BIEG RZEŹNICZEK

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-06
Miejsce:
Solinka - Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
906
Wystartowało:
788
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
782
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1KOBYŁKA Rafał 70WARSZAWAM3000:00:0002:00:50
2BIEŃ Jan 116KALISZM2000:00:0001:51:06
3NARLOCH Piotr 1Interrisk Dla AktywnychWARSZAWA M4000:00:0001:50:43
4BARTECKA Kalina 3Nord CityGDYNIAK3000:00:0002:13:32
5NIEMCYK Katarzyna 4KRAKÓW K3000:00:0002:04:22
6WOŹNIACKA Joanna 5KRAKÓWK2000:00:0002:12:16
7NARTOWSKI Jan 6WARSZAWAM5000:00:0002:00:38
8CHAŁUPCZYŃSKA Małgorzata 7Run VeganWIELUŃK2000:00:0002:13:26
9NAPIERAJ Grzegorz 8Run VeganWIELUŃM3000:00:0002:13:26
10LACHCIK Iwona 9RZESZÓWK3000:00:0002:09:23
11JASIŃSKI Filip 10MSZ biegaWARSZAWAM3000:00:0001:47:49
12DREWNIK Piotr 11OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAM3000:00:0002:06:35
13DREWNIK Małgorzata 12OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK3000:00:0002:06:35
14KUCAB-KLICH Katarzyna 13REHAsportivaOLKUSZK3000:00:0002:14:36
15HULANICKA Irina 14Goggle PAE TeamWARSZAWAK5000:00:0002:32:33
16KAROLKIEWICZ Daniel 15ENTRE.PL TeamDROHICZYNM2000:00:0001:12:19
17RYMKIEWICZ Bartosz 16Bieganie.plWARSZAWAM2000:00:0001:27:49
18RAKOCZY Marcin 17KKL Kielce- MotointegratorKIELCEM3000:00:0001:16:37
19ŻYTO Maciej 18PolskaBiega.plPRUSZKÓWM4000:00:0001:15:22
20DĄBROWA Andrzej 20ADB TEAMZIELONA GÓRAM3000:00:0001:19:05
21WOŁEJSZO Tadeusz 21KU AZS WATWARSZAWAM6000:00:0002:00:44
22GRUND Marek 22Maratonypolskie.pl TEAMSTRZEBIŃM2000:00:0001:22:54
23TABER Konrad 23STO-nogi MilanówekBRWINÓWM2000:00:0001:31:48
24BARCZYK Mariusz 24Olkuszbiega.plOLKUSZM3000:00:0001:18:39
25DUBAJ Michał 25fizjoperfekt.plWARSZAWAM2000:00:0001:31:53
26WILCZYŃSKI Mateusz 27SiedlceSIEDLCEM3000:00:0001:24:48
27FABIŃSKI Maciej 28Virival Runners ClubGRUDZIĄDZM2000:00:0001:55:47
28CHABRZYK Paweł 29WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:32:45
29PUCHAŁA Mariusz 30KIELCEM3000:00:0001:33:20
30HULANICKI Andrzej 31Goggle PAE TeamWARSZAWAM5000:00:0001:59:12
31CZUK Tomasz 32SGOR Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM4000:00:0002:11:57
32JÓZWIK Paweł 33LublinLUBLINM3000:00:0001:26:44
33RODRIGO PEREIRA Oswald 34Wild for the RunWARSZAWAM3000:00:0001:47:58
34SZAPIEL Łukasz 35WARSZAWAM3000:00:0001:50:05
35SZCZEPANIAK Jakub 36MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM3000:00:0001:26:40
36KNOPKIEWICZ Wacław 37PoznańPOZNAŃM4000:00:0001:33:46
37STĘPIEŃ Krzysztof 38KORONA PABIANICEPABIANICEM3000:00:0001:23:01
38ZIELIŃSKA Weronika 3912tri.plWARSZAWAK2000:00:0001:29:31
39WĘGRZYN Małgorzata 40Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEK4000:00:0001:51:24
40MORAWSKI Filip 41PUSZCZYKOWOM4000:00:0001:26:21
41KRZYCKI Rafał 42KB ERGOWARSZAWAM3000:00:0001:39:51
42SITNIK Bartłomiej 43Ortoreh TeamWARSZAWAM3000:00:0001:21:48
43CZARNOTA Piotr 45obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:25:30
44DĄBROWSKI Marcin 46obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:25:49
45LEWANDOWSKI Rafał 47Veni cucurri viciTORUŃM3000:00:0001:37:43
46SZYMAŃSKI Adam 48PKO Bank PolskiWYSZKÓWM4000:00:0002:03:42
47CZARNOTA Anna 44Czarna JedynkaRZESZÓWK2000:00:0001:52:54
48PIASECKI Marcin 49AKB MORTWARSZAWAM2000:00:0001:24:16
49CAŁKA Bartłomiej 50Pilawa/WarszawaPILAWAM3000:00:0001:22:46
50BORKOWSKI Bartosz 51SZCZECINM4000:00:0001:34:37
51KRYPSKI Bartosz 52CrossFit SiedlceSIEDLCEM2000:00:0001:41:10
52SZAMBELAN Szymon 53WrześniaWRZEŚNIAM2000:00:0001:34:12
53OSTAPIŃSKI Wojtek 54piasecznoPIASECZNOM4000:00:0001:38:45
54BISIKIEWICZ Michał 55PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM3000:00:0001:33:28
55BADOWSKI Jerzy 56BlueteamPIASECZNOM4000:00:0001:42:59
56BRATEK Łukasz 57Dobry DietetykGLIWICEM3000:00:0001:48:03
57WĘGRZYN Marcin 58RR RUNNERSWARSZAWAM2000:00:0001:31:20
58REMISIEWICZ Łukasz 59RunEat.plWARSZAWAM3000:00:0001:52:03
59BARTKOWIAK Michal 60bezformyPOZNANM2000:00:0001:40:25
60DWORNICKI Tomasz 61RybnikRYBNIKM4000:00:0001:38:01
61KOWALEWSKI Mateusz 62CrossFit SiedlceZAMBRÓWM2000:00:0001:41:12
62PIETRUS Marcin 63KUJAWIACYWAGANIECM3000:00:0001:42:51
63WALENDA Mateusz 64GarwolinGARWOLINM2000:00:0001:44:35
64BORKOWSKI Tomasz 65SzczecinSZCZECINM4000:00:0001:56:59
65WÓJCIAK Wojciech 66bieszczadzkie wilkiOLSZANICAM4000:00:0001:32:00
66MADEJSKI Sławomir 67Speleoklub Świętokrzyski KielceKIELCEM3000:00:0001:26:43
67LANGE Zbigniew 68GolkowiceKRAKÓWM4000:00:0001:46:22
68ZIELIŃSKI Paweł 69BYDGOSZCZM3000:00:0001:41:51
69BIELEC Artur 71Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0001:37:43
70CZARNY Tomasz 72PrzeworskPRZEWORSKM2000:00:0001:31:56
71GÓRA Mariusz 73BBL/BBM KielceKIELCEM4000:00:0001:36:52
72DAWID Tomasz 74ASAP24WARSZAWAM4000:00:0001:31:18
73GRUDNIK Zbigniew 75Niepołomice BiegająWIELICZKAM4000:00:0001:40:19
74GRYCZ Darek 76Twierdza ModlinNOWY DWÓR MAZOWIECKIM2000:00:0001:36:00
75JASIŃSKI Tomasz 77KrosnoIWONUCZ ZDROJM4000:00:0001:35:56
76PRZEPIÓRKA Rafał 80KraboludzieWARSZAWAM2000:00:0001:57:56
77GADOMSKI Radosław 82PKO Bank PolskiWARSZAWAM3000:00:0001:31:53
78PALUSZEK Piotr 83GdańskGDAŃSKM3000:00:0001:30:55
79GŁĘBOCKI Przemysław 84e-przemek.plBRWINÓWM4000:00:0001:50:54
80BONCZAR Bogodar 85WieliczkaWIELICZKAM3000:00:0001:45:07
81REK Iwona 86Ortoreh TeamWARSZAWAK2000:00:0001:32:53
82MŁODOŻENIEC Mirosław 87Rembertów TeamSOBÓTKAM3000:00:0001:40:14
83ŁYSAKIEWICZ Paweł 89NSK PERONWARSZAWA M2000:00:0001:58:14
84MOSIOŁEK Przemysław 90Biegnę żeby Bartek mógł biegaćSKARŻYSKO-KAMIENNAM3000:00:0001:39:34
85NADROWSKI Tomasz 91Więcej Funku! / Biegiem na PomocWARSZAWAM3000:00:0001:40:45
86MĄDZIK Aleksandra 92AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0001:33:36
87KLESZCZ Tomasz 93Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:00:0001:43:39
88SOSNOWSKI Rafał 95OLSZTYNM3000:00:0001:32:29
89MOSUREK Grzegorz 96Eskada MastersKRAKÓW M4000:00:0001:40:15
90MŁODOŻENIEC Jacek 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM4000:00:0001:32:23
91BURAŚ Bartłomiej 98WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:32:09
92OLEKSZYK Przemysław 99KW LublinLUBLINM2000:00:0001:38:56
93KUŹLAK Grzegorz 100PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM3000:00:0001:32:44
94PIĘDEL Michał 102AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0001:18:38
95GRAJEK Przemysław 103WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:32:18
96KUBICZ Mikołaj 104ENTRE.PL Team * Run Vegan TeamWARSZAWAM3000:00:0001:28:44
97NAJDEREK Maciek 105Night Runners POZNAŃ M3000:00:0001:40:45
98CHOJNOWSKI Łukasz 107Yes Man TeamWARSZAWAM2000:00:0001:50:06
99LEŚNIEWSKI Michał 108SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM4000:00:0002:03:21
100WŁODARCZYK Michał 109ŁÓDŹM3000:00:0001:29:36
101MALEC Dawid 110Night RunnersWOŁCZYNM2000:00:0001:53:49
102NIEMCZYK Damian 111treningibiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:39:03
103MOTYKA Jacek 112Zabiegani RopczyceROPCZYCEM2000:00:0001:40:55
104KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 113AKS Polonia WarszawaLEGIONOWOM2000:00:0001:53:16
105NOWICKI Zbigniew 114BlueteamGAŁKÓW MAŁYM4000:00:0001:43:01
106PRUSACZYK Michał 115PoweradeBOBROWIECM2000:00:0001:54:56
107SZPYNDA Daniel 117WałczWARSZAWAM2000:00:0001:44:40
108ŻYWICA1 Adam 118Brzoza BiegaBYDGOSZCZM3000:00:0001:57:37
109POŻOGA Marcin 120Kielecki BiegaczKIELCEM2000:00:0001:54:16
110PORĘBSKI Mariusz 121PZU Sport TeamWARSZAWAM4000:00:0001:39:09
111SROCZYŃSKI Marcin 122PiasecznoPIASECZNOM3000:00:0001:38:54
112KOŁODZIEJSKI Michał 123WarszawaWARSZAWAM4000:00:0001:41:45
113MOLTZAN Zbigniew 124Crossfit ToruńTORUŃM3000:00:0001:37:55
114ZWIERZYŃSKA Małgorzata 125OrtorehWARSZAWAK3000:00:0001:37:47
115MOSIOŁEK Monika 126Biegnę żeby Bartek mógł biegaćSKARŻYSKO-KAMIENNAK3000:00:0001:38:54
116WŁODARSKA Marta 127MajaTeamWEJHEROWOK3000:00:0001:46:18
117WAKUŁA Marek 129SIEDLCEM4000:00:0001:46:34
118NOWAK Sławomir 130WarszawaWARSZAWAM4000:00:0002:22:31
119SZEWCZUK Sylwester 132CIESZYNM3000:00:0002:12:00
120KULESZA Grzegorz 133CHORZÓWM3000:00:0002:13:37
121DZIADCZYK Jarosław 134Rzeki MałeRZEKI MAŁEM3000:00:0001:33:58
122PRĘCIKOWSKI Ryszard 136WieliczkaWIELICZKAM4000:00:0001:35:15
123LECH Marek 137RADOMM3000:00:0001:47:12
124AUGUSTYŃSKI Sylwester 138Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKRAKÓWM3000:00:0001:49:41
125DZIUBAN Jacek 139SiedlceSIEDLCEM3000:00:0001:54:00
126KARPIŃSKI Radosław 140Powiat Warszawski Zachodni ZIELONKI M3000:00:0001:59:12
127TOMASZCZAK Maciej 141KB SobótkaSOBÓTKAM2000:00:0001:32:38
128KOWALSKI Paweł 142WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:40:19
129KOWALESKI Krzystof 14312tri.plWARSZAWAM3000:00:0001:39:52
130BĄCZKIEWICZ Zbigniew 144KUJAWIACYTORUŃM2000:00:0001:48:37
131MORAWSKA Kinga 146Ortoreh TeamWARSZAWAK3000:00:0001:40:25
132ZIELIŃSKI Grzegorz 147Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0001:46:31
133PRZEŹDZIECKA Katarzyna 148Smashing PąpkinsWARSZAWAK3000:00:0001:33:26
134RUTKOWSKI Paweł 149Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNM3000:00:0001:39:36
135PIOTRKOWSKI Przemysław 150SIOMKIM3000:00:0001:57:54
136DROZDOWSKI Daniel 151biegamyrazem.plGDYNIAM2000:00:0001:36:50
137NESTER Łukasz 152Biegam Bo Tam WyszłoWARSZAWAM3000:00:0002:00:15
138THIER Dominik 153WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:38:16
139BOBROWICZ Mateusz 154AccentureWARSZAWAM3000:00:0001:48:19
140SROGA Waldek 156Sklep BiegaczaWARSZAWAM3000:00:0001:44:36
141KIEL Katarzyna 157GdańskGDAŃSKK2000:00:0001:55:27
142ŻYDEK Karol 158biegusiem.plRADZIONKÓWM2000:00:0002:12:52
143MIŚKIEWICZ Magdalena 159Run Expert LejdisSZCZECINK3000:00:0001:37:14
144JURKOWSKI Piotr 160WARSZAWAM2000:00:0001:54:17
145ŻUK Marzena 161AlbatrosyKLEOSINK2000:00:0001:33:20
146JANOWSKA Anna 296OLSZTYNK3000:00:0002:02:57
147SMOLIŃSKI Paweł 162Rugby Klub SanokSANOKM3000:00:0001:34:32
148STARCZYNOWSKI Dariusz 163WARSZAWAM4000:00:0001:52:40
149WOJDA Dariusz 164Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:0001:47:07
150KOZŁOWSKI Bartłomiej 165KKL KielceKIELCEM4000:00:0002:12:09
151HAREZLAK Robert 166AlbatrosyWARSZAWAM4000:00:0002:35:37
152MADEJ Ewa 167Deutsche Bank Marathon TeamWARSZAWAK3000:00:0002:01:51
153JABŁOŃSKI Kazimierz 168PRĄDYM6000:00:0002:26:39
154KOŚKA Katarzyna 169PlamasWARSZAWAK3000:00:0002:08:18
155PICHETA Magdalena 170Disney VoluntEARSWARSZAWAK3000:00:0001:35:40
156SWIECICKI Tomasz 171Accelarating polandOBIERWIA M3000:00:0001:43:58
157KICIŃSKA Zuzanna 173wARSZAWAWARSZAWAK2000:00:0001:50:29
158ŁUKASIEWICZ Marek 174Night RunnersTYCHYM3000:00:0001:51:52
159KĘDZIORA Magdalena 175Biegnę żeby Bartek mógł biegaćBOGUSZYNK2000:00:0001:49:40
160KRAWCZYK Tomasz 176WARSZAWAM3000:00:0001:48:08
161MARCINKOWSKA Eliza 177SZWLA/TriRunSTARGARDK3000:00:0001:40:02
162KOSSAKOWSKA Katarzyna 178WarszawaWARSZAWAK4000:00:0001:50:16
163ĆWIKLIŃSKI Maciej 179POZNAŃM4000:00:0001:43:37
164HANUS Józef 180BrzozówBRZOZÓWM3000:00:0001:43:03
165JĘCZMIEŃ Marlena 181ŚwidnicaŚWIDNICAK2000:00:0001:51:28
166KROL Grzegorz 182adidas Group Running TeamWARSZAWAM4000:00:0002:08:29
167KUCIŃSKI Andrzej 183Festiwal BiegowyWARSZAWAM5000:00:0001:40:17
168KURKOWSKI Karol 184WARSZAWAM3000:00:0002:01:16
169KWIATKOWSKI Marek 185OstrołękaOSTROŁEKAM3000:00:0001:41:50
170LEWCZUK Michał 186TUP TeamŁOSICEM2000:00:0001:44:28
171LIPA Wojciech 187RDK WilkowyjaRZESZÓWM3000:00:0001:18:53
172NOWACZYK Marek 189Słynni KenijczycyGNIEZNOM3000:00:0002:07:05
173OSYPIUK Artur 190biegusiem.plBIAŁA PODLASKAM3000:00:0001:38:50
174PAPE Martin 191WITCWARSZAWAM4000:00:0002:36:12
175POŻAROWSZCZYK Adam 192LegionowoLEGIONOWOM3000:00:0001:23:41
176TRENTOWSKI Wojciech 193posetceOSTRÓW MAZOWIECKAM4000:00:0001:56:17
177WOLAK Jarosław 196mBankŁÓDŹ M4000:00:0001:52:26
178KUCHARSKI Piotr 197Aktywna Gmina Konstancin-JeziornaKONSTANCIN-JEZIORNAM2000:00:0002:07:03
179SKUBIS Barbara 198Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0002:24:13
180LEBIODA Adam 199Wujek Biega KatowiceKATOWICEM4000:00:0001:25:16
181ŁEBEK Sebastian 200Olkuszbiega.plOLKUSZM4000:00:0001:38:37
182CZELNY Tomasz 202GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:46:29
183CZYŻEWSKI Przemysław 203NSZCIECHANÓWM3000:00:0001:56:44
184POWALSKI Grzegorz 299Fitback.plWARSZAWAM2000:00:0001:34:04
185GAJEWSKI Krzysztof 204Zabierzów BiegaZABIERZÓWM3000:00:0002:00:46
186SKWAREK Marcin 205Smashing PąpkinsWARSZAWAM2000:00:0001:47:56
187GIMZICKA Ewa 206PoznańPOZNAŃK3000:00:0001:43:46
188BEDNARCZYK Paulina 207JozefoslawJOZEFOSLAWK3000:00:0001:53:11
189PLUTA Grzegorz 208GarbatkaGARBATKA LETNISKOM2000:00:0001:41:44
190JANKOWSKI Andrzej 209Night RunnersPŁOCKM3000:00:0001:38:37
191KOWALCZUK Cezary 210WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:00:06
192STADNIK Justyna 211Zabiegani RopczyceROPCZYCEK2000:00:0001:40:15
193BĄCZEK Przemysław 212GLIWICE M4000:00:0002:04:01
194SOT Lucjan 213WetlinaWETLINAM5000:00:0003:16:36
195STAFIEJ Anna 214ŚwinoujscieŚWINOUJSCIEK3000:00:0001:55:50
196SIKORA Paweł 215KraboludzieWARSZAWAM3000:00:0001:57:58
197BRZEZOWSKA Beata 216Albatrosy WARSZAWAK4000:00:0001:55:21
198KAWALEC Jacek 217Sanok 100rkSANOKM3000:00:0001:48:47
199LEŚNIAK Urszula 218WarszawaWARSZAWAK3000:00:0002:09:54
200SZCZEPOCKI Andrzej 220Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:00:0002:35:02
201SZYMCZAK Miroslaw 221SpartaniedzieciomWARSZAWAM4000:00:0001:50:53
202KŁĘBEK Arkadiusz 223WYSZKÓWM3000:00:0001:37:59
203PAWŁOWSKI Rafał 225posetceDŁUGOSIODŁOM3000:00:0001:56:21
204KUŁAKOWSKI Grzegorz 226W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0001:57:57
205DERKOWSKI Dawid 227NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEM3000:00:0001:41:32
206BUNICZ Sebastian 228BKKKWARSZAWAM3000:00:0002:01:52
207BANASZEK Urszula 229WrocławWROCŁAWK3000:00:0002:04:56
208GAJEWSKA Izabella 230PruszkówPRUSZKÓWK3000:00:0001:53:31
209CZUBIŃSKI Marek 231ŁódźŁÓDŹM6000:00:0002:06:53
210PRZYBYŁ Sławomir 232Crazy DragonsKRAKÓWM3000:00:0001:58:58
211WARSKI Patryk 233KATOWICEM3000:00:0001:37:41
212GRUZA Paweł 234DęblinDĘBLINM3000:00:0001:38:55
213KOLANKO Michał 235infoSoftwareKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0001:38:19
214STĘPIEŃ Wojciech 236Night Runners GLIWICE - eNeRGy teamGLIWICEM4000:00:0001:51:47
215ZAŁUCKI Maciej 2371000 MilesGŁOGOWOM4000:00:0001:49:44
216KOCH Michał 238WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:41:59
217GAŁACKA Joanna 239WARSZAWA K3000:00:0001:53:01
218MASZEWSKA Agata 241WARSZAWAK3000:00:0001:58:30
219BUDNY Kinga 243MTB4FUNGORZÓW WIELKOPOLSKIK3000:00:0002:10:07
220PIWECKI Maciej 244SadySADYM3000:00:0001:59:25
221JABŁONOWSKI Grzegorz 245GTJ coachingWARSZAWAM4000:00:0002:16:51
222JASIŃSKI Rafał 246SochaczewSOCHACZEWM3000:00:0002:09:25
223CAŁKA Agnieszka 247RADZYMINK3000:00:0002:01:17
224CAŁKA Grzegorz 248RadzyminRADZYMINM4000:00:0002:01:17
225RÓŻYCKA Małgorzata 249WarszawaWARSZAWAK3000:00:0001:50:52
226SZUKIEL Mirosław 250SGOR Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM4000:00:0002:11:56
227ŚLEDZIOWSKI Andrzej 251KrakówKRAKÓWM4000:00:0002:03:04
228WITKOWSKA Marta 483BędzinBĘDZINK3000:00:0002:31:37
229KOZŁOWSKA Joanna 252AKM Olimp Olsztyn/12tri Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0002:02:59
230PIWOWARCZYK Adam 253MysłowiceMYSŁOWICEM4000:00:0001:38:18
231BURZYŃSKI Paweł 254High Level Triathlon TeamWARSZAWAM3000:00:0001:36:54
232TOMASZEWSKI Wojtek 255BraciatWARASZAWAM4000:00:0001:45:54
233SZUMIGAJ Alicja 257Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEGOK3000:00:0001:48:50
234KOTŁOWSKA Katarzyna 258NowomieszczanieNOWE MIASTO LUBAWSKIE K3000:00:0001:58:56
235PIETRANIK Paweł 259AlbatrosyPRUSZKÓWM2000:00:0002:25:58
236CHUDZIK Adam 260Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0001:48:37
237CZWERENKO Wojciech 261PGNiG SanokSANOK M3000:00:0001:37:36
238JAMRÓZ Michał 262TUP TeamŁOSICEM2000:00:0001:51:49
239KARPINSKI Maciej 263BezrzeczeBEZRZECZEM4000:00:0002:04:28
240NOCEN Mariusz 264SULEJÓWEKM4000:00:0002:09:23
241PAWŁOWSKI Piotr 265Radom RADOMM4000:00:0002:00:47
242CHMIEL Przemysław 266AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0001:29:47
243SEWERYN Rafał 267Zabiegani Po UszyŁAZYM3000:00:0002:31:39
244TUCZAPSKA Anna 268Mysz & DzakoWARSZAWAK2000:00:0002:05:26
245SZYDLIK Grzegorz 269DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2000:00:0001:56:17
246SOŁTYS Krzysztof 270GdańskGDAŃSKM4000:00:0001:51:55
247SZYMAŃSKA Agnieszka 272PKO Bank PolskiWYSZKÓWK4000:00:0002:03:42
248WYCISŁOWSKI Krzysztof 274MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM6000:00:0001:54:39
249JAGIELSKI Damian 275NGB KłobuckKŁOBUCKM3000:00:0001:44:38
250MYŚLIWSKI Jan 276POLANAM3000:00:0001:30:34
251PRAŻMOWSKI Piotr 277Am Nat KrakówKRAKÓWM3000:00:0001:49:49
252WOŹNIAK Michał 278LublinLUBLINM3000:00:0001:47:23
253OSTROWSKI Artur 280YuloRunTeamSIEDLCEM3000:00:0001:53:51
254DERĘGOWSKI Dawid 281RzeszówRZESZÓWM2000:00:0002:05:25
255HEJMAN Maciej 282wkurw_teamWARSZAWAM4000:00:0001:52:22
256HYZIAK Jakub 283jj.runners GorliceGORLICEM4000:00:0002:00:13
257SOŁKOWSKA Joanna 285Niepołomice BiegająWOLA BATORSKAK3000:00:0002:03:58
258PASECKA Sylwia 286Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0001:48:36
259PLAZE Olga 289Night RunnersKRAKÓWK3000:00:0001:53:03
260ANTOSIK Igor 290gdyniaGDYNIAM3000:00:0001:50:46
261SOSZYŃSKI Wojtek 291PZU Sport TeamCELESTYNÓWM4000:00:0001:58:19
262JAGIELSKA Magdalena 292NGB KłobuckKŁOBUCKK3000:00:0002:01:08
263WĘCŁAWSKA Aneta 293Bractwo Biegowe BGK / Runplanet Team ZIELONA GÓRA K4000:00:0001:58:47
264WALOSZEK Marcin 391PaszczynaBRZEŹNICAM3000:00:0001:44:19
265ŚWIDEREK Kasia 294JózefosławJÓZEFOSŁAWK4000:00:0001:55:40
266KRAUZA-DERKOWSKA Joanna 295NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK4000:00:0001:58:55
267KRZEMIŃSKI Leszek 297WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:03:52
268KARCZEWSKI Grzegorz 300Błękitni ŻeglceHELM5000:00:0002:02:07
269BARSKI Rafał 301MysłowiceMYSŁOWICEM3000:00:0001:38:20
270ŻAK - ŁEBEK Ewa 302Olkuszbiega.plOLKUSZK4000:00:0001:59:00
271KUBATEK Jolanta 303IRONICZNE BESTIEBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0001:46:47
272OSIŃSKA Dominika 304VRCCHEŁMŻAK3000:00:0001:58:36
273KRUPCZYŃSKI Mariusz 306KRUPOLS TEAMRASZYNM5000:00:0002:06:44
274JODKO Magda 307AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4000:00:0002:09:30
275GOSTKOWSKI Wiesław 308LegionowoKURZĘTNIKM5000:00:0001:36:56
276STARZYŃSKI Stefan 309Perfect Runner LublinLUBLINM4000:00:0001:54:19
277CHWALISZEWSKI Jarosław 310Night Runners GLIWICE - eNeRGy teamGLIWICEM4000:00:0001:55:32
278RUTKOWSKI Adam 311CZOSNÓWM3000:00:0001:47:12
279MISIAK Mateusz 312Zabiegani RopczyceROPCZYCEM2000:00:0001:40:30
280OSSERA Adam 313GliwiceGLIWICEM4000:00:0001:50:48
281SZCZUTKOWSKI Michał 314KB Spartakus BełchatówBEŁCHATÓWM3000:00:0002:03:49
282BEDNARZAK Tadeusz 315SIEDLCEM5000:00:0002:29:29
283DROZD Ola 316JÓZEFÓWK3000:00:0002:01:31
284GORCZYCA Aneta 317JasłoWARSZAWAK3000:00:0002:00:47
285JARZĘBOWSKA Marlena 318W POGONI ZA DUCHEMBĘDZINK3000:00:0001:57:52
286TOMASZKIEWICZ Jarosław 319CIEPŁE CHŁOPAKIZĄBKIM4000:00:0002:02:11
287RZESZUTKO Aleksandra 320mBankWARSZAWAK3000:00:0002:14:10
288KARAPUDA Natalia 321OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWEOLSZTYNK3000:00:0002:04:40
289SZCZEPANIAK Sylwia 322MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAK3000:00:0001:51:53
290FLORCZYK Jacek 323RadomRADOMM4000:00:0001:48:16
291ANDREJKOW Arkadiusz 324SanokSANOKM3000:00:0001:41:49
292WIDZISZOWSKI Łukasz 326SIPWARSZAWAM3000:00:0002:20:01
293KUMOR Dagmara 327WarszawaWARSZAWAK2000:00:0001:59:56
294WÓJCIK Jacek 328WrześniaWRZEŚNIAM3000:00:0002:14:37
295MŁODOŻENIEC Rafael 329MórkowoLIPNOM4000:00:0001:46:46
296PLESZEWSKI Rafał 333Spartakus BełchatówBEŁCHATÓWM3000:00:0002:00:07
297JANOWSKI Robert 334Gdańsk GDAŃSKM3000:00:0002:13:42
298MARCHLEWICZ Przemysław 335sopotSOPOTM3000:00:0001:58:26
299STYPA Jerzy 336STO-nogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM5000:00:0002:09:46
300PAWLIK Grzegorz 337Niepołomice BiegająWIELICZKAM3000:00:0001:48:52
301ŁUŻYŃSKA Katarzyna 338BBL Team PolicePOLICEK3000:00:0001:58:47
302PIETYRA Karolina 339Loża SzydercówBILCZAK3000:00:0002:00:37
303BICKA Anna 340WarszawaWARSZAWAK3000:00:0001:57:20
304KORZENIOWSKA-DĘBOWSKA Magdalena 342Niepołomice BiegająKRAKÓW K3000:00:0001:56:25
305LAUER Jarosław 343Korona PabianicePAQBIANICEM4000:00:0002:07:08
306LESZCZYŃSKI Radosław 344CelestynówCELESTYNÓWM4000:00:0002:05:44
307WATRAK Łukasz 345KW LublinLUBLINM2000:00:0001:40:05
308BIJOŚ Mirosław 346Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0001:56:27
309MORAWSKI Artur 347Bieszczadzkie AniołyKIELCEM3000:00:0002:15:52
310SIWIŃSKI Jerzy 348AKM Olimp Olsztyn/12tri Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:0002:02:32
311GRANICA Danuta 349Virtual Runner ClubCIESZYNK4000:00:0002:04:48
312KRZYZIŃSKI Pawel 350SiedlceSIEDLCEM3000:00:0002:12:35
313GŁOWIENKA Katarzyna 351biegusiem.plRYKIK2000:00:0002:22:50
314BOCIARSKA Magdalena 352WARSZAWAK3000:00:0002:09:10
315CZYŻEWSKA Mariola 35312tri. Drużyna Wilka.OlsztynOLSZTYNK2000:00:0002:03:00
316GRUSZCZYŃSKA Sandra 354Wild for the RunWARSZAWAK2000:00:0001:47:45
317LESIAK Andrzej 355RYSIOTEAMŁÓDŹM6000:00:0002:27:01
318MARCINIAK Wojciech 356SzczecinSZCZECINM4000:00:0002:07:01
319RAMA Andrzej 358TATOKUPASULEJÓWEKM3000:00:0001:52:50
320WASILEWSKA Joanna 359WITCWARSZAWAK4000:00:0002:11:18
321WOJCIECHOWSKI Krzysztof 360SzczecinSZCZECINM4000:00:0002:02:12
322SOBIESKA Aleksandra 361WARSZAWAK3000:00:0001:52:10
323ZARZYCKA Ewa 362Zabiegani Po UszyWARSZAWAK3000:00:0001:55:24
324GRZĘDA Krzysztof 363KALIŃSKA TEAMNOWA WOLAM4000:00:0002:07:03
325SIÓDMIAK Cezary 364Aktywna Gmina Konstancin-JeziornaWARSZAWAM4000:00:0002:13:16
326JANOWSKI Pankracy 365GdańskGDAŃSKM5000:00:0002:18:56
327PAPROCKA Natalia 366POLKOWICEK4000:00:0002:13:18
328MIŁKOWSKI Marcin 367SOCHACZEWM3000:00:0002:01:06
329BEDNARSKI Tomasz 368PoweradeJÓZEFOSŁAWM4000:00:0002:12:26
330KUŁAKOWSKA Monika 370W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAK3000:00:0001:57:52
331LESZCZYŃSKA Iwona 371CelestynówCELESTYNÓWK4000:00:0002:05:43
332MAJ Sławomir 372ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0001:36:30
333CZECHOSKA Magdalena 373Boot Camp PolskaWARSZAWAK3000:00:0002:07:20
334DĘBOWSKI Filip 374Niepołomice BiegająKRAKÓWM3000:00:0001:56:28
335KWIATKOWSKI Marek 376M3000:00:0002:08:19
336SOŁKIEWICZ Marta 377Bieszczadzkie AniołyKIELCEK4000:00:0002:15:33
337RĘBISZ Aneta 378KrakówKRAKÓWK3000:00:0002:10:36
338URBAŃSKI Michał 379ŁęczycaŁĘCZYCAM3000:00:0001:59:18
339GRESZTA Monika 380AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0001:59:49
340BAKA Mateusz 381WitmarGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:0001:55:56
341FISZER Agnieszka 38212tri.plWARSZAWAK3000:00:0001:52:38
342GAJDA Ewa 383Warszawa WARSZAWA K3000:00:0002:11:14
343GIELNIEWSKI Marcin 384Zoli RunnersWARSZAWAM3000:00:0002:01:55
344OLEWNIK Łukasz 387PŁOCKM2000:00:0002:11:07
345PAPIEWSKA Marzena 388RADOMK3000:00:0001:51:50
346PAPIEWSKI Przemysław 389ZWOLEŃM3000:00:0001:51:52
347SŁOWIK Adam 390PO LINIEWARSZAWAM2000:00:0001:48:17
348WOJTKOWIAK Magda 392POZNAŃK2000:00:0002:03:51
349TOMCZYK Monika 393Słupia pod KępnemSŁUPIA POD KĘPNEMK2000:00:0002:14:19
350MIERZEJEWSKI Jacek 394AmatorRUDYM4000:00:0002:11:38
351KOJAT Bartosz 395krakowKRAKOWM3000:00:0002:11:01
352BURAKOWSKA Patrycja 396WARSZAWAK3000:00:0001:52:01
353BUCZYŃSKI Arkadiusz 397KrakówKRAKÓWM4000:00:0002:02:34
354PIKIEWICZ Bartłomiej 398(nie)młode wilkiKATOWICEM3000:00:0001:38:12
355SNARSKA Katarzyna 399AlbatrosyJÓZEFOSŁAWK3000:00:0002:17:45
356GŁADYSZ Agnieszka 400SanokSANOKK2000:00:0002:07:06
357KORPAK Marta 401MOTIVATOWARSZAWAK2000:00:0002:00:52
358MIAZEK Piotr 402CF LublinLUBLINM3000:00:0001:58:45
359LASKOWSKA Katarzyna 403K3000:00:0001:55:50
360BAKA Witold 404WitmarGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:0002:29:58
361SMOLIŃSKA Beata 406obozybiegowe.plWARSZAWAK5000:00:0002:18:36
362ZIENTEK Iwona 407PZU Sport TeamOPOLEK3000:00:0002:10:08
363POLAKOW Konrad S. 408adidas Group Running TeamWARSZAWAM4000:00:0002:19:31
364KRUPA Adrian 405iFonOŻARÓW MAZOWIECKIM2000:00:0001:38:11
365BYLINIAK Monika 409Ortoreh Team WARSZAWAK3000:00:0002:04:14
366KARŁOWICZ Anna 410Wolna Wola WarszawaWARSZAWAK6000:00:0002:11:20
367MICHALCZUK Zenon 411SanokSANOKM5000:00:0002:13:15
368BUCZYŃSKA Sylwia 412KrakówKRAKÓWK4000:00:0002:02:07
369TOMASZEWSKA Alicja 413#weruntogetherWARSZAWAK3000:00:0002:16:46
370FARBICKA-ŻYWICA Paulina 415Brzoza BiegaBYDGOSZCZK3000:00:0002:16:09
371KRASNODĘBSKA Agnieszka 416Ortoreh TeamWARSZAWAK4000:00:0001:55:31
372USZYCKI Wojciech 417WarszawaWARSZAWAM4000:00:0002:12:40
373WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 418WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:11:51
374ZAJĄC Daria 419Run Expert LejdisSZCZECINK3000:00:0002:13:18
375KLICH Katarzyna 420Biegnę żeby Bartek mógł biegaćPOZNAŃK2000:00:0002:12:46
376PAWĘZKA Mirosław 421LublinLUBLINM3000:00:0001:58:48
377ROZWANDOWICZ Maciej 422WarszawaWARSZAWAM5000:00:0002:13:58
378MOSOŃ Sławomir 423WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:50:32
379FIGUŁA Wioleta 424KRAKÓWK3000:00:0002:01:55
380BAUR Żaneta 425WARSZAWAK2000:00:0002:12:54
381ZAWAL Patrycja 427Golden TeamWARSZAWAK3000:00:0002:25:56
382MARCIAK Karol 429Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNM3000:00:0002:06:18
383SEWERYN Barbara 430KrakówKRAKÓWK2000:00:0002:22:50
384SUSZEK Arkadiusz 431Run is FunWARSZAWAM3000:00:0002:12:33
385RYNKOWSKA Magdalena 432WarszawaWARSZAWAK4000:00:0002:17:10
386KRASOWSKA Matylda 433USTRZYKI DOLNEK2000:00:0002:04:53
387RÓŻOWICZ Eliza 434Spartanie DzieciomWARSZAWAK3000:00:0001:58:32
388UCIŃSKA Agnieszka 435WARSZAWAK3000:00:0002:11:44
389SPYCHAŁA Agnieszka 436PoznanPLEWISKAK4000:00:0002:01:21
390NOBIS Anna 437VRC Virtual Runner ClubRZESZÓWK2000:00:0001:57:38
391BEDNARCZYK Agnieszka 440Forma MikołówMIKOŁÓWK4000:00:0002:24:19
392RYNKOWSKA Katarzyna 441WARSZAWAWARSZAWAK4000:00:0002:15:38
393GAŁUSZEK Olga 442PoznańPOZNAŃK4000:00:0002:06:50
394GAŁUSZEK Michał 443PoznańPOZNAŃM2000:00:0002:09:06
395BARTOSZEWICZ Marta 445Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNK3000:00:0002:13:28
396JANUSZCZAK Wojciech 446Stalowa WolaSTALOWA WOLAM3000:00:0002:00:56
397KONIK Jarosław 447biegam bo lubię Kraków / NoraftrailKRAKÓWM4000:00:0001:59:03
398SZYSZKA Monika 449Truchtacz.plGARWOLINK4000:00:0002:32:18
399BAKA Marcin 450WitmarGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:0002:10:32
400ZHULKOWSKA-SHCHYPA Nataliya 451WarszawaWARSZAWAK3000:00:0002:14:26
401LOREK Marek 452DębicaDĘBICAM4000:00:0002:25:02
402ŁAGUNA Grzegorz 453#musiszschuśćWARSZAWAM2000:00:0002:21:13
403ŁOŚ Anna 454Turlam Się TeamWARSZAWAK3000:00:0002:20:04
404POPŁAWSKA Katarzyna 455HalinówHALINÓWK4000:00:0002:11:45
405ŻACZEK Anna 456biegusiem.plRYKIK4000:00:0002:10:11
406PLISZCZYŃSKA Justyna 457LUBLINK4000:00:0001:59:52
407PIANOWSKA Ewa 458BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKABYDGOSZCZK5000:00:0002:09:45
408CHUDZIK Magda 459Night Runners PłockPŁOCKK3000:00:0001:58:35
409SZYMAŃSKA Anna 46012tri.plWARSZAWAK3000:00:0002:03:43
410POSIŁA Joanna 461PoweradeGÓRAK3000:00:0002:15:55
411SUCHANEK-KRAWIEC Agnieszka 462PLEWISKAK4000:00:0002:10:18
412WÓJCICKA Dorota 463GdańskGDAŃSKK3000:00:0002:02:04
413GMAJ Karolina 464GRÓJECK3000:00:0002:18:41
414PAWEŁ Niedzielski 465Arka LeśnaPUSZCZYKOWOM3000:00:0001:56:04
415DEMKÓW Katarzyna 466KB SobótkaSOBÓTKAK4000:00:0001:57:09
416LIĆWINKO Magdalena 468KrakówKRAKÓWK3000:00:0002:07:42
417MICHAŁEK Jacek 469WARSZAWAM3000:00:0001:58:40
418PACANOWSKA Paula 471Wełnica BiegaGNIEZNOK2000:00:0002:09:38
419WÓJTOWICZ Edyta 472KB DzikPOLICEK4000:00:0002:18:00
420BIAŁECKI Gabriel 473WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:09:51
421NOWAK Anna 474WarszawaWARSZAWAK4000:00:0002:21:20
422LASOTA Edyta 475Ultra Team Radom RADOMK3000:00:0002:12:42
423ORCZYK Magdalena 476W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECK3000:00:0002:25:28
424NIZIOŁEK Marek 477ZaborzeZABORZEM4000:00:0002:04:35
425LEWANDOWSKI Damian 479Groszek kula się z MarchewkąDĄBROWA CHOTOMOWSKAM4000:00:0001:54:40
426KLISZ Agnieszka 480LublinLUBLINK3000:00:0002:30:05
427REGULSKA Monika 481WarszawaZABORÓWK2000:00:0002:25:21
428SZACHNOWSKA Justyna 482AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0002:35:39
429ZBOROWSKI Paweł 484Raiffeisen PolbankWARSZAWAM3000:00:0001:59:29
430WIEWIÓRSKI Tomasz 485Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNM4000:00:0002:03:47
431PACANOWSKA Agnieszka 486Wełnica biegaGNIEZNOK4000:00:0002:39:24
432STANISZEWSKA Ewa 487biegam bo lubię Kraków / NoraftrailKRAKÓWK5000:00:0002:40:16
433MOTYL Mirosława 488Niepołomice BiegająKRAKÓWK3000:00:0002:35:02
434ĆWIKLEWSKI Łukasz 489Vege RunnersEŁKM3000:00:0001:27:11
435KORZENIOWSKA Sylwia 490Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAK3000:00:0002:08:43
436SZYBIAK Joanna 491Agona WMKRZYWCZAK4000:00:0001:56:11
437KASPRZAK Magdalena 492Run Expert LejdisMIERZYNK4000:00:0002:42:56
438PIANOWSKI Marek 493BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKABYDGOSZCZM5000:00:0002:36:25
439RÓŻOWICZ Maciej 494Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0001:58:32
440GODLEWSKI Cezary 495Warszawa WARSZAWA M3000:00:0001:44:09
441GUCWA Jarosław 496BOCHNIAM4000:00:0002:01:42
442GAJEWSKI Michał 497WET ZA WETPOLAŃCZYKM3000:00:0001:32:07
443PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 498WET ZA WETLESKOM3000:00:0001:33:57
444MIRECKI Jan 499WARSZAWAM4000:00:0003:10:44
445CHACINSKI Marcin 500SiedlceSIEDLCEM2000:00:0002:12:34
446MALEC Barbara 502LUBLINK5000:00:0002:30:06
447KONARZEWSKA Marta 503Olsztyńskie I stawki BiegoweOLSZTYNK3000:00:0001:50:27
448KOŁOSOWSKI Tomasz 504WARSZAWAM3000:00:0001:40:53
449WICHARY Cyprian 505Night Runners WroclawWROCLAWM3000:00:0001:54:49
450BISZKONT Hubert 506CF LublinŚWIDNIKM3000:00:0002:12:08
451ZACZEK Adam 507gliwiceGLIWICEM3000:00:0002:10:13
452KNOPEK Robert 508GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:20:27
453ŁOŚ Tomasz 509Turlam Się TeamOLSZTYNM3000:00:0002:34:52
454BIENIAS Tomasz 510GarbatkaGARBATKA LETNISKOM2000:00:0001:39:56
455ŁOŚ Piotr 511Turlam Się TeamLUBLINM3000:00:0001:42:56
456PILAK Zbigniew 514WrocławWROCŁAWM5000:00:0002:20:01
457HARPULA Robert 515PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0001:48:29
458BASARAB Grzegorz 516PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0002:08:46
459TOMASZEWSKI Marcin 517BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:0001:41:46
460POPŁAWSKI Arkadiusz 518HalinówHALINÓWM4000:00:0002:12:53
461NOWAKOWSKI Konrad 519MotobiegaczeŻYRARDÓWM2000:00:0001:36:01
462PODGRODZKI Marek 520LubliniecLUBLINIECM3000:00:0001:47:35
463BASZAK Tomasz 523Siła OgraSOBÓTKAM3000:00:0001:37:41
464GAWEŁ Sebastian 524LUBLINM3000:00:0001:58:46
465SUCHECKI Wojciech 525Warmia i Mazury TeamDYWITYM4000:00:0001:47:31
466BOBROWSKI Łukasz 526Słynni KenijczycyGNIEZNOM3000:00:0002:07:05
467PISKORSKI Krzysztof 527WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:59:14
468BALCERZAK Michał 528LubinLUBINM3000:00:0001:58:17
469AURZECKI Michał 529ZamośćZAMOŚĆM3000:00:0002:12:37
470MARCINIAK Paweł 531Palę łydyWIELICZKAM3000:00:0001:40:26
471JUSZCZĘĆ Marek 532KrakówKRAKÓWM3000:00:0001:50:58
472BOROWSKI Sławomir 533WarszawaDASZYNAM3000:00:0001:59:18
473JAKUBOWSKI Krzysztof 535RacibórzRACIBÓRZM3000:00:0002:20:19
474STANIEK Tomasz 536MIĘDZYRZECZE GÓRNEM4000:00:0002:09:21
475PORCZYK Paweł 537Medicycling TeamRAWA MAZOWIECKAM2000:00:0001:40:02
476MALEC Piotr 538URBANOWICEM2000:00:0002:00:02
477GROCHOWALSKI Patryk 539WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:52:14
478GAWĘDA Arkadiusz 540CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM2000:00:0002:11:49
479JĘDRASZEK Maciej 541Korona PabianicePABIANICEM3000:00:0001:57:23
480WASĄŻNIK Marcin 542SulejówekSULEJÓWEKM3000:00:0002:12:36
481WOŹNIAK Grzegorz 543KościeliskoKOŚCIELISKOM4000:00:0001:29:32
482GAŁASZKIEWICZ Karol 544IntersportRZESZÓWM2000:00:0001:41:28
483WIEWIÓRA Krzysztof 545Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0002:09:25
484KOPER Maciej 546Stara BidaLEGIONOWOM3000:00:0001:50:33
485ŚLEDŹ Sławomir 548LublinLUBLINM3000:00:0001:34:22
486WOJCZAK Jarosław 549PoznańPOZNAŃM5000:00:0002:14:12
487WOJTKIEWICZ Jarosław 550Running FamilyPODKOWA LESNAM4000:00:0001:43:32
488CYRANKIEWICZ Paweł 554Czciciele Bobrzej NoryLUBLINM4000:00:0001:50:31
489KOSTERKIEWICZ Marcin 555PRZEMYŚLM3000:00:0001:25:27
490GUTKOWSKI Tomasz 556YesMen TeamWARSZAWAM2000:00:0001:51:21
491DUDEK Grzegorz 557GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:58:11
492TKACZYK Przemysław 558Czciciele Bobrzej NoryLUBLINM4000:00:0001:53:30
493KOZIŃSKI Piotr 559WARSZAWAM3000:00:0001:48:08
494PELCZAR Paweł 560Krościenko WyżneKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0001:56:50
495SOBCZAK Marcin 561WARSZAWAM3000:00:0001:47:32
496ZAWADA Konrad 562The AndrzejsPŁOCKM3000:00:0002:40:29
497MATUSZEWSKI Artur 564GdyniaGDYNIAM3000:00:0002:06:48
498RĘKAWEK Artur 565Truchtacz.plGARWOLINM4000:00:0002:07:01
499KOZIELEC Tomasz 566GliwiceGLIWICEM4000:00:0002:04:30
500TOMKIEWICZ Grzegorz 568TATOKUPA MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0001:51:46
501NERKOWSKI Paweł 569GdańskGDAŃSKM3000:00:0001:35:01
502OLKIEWICZ Przemysław 570Palę łydyKRAKÓWM4000:00:0001:52:16
503KŁAK Adam 572KielceKIELCEM3000:00:0002:01:11
504PIEKARSKI Jacek 574TATOKUPASULEJÓWEKM3000:00:0001:51:44
505KULLING Krystian 575Morsy GdyniaGDYNIAM3000:00:0002:18:14
506PIELACHOWSKI Piotr 576Boso ale w ostrogachWARSZAWAM5000:00:0002:12:19
507NOWOROLNIK Paweł 577GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:59:10
508BRZYKCY Wojciech 578BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0002:16:08
509DEC Piotr 579OleszyceNOWA IWICZNAM4000:00:0001:51:13
510POKORNIECKI Tomasz 580TORUŃM2000:00:0001:58:33
511KUJAWSKI Michał 581Suche KnedleŁÓDŹM3000:00:0002:00:28
512ADAMCZAK Grzegorz 582Legion BłonieBŁONIEM4000:00:0002:09:29
513MATUSIAK Arkadiusz 583ŁÓDŹM4000:00:0001:48:22
514KOZIARSKI Piotr 585PO LINIEWARSZAWAM3000:00:0001:46:52
515PETA Rafał 586LUBOŃM3000:00:0001:50:53
516KOTLIŃSKI Janusz 588RzeszówRZESZÓWM5000:00:0001:53:22
517ORLIKOWSKI Marcin 589MilanówekMILANÓWEKM4000:00:0002:02:15
518KSIĄŻKIEWICZ Jacek 590CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM3000:00:0001:46:47
519BAR Tomasz 591LUBLINM3000:00:0001:37:42
520SZEWCZYK Kamil 592The AndrzejsSOCHACZEWM2000:00:0002:39:46
521ROSZCZYK Michał 593Olsztyńkie Ustawki BiegoweDYWITYM3000:00:0001:38:59
522WIĘCH Piotr 594WołominWOŁOMINM3000:00:0001:23:56
523BIENIAS Krzysztof 595Garbatka LetniskoGARBATKAM2000:00:0002:04:57
524KOZERA Waldemar 596krakowKRAKÓWM3000:00:0001:33:39
525DOMIN Krzysztof 597Sopot Curling Club Wa ku'taGDAŃSKM3000:00:0002:00:51
526KOZICIŃSKI Radosław 598Night Runers Płock PŁOCKM3000:00:0002:10:44
527TOMASZEWSKI Piotr 599Czarad JedynkaRZESZÓW M4000:00:0001:38:22
528BĄK Tymoteusz 600RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0001:44:43
529NIELIPIŃSKI Mateusz 602PRZYSUCHAM3000:00:0001:47:07
530SKONECZNY Artur 603TOMASZÓW MAZ.M4000:00:0001:52:51
531KWASNIEWSKI Dominik 604GLIWICEM3000:00:0001:50:47
532POWIERŻA Adrian 605BORZYMYM2000:00:0001:51:56
533FERENC Paweł 606ZABRZEM3000:00:0001:50:46
534KARBARZ Filip 608RZESZÓWM4000:00:0002:09:38
535CICH Kamil 610PRZEMYŚLM3000:00:0002:05:48
536CHMIEL Michał 611RzeszówRZESZÓWM3000:00:0001:49:52
537SUDOŁ Damian 612EDC RunnersWARSZAWAM2000:00:0002:02:21
538KULIG Krzysztof 613TarnobrzegTARNOBRZEGM3000:00:0002:03:36
539PRZYBYLSKI Przemysław 614GnieznoGNIEZNOM4000:00:0001:52:24
540MAZIARZ Damian 616Klub Żeglarski ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0001:40:33
541TUCZAPSKI Artur 617RzeszówMROWLAM5000:00:0001:47:59
542SZTOMBER Daniel 619AXA Running TeamWARSZAWAM3000:00:0002:12:12
543GNATOWSKI Przemysław 621AXA Running TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:0001:28:06
544KUŹMA Maciej 622Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM4000:00:0002:29:24
545KURP Iwo 623WITCWARSZAWAM3000:00:0002:17:58
546ZAREMBA Andrzej 624AXA Running TeamWARSZAWAM2000:00:0002:17:39
547RYZIŃSKI Ryszard 625Warszawa WARSZAWA M4000:00:0001:33:42
548JASEK Kamil 628WARSZAWAM2000:00:0001:42:41
549SEBASTIAN Bryłka 629Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM3000:00:0002:29:22
550LIPNICKI Łukasz 630SzczecinSZCZECINM3000:00:0002:23:01
551HYDZIK Łukasz 633SanokJUROWCEM3000:00:0001:59:56
552DOBROSIELSKI Maciej 635AlbatrosyMAKÓW MAZOWIECKIM3000:00:0001:42:20
553KARBOWIAK Daniel 636TUP TEAMŁOSICEM2000:00:0001:51:54
554KAWALEC Krystian 637WARSZAWAM4000:00:0001:48:45
555DREWNIK Dariusz 638WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:32:33
556SIDOROWICZ Grzegorz 639AXA Running TeamMARKIM4000:00:0002:12:13
557TRYZNO Jakub 641Kapap GdańskGDAŃSKM3000:00:0001:47:12
558KORNAK Dariusz 642MUNINAMUNINAM4000:00:0001:30:38
559LESŁAW Lech 643ROGÓW SOBÓCKIM3000:00:0002:10:23
560GRĄDZIK Rafał 645WrocławWROCŁAWM2000:00:0001:56:26
561SZMYD Marek 646Norafsport KRAKÓW M3000:00:0001:44:25
562SKOŁOŻYŃSKI Tomasz 647WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:42:03
563KWIECZKO Michał 648KielceKIELCEM3000:00:0002:03:35
564KAMIŃSKI Mateusz 649StromiecSTROMIECM2000:00:0001:51:53
565WENTLAND Tomasz 650Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0001:35:20
566DOBRZAŃSKI Paweł 651Posmakuj Run TeamWARSZAWAM3000:00:0001:34:27
567KOWALCZUK Jakub 653WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:04:54
568PASTERNAK Krzysztof 654PKB EndorfinaPIOTRKÓW TRYBM4000:00:0002:06:09
569MIROWSKI Konrad 656www.telemagic.plWARSZAWA M2000:00:0002:00:42
570SZYMURSKI Arkadiusz 657Środa Wlkp.ŚRODA WLKP.M4000:00:0002:01:04
571FILIPEK Sławomir 658M5000:00:0002:37:38
572SZYMANIUK Maciej 659ŁOSICEM2000:00:0001:44:24
573KRUPCZYŃSKI Szymon 660KRUPOLS TEAMRASZYNM2000:00:0001:50:37
574WICIAK Ziemowit 662STAROGARD GDAŃSKI M4000:00:0002:34:42
575KOZICKI Paweł 663EDC RunnersWARSZAWAM3000:00:0002:23:05
576DZIADOWIEC Krzysztof 668Krok Za GroszTORUŃM4000:00:0001:38:09
577MALANOWICZ Bartosz 669WARSZAWAM2000:00:0002:08:11
578GAIK Michał 670NOWY SĄCZM3000:00:0002:06:58
579TARNOWSKI Krzysztof 671KW LublinLUBLINM2000:00:0001:39:49
580DOMISZEWSKI Wojciech 672Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM5000:00:0001:52:51
581SKÓRA Sebastian 673ŁąńcutŁAŃCUTM3000:00:0001:51:08
582STEMPIN Jan 674Climbing Spot PoznańPOZNAŃM2000:00:0001:35:26
583PLACHA Piotr 675TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0002:07:09
584SZALAK Paweł 676LublinLUBLINM3000:00:0001:36:25
585JANOWSKI Bogdan 677WARSZAWAM4000:00:0001:48:38
586SZTANDO Michał 678Mysz & DzakoWARSZAWAM3000:00:0001:48:13
587FALISZEWSKI Hubert 679BaligródBALIGRÓDM2000:00:0001:51:38
588WAŁCZYK Krzysztof 680ŁOWCEM3000:00:0002:16:36
589BROŻEK Teresa 681WF Sport RunTeamTYCHYK2000:00:0002:25:28
590SITKIEWICZ Bartosz 682Sopot Curling Club Wa ku'taSOPOTM4000:00:0002:47:08
591BRZEZIŃSKI Maciej 683WITCWARSZAWAM2000:00:0002:03:17
592KOJDER Grzegorz 685PrzeworskPRZEWORSKM2000:00:0002:07:37
593PETRYKA Karol 686WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:08:17
594BARTOSIŃSKI Mariusz 687Ciepłe ChłopakiWARSZAWAM4000:00:0001:44:48
595SMOLIŃSKI Jakub 688TS OUR TEAMPOZNAŃM2000:00:0002:24:33
596DABROWSKI Slawek 689WabrzeznoWĄBRZEŻNOM4000:00:0002:19:45
597WARZYŃSKI Beniamin 690TarnobrzegTARNOBRZEGM3000:00:0002:12:47
598ZAKRZEWSKI Marcin 692OtwockOTWOCKM3000:00:0002:06:46
599ORCZYK Artur 693W pogoni za duchemSOSNOWIECM3000:00:0001:58:03
600SKWAREK Piotr 694PSZCZYNAM2000:00:0001:22:58
601KOPICZKO Mariusz 695AugustówWARSZAWAM2000:00:0002:01:01
602MATRASZEK Jakub 696Vege RunnersRADOMM2000:00:0002:18:49
603LUBASZEWSKI Zbigniew 698AugustówAUGUSTÓWM3000:00:0001:18:55
604TAJAK Karol 699KrosnoKROSNOM2000:00:0001:46:23
605PAWUSKA Jacek 700LęborkLĘBORKM3000:00:0002:39:27
606JABŁOŃSKI Bogdan 701WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:40:24
607ROCZNIAK Marcin 702RTiPSANOKM3000:00:0001:41:51
608PŁODZIEŃ Tadeusz 703M4000:00:0002:12:32
609STACHOWICZ Mateusz 704WarszawaWARSZAWAM2000:00:0002:09:37
610POLAŃSKI Tomasz 705B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0001:09:34
611ROZMARYNOWSKI Przemysław 707Calypso PiłaTRZCIANKAM2000:00:0002:20:12
612ARENTEWICZ Aleksander 708Calypso PiłaPIŁAM4000:00:0002:17:57
613KOZERA Marcin 709Calypso PiłaKACZORYM2000:00:0002:22:34
614BALCEWICZ Marcin 710Calypso PiłaPIŁAM3000:00:0002:20:01
615WOLFF Dariusz 711Calypso PiłaPIŁAM4000:00:0002:16:42
616PAŻĄDKA-LIPIŃSKI Rafał 713Calypso PiłaZŁOTÓWM2000:00:0002:12:08
617OLEWNIK Damian 715PŁOCKM3000:00:0002:05:59
618RESZYTYŁO Grzegorz 716ŁAŃCUTM4000:00:0001:40:27
619PODLEŚ Rafał 717KOBYŁKAM2000:00:0002:30:59
620RUTKOWSKI Dawid 719RocheWARSZAWAM3000:00:0001:53:28
621KIESIO Przemysław 720RocheWARSZAWAM3000:00:0001:35:58
622GRABALSKI Dariusz 722JAKTORÓW-KOLONIAM3000:00:0002:04:38
623MOCZYDŁOWSKI Łukasz 723SZELIGIM4000:00:0001:56:46
624MAŚLANKA Piotr 724BYDGOSZCZM3000:00:0001:35:26
625BERGER Janusz 725WARSZAWAM4000:00:0001:59:23
626LIPUS Andrzej 726KSIĄŻENICEM4000:00:0002:05:56
627WROŻYNA Rafał 727CZERWIONKAM2000:00:0001:38:50
628IDZIAK Marcin 728Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKM3000:00:0001:52:12
629ARMACIŃSKI Patrick 729Państwowa Straż Pożarna w Ustrzykach DolnychUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:32:00
630BULANDA Bartłomiej 730Państwowa Straż Pożarna w Ustrzykach DolnychUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:31:56
631ADAMCZUK Jarosław 732PGNiG SanokZAGÓRZ M4000:00:0002:11:58
632KRANZ Jacek 734USTRZYKI GÓRNEM6000:00:0001:49:43
633LIPA Tomasz 735LUBLINM3000:00:0001:20:30
634MINIUR Małgorzata 736Bieszczadzkie AniołyKIELCEK4000:00:0002:18:11
635SIWIEC Karolina 737KIELCEK3000:00:0002:04:21
636NITSCH Joanna 738WARSZAWA-WESOŁAK4000:00:0002:13:54
637MAJ Anna 740Bieszczadzkie AniołyKIELCEK4000:00:0002:13:20
638FRĄTCZAK Magdalena 741WARSZAWA-WESOŁAK4000:00:0002:15:37
639MAĆKOWIAK Katarzyna 742Solec KujawskiSOLEC KUJAWSKIK3000:00:0002:06:01
640NOSAL Hanna 743Bieszczadzkie AniołyKIELCEK3000:00:0002:18:12
641BEŁKOWSKA VEL KAMIŃSKA Dorota 745TORUŃK4000:00:0002:39:30
642WRÓBLEWSKA Joanna 746OTK RzeźnikWARSZAWAK6000:00:0002:28:13
643SUCHOWIECKA Anna 747OUBOLSZTYNK3000:00:0002:06:17
644ŁOŚ Jagoda 748Turlam Się TeamOLSZTYNK3000:00:0002:34:53
645MAŃKOWSKA Anna 75212 tri.pl Drużyna Wilka OlsztynOLSZTYNK3000:00:0001:57:06
646MULTANIAK Aleksandra 753RacibórzRACIBÓRZK2000:00:0002:20:28
647KARMOLIŃSKA-PETA Iwona 754LUBOŃK3000:00:0001:50:53
648KOKOSZKA Magdalena 755ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0001:50:49
649GŁADYSZ Jadwiga 757ZABIEGANI MIELECMIELECK5000:00:0001:49:26
650KOWNACKA Joanna 758WARSZAWAK3000:00:0002:23:58
651WIEWIÓRA Anna 759Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAK4000:00:0002:11:59
652SZELEST Alicja 760Run Vegan TeamWARSZAWA - WESOŁAK3000:00:0002:58:47
653STACHOWICZ Aleksandra 761Ustrzyki D.USTRZYKI DOLNEK2000:00:0002:06:08
654DZIAŁO Agnieszka 762ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0002:08:17
655KASPRZAK Beata 764RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK4000:00:0002:42:55
656KAMYK Karolina 765Hi Fitness Nowy TargŁOPUSZNAK3000:00:0001:57:23
657HYJEK Elżbieta 766ZABIEGANI MIELECMIELECK4000:00:0001:40:31
658KRÓL Grażyna 767PRZEMYŚLK4000:00:0002:08:39
659BYLICA Paulina 768KrakówKRAKÓWK3000:00:0001:59:24
660TUSIŃSKA Aleksandra 769RadomRADOMK3000:00:0001:47:11
661FRĄCKOWIAK Magdalena 771PoznańPOZNAŃK3000:00:0002:14:05
662PIELACHOWSKA Beata 772Boso ale w ostrogachWARSZAWAK5000:00:0002:12:14
663PALEWICZ Renata 773WARSZAWAK3000:00:0001:56:58
664GRZYWACZEWSKA Justyna 774CITY TRAIL TeamLUBLINK2000:00:0001:32:43
665SAKOWSKA Agnieszka 775WarszawaWARSZAWAK2000:00:0002:03:36
666KSIAZEK Anna 776WARSZAWAK3000:00:0002:11:45
667WINIARSKA Katarzyna 777Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0001:25:06
668KUJAWSKA Kaja 778Suche KnedleŁÓDŹK2000:00:0001:59:03
669ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 779Olsztyńkie Ustawki BiegoweDYWITYK3000:00:0002:13:31
670ŚMIESZEK Małgorzata 780GliwiceGLIWICEK3000:00:0001:58:13
671BĄK Marcin 781GOPR BieszczadySANOKM3000:00:0001:52:57
672HORLA Roksana 782PecnaPECNAK2000:00:0002:09:57
673ŁUKAWSKA-MATUSZEWSKA Katarzyna 783GdyniaGDYNIAK3000:00:0002:05:57
674ŻOŁĄDEK Anna 784OTWOCKK3000:00:0002:07:08
675BANASZEK Katarzyna 785BIAŁA PODLASKAK3000:00:0002:12:41
676ROMEJ Aleksandra 786CITY TRAIL TeamŁOBEZK2000:00:0001:40:38
677GÓRKA Emilia 787CIECHANÓWK2000:00:0001:52:50
678GWAREK Marzena 788SZYDŁOWIECK3000:00:0002:06:59
679DOBIES Agnieszka 789LublinLUBLINK3000:00:0001:50:28
680DĘBICKA Brygida 790KrakówKRAKÓWK3000:00:0001:59:29
681KWIATKOWSKA-SITEK Ewa 791OptimtravelRZESZÓWK3000:00:0001:52:14
682BIEŃKOWSKA Agnieszka 792PłockPŁOCKK3000:00:0002:10:43
683WOŁCZAK Sylwia 793WarszawaWARSZWAK3000:00:0002:56:13
684MASALSKA-PAWLAK Agata 794RADWANICEK3000:00:0001:48:36
685PŁUCIENNIK Aleksandra 796WarszawaWARSZAWAK3000:00:0002:56:16
686PIOTROWSKA Urszula 797TruchtaczGARWOLINK3000:00:0002:32:16
687MATUSZEWSKA Nina 798AlbatrosyWARSZAWAK2000:00:0001:58:41
688MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta 800GnieznoGNIEZNOK4000:00:0002:39:25
689SŁOBODA Elżbieta 801Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0001:59:29
690SYGUŁA Joanna 802WITCWARSZAWAK3000:00:0002:17:53
691CHRULSKA Zuzanna 803obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:0002:20:44
692BALIŃSKA Maria 804CisnaCISNAK3000:00:0002:06:06
693BARANOWSKA-KUŹMA Monika 805Yulo Run Team SiedlceSIEDLCE K4000:00:0002:29:23
694JAZ Małgorzata 806MIESZKOWICEK4000:00:0002:00:13
695SKARŻEŃSKA Jagoda 807GLIWICEK3000:00:0002:01:49
696OKAPIEC Aleksandra 810AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0002:12:12
697BRZOZOWSKA Aneta 811TriablosBOLSZEWOK3000:00:0001:52:57
698BRONOWSKA Katarzyna 812WARSZAWAK2000:00:0002:06:36
699DUDEK Małgorzata 813Poranny patrolKRAKÓWK3000:00:0002:03:08
700DEMSKA Żaneta 814Kapap GdańskGDAŃSKK3000:00:0001:47:04
701MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia 815Smaruj na treningGDAŃSKK2000:00:0002:01:25
702ANIOŁ Mateusz 816KIELCEM2000:00:0001:52:20
703GOS Renata 817WITCWARSZAWAK3000:00:0002:36:12
704RÓŻNIAKOWSKA Marta 818Smashing PąpkinsŻNINK2000:00:0002:07:18
705SZTUREMSKA-PRZYBYŁ Agata 822KrakówKRAKÓWK4000:00:0002:06:59
706GÓRECKA Katarzyna 823PKO Bank PolskiWARSZAWAK3000:00:0001:49:24
707SZAROWAR Alicja 825RunPlanet TeamZIELONA GÓRAK3000:00:0001:52:24
708DUCKI Piotr 826STALOWA WOLAM3000:00:0001:45:52
709MARCOL Mateusz 827RYBNIKM2000:00:0001:42:46
710WICIAK Katarzyna 828STAROGARD GDAŃSKIK2000:00:0002:34:43
711KASJAN Alicja 829WarszawaWARSZAWAK2000:00:0002:16:36
712BRUDNICKA Kamila 830NOWY SĄCZK2000:00:0002:06:58
713BARCZEWSKA Agnieszka 831KopanicaWARSZAWAK2000:00:0002:10:03
714CZERWIŃSKA Magdalena 832GliwiceGLIWICEK4000:00:0001:58:39
715CHLEBIŃSKA Paulina 833Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZ?WK2000:00:0001:51:25
716SAPEK Magdalena 834GliwiceGLIWICEK4000:00:0002:17:47
717WARMIŃSKA Anna 835WARSZAWA K3000:00:0002:08:40
718PRÓCHNIAK Joanna 836WarszawaWARSZAWAK2000:00:0002:30:56
719WAGNER Ewa 837WROCŁAWK2000:00:0002:13:34
720LEU Windy 838WITCWARSZAWAK3000:00:0002:03:17
721ŁABĘCKA Iwona 840KIELCEK3000:00:0002:19:15
722JENDRYSIK Kinga 841Night Runners GliwiceTOSZEKK3000:00:0002:24:21
723KURZEJA Ewelina 842NorafsportKRAKÓWK3000:00:0001:48:42
724LACHTERA Karolina 843KB SobótkaSOBÓTKAK3000:00:0002:16:45
725WIŚNIEWSKA Bogumiła 845CHODZIEŻK2000:00:0001:56:16
726DABROWSKA Barbara 846WąbrzeźnoWĄBRZEŻNOK4000:00:0002:19:23
727DOMAGAŁA Grażyna 848Night RunnersWROCŁAWK2000:00:0001:47:43
728BARTNIK Dominika 849LUBLINK2000:00:0002:19:15
729JAKUBASZEK Anna 850WarszawaWARSZAWAK3000:00:0002:39:26
730GŁODOWSKA Kamila 851Night Runners KrakówIWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0001:41:20
731KOŁOSIONEK Dorota 852WarszawaWARSZAWAK2000:00:0002:09:35
732BARCEWICZ Marta 85312tri.pl Drużyna Wilka OlsztynBISZTYNEKK2000:00:0001:25:03
733BAZIUK Aneta 854Calypso PiłaPIŁAK3000:00:0002:03:34
734STARZYŃSKA Katarzyna 855Calypso PiłaPIŁAK3000:00:0002:03:34
735POŁOJKO Agnieszka 856Calypso PiłaPIŁAK2000:00:0002:20:10
736RATKA Roma 858Calypso PiłaKACZORYK2000:00:0002:22:34
737RATKA-PIOSIK Monika 861Calypso PiłaKACZORYK2000:00:0002:22:33
738CIEŚLAK Dominika 862WROCŁAWK3000:00:0001:51:49
739ŚMIETANA Katarzyna 864GórskieGiryRYBNIKK3000:00:0002:00:48
740DOMISZEWSKA Maria 865Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK4000:00:0001:52:35
741BEZKOROWAJNY Joanna 866SIEPRAWK2000:00:0002:11:52
742WARDZALA Anna 867Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK6000:00:0002:23:52
743REDŁOWSKA Bożena 868Ladies RunWARSZAWAK3000:00:0002:04:54
744BOGUCKA Martyna 869Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0002:17:36
745KRUPIŃSKA Joanna 870RocheWARSZAWAK3000:00:0002:03:16
746KRAMKOWSKA Agnieszka 871RocheWARSZAWAK2000:00:0002:07:34
747BARTŁOMIEJSKA Urszula 872RocheWARSZAWA K3000:00:0002:07:35
748RUTKA Monika 873Run Race TeamWARSZAWAK4000:00:0001:59:54
749ZARZECZNA Halina 874SZCZECINK5000:00:0002:15:43
750PETRICZKO Elżbieta 875SZCZECINK4000:00:0002:08:54
751NOWOTARSKA Anita 876USTRZYKI DOLNEK4000:00:0001:57:39
752JARMUŻEK Marta 877BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:0002:12:15
753KAZANECKA Joanna 878WarszawaWARSZAWAK3000:00:0001:49:22
754KOT Izabela 879SOPOT K2000:00:0001:52:15
755JĘDRZEJCZYK Agnieszka 881Rzeszowskie Gazele i GepardySANOKK3000:00:0001:53:57
756MĘDREK Paulina 882WROCŁAWK2000:00:0001:39:43
757PRZYBYŁO Lucyna 883RZESZÓWK4000:00:0002:03:30
758TYRPA Jarosław 884Biegiem po piwoCHOCZNIAM4000:00:0001:52:44
759GARDENER Jacek 885JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0001:17:45
760BONDARA Sylwia 886JacekBiega Running TeamWARSZAWAK2000:00:0001:40:04
761LEŚNIAK Arkadiusz 887WARSZAWAM3000:00:0001:41:54
762MĄCZKA Krystyna 888OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0002:13:33
763RACHWAŁ Michał 89012tri.plWARSZAWA M3000:00:0001:35:06
764KRET Michał 891WARSZAWA M3000:00:0001:45:54
765WRÓBEL Bartłomiej 892CisnaCISNAM4000:00:0001:58:59
766STASZKIEWICZ Joanna 893Sport GuruWARSZAWA K2000:00:0002:07:48
767POKRYWKA Stefan 894CISNAM5000:00:0001:59:28
768TWARDY Stanisław 895Tri-zone.plRZESZÓW M3000:00:0002:05:59
769STENCEL Wiktoria 896WODZISŁAWK2000:00:0001:52:13
770ZDYBEL Piotr 897GdańskGDAŃSK M2000:00:0002:06:49
771PIENCZKE Mateusz 898GdańskGDAŃSK M3000:00:0002:13:33
772KORNIKOW Piotr 899GarminWARSZAWAM4000:00:0002:10:59
773NOWICKI Bartosz 900Podróżnicy.euPIATÓWM3000:00:0002:03:38
774GURAK-STENCEL Izabela 901WODZISŁAW ŚL.K4000:00:0001:59:05
775ŁUKASIAK Tomasz 902Biegusiem.plRYKIM4000:00:0002:10:11
776USZYŃSKI Grzegorz 889M4000:00:0001:49:28
777FARON Elżbieta 903Norafsport GOŁKOWICE DOLNEK5000:00:0003:06:03
778FARON Dawid 904ShowdownKRAKÓWM2000:00:0001:37:58
779DEC Piotr 905LUBYCZA KRÓLEWSKAM4000:00:0001:33:40
780MAZUR Andrzej 906LUBLINM3000:00:0001:50:57
781JABŁECKI Mirosław 907Fit FitnesŁÓDŹM3000:00:0001:37:51
782ZARZYŃSKI Artur 587FunFlyWARZAWAM3000:00:0001:29:44
SERWACH Kamil 584ŁódźŁÓDŹM30DNF01:57:11 DNF
POKORSKI Janusz 640dirtrunner.plPOZNAŃM30DNF03:10:49 DNF
RUTKOWSKA Olga 744Golub-DobrzyńGOLUB-DOBRZYŃK20DNF02:38:08 DNF
KOZIŃSKA Sonia 863KRAKÓWK20DNF DNF
KARP Pawel 607AccentureWARSZAWAM30DNF01:37:34 DNF
TOMASIK Janusz 470niezrzeszony-WarszawaWARSZAWAM60DNF03:03:42 DNF
Znaleziono 788 wynik(ów)