BIEG RZEŹNICZEK 2016
Organizator : Fundacja Rzeźnika
Data : 2016-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 1063
Wystartowało : 1002
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 980
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1GORCZYCA Bartosz 4011Salco Sport TeamSKOŁYSZYNM2000:00:0001:13:08
2DOMISZEWSKI Ignacy 3987MKS Halicz Pamo-Plast Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:13:47
3FARON Robert 3981Salco Sport TeamKAMIENICAM4000:00:0001:14:41
4BELCIK Paweł 3353ROGIM2000:00:0601:17:59
5KAROLKIEWICZ Daniel 3766ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM3000:00:0001:18:09
6GRONEK Adrian 3978ORTOREH TeamWARSZAWAM2000:00:0001:22:41
7LUBASZEWSKI Zbigniew 3055AUGUSTÓWM3000:00:0001:22:42
8ZAJĄC Robert 3602Orange PolskaZĄBKIM4000:00:0001:23:11
9WACKO Marcin 3217TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0001:23:38
10KRZYWANIA Bartłomiej 3781obozybiegowe.plSTAROKRZEPICEM3000:00:1301:24:58
11MARCINIEC Damian 3013Smashing PąpkinsWIELICZKAM3000:00:0801:26:19
12BŁASZYK Mateusz 3998Poco Loco ATLUBOŃM2000:00:0601:26:54
13NITKIEWICZ Marcin 3930TASOWANIEPRUSZKÓWM3000:00:1101:27:31
14MATEJCZUK Jarosław 3487KS Alaska ŁódźPARZĘCZEWM3000:00:0001:27:46
15LIPA Wojciech 3852Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0001:27:46
16BAKALARZ Emil 3877WROCŁAWM2000:00:0001:27:50
17CIUPIŃSKI Michał 3983WARSZAWAM2000:00:0401:27:56
18BARAŃSKI Grzegorz 3802Raiffeisen PolbankWARSZAWAM3000:00:0001:29:51
19KONOPIŃSKI Tomasz 3476BYDGOSZCZM3000:00:0801:29:58
20GAPSKI Mateusz 3973GDAŃSKM2000:00:0001:30:01
21POŻAROWSZCZYK Adam 3279LEGIONOWOM3000:00:0001:30:04
22WIĘCH Piotr 4019WOŁOMINM3000:00:1201:30:21
23DĄBROWSKI Marcin 3575obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:30:31
24DYBIŻBAŃSKI Wojciech 3967CITY TRAIL TeamPOLICEM2000:00:0801:30:37
25PUCZYŃSKI Damian 3705CZĘSTOCHOWAM2000:00:0001:30:38
26NOWAKOWSKI Tobiasz 3037MKB DreptakSTANISŁAWÓWM2000:00:1101:30:56
27ZYCH Dariusz 30184 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:0701:30:58
28JANUSZCZAK Tomasz 4038SanokSANOKM2000:00:0701:31:15
29GRZYŚ Piotr 3745GDYNIAM2000:00:2701:32:49
30MYŚLIŃSKI Jan 3492BieszczadyPOLANAM3000:00:0601:33:08
31ŚLĘCZKA Damian 3788DIT PRORZESZÓWM3000:00:0601:33:09
32SUROWIEC Grzegorz 3324BESTA Sp. z o.o.RZESZÓWM3000:00:0001:33:12
33MORAWSKI Filip 3174Filip MorawskiPOZNAŃM4000:00:0001:33:22
34KAPAON Łazarz 3110STRACHOWKAM2000:00:1201:33:53
35KIBART Krzysztof 3532Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1301:33:58
36PYTLOS Marcin 3099WARSZAWAM3000:00:1101:34:00
37PIĄTEK Mateusz 3419wkurw_teamBUKOWNOM2000:00:0701:34:14
38NOWAK Piotr 3700BOOTCAMP POLSKAWARSZAWAM3000:00:0901:34:28
39BRUŚ Marcin 3299SaskaWARSZAWAM3000:00:0001:34:37
40PIECUCH Tomasz 3057Jest moc!MSZANKAM3000:00:0901:35:13
41CZARNY Tomasz 3180M2000:00:1201:35:30
42FABISIAK Andrzej 3144Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM5000:00:1001:35:35
43WAŁCZYK Krzysztof 3674ŁOWCEM3000:00:1301:35:51
44BURAŚ Bartek 3533WARSZAWAM3000:00:0801:36:25
45SZCZEPANIAK Kuba 3256MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM3000:00:1201:36:26
46WÓJCIK Robert 3855OTK RzeźnikNIEPORTM2000:00:2201:36:39
47MALEC Bartosz 4030AUGUSTÓWM3000:00:0001:37:02
48SOBORSKI Krzysztof 3901OLKUSZM3000:00:0901:37:03
49KRAWCZYK Daniel 3649AZS UJK KielceSOLECM2000:01:2201:37:03
50BIENIEK Damian 3129TRI Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:1201:37:08
51DŁUGOSIELSKI Piotr 3875ENDOMONDOWARSZAWAM3000:00:2401:37:10
52ZASĘPA Sebastian 3906WARSZAWAM3000:00:2501:37:10
53ADAMSKI Maciej 3911obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1001:37:21
54RODRIGO PEREIRA Oswald 3259Wild for the RunWARSZAWAM3000:00:0601:37:25
55ILKIEWICZ Adam 37923BroWARSZAWAM3000:00:1801:37:28
56RESZKA Marek 3349Banda GrudniaLUBLINM2000:00:1201:37:37
57SKARUZ Jarosław 3036WARSZAWAM3000:00:2601:37:55
58PYSZ Grzegorz 3219HRMAX ŻORYŻORYM4000:00:2101:38:01
59SALETRA Grzegorz 3380olkuszbiega.plOLKUSZM3000:00:0801:38:13
60ŁOMIAK Piotr 3637WARSZAWAM4000:00:0801:38:49
61ŻEBROWSKI Jakub 3426PZU Sport TeamOTWOCKM2000:00:0901:38:49
62ŚWIĘCICKI Tomasz 3367Accelerating PolandWARSZAWAM3000:00:0801:38:52
63KOWALSKI Wojciech 3539WARSZAWAM3000:00:0601:39:02
64PAŁKA Robert 3620ZSL LESKOLESKOM4000:00:0901:39:12
65GOLEC Ireneusz 3309Vege Runners / Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM3000:00:0901:39:20
66BADOWSKI Jerzy 3607PZU Sport TeamPIASECZNOM4000:00:1801:39:20
67NOWICKI Zbigniew 3712BLUETEAMGAŁKÓW MAŁYM4000:00:1701:39:21
68SOŁTYS Jan 3679FMW RunnersWARSAWM3000:00:1201:39:24
69SAWA Piotr 3631WW TeamLUBLINM2000:00:1101:39:29
70MOSIOŁEK Przemysław 3156WARSZAWAM3000:00:3301:39:32
71KACZOREK Dominik 3743NAPIERAJ.PLWARSZAWAM3000:00:1001:39:33
72WÓJCIAK Wojtek 3640BIESZCZADZKIE WILKIOLSZANICAM4000:00:0801:40:15
73GAWRON Maciej 3813WARSZAWAM3000:00:1801:40:31
74WNOROWSKI Stefan 3599KONSTANCIN -JEZIORNAM3000:00:2201:40:36
75JARZĄB Marcin 3423WARSZAWAM3000:00:1501:40:37
76KOŁODZIEJ Andrzej 3577obozybiegowe.plWARSZAWAM2000:00:1001:40:43
77HUBNER Antoni 3334Hubner TeamWARSZAWAM3000:00:3301:40:46
78KĘCKI Marcin 3103BBLBUGAJM2000:00:3401:40:55
79DUCKI Piotr 3838OTK RzeźnikPOLKOWICEM3000:00:1401:41:00
80KAZIMIERSKI Michał 3148BYTÓWM4000:00:0001:41:07
81MOĆKO Jacek 3138ZAGNAŃSKM2000:00:2701:41:12
82NOWAK Piotr 3765BieszczadyUSTRZYKI DOLNEM4000:00:1001:41:43
83BUŁDAK Krzysztof 3862SANOKM3000:00:1001:41:45
84GROCHOWALSKI Tomasz 3009Pogotowie EnergetyczneM4000:00:4201:41:48
85CHOŁKA Michał 3839RZESZÓWM3000:00:3101:42:06
86PABICH Krzysztof 30154 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1001:42:21
87STARZYK Michał 3634Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4301:42:29
88FILIPEK Wojciech 3851KRAKÓWM4000:00:1601:42:32
89DĄBKOWSKI Andrzej 3136BARTOSZYCEM4000:00:2101:42:33
90GOLBA Łukasz 3118Zabiegani MielecMIELECM3000:00:1101:42:38
91MIKULSKI Hubert 3729Blue DogsWARSZAWAM3000:00:1601:42:42
92MIKULSKI Artur 3093Blue DogsWARSZAWAM4000:00:1601:42:43
93SACEWICZ Marek 3090Run Expert TeamSZCZECINM4000:00:0001:42:49
94SZAKIEL Jerzy 3891RYBNAM4000:00:0701:43:04
95PALEJ Piotr 3275JADOWNIKIM3000:00:0701:43:06
96BRÓG Wojciech 3581OLKUSZM3000:00:1901:43:39
97SZCZEPANIAK Michał 4054KsiężycWOŁOMINM4000:01:2701:43:57
98LATAROWSKI Grzegorz 3379RübezahlLWÓWEK SLĄSKIM3000:00:1501:44:07
99BLAJCHERT Adam 30144 Run Team PiłaPIŁAM4000:00:1101:44:12
100LENGIEWICZ Jakub 2042OTK RzeźnikM3000:00:1301:44:25
101KOSZYK Daniel 3734Visegrad Maraton RytroNOWY SĄCZM3000:00:0501:44:28
102ROBAKOWSKI Michał 4057ŁÓDŹM2000:00:4501:44:29
103KĘCKI Sylwester 3133BBLBUGAJM2000:00:3501:44:51
104KUDŁACZ Grzegorz 3526Rzeszowski Klub WysokogórskiRZESZÓWM3000:00:2401:44:59
105KRUPIŃSKI Maciej 3821ZGIERZM3000:00:3001:45:00
106DOMIN Tomasz 3593Night RunnersKRAKÓWM4000:00:3301:45:02
107KUC Wojciech 3820KŁOBUCKM3000:00:4001:45:13
108PIETRAS Ryszard 3960Biegam z ABSLUBLINM4000:00:0001:45:17
109BIELAWSKI Leszek 3108Rozbiegany SulejówekOKUNIEWM4000:00:3401:45:18
110ZASADA Edwin 3306ZabijGrubasa.plWARSZAWAM2000:00:2301:45:41
111ĆWIKLIŃSKI Maciej 3579POZNAŃM4000:00:1501:45:45
112JARECKI Aleksander 3999RK AthleticsWARSZAWAM4000:00:1901:45:52
113MUCKUS Filip 3417WACAWARSZAWAM2000:00:2101:45:53
114KIEDROWSKI Bartosz 396987031205019POZNAŃM2000:00:4501:45:53
115BINDER Piotr 3949OTK RzeźnikM3000:00:1401:45:54
116GREŃ Wacław 3248BRENNAM2000:00:3001:45:57
117PANEK Bartosz 3198KRAKÓWM2000:00:3901:45:58
118PLEWA Tomasz 3314KIELCEM4000:00:3401:46:00
119MAREK Wojciech 3772KRAKÓWM4000:00:1301:46:03
120JURKIEWICZ Jakub 3768WARSZAWAM3000:00:3601:46:08
121SKOMRA Krzysztof 3414Banda LulusiaPIONKIM3000:00:2301:46:16
122RYWACKI Emil 3365Bbl_PionkiPIONKIM3000:00:2301:46:17
123KSIĄŻKIEWICZ Jacek 3926CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM3000:00:0901:46:19
124HARATYNOWICZ Tomasz 3962Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:46:24
125SZAPIEL Łukasz 3845Mad RabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2601:46:26
126FOLTA Sławomir 3101Orange PolskaMIELECM4000:00:1201:46:28
127CZAPLICKI Piotr 3630PZU Sport TeamWARSZAWAM2000:00:2001:46:28
128PACZKA Michał 3538GLIWICEGLIWICEM4000:00:3801:46:30
129MIODUSZEWSKI Paweł 4055ARPwaveWARSZAWAM4000:01:2601:46:34
130BARTKOWIAK Michał 3968CITY TRAIL TeamPOZNAŃM2000:00:0801:46:44
131SZANIAWSKI Marcin 3800WARSZAWA (PRAGA PŁN)M3000:00:1301:46:48
132DERKOWSKI Dawid 3391NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEM3000:00:2001:47:09
133TABER Konrad 3525STO-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM2000:00:1201:47:14
134KOSEDOWSKI Krzysztof 3935WARSZAWAM5000:00:0001:47:16
135TABER Jerzy 3812Sto-nogi Milanówek/ ACTIVE Prosperia Running teamBRWINÓWM5000:00:1101:47:17
136WOŁOWSKI Filip 3567WARSZAWAM4000:00:0001:47:19
137BOROWSKI Marcin 3834LUBLINM2000:00:4101:47:20
138WASYLÓW Jacek 3881KLUB BIEGOWY IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:1401:47:25
139SOSNOWSKI Rafał 3952OLSZTYNM3000:01:0001:47:26
140WALKOSZ BEREDA Grzegorz 3961Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1901:47:31
141KOLANKO Michał 3284infoSoftware PolskaKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:1801:47:33
142PIRÓG Krzysztof 3521WARSZAWAM4000:00:4801:47:36
143PAJĄK Andrzej 3966Biegam z ABSLUBLINM4000:00:1801:47:37
144CHAŁUPA Daniel 3165Klub Biegacza GOCHBYTÓWM4000:00:0601:47:41
145MATUSIAK Arkadiusz 3185ŁÓDŹM4000:00:1501:47:43
146JAZŁOCKI Łukasz 3696WARSZAWAM3000:00:0901:47:48
147NERKOWSKI Paweł 3116GDAŃSKM3000:00:1401:47:48
147CHMIELEWSKI Marcin 3121DĘBNICA KASZUBSKAM4000:00:1401:47:49
149ZAWIŚLAK Kazimierz 3540TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:1401:47:50
150CHOJNOWSKI Łukasz 3023CIECHANÓWM2000:00:1301:47:58
151SZYMKOWIAK Tomasz 3271POZNAŃM2000:00:2901:48:13
152REJ Mirosław 3376MT Wyjadacze ParówkówMIELECM3000:00:2701:48:33
153LONC Tomasz 3364MT Wyjadacze ParówkówRZESZÓWM3000:00:2701:48:34
154RYZIŃSKI Ryszard 3934WARSZAWAM4000:00:0001:48:45
155PORĘBA Jacek 3594MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.NOWY SĄCZM4000:00:0601:48:53
156BOSEK Robert 3815Orange PolskaWARSZAWAM3000:00:0801:48:57
157GRUPA Marcin 3490R2GPRZYŁEKIM3000:00:2201:48:57
158PAWŁOWSKI Rafał 3171KB DlugosiodloDŁUGOSIODŁOM3000:00:2501:48:58
159BRZEZIŃSKI Paweł 3491R2GBYDGOSZCZM3000:00:2201:49:00
160ZASINA Sebastian 3386RübezahlPRUSZKÓWM3000:00:1501:49:01
161PODOLSKI Marek 3215biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:49:11
162ZARZYŃSKI Artur 4029FunFlyWARSZAWAM4000:00:1601:49:14
163CZAPIEWSKI Paweł 3910BYDGOSZCZM3000:00:2601:49:15
164MIECH Szymon 3254USTROŃM3000:00:3101:49:18
165JAGIELSKI Damian 3565NGB KłobuckKŁOBUCKM3000:00:1801:49:25
166PITEK Grzegorz 3965Biegam z ABSMEŁGIEWM4000:00:1801:49:25
167SZEREMETA Andrzej 3069PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4000:00:2101:49:25
168KALINOWSKI Piotr 3578WARSZAWAM3000:00:5401:49:26
169DZIADOWIEC Krzysztof 3583Krok Za GroszTORUŃM4000:00:1501:49:30
170CHWAŁA Artur 3666WARWSZAWAM3000:00:2001:49:37
171GŁOGOWSKI Adam 3776NBP / Night Runners KabatyWARSZAWAM3000:00:2201:49:40
172CZARNECKI Karol 3874PoweradeWARSZAWAM3000:00:5201:50:03
173WOJCIECHOWSKI Jarosław 3698Czasem BiegamKIELCEM5000:00:3001:50:10
174LEŚNIAK Marcin 3088Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKM3000:00:3401:50:20
175PLACHA Piotr 3446TARNOBRZEGM4000:00:2801:50:30
176KOWALCZYK Rafał 3642ElektromocWARSZAWAM2000:00:2001:50:32
177MAŁECKI Piotr 3190Naprzód MłocinyLASKIM2000:01:1001:50:39
178KAWALEC Krystian 3143WARSZAWAM4000:00:1101:50:49
179MORAWSKI Filip 3304WARSZAWAM2000:00:4401:50:51
180LIPIŃSKI Hubert 3780WARSZAWAM3000:00:2101:50:53
181SZULC Sebastian 3040ORNONTOWICEM2000:00:3001:50:54
182KUŚMIDER Jakub 3896PIKULICEM3000:01:0701:50:55
183BOBROWICZ Mateusz 3724WARSZAWAM3000:00:2401:51:02
184SZTOMBER Daniel 3350AXA Running TeamWARSZAWAM3000:00:4501:51:09
185KAWALEC Jacek 3302AmaSon - biegam sercemSANOKM3000:00:1101:51:19
186MYSZKOWSKI Sebastian 3435KalińskaTeamKONSTANCINM3000:00:2501:51:22
187KOBYŁKA Rafał 3452WARSZAWAM3000:00:2601:51:26
188WRÓBEL Mateusz 3001UherceUHERCE MINERALNEM2000:00:0801:51:29
189WRÓBEL Bartłomiej 3002Cisna GóryCISNAM4000:00:0901:51:30
190KOZIARSKI Piotr 3806PO LINIEWARSZAWAM3000:00:2801:51:31
191PALLACH Lech 3216Biegamyrazem.plGDYNIAM3000:00:2701:51:47
192BEDNARCZYK Maciej 3835MadRabbitJÓZEFOSŁAWM3000:00:2801:51:49
193SIDOROWICZ Grzegorz 3711AXA Running TeamMARKIM4000:00:4301:51:56
194KULIGA Sławomir 3762Posmakuj Run TeamKROSNOM3000:00:1701:51:57
195IDZIAK Marcin 3659Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKM3000:00:2001:52:02
196GRYMUZA Zbigniew 3994Polska21-030M5000:00:2001:52:11
197POLANOWSKI Daniel 3264POZNAŃM3000:00:3501:52:14
198KASPRZYK Szymon 3548Idź SobieRADOMM3000:01:0901:52:16
199MIKLAS Piotr 3878PRZYBYNÓWM3000:00:1101:52:36
200KUZIOR Tomasz 3883MyszkówJAWORZNIKM4000:00:1101:52:36
201BODZON Marcin 3079ŻÓŁWULTRAS TEAM WołominWOŁOMINM3000:00:3301:52:38
202KŁĘBEK Arkadiusz 3819KB WyszkówWYSZKÓWM3000:00:5701:52:42
203JĘDRZEJCZAK Artur 3511Solec WlkpPOZNAŃM3000:01:0001:52:59
204SACHARUK Robert 3837TERESPOLM4000:00:5701:53:09
205BEKIER Pawel 3368Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:1401:53:19
206DYCZKOWSKI Andrzej 3084Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAM5000:00:3201:53:42
207DOMISZEWSKI Wojciech 3847USTRZYKI DOLNEM5000:00:3501:53:44
208WOJTKIEWICZ Jarosław 4045PODKOWA LEŚNAM4000:00:1901:53:45
209KIBART Robert 3070BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM4000:00:1701:53:58
210MAJOR Zby 3699Night RunnersKRAKÓWM4000:01:0101:54:03
211MANEL Mariusz 3475Netbox BiegaKĄKOLEWOM4000:00:4801:54:15
212GOSTKOWSKI Wiesław 3352KURZĘTNIKM5000:00:2001:54:19
213KAWECZYŃSKI Krzysztof 3403Team KopećRYBNOM3000:00:2301:54:25
214GODYŃ Jan 3465Deloitte Adventure ClubKATOWICEM3000:00:4201:54:28
215KĘCKI Karol 3791BUGAJM3000:00:3401:54:38
216ZAŁUCKI Maciej 37091000 MilesGŁOGOWOM4000:00:2101:54:39
217JĘDRASZEK Maciej 3439Korona PabianicePABIANICEM3000:00:1001:54:51
218PALUCH Andrzej 3149Zabiegani MielecMIELECM4000:00:1201:54:55
219PROKOP Jacek 3253Biegam U KOLESIOSTASZEWOM4000:00:1901:54:55
220BEDNARSKI Tomasz 4001Coca-Cola Runners ClubJÓZEFOSŁAWM4000:00:1901:55:04
221JANKOWSKI Rafał 3043POLICZNAM3000:00:3301:55:12
222DOBRZENIECKI Adrian 3756GDYNIAM2000:00:2801:55:13
223KONDZIOŁA Krzysztof 4026Perfect Runner LublinLUBLINM3000:00:1801:55:20
224LECH Marek 3330RADOMM3000:00:3901:55:20
225LESIEWICZ Jarosław 3207Orange PolskaŁÓDŹM4000:00:4001:55:29
226PECIAK Robert 3266WW TeamLUBLINM5000:00:2501:55:55
227TRENTOWSKI Wojciech 3203Kb DlugosiodloOSTROW MAZOWIECKAM4000:00:2501:56:02
228NOWICKI Bartosz 4052podroznicy.eu teamPIASTÓWM3000:01:0001:56:03
229KOŁODZIEJCZYK Maciej 3384Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:06
230PYTA Krzysiek 3942welnowietzBYTOMM3000:00:5601:56:09
231DYLEWSKI Paweł 3400Fizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM3000:00:2301:56:11
232SMERECKI Maciej 3274POSMAKUJ Run TeamTARGOWISKAM3000:00:1601:56:35
233GAJDOWSKI Tomasz 3318TORUŃM2000:01:0001:56:38
234CHUDY Michał 3899WARSZAWAM3000:01:1801:56:38
235BIELAWIEC Bartłomiej 3796Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKM3000:01:1101:56:44
236ZEDELSKI Michał 3868SZWLA StargardSTARGARDM4000:00:1201:56:51
237STRZELECKI Michał 3647PZSFWARSZAWAM3000:01:3801:56:53
238THIER Dominik 3172PZSFWARSZAWAM3000:01:3901:56:55
239AUGUST Ryszard 3810CZELADŹM4000:00:1801:56:56
240APOSTOLSKI Wojciech 3718Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM3000:00:2001:56:56
241JODEŁKA Andrzej 3086KRZYWDAM3000:00:3401:57:09
242RESZYTYŁO Grzegorz 3857ŁAŃCUTM4000:00:1801:57:14
243MAŁYSIAK Julian 3194KRAKÓWM2000:00:3901:57:22
244PIECUCH Tomasz 3460SANOKM3000:00:3501:57:26
245KANIA Przemysław 3843WARSZAWAM3000:00:4001:57:27
246KUBICKI Mikołaj 3970WARSZAWAM3000:00:4001:57:29
247PAŚNIEWSKI Piotr 3189CHIIR.PLWARSZAWAM2000:00:2201:57:35
248BUZALSKI Robert 3623ORANGE PolskaBYDGOSZCZM4000:00:3301:57:38
249BRZOZOWSKI Andrzej 3588WKZZAMOŚĆM6000:00:3201:57:43
250BOGUTA Cezary 3963Biegam z ABSLUBLINM3000:00:1801:57:51
251KRACZKOWSKI Przemysław 3474KOSZALINM3000:00:4701:57:52
252DREWNIK Piotr 3348Obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:1701:57:55
253MAŁKOWSKI Witold 3316PABIANICEM3000:00:1401:57:56
254MARCHUT Rafał 3823NISKOM4000:00:5001:58:02
255JANOWSKI Tomasz 3822LUBLINM3000:00:4901:58:04
256GRZEGORCZYK Wojciech 3861KondycjaWARSZAWAM4000:00:3501:58:07
257MAJCHRZAK Jakub 3644GLIWICEM3000:00:2101:58:08
258MAZIAKOWSKI Adam 3039OPOLEM2000:00:5401:58:09
259STARCZYNOWSKI Dariusz 3954WARSZAWAM4000:00:3101:58:12
260KIELAR Marcin 3654IDEO.PLSANOKM2000:00:2201:58:13
261IWANIEC Marcin 3784PRO-RUN WrocławWROCŁAWM2000:00:2401:58:15
262DZIEDZINA Tomasz 3844Night RunnersKRAKÓWM3000:00:3001:58:29
263ZAWADA Mateusz 3081Rozbiegany SulejówekWARSZAWAM2000:00:3401:58:32
264SARZAŁA Artur 3197TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM3000:00:3701:58:32
265SADY Sebastian 3047OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:1001:58:40
266STAŚKIEWICZ Marcin 3328Olszty?skie Ustawki Biegowe/Tri NEGUJAROTYM3000:00:2801:58:42
267MARCIAK Karol 3880Olsztyńskie Ustawki Biegowe OUBSTAWIGUDAM3000:00:2301:58:49
268KOTLIŃSKI Janusz 3731RZESZÓWM5000:00:4801:58:56
269HEMMERLING Roman 3193KARGOWAM2000:00:3101:59:09
270KOCHMAN Karol 3422POZNAŃM2000:00:3101:59:09
271MARUSIAK Piotr 3344Jarosławska Grupa BiegowaJAROSŁAWM3000:00:1801:59:14
272GAWĘDA Arek 3902CZĘSTOCHOWAM2000:00:5301:59:19
273MALEC Piotr 3277URBANOWICEM2000:00:5301:59:21
274KRASOWSKI Jakub 3065Atak KretaWARSZAWAM3000:00:2301:59:37
275MORAWSKI Artur 3033BiegnęKIELCEM3000:00:3001:59:43
276CIESZKO Marek 3939KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:1601:59:56
277KRAMER Rafał 3957NAUCZYCIELRADOMM4000:00:3102:00:13
278ULATOWSKI Rafal 3912360gym.dkGRUDZIADZM3000:00:5502:00:14
279KRZEMIŃSKI Leszek 3633WARSZAWAM3000:00:3202:00:33
280TYMOSIEWICZ Piotr 3797YULO RUN TEAM SIEDLCEPARCZEWM3000:00:3602:00:38
281RYSZ Tomasz 3437SANOKM3000:01:3402:00:38
282BOROWSKI Roman 3063SANOKM4000:01:4102:00:39
283NOWACKI Michał 3829NoWorkTeamTORUŃM4000:00:2102:00:41
284MURAS Michał 3029BYDGOSZCZM4000:00:1502:00:46
285MILCZAREK Jacek 3341Pełzacz NizinnySKIERNIEWICEM3000:00:1502:00:47
286FURS Teodor 3953Pierdzące ZająceCISNAM4000:01:0802:00:48
287TRZCIŃSKI Sebastian 3192Pełzacz NizinnyWARSZAWAM3000:00:1502:00:56
288PETRUSEWICZ Paweł 3959Biegam z ABSLUBLINM4000:00:2002:00:58
289PASZEK Tomasz 3042CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:4602:01:04
290BOROWSKI Robert 3479Team KopećNIDZICAM3000:00:2302:01:15
291PASTERZ Piotr 3026RZESZÓWM3000:00:2402:01:20
292GAJDA Piotr 3586ORANGE POLSKAZGIERZM5000:00:4002:01:20
293SZYDŁOWSKI Mateusz 3690ZABIERZÓW BOCHEŃSKIM2000:00:4902:01:22
294DZIAMSKI Ryszard 3624Fundacja Iskierka - Biegam dla MirkiCHORZÓWM4000:01:0002:01:22
295WĄS Marcin 3132NIEPOŁOMICEM2000:00:4902:01:23
296MIŁUŃSKI Filip 3732WARSZAWAM3000:00:3002:01:24
297SKORCZYK Adrian 3670TGV Running TeamKOŚCIANM3000:01:1702:01:26
298NYCZ Sławomir 3569STRZYŻÓWM2000:00:3302:01:28
299ZIÓŁEK Mirosław 4049Perfekt RunnerLUBLINM5000:01:1202:01:30
300SERWIŃSKI Włodzimierz 3584Myśli w bieguKIELNOM4000:01:0702:01:31
301ŁUKASIAK Bartek 3984WARSZAWAM3000:00:2802:01:38
302SKIBA Daniel 3535KB DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2000:00:2602:01:44
303SZAFRAŃSKI Mateusz 3907AlstarKRAKÓWM2000:01:0602:01:53
304KAPUŚCIK Jakub 3827Chłopaki od MarianaKATOWICEM2000:00:0802:01:56
305ŻYWICKI Maciej 3481RUDKAM3000:00:3502:02:01
306GŁODOWSKI Michał 3424Żórawski TeamWARSZAWAM2000:00:2602:02:09
307KRUPCZYŃSKI Szymon 4058Krupols TeamRASZYNM2000:01:0602:02:10
308AURZECKI Michał 3173ZAMOSCM3000:01:3302:02:19
309PRUSACZYK Michał 3884Powerade TeamPIASECZNOM2000:00:1902:02:20
310HARNIK Michal 3531Harnik RunnerTARNOBRZEGM3000:00:2802:02:21
311SOŁKIEWICZ Robert 4016BiegnęKIELCEM4000:00:3002:02:21
312PAWLUS Piotr 3805gRUNwald team PoznańPOZNAŃM3000:00:3202:02:21
313ULICZNY Paweł 3895Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:3802:02:31
314RESIAK Maciej 3728DAWIDYM3000:00:1902:02:35
315WOJTOWICZ Daniel 3267KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM4000:00:2202:02:46
316HOLEWA Rafał 3286Caballo Blanco TeamKATOWICEM4000:00:3902:02:59
317SŁOMIŃSKI Piotr 3270AGIZ TEAMOLSZTYNM3000:00:4802:03:12
318ZATORSKI Paweł 3059ŁÓDŹM3000:01:0302:03:13
319KALARUS Jacek 3733Pędzące MisieNOWY SĄCZM3000:00:0602:03:19
320KURASZKIEWICZ Robert 3471ROPCZYCEM4000:00:5402:03:23
321ZIĘBA Witold 3753MKS Błękitni RopczyceROPCZYCEM4000:00:5302:03:24
322KRUPCZYŃSKI Mariusz 3188Krupols TeamRASZYNM5000:00:5502:03:40
323ŚLIWIŃSKI Piotr 4047Young Shufflers TeamM5000:01:0502:03:52
324BIELSKI Bartłomiej 3313WW TeamLUBLINM3000:00:2402:03:54
325DURKIEWICZ Tomasz 3071DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM4000:01:1202:03:54
326WNUCZYŃSKI Andrzej 3646ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4000:00:3302:04:00
327SZYMOT Adrian 3900OBORNIKIM2000:00:5602:04:14
328SOKOŁOWSKI Krzysztof 3688WARSZAWAM3000:00:0702:04:15
329BAI Jozsef 4000RK AthleticsKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:2002:04:18
330LUDWIKOWSKI Adam 3668GDAŃSKM3000:00:5002:04:18
331JAWORSKI Łukasz 3750WARSZAWAM3000:00:1902:04:21
332WRÓBEL Radosław 3721WARSZAWAM3000:00:4402:04:24
333GESZPRYCH Marek 3635KANIEM4000:00:3502:04:26
334ROSA Bartosz 4006wkurw_teamTORUŃM3000:01:0202:04:39
335SIWIŃSKI Jerzy 313412tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:2602:04:45
336WOJCIECHOWSKI Rafał 3707Pełzacz NizinnyWARSZAWAM4000:00:1702:04:51
337MICHALSKI Marek 3542OSTRÓW WIELKOPOLSKIM3000:01:3102:04:56
338NAWROT Bartłomiej 3888LESKOM3000:00:4702:05:00
339PISARCZYK Grzegorz 3676Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1102:05:05
340PYTKA Konrad 3366Naprzód MłocinyWARSZAWAM3000:01:1002:05:06
341KACZMAREK Norbert 3035PRZEMYŚLM3000:00:2302:05:12
342KAMIŃSKI Mateusz 3897TUP TeamSTROMIECM2000:00:3702:05:12
343SZAFRUGA Piotr 3420GLIWICEM3000:00:4102:05:15
344SIECZKOWSKI Artur 3169PolishBhoysKOSTRZYN NAD ODRĄM4000:00:2202:05:21
345DEC Piotr 3523OleszyceNOWA IWICZNAM4000:00:4702:05:26
346KOBIERSKI Szymon 3751SOSNOWIECM4000:00:4502:05:44
347ŻURAWSKI Arkadiusz 3461SOŃSKM4000:01:0302:05:52
348ZIEMBLA Jakub 3233Night RunnersKRAKÓWM3000:01:0702:06:17
349SIUDA Krzysztof 3871WROCLAWM2000:00:2902:06:18
350SZABELAK Witold 4008WARSZAWAM3000:01:2002:06:18
351ARUSZTOWICZ Bartek 3176OTWOCKM3000:01:2402:06:24
352ŻURAWSKI Patryk 3789WARSZAWAM2000:00:1102:06:28
353SOSZYŃSKI Wojtek 3195PZU Sport Team/Praliny z PonurzycyCELESTYNÓWM4000:00:3702:06:35
354JATCZAK Michał 3608Bąble i odciskiWARSZAWAM3000:00:4402:06:37
355KUROWSKI Michał 3225Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2000:01:1402:06:50
356ZYMRÓZ Tomek 3737Jak nie My to kto?ROPCZYCEM2000:00:5002:07:05
357DROZD Sławomir 3655Jak nie MY to kto? RopczyceBOREK WIELKIM3000:00:5102:07:05
358GÓRA Marek 3663Jak nie MY to kto?ROPCZYCEM4000:00:5102:07:05
359ZDUNEK Maciej 3951Calypso PiłaPIŁAM2000:01:1602:07:19
360KOZŁOWSKI Bartłomiej 3616KKL/BBMKIELCEM4000:01:2102:07:20
361SZPAIDEL Paweł 3534Night RunnersSOSNOWIECM3000:01:2802:07:35
362PARYS Michał 3183WOŁOMINM3000:00:3302:07:46
363PIETRZAK Maciej 3052WARSZAWAM4000:00:4202:07:54
364BRYŁKA Sebastian 3522SIEDLCEM3000:00:3702:08:00
365SYGIET Andrzej 3505GLIWICEM4000:00:1702:08:05
366MIKUŁA Paweł 3556Rise&ShineKATOWICEM3000:00:4102:08:10
367ADAMCZAK Grzegorz 3359KATOWICEM3000:00:5702:08:14
368STOLARCZYK Robert 3089Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:14
369SZADKOWSKI Paweł 3321Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:01:1002:08:16
370KOŁODZIEJ Jacek 3258Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:01:1102:08:16
371KOZUBAŁA Piotr 3828Żółw ultras teamWOŁOMINM3000:00:3302:08:18
372WASILEWSKI Marcin 3087WW TEAMLUBLINM3000:00:2502:08:24
373KISIELEWSKI Konrad 3276CKKIELCEM3000:00:5902:08:29
374BEZKOROWAJNY Mateusz 3415BRZESKOM2000:01:1602:08:34
375SENCZENKO Waldemar 3142Nothing to fearBYTOMM3000:00:5802:08:41
376AUGUSTYNIAK Marek 3816ZAWIERCIEM5000:00:2002:08:42
377ZARUDZKI Paweł 3127Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5902:08:43
378ZARUDZKI Łukasz 3104Nothing to fearGLIWICEM4000:00:5802:08:44
379ODYA Marian 3109M4000:00:5802:08:46
380STRZELECKI Jakub 3462RysioTeamŁÓDŹM5000:00:2102:08:48
381JANUSZ Grzegorz 3363BiBa TeamLUBLINM4000:01:0702:08:48
382RZEŹNICZEK Krzysztof 3950ŁÓDŹM3000:00:2002:08:50
383KRET Michał 3864WARSZAWAM4000:01:1002:08:50
384LEWANDOWSKI Stefan 3817WARSZAWAM3000:00:2802:08:54
385DUDEK Michał 3405RGR ŁÓDŹŁÓDŹM4000:00:4202:08:55
386BAKA` Marcin 3096GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:4702:08:59
387BAKA Mateusz 3128GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:4702:08:59
388KOWALSKI Przemysław 3305OLSZTYNM3000:00:2802:09:03
389KMIEC Cezary 3146Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:09:12
390SOKULSKI Marcin 3094Red TigerWARSZAWAM3000:00:3802:09:14
391MARCINIAK Wojciech 3430SZCZECINM4000:00:4102:09:14
392ROWIŃSKI Tomasz 3502M4000:00:3902:09:22
393KRASOWSKI Marek 3808PRZEMYŚLM3000:01:3402:09:34
394TROCIŃSKI Marcin 3564KB DŁugosiodłoDŁUGOSIODŁOM3000:01:1002:09:35
395ŻBIKOWSKI Artur 3082TORUŃM4000:00:2102:09:37
396GAŁKA Marcin 3406JASIEŃM3000:00:2202:09:50
397KISIEL Mateusz 3012Smashing PąpkinsKOSZYCEM3000:00:1802:09:57
398WÓJCICKI Bartosz 3265WARSZAWAM3000:01:2302:10:06
399KOWALCZUK Jakub 3425WARSZAWAM3000:01:0602:10:10
400SZYSZ Łukasz 3669Metro WarszawskieWARSZAWAM3000:00:3802:10:12
401PIKIEWICZ Bartłomiej 3508PZSFKATOWICEM3000:01:3902:10:12
402GAWRON Tomasz 4053ARPwaveKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:2702:10:55
403CHARKOT Sławomir 3976Biegusiem.plKRASNYSTAWM4000:00:2602:11:07
404ZDANOWICZ Michał 3155Nothing to fearGLIWICEM3000:00:5802:11:08
405DARMOCHWAŁ Jerzy 3517Samotny Wilk gania po KaszubachCHOJNICEM6000:00:2102:11:17
406RAUER Maciej 3297REAL PASSION KRAKÓWKRAKÓWM2000:00:3202:11:24
407KUBAŃSKI Rafał 3946InterRisk TeamKONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:5802:11:25
408TROJNAR Tomek 3833PRZEMYŚLM3000:01:3402:11:33
409BALICKI Marcin 4022WIELICZKAM3000:00:3102:11:34
410KOLASA Andrzej 3447Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAM6000:00:1302:11:35
411POPŁAWSKI Arkadiusz 3347Pędziwiatr HipolitówWARSZAWAM4000:01:0302:11:38
412SOWA Jacek 3860RKM SopelekRZESZÓWM3000:00:3702:11:39
413KRASOŃ Janusz 3971RKM SOPELEKBUDY GŁOGOWSKIEM3000:00:3702:11:39
414GOMÓLKA Wiesław 3972RKM SOPELEKGŁOGÓW MŁPM5000:00:3702:11:39
415GUCWA Jarosław 3842Jarek GucwaBOCHNIAM4000:00:4902:11:41
416KORBA Michał 3570WARSZAWAM4000:00:5402:11:44
417ŚLUSARSKA Włodzimierz 3773WARSZAWAM5000:01:2302:11:44
418WINIARZ Witold 3105PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3000:00:2302:12:01
419PASIK Jacek 3678WARSZAWAM3000:00:3802:12:05
420KRÓLICKI Konrad 3371AXA Running TeamWARSZAWAM3000:02:5202:12:07
421SZCZEPANIUK Dawid 3656RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4402:12:15
422CYBULA Dominik 3922RADZYŃ PODLASKIM2000:00:4302:12:16
423DUCH Emil 3613Mężczyźni00:01:0702:12:25
424CAŁKA Grzegorz 3794Radzymin Run TeamRADZYMINM4000:00:3802:12:44
425LEPCZAK Michał 3392Naprzód MłocinyWARSZAWAM4000:01:1002:12:50
426BAUER Artur 3807SM RykiRYKIM3000:00:5702:12:51
427ANIOŁ Mateusz 3915Ternol TeamRADLINM3000:00:5602:12:53
428PUCHALA Mariusz 3916Ternol TeamKIELCEM3000:00:5502:12:54
429BIELECKI Karol 4007M3000:00:5502:12:54
430KORDYS Krzysztof 3115Zabierzów BiegaZABIERZÓWM3000:00:3102:12:55
431ARTOWICZ Jacek 3159TORUŃSKIE WIEPRZETORUNM3000:00:3802:13:05
432ZALEŚKIEWICZ Krzysztof 3068TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM4000:00:3802:13:06
433SPRAWKA Marcin 3184Sklep Biegacza Lublin / WW TeamLUBLINM3000:00:2702:13:08
434MOSOŃ Sławek 3527WARSZAWAM3000:01:0502:13:21
435POŚNIK Michał 3046Crossfit ElektromocWARSZAWAM3000:00:4902:13:24
436DĄBROWSKI Łukasz 3536WARSZAWAM3000:00:5802:13:25
437WITKOWSKI Krzysztof 3617TARNOBRZEGM4000:00:2802:13:48
438NARLOCH Piotr 3000InterRiskM4000:01:3002:14:01
439ŁOPIAN Wojciech 3944SOBÓTKAM3000:01:2302:14:05
440GRYLEWICZ Tomasz 3686Run BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:1602:14:06
441JANICZEK Maciej 3682GLIWICEM3000:01:0102:14:11
442DYCZKOWSKI Adam 3083WARSZAWAM2000:00:3202:14:15
443CZYŻEWSKI Krzysztof 3798SIEDLCEM4000:01:4002:14:24
444KOTWA Arkadiusz 3236EDINBURGHM3000:01:0502:14:27
445GĄTARCZYK Mariusz 3717DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM3000:01:3702:14:34
446TARASIEWICZ Ryszard 3543BRANIEWOM6000:00:5502:14:35
447SZCZEPKOWSKI Paweł 3209ARTEQUIPMENTWARSZAWAM6000:01:1602:14:35
448KACZMARSKI Wojciech 3355WARSZAWAM5000:00:3102:14:36
449WASĄŻNIK Marcin 3412HALINÓWM3000:01:3502:14:36
450BAZYDŁO Dariusz 3117KNURÓWM4000:00:3402:14:42
451KAWCZYŃSKI Piotr 3025KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:01:2902:14:43
452FIRAZA Łukasz 3073ŁÓDŹM3000:01:2802:14:44
453DEJA Andrzej 3061OPOLEM5000:00:5802:14:49
454BARTECKI Tomasz 3323WROCŁAWM3000:01:1102:15:13
455GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 3601CHEŁM BIEGACHEŁMM4000:00:5102:15:14
456ADAMCZYK Daniel 3514LIMANOWAM4000:00:4002:15:15
457HOŁYSZ Daniel 3141JAWORZNOM4000:00:3702:15:16
458BIL Janusz 3372Neapco PraszkaPRASZKAM5000:00:3702:15:16
459ODOLIŃSKI Jacek 4033Brzozowski TeamOSTRÓDAM4000:00:5802:15:17
460BYKOWSKI Andrzej 3077PRZEMYŚLM4000:00:5302:15:22
461ŚWISTAK Piotr 3285WARSZAWAM3000:00:4702:15:28
462BĄK Maciej 3157Orange Polska / Night RunnersWARSZAWAM4000:01:0302:15:30
463ZIELIŃSKI Adam 4036WarszawaWARSZAWAM2000:00:4302:15:31
464KORWIN-MIKKE Kacper 3761Blue DogsWARSZAWAM4000:00:2902:15:59
465LITWORA Sebastian 3742CROSS SPOTMYŚLENICEM3000:00:5302:16:00
466BODZIOCH Grzegorz 4014KOBYLANKAM4000:13:2602:16:03
467OLEWNIK Łukasz 3325PŁOCKM2000:00:1402:16:09
468GÓRSKI Robert 4003WARSZAWAM5000:01:2502:16:11
469STANOSZEK Robert 3887Powerade TeamMYSŁOWICEM4000:01:0302:16:18
470KULIG Robert 3636Night RunnersTYCHYM3000:01:0102:16:20
471RÓŻOWICZ Maciej 3917Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:5302:16:26
472PARUZEL Ireneusz 3243MIKOŁÓWM4000:04:0402:16:51
473SZYL Marek 3814WARSZAWAM3000:00:4002:17:01
474ŚPIEWAK Aleksander 3434WARSZAWAM3000:00:4202:17:01
475TKACZYK Przemysław 3463LUBLINM4000:00:4902:17:12
476RACZKOWSKI Jacek 3382KIELCEM5000:00:2902:17:14
477RORAT Artur 3404Sklep Biegacza Lublin TeamCHEŁMM2000:00:4002:17:21
478PIECYK Artur 3614Blue DogsWARSZAWAM4000:00:3102:17:24
479KWIATKOWSKI Michal 3931PRUSZKÓWM3000:00:5102:17:27
480MICHALCZYK Marcin 3021Monston Sport TeamWARSZAWAM4000:00:4702:17:31
481POWIERŻA Adrian 3137Koteł TeamBORZYMYM2000:00:4802:17:37
482HYCZKO Paweł 3125CSWIiChWROCŁAWM2000:01:1202:17:47
483KIELEK Jakub 3122KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:10
484BOGACZEWICZ Dawid 3187KAMIONKAM2000:01:0502:18:10
485WNUK Dominik 3627KOŁOBRZEGM2000:00:4902:18:12
486KRUZEL Rafal 3795Biegowe MisieLEGNICAM4000:00:3702:18:20
487MAJCHROWICZ Patrycjusz 3683SM RykiRYKIM4000:00:4302:18:20
488BASARAB Grzegorz 3496PRZEMYŚLM4000:00:1702:18:53
489ADAMCZUK Jarosław 3980PGNiG SanokZAGÓRZM4000:01:1502:19:12
490FUNKA Andrzej 3235NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM5000:01:0102:19:18
491BORKOWSKI Mariusz 3677WIŚNIEWM4000:00:3602:19:20
492ARMATYS Grzegorz 3473Orange PolskaDĄBROWA GÓRNICZAM4000:01:1202:19:21
493MIKULAK Jakub 3936JAROTYM3000:00:2702:19:31
494DULIK Arkadiusz 3727STRZYŻEWICEM3000:01:4002:19:34
495PŁOTEK Tomasz 3418DĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:3802:20:01
496MISZEWSKI Jan 3213GTW Gedania GdańskGDAŃSKM5000:01:2102:20:04
497TOMKIEWICZ Przemysław 3730WARSZAWAM4000:01:0402:20:06
498WIŚNIEWSKI Paweł 3240Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:01:1502:20:08
499GĄTKIEWICZ Paweł 3626KRAKÓWM3000:01:2202:20:12
500KOPICZKO Mariusz 4021AUGUSTÓWM2000:00:2502:20:18
501KUBIAK Dariusz 3402biegacz nowosolnaŁÓDŹM3000:00:5602:20:25
502KASPRZAK Radek 3589BuffWARSZAWAM3000:01:2102:20:25
503MIARA Maciej 3590TSHBYTOMM2000:01:4202:20:30
504BŁACHOWICZ Rafał 3239Zabiegani MielecMIELECM4000:01:2602:20:52
505KOJAT Bartosz 3428KRAKÓWM3000:00:2002:21:25
506GAJEWSKI Piotr 3693LUBLINM3000:01:1902:21:28
507ZIEMECKI Piotr 3703Happy wife happy lifeLUBLINM3000:01:1802:21:30
508HADUCH Tomasz 3625Digital_WarszawaWARSZAWAM5000:01:2502:21:32
509MAGER Bartosz 3438RZESZÓWM4000:01:2602:21:33
510KARBARZ Filip 3255RZESZÓWM4000:01:2602:21:35
511KOSTRZEWA Dariusz 3431PRUSZKÓWM2000:00:3402:21:41
512KOTLIŃSKI Łukasz 3739RZESZÓWM2000:00:4802:21:44
513STAWIŃSKI Piotr 3162WARSZAWAM3000:01:0502:22:18
514PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 3320Słynni KenijczycyGNIEZNOM3000:01:0902:22:38
515FABIANOWICZ Przemysław 3041WARSZAWAM3000:01:0402:22:40
516WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3361WARSZAWAM3000:00:3002:22:59
517AURZECKI Mateusz 3166ZAMOSCM2000:01:3302:23:20
518PUCHLIK Paweł 3869M3000:01:3402:23:20
519JEGER Wojtek 3010sklepbiegowy.pl/jegermajsterOLSZTYNM4000:01:2002:23:28
520GĘBALA Leszek 3151OLSZTYNM6000:01:2002:23:29
521KWIECIŃSKI Łukasz 3555OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM3000:00:3402:23:30
522ŻAK Bartosz 4043wkurw_teamRZESZÓWM2000:01:0202:23:58
523HEJMAN Maciej 4005wkurw_teamKRAKÓWM4000:01:0202:23:59
524MATUZIK Mateusz 3758Night RunnersKRAKÓWM2000:01:0802:24:38
525DZIUŁA Marcin 3126IMIŁŻAM3000:00:5202:24:40
526KAŹMIERSKI Janusz 3612DA ŚIĘWARSZAWAM6000:01:2602:24:49
527BALCERZAK Michał 3818LUBLINM3000:01:4202:24:55
528WALASZEK Paweł 3120AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:01:2102:24:56
529KAPUSTA Grzegorz 3715SM RykiRYKIM5000:00:4302:25:09
530KĘPKA Robert 3201BIEGUSIEM.PLRYKIM3000:00:4202:25:11
531SALA Paweł 3007RunmageddonRABKA ZDRÓJM3000:00:1002:25:24
532MAROSZYŃSKI Maciej 3076IMKRAKÓWM2000:00:5102:25:31
533SKRZYNIARZ Jarek 4034WROCŁAWM5000:01:4002:25:43
534SUDOL Damian 3628OnekotanWARSZAWAM2000:01:0702:26:06
535LIS Marcin 3752Outsiders KrakówKIELCEM4000:01:0402:26:09
536WĄSOWICZ Olgierd 3665AlbatrosyWARSZAWAM4000:01:1102:26:16
537ŁUKASZEWSKI Szymon 3228Run Expert LejdisWARZYMICEM4000:01:2002:26:49
538MAZIAKOWSKI Krzysztof 4025MAZIAKOWSKI Running TeamOPOLEM4000:01:3202:26:59
539DĄBROWSKI Sławomir 3639WĄBRZEŹNOM4000:00:5702:27:03
540MARKIEWICZ Tomasz 3444RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM4000:01:3202:28:03
541KUŁAKOWSKI Piotr 3244CzłapaczeKONSTANCIN-JEZIORNAM5000:01:5002:28:09
542PAWELEC Andrzej 3872niezrzeszonyŁÓDŹM5000:00:3702:28:59
543SIERAKOWSKI Igor 3066PIŁAM4000:01:1702:29:00
544BIAŁECKI Gabriel 3263WARSZAWAM3000:01:0302:29:04
545CABAJ Rafał 3736Biegusiem.plMROZYM3000:01:3202:29:11
546GÓRZYŃSKI Paweł 3524PABIANICEM3000:00:5602:29:18
547KONIECZNY Piotr 3232NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0102:29:45
548MOŻDŻONEK Michał 3296WARSZAWAM3000:01:3002:29:57
549BĄK Andrzej 3576BOOT CAMP POLSKALUBICZM4000:00:5502:30:46
550GIURG Grzegorz 3454WAŁBRZYCHM3000:01:1302:30:59
551MIROCHA Michał 3351Night RunnersWIELICZKAM3000:01:0902:31:04
552JAWORSKI Bartłomiej 3559Boot Camp PolskaTORUŃM2000:00:5502:31:13
553MAZIEC Dariusz 3220NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLM3000:01:0302:31:14
554PYTLARZ Waldemar 30174 Run Team PiłaPIŁAM5000:01:0402:31:46
555MZYK Fabian 3312BBL MikołówORZESZEM4000:00:5302:31:49
556JAWOROWICZ Tomasz 3397Kalińska TeamKONSTANCIN-JEZIORNAM3000:01:3602:32:20
557JAŚKIEWICZ Szymon 3622SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM2000:01:0902:32:36
558DOMINIAK Waldemar 3337SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM4000:01:0902:32:39
559MATRASZEK Jakub 3562Vege RunnersRADOMM3000:01:1602:33:05
560LECH Lesław 3876Daleko Ponad SolinąSOBÓTKAM3000:01:2202:34:55
561ŻYWIECKI Szymon 3803MICHAŁOWOM3000:00:3202:35:40
562NIZIOŁEK Marek 3747Damy radeZABORZEM4000:01:1602:36:38
563FIUK Krzysztof 3436BIJKIELCEM5000:01:2102:36:38
564CYWIŃSKI Bartłomiej 3396Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:01:4102:36:58
565ŚWIECZKOWSKI Wiesław 3757SKARSZEWY SZCZODROWOM3000:00:5702:37:11
566JANIK Tomasz 3107Orange PolskaHRUBIESZÓWM4000:00:4602:37:16
567CIECIERA Paweł 3011przełajowiec.plWARSZAWAM4000:01:2902:37:26
568SKOCZYLAS Artur 4037WiązownaWIĄZOWNAM4000:01:3102:37:48
569TABAT Leszek 3222ŚWINOUJŚCIEM3000:00:5902:38:19
570KOZERA Marcin 3064Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1702:38:19
571WYSOKIŃSKI Jerzy 3111Orange PolskaBIAŁA PODLASKAM5000:00:4702:38:54
572MIERZEJEWSKI Jacek 4023AmatorRUDYM4000:00:3902:38:58
573MAŃKOWSKI Krzysztof 324112tri.pl MakeRunEasierOLSZTYNM3000:00:2302:39:01
574KOZICKI Paweł 3179WARSZAWAM3000:01:3502:39:03
575GURECZNY Krzysztof 3283AlbatrosyWARSZAWAM3000:01:1102:39:06
576IGNASZEWSKI Przemysław 3568M3000:00:2402:39:09
577CHACIŃSKI Marcin 3260DZIKIE GRUBASYSIEDLCEM3000:01:3702:39:20
578KARPIŃSKI Paweł 3755WARSZAWAM3000:01:3802:39:21
579JAKUBOWSKI Piotr 3287Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM2000:01:3702:39:22
580AURZECKI Łukasz 3182ZAMOSCM3000:01:3502:39:24
581PILAK Zbigniew 3291WROCŁAWM5000:01:1302:40:22
582SZOŁTYSEK Wojciech 3558M4000:02:2302:40:26
583KARAŚ Robert 3395AXA Running TeamBROCHÓWM3000:01:2802:40:33
584TWORZYDŁO Paweł 3560KRAKÓWM4000:00:5202:40:37
585SOŻYŃSKI Maciej 3408WROCLAWM5000:01:3902:42:16
586SZPORNA Darek 3196WARSZAWAM4000:01:4102:42:26
587BALCEWICZ Marcin 3212Calypso PiłaM3000:01:1702:43:20
588DECZKOWSKI Dariusz 3530Metro WarszawskieWARSZAWAM4000:01:1902:43:30
589MIKOŁAJCZEWSKI Krzysztof 3211WARSZAWAM3000:00:5702:43:54
590JABŁKIEWICZ Rafał 4051RYBNIKM3000:01:3202:44:50
Niesklasyfikowani
MARCOL Wojciech 4050RYBNIKM40DNF02:44:50 DNF
592ROZMARYNOWSKI Przemek 3177CalypsoTRZCIANKAM2000:01:1802:44:53
593KUŹMA Maciej 3550SIEDLCEM4000:01:0102:45:03
594REJENT Bartosz 3545JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:12
595KUCHARCZYK Radoslaw 3549JOZEFOSLAWM3000:01:0602:45:13
596POBŁOCKI Jan 3281Spartanie DzieciomGDAŃSKM5000:00:1702:45:55
597STASIAK Waldemar 3092OPOLEM4000:00:5902:47:04
598WAŁEK Piotr 3811WARSZAWAM4000:00:4102:47:54
599RYBAŁTOWSKI Mirosław 3982Mężczyźni00:00:1502:48:06
600HILLER Jerzy 3445Perfect Runner LublinLUBLINM6000:01:2502:48:55
601LEŚNIEWSKI Michał 3989Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:1102:49:11
602KĘCIK Janusz 3889Spartanie DzieciomWARSZAWAM6000:00:1302:49:21
603KARPIŃSKI Robert 3898Spartanie DzieciomMARKIM4000:00:1602:49:28
604ZAREMBA Andrzej 3369AXA Running TeamWARSZAWAM2000:01:2802:49:44
605MĄKOSA Konrad 3790Crossfit ElektromocWARSZAWAM4000:00:4902:50:20
606G Maciej 3830Spartanie DzieciomMORYSINM3000:00:1302:51:18
607RYMON Paweł 3168Calypso PiłaPIŁAM3000:01:1802:52:25
608ROKITA Marek 3140parkrun ChrzanówCHRZANÓWM5000:01:3902:53:57
609LABA Anna 3932IMWARSZAWAM3000:00:5202:59:26
ŁUBKOWSKI Adam 4002Powerade/KB WyszkówWYSZKÓWM40DNF02:59:32 DNF
611SOT Lucjan 3249WETLINAM5000:00:0502:59:55
612CHAŁUPA Włodzimierz 3130Klub Biegacza GOCHBYTÓWM3000:01:2703:02:29
613PANCZENKO Kamil 3609LUBLINM2000:00:5703:08:16
614PASZEK Jacek 3114KATOWICEM3000:00:00
615STRZĘPEK Bartosz 3603WIŚNIOWAM2000:00:00
616FIUPIAK Mateusz 3618OrtorehWARSZAWAM3000:00:00
617POLAŃSKI Tomasz 3990B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:00
618GAŁĘZIAK Grzegorz 3890Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:10
619WOJCIECHOWSKI Michał 3956Spartanie DzieciomWARSZAWAM4000:00:11
620SENK Aleksander 3448ObozyBiegowe.plWARSZAWAM3000:00:13
621RYBCZYŃSKI Przemysław 3775Night Runners KrakówKRAKÓWM5000:00:50
ORNATOWSKI Michał 3388WARSZAWAM30DNF DNF
ADAMI Gabriele 3771LACZNAM30DNF DNF
HYDZIK Łukasz 3516SANOKM30DNF DNF
STRZELECKI Artur 3651PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM50DNF DNF
PĘKACKI Robert 3356GRÓJECM30DNF DNF
WOŹNY Łukasz 3913M30DNF DNF
KWIATKOWSKI Marek 4040WARSZAWAM40DNF DNF
KOZAR Wojciech 3763WARSZAWAM40DNF DNF
WIATER Krzysztof 3870HORNÓWEKM40DNF DNF
FABIŃSKI Maciej 4044VRCGRUDZIĄDZM20DNF DNF
Znaleziono 631 wynik(ów)