3102:04:56
583SKOCZYLAS Artur 4037WiązownaWIĄZOWNAM4000:01:3102:37:48
584MARKIEWICZ Tomasz 3444RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:01:3202:28:03
585CABAJ Rafał 3736Biegusiem.plMROZYM3000:01:3202:29:11
586MAZIAKOWSKI Krzysztof 4025MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4000:01:3202:26:59
587JABŁKIEWICZ Rafał 4051RYBNIKM3000:01:3202:44:50
588AURZECKI Mateusz 3166ZAMOSCM2000:01:3302:23:20
589AURZECKI Michał 3173ZAMOSCM3000:01:3302:02:19
590RYSZ Tomasz 3437SANOKM3000:01:3402:00:38
591KRASOWSKI Marek 3808PRZEMYŚLM3000:01:3402:09:34
592TROJNAR Tomek 3833PRZEMYŚLM3000:01:3402:11:33
593PUCHLIK Paweł 3869M3000:01:3402:23:20
594KOZICKI Paweł 3179WARSZAWAM3000:01:3502:39:03
595AURZECKI Łukasz 3182ZAMOSCM3000:01:3502:39:24
596WASĄŻNIK Marcin 3412HALINÓWM3000:01:3502:14:36
597JAWOROWICZ Tomasz 3397Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:01:3602:32:20
598CHACIŃSKI Marcin 3260DZIKIE GRUBASYSIEDLCEM3000:01:3702:39:20
599JAKUBOWSKI Piotr 3287Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2000:01:3702:39:22
600GĄTARCZYK Mariusz 3717DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:01:3702:14:34
601STRZELECKI Michał 3647PZSFWARSZAWAM3000:01:3801:56:53
602KARPIŃSKI Paweł 3755WARSZAWAM3000:01:3802:39:21
603ROKITA Marek 3140parkrun ChrzanówCHRZANÓWM5000:01:3902:53:57
604THIER Dominik 3172PZSFWARSZAWAM3000:01:3901:56:55
605SOŻYŃSKI Maciej 3408WROCLAWM5000:01:3902:42:16
606PIKIEWICZ Bartłomiej 3508PZSFKATOWICEM3000:01:3902:10:12
607DULIK Arkadiusz 3727STRZYŻEWICEM3000:01:4002:19:34
608CZYŻEWSKI Krzysztof 3798SIEDLCEM4000:01:4002:14:24
609SKRZYNIARZ Jarek 4034WROCŁAWM5000:01:4002:25:43
610BOROWSKI Roman 3063SANOKM4000:01:4102:00:39
611SZPORNA Darek 3196WARSZAWAM4000:01:4102:42:26
612CYWIŃSKI Bartłomiej 3396Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:01:4102:36:58
613MIARA Maciej 3590TSHBYTOMM2000:01:4202:20:30
614BALCERZAK Michał 3818LUBLINM3000:01:4202:24:55
615KUŁAKOWSKI Piotr 3244CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:5002:28:09
616SZOŁTYSEK Wojciech 3558M4000:02:2302:40:26
617KRÓLICKI Konrad 3371AXA Running TeamWARSZAWAM3000:02:5202:12:07
618PARUZEL Ireneusz 3243MIKOŁÓWM4000:04:0402:16:51
619BODZIOCH Grzegorz 4014KOBYLANKAM4000:13:2602:16:03
Niesklasyfikowani
ORNATOWSKI Michał 3388WARSZAWAM30DNF DNF
ADAMI Gabriele 3771LACZNAM30DNF DNF
HYDZIK Łukasz 3516SANOKM30DNF DNF
STRZELECKI Artur 3651PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM50DNF DNF
PĘKACKI Robert 3356GRÓJECM30DNF DNF
WOŹNY Łukasz 3913M30DNF DNF
KWIATKOWSKI Marek 4040WARSZAWAM40DNF DNF
KOZAR Wojciech 3763WARSZAWAM40DNF DNF
WIATER Krzysztof 3870HORNÓWEKM40DNF DNF
MARCOL Wojciech 4050RYBNIKM40DNF02:44:50 DNF
ŁUBKOWSKI Adam 4002Powerade/KB WyszkówWYSZKÓWM40DNF02:59:32 DNF
FABIŃSKI Maciej 4044VRCGRUDZIĄDZM20DNF DNF
Znaleziono 631 wynik(ów)