BIEG RZEŹNICZEK

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-06-06
Miejsce:
Solinka - Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
906
Wystartowało:
788
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
782
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 14km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu14km
   
1POLAŃSKI Tomasz 705B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0001:09:34
2KAROLKIEWICZ Daniel 15ENTRE.PL TeamDROHICZYNM2000:00:0001:12:19
3ŻYTO Maciej 18PolskaBiega.plPRUSZKÓWM4000:00:0001:15:22
4RAKOCZY Marcin 17KKL Kielce- MotointegratorKIELCEM3000:00:0001:16:37
5GARDENER Jacek 885JacekBiega Running TeamWARSZAWAM4000:00:0001:17:45
6PIĘDEL Michał 102AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0001:18:38
7BARCZYK Mariusz 24Olkuszbiega.plOLKUSZM3000:00:0001:18:39
8LIPA Wojciech 187RDK WilkowyjaRZESZÓWM3000:00:0001:18:53
9LUBASZEWSKI Zbigniew 698AugustówAUGUSTÓWM3000:00:0001:18:55
10DĄBROWA Andrzej 20ADB TEAMZIELONA GÓRAM3000:00:0001:19:05
11KNOPEK Robert 508GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:20:27
12LIPA Tomasz 735LUBLINM3000:00:0001:20:30
13SITNIK Bartłomiej 43Ortoreh TeamWARSZAWAM3000:00:0001:21:48
14CAŁKA Bartłomiej 50Pilawa/WarszawaPILAWAM3000:00:0001:22:46
15GRUND Marek 22Maratonypolskie.pl TEAMSTRZEBIŃM2000:00:0001:22:54
16SKWAREK Piotr 694PSZCZYNAM2000:00:0001:22:58
17STĘPIEŃ Krzysztof 38KORONA PABIANICEPABIANICEM3000:00:0001:23:01
18POŻAROWSZCZYK Adam 192LegionowoLEGIONOWOM3000:00:0001:23:41
19WIĘCH Piotr 594WołominWOŁOMINM3000:00:0001:23:56
20PIASECKI Marcin 49AKB MORTWARSZAWAM2000:00:0001:24:16
21WILCZYŃSKI Mateusz 27SiedlceSIEDLCEM3000:00:0001:24:48
22BARCEWICZ Marta 85312tri.pl Drużyna Wilka OlsztynBISZTYNEKK2000:00:0001:25:03
23WINIARSKA Katarzyna 777Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK3000:00:0001:25:06
24LEBIODA Adam 199Wujek Biega KatowiceKATOWICEM4000:00:0001:25:16
25KOSTERKIEWICZ Marcin 555PRZEMYŚLM3000:00:0001:25:27
26CZARNOTA Piotr 45obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:25:30
27DĄBROWSKI Marcin 46obozybiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:25:49
28MORAWSKI Filip 41PUSZCZYKOWOM4000:00:0001:26:21
29SZCZEPANIAK Jakub 36MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM3000:00:0001:26:40
30MADEJSKI Sławomir 67Speleoklub Świętokrzyski KielceKIELCEM3000:00:0001:26:43
31JÓZWIK Paweł 33LublinLUBLINM3000:00:0001:26:44
32ĆWIKLEWSKI Łukasz 489Vege RunnersEŁKM3000:00:0001:27:11
33RYMKIEWICZ Bartosz 16Bieganie.plWARSZAWAM2000:00:0001:27:49
34GNATOWSKI Przemysław 621AXA Running TeamGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:0001:28:06
35KUBICZ Mikołaj 104ENTRE.PL Team * Run Vegan TeamWARSZAWAM3000:00:0001:28:44
36ZIELIŃSKA Weronika 3912tri.plWARSZAWAK2000:00:0001:29:31
37WOŹNIAK Grzegorz 543KościeliskoKOŚCIELISKOM4000:00:0001:29:32
38WŁODARCZYK Michał 109ŁÓDŹM3000:00:0001:29:36
39ZARZYŃSKI Artur 587FunFlyWARZAWAM3000:00:0001:29:44
40CHMIEL Przemysław 266AlbatrosyWARSZAWAM3000:00:0001:29:47
41MYŚLIWSKI Jan 276POLANAM3000:00:0001:30:34
42KORNAK Dariusz 642MUNINAMUNINAM4000:00:0001:30:38
43PALUSZEK Piotr 83GdańskGDAŃSKM3000:00:0001:30:55
44DAWID Tomasz 74ASAP24WARSZAWAM4000:00:0001:31:18
45WĘGRZYN Marcin 58RR RUNNERSWARSZAWAM2000:00:0001:31:20
46TABER Konrad 23STO-nogi MilanówekBRWINÓWM2000:00:0001:31:48
47DUBAJ Michał 25fizjoperfekt.plWARSZAWAM2000:00:0001:31:53
48GADOMSKI Radosław 82PKO Bank PolskiWARSZAWAM3000:00:0001:31:53
49CZARNY Tomasz 72PrzeworskPRZEWORSKM2000:00:0001:31:56
50BULANDA Bartłomiej 730Państwowa Straż Pożarna w Ustrzykach DolnychUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:31:56
51WÓJCIAK Wojciech 66bieszczadzkie wilkiOLSZANICAM4000:00:0001:32:00
52ARMACIŃSKI Patrick 729Państwowa Straż Pożarna w Ustrzykach DolnychUSTRZYKI DOLNEM2000:00:0001:32:00
53GAJEWSKI Michał 497WET ZA WETPOLAŃCZYKM3000:00:0001:32:07
54BURAŚ Bartłomiej 98WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:32:09
55GRAJEK Przemysław 103WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:32:18
56MŁODOŻENIEC Jacek 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM4000:00:0001:32:23
57SOSNOWSKI Rafał 95OLSZTYNM3000:00:0001:32:29
58DREWNIK Dariusz 638WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:32:33
59TOMASZCZAK Maciej 141KB SobótkaSOBÓTKAM2000:00:0001:32:38
60GRZYWACZEWSKA Justyna 774CITY TRAIL TeamLUBLINK2000:00:0001:32:43
61KUŹLAK Grzegorz 100PKO BANK POLSKI SAWARSZAWAM3000:00:0001:32:44
62CHABRZYK Paweł 29WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:32:45
63REK Iwona 86Ortoreh TeamWARSZAWAK2000:00:0001:32:53
64PUCHAŁA Mariusz 30KIELCEM3000:00:0001:33:20
65ŻUK Marzena 161AlbatrosyKLEOSINK2000:00:0001:33:20
66PRZEŹDZIECKA Katarzyna 148Smashing PąpkinsWARSZAWAK3000:00:0001:33:26
67BISIKIEWICZ Michał 55PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM3000:00:0001:33:28
68MĄDZIK Aleksandra 92AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0001:33:36
69KOZERA Waldemar 596krakowKRAKÓWM3000:00:0001:33:39
70DEC Piotr 905LUBYCZA KRÓLEWSKAM4000:00:0001:33:40
71RYZIŃSKI Ryszard 625Warszawa WARSZAWA M4000:00:0001:33:42
72KNOPKIEWICZ Wacław 37PoznańPOZNAŃM4000:00:0001:33:46
73PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 498WET ZA WETLESKOM3000:00:0001:33:57
74DZIADCZYK Jarosław 134Rzeki MałeRZEKI MAŁEM3000:00:0001:33:58
75POWALSKI Grzegorz 299Fitback.plWARSZAWAM2000:00:0001:34:04
76SZAMBELAN Szymon 53WrześniaWRZEŚNIAM2000:00:0001:34:12
77ŚLEDŹ Sławomir 548LublinLUBLINM3000:00:0001:34:22
78DOBRZAŃSKI Paweł 651Posmakuj Run TeamWARSZAWAM3000:00:0001:34:27
79SMOLIŃSKI Paweł 162Rugby Klub SanokSANOKM3000:00:0001:34:32
80BORKOWSKI Bartosz 51SZCZECINM4000:00:0001:34:37
81NERKOWSKI Paweł 569GdańskGDAŃSKM3000:00:0001:35:01
82RACHWAŁ Michał 89012tri.plWARSZAWA M3000:00:0001:35:06
83PRĘCIKOWSKI Ryszard 136WieliczkaWIELICZKAM4000:00:0001:35:15
84WENTLAND Tomasz 650Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0001:35:20
85STEMPIN Jan 674Climbing Spot PoznańPOZNAŃM2000:00:0001:35:26
86MAŚLANKA Piotr 724BYDGOSZCZM3000:00:0001:35:26
87PICHETA Magdalena 170Disney VoluntEARSWARSZAWAK3000:00:0001:35:40
88JASIŃSKI Tomasz 77KrosnoIWONUCZ ZDROJM4000:00:0001:35:56
89KIESIO Przemysław 720RocheWARSZAWAM3000:00:0001:35:58
90GRYCZ Darek 76Twierdza ModlinNOWY DWÓR MAZOWIECKIM2000:00:0001:36:00
91NOWAKOWSKI Konrad 519MotobiegaczeŻYRARDÓWM2000:00:0001:36:01
92SZALAK Paweł 676LublinLUBLINM3000:00:0001:36:25
93MAJ Sławomir 372ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0001:36:30
94DROZDOWSKI Daniel 151biegamyrazem.plGDYNIAM2000:00:0001:36:50
95GÓRA Mariusz 73BBL/BBM KielceKIELCEM4000:00:0001:36:52
96BURZYŃSKI Paweł 254High Level Triathlon TeamWARSZAWAM3000:00:0001:36:54
97GOSTKOWSKI Wiesław 308LegionowoKURZĘTNIKM5000:00:0001:36:56
98MIŚKIEWICZ Magdalena 159Run Expert LejdisSZCZECINK3000:00:0001:37:14
KARP Pawel 607AccentureWARSZAWAM30DNF01:37:34 DNF
100CZWERENKO Wojciech 261PGNiG SanokSANOK M3000:00:0001:37:36
101WARSKI Patryk 233KATOWICEM3000:00:0001:37:41
102BASZAK Tomasz 523Siła OgraSOBÓTKAM3000:00:0001:37:41
103BAR Tomasz 591LUBLINM3000:00:0001:37:42
104LEWANDOWSKI Rafał 47Veni cucurri viciTORUŃM3000:00:0001:37:43
105BIELEC Artur 71Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0001:37:43
106ZWIERZYŃSKA Małgorzata 125OrtorehWARSZAWAK3000:00:0001:37:47
107JABŁECKI Mirosław 907Fit FitnesŁÓDŹM3000:00:0001:37:51
108MOLTZAN Zbigniew 124Crossfit ToruńTORUŃM3000:00:0001:37:55
109FARON Dawid 904ShowdownKRAKÓWM2000:00:0001:37:58
110KŁĘBEK Arkadiusz 223WYSZKÓWM3000:00:0001:37:59
111DWORNICKI Tomasz 61RybnikRYBNIKM4000:00:0001:38:01
112DZIADOWIEC Krzysztof 668Krok Za GroszTORUŃM4000:00:0001:38:09
113KRUPA Adrian 405iFonOŻARÓW MAZOWIECKIM2000:00:0001:38:11
114PIKIEWICZ Bartłomiej 398(nie)młode wilkiKATOWICEM3000:00:0001:38:12
115THIER Dominik 153WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:38:16
116PIWOWARCZYK Adam 253MysłowiceMYSŁOWICEM4000:00:0001:38:18
117KOLANKO Michał 235infoSoftwareKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0001:38:19
118BARSKI Rafał 301MysłowiceMYSŁOWICEM3000:00:0001:38:20
119TOMASZEWSKI Piotr 599Czarad JedynkaRZESZÓW M4000:00:0001:38:22
120ŁEBEK Sebastian 200Olkuszbiega.plOLKUSZM4000:00:0001:38:37
121JANKOWSKI Andrzej 209Night RunnersPŁOCKM3000:00:0001:38:37
122OSTAPIŃSKI Wojtek 54piasecznoPIASECZNOM4000:00:0001:38:45
123OSYPIUK Artur 190biegusiem.plBIAŁA PODLASKAM3000:00:0001:38:50
124WROŻYNA Rafał 727CZERWIONKAM2000:00:0001:38:50
125SROCZYŃSKI Marcin 122PiasecznoPIASECZNOM3000:00:0001:38:54
126MOSIOŁEK Monika 126Biegnę żeby Bartek mógł biegaćSKARŻYSKO-KAMIENNAK3000:00:0001:38:54
127GRUZA Paweł 234DęblinDĘBLINM3000:00:0001:38:55
128OLEKSZYK Przemysław 99KW LublinLUBLINM2000:00:0001:38:56
129ROSZCZYK Michał 593Olsztyńkie Ustawki BiegoweDYWITYM3000:00:0001:38:59
130NIEMCZYK Damian 111treningibiegowe.plWARSZAWAM3000:00:0001:39:03
131PORĘBSKI Mariusz 121PZU Sport TeamWARSZAWAM4000:00:0001:39:09
132MOSIOŁEK Przemysław 90Biegnę żeby Bartek mógł biegaćSKARŻYSKO-KAMIENNAM3000:00:0001:39:34
133RUTKOWSKI Paweł 149Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNM3000:00:0001:39:36
134MĘDREK Paulina 882WROCŁAWK2000:00:0001:39:43
135TARNOWSKI Krzysztof 671KW LublinLUBLINM2000:00:0001:39:49
136KRZYCKI Rafał 42KB ERGOWARSZAWAM3000:00:0001:39:51
137KOWALESKI Krzystof 14312tri.plWARSZAWAM3000:00:0001:39:52
138BIENIAS Tomasz 510GarbatkaGARBATKA LETNISKOM2000:00:0001:39:56
139MARCINKOWSKA Eliza 177SZWLA/TriRunSTARGARDK3000:00:0001:40:02
140PORCZYK Paweł 537Medicycling TeamRAWA MAZOWIECKAM2000:00:0001:40:02
141BONDARA Sylwia 886JacekBiega Running TeamWARSZAWAK2000:00:0001:40:04
142WATRAK Łukasz 345KW LublinLUBLINM2000:00:0001:40:05
143MŁODOŻENIEC Mirosław 87Rembertów TeamSOBÓTKAM3000:00:0001:40:14
144MOSUREK Grzegorz 96Eskada MastersKRAKÓW M4000:00:0001:40:15
145STADNIK Justyna 211Zabiegani RopczyceROPCZYCEK2000:00:0001:40:15
146KUCIŃSKI Andrzej 183Festiwal BiegowyWARSZAWAM5000:00:0001:40:17
147GRUDNIK Zbigniew 75Niepołomice BiegająWIELICZKAM4000:00:0001:40:19
148KOWALSKI Paweł 142WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:40:19
149JABŁOŃSKI Bogdan 701WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:40:24
150BARTKOWIAK Michal 60bezformyPOZNANM2000:00:0001:40:25
151MORAWSKA Kinga 146Ortoreh TeamWARSZAWAK3000:00:0001:40:25
152MARCINIAK Paweł 531Palę łydyWIELICZKAM3000:00:0001:40:26
153RESZYTYŁO Grzegorz 716ŁAŃCUTM4000:00:0001:40:27
154MISIAK Mateusz 312Zabiegani RopczyceROPCZYCEM2000:00:0001:40:30
155HYJEK Elżbieta 766ZABIEGANI MIELECMIELECK4000:00:0001:40:31
156MAZIARZ Damian 616Klub Żeglarski ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0001:40:33
157ROMEJ Aleksandra 786CITY TRAIL TeamŁOBEZK2000:00:0001:40:38
158NADROWSKI Tomasz 91Więcej Funku! / Biegiem na PomocWARSZAWAM3000:00:0001:40:45
159NAJDEREK Maciek 105Night Runners POZNAŃ M3000:00:0001:40:45
160KOŁOSOWSKI Tomasz 504WARSZAWAM3000:00:0001:40:53
161MOTYKA Jacek 112Zabiegani RopczyceROPCZYCEM2000:00:0001:40:55
162KRYPSKI Bartosz 52CrossFit SiedlceSIEDLCEM2000:00:0001:41:10
163KOWALEWSKI Mateusz 62CrossFit SiedlceZAMBRÓWM2000:00:0001:41:12
164GŁODOWSKA Kamila 851Night Runners KrakówIWONICZ-ZDRÓJK2000:00:0001:41:20
165GAŁASZKIEWICZ Karol 544IntersportRZESZÓWM2000:00:0001:41:28
166DERKOWSKI Dawid 227NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEM3000:00:0001:41:32
167PLUTA Grzegorz 208GarbatkaGARBATKA LETNISKOM2000:00:0001:41:44
168KOŁODZIEJSKI Michał 123WarszawaWARSZAWAM4000:00:0001:41:45
169TOMASZEWSKI Marcin 517BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:0001:41:46
170ANDREJKOW Arkadiusz 324SanokSANOKM3000:00:0001:41:49
171KWIATKOWSKI Marek 185OstrołękaOSTROŁEKAM3000:00:0001:41:50
172ZIELIŃSKI Paweł 69BYDGOSZCZM3000:00:0001:41:51
173ROCZNIAK Marcin 702RTiPSANOKM3000:00:0001:41:51
174LEŚNIAK Arkadiusz 887WARSZAWAM3000:00:0001:41:54
175KOCH Michał 238WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:41:59
176SKOŁOŻYŃSKI Tomasz 647WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:42:03
177DOBROSIELSKI Maciej 635AlbatrosyMAKÓW MAZOWIECKIM3000:00:0001:42:20
178JASEK Kamil 628WARSZAWAM2000:00:0001:42:41
179MARCOL Mateusz 827RYBNIKM2000:00:0001:42:46
180PIETRUS Marcin 63KUJAWIACYWAGANIECM3000:00:0001:42:51
181ŁOŚ Piotr 511Turlam Się TeamLUBLINM3000:00:0001:42:56
182BADOWSKI Jerzy 56BlueteamPIASECZNOM4000:00:0001:42:59
183NOWICKI Zbigniew 114BlueteamGAŁKÓW MAŁYM4000:00:0001:43:01
184HANUS Józef 180BrzozówBRZOZÓWM3000:00:0001:43:03
185WOJTKIEWICZ Jarosław 550Running FamilyPODKOWA LESNAM4000:00:0001:43:32
186ĆWIKLIŃSKI Maciej 179POZNAŃM4000:00:0001:43:37
187KLESZCZ Tomasz 93Pro-Run WrocławWROCŁAWM3000:00:0001:43:39
188GIMZICKA Ewa 206PoznańPOZNAŃK3000:00:0001:43:46
189SWIECICKI Tomasz 171Accelarating polandOBIERWIA M3000:00:0001:43:58
190GODLEWSKI Cezary 495Warszawa WARSZAWA M3000:00:0001:44:09
191WALOSZEK Marcin 391PaszczynaBRZEŹNICAM3000:00:0001:44:19
192SZYMANIUK Maciej 659ŁOSICEM2000:00:0001:44:24
193SZMYD Marek 646Norafsport KRAKÓW M3000:00:0001:44:25
194LEWCZUK Michał 186TUP TeamŁOSICEM2000:00:0001:44:28
195WALENDA Mateusz 64GarwolinGARWOLINM2000:00:0001:44:35
196SROGA Waldek 156Sklep BiegaczaWARSZAWAM3000:00:0001:44:36
197JAGIELSKI Damian 275NGB KłobuckKŁOBUCKM3000:00:0001:44:38
198SZPYNDA Daniel 117WałczWARSZAWAM2000:00:0001:44:40
199BĄK Tymoteusz 600RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0001:44:43
200BARTOSIŃSKI Mariusz 687Ciepłe ChłopakiWARSZAWAM4000:00:0001:44:48
201BONCZAR Bogodar 85WieliczkaWIELICZKAM3000:00:0001:45:07
202DUCKI Piotr 826STALOWA WOLAM3000:00:0001:45:52
203TOMASZEWSKI Wojtek 255BraciatWARASZAWAM4000:00:0001:45:54
204KRET Michał 891WARSZAWA M3000:00:0001:45:54
205WŁODARSKA Marta 127MajaTeamWEJHEROWOK3000:00:0001:46:18
206LANGE Zbigniew 68GolkowiceKRAKÓWM4000:00:0001:46:22
207TAJAK Karol 699KrosnoKROSNOM2000:00:0001:46:23
208CZELNY Tomasz 202GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:46:29
209ZIELIŃSKI Grzegorz 147Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0001:46:31
210WAKUŁA Marek 129SIEDLCEM4000:00:0001:46:34
211MŁODOŻENIEC Rafael 329MórkowoLIPNOM4000:00:0001:46:46
212KUBATEK Jolanta 303IRONICZNE BESTIEBIELSKO-BIAŁAK2000:00:0001:46:47
213KSIĄŻKIEWICZ Jacek 590CITY TRAIL TeamWĄGROWIECM3000:00:0001:46:47
214KOZIARSKI Piotr 585PO LINIEWARSZAWAM3000:00:0001:46:52
215DEMSKA Żaneta 814Kapap GdańskGDAŃSKK3000:00:0001:47:04
216WOJDA Dariusz 164Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:0001:47:07
217NIELIPIŃSKI Mateusz 602PRZYSUCHAM3000:00:0001:47:07
218TUSIŃSKA Aleksandra 769RadomRADOMK3000:00:0001:47:11
219LECH Marek 137RADOMM3000:00:0001:47:12
220RUTKOWSKI Adam 311CZOSNÓWM3000:00:0001:47:12
221TRYZNO Jakub 641Kapap GdańskGDAŃSKM3000:00:0001:47:12
222WOŹNIAK Michał 278LublinLUBLINM3000:00:0001:47:23
223SUCHECKI Wojciech 525Warmia i Mazury TeamDYWITYM4000:00:0001:47:31
224SOBCZAK Marcin 561WARSZAWAM3000:00:0001:47:32
225PODGRODZKI Marek 520LubliniecLUBLINIECM3000:00:0001:47:35
226DOMAGAŁA Grażyna 848Night RunnersWROCŁAWK2000:00:0001:47:43
227GRUSZCZYŃSKA Sandra 354Wild for the RunWARSZAWAK2000:00:0001:47:45
228JASIŃSKI Filip 10MSZ biegaWARSZAWAM3000:00:0001:47:49
229SKWAREK Marcin 205Smashing PąpkinsWARSZAWAM2000:00:0001:47:56
230RODRIGO PEREIRA Oswald 34Wild for the RunWARSZAWAM3000:00:0001:47:58
231TUCZAPSKI Artur 617RzeszówMROWLAM5000:00:0001:47:59
232BRATEK Łukasz 57Dobry DietetykGLIWICEM3000:00:0001:48:03
233KRAWCZYK Tomasz 176WARSZAWAM3000:00:0001:48:08
234KOZIŃSKI Piotr 559WARSZAWAM3000:00:0001:48:08
235SZTANDO Michał 678Mysz & DzakoWARSZAWAM3000:00:0001:48:13
236FLORCZYK Jacek 323RadomRADOMM4000:00:0001:48:16
237SŁOWIK Adam 390PO LINIEWARSZAWAM2000:00:0001:48:17
238BOBROWICZ Mateusz 154AccentureWARSZAWAM3000:00:0001:48:19
239MATUSIAK Arkadiusz 583ŁÓDŹM4000:00:0001:48:22
240HARPULA Robert 515PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0001:48:29
241PASECKA Sylwia 286Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0001:48:36
242MASALSKA-PAWLAK Agata 794RADWANICEK3000:00:0001:48:36
243BĄCZKIEWICZ Zbigniew 144KUJAWIACYTORUŃM2000:00:0001:48:37
244CHUDZIK Adam 260Night Runners PłockPŁOCKM3000:00:0001:48:37
245JANOWSKI Bogdan 677WARSZAWAM4000:00:0001:48:38
246KURZEJA Ewelina 842NorafsportKRAKÓWK3000:00:0001:48:42
247KAWALEC Krystian 637WARSZAWAM4000:00:0001:48:45
248KAWALEC Jacek 217Sanok 100rkSANOKM3000:00:0001:48:47
249SZUMIGAJ Alicja 257Sępólno KrajeńskieSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEGOK3000:00:0001:48:50
250PAWLIK Grzegorz 337Niepołomice BiegająWIELICZKAM3000:00:0001:48:52
251KAZANECKA Joanna 878WarszawaWARSZAWAK3000:00:0001:49:22
252GÓRECKA Katarzyna 823PKO Bank PolskiWARSZAWAK3000:00:0001:49:24
253GŁADYSZ Jadwiga 757ZABIEGANI MIELECMIELECK5000:00:0001:49:26
254USZYŃSKI Grzegorz 889M4000:00:0001:49:28
255KĘDZIORA Magdalena 175Biegnę żeby Bartek mógł biegaćBOGUSZYNK2000:00:0001:49:40
256AUGUSTYŃSKI Sylwester 138Biegnę żeby Bartek mógł biegaćKRAKÓWM3000:00:0001:49:41
257KRANZ Jacek 734USTRZYKI GÓRNEM6000:00:0001:49:43
258ZAŁUCKI Maciej 2371000 MilesGŁOGOWOM4000:00:0001:49:44
259PRAŻMOWSKI Piotr 277Am Nat KrakówKRAKÓWM3000:00:0001:49:49
260CHMIEL Michał 611RzeszówRZESZÓWM3000:00:0001:49:52
261SZAPIEL Łukasz 35WARSZAWAM3000:00:0001:50:05
262CHOJNOWSKI Łukasz 107Yes Man TeamWARSZAWAM2000:00:0001:50:06
263KOSSAKOWSKA Katarzyna 178WarszawaWARSZAWAK4000:00:0001:50:16
264KONARZEWSKA Marta 503Olsztyńskie I stawki BiegoweOLSZTYNK3000:00:0001:50:27
265DOBIES Agnieszka 789LublinLUBLINK3000:00:0001:50:28
266KICIŃSKA Zuzanna 173wARSZAWAWARSZAWAK2000:00:0001:50:29
267CYRANKIEWICZ Paweł 554Czciciele Bobrzej NoryLUBLINM4000:00:0001:50:31
268MOSOŃ Sławomir 423WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:50:32
269KOPER Maciej 546Stara BidaLEGIONOWOM3000:00:0001:50:33
270KRUPCZYŃSKI Szymon 660KRUPOLS TEAMRASZYNM2000:00:0001:50:37
271NARLOCH Piotr 1Interrisk Dla AktywnychWARSZAWA M4000:00:0001:50:43
272ANTOSIK Igor 290gdyniaGDYNIAM3000:00:0001:50:46
273FERENC Paweł 606ZABRZEM3000:00:0001:50:46
274KWASNIEWSKI Dominik 604GLIWICEM3000:00:0001:50:47
275OSSERA Adam 313GliwiceGLIWICEM4000:00:0001:50:48
276KOKOSZKA Magdalena 755ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0001:50:49
277RÓŻYCKA Małgorzata 249WarszawaWARSZAWAK3000:00:0001:50:52
278SZYMCZAK Miroslaw 221SpartaniedzieciomWARSZAWAM4000:00:0001:50:53
279PETA Rafał 586LUBOŃM3000:00:0001:50:53
280KARMOLIŃSKA-PETA Iwona 754LUBOŃK3000:00:0001:50:53
281GŁĘBOCKI Przemysław 84e-przemek.plBRWINÓWM4000:00:0001:50:54
282MAZUR Andrzej 906LUBLINM3000:00:0001:50:57
283JUSZCZĘĆ Marek 532KrakówKRAKÓWM3000:00:0001:50:58
284BIEŃ Jan 116KALISZM2000:00:0001:51:06
285SKÓRA Sebastian 673ŁąńcutŁAŃCUTM3000:00:0001:51:08
286DEC Piotr 579OleszyceNOWA IWICZNAM4000:00:0001:51:13
287GUTKOWSKI Tomasz 556YesMen TeamWARSZAWAM2000:00:0001:51:21
288WĘGRZYN Małgorzata 40Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEK4000:00:0001:51:24
289CHLEBIŃSKA Paulina 833Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZ?WK2000:00:0001:51:25
290JĘCZMIEŃ Marlena 181ŚwidnicaŚWIDNICAK2000:00:0001:51:28
291FALISZEWSKI Hubert 679BaligródBALIGRÓDM2000:00:0001:51:38
292PIEKARSKI Jacek 574TATOKUPASULEJÓWEKM3000:00:0001:51:44
293TOMKIEWICZ Grzegorz 568TATOKUPA MIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0001:51:46
294STĘPIEŃ Wojciech 236Night Runners GLIWICE - eNeRGy teamGLIWICEM4000:00:0001:51:47
295JAMRÓZ Michał 262TUP TeamŁOSICEM2000:00:0001:51:49
296CIEŚLAK Dominika 862WROCŁAWK3000:00:0001:51:49
297PAPIEWSKA Marzena 388RADOMK3000:00:0001:51:50
298ŁUKASIEWICZ Marek 174Night RunnersTYCHYM3000:00:0001:51:52
299PAPIEWSKI Przemysław 389ZWOLEŃM3000:00:0001:51:52
300SZCZEPANIAK Sylwia 322MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAK3000:00:0001:51:53
301KAMIŃSKI Mateusz 649StromiecSTROMIECM2000:00:0001:51:53
302KARBOWIAK Daniel 636TUP TEAMŁOSICEM2000:00:0001:51:54
303SOŁTYS Krzysztof 270GdańskGDAŃSKM4000:00:0001:51:55
304POWIERŻA Adrian 605BORZYMYM2000:00:0001:51:56
305BURAKOWSKA Patrycja 396WARSZAWAK3000:00:0001:52:01
306REMISIEWICZ Łukasz 59RunEat.plWARSZAWAM3000:00:0001:52:03
307SOBIESKA Aleksandra 361WARSZAWAK3000:00:0001:52:10
308IDZIAK Marcin 728Nowomieszczanie Lubią BieganieKURZĘTNIKM3000:00:0001:52:12
309STENCEL Wiktoria 896WODZISŁAWK2000:00:0001:52:13
310GROCHOWALSKI Patryk 539WarszawaWARSZAWAM2000:00:0001:52:14
311KWIATKOWSKA-SITEK Ewa 791OptimtravelRZESZÓWK3000:00:0001:52:14
312KOT Izabela 879SOPOT K2000:00:0001:52:15
313OLKIEWICZ Przemysław 570Palę łydyKRAKÓWM4000:00:0001:52:16
314ANIOŁ Mateusz 816KIELCEM2000:00:0001:52:20
315HEJMAN Maciej 282wkurw_teamWARSZAWAM4000:00:0001:52:22
316PRZYBYLSKI Przemysław 614GnieznoGNIEZNOM4000:00:0001:52:24
317SZAROWAR Alicja 825RunPlanet TeamZIELONA GÓRAK3000:00:0001:52:24
318WOLAK Jarosław 196mBankŁÓDŹ M4000:00:0001:52:26
319DOMISZEWSKA Maria 865Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK4000:00:0001:52:35
320FISZER Agnieszka 38212tri.plWARSZAWAK3000:00:0001:52:38
321STARCZYNOWSKI Dariusz 163WARSZAWAM4000:00:0001:52:40
322TYRPA Jarosław 884Biegiem po piwoCHOCZNIAM4000:00:0001:52:44
323RAMA Andrzej 358TATOKUPASULEJÓWEKM3000:00:0001:52:50
324GÓRKA Emilia 787CIECHANÓWK2000:00:0001:52:50
325SKONECZNY Artur 603TOMASZÓW MAZ.M4000:00:0001:52:51
326DOMISZEWSKI Wojciech 672Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM5000:00:0001:52:51
327CZARNOTA Anna 44Czarna JedynkaRZESZÓWK2000:00:0001:52:54
328BĄK Marcin 781GOPR BieszczadySANOKM3000:00:0001:52:57
329BRZOZOWSKA Aneta 811TriablosBOLSZEWOK3000:00:0001:52:57
330GAŁACKA Joanna 239WARSZAWA K3000:00:0001:53:01
331PLAZE Olga 289Night RunnersKRAKÓWK3000:00:0001:53:03
332BEDNARCZYK Paulina 207JozefoslawJOZEFOSLAWK3000:00:0001:53:11
333KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 113AKS Polonia WarszawaLEGIONOWOM2000:00:0001:53:16
334KOTLIŃSKI Janusz 588RzeszówRZESZÓWM5000:00:0001:53:22
335RUTKOWSKI Dawid 719RocheWARSZAWAM3000:00:0001:53:28
336TKACZYK Przemysław 558Czciciele Bobrzej NoryLUBLINM4000:00:0001:53:30
337GAJEWSKA Izabella 230PruszkówPRUSZKÓWK3000:00:0001:53:31
338MALEC Dawid 110Night RunnersWOŁCZYNM2000:00:0001:53:49
339OSTROWSKI Artur 280YuloRunTeamSIEDLCEM3000:00:0001:53:51
340JĘDRZEJCZYK Agnieszka 881Rzeszowskie Gazele i GepardySANOKK3000:00:0001:53:57
341DZIUBAN Jacek 139SiedlceSIEDLCEM3000:00:0001:54:00
342POŻOGA Marcin 120Kielecki BiegaczKIELCEM2000:00:0001:54:16
343JURKOWSKI Piotr 160WARSZAWAM2000:00:0001:54:17
344STARZYŃSKI Stefan 309Perfect Runner LublinLUBLINM4000:00:0001:54:19
345WYCISŁOWSKI Krzysztof 274MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM6000:00:0001:54:39
346LEWANDOWSKI Damian 479Groszek kula się z MarchewkąDĄBROWA CHOTOMOWSKAM4000:00:0001:54:40
347WICHARY Cyprian 505Night Runners WroclawWROCLAWM3000:00:0001:54:49
348PRUSACZYK Michał 115PoweradeBOBROWIECM2000:00:0001:54:56
349BRZEZOWSKA Beata 216Albatrosy WARSZAWAK4000:00:0001:55:21
350ZARZYCKA Ewa 362Zabiegani Po UszyWARSZAWAK3000:00:0001:55:24
351KIEL Katarzyna 157GdańskGDAŃSKK2000:00:0001:55:27
352KRASNODĘBSKA Agnieszka 416Ortoreh TeamWARSZAWAK4000:00:0001:55:31
353CHWALISZEWSKI Jarosław 310Night Runners GLIWICE - eNeRGy teamGLIWICEM4000:00:0001:55:32
354ŚWIDEREK Kasia 294JózefosławJÓZEFOSŁAWK4000:00:0001:55:40
355FABIŃSKI Maciej 28Virival Runners ClubGRUDZIĄDZM2000:00:0001:55:47
356STAFIEJ Anna 214ŚwinoujscieŚWINOUJSCIEK3000:00:0001:55:50
357LASKOWSKA Katarzyna 403K3000:00:0001:55:50
358BAKA Mateusz 381WitmarGRODZISK MAZOWIECKIM2000:00:0001:55:56
359PAWEŁ Niedzielski 465Arka LeśnaPUSZCZYKOWOM3000:00:0001:56:04
360SZYBIAK Joanna 491Agona WMKRZYWCZAK4000:00:0001:56:11
361WIŚNIEWSKA Bogumiła 845CHODZIEŻK2000:00:0001:56:16
362TRENTOWSKI Wojciech 193posetceOSTRÓW MAZOWIECKAM4000:00:0001:56:17
363SZYDLIK Grzegorz 269DługosiodłoDŁUGOSIODŁOM2000:00:0001:56:17
364PAWŁOWSKI Rafał 225posetceDŁUGOSIODŁOM3000:00:0001:56:21
365KORZENIOWSKA-DĘBOWSKA Magdalena 342Niepołomice BiegająKRAKÓW K3000:00:0001:56:25
366GRĄDZIK Rafał 645WrocławWROCŁAWM2000:00:0001:56:26
367BIJOŚ Mirosław 346Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0001:56:27
368DĘBOWSKI Filip 374Niepołomice BiegająKRAKÓWM3000:00:0001:56:28
369CZYŻEWSKI Przemysław 203NSZCIECHANÓWM3000:00:0001:56:44
370MOCZYDŁOWSKI Łukasz 723SZELIGIM4000:00:0001:56:46
371PELCZAR Paweł 560Krościenko WyżneKROŚCIENKO WYŻNEM3000:00:0001:56:50
372PALEWICZ Renata 773WARSZAWAK3000:00:0001:56:58
373BORKOWSKI Tomasz 65SzczecinSZCZECINM4000:00:0001:56:59
374MAŃKOWSKA Anna 75212 tri.pl Drużyna Wilka OlsztynOLSZTYNK3000:00:0001:57:06
375DEMKÓW Katarzyna 466KB SobótkaSOBÓTKAK4000:00:0001:57:09
SERWACH Kamil 584ŁódźŁÓDŹM30DNF01:57:11 DNF
377BICKA Anna 340WarszawaWARSZAWAK3000:00:0001:57:20
378JĘDRASZEK Maciej 541Korona PabianicePABIANICEM3000:00:0001:57:23
379KAMYK Karolina 765Hi Fitness Nowy TargŁOPUSZNAK3000:00:0001:57:23
380ŻYWICA1 Adam 118Brzoza BiegaBYDGOSZCZM3000:00:0001:57:37
381NOBIS Anna 437VRC Virtual Runner ClubRZESZÓWK2000:00:0001:57:38
382NOWOTARSKA Anita 876USTRZYKI DOLNEK4000:00:0001:57:39
383JARZĘBOWSKA Marlena 318W POGONI ZA DUCHEMBĘDZINK3000:00:0001:57:52
384KUŁAKOWSKA Monika 370W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAK3000:00:0001:57:52
385PIOTRKOWSKI Przemysław 150SIOMKIM3000:00:0001:57:54
386PRZEPIÓRKA Rafał 80KraboludzieWARSZAWAM2000:00:0001:57:56
387KUŁAKOWSKI Grzegorz 226W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM3000:00:0001:57:57
388SIKORA Paweł 215KraboludzieWARSZAWAM3000:00:0001:57:58
389ORCZYK Artur 693W pogoni za duchemSOSNOWIECM3000:00:0001:58:03
390DUDEK Grzegorz 557GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:58:11
391ŚMIESZEK Małgorzata 780GliwiceGLIWICEK3000:00:0001:58:13
392ŁYSAKIEWICZ Paweł 89NSK PERONWARSZAWA M2000:00:0001:58:14
393BALCERZAK Michał 528LubinLUBINM3000:00:0001:58:17
394SOSZYŃSKI Wojtek 291PZU Sport TeamCELESTYNÓWM4000:00:0001:58:19
395MARCHLEWICZ Przemysław 335sopotSOPOTM3000:00:0001:58:26
396MASZEWSKA Agata 241WARSZAWAK3000:00:0001:58:30
397RÓŻOWICZ Eliza 434Spartanie DzieciomWARSZAWAK3000:00:0001:58:32
398RÓŻOWICZ Maciej 494Spartanie DzieciomWARSZAWAM3000:00:0001:58:32
399POKORNIECKI Tomasz 580TORUŃM2000:00:0001:58:33
400CHUDZIK Magda 459Night Runners PłockPŁOCKK3000:00:0001:58:35
401OSIŃSKA Dominika 304VRCCHEŁMŻAK3000:00:0001:58:36
402CZERWIŃSKA Magdalena 832GliwiceGLIWICEK4000:00:0001:58:39
403MICHAŁEK Jacek 469WARSZAWAM3000:00:0001:58:40
404MATUSZEWSKA Nina 798AlbatrosyWARSZAWAK2000:00:0001:58:41
405MIAZEK Piotr 402CF LublinLUBLINM3000:00:0001:58:45
406GAWEŁ Sebastian 524LUBLINM3000:00:0001:58:46
407WĘCŁAWSKA Aneta 293Bractwo Biegowe BGK / Runplanet Team ZIELONA GÓRA K4000:00:0001:58:47
408ŁUŻYŃSKA Katarzyna 338BBL Team PolicePOLICEK3000:00:0001:58:47
409PAWĘZKA Mirosław 421LublinLUBLINM3000:00:0001:58:48
410KRAUZA-DERKOWSKA Joanna 295NowomieszczanieLubiąBieganieNOWE MIASTO LUBAWSKIEK4000:00:0001:58:55
410KOTŁOWSKA Katarzyna 258NowomieszczanieNOWE MIASTO LUBAWSKIE K3000:00:0001:58:56
412PRZYBYŁ Sławomir 232Crazy DragonsKRAKÓWM3000:00:0001:58:58
413WRÓBEL Bartłomiej 892CisnaCISNAM4000:00:0001:58:59
414ŻAK - ŁEBEK Ewa 302Olkuszbiega.plOLKUSZK4000:00:0001:59:00
415KONIK Jarosław 447biegam bo lubię Kraków / NoraftrailKRAKÓWM4000:00:0001:59:03
416KUJAWSKA Kaja 778Suche KnedleŁÓDŹK2000:00:0001:59:03
417GURAK-STENCEL Izabela 901WODZISŁAW ŚL.K4000:00:0001:59:05
418NOWOROLNIK Paweł 577GliwiceGLIWICEM3000:00:0001:59:10
419HULANICKI Andrzej 31Goggle PAE TeamWARSZAWAM5000:00:0001:59:12
420KARPIŃSKI Radosław 140Powiat Warszawski Zachodni ZIELONKI M3000:00:0001:59:12
421PISKORSKI Krzysztof 527WarszawaWARSZAWAM3000:00:0001:59:14
422URBAŃSKI Michał 379ŁęczycaŁĘCZYCAM3000:00:0001:59:18
423BOROWSKI Sławomir 533WarszawaDASZYNAM3000:00:0001:59:18
424BERGER Janusz 725WARSZAWAM4000:00:0001:59:23
425BYLICA Paulina 768KrakówKRAKÓWK3000:00:0001:59:24
426PIWECKI Maciej 244SadySADYM3000:00:0001:59:25
427POKRYWKA Stefan 894CISNAM5000:00:0001:59:28
428ZBOROWSKI Paweł 484Raiffeisen PolbankWARSZAWAM3000:00:0001:59:29
429DĘBICKA Brygida 790KrakówKRAKÓWK3000:00:0001:59:29
430SŁOBODA Elżbieta 801Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3000:00:0001:59:29
431GRESZTA Monika 380AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0001:59:49
432PLISZCZYŃSKA Justyna 457LUBLINK4000:00:0001:59:52
433RUTKA Monika 873Run Race TeamWARSZAWAK4000:00:0001:59:54
434KUMOR Dagmara 327WarszawaWARSZAWAK2000:00:0001:59:56
435HYDZIK Łukasz 633SanokJUROWCEM3000:00:0001:59:56
436MALEC Piotr 538URBANOWICEM2000:00:0002:00:02
437KOWALCZUK Cezary 210WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:00:06
438PLESZEWSKI Rafał 333Spartakus BełchatówBEŁCHATÓWM3000:00:0002:00:07
439HYZIAK Jakub 283jj.runners GorliceGORLICEM4000:00:0002:00:13
440JAZ Małgorzata 806MIESZKOWICEK4000:00:0002:00:13
441NESTER Łukasz 152Biegam Bo Tam WyszłoWARSZAWAM3000:00:0002:00:15
442KUJAWSKI Michał 581Suche KnedleŁÓDŹM3000:00:0002:00:28
443PIETYRA Karolina 339Loża SzydercówBILCZAK3000:00:0002:00:37
444NARTOWSKI Jan 6WARSZAWAM5000:00:0002:00:38
445MIROWSKI Konrad 656www.telemagic.plWARSZAWA M2000:00:0002:00:42
446WOŁEJSZO Tadeusz 21KU AZS WATWARSZAWAM6000:00:0002:00:44
447GAJEWSKI Krzysztof 204Zabierzów BiegaZABIERZÓWM3000:00:0002:00:46
448PAWŁOWSKI Piotr 265Radom RADOMM4000:00:0002:00:47
449GORCZYCA Aneta 317JasłoWARSZAWAK3000:00:0002:00:47
450ŚMIETANA Katarzyna 864GórskieGiryRYBNIKK3000:00:0002:00:48
451KOBYŁKA Rafał 70WARSZAWAM3000:00:0002:00:50
452DOMIN Krzysztof 597Sopot Curling Club Wa ku'taGDAŃSKM3000:00:0002:00:51
453KORPAK Marta 401MOTIVATOWARSZAWAK2000:00:0002:00:52
454JANUSZCZAK Wojciech 446Stalowa WolaSTALOWA WOLAM3000:00:0002:00:56
455KOPICZKO Mariusz 695AugustówWARSZAWAM2000:00:0002:01:01
456SZYMURSKI Arkadiusz 657Środa Wlkp.ŚRODA WLKP.M4000:00:0002:01:04
457MIŁKOWSKI Marcin 367SOCHACZEWM3000:00:0002:01:06
458JAGIELSKA Magdalena 292NGB KłobuckKŁOBUCKK3000:00:0002:01:08
459KŁAK Adam 572KielceKIELCEM3000:00:0002:01:11
460KURKOWSKI Karol 184WARSZAWAM3000:00:0002:01:16
461CAŁKA Agnieszka 247RADZYMINK3000:00:0002:01:17
462CAŁKA Grzegorz 248RadzyminRADZYMINM4000:00:0002:01:17
463SPYCHAŁA Agnieszka 436PoznanPLEWISKAK4000:00:0002:01:21
464MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia 815Smaruj na treningGDAŃSKK2000:00:0002:01:25
465DROZD Ola 316JÓZEFÓWK3000:00:0002:01:31
466GUCWA Jarosław 496BOCHNIAM4000:00:0002:01:42
467SKARŻEŃSKA Jagoda 807GLIWICEK3000:00:0002:01:49
468MADEJ Ewa 167Deutsche Bank Marathon TeamWARSZAWAK3000:00:0002:01:51
469BUNICZ Sebastian 228BKKKWARSZAWAM3000:00:0002:01:52
470GIELNIEWSKI Marcin 384Zoli RunnersWARSZAWAM3000:00:0002:01:55
471FIGUŁA Wioleta 424KRAKÓWK3000:00:0002:01:55
472WÓJCICKA Dorota 463GdańskGDAŃSKK3000:00:0002:02:04
473KARCZEWSKI Grzegorz 300Błękitni ŻeglceHELM5000:00:0002:02:07
474BUCZYŃSKA Sylwia 412KrakówKRAKÓWK4000:00:0002:02:07
475TOMASZKIEWICZ Jarosław 319CIEPŁE CHŁOPAKIZĄBKIM4000:00:0002:02:11
476WOJCIECHOWSKI Krzysztof 360SzczecinSZCZECINM4000:00:0002:02:12
477ORLIKOWSKI Marcin 589MilanówekMILANÓWEKM4000:00:0002:02:15
478SUDOŁ Damian 612EDC RunnersWARSZAWAM2000:00:0002:02:21
479SIWIŃSKI Jerzy 348AKM Olimp Olsztyn/12tri Drużyna WilkaOLSZTYNM5000:00:0002:02:32
480BUCZYŃSKI Arkadiusz 397KrakówKRAKÓWM4000:00:0002:02:34
481JANOWSKA Anna 296OLSZTYNK3000:00:0002:02:57
482KOZŁOWSKA Joanna 252AKM Olimp Olsztyn/12tri Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0002:02:59
483CZYŻEWSKA Mariola 35312tri. Drużyna Wilka.OlsztynOLSZTYNK2000:00:0002:03:00
484ŚLEDZIOWSKI Andrzej 251KrakówKRAKÓWM4000:00:0002:03:04
485DUDEK Małgorzata 813Poranny patrolKRAKÓWK3000:00:0002:03:08
486KRUPIŃSKA Joanna 870RocheWARSZAWAK3000:00:0002:03:16
487BRZEZIŃSKI Maciej 683WITCWARSZAWAM2000:00:0002:03:17
488LEU Windy 838WITCWARSZAWAK3000:00:0002:03:17
489LEŚNIEWSKI Michał 108SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM4000:00:0002:03:21
490PRZYBYŁO Lucyna 883RZESZÓWK4000:00:0002:03:30
491BAZIUK Aneta 854Calypso PiłaPIŁAK3000:00:0002:03:34
492STARZYŃSKA Katarzyna 855Calypso PiłaPIŁAK3000:00:0002:03:34
493KWIECZKO Michał 648KielceKIELCEM3000:00:0002:03:35
494KULIG Krzysztof 613TarnobrzegTARNOBRZEGM3000:00:0002:03:36
495SAKOWSKA Agnieszka 775WarszawaWARSZAWAK2000:00:0002:03:36
496NOWICKI Bartosz 900Podróżnicy.euPIATÓWM3000:00:0002:03:38
497SZYMAŃSKI Adam 48PKO Bank PolskiWYSZKÓWM4000:00:0002:03:42
498SZYMAŃSKA Agnieszka 272PKO Bank PolskiWYSZKÓWK4000:00:0002:03:42
499SZYMAŃSKA Anna 46012tri.plWARSZAWAK3000:00:0002:03:43
500WIEWIÓRSKI Tomasz 485Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNM4000:00:0002:03:47
501SZCZUTKOWSKI Michał 314KB Spartakus BełchatówBEŁCHATÓWM3000:00:0002:03:49
502WOJTKOWIAK Magda 392POZNAŃK2000:00:0002:03:51
503KRZEMIŃSKI Leszek 297WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:03:52
504SOŁKOWSKA Joanna 285Niepołomice BiegająWOLA BATORSKAK3000:00:0002:03:58
505BĄCZEK Przemysław 212GLIWICE M4000:00:0002:04:01
506BYLINIAK Monika 409Ortoreh Team WARSZAWAK3000:00:0002:04:14
507SIWIEC Karolina 737KIELCEK3000:00:0002:04:21
508NIEMCYK Katarzyna 4KRAKÓW K3000:00:0002:04:22
509KARPINSKI Maciej 263BezrzeczeBEZRZECZEM4000:00:0002:04:28
510KOZIELEC Tomasz 566GliwiceGLIWICEM4000:00:0002:04:30
511NIZIOŁEK Marek 477ZaborzeZABORZEM4000:00:0002:04:35
512GRABALSKI Dariusz 722JAKTORÓW-KOLONIAM3000:00:0002:04:38
513KARAPUDA Natalia 321OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWEOLSZTYNK3000:00:0002:04:40
514GRANICA Danuta 349Virtual Runner ClubCIESZYNK4000:00:0002:04:48
515KRASOWSKA Matylda 433USTRZYKI DOLNEK2000:00:0002:04:53
516KOWALCZUK Jakub 653WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:04:54
517REDŁOWSKA Bożena 868Ladies RunWARSZAWAK3000:00:0002:04:54
518BANASZEK Urszula 229WrocławWROCŁAWK3000:00:0002:04:56
519BIENIAS Krzysztof 595Garbatka LetniskoGARBATKAM2000:00:0002:04:57
520DERĘGOWSKI Dawid 281RzeszówRZESZÓWM2000:00:0002:05:25
521TUCZAPSKA Anna 268Mysz & DzakoWARSZAWAK2000:00:0002:05:26
522LESZCZYŃSKA Iwona 371CelestynówCELESTYNÓWK4000:00:0002:05:43
523LESZCZYŃSKI Radosław 344CelestynówCELESTYNÓWM4000:00:0002:05:44
524CICH Kamil 610PRZEMYŚLM3000:00:0002:05:48
525LIPUS Andrzej 726KSIĄŻENICEM4000:00:0002:05:56
526ŁUKAWSKA-MATUSZEWSKA Katarzyna 783GdyniaGDYNIAK3000:00:0002:05:57
527OLEWNIK Damian 715PŁOCKM3000:00:0002:05:59
528TWARDY Stanisław 895Tri-zone.plRZESZÓW M3000:00:0002:05:59
529MAĆKOWIAK Katarzyna 742Solec KujawskiSOLEC KUJAWSKIK3000:00:0002:06:01
530BALIŃSKA Maria 804CisnaCISNAK3000:00:0002:06:06
531STACHOWICZ Aleksandra 761Ustrzyki D.USTRZYKI DOLNEK2000:00:0002:06:08
532PASTERNAK Krzysztof 654PKB EndorfinaPIOTRKÓW TRYBM4000:00:0002:06:09
533SUCHOWIECKA Anna 747OUBOLSZTYNK3000:00:0002:06:17
534MARCIAK Karol 429Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNM3000:00:0002:06:18
535DREWNIK Piotr 11OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAM3000:00:0002:06:35
536DREWNIK Małgorzata 12OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK3000:00:0002:06:35
537BRONOWSKA Katarzyna 812WARSZAWAK2000:00:0002:06:36
538KRUPCZYŃSKI Mariusz 306KRUPOLS TEAMRASZYNM5000:00:0002:06:44
539ZAKRZEWSKI Marcin 692OtwockOTWOCKM3000:00:0002:06:46
540MATUSZEWSKI Artur 564GdyniaGDYNIAM3000:00:0002:06:48
541ZDYBEL Piotr 897GdańskGDAŃSK M2000:00:0002:06:49
542GAŁUSZEK Olga 442PoznańPOZNAŃK4000:00:0002:06:50
543CZUBIŃSKI Marek 231ŁódźŁÓDŹM6000:00:0002:06:53
544GAIK Michał 670NOWY SĄCZM3000:00:0002:06:58
545BRUDNICKA Kamila 830NOWY SĄCZK2000:00:0002:06:58
546GWAREK Marzena 788SZYDŁOWIECK3000:00:0002:06:59
547SZTUREMSKA-PRZYBYŁ Agata 822KrakówKRAKÓWK4000:00:0002:06:59
548MARCINIAK Wojciech 356SzczecinSZCZECINM4000:00:0002:07:01
549RĘKAWEK Artur 565Truchtacz.plGARWOLINM4000:00:0002:07:01
550KUCHARSKI Piotr 197Aktywna Gmina Konstancin-JeziornaKONSTANCIN-JEZIORNAM2000:00:0002:07:03
551GRZĘDA Krzysztof 363KALIŃSKA TEAMNOWA WOLAM4000:00:0002:07:03
552NOWACZYK Marek 189Słynni KenijczycyGNIEZNOM3000:00:0002:07:05
553BOBROWSKI Łukasz 526Słynni KenijczycyGNIEZNOM3000:00:0002:07:05
554GŁADYSZ Agnieszka 400SanokSANOKK2000:00:0002:07:06
555LAUER Jarosław 343Korona PabianicePAQBIANICEM4000:00:0002:07:08
556ŻOŁĄDEK Anna 784OTWOCKK3000:00:0002:07:08
557PLACHA Piotr 675TarnobrzegTARNOBRZEGM4000:00:0002:07:09
558RÓŻNIAKOWSKA Marta 818Smashing PąpkinsŻNINK2000:00:0002:07:18
559CZECHOSKA Magdalena 373Boot Camp PolskaWARSZAWAK3000:00:0002:07:20
560KRAMKOWSKA Agnieszka 871RocheWARSZAWAK2000:00:0002:07:34
561BARTŁOMIEJSKA Urszula 872RocheWARSZAWA K3000:00:0002:07:35
562KOJDER Grzegorz 685PrzeworskPRZEWORSKM2000:00:0002:07:37
563LIĆWINKO Magdalena 468KrakówKRAKÓWK3000:00:0002:07:42
564STASZKIEWICZ Joanna 893Sport GuruWARSZAWA K2000:00:0002:07:48
565MALANOWICZ Bartosz 669WARSZAWAM2000:00:0002:08:11
566PETRYKA Karol 686WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:08:17
567DZIAŁO Agnieszka 762ZABIEGANI MIELECMIELECK3000:00:0002:08:17
568KOŚKA Katarzyna 169PlamasWARSZAWAK3000:00:0002:08:18
569KWIATKOWSKI Marek 376M3000:00:0002:08:19
570KROL Grzegorz 182adidas Group Running TeamWARSZAWAM4000:00:0002:08:29
571KRÓL Grażyna 767PRZEMYŚLK4000:00:0002:08:39
572WARMIŃSKA Anna 835WARSZAWA K3000:00:0002:08:40
573KORZENIOWSKA Sylwia 490Yulo Run Team SiedlceWARSZAWAK3000:00:0002:08:43
574BASARAB Grzegorz 516PrzemyślPRZEMYŚLM4000:00:0002:08:46
575PETRICZKO Elżbieta 875SZCZECINK4000:00:0002:08:54
576GAŁUSZEK Michał 443PoznańPOZNAŃM2000:00:0002:09:06
577BOCIARSKA Magdalena 352WARSZAWAK3000:00:0002:09:10
578STANIEK Tomasz 536MIĘDZYRZECZE GÓRNEM4000:00:0002:09:21
579LACHCIK Iwona 9RZESZÓWK3000:00:0002:09:23
580NOCEN Mariusz 264SULEJÓWEKM4000:00:0002:09:23
581JASIŃSKI Rafał 246SochaczewSOCHACZEWM3000:00:0002:09:25
582WIEWIÓRA Krzysztof 545Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM4000:00:0002:09:25
583ADAMCZAK Grzegorz 582Legion BłonieBŁONIEM4000:00:0002:09:29
584JODKO Magda 307AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4000:00:0002:09:30
585KOŁOSIONEK Dorota 852WarszawaWARSZAWAK2000:00:0002:09:35
586STACHOWICZ Mateusz 704WarszawaWARSZAWAM2000:00:0002:09:37
587PACANOWSKA Paula 471Wełnica BiegaGNIEZNOK2000:00:0002:09:38
588KARBARZ Filip 608RZESZÓWM4000:00:0002:09:38
589PIANOWSKA Ewa 458BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKABYDGOSZCZK5000:00:0002:09:45
590STYPA Jerzy 336STO-nogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM5000:00:0002:09:46
591BIAŁECKI Gabriel 473WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:09:51
592LEŚNIAK Urszula 218WarszawaWARSZAWAK3000:00:0002:09:54
593HORLA Roksana 782PecnaPECNAK2000:00:0002:09:57
594BARCZEWSKA Agnieszka 831KopanicaWARSZAWAK2000:00:0002:10:03
595BUDNY Kinga 243MTB4FUNGORZÓW WIELKOPOLSKIK3000:00:0002:10:07
596ZIENTEK Iwona 407PZU Sport TeamOPOLEK3000:00:0002:10:08
597ŻACZEK Anna 456biegusiem.plRYKIK4000:00:0002:10:11
598ŁUKASIAK Tomasz 902Biegusiem.plRYKIM4000:00:0002:10:11
599ZACZEK Adam 507gliwiceGLIWICEM3000:00:0002:10:13
600SUCHANEK-KRAWIEC Agnieszka 462PLEWISKAK4000:00:0002:10:18
601LESŁAW Lech 643ROGÓW SOBÓCKIM3000:00:0002:10:23
602BAKA Marcin 450WitmarGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:0002:10:32
603RĘBISZ Aneta 378KrakówKRAKÓWK3000:00:0002:10:36
604BIEŃKOWSKA Agnieszka 792PłockPŁOCKK3000:00:0002:10:43
605KOZICIŃSKI Radosław 598Night Runers Płock PŁOCKM3000:00:0002:10:44
606KORNIKOW Piotr 899GarminWARSZAWAM4000:00:0002:10:59
607KOJAT Bartosz 395krakowKRAKOWM3000:00:0002:11:01
608OLEWNIK Łukasz 387PŁOCKM2000:00:0002:11:07
609GAJDA Ewa 383Warszawa WARSZAWA K3000:00:0002:11:14
610WASILEWSKA Joanna 359WITCWARSZAWAK4000:00:0002:11:18
611KARŁOWICZ Anna 410Wolna Wola WarszawaWARSZAWAK6000:00:0002:11:20
612MIERZEJEWSKI Jacek 394AmatorRUDYM4000:00:0002:11:38
613UCIŃSKA Agnieszka 435WARSZAWAK3000:00:0002:11:44
614POPŁAWSKA Katarzyna 455HalinówHALINÓWK4000:00:0002:11:45
615KSIAZEK Anna 776WARSZAWAK3000:00:0002:11:45
616GAWĘDA Arkadiusz 540CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM2000:00:0002:11:49
617WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 418WarszawaWARSZAWAM3000:00:0002:11:51
618BEZKOROWAJNY Joanna 866SIEPRAWK2000:00:0002:11:52
619SZUKIEL Mirosław 250SGOR Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM4000:00:0002:11:56
620CZUK Tomasz 32SGOR Górale z BrandenburgiiSZCZECINEKM4000:00:0002:11:57
621ADAMCZUK Jarosław 732PGNiG SanokZAGÓRZ M4000:00:0002:11:58
622WIEWIÓRA Anna 759Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAK4000:00:0002:11:59
623SZEWCZUK Sylwester 132CIESZYNM3000:00:0002:12:00
624BISZKONT Hubert 506CF LublinŚWIDNIKM3000:00:0002:12:08
625PAŻĄDKA-LIPIŃSKI Rafał 713Calypso PiłaZŁOTÓWM2000:00:0002:12:08
626KOZŁOWSKI Bartłomiej 165KKL KielceKIELCEM4000:00:0002:12:09
627SZTOMBER Daniel 619AXA Running TeamWARSZAWAM3000:00:0002:12:12
628OKAPIEC Aleksandra 810AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0002:12:12
629SIDOROWICZ Grzegorz 639AXA Running TeamMARKIM4000:00:0002:12:13
630PIELACHOWSKA Beata 772Boso ale w ostrogachWARSZAWAK5000:00:0002:12:14
631JARMUŻEK Marta 877BydgoszczBYDGOSZCZK2000:00:0002:12:15
632WOŹNIACKA Joanna 5KRAKÓWK2000:00:0002:12:16
633PIELACHOWSKI Piotr 576Boso ale w ostrogachWARSZAWAM5000:00:0002:12:19
634BEDNARSKI Tomasz 368PoweradeJÓZEFOSŁAWM4000:00:0002:12:26
635PŁODZIEŃ Tadeusz 703M4000:00:0002:12:32
636SUSZEK Arkadiusz 431Run is FunWARSZAWAM3000:00:0002:12:33
637CHACINSKI Marcin 500SiedlceSIEDLCEM2000:00:0002:12:34
638KRZYZIŃSKI Pawel 350SiedlceSIEDLCEM3000:00:0002:12:35
639WASĄŻNIK Marcin 542SulejówekSULEJÓWEKM3000:00:0002:12:36
640AURZECKI Michał 529ZamośćZAMOŚĆM3000:00:0002:12:37
641USZYCKI Wojciech 417WarszawaWARSZAWAM4000:00:0002:12:40
642BANASZEK Katarzyna 785BIAŁA PODLASKAK3000:00:0002:12:41
643LASOTA Edyta 475Ultra Team Radom RADOMK3000:00:0002:12:42
644KLICH Katarzyna 420Biegnę żeby Bartek mógł biegaćPOZNAŃK2000:00:0002:12:46
645WARZYŃSKI Beniamin 690TarnobrzegTARNOBRZEGM3000:00:0002:12:47
646ŻYDEK Karol 158biegusiem.plRADZIONKÓWM2000:00:0002:12:52
647POPŁAWSKI Arkadiusz 518HalinówHALINÓWM4000:00:0002:12:53
648BAUR Żaneta 425WARSZAWAK2000:00:0002:12:54
649MICHALCZUK Zenon 411SanokSANOKM5000:00:0002:13:15
650SIÓDMIAK Cezary 364Aktywna Gmina Konstancin-JeziornaWARSZAWAM4000:00:0002:13:16
651PAPROCKA Natalia 366POLKOWICEK4000:00:0002:13:18
652ZAJĄC Daria 419Run Expert LejdisSZCZECINK3000:00:0002:13:18
653MAJ Anna 740Bieszczadzkie AniołyKIELCEK4000:00:0002:13:20
654CHAŁUPCZYŃSKA Małgorzata 7Run VeganWIELUŃK2000:00:0002:13:26
655NAPIERAJ Grzegorz 8Run VeganWIELUŃM3000:00:0002:13:26
656BARTOSZEWICZ Marta 445Olsztyńskie Ustawki BiegoweOLSZTYNK3000:00:0002:13:28
657ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 779Olsztyńkie Ustawki BiegoweDYWITYK3000:00:0002:13:31
658BARTECKA Kalina 3Nord CityGDYNIAK3000:00:0002:13:32
659MĄCZKA Krystyna 888OTK RzeźnikGLIWICEK6000:00:0002:13:33
660PIENCZKE Mateusz 898GdańskGDAŃSK M3000:00:0002:13:33
661WAGNER Ewa 837WROCŁAWK2000:00:0002:13:34
662KULESZA Grzegorz 133CHORZÓWM3000:00:0002:13:37
663JANOWSKI Robert 334Gdańsk GDAŃSKM3000:00:0002:13:42
664NITSCH Joanna 738WARSZAWA-WESOŁAK4000:00:0002:13:54
665ROZWANDOWICZ Maciej 422WarszawaWARSZAWAM5000:00:0002:13:58
666FRĄCKOWIAK Magdalena 771PoznańPOZNAŃK3000:00:0002:14:05
667RZESZUTKO Aleksandra 320mBankWARSZAWAK3000:00:0002:14:10
668WOJCZAK Jarosław 549PoznańPOZNAŃM5000:00:0002:14:12
669TOMCZYK Monika 393Słupia pod KępnemSŁUPIA POD KĘPNEMK2000:00:0002:14:19
670ZHULKOWSKA-SHCHYPA Nataliya 451WarszawaWARSZAWAK3000:00:0002:14:26
671KUCAB-KLICH Katarzyna 13REHAsportivaOLKUSZK3000:00:0002:14:36
672WÓJCIK Jacek 328WrześniaWRZEŚNIAM3000:00:0002:14:37
673SOŁKIEWICZ Marta 377Bieszczadzkie AniołyKIELCEK4000:00:0002:15:33
674FRĄTCZAK Magdalena 741WARSZAWA-WESOŁAK4000:00:0002:15:37
675RYNKOWSKA Katarzyna 441WARSZAWAWARSZAWAK4000:00:0002:15:38
676ZARZECZNA Halina 874SZCZECINK5000:00:0002:15:43
677MORAWSKI Artur 347Bieszczadzkie AniołyKIELCEM3000:00:0002:15:52
678POSIŁA Joanna 461PoweradeGÓRAK3000:00:0002:15:55
679BRZYKCY Wojciech 578BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0002:16:08
680FARBICKA-ŻYWICA Paulina 415Brzoza BiegaBYDGOSZCZK3000:00:0002:16:09
681WAŁCZYK Krzysztof 680ŁOWCEM3000:00:0002:16:36
682KASJAN Alicja 829WarszawaWARSZAWAK2000:00:0002:16:36
683WOLFF Dariusz 711Calypso PiłaPIŁAM4000:00:0002:16:42
684LACHTERA Karolina 843KB SobótkaSOBÓTKAK3000:00:0002:16:45
685TOMASZEWSKA Alicja 413#weruntogetherWARSZAWAK3000:00:0002:16:46
686JABŁONOWSKI Grzegorz 245GTJ coachingWARSZAWAM4000:00:0002:16:51
687RYNKOWSKA Magdalena 432WarszawaWARSZAWAK4000:00:0002:17:10
688BOGUCKA Martyna 869Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK4000:00:0002:17:36
689ZAREMBA Andrzej 624AXA Running TeamWARSZAWAM2000:00:0002:17:39
690SNARSKA Katarzyna 399AlbatrosyJÓZEFOSŁAWK3000:00:0002:17:45
691SAPEK Magdalena 834GliwiceGLIWICEK4000:00:0002:17:47
692SYGUŁA Joanna 802WITCWARSZAWAK3000:00:0002:17:53
693ARENTEWICZ Aleksander 708Calypso PiłaPIŁAM4000:00:0002:17:57
694KURP Iwo 623WITCWARSZAWAM3000:00:0002:17:58
695WÓJTOWICZ Edyta 472KB DzikPOLICEK4000:00:0002:18:00
696MINIUR Małgorzata 736Bieszczadzkie AniołyKIELCEK4000:00:0002:18:11
697NOSAL Hanna 743Bieszczadzkie AniołyKIELCEK3000:00:0002:18:12
698KULLING Krystian 575Morsy GdyniaGDYNIAM3000:00:0002:18:14
699SMOLIŃSKA Beata 406obozybiegowe.plWARSZAWAK5000:00:0002:18:36
700GMAJ Karolina 464GRÓJECK3000:00:0002:18:41
701MATRASZEK Jakub 696Vege RunnersRADOMM2000:00:0002:18:49
702JANOWSKI Pankracy 365GdańskGDAŃSKM5000:00:0002:18:56
703ŁABĘCKA Iwona 840KIELCEK3000:00:0002:19:15
704BARTNIK Dominika 849LUBLINK2000:00:0002:19:15
705DABROWSKA Barbara 846WąbrzeźnoWĄBRZEŻNOK4000:00:0002:19:23
706POLAKOW Konrad S. 408adidas Group Running TeamWARSZAWAM4000:00:0002:19:31
707DABROWSKI Slawek 689WabrzeznoWĄBRZEŻNOM4000:00:0002:19:45
708WIDZISZOWSKI Łukasz 326SIPWARSZAWAM3000:00:0002:20:01
709PILAK Zbigniew 514WrocławWROCŁAWM5000:00:0002:20:01
710BALCEWICZ Marcin 710Calypso PiłaPIŁAM3000:00:0002:20:01
711ŁOŚ Anna 454Turlam Się TeamWARSZAWAK3000:00:0002:20:04
712POŁOJKO Agnieszka 856Calypso PiłaPIŁAK2000:00:0002:20:10
712ROZMARYNOWSKI Przemysław 707Calypso PiłaTRZCIANKAM2000:00:0002:20:12
714JAKUBOWSKI Krzysztof 535RacibórzRACIBÓRZM3000:00:0002:20:19
715MULTANIAK Aleksandra 753RacibórzRACIBÓRZK2000:00:0002:20:28
716CHRULSKA Zuzanna 803obozybiegowe.plWARSZAWAK3000:00:0002:20:44
717ŁAGUNA Grzegorz 453#musiszschuśćWARSZAWAM2000:00:0002:21:13
718NOWAK Anna 474WarszawaWARSZAWAK4000:00:0002:21:20
719NOWAK Sławomir 130WarszawaWARSZAWAM4000:00:0002:22:31
720RATKA-PIOSIK Monika 861Calypso PiłaKACZORYK2000:00:0002:22:33
721KOZERA Marcin 709Calypso PiłaKACZORYM2000:00:0002:22:34
721RATKA Roma 858Calypso PiłaKACZORYK2000:00:0002:22:34
723GŁOWIENKA Katarzyna 351biegusiem.plRYKIK2000:00:0002:22:50
724SEWERYN Barbara 430KrakówKRAKÓWK2000:00:0002:22:50
725LIPNICKI Łukasz 630SzczecinSZCZECINM3000:00:0002:23:01
726KOZICKI Paweł 663EDC RunnersWARSZAWAM3000:00:0002:23:05
727WARDZALA Anna 867Jacekbiega Running TeamWARSZAWAK6000:00:0002:23:52
728KOWNACKA Joanna 758WARSZAWAK3000:00:0002:23:58
729SKUBIS Barbara 198Night Runners GliwiceGLIWICEK3000:00:0002:24:13
730BEDNARCZYK Agnieszka 440Forma MikołówMIKOŁÓWK4000:00:0002:24:19
731JENDRYSIK Kinga 841Night Runners GliwiceTOSZEKK3000:00:0002:24:21
732SMOLIŃSKI Jakub 688TS OUR TEAMPOZNAŃM2000:00:0002:24:33
733LOREK Marek 452DębicaDĘBICAM4000:00:0002:25:02
734REGULSKA Monika 481WarszawaZABORÓWK2000:00:0002:25:21
735ORCZYK Magdalena 476W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECK3000:00:0002:25:28
736BROŻEK Teresa 681WF Sport RunTeamTYCHYK2000:00:0002:25:28
737ZAWAL Patrycja 427Golden TeamWARSZAWAK3000:00:0002:25:56
738PIETRANIK Paweł 259AlbatrosyPRUSZKÓWM2000:00:0002:25:58
739JABŁOŃSKI Kazimierz 168PRĄDYM6000:00:0002:26:39
740LESIAK Andrzej 355RYSIOTEAMŁÓDŹM6000:00:0002:27:01
741WRÓBLEWSKA Joanna 746OTK RzeźnikWARSZAWAK6000:00:0002:28:13
742SEBASTIAN Bryłka 629Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM3000:00:0002:29:22
743BARANOWSKA-KUŹMA Monika 805Yulo Run Team SiedlceSIEDLCE K4000:00:0002:29:23
744KUŹMA Maciej 622Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEM4000:00:0002:29:24
745BEDNARZAK Tadeusz 315SIEDLCEM5000:00:0002:29:29
746BAKA Witold 404WitmarGRODZISK MAZOWIECKIM4000:00:0002:29:58
747KLISZ Agnieszka 480LublinLUBLINK3000:00:0002:30:05
748MALEC Barbara 502LUBLINK5000:00:0002:30:06
749PRÓCHNIAK Joanna 836WarszawaWARSZAWAK2000:00:0002:30:56
750PODLEŚ Rafał 717KOBYŁKAM2000:00:0002:30:59
751WITKOWSKA Marta 483BędzinBĘDZINK3000:00:0002:31:37
752SEWERYN Rafał 267Zabiegani Po UszyŁAZYM3000:00:0002:31:39
753PIOTROWSKA Urszula 797TruchtaczGARWOLINK3000:00:0002:32:16
754SZYSZKA Monika 449Truchtacz.plGARWOLINK4000:00:0002:32:18
755HULANICKA Irina 14Goggle PAE TeamWARSZAWAK5000:00:0002:32:33
756WICIAK Ziemowit 662STAROGARD GDAŃSKI M4000:00:0002:34:42
757WICIAK Katarzyna 828STAROGARD GDAŃSKIK2000:00:0002:34:43
758ŁOŚ Tomasz 509Turlam Się TeamOLSZTYNM3000:00:0002:34:52
758ŁOŚ Jagoda 748Turlam Się TeamOLSZTYNK3000:00:0002:34:53
760SZCZEPOCKI Andrzej 220Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEM4000:00:0002:35:02
761MOTYL Mirosława 488Niepołomice BiegająKRAKÓWK3000:00:0002:35:02
762HAREZLAK Robert 166AlbatrosyWARSZAWAM4000:00:0002:35:37
763SZACHNOWSKA Justyna 482AlbatrosyWARSZAWAK3000:00:0002:35:39
764PAPE Martin 191WITCWARSZAWAM4000:00:0002:36:12
765GOS Renata 817WITCWARSZAWAK3000:00:0002:36:12
766PIANOWSKI Marek 493BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKABYDGOSZCZM5000:00:0002:36:25
767FILIPEK Sławomir 658M5000:00:0002:37:38
RUTKOWSKA Olga 744Golub-DobrzyńGOLUB-DOBRZYŃK20DNF02:38:08 DNF
769PACANOWSKA Agnieszka 486Wełnica biegaGNIEZNOK4000:00:0002:39:24
769MICHALSKA PRZYBYLSKA Żaneta 800GnieznoGNIEZNOK4000:00:0002:39:25
771JAKUBASZEK Anna 850WarszawaWARSZAWAK3000:00:0002:39:26
772PAWUSKA Jacek 700LęborkLĘBORKM3000:00:0002:39:27
773BEŁKOWSKA VEL KAMIŃSKA Dorota 745TORUŃK4000:00:0002:39:30
774SZEWCZYK Kamil 592The AndrzejsSOCHACZEWM2000:00:0002:39:46
775STANISZEWSKA Ewa 487biegam bo lubię Kraków / NoraftrailKRAKÓWK5000:00:0002:40:16
776ZAWADA Konrad 562The AndrzejsPŁOCKM3000:00:0002:40:29
777KASPRZAK Beata 764RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK4000:00:0002:42:55
778KASPRZAK Magdalena 492Run Expert LejdisMIERZYNK4000:00:0002:42:56
779SITKIEWICZ Bartosz 682Sopot Curling Club Wa ku'taSOPOTM4000:00:0002:47:08
780WOŁCZAK Sylwia 793WarszawaWARSZWAK3000:00:0002:56:13
781PŁUCIENNIK Aleksandra 796WarszawaWARSZAWAK3000:00:0002:56:16
782SZELEST Alicja 760Run Vegan TeamWARSZAWA - WESOŁAK3000:00:0002:58:47
TOMASIK Janusz 470niezrzeszony-WarszawaWARSZAWAM60DNF03:03:42 DNF
784FARON Elżbieta 903Norafsport GOŁKOWICE DOLNEK5000:00:0003:06:03
785MIRECKI Jan 499WARSZAWAM4000:00:0003:10:44
POKORSKI Janusz 640dirtrunner.plPOZNAŃM30DNF03:10:49 DNF
787SOT Lucjan 213WetlinaWETLINAM5000:00:0003:16:36
KOZIŃSKA Sonia 863KRAKÓWK20DNF DNF
Znaleziono 788 wynik(ów)